Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 kwie 2021, 10:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 wrz 2011, 13:03 
To najnowsze emalie wiadomości od prof Marii Majewskiej SYTUACJA JEST BARDZO GROŹNA !

ROZPOWSZECHNIAJCIE TE INFORMACJE !!!

***

Cytuj:
Od: Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>
Data: 20 września 2011 14:59
Temat: nowelizacja ustawy o szczepieniach

Szanowni Państwo, Z przykrością donoszę, ze jednak nasze nadzieje na liberalizacje ustawy o szczepieniach były płonne. Wczoraj dostałam informacje o planowanych poprawkach do tej ustawy. Jeszcze nie przeanalizowałam szczegółów, ale ogólnie wygląda, ze nie zmieniono terminu "obowiązkowe" ; - na; "zalecane" , co sugerował nowy rzecznik GIS. Teraz tylko przybywający do Polski turyści czy politycy (np. Bill Gates, królowa Elżbieta ) nie będą zgarniani na lotniskach i przymusowo szczepieni. Zmieniła się więc tylko kosmetyka i dotyczy ona głownie obywateli zagranicznych, a polskie społeczeństwo nadal będzie traktowane instrumentalnie metodami totalitarnymi (dla zysków koncernów farmaceutycznych i i lobbystów). Nadal będzie pozbawione podstawowych praw człowieka, wiec każdy rodzic w pojedynkę musi walczyć z systemem o życie i zdrowie swego dziecka. Kartele farmaceutyczne i lobbysci wygrali te batalie. Nasz rzad widać uznał, że Polakom nie przysługują takie same prawa, co obywatelom krajów zachodnich.

http://orka.sejm.gov.pl/Druki6ka.nsf/wgdruku/4625

Pozdrawiam DMCytuj:
Od: Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>
Data: 21 września 2011 0:33
Temat: Szczepionki DTaP nie chronią przed krztuścem

Szczepionki DTaP nie chronią przed krztuścem , albo chronią bardzo krótko (zaledwie przez dwa lata) - pokazuje amerykańskie badanie. Większość osób, które zapadają dziś na krztusiec jest w pełni zaszczepiona. To pokazuje, że nie warto się szczepić przeciw tej chorobie, chyba lepiej i bezpieczniej ją raz przechorować w dziecinstwie, szybko wyleczyć antybiotykiem i uzyskać w ten sposób odporność na całe życie. Ale od fanatyków szczepionkowych należy oczekiwać czegoś innego –raczej będą wymuszać coroczne szczepienia dzieci tymi bardzo toksycznymi i nieskutecznymi szczepionkami, aż do ich trwałego kalectwa lub śmierci. Szczepionki DTP są wśród najbardziej toksycznych i śmiercionośnych ze wszystkich. Ponieważ dziś handel szczepionkami przynosi kartelom farmaceutycznym zyski 30 miliardów $ rocznie i producenci szczepionek planują, ze w 2016 ma przynieść 52 miliardy $, trzeba się spodziewać coraz bardziej agresywnych ataków szczepionkowców na wszystkich ludzi.

http://www.post-gazette.com/pg/11263/1176014-114-0.stm#ixzz1YVNXOsuIhttp://therefusers.com/refusers-newsroom/pertussis-vaccine-failure-and-the-failure-of-pseudo-scientific-vaccination-policy/Cytuj:
Od: Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>
Data: 20 września 2011 14:11
Temat: Zgony poszczepienne vs. od chorób zakaźnych

Szanowni Państwo, Lobbyści szczepionkowi straszą w mediach, że w UE bardzo wzrosła zachorowalność na „niezwykle groźne” choroby zakaźne, ponieważ wielu rodziców odmawia szczepienia swych dzieci. Zestawmy więc dane dotyczące zgonów z powodu tych chorób oraz zgonów w wyniku powikłań poszczepiennych. Badanie opublikowane w "Human and Experimental Toxicology"; wykazuje wzrost umieralności niemowląt korelujący ze wzrostem liczby szczepień.

http://het.sagepub.com/content/early/2011/05/04/0960327111407644

Można też samemu zrobić własne analizy, żeby się przekonać , iż kraj szczepiący najwięcej (USA) ma największą umieralność niemowląt z krajów rozwiniętych (7 na 1000 zdrowych urodzeń), a kraje szczepiące najmniej (Skandynawia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Japonia ),mają najniższą umieralność – ok. lub poniżej 3 na 1000 urodzeń. Dane o zachorowalności na odrę czy krztusiec w rożnych krajach UE można znaleźć na stronie Euvac.net.

http://euvac.net/graphics/euvac/index.html

Z tych danych wynika, ze w r. 2010 na krztusiec zachorowało w UE 15749 osób, z czego 3 zmarły. Około 82 % osób, które zachorowały było zaszczepionych, co dowodzi, że szczepionki DTP/DTaP są mało skuteczne. Zestawmy te liczby z liczbami zgonów po szczepionkach DTP/DTaP. Mamy tu tylko publicznie dostępne dane amerykańskie z bazy VAERS. Wg. nich w USA w 2010 r. zarejestrowano 14 zgonów po szczepionkach zawierających DTP/DTaP, co znaczy, że realnych zgonów było tam od 140 do 1400 (bo wg. FDA rejestruje się tylko od 1 do 10% wszystkich przypadków). Ekstrapolacja tych danych na populację UE da nam liczby od 233 do 2330 zgonów po szczepionkach DTP/DTaP w 2010 r. (przy założeniu podobnego stopnia wyszczepienia). I to są liczby, które trzeba ze sobą porównywać – 3 zgony w roku wskutek krztuśca, a co najmniej 233 zgony po szczepionkach DTP/DTaP. Na odrę w 2010 zachorowało w UE 30367, a zmarło 21 osób (z czego 18 zmarło w Bułgarii). Po szczepionkach MMR w USA w tym roku zarejestrowano 16 zgonów, co znaczy realnych zgonów było prawdopodobnie od 160 do 1600, a po ekstrapolacji tych liczb na populację UE byłoby to od 266 do 2660 zgonów po MMR. A więc z powodu odry zmarło w UE w 2010 r. 21 osób, a po szczepionkach MMR mogło umrzeć ponad 266. Tylko w ten sposób należy porównywać dane dotyczące umieralności z powodu chorób zakaźnych i szczepień. Z tych zestawień jasno wynika, że umieralność poszczepienna uprzednio zdrowych dzieci jest znacznie większa niż umieralność z powodu chorób zakaźnych, przeciw którym się je szczepi. Wybór rodziców sprowadza się więc do tego – czy chcą ryzykować poszczepienną śmierć bądź kalectwo swego zdrowego dziecka, czy pogodzą się z niewielkim ryzykiem, że ich dziecko może zachorować. Ważny do odnotowania jest fakt, że w krajach rozwiniętych praktycznie nikt nie umiera dziś z powodu dziecięcych chorób zakaźnych, choć tysiące dzieci nadal na nie chorują. Choroby zakaźne wieku dziecięcego uważane są dziś za stosunkowo łagodne i łatwe do wyleczenia, lecz szczepionkowe lobby dla zysków nadal czyni z nich straszaka. Gdyby szczepienia były całkowicie bezpieczne, nie byłoby tych dylematów, ale ponieważ nie są, to wybór w tej sprawie musi należeć wyłącznie do rodziców.

Pozdrawiam DM


Cytuj:
Od: Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>
Data: 20 września 2011 17:27
Temat: Powikłania poszczepienne, NMR i DTP

> Do danych o zgonach po szczepionkach MMR i DTP/DTaP należy dodać dane o ciężkich, okaleczających powikłaniach poszczepiennych. Otóz w bazie VAERS w USA zarejestrowano w 2010 r.: 329 przypadków takich powikłań po MMR i 430 po DTP/DTaP, co w przeliczeniu na realne liczby (10 do 100 razy większe) wynosi od 3290 do 32 900 po MMR i od 4300 do 43 000 po DTP. Ekstrapolacja tych liczb na populacje UE daje od 5483 do 54 830 ciężkich powikłań po MMR i od 7166 do 71 660 takich powikłań po DTP tylko w jednym roku 2010. Z całą pewnością w tych liczbach znajdują się przypadki encefalopatii poszczepiennej , zwanej autyzmem.Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 wrz 2011, 13:03 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 21 wrz 2011, 13:17 
Ah du sch****... :bangheadwall:


Co do szczepien na krztusiec antropozoficzny podrecznik medyczny dla rodzicow "Kindersprechstunde" mowi dokladnie to samo, co powyzej... szczepienie przeciwko krztuscowi w pierwszych m-cach zycia nie chroni (wtedy, gdy krztusiec jest nagrozniejszy) a pozniej, gdy w jakims stopniu chroni, krztusiec nie stanowi juz zagrozenia. Wiec na nic ta szczepionka.

Byla taka ciekawa sytuacja z krztuscem wlasnie. Znajoma ma trojke dzieci i do 2. lat nie szczepila na nic, potem poszla i zaszczepila. W domu byl tez noworodek i on oczywiscie byl nieszczepiony. Zarazil sie od szczepionego rodzenstwa. Reakcja lekarzy? "Pani wina, bo nie zaszczepila pani malego"... Ciekawe bardzo, bo zrodlem zarazenia bylo szczepione dziecko. (sorry za offtop).


No nic... info podam dalej. SmutnyNa górę
   
 
 
Post: 21 wrz 2011, 16:05 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2010, 16:58
Posty: 373
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
---- Wiadomość Oryginalna ----
Od: Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>
Do: undisclosed-recipients:;
Data: 21 września 2011 13:24
Temat: totalitaryzm szcepionkowy a Karta Praw Czlowieka

> Wydaje się, ze panujacy w Polsce totalitaryzmszczepionkowy (unikalny w UE) ma swoje podlozew fakcie, ze Polska, jako jedyna w UE obok UK , nie podpislaKARTY PRAW PODSTAWOWYCH UNII EUROPEJSKIEJ, która wyraznie zabrania wszelkiego medycznegoterroru wobec obywateli. Ciekawe, ze tej karty niepodpisal ani poprzedni rzad PiS, ani PO. Topokazuje, ze obie te partie naprawde sluza przede wszystkiminteresom globalnego kapitału, a nie interesom Polski iPolaków. Utrzymanie w Polsce obowiazkowych szczepien słuzywyłacznie koncernom farmaceutycznym do testowania na polskichdzieciach swoich szczpionek, w czym specjalizuje sie kilkapolskich grup wakcynologow. Dzis mlode Polki muszauciekac za granice, zeby rodzic bezpiecznie i uchronic sweniemowleta przed szczepionkowym okaleczeniem lub smiercia. Moze tam uchowaja sie zdrowe pokolenia Polaków, bo jakwiemy obecne zyjace w Polsce dzieci sa powaznie okaleczoneneurologicznie i kognitywnie, co wykazalo wiele badanprzesiewowych oraz pokazuja coraz bardziejzalosne &quot;osiagniecia&quot; edukacyjnedzieci. Czy istnieje w Polsce partia, która przyznaPolakom podstawowe prawa czlowieka, jakie maja obywatele prawiecalej UE?http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:C:2010:083:0389:0403:PL:PDFNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 wrz 2011, 15:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Jeśli nie wierzysz, że chcą nas eksterminować…

Poniższy tekst jest z Gazety Wyborczej:
Grzywny dla rodziców. Bo nie szczepią dzieci.
Rośnie liczba rodziców, którzy rezygnują ze szczepienia dzieci. Mimo, że te są obowiązkowe i wynikają z kalendarza szczepień. Jak dowiaduje się TOK FM, w Lublinie dla opornych będą grzywny, a nawet sprawy w sądzie (…)
całość: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,97906,8242923,Grzywny_dla_rodzicow__Bo_nie_szczepia_dzieci.html

Badania na temat szczepionek i ich nieskuteczności, czy wręcz szkodliwości publikowaliśmy w 2009 roku na łamach www.grypa666.wordpress.com, nie będę się więc teraz powtarzał. Proszę przejrzeć archiwa tamtego bloga. Polecam szczególnie publikacje prof. dr Anny Doroty Majewskiej, która jest najwyższej klasy specjalistką z tego zakresu, np:
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/aktualnosci-2/profesor-maria-dorota-majewska-szkodliwosc-szczepien/
http://www.faceci.com.pl/subskrypcja61.html
http://www.globalnaswiadomosc.com/profmajewskalist.htm

Ważną publikacją jest sprawa karna, którą założyła Jane Burgermeister w ubiegłym roku przeciwko firmom farmaceutycznym, bankierom i politykom. Oto treść tych zarzutów w skrócie: http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie-2/
Sprawa oczywiście została umorzona, odsunięto od niej funkcjonariuszy, którzy zaczęli rzetelnie ją prowadzić, a teraz władze Austrii w stylu godnym Hitlera i Stalina nielegalnie chcą wsadzić autorkę do psychiatryka, najpierw ubezwłasnowolniając ją za pomocą prawa przeznaczonego dla osób z demencją starczą!
Jeśli sądzicie, że Jane jest chora psychicznie to radzę dokładnie przeanalizować zarzuty opublikowane w kwietniu 2009 na jej blogu http://birdflu666.wordpress.com/2009/04/
Polecam też obejrzenie filmiku, który z nią nagraliśmy we wrześniu ub. roku. Tu jest pełna 14 minutowa wersja:


Szczepionki to najlepszy sposób na selektywną eksterminację i trudno mieć złudzenia, że ludzie którzy stosują broń uranową, chemiczną, biologiczną i mówią otwarcie o depopulacji, nie zastosują tej jakże wygodnej formy zabijania. Przyznam jednak, że argumenty zwolenników szczepień, że chronią one przed chorobami mogą mieć swoje uzasadnienie - owszem, w przypadku pewnych chorób, szczepionki są skuteczne - pisze też o tym prof. Majewska.

Ludobójcy są jednak też znakomitymi psychologami. Zauważcie jak starannie wykorzystuje się pewne oczywiste sprawy do wprowadzania prawa totalitarnego. Podam choćby przykład palenia papierosów. Ludzie chętnie przyjęli argument, że "ponieważ palenie szkodzi, to należy go zakazać w miejscach publicznych". To się przyjmuje bez zastrzeżeń. Zauważmy jednak co następuje dalej. Zakaz palenia w obecności dzieci. Okej, też można to przyjąć. Ale czy oczywistym jest karanie rodziców pozbawieniem rodzicielstwa za palenie w obecności dzieci? Czy też danie im klapsa? A czyż nie to się właśnie dzieje?

Podobnie wygląda sprawa z tzw. "terroryzmem". Na bazie kilku zamachów, które zresztą zostały wykreowane przez globalistyczne służby, implementowane jest całe prawo totalitarne rodem z najgorszych horrorów Orwela czy Kafki. Amerykanie chętnie akceptowali ograniczenie wolności osobistej zaraz po zamach na WTC, gdyż byli tak wystraszeni "islamskimi zamachowcami", że dali by sobie nawet wejść do łazienki podczas kąpieli. Po kilku latach sytuacja się zmieniła, ale jest już za późno - Patriot Act jest praktycznie wprowadzony na stałe, a Amerykanie stracili to, na co pracowały pokolenia - wolność.

Teraz ingerencja ludobójców sięga dalej - naszego ciała. Szczepienia są "obowiązkowe" i można do nich nas zmusić, a Wyborcza przedstawia to jako naturalną rzecz.
Pamiętacie jak min. Marek Balicki przestraszył się gdy redaktorzy TVN Sekielski i Morozowski chcieli go zaszczepić na świńską grypę?
phpBB [video]


Bardzo was uczulam na temat szczepionek, bowiem uważam, że niedługo nastąpi atak - sytuacja z globalną inwigilacją wymyka się ludobójcom spod kontroli - muszą więc nas zaatakować otwarcie. Internet jest poważną przeszkodą, w USA przeszły przez Kongres ustawy ograniczające publikacje, a w Europie będzie podobnie. Mogę się założyć, że i w Polsce istnieją już plany ograniczenia wolności słowa w postaci skryminalizowania krytyki szczepień, aborcji, zabierania dzieci rodzicom, przejmowani nieruchomości i innych aktów działania "władzy", które moim zdaniem nie są niczym innym, a próbą eksterminacją rodzimej ludności polskiej.

Na koniec przypomnę materiwał opublikowany niedawno przez Alexa Jonesa:[Youtube] http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8[/Youtube], z którego wynika, że efekty szczepień mogą być na początku niezauważalne, a na dłuższą metę ludzie przez biologiczno - chemiczną lobotomię staną się posłusznymi robotami, które bez obaw dadzą się uśmiercić.


http://www.monitorpolski.wordpress.com

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2011, 10:01 
Podpisujcie petycje. :czytaj:

http://www.petycje.pl/7000Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2011, 11:03 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2009, 17:20
Posty: 428
Lokalizacja: Terra
Płeć: mężczyzna
Podpisałem juz 2 raz

_________________
...Between the velvet lies
There's a truth that's hard as steel
The vision never dies
Life's a never ending wheel ...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2011, 17:22 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 kwie 2009, 17:00
Posty: 201
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: brak
:hura: Dziś przyjąłem na klate 2(6*) szczepionki :drugged:
Priorix od sławnego glaxoSmithKline i TD-pur też od jakiejś szwabskiej korporacji.
Jedną w lewą łapę, drugą w drugą.
Jak się będzie coś ciekawego działo to napiszę.
Jak na razie doświadczam lekkiego zamulenia i pieczenia oczu.

Coś co na szybko wyczytałem:
Priorix zawiera substancje pomocnicza zwaną - Nemocyną.
Wiki pisze o niej:
Cytuj:
[...]a nie jest stosowany parenteralnie ze względu na toksyczność.

WTF :bangheadwall: :lol:

:śpię: :drugged: :shock: :drugged: :śpię:

* - trzy szczepionki w jednej + dwie w jednej = 6

Pozdro :hejka:

_________________
Wszystko jest umysłem. 1123581321345589144233377610987159725844181676510946 7835914642627265754019509340195093468158093468158481... mełsymu tsej oktsyzsW


Ostatnio zmieniony 26 wrz 2011, 18:39 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2011, 17:39 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2010, 9:29
Posty: 166
Płeć: mężczyzna
@Łukasz: gratuluję, mądre posunięcie:)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2011, 18:35 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 kwie 2009, 17:00
Posty: 201
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: brak
@kngrssnd
Gdybym miał coś do gadania, to proste że bym się nie zaszczepił Mruga
Z racji tego, że czuwa nade mną żelazna pieść moich rodziców, wyszło jak wyszło...
:spoko:

_________________
Wszystko jest umysłem. 1123581321345589144233377610987159725844181676510946 7835914642627265754019509340195093468158093468158481... mełsymu tsej oktsyzsWNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2011, 20:37 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 24 lut 2011, 14:32
Posty: 31
Płeć: mężczyzna
chwila zapomnienia

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 paź 2011, 18:22 
Takie jeszcze skojarzenie z tematem. Oczywiscie smutne to... Jednak smutniejsze od tego jest to, ze przecietny Kowalski, jak ja to nazywam przecietnego Polaka... stwierdzi, ze to bardzo ok, ze tak sie stalo.
Pamietam, jak jeszcze niedawno byla kwestia nielegalnych ziol i reakcje ludzi na te wiadomosc... niewielki procent byl zbulwersowany, reszta... "ja i tak nie uzywam ziol"... W kontekscie tego tu tematu... bedzie to reakcja "a dobrze! moze zaczna szczepic" lub "ja i tak szczepie"...
Zmanipulowana spolecznosc owieczek i tak w duzej mierze nie dostrzeze, ze chodzi tu przeciez o wolnosc wyboru, ktora Polakom odebrano.
SmutnyNa górę
   
 
 
Post: 07 paź 2011, 22:32 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 807
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Zauwazylam ostatnio nieciekawa sytuacje w moim otoczeniu, a mianowicie wszyscy namawiaja do szczepionek. W ciagu ostatnich 3 dni, 4 osoby mowily mi zebym sie zaszczepila przeciw grypie (2 z nich sa zwiazane ze sluzba zdrowia, jedna internistka, jej maz zajmujacy sie papierami jej przychodni, jedna pielegniarka asystujaca przy operacjach i jedna doradczyni podatkowa), a w kilku budynkach widzialam kolorowe ulotki informujace o szczepionkach na grype. Moja siostra juz planuje sie zaszczepic bo tez slyszala "zalecenia" i "pochwaly" szczepionek. Masakra, czyzby rzad niemiecki cos uknul? To dziwne zeby tak nagle wszyscy skupili sie na szczepieniach chociac nie bylo na razie mowy chociazby o rozpoczeciu sezonu grypowego.

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 paź 2011, 20:08 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 29 sie 2010, 22:46
Posty: 343
Znalezione w internecie ...

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 paź 2011, 8:58 
Fotka wiele mowiaca. Male, bezbronne malenstwo wystawione na bol i dzialanie trujacych substancji. I to w imie milosci rodzicow... ktorzy chca je ochronic a nie skrzywdzic.Na górę
   
 
 
Post: 04 lis 2011, 10:06 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2009, 16:32
Posty: 13
Koalicję na rzecz leków wolnych od rtęci ( CoMeD ) powołując się na ustawę Freedom of Information Act ( FOIA ) uzyskała niedawno dostęp do kluczowych dokumentów ujawniających świadomą manipulację przez US Center for Disease Control and Prevention ( CDC ) duńskimi badaniami, które wykazały wyraźny związek pomiędzy szczepionkami zawierającymi związki rtęci z autyzmem.

W 2003 roku na łamach dziennika Pediatrics opublikowano raport dotyczący wspomnianych badań. Wynikało z niego, że usunięcie Thimerosalu i innych związków rtęci ze szczepionek spowodowało znaczący spadek zaobserwowanych przypadków autyzmu. Niestety, w skutek szerokich wpływów CDC ostateczna wersja raportu została przeinaczona a jego konkluzja odwrócona o 180 stopni. Z końcowego raportu paradoksalnie wynikało, że usunięcie związków rtęci przyczyniło się do znacznego wzrostu tego typu przypadków...

Jak wynika z ujawnionych dokumentów, oficjele CDC usunęli znaczną ilość danych ujawniających wyraźny związek pomiędzy Thimerosalem i autyzmem. Po opublikowaniu końcowego raportu jego autorzy skontaktowali się z CDC aby skorygować ich błędną interpretację wyników badań. Pomimo starań raport zawierający błędne dane został opublikowany na łamach dziennika.

W chwili obecnej gdy wspomniane naukowe oszustwo wyszło na jaw, CoMeD stara się nakłonić CDC do przeprowadzenia gruntownego śledztwa w tej sprawie i opublikowania oficjalnego sprostowania.

Na podstawie artykułu opublikowanego na stronie NaturalNews.com

http://www.naturalnews.com/034038_vaccines_autism.html

Dokumenty znajdują się pod adresem http://mercury-freedrugs.org

Źródło: NaturalNews.com
Opracowanie: Agnes

http://newworldorder.com.pl/artykul,3178,CDC-swiadomie-manipuluje-danymi-naukowymi-ujawniajacymi-zwiazek-autyzmu-ze-szczepieniamiNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lis 2011, 23:45 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 807
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
W Niemczech zaczeli trabic o Odrze - namawiaja do szczepien dzieci i "odswiezaniu" szczepien wszystkich urodzonych po 1970 r. Kilka dni temu w lokalnych gazetach pisali ze w szpitalu lezy szesciolatka umierajaca z powodu powiklan po odrze ktora zarazila sie jako 7 miesieczne niemowle (na odre szczepi sie w wieku 11 mies.), teraz ma zapalenie mozgu i nie da sie jej uratowac a poza nia na odziale dzieciecym lezy tez trojka maluchow walczacych z odra. Zaczeli tez straszyc ze liczba zarazonych na odre wzrosla dwukrotnie od zeszlego roku.

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lis 2011, 23:56 
No wlasnie... odra...

Kiedys chorowalo sie na odre i pokolenie to zyje i ma sie dobrze... Mozg mu sie nie zwapnil. Nieznane bylo ADHD, autyzm czy zespol aspergera i inne podobne syndromy...
Ja przeszlam odre jako dziecko... wszystko ze mna ok. Moj ojciec w 1. roku zycia przeszedl doslownie wszystkie choroby wieku dzieciecego... Zyje i ma sie dobrze.
Teraz zyjemy w czasach, gdy przecietny, mlody pediatra, ma klopoty ze zdiagnozowaniem odry, bo... nie wie praktycznie, jak ona wyglada! Przewaznie dzieci sa szczepione...
Poza tym... nie mowi sie o tym, jak zachowac sie w razie wystapienia odry. Np... nie wolno zbyt szybko i zbyt radykalnie zbijac goraczki. Chorego transportowac powinno sie na lezaco... Zreszta ogolnie chory powinien lezec. Itd. itp. Zamiast siac panike, powinno sie szerzyc wiedze na temat, jak zachowywac sie w razie wystapienia choroby. Ale nie... po co? Skoro lepiej sprawic, aby ludzie sie bali... i sami biegli sie zaszczepic. Z wlasnej woli.

Tak ogolnie to w gazecie i tv ludzie na wszystkie choroby umieraja. Tak bylo np. z grypa swinska. Ludzie z tv padali jak muchy. Ludzie z bliskiego otoczenia (rowniez z diagnoza tejze choroby) zyja i maja sie dobrze, nie chcieli padnac.
Szkoda, ze tak jak naglasniaja temat tej odry nie naglosnia tematu powiklan poszczepiennych i tego, jak dzieci i dorosli traca zdrowie a nierzadko i zycie.
No ale na tym kasy nikt by nie zarobil. A wrecz przeciwnie. Na strachu natomiast niezle sie zarabia.


Hehe... tak w temacie szczepien skojarzylo mi sie, jak pewna znana polska aktorka nawolywala, aby wspierac UNICEF w fundowaniu biednym afrykanskim dzieciom szczepionek przeciwtezcowym. Ze tam kobiety w brudzie, prosto na klepisku rodza, wiec potrzeba im... szczepionek na tezec.
Ludzie! A moze poprawa warunkow higienicznych? Czysta woda i godny szpital? Hehe... nie... no lepsza szczepionka. Mruga


Jeszcze tak odnosnie odry...
W ksiazce Wolfganga Goebel i Michaeli Glöckler "Kindersprechstunde. Ein medizinisch-pedagogische Ratgeber" pisze na temat zapalenia mozgu jako powiklania po odrze:

Cytuj:
Die Häufigkeit einer Enzephalitis wurde in der Impfempfehlungen der Impfkommision mit 1:1000 bis 1:2000 auf 10000 Masernerkrankungen angegeben. Es wird jedoch diskutiert, ob diese Häufigkeit nicht auf die Routine-Gabe fiebersenkenden Mittel zurückzuführen ist.


W tlumaczeniu na polski:

Cytuj:
Czestotliwosc wystepowania Enzephalitis podana w zaleceniach komisji do spraw szczepien to 1:1000 do 1:2000 na 10000 przypadkow zachorowan na odre. Dyskutuje sie jednak czy aby nie wynika to z rutynowego stosowania srodkow przeciwgoraczkowych


Rozmawialam z Heilpraktikerka-Homeopatka i mowila, ze przy odrze nie wolno zbyt szybko i zbyt radykalnie zbijac temperatury, ze to wlasnie to prowadzi do komplikacji i powiklan.Na górę
   
 
 
Post: 10 lis 2011, 22:18 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
dzięki za ciekawe info La_Mandragora :) może się przyda.

_________________
// \\
\\ //Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lis 2011, 10:51 
Ja mojej malej nie zaszczepilam. Ma juz roczek i rozwija sie dobrze. Owszem miala dwa lub trzy razy goraczke ponad 40St, ale po dwöch nocach wracala do zdrowia.
Möj starszy zostal zaszczepiony na wszystko, z wyjatkiem gruzlicy i hepatitis b. I za mlodego chorowal bardzo czesto, co konczylo sie prawie zawsze zapaleniem oskrzeli. Na szczescie wyrösl i z tego. :-)
Ale co chcialam przez to powiedziec, ze owszem nabralam wiedzy jezeli chodzi o szczepienia, ale nadal czasami nie mam pojecia jak sie zachowac, kiedy moje dziecko lezy i mocno goraczkuje. Mam homeopatyczne kuleczki...i mimo wszystko ostatnio podalam malej czopek nurofen, bo sie balam. Tak przyznaje, nie bylo czego, ale tak mam wpojona wiedze medyczna, ze trudno mi w kryzysowych sytuacjach zachowac zimna krew. Nie mam pojecia jakie sa objawy typowych choröb malych dzieci, na ktöre teraz wszyscy sa szczepieni. Nie mam tez z kim porozmawiac i siegnac po informacje z dzialu "nie szczepie", poniewaz w kregu znajomych uchodzimy za "dziwnych", bo nie szczepimy, bo bio, bo bez telewizora, bo homeopatia-a ona przeciez nie dziala... itp.
Czasami zaluje, ze zaczelam sie tym wszystkim interesowac, bo bez tej wiedzy mimo wszystko troche latwiej sie zylo. Tak po prostu jak wszyscy inni bezmözgowce. :D

La_Mandragora pisze:
No wlasnie... odra...


Poza tym... nie mowi sie o tym, jak zachowac sie w razie wystapienia odry. Np... nie wolno zbyt szybko i zbyt radykalnie zbijac goraczki. Chorego transportowac powinno sie na lezaco... Zreszta ogolnie chory powinien lezec. Itd. itp. Zamiast siac panike, powinno sie szerzyc wiedze na temat, jak zachowywac sie w razie wystapienia choroby.


Szkoda, ze tak jak naglasniaja temat tej odry nie naglosnia tematu powiklan poszczepiennych i tego, jak dzieci i dorosli traca zdrowie a nierzadko i zycie.
No ale na tym kasy nikt by nie zarobil. A wrecz przeciwnie. Na strachu natomiast niezle sie zarabia.

Jeszcze tak odnosnie odry...
W ksiazce Wolfganga Goebel i Michaeli Glöckler "Kindersprechstunde. Ein medizinisch-pedagogische Ratgeber" pisze na temat zapalenia mozgu jako powiklania po odrze:

Cytuj:
Die Häufigkeit einer Enzephalitis wurde in der Impfempfehlungen der Impfkommision mit 1:1000 bis 1:2000 auf 10000 Masernerkrankungen angegeben. Es wird jedoch diskutiert, ob diese Häufigkeit nicht auf die Routine-Gabe fiebersenkenden Mittel zurückzuführen ist.Rozmawialam z Heilpraktikerka-Homeopatka i mowila, ze przy odrze nie wolno zbyt szybko i zbyt radykalnie zbijac temperatury, ze to wlasnie to prowadzi do komplikacji i powiklan.


Dzieki za te cenna informacje. Potrzebuje chyba nabrac zaufania do zycia.
Ale jak masz jakies inne info co do innych choröb wieku dzieciecego to ja o nie prosze!!!Na górę
   
 
 
Post: 12 lis 2011, 14:48 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2011, 8:56
Posty: 7
Płeć: mężczyzna
Naprawdę świetne wypowiedzi w sprawach szczepień - te linki do filmów (ostatnie w dziale ) , kapitalne .
W trzecim filmie facet podaje powody -dlaczego jest jak jest http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopi ... cbb4ec54b4Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lis 2011, 15:03 
Freya pisze:
... Czasami zaluje, ze zaczelam sie tym wszystkim interesowac, bo bez tej wiedzy mimo wszystko troche latwiej sie zylo. Tak po prostu jak wszyscy inni bezmözgowce. :D


Łatwiej na pewno ale czy bardziej wartościowo. Na pewno nie.

Freya pisze:
Dzieki za te cenna informacje. Potrzebuje chyba nabrac zaufania do zycia.


:tak:

Używanie mózgu to zaleta nie wada, jeśli inni nie używają to ich sprawa, szybko się to zemści i ukradkiem będą patrzeć na Was jak sobie radzicie a oni wp... chemię, oglądając debilną telAwizję i nie mając kompletnie nic ciekawego do powiedzenia - takie roślinki. :wacko:

Nie przejmuj się, rób swoje, jest trudniej szczególnie na początku ale to Twoje życie czy czyjeś albo o zgroza należące do koncernów.

Myśl przewodnia naszego poety:
"Warto płynąć pod prąd do źródła bo z prądem płyną tylko śmieci" - Zbigniew Herbert :spoko: :uczeń: :king: :winko:Na górę
   
 
 
Post: 12 lis 2011, 16:21 
Freya pisze:
Ja mojej malej nie zaszczepilam. Ma juz roczek i rozwija sie dobrze.

Moja nieszczepiona na nic cora w sierpniu skonczyla 2 latka i powiem, ze z calej mojej trojki rozwija sie najlepiej. Nie choruje, nie wiem przy niej, co to "Nachtschreck", czyli nieutulony placz nocny, ktory mialy moje obydwie starsze, ogolnie spryciula mala mi rosnie (nie ujmujac starszym, bo tez glupie nie sa).


Freya pisze:
Owszem miala dwa lub trzy razy goraczke ponad 40St, ale po dwöch nocach wracala do zdrowia.

Moja rowniez katarki, przeziebenia, nic poza tym. Dosc ostro zabkowala, ale i tu homeopatia wystarczyla.


Freya pisze:
Möj starszy zostal zaszczepiony na wszystko, z wyjatkiem gruzlicy i hepatitis b. I za mlodego chorowal bardzo czesto, co konczylo sie prawie zawsze zapaleniem oskrzeli. Na szczescie wyrösl i z tego. :-)

Moja starsza bardzo czesto chorowala na stany zapalne uszu i gardla, byla szpikowana antybiotykami. Srednia po szczepionce MMR zaczela wykazywac objawy autyzmu, po roku zmieniono podejrzenie na zespol aspergera. Objawy cofaly sie nadal. W tej chwili ma 5,5 lat i pediatra patrzac na nia stwierdzil, ze nigdy w zyciu nie wysnulby podejrzenia, ze ona jest aspergerowcem. Ale co nasze to nasze. Cora krzyczala po nocach, nie dawala sie przytulic, nie patrzyla w oczy, na kazda najmniejsza zmiane reagowala krzykiem i placzem. Masakra! Na szczescie ten trudny okres mamy za soba. Nigdy wiecej szczepionek!Freya pisze:
Ale co chcialam przez to powiedziec, ze owszem nabralam wiedzy jezeli chodzi o szczepienia, ale nadal czasami nie mam pojecia jak sie zachowac, kiedy moje dziecko lezy i mocno goraczkuje. Mam homeopatyczne kuleczki...i mimo wszystko ostatnio podalam malej czopek nurofen, bo sie balam. Tak przyznaje, nie bylo czego, ale tak mam wpojona wiedze medyczna, ze trudno mi w kryzysowych sytuacjach zachowac zimna krew. Nie mam pojecia jakie sa objawy typowych choröb malych dzieci, na ktöre teraz wszyscy sa szczepieni. Nie mam tez z kim porozmawiac i siegnac po informacje z dzialu "nie szczepie", poniewaz w kregu znajomych uchodzimy za "dziwnych", bo nie szczepimy, bo bio, bo bez telewizora, bo homeopatia-a ona przeciez nie dziala... itp.

W temacie "Medycyna niekonwencjonalna" rozpoczelam temat o Medecynie antropozoficznej. Ksiazka, o ktorej wspominalam wyzej jest wlasnie autorstwa lekarzy antropozoficznych. Jest w niej duzo cennych rad dotyczacych wychowania dziecka, jego zdrowia. Sa opisane naturalne metody leczenia, ale rowniez wszystko na temat psychologii dziecka, podzial na temperamenty i zywioly (woda, ogien, powietrze i ziemia) i wiele innych rzeczy. Takze polecam te ksiazke. Jest w j. niemieckim.


Ja w tym temacie (o medycynie antropozoficznej) bede wrzucala rozne informacje, rowniez na temat chorob wieku dzieciecego i radzenia sobie (w razie ich wystapienia)...

A co do leku, gdy dziecko jest chore... to normalne. Mamy odpowiedzialnosc za zdrowie i zycie drugiego czlowieka. Ale w miare stosowania roznych naturalnych metod czlowiek nabiera zaufania we wlasne mozliwosci, jak rowniez w mozliwosci samoregenerowania sie i samoleczenia organizmu.

Ja np. do lekarza z dziecmi chodze po to, aby zwazyc je i zmierzyc. Poza tym nie mam potrzeby.

Jednak tak na marginesie... polecam lekarzy antropozoficznych. Medycyna antropozoficzna jest medycyna holistyczna. Ich podejscie do szczepien jest rowniez bardzo krytyczne... sa impfkritisch. :tak: I... stosuja chetnie homeopatie, ziololecznictwa, jak rowniez takie metody leczenia, jak leczenie ruchem (eurytmia), sztuka (malarstwo) itd. Patrza na czlowieka jako na calosc... a nie przez pryzmat jakiegos pojedynczego problemu (np. bol gardla czy ucha).Na górę
   
 
 
Post: 12 lis 2011, 23:33 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2009, 11:51
Posty: 979
Płeć: mężczyzna
Jeżeli ktoś ma problem z przymusowymi szczepieniami w przypadku swoich dzieci, podsyłam namiar na druczek, który warto przedstawić lekarzowi jako podpórka do ominięcia lub ew. roszczeń.
Nie szczepić do puki nie podpisze, a jeżeli nie będzie chciał podpisać tym lepiej dla nas, podstawa jest :)
poswiadczenie_szczepienia_2.pdf

_________________
W jedności siła nie w budowanych murach
Wszystko ma swoją głębię
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 lis 2011, 17:43 
timewave pisze:
Łatwiej na pewno ale czy bardziej wartościowo. Na pewno nie.owszem, zyje teraz bardziej wartosciowo. Ale przyznam, ze latwo nie jest.
:tak:

timewave pisze:
Używanie mózgu to zaleta nie wada, jeśli inni nie używają to ich sprawa, szybko się to zemści i ukradkiem będą patrzeć na Was jak sobie radzicie a oni wp... chemię, oglądając debilną telAwizję i nie mając kompletnie nic ciekawego do powiedzenia - takie roślinki. :wacko:

:uśmiech: dobrze ujete. :okok: Tylko zobacz, to juz zaczyna sie w szkole i im czlek starszy tym jest gorzej.
timewave pisze:
Myśl przewodnia naszego poety:
"Warto płynąć pod prąd do źródła bo z prądem płyną tylko śmieci" - Zbigniew Herbert :spoko: :uczeń: :king: :winko:

madra mysl...tylko czasami brak sil samemu plynac pod prad. A wielu ludzi twierdzacych, ze zyja inaczej-niestety okazuje sie mimo wszystko takimi NORMALOS, zyjacymi z zywnosci z puszek wiadomosciami z TV. Normalnie zalamka.

La_Mandragora pisze:

W temacie "Medycyna niekonwencjonalna" rozpoczelam temat o Medecynie antropozoficznej. Ksiazka, o ktorej wspominalam wyzej jest wlasnie autorstwa lekarzy antropozoficznych. Jest w niej duzo cennych rad dotyczacych wychowania dziecka, jego zdrowia. Sa opisane naturalne metody leczenia, ale rowniez wszystko na temat psychologii dziecka, podzial na temperamenty i zywioly (woda, ogien, powietrze i ziemia) i wiele innych rzeczy. Takze polecam te ksiazke. Jest w j. niemieckim.moglabys mi podac autora i tylul?? chetnei sie doksztalce. :-)Na górę
   
 
 
Post: 01 gru 2011, 19:01 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2010, 19:59
Posty: 206
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
w listopadzie 2011 urodziła mi się córka
w momencie gdy przyjmowali moją żonę na "porodówkę", złożyliśmy pisemne oświadczenie że nie będziemy szczepić dziecka
żona była wówczas jedyną matką która dziecka nie szczepiła - w związku z tym była znana na całym oddziale oraz narażona na plotki przez inne matki oraz personel... "o! to ta co dziecka nie szczepiła!"

jak narazie nie mamy z dzieckiem żadnych problemów - okaz zdrowia :king:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 gru 2011, 14:16 
Gratulations córki oraz wyrwania się z mentalności tępej bio-masy. :spoko:Na górę
   
 
 
Post: 02 gru 2011, 15:46 
phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 02 gru 2011, 21:46 
gajer pisze:
w listopadzie 2011 urodziła mi się córka
w momencie gdy przyjmowali moją żonę na "porodówkę", złożyliśmy pisemne oświadczenie że nie będziemy szczepić dziecka
żona była wówczas jedyną matką która dziecka nie szczepiła - w związku z tym była znana na całym oddziale oraz narażona na plotki przez inne matki oraz personel... "o! to ta co dziecka nie szczepiła!"

jak narazie nie mamy z dzieckiem żadnych problemów - okaz zdrowia :king:


super!!!!!!
Mysmy nie tylko nie zaszczepili, ale röwniez nie podalismy Fluorowych tabletek, nie pozwolilismy podac witaminy K oraz kropli do oczu po porodzie. I nie zalujemy do dzis. Mala jest "duza", ma apetyt, rowija sie inaczej, szybciej niz jej starszy w pelni zaszczepiony brat.
Takze gratulacje z powodu narodzin! i gratulacje, ze tak postanowiliscie i sie tego trzymacie!!!!Na górę
   
 
 
Post: 02 gru 2011, 21:55 
Ja rowniez dolaczam sie do gratulacji... :buja: :bużki: :szampan: z okazji narodzin malenstwa, jak rowniez z okazji posiadania zdrowego rozsadku w kwestii tak waznej jak zdrowie dziecka...

Co do witamin, tak jak Freya... nie podawalam corom nic... ani Fluoru ani wit. D3 (ktore to np. w DE podaje sie w postaci tabletek rozpuszczalnych 2w1 od 7. doby zycia)... ani wit. K. Zadnych sztucznych witamin.Na górę
   
 
 
Post: 04 gru 2011, 0:17 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2010, 16:58
Posty: 373
Płeć: mężczyzna
@Freya

Potwierdzam obserwacje syn 5 lat szczepiony przewlekle chory od 5 lat ręce jak by z gumy problemy manualne
po szczepieniu skaza białkowa alergie problemy z odruchem ssania

Syn 13 mc nie szczepiony ( w szpitalu nie płakał nie miał żółtaczki w 3 dobie przy przewijaniu leząc na brzuchu przyjął pozycje na łokciach i kolankach wprawiając w osłupienie wszystkie piguły i kobiety na oddziale które w tym samym czasie walczyła z niemowlętami z syndromem nie utulonego płaczu z łzami w oczach bo dzieci nie chciały ssać piersi ) nie choruje na nic infekcje z którymi starczy walcz tygodniami pokonuje jakiś katarkiem z uśmiechem na buzi :) uścisk w łapkach ma jak kombinerki pije mleko matki 13 mc ŻADNYCH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH zero alergii pogodny sprawny uśmiechnięty i bardzo mądry człeczek . a co ważne widać w jego oczach głębie i mocny kontakt emocjonalny.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group