Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lut 2021, 1:17

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
Post: 12 lip 2013, 8:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Lilly pisze:
Co ciekawe, żadne media nie pokuszą się już o nagonkę na chociażby niezaszczepiony personel medyczny

Tymczasem, nie ma żadnych konsekwencji prawnych w stosunku do tych osób, nikt nie zostaje pociągnięty do odpowiedzialności prawnej w przypadku zakażenia drugiej osoby, w przeciwieństwie do tej garstki rodziców, którzy decydują się zrezygnować ze szczepień lub szczepić wybiórczo. Paradoksy..W takiej formie to może wyrażać się osoba, która ma interes w tym, aby jak najwięcej osób się szczepiło. Podejrzewam, że pracujesz w sanepidzie.

Troszcz się lepiej o osoby, które są pociągane do odpowiedzialności karnej i finansowej za nieszczepienie. Każdy ma prawo do nietykalności cielesnej i to powinno ci wystarczyć. Jak jesteś w grupie tych co się na wszystko szczepią to według teorii medycznej nie masz się co obawiać o zarażenie od osoby chorej (nieszczepionej).

Czy masz już wiarygodne statystyki o dzieciach z autyzmem poszczepiennym w Polsce.

Jak już bawisz się w statystyki to weź pod uwagę populację Romów (cyganów), której jest około 0,5% w Polsce i nie są oni objęci tymi kryteriami. Kilka następnych procent to imigranci oraz osoby tymczasowe przebywające w Polsce nie rejestrowane w przychodniach. Branża medyczna to sobie poradzi na różne sposoby i nic im nie zrobisz.

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 lip 2013, 8:50 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 12 lip 2013, 9:34 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
@homorek, to była ironia, inaczej - zawoalowana kpina, taka forma przekazu, znasz? Skoro nie znasz to wyłożę:

Nagonka w mediach na rodziców nieszczepiących lub szczepiących wybiórczo jest totalnie nie adekwatna do rzeczywistości, sieje panikę i agresję. Ludzie domagający się obowiązkowych szczepień u cudzych dzieci oraz kar za nieszczepienie, sami nie szczepią się, a wedle rozumienia wakcynologicznego (którym posługują się oni na codzień) stanowią zagrożenie epidemiologiczne. Vide, lekarz/pielęgniarka nakłaniający do szczepienia dziecka, sam nie poddający się tej procedurze - pozostaje hipokrytą. Obwinianie o powrót chorób zakaźnych (które de facto nie wracają, gdyż cały czas były, są i będą, jak choćby wyrównawcza epidemia różyczki) garstki osób nie poddających się obowiązkowemu PSO, samemu nie dbając o własne uodpornienie - pozostaje hipokryzją. Łapiesz?

Co do reszty... podobno byłam już pracownikiem BigPharmy, to czemu nie sanepid? Skoro i tak nie mam sumienia, ale za to interes w tym aby zaszczepić jak najwięcej osób, to chyba żadna różnica, prawda?

_________________
Każdy krok w kierunku poznania, każdy fragment wyodrębniony z całości przyrody jest tylko przybliżeniem całkowitej prawdy, czy raczej całej znanej nam obecnie prawdy. Właściwie wszystko, co wiemy, jest tylko przybliżeniem, ponieważ wiemy, że nie znamy jeszcze wszystkich praw.

R. Feynman, Wykłady z fizyki.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lip 2013, 10:34 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Lilly pisze:
@homorek, to była ironia, inaczej - zawoalowana kpina, taka forma przekazu, znasz?


No to cieszę się, że to wyjaśniłaś, ponieważ to bardzo brzydko zabrzmiało. To są poważne tematy i ironię należy podkreślać.

Dla uściślenia to ważne jest odróżnianie sanepidu od pozostałej części ludzi zatrudnionych w medycynie. Nagonki w mediach na sczepienie są inspirowane od tej pierwszej części osób zainteresowanych. Nie zawsze się to pokrywa z interesem całej grupy zatrudnionej w służbie zdrowia.

Co do tej grupy dzieci z autyzmem to nie mogę się doczekać wiarygodnych informacji w mediach na ten temat. Choćby były zmanipulowane, ale to zawsze jakaś informacja o dyskusji o epidemii. Przydałaby się nowa ustawa. " Celowe działanie na rzecz zamiany życia ludzkiego na formę rośliny, grozi dożywotnim więzieniem lub karą śmierci". Niech jakiś prawnik to dopracuje i za pośrednictwem grupy posłów wniesie to jako wniosek do laski marszałkowskiej.

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lip 2013, 15:42 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
Ładnie, brzydko... to raczej kwestia indywidualnych interpretacji (ale prawie poczułam się jak na zajęciach w przedszkolu :D )

W głównej mierze chodzi mi o nagonkę medialną, w której uczestniczą zarówno pracownicy medyczni jak i przedstawiciele GISu (lub pokrewnych), urzędnicy, politycy, dziennikarze, redaktorzy, przedstawiciele firm farmaceutycznych, oraz całe mnóstwo internautów, widzów, słuchaczy, czytelników. I tak, biorę pod uwagę, że nie wszyscy pracownicy medyczni biorą udział w tej przepychance, to był jedynie przykład, nie uogólniam, przede wszystkim chodziło mi o osoby usilnie optujące za obowiązkiem (w domyśle przymusem) szczepień u dzieci, samemu nie szczepiąc się regularnie i nie wymagający tego samego od innych dorosłych (np. "nieszczepione dziecko jest zagrożeniem dla mojego szczepionego, ale już nieszczepiony personel medyczny/dziadkowie/niania/ nie stanowią zagrożenia" lub "nieszczepionego dziecka nie przyjmiemy do przedszkola/żłobka ale niezaszczepioną nauczycielkę owszem").

W kwestii epidemii autyzmu... raczej ogólnie, przykładowy art. z pubmed "Wpływ społeczny a epidemia autyzmu":

Cytuj:
There is widespread recognition in everyday circles that the measured prevalence of autism has increased dramatically over the past two decades. Nationwide, the prevalence of autism has increased from 4 cases per 10,000 people in 1989 to 67 cases per 10,000 people in 2000 (Ritvo et al. 1989; CDC 2007). In California—where autism prevalence is lower than the national average—the number of autism cases handled by the California Department of Developmental Services increased 634% between 1987 and 2003 (California Department of Developmental Services 2003). Whether these increases signify an “epidemic” or an “epidemic of discovery” (Grinker 2007) can be debated, but what is not really debatable is that the increase in autism incidence is very large, people now think about autism as part of the developmental landscape, and information about autism treatments and causes is now widespread.6 It is perhaps simple enough to say that beyond the stratospheric discussions of academics, autism increasingly appears in the everyday life of American families. Every hour in the United States, three children are diagnosed with autism.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2927813/


Informacji w mediach jednoznacznie i liniowo wiążących zaburzenia ze spektrum autyzmu ze szczepieniami raczej nie uświadczymy. Owszem, istnieją ku temu pewne przesłanki (psychoneuroimmunologia i pokrewne np. Novel Roles for Immune Molecules in Neural Development: Implications for Neurodevelopmental Disorders, Immunity, neuroglia and neuroinflammation in autism, Neurologic adverse events following vaccination) jak ktoś chce może zgłębiać temat, także czekać "aż media zaczną trąbić" to trochę mija się z celem, no ale to wg mnie.


W zasadzie to wątek o ustawie, o której swoją drogą przycichło już... Jednakże, sporymi krokami zbliża się nowy projekt - "Ustawa o zdrowiu publicznym": http://www.gis.gov.pl/ckfinder/userfiles/files/PR/Projekt%20ustawy%20%20o%20zdrowiu%20publicznym.pdf

Cytuj:
W resorcie zdrowia dobiegają końca prace nad projektem założeń do ustawy o systemie zdrowia publicznego - poinformował w czwartek (11 lipca) w Sejmie wiceminister zdrowia Igor Radziewicz-Winnicki.

- Jednym z istotnych elementów tej ustawy będzie wprowadzenie trwałego, ciągłego nadzoru merytorycznego, naukowego nad decyzjami podejmowanymi w zakresie profilaktyki, w tym także chorób zakaźnych - powiedział Radziewicz-Winnicki. (...)

Przygotowywana ustawa o zdrowiu publicznym jest określana jako "konstytucja ochrony zdrowia". Eksperci podkreślają, że obecnie przepisy dotyczące systemu ochrony zdrowia znajdują się w zbyt wielu aktach prawnych, co zmniejsza ich efektywność. Jednym z celów ustawy jest koordynacja działań wszystkich instytucji mających wpływ na zdrowie Polaków.

Ustawa ma na celu poprawę stanu zdrowia Polaków poprzez nasilenie działań profilaktycznych. Zdrowie ma być priorytetem polityki państwa, dlatego w tej kwestii zostaną skoordynowane działania wszystkich resortów, a także instytucji, m.in.: NFZ, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, organizacji pozarządowych oraz samorządów.

Programy zdrowotne mają być przygotowane tylko w oparciu o sprawdzone wzorce i dokładną analizę potrzeb. Stale ma być kontrolowana ich skuteczność. Wzmocniona ma być rola samorządów w kwestii kształtowania lokalnej polityki zdrowotnej.

Powołana ma być Rada ds. Zdrowia Publicznego. Na jej czele stanie premier, jego zastępcą będzie minister zdrowia. W skład rady wejdą przedstawiciele kierownictw wszystkich resortów. Rada będzie m.in. wyznaczała kierunki do Narodowego Programu Zdrowia Publicznego oraz dokonywała bieżącej analizy sytuacji zdrowotnej.

Utworzone ma zostać także Krajowe Centrum Zdrowia Publicznego. Jego zadaniem ma być m.in. gromadzenie, analiza i ocena stanu zdrowotnego społeczeństwa. Centrum będzie również określało czynniki ryzyka i przygotowywało Narodowy Program Zdrowia Publicznego.

http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Radziewicz-Winnicki-konczymy-prace-nad-zalozeniami-do-ustawy-o-zdrowiu-publicznym,132218,14.html


Warto śledzić temat na bieżąco.

_________________
Każdy krok w kierunku poznania, każdy fragment wyodrębniony z całości przyrody jest tylko przybliżeniem całkowitej prawdy, czy raczej całej znanej nam obecnie prawdy. Właściwie wszystko, co wiemy, jest tylko przybliżeniem, ponieważ wiemy, że nie znamy jeszcze wszystkich praw.

R. Feynman, Wykłady z fizyki.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lip 2013, 14:39 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 27 mar 2013, 9:14
Posty: 23
Płeć: mężczyzna
Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofał z obrotu po jednej serii szczepionek Euvax B i Tripacel. Szczepionki przeciwko żółtaczce oraz błonicy, tężcowi i krztuścowi wycofano ze względu na niewłaściwą konsystencję preparatów.

Główny inspektor farmaceutyczny Zofia Ulz zapewniła, że rodzice zaszczepionych niedawno dzieci mogą być spokojni - wadliwe szczepionki nie zostały podane.

- Ta wada jakościowa polega na zmianie wyglądu szczepionki i fachowy personel medyczny, jakim niewątpliwie są pielęgniarki, nigdy w życiu nie podałby takiej szczepionki - powiedziała Ulz. Dodała, że po pierwsze pielęgniarki wiedzą, jak szczepionka powinna wyglądać, a po drugie wygląd tych preparatów był tak zmieniony, że nie przeszłyby przez igłę strzykawki.

- Tę wadę zgłosiły właśnie panie pielęgniarki, które zauważyły, że szczepionka nie wygląda tak, jak powinna, zabezpieczyły ją i zgłosiły do wojewódzkiego inspektoratu, gdzie zostały pobrane próbki i wysłane do badania - podkreśliła Ulz.

- Wczoraj otrzymaliśmy wyniki badań i wycofaliśmy szczepionki ze względu na niehomogenność - dodała.

Podkreśliła, że "nie ma możliwości, żeby ta szczepionka była podana i jest to tylko po jednej serii każdej z tych szczepionek".

Pozostałe serie produktów są bezpieczne i pozostają w obrocie.

Ulz dodała, że wadliwe serie szczepionek najprawdopodobniej były źle przechowywane. - Szczepionki są szczególnie wrażliwe na zmiany temperatury, przypuszczamy, że do pogorszenia jakości doszło na jakimś etapie transportu czy przechowywania szczepionek - powiedziała.

Euvax B jest szczepionką przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Stosuje się ją m.in. u noworodków. Tripacel to skojarzona, bezkomórkowa szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi, stosuje się ją m.in. u niemowląt.

O wycofaniu szczepionek jako pierwsze poinformowało Radio Zet.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lip 2013, 16:19 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 26 wrz 2010, 11:40
Posty: 181
Witam wszystkich ,dzis o godzinie 10,35 mojemu bratu urodzila sie corka .Cos czytalem na temat szczepionek ,ze nie sa takie dobre do konca ,nie przstudiowalem tego tematu tu na forum jeszcze do konca ,co mozecie polecic poradzic ,co moge dac swojemu bratu ,aby sie zastanowil czy warto szczepic dziecko .Nie wiem czy szczepienia sa obowiazkowe ,jak sie uchronic przed nimi ,prosze was o pomoc ,wiem powiecie poczytaj sobie ,ale chodzi mi o to co teraz moge doradzic bratu ,co jest obowiazkowe czego moze uniknac ,pamietam przy jego pierwszym dziecku rok 2000 ,chodzilo o cene szczepionek ,polskie a zagraniczne pani doktor powiedzial cytuje '' A CO PAN NA DZIECKO BEDZIE ZALOWAŁ'' .P OZDRAWIAMNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lip 2013, 8:27 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lut 2012, 16:32
Posty: 114
Płeć: mężczyzna
tomasz19700 pisze:
Nie wiem czy szczepienia sa obowiazkowe ,jak sie uchronic przed nimi ,prosze was o pomoc ,wiem powiecie poczytaj sobie ,ale chodzi mi o to co teraz moge doradzic bratu


Jeśli nie chcesz przeczytać tematu, to na teraz możesz mu powiedzieć, że szczepionki są złe. Poza tym myślę, że możesz mu podsunąć pod nos wydruki, artykuły czy filmy z tej strony.
Piszę tak dlatego, że to jego dziecko i decyzja o szczepieniu powinna być jego i nienarzucona.
Zapytaj czy jest pewny nieszkodliwości szczepionek i daj mu trochę do poczytania, coś na piśmie bardziej go może przekonać niż Twoje słowo.
Poczyta trochę i zdecyduje czy to do niego trafia czy nie.

Pozdr 8-)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lip 2013, 9:38 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
tomasz19700 pisze:
pani doktor powiedzial cytuje '' A CO PAN NA DZIECKO BEDZIE ZALOWAŁ'' .P OZDRAWIAM


Żałosne to jest. Ta pani nie powinna się szczycić tytułem doktora i jak najszybciej zmienić zawód dla dobra społeczeństwa i swojego. Tak to wypowiada się typowy handlarz po tygodniowym kursie szkoleniowym, a nie człowiek po studiach z tytułami.

Moja rada to jak najszybciej szukać innego handlowca z tytułem doktor, może przynajmniej będzie bardziej inteligentny.

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lip 2013, 10:57 
Warto odnotować

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/panika-r ... onki/bkyqf

Cytuj:
Panika rodziców. W Polsce stosowano groźne szczepionki

Ro­dzi­ce ma­łych dzie­ci są w pa­ni­ce. Po wy­co­fa­niu z obie­gu dwóch serii po­pu­lar­nych szcze­pio­nek po­da­wa­nych dzie­ciom w pierw­szych mie­sią­cach życia go­rącz­ko­wo szu­ka­ją in­for­ma­cji o tym, czy ich ma­lu­chy za­szcze­pio­no fe­ral­nym pre­pa­ra­tem - do­no­si "Rzecz­po­spo­li­ta".

O które szcze­pion­ki cho­dzi? Pierw­sza to Euvax B, która miała prze­ciw­dzia­łać wi­ru­so­we­mu za­pa­le­niu wą­tro­by typu B. Druga - Tri­pa­cel - była sto­so­wa­na prze­ciw­ko bło­ni­cy, tęż­co­wi i krztu­ś­co­wi.
REKLAMA

Wy­co­fa­no je z rynku ze wzglę­gu na nie­wła­ści­we prze­cho­wy­wa­nie. We­dług nie­ofi­cjal­nych in­for­ma­cji "Rzecz­po­spo­li­tej" in­spek­cję far­ma­ceu­tycz­ną za­wia­do­mi­ła o tej spra­wie pie­lę­gniar­ka z jed­nej z przy­chod­ni w Kra­ko­wie.

Szcze­pion­ki, o któ­rych mowa, były po­da­wa­ne dzie­ciom przez ostat­nie osiem mie­się­cy - od końca li­sto­pa­da 2012 r. do 15 lipca 2013 roku. Nie wia­do­mo, ile dzie­ci w tym cza­sie za­szcze­pio­no.

Głów­ny In­spek­to­rat Far­ma­ceu­tycz­ny po­in­for­mo­wał "Rzecz­po­spo­li­tą", że "dane do­ty­czą­ce wiel­ko­ści serii oraz ich dys­try­bu­cji po­sia­da wy­łącz­nie pod­miot od­po­wie­dzial­ny" - na­pi­sa­no. Nie spre­cy­zo­wa­no jed­nak, o jaki "pod­miot" cho­dzi.

In­for­ma­cji nie udzie­lił też Sa­ne­pid, który skie­ro­wał dzien­ni­ka­rzy "Rz" do... GIF.

Tym­cza­sem na fa­ce­bo­oko­wym pro­fi­lu or­ga­ni­za­cji an­tysz­cze­pion­ko­wej STOP NOP zo­sta­ło za­miesz­czo­nych już kil­ka­dzie­siąt wpi­sów in­for­mu­ją­cych o kło­po­tach zdro­wot­nych dzie­ci za­szcze­pio­nych fe­ral­ny­mi pra­pa­ra­ta­mi.

("Rzecz­po­spo­li­ta"; jsch;GK)


chciałem powiedzieć też że niedawno mój znajomy odnotował przypadek powstania częściowego autyzmu po szczepieniu małego dziecka, min po ww szczepionkach.Na górę
   
 
 
Post: 24 lip 2013, 12:52 
homorek pisze:
tomasz19700 pisze:
pani doktor powiedzial cytuje '' A CO PAN NA DZIECKO BEDZIE ZALOWAŁ'' .P OZDRAWIAM


Żałosne to jest. Ta pani nie powinna się szczycić tytułem doktora i jak najszybciej zmienić zawód dla dobra społeczeństwa i swojego. Tak to wypowiada się typowy handlarz po tygodniowym kursie szkoleniowym, a nie człowiek po studiach z tytułami.

Moja rada to jak najszybciej szukać innego handlowca z tytułem doktor, może przynajmniej będzie bardziej inteligentny.

.


Tak, dokladnie.

I z tego, co czytam po forach antyszczepionkowych, takze nie meldowac / nie rejestrowac sie w zadnej przychodni. O ile mozliwe chodzic prywatnie do lekarza, jezeli zachodzi taka potrzeba. Nie przekazywac nigdzie papierow dziecka, kart, niczego.

Tja... co do tego zalowania na dziecko to moja odpowiedz jest taka, ze "tak, zaluje... i nawet, gdyby mi za to jeszcze placono, nie ma mowy, zebym to zrobila"

Kijami pogonie kazdego, kto bedzie probowal zaszczepic moje dziecko.Na górę
   
 
 
Post: 24 lip 2013, 14:47 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
tomasz19700, w Polsce szczepienia są obowiązkowe, jednak nie zdarzyło się do tej pory aby kogoś siłą zaszczepili, nawet kiedy kierowano sprawę na drogę sądową.

Obowiązujący kalendarz szczepień: http://dziennikmz.mz.gov.pl/DUM_MZ/2012/78/akt.pdf

Wydaje mi się, że na początek dobrze jest się zapoznać z:
- treściami ulotek lub ChPL poszczególnych preparatów
- załącznikiem 1 do Rozporządzenia MZ w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich rozpoznawania: http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/zalacznik1__2nepidemiolog_1122010.pdf

Po drugie, jeśli są wątpliwości, to najlepiej dać sobie czas na zgłębienie tematu, określenie bilansu zysków i strat, i dopiero podjęcie decyzji.

W związku z tym, że noworodki są szczepione w pierwszej dobie życia (HBV i gruźlica) w szpitalu, warto wiedzieć kilka rzeczy:
- przed każdym zabiegiem, badaniem etc. dziecka personel ma obowiązek informować rodziców o tychże czynnościach, a wpierw uzyskac zgodę ich zgodę
- rodzic ma prawo być z dzieckiem w trakcie badania czy zabiegu w gabinecie lekarskim lub zabiegowym
- mimo ustawowego obowiązku szczepienia, rodzic ma prawo nie wyrazić zgody
- w wielu miejscach personel nie stosuje się do tychże przepisów łamiąc prawo: nie pyta rodziców o zgodę na wykonywanie czynności przy dziecku, dziecko jest zabierane od matki bez żadnego poinformowania, rodzice są wypraszani z gabinetu w trakcie badania etc.

Dlatego też warto przede wszystkim jasno poinformować na jakie zabiegi/badania wyraża się zgodę a na jakie nie, a dodatkowo pilnować dziecka na każdym kroku, mieć je cały czas przy sobie lub z bliską osobą (jeśli jest taka możliwość).

Jeśli chodzi o kwestie prawne... Przy wypisie ze szpitala, wystawiana jest dokumentacja noworodka tj. metryczka, karta badań przesiewowych, książeczka zdrowia dziecka, książeczka szczepień oraz karta uodpornienia. Wszystkie te dokumenty rodzic dostaje do ręki - wyjątkiem jest tutaj karta uodpornienia, która stanowi tzw. dokument wewnętrzny zakładu opieki zdrowotnej. Do niej wpisywane są wszystkie wykonane lub nie wykonane szczepienia. Karta uodpornienia wędruje ze szpitala do wskazanej przez rodzica przychodni/lekarza. Teoretycznie nie jest ona przeznaczona dla pacjenta i nie powinna być wydawana do ręki, jednakże czasem tak się dzieje (błąd personelu). Jest to o tyle ważne, że karty uodpornienia przekazane do przychodni stanowią podstawę do nakładanie grzywny przez sanepid, także jeśli uda się zdobyć ten papier, to bardzo ułatwia uniknięcie ścigania (jest się dla niego niewidzialnym). Nie ma ustawowego obowiązku zapisywania się do przychodni (mimo, iż w szpitalu często żądają podania tejże), równie dobrze można korzystać z usług prywatnych.

Więcej na temat prawnej strony w przypadku rezygnacji ze szczepienia: https://www.facebook.com/notes/og%C3%B3lnopolskie-stowarzyszenie-wiedzy-o-szczepieniach-stop-nop/faq-prawne-konsekwencje-nieszczepienia/482912278402872

Tutaj seria tekstów do rozważenia:

Epidemia nietrafnych analogii – szczepienia a ruch drogowy
Debata o szczepieniach – błędne łączenie epidemiologii i matematyki
Odporność zbiorowiskowa cz. I – Iluzja poparcia społecznego
Odporność zbiorowiskowa cz. II – Uzależnienie od szczepień
Bilans zysków i strat programu szczepień cz. I – NOP

Krótkie, ale trafne:

Cytuj:
Zdrowy bunt przeciw nauce

Żyjemy w tzw. społeczeństwie ryzyka - mówi Krzysztof Puchalski, socjolog ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

Rz: Po wycofaniu przez nadzór farmaceutyczny szczepionek na krztusiec i żółtaczkę typu B znów zrobiło się głośno o środowiskach antyszczepionkowych i ich obawach przed szczepieniem dzieci. Niedługo będzie można mówić wręcz o panice wokół szczepionek.

Krzysztof Puchalski: Żyjemy w tzw. społeczeństwie ryzyka. Czyha na nas wiele różnego rodzaju zagrożeń, z którymi nie mieliśmy do tej pory do czynienia. Nie mamy więc wiedzy o tych zagrożeniach: jak duże niosą ze sobą ryzyko. Żyjemy w ogromnym pluralizmie informacji. Dociera do nas codziennie wiele sprzecznych przekazów na ten sam temat. Nie ma się więc co dziwić oponentom szczepionek, że czują się zagrożeni.

Mamy czuć się zagrożeni przez wszystko wokół, bo docierają do nas sprzeczne informacje?

Tu mamy do czynienia z bezpośrednim zagrożeniem życia. Jeżeli w przekazie medialnym pojawiają się informacje, że szczepionki mogą powodować takie zagrożenie, 
to całkowicie normalne jest, że ludzie zaczynają zgłębiać wiedzę na temat szczepień. Takie zachowanie nie powinno być potępiane, a wręcz przeciwnie – jest ono godne pochwały.

Nie da się wszystkiego poznać od podstaw, musimy chyba zaufać jakimś autorytetom.

Oczywiście, że da się żyć kompletnie samodzielnie, ale nigdzie nie jest powiedziane, że mamy wierzyć akurat autorytetom naukowym, nawet jeśli założymy, że nie są oni lobbystami konkretnych rozwiązań, a ludźmi dobrej woli. Czasem bardziej wierzymy koledze z pracy, komuś z rodziny czy nawet opinii przeczytanej na forum internetowym. Można się oczywiście odwoływać do oświeceniowego autorytetu nauki, ale to już historia.

Nauka straciła swój autorytet?

Niewątpliwie ludzie nie są już tak „ciemni", by ślepo wierzyć w każdą informację sprzedawaną pod szyldem nauki. Mamy zbyt wiele doświadczeń, w których w oczywisty sposób nauka się myliła. Poza tym bardzo często zdania naukowców są podzielone, więc ludzie nie chcą wierzyć w naukowe prawdy lansowane przez media, skoro wiedzą, że są też naukowcy, którzy prawdy te kontestują. Przecież szyld nauki czasem jest wykorzystywany dla doraźnych interesów ekonomicznych czy politycznych.

Mamy tu więc do czynienia z pewną opozycją wobec nauki, tak?

W pewnym sensie. To są bardzo zdrowe reakcje, że ludzie się przeciwko lansowanym prawdom buntują i poszukują własnego uzasadnienia.

http://www.rp.pl/artykul/9160,1032504-Zdrowy-bunt-przeciw-nauce.html

_________________
Każdy krok w kierunku poznania, każdy fragment wyodrębniony z całości przyrody jest tylko przybliżeniem całkowitej prawdy, czy raczej całej znanej nam obecnie prawdy. Właściwie wszystko, co wiemy, jest tylko przybliżeniem, ponieważ wiemy, że nie znamy jeszcze wszystkich praw.

R. Feynman, Wykłady z fizyki.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lip 2013, 7:42 
Uwaga,wirusy się mutują !! Mruga

Komentarze pod tekstem budujące...

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/grozny- ... muja/bvjwj

a najlepsze jest hasło-->naukowcy alarmują :)Na górę
   
 
 
Post: 30 lip 2013, 19:37 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sie 2010, 18:01
Posty: 371
Płeć: mężczyzna
Czy szykują się wielkie procesy przeciwko producentom szczepionek w USA?
Warto zapoznać się z poniższym linkiem i dyskusjami. Dotyczą one wystąpienia prawnika Roberta Kennedy’ego Jr. (syna słynnego zamordowanego przed laty senatora o tym samym imieniu) na konferencji rodziców, lekarzy, naukowców i polityków „Autism One” w Chicago. Od kilku miesięcy w USA następuje ogromna mobilizacja rodziców okaleczonych lub zabitych przez szczepionki dzieci (których są już miliony) do ostrej walki z przemysłem medycznego ludobójstwa szczepionkami. Nareszcie uruchomili się też amerykańscy kongresmani i senatorowie to walki o życie i zdrowie dzieci. Wygląda, że szykują się wielkie procesy i oskarżenia o zbrodnie przeciw ludzkości wytaczane przez rodziców kryminalistom czerpiącym wielkie zyski z handlu toksycznymi szczepionkami, z układania ludobójczych programów szczepień dzieci i przymuszania rodziców do tych szczepień. To może być początek światowych procesów przeciw szczepionkowym zbrodniarzom.
http://www.ageofautism.com/2013/05/rfk- ... l#comments

http://3obieg.pl

_________________
Świat - piękny i odrażający, raj dla podłych, piekło dla świętych.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 lip 2013, 21:03 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sty 2012, 16:17
Posty: 434
Płeć: kobieta
tomasz19700 pisze:
co mozecie polecic poradzic ,co moge dac swojemu bratu ,aby sie zastanowil czy warto szczepic dziecko

Może książkę?
Obrazek Obrazek

Poza tym to, co Lilly już podawała i cały blog http://www.faktyoszczepieniach.wordpress.com i forum http://www.szczepienia.org.pl

_________________
Kto chce, zawsze znajdzie sposób, kto nie chce, zawsze znajdzie wymówkę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 wrz 2013, 10:39 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 27 sie 2013, 11:20
Posty: 2
Nikt nie może narzucać nam obowiązkowości szczepieńNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 wrz 2013, 19:40 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Chce pan zaszczepić moje dziecko? Nie ma sprawy, proszę tylko podpisać ten formularz

Dave Mihalovic
PreventDisease.com
9 sierpnia 2013 00:00 CDT

Nie spotkałem jeszcze lekarza, który podpisałby poniższy formularz, ściągnięty już przez setki rodziców. Są dwa powody, dla których lekarze go nie podpisują. Po pierwsze, nie chcą postawić się w kłopotliwej sytuacji dopuszczenia się zaniedbania w postaci nie zaoferowania świadomej zgody tysiącom innych rodziców. Po drugie, wielu lekarzy, przeprowadziwszy własne rozległe badania, wie, że jeśli chodzi o szczepienia, związane z nimi ryzyko znacznie przewyższa ewentualne korzyści.

Minął już rok, od kiedy rodzice zaczęli ściągać ten formularz i przedstawiać go lekarzom i jak dotąd nic nie słychać o jakimkolwiek złożonym podpisie. Wielu lekarzy nie chce nawet rzucić nań okiem, kiedy odrzucają stanowisko rodziców sprzeciwiających się szczepieniu, nazywając je śmiesznym. Takie zachowanie wyraźnie wskazuje braki w wiedzy u danego lekarza, który nie dba o dobro swoich pacjentów. Nie chcą oni informować swoich pacjentów o ryzyku, informują jedynie o korzyściach, które w ich mniemaniu są do zaakceptowania. Nie są otwarci na dyskusję i inne podejścia, liczy się jedynie ich jednostronna, tendencyjna opinia wpojona im przez system medyczny.

Są też lekarze, którzy zakwestionowali plan szczepień i szukają na własną rękę wiedzy w tym zakresie. Wielu z nich budzi się teraz dzięki trwającym badaniom i presji ze strony rodziców, a nawet kolegów po fachu, żeby przyjrzeć się innemu podejściu, wykraczającemu poza własną indoktrynację. Jeśli jakiś lekarz wywiera na ciebie presję i naciska na szczepienia, ściągnij i wydrukuj poniższy formularz. Jeśli to możliwe, przyślij nam kopię podpisanego przez lekarza formularza. Asertywnie oświadcz lekarzowi, że jedynie w ten sposób, jedynie będąc w pełni poinformowanym, możesz przemyśleć kwestię szczepienia i że wnikliwa analiza bilansu ryzyka i korzyści pozwoli ci lepiej ocenić sytuację i podjąć decyzję.

Jak dotąd, 100% lekarzy, którym przedstawiono ten formularz, odmówiło złożenia podpisu.

Poniższy formularz powstał na bazie formularza sporządzonego przez Kena Andersona.

Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień

Ja, niżej podpisany/a doktor medycyny (imię i nazwisko) ………………………………………………………………………

Uprawniowy do praktykowania medycyny w …………………….

Numer prawa do wykonywania zawodu ——————————–

Rodzaj i stopień specjalizacji ………………………………………

niniejszym oświadczam, że posiadam dobrą znajomość zarówno wszelkiego ryzyka, jak i korzyści płynących z leków, jakie przepisuję i aplikuję moim pacjentom.

W przypadku (imię i nazwisko pacjenta) …………………………., lat …………., którego zbadałem, uważam, że instnieją pewne czynniki ryzyka, uzasadniające szczepienia, które niniejszym zalecam:

Czynnik ryzyka ________________________________________

Szczepienie ___________________________________________

Czynnik ryzyka ________________________________________

Szczepienie ___________________________________________

Czynnik ryzyka ________________________________________

Szczepienie ___________________________________________

Będąc świadomy/a, że szczepionki mogą zawierać następujące substancje chemiczne i biologiczne:

* wodorotlenek glinu

* fosforan glinu

* siarczan amonu

* amforecytyna B

* tkanki zwierzące: mózgu królika, embrionów kurzych, nerek psich i/lub małpich, krew świńska, krew końska,

* białka jaj kurzych i kaczych

* surowicza albumina wołowa

* płodowa surowica cielęca

* hydrolizat kazeiny z trzustki wieprzowej

* pozostałości białek MRC5

* linia komórkowa VERO, z tkanki nabłonkowej nerek małpy

* krwinki czerwone z krwi owczej

* beta-propiolakton

* formaldehyd

* formalina

* żelatyna

* hydrolizowana żelatyna

* glicerol

* ludzkie komórki diploidalne pochodzące z abortowanych płodów

* tiomersal/metriolat

* glutaminian monosodowy (MSG)

* neomycyna

* siarczan neomycyny

* czerwień fenolowa

* 2-Fenoksyetanol

* dwufosforan potasu

* monofosforan potasu

* polimyksyna B

* polisorbat 20

* polisorbat 80

* sorbitol

* fosforan tributylu

niniejszym deklaruję, że wyżej wymienione substancje, po podaniu ich pacjentowi drogą iniekcji, nie stanowią żadnego zagrożenia dla jego zdrowia i życia. Oświadczam też, że zapoznałem/łam się z badaniami przeciwnymi, np. o tym, że tiomersal (związek zawierający rtęć), może wywoływać poważne uszkodzenia neurologiczne oraz immunologiczne, i stwierdzam, że raporty te nie są wiarygodne.

Wiem, że niektóre szczepionki okazały się być zanieczyszczone wirusem SV40, który jest przez niektórych badaczy wiązany przyczynowo z występowaniem chłoniaka nieziarniczego i międzybłoniaków u ludzi jak również u zwierząt doświadczalnych. Niniejszym gwarantuję, że szczepionki, których używam w mojej praktyce, nie zawierają SV40 ani innych żywych wirusów.

Gwarantuję też, że szczepionki, które rekomenduję pacjentowi (imię i nazwisko) …………………………………………, nie zawierają żadnych tkanek/komórek abortowanych płodów ludzkich.

Celem zabezpieczenia zdrowia mojego pacjenta, podjąłem/podjęłam odpowiednie kroki, aby zagwarantować, że szczepionki, których używam, nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Podjęte starania: ________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

Osobiście przestudiowałem/łam raporty zawarte w bazie danych niepożądanych odczynów poszczepiennych VAERS i oświadczam, że zgodnie z moją zawodową opinią, podanie zalecanych przeze mnie szczepionek dzieciom w wieku poniżej 5 roku życia jest bezpieczne.

Miejscowość, data ……………………………………………

Podpis lekarza …………………………………………………Komentarz SOTT.net: Formularz ten można łatwo zmodyfikować pod kątem przedstawienia go pracodawcy, władzom szkoły, czy też każdej innej osobie, próbującej zmusić do szczepienia niechętne temu ofiary. Jeśli szczepienie jest warunkiem przyjęcia do pracy, uczęszczania do szkoły itd., to ten, kto stawia takie wymaganie, powinien wziąć na siebie pełną odpowiedzialność zarówno za nie, jak i za wszelkie skutki uboczne, które mogą być tego następstwem.

Ściągnij PDF w j. polskim
http://pracownia4.files.wordpress.com/2013/08/gwarancja-szczepien.pdf


http://pracownia4.wordpress.com/2013/08/17/chce-pan-zaszczepic-moje-dziecko-nie-ma-sprawy-prosze-tylko-podpisac-ten-formularz/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 wrz 2013, 8:38 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Setki tysięcy dzieci umarło w wyniku szczepień

Opublikowano: 20.09.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Miliony małych dzieci są szczepione co roku. Nikomu nie przeszkadza to, że ani rodzice ani lekarze nie wiedzą dokładnie jakie trucizny są wstrzykiwane ich pociechom. Do szóstego roku życia każde dziecko dostaje do 30 szczepionek.

Opublikowane ostatnio w USA wyniki badania wskazują, że tylko w samych Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich 20 lat w wyniku powikłań poszczepiennych zmarło 145 tysięcy dzieci. Badanie opublikowano w periodyku Human & Experimental Toxicology i oparto je o dane Vaccine Adverse Events Reporting System (VAERS), czyli służby powiadamiania o negatywnych odczynach poszczepiennych. Być może zgonów było nawet więcej, ale często nie są one wiązane ze szczepieniami.

Współczesna medycyna dla zdrowych ludzi, bo przecież szczepi się zdrowych, jest pełna tajemnic. Gdyby szczepienia były takim zbawieniem nie trzeba by było ich reklamować w prasie czy telewizji. Koncerny farmaceutyczne główny interes robią jednak na kontraktach z państwami, które z pieniędzy podatnika stworzyły zinstytucjonalizowany system szczepień.

Bezrefleksyjni rodzice sami wożą swoje dzieci na te zabiegi i zakładają, że tym samym przyczyniają się do zdrowia swoich pociech podczas gdy jest wręcz przeciwnie. Wystarczy poprosić lekarza o ulotkę towarzyszącą szczepionkom. Na 100% w każdej znajdzie się jakąś toksynę lub substancję niebezpieczną, na przykład formaldehyd oraz ostrzeżenie przed możliwymi powikłaniami neurologicznymi. Według danych VAERS negatywne reakcje obserwuje się zwłaszcza u dzieci, którym podano szczepionki kombinowane zawierające mieszaninę rzekomo na kilka chorób.

Nasi politycy potwierdzili ostatnio ustawowo obowiązek szczepień, a przepisy przewidują nawet szczepienia z wykorzystaniem przemocy ze strony państwa. Oznacza to mniej więcej tyle, że jeśli jakieś koncerny farmaceutyczne będą chciały zarobić trochę pieniędzy na kolejnej wydumanej pandemii to każdy, kto będzie się opierał zarządzonemu szczepieniu zostanie doprowadzony siłą i zaszczepiony.

Być może niektóre szczepienia są rzeczywiście korzystne, tylko jak ustalić które? Co jakiś czas dowiadujemy się przecież o kolejnych wycofanych preparatach. Czy można zatem ryzykować zdrowiem dziecka licząc, że nic złego się nie stanie?

Na podstawie: http://www.seite3.ch
Źródło: Zmiany na Ziemi

TAGI: Dzieci, Śmierć, Szczepionki

Poglądy wyrażane przez autorów są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami

http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/setki-tysiecy-dzieci-umarlo-w-wyniku-szczepien/

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 paź 2013, 11:05 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 26 wrz 2010, 11:40
Posty: 181
dobry pomysl z tym formularzem ,skoro wciskaja malym bezbronnym dzieciom szczepionki dla ich dobra ,czyli lekarz rozumiem ma wiedze co podaje dziecku ,wiec niech sie podpisze pod tym a nie jesli zaszkodzi to sie wywinie .Czy taki podpis na formularzu moglby byc dowodem dokumentem w sadzie ,wrazie jak by cos bylo zle po szczepionce :hmmm:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 paź 2013, 23:22 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Odpowiedź dr Sherri Tenpenny na Raport Unicefu
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 wrz 2014, 17:50 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Dr Jerzy Jaśkowski: Dealerzy grypy w natarciu. Kolejne zgony po szczepionkach.

Jak donosi prasa „medyczna” Medexpres, z 25 sierpnia 2014 roku, szczepionkarski przemysł straszenia ruszył do natarcia. Przypomnę, że ostatni rok nie był najlepszy dla sprzedawców szczepionek. Pomimo usilnej reklamy w prasie i telewizji, sprzedaż nie zachwyciła. Zysk był dużo mniejszy, aniżeli spodziewany. Dlatego obecnie, jeszcze w czasie wakacji, już pojawiło się 500 000 szczepionek przeciwko chorobie zwanej ogólnie grypą. Wiadomo, zbliża się szybkimi krokami jesień. Słońce zmniejsza operowanie, więc wystąpi niedobór witaminy D. Spadnie odporność i wzrosną zachorowania na choroby wirusowe górnych dróg oddechowych.

Jednocześnie rozpoczęcie roku szkolnego, a więc powrót dzieci z wakacji, pozwoli na mieszanie się wirusów. Czyli ułatwi zakażenie.

Przypomnę, że pomimo, iż od 100 lat wiadomo, że w naszej szerokości geograficznej występuje niedobór witaminy D, rząd przed 40 laty, sprytnie wycofał się z podawania tranu w szkołach i przedszkolach. Nie reagują także Izby Lekarskie, ani żadne Towarzystwa Pediatryczne, Geriatryczne etc., czy konsultanci. Dlaczego dzieci mają być zdrowe!? Jakbyśmy zarabiali?

Stąd wszelkiego rodzaju prywatne instytucje w rodzaju szumnie brzmiącej nazwy: „Instytut Oświaty Zdrowotnej Fundacji Haliny Osińskiej”, z przewodniczącym „Rady Naukowej” tej jednostki, panem prof. Adamem Antczakiem, zaczynają od straszenia grypą.

Po pierwsze, fundacja to jest masa majątkowa, więc kto tak naprawdętę fundację finansuje?

Po drugie, pojęcie „instytut” oznacza jednostkę badawczą. Nie wiadomo co, gdzie i za jakie pieniądze bada ta instytucja.

Po trzecie, sprowadzono szczepionki. Jakiej firmy i na jakie wirusy przygotowanej?

Wiadomo, że w obiegu jest koło 200 wirusów, powodujących bardzo podobne objawy chorobowe. Nie wiadomo nawet, na ile i na jakie wirusy jest przygotowana ta sprowadzona szczepionka. Nie wiadomo, co zawiera. Przypomnę, że szczepionka sprowadzona w ubiegłym roku zawierała nadal rtęć, pomimo informacji o jej toksycznym działaniu.

Szczepionki zawierają także aluminium, pierwiastek wysoce toksyczny dla układu nerwowego, w ilości kilkaset procent przekraczającej dopuszczalne normy.

Przypomnę, że w związku z monopolem wydawniczym, przeciętny obywatel nie ma zupełnie dostępu do merytorycznej informacji. Kartele farmaceutyczne wykupują hurtowo reklamy w wydawnictwach, pod warunkiem nieprezentowania materiałów przeciwnych produktom, wytwarzanym przez koncern. Było to wyjaśniane wielokrotnie przez redakcje czasopism medycznych.

Głównym monopolistą w Polsce jest Elsevier, występujący pod nazwą Urban & Partner, spółka z Wrocławia. Głównym reklamodawcą jest także Medycyna Praktyczna, finansowana przez GlaukoShmitKline, Novartis i inne koncerny produkujące szczepionki.

Wiadomo, że o przyjęciu do druku danej publikacji naukowej decyduje dział marketingu. Stąd tyle informacji w internecie pochodzi od naukowców, którzy nie zgadzają się z cenzurą.

Przechodząc do tematu.
Nie ma żadnego związku pomiędzy szczepieniem, a ochroną przed grypą. Udowodniły to publikacje Cohrane Library. Skuteczność szczepionki przeciwgrypowej wynosi 1%, czyli w granicach błędu statystycznego. U osób starszych, po 50 roku życia, wartość szczepionki przeciwko grypie jest taka sama, jak mycie rąk.

Po myciu rąk nikt jednak nie obserwował powikłań.

Podobnie nie ma żadnego znaczenia szczepienie dzieci. A dr Tomajłoć udowodniła, że ludzie szczepieni przeciwko grypie, w kolejnych latach chorują kilkakrotnie częściej i ciężej znoszą chorobę.

Poniżej podam dane statystyczne USA dotyczące zachorowań na grypę i związek zgonów ze szczepieniami. Broniąc się przed zarzutami jednostronności, podaje dane dotyczące zachorowań na grypę z USA z 3 pokoleń. Podaję więc dane z kraju posiadającego statystyki nie skażone „komunizmem”. Liczby mówią same za siebie.

Populacji USA w kolejnych latach a śmiertelność na grypę.

- 1940 roku było 132 122.446 mieszkańców, na grypę zmarło 20157 osób
- 1956 roku 168 903.031 mieszkańców, na grypę zmarły 2323 osoby
- 1974 roku 213 863 928 mieszkańców, na grypę zmarły 2201 osoby.

Wprowadzenie szczepionki z Fortu Detrick, w 1976 roku, spowodowało skok zgonów.
- 1976 roku 218 035 164 mieszkańców, na grypę zmarło 7877 osób.

Po szybkim wycofaniu szczepionki przeciwko grypie obserwowano:
- 1979 r. 225 055 487 mieszkańców, na grypę zmarły 604 osoby.
- 1995 r. 262 803 276 mieszkańców, na grypę zmarło 606 osób

Wprowadzenie kolejnej szczepionki w 2009 roku, w związku ogłoszeniem fikcyjnej pandemii[???]
- 2009 r. 306 771 529 mieszkańców, na grypę zmarło 2918 osób.

Po wycofaniu się władz z pandemii, w następnym roku zmarły tylko 494 osoby .

Są to zgony z powodu grypy i innych chorób wirusowych, grypopodobnych. Z powodu samego wirusa AH1N1 zmarło w USA w 2009 roku 18 osób. W przeliczeniu na liczbę ludności w Polsce zmarły więc 2 osoby. Niestety, ośrodek „grypy” pani mgr prof. Lidii Brydak nadal nie umie rozdzielić grypy, choroby wirusowej, od chorób bakteryjnych dróg oddechowych i podaje wszystko razem. Nie umie także podać, ile osób wśród chorujących było zaszczepionych, a ile nie. Na wszelki przypadek, w ustawie z 2012 roku zastrzegli sobie szczepionkarze niepublikowanie danych statystycznych. Są te dane nie tylko generalnie tajne, ale nawet po opłaceniu zamówienia mogą być nieudostępnione pod byle pretekstem. Ustawa odwołań od decyzji odmownych nie przewiduje.

Cała nagonka, „pandemii grypy świńskiej” i zastraszenia społeczeństwa, z wyjątkiem napędzenia strachu i „zmuszenia” rządów do zakupu nikomu, z wyjątkiem producentów, niepotrzebnych szczepionek, zysku nie przynosi.

Przemysł szczepionkarski zarobił/b> na tym kilka miliardów dolarów. Sama Wielka Brytania zakupiła 100 milionów dawek szczepionki, chociaż populacja wynosi tylko 56 milionów obywateli. W następnym roku były ciężkie wygibasy urzędników ministerstw rozmaitych, jak rozchodować te szczepionki.

Musiały tutaj zadziałać silne pozamerytoryczne powiązania. Część tych powiązań ujawniła się w tzw. sprawie dr Wakefielda.

O całej hecy przygotowanej przez wakcynologów z dr Wakefieldem i roli tego żółtego dziennikarstwa z „jeleniem” w roli głównej, pisałem już kilka razy.

Według Oxfordzkiego Podręcznika Medycyny Klinicznej, grypa jest chorobą, która nie wymaga specjalnego leczenia. No, może zwiększenie konsumpcji koniaku, wódki, lub grogu wieczorami, przez kilka dni pobytu w domu. Powikłania się zdarzają, ale głównie u osób niedożywionych i lekceważących objawy.

Szkoda więc czasu i papieru na dyskusję.

Przypomnę tylko, że szczepionki przeciwko grypie nie są badanew kierunku wywoływania raka, ani w kierunku skutków przewlekłych dla dzieci. Szczepionka zawiera aluminium i rtęć, dwa wysoce toksyczne dla mózgu pierwiastki. Przypomnę, że do 3 roku życia bariera krew – mózg jest przepuszczalna dla toksyn.

Tak więc, Rodzicu, najpierw pomyśl. No, chyba że chcesz babcię szybciej ubezwłasnowolnić, to możesz to zrobić legalnie, fundując jej co roku szczepienia. Szybciej wystąpi demencja.

Dodam, że udowodniono, iż po szczepieniach grypowych następuje 700% wzrost poronień samoistnych u kobiet. Oczywiście, nie ma to nic wspólnego z teorią spiskową o depopulacji. ROBI SIĘ TO PO PROSTU W TROSCE O NASZ ZUS, KTÓRY MOŻE ZBANKRUTOWAĆ. [PMID 21945263, PMID 18599489, PIMD 17643770].

CDC z Atlanty, na które tak często powołuje się „nasza” pani mgr prof. Lidia Brydak, podało informację o 3587 poronieniach poszczepiennych, a więc znowu depopulacja. Ciekawe dlaczego ta ważna i istotna informacja nie figuruje na stronach Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego? Czyżby nie tego narodu dotyczyła?

Trzeba podkreślić, że w 2009 roku naciągnięto społeczeństwo Wielkiej Brytanii na ponad miliard funtów, przeznaczonych na zakup nikomu niepotrzebnych szczepionek.

W Polsce podobno 3% społeczeństwa było mądrych inaczej i także się zaszczepiło. Policzmy: biorąc populację w Polsce, równą 35 000 000 [reszta za granicą], to 3% wynosi ponad milion osób. Tak więc firmy szczepionkarskie wyprowadziły z kraju co najmniej 30 000 000 złotych.

Jest to wiec wątpliwej jakości postępowanie.

Dodatkowo trzeba przypomnieć, że w szczepionkach przeciwko grypie jest rtęć i aluminium, odpowiedzialne za uszkodzenia Centralnego Układu Nerwowego oraz skwalen, odpowiedzialny za bezpłodność.

Zapomniałem dodać, że szczepionka przeciwko grypie powoduje też narkolepsję, nieodwracalne, ciężkie uszkodzenie mózgu.
Z ostatniej chwili [ z opóźnieniem znalazłem].
Jak podaje praca opublikowana w International Journal of Medicine z 2011 roku, szczepionka przeciwko grypie powoduje zapalenie układu krążenia, zwiększając ryzyko poważnych wydarzeń sercowych, takich jak zawał serca.

Szczepionka powoduje też:
Wzrost agregacji krwinek, mogący doprowadzić do zawału, lub zatoru mózgu.
Zaburzenia autonomicznej regulacji pracy serca.
Zaburzenia rytmu serca, co jest jednym ze wskaźników chorób serca.

Szczególnie niebezpieczne jest podawanie szczepionki dzieciom i niemowlętom. W przypadku pojedynczej szczepionki białko CRP – wskaźnik zapalenia – wzrasta u 70% dzieci, w przypadku kilku szczepionek, aż u 85% szczepionych.

OSTRZEŻENIE.

Jak Szanowni Czytelnicy pamiętacie, swego czasu „wybitni specjaliści od grypy” namawiali do używania nowoczesnych leków przeciwgrypowych, w rodzaju Tamiflu, Oseltamimvir [Zanamivir]. Jednak jak to udowadnia praca z BMJ, lek ten:
1. Skraca czas choroby o 16.8 godziny.
2. Nie wpływa na liczbę hospitalizacji.
3. Wpływ leku na powikłania w rodzaju zapalenia płuc, nie został potwierdzony.
4. Przyjmowanie leku związane jest z powikłaniami w rodzaju: wymioty, nudności, bóle głowy, zaburzenia czynności nerek, serca oraz zaburzenia psychiczne.

Wniosek:
Za jedne 200 złotych możesz być zdrowszy o 16 godzin wcześniej, aniżeli za 20 złotych.
Po to mamy specjalistów, aby nas do tego publicznie przekonywali.

Lekarze omawianej pracy stwierdzają, że po przeanalizowaniu 168 000 stron prac naukowych i raportów, mają poważne zastrzeżenia co do rzetelności tych raportów, które nie budzą zaufania.
Dlaczego ten lek w ogóle wszedł do sprzedaży?<
Ponieważ sekretarz obrony USA, Donald Rumsfeld, był w 1997 roku publicznie prezesem spółki Gilead. Firma ta sprzedała prawa własności firmie Roche w 1996 [do 2005 roku].

Pan D. Rumsfeld zarobił na akcjach spółki 5 000 000 dolarów.

Lek początkowo był przygotowany do leczenia ptasiej grypy. Ale wirus ptasiej grypy nie lubił ludzi. W roku 2002 pan D. Rumsfeld przesiadł się do administracji prezydenta Busha, na stanowisko sekretarza obrony i od razu zakupiono dla wojska 2 000 000 dawek tego leku, a dla społeczeństwa dodatkowe 20 000 000 dawek, po 100 dolarów za dawkę.

Mogę tylko dodać, że w POlsce sprzedawano to to za 60-70 dolarów.

Pan D.Rumsfeld przyczynił się także do biegania polskiej policji za kurami w 2007 roku, z powodu rzekomej epidemii ptasiej grypy.

Proszę teraz poszukać w internecie tych wszystkich specjalistów, którzy namawiają do zakupu tych preparatów, a będziecie mieli Państwo łańcuszek powiązań.

Przypomnę, że leczenie grypy to koszt około 20 złotych, a nie 200 zł plus 300zł na badanie wirusa. Tak skubie się naiwnego mieszkańca kraju.

Oczywiście, wszystko to robi się w trosce o nasze zdrowie. Tak przynajmniej twierdzą wakcynolodzy i specjaliści Zdrowia, nomen omen, Publicznego.

PS1. Jak podały media, na przykład onet.pl z 14 lipca 2014 roku, w Argentynie zmarło 12 dzieci, na których testowano szczepionkę przeciwko pneumokokom, czyli pospolitej bakterii, w XIX wieku zwanej dwoinką zapalenia płuc. Praktycznie od dwu pokoleń ta bakteria nie stanowi medycznego problemu. Pisałem o tym wcześniej. Testowanie odbyło się w najbiedniejszej prowincji Santiago del Estero. Testy zatwierdzono gdy ministrem zdrowia w Argentynie był brat faceta odpowiedzialnego za badania, niejaki Enrique Smith. Oczywiście jest to tylko przypadek i nie ma on znaczenia w jakości i rzetelności prowadzonych badań. A że dzieci zmarły? Dzieci od zawsze umierają, z tej, czy innej przyczyny.

Jak podała dr Maria Marchew, wybrano tą prowincję i Argentynę, ponieważ przeprowadzanie eksperymentów tego rodzaju w Europie i Amerycejest zakazane!!! Dr Enrique Shmith, brat ministra, za jedno dziecko zakwalifikowane do badania, podobno miał otrzymać 8000 dolarów. W każdym bądź razie, ani ta najbiedniejsza prowincja, ani personel prowadzący badania pieniędzy tych nie otrzymali. A w Polsce nadal się testuje pod nazwą „zapisanie do programu”.

PS2. Kolejne powikłania po szczepionce, tym razem odrowej. 50 uczniów prywatnej szkoły w Mingorze musiano odwieść do szpitala. 3 dni wcześniej z podobnego powodu do szpitala odwieziono 25 uczniów ze szkoły w Dalan.
Oczywiście jak zapewniają władze, nie ma to żadnego związku ze szczepieniami. Wszystko wygląda na zbiorową histerię.
Skąd my to znamy?

źródło:
http://www.polishclub.org/2014/09/07/dr ... epionkach/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 kwie 2015, 9:32 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
łajza
19 kwietnia 2015 at 06:50 · Odpowiedz

Nie tylko prof. Maria D. Majewska walczy z mafią farmaceutyczną i szczepionkowym ludobójstwem – koniecznie trzeba tu przytoczyć wielce szanownego dr J. Jaśkowskiego, który niezwykle celnie strzela do „mafijnych zbrodniarzy”!

http://dakowski.pl//index.php?option=co ... Itemid=119

„W ten sposób Pan Wojewoda, Ryszard Stachurski, wybiegł przed szereg i testuje wytrzymałość społeczeństwa na pozaprawne działania PT ekipy rządzącej. Już sam pomysł karania jest wprowadzaniem faszyzmu do Polski tylnymi drzwiami. Przypomnę, że pomimo klęski pod Stalingradem, gdzie Hitler stracił 250 000 żołnierzy, Niemcy nadal stosowali przymus szczepień. Tylko w latach 1942-43 [ czyli jeden sezon, tylko w Niemczech md] , na skutek szczepień przeciw błonicy, zmarło ponad 250 000 dzieci. Zresztą wcześniej, w czasie epidemii ospy 1912 roku, zmarło co trzecie zaszczepione dziecko, czyli 37 000 ofiar. Takiej rzezi niemowląt , w jednym okręgu, nie dokonała w ostatnim okresie żadna choroba. Wszystkie te niemowlaki zmarły po szczepieniach! Tak jest, gdy zaczynają dominować cywilizacje azjatyckie, czyli wyższość urzędu nad rozumem.

To co robi obecnie Wojewoda Stachurski, po 146 latach od pierwszego takiego zdarzenia, jest po prostu powtórzeniem tego, co było w Anglii, w roku 1869. Tam także władze wpadły na „genialny” pomysł karania mandatami rodziców dzieci niepoddających się przymusowym szczepieniom. W efekcie, ponad 100 matek umieszczono w więzieniu, ponieważ także nie posiadały gotówki na wzbogacenie kasy urzędów.

Społeczeństwo zbuntowało się i zmusiło władze, ręcznie, do wycofania idiotycznego pomysłu przymusowych szczepień.

Efekt był zaskakujący. W okręgach, w których stosowano przymus szczepień, śmiertelność była 20 razy większa, aniżeli w mieście Lancaster, gdzie zrezygnowano ze szczepień. http://nwonews.pl/artykul,1940,dowod-na ... zieciecych

No, ale skąd Pan Stachurski może o tym wiedzieć, przecież zawsze będzie się tłumaczył, że nie jest specjalistą i tylko wykonuje polecenia.

Tylko od kogo je dostaje?

Podobnie Wyroki Trybunału Norymberskiego stwierdzały i podkreślały, że żaden urzędnik nie może się tłumaczyć poleceniem odgórnym, jeżeli jest ono sprzeczne z prawem międzynarodowym. A co mówi prawo międzynarodowe w tym temacie? Otóż prawo międzynarodowe mówi jednoznacznie, od Konwencji Genewskiej poczynając.

„Nikt nie będzie poddawany, bez swojej zgody swobodnie wyrażonej, doświadczeniom lekarskim, ani naukowym”.

Czy wstrzykiwanie preparatów ogólnie uznanych za trucizny, na przykład rtęci, aluminium, znanych neurotoksyn, formaldehydu, związku rakotwórczego, nie jest eksperymentem? [Wydawnictwo MON 1968r.]

To samo zresztą podaje Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych z 1966 roku. Pakt ten obowiązuje w Polsce od 1977 roku [ Dz.U.1977r. nr 38 pozycja 167.]

Art.15 mówi:

1. Postępowanie diagnostyczne, lecznicze i zapobiegawcze wymaga zgody pacjenta. Jeżeli pacjent nie jest zdolny do świadomego wyrażania zgody, powinien ją wyrazić jego przedstawiciel ustawowy, lub osoba faktycznie opiekująca się pacjentem.

1. W razie nie uzyskania zgody na proponowane leczenie, lekarz powinien nadal, w miarę możliwości, otaczać pacjenta opieką.

Ten paragraf szczególnie polecam uwadze fanatykom szczepień, którzy już wypowiadają się o ograniczeniu przyjmowania chorych nieszczepionych. Przestępstwo takie jest karalne.

„Obowiązkowe szczepienia, jako przymusowe leczenie, są obrazą dla praw człowieka, zagwarantowanych w art. 8 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności”
„Dzieci szczepione wykazują o 155% większe zaburzenia poznawcze, czyli mówiąc prosto, są głupsze, aniżeli dzieci nieszczepione.

Zaszczepieni chłopcy byli o 279% bardziej narażeni na ADHD aniżeli nieszczepieni.

Zaszczepieni chłopcy byli o 317% bardziej narażeni na autyzm, aniżeli nieszczepieni.

Zaszczepieni chłopcy byli o 185% bardziej narażeni na choroby neurologiczne, aniżeli nieszczepieni.

Zaszczepione dzieci były o 120 % bardziej narażone na astmę. Tak było w kilku przebadanych powiatach Kalifornii. W całym kraju wygląda to znacznie gorzej.

Czyżby o to chodziło?”

Dokładnie o to chodzi!

W związku z morderczymi szczepieniami przytacza się skrajne przypadki NOP-ów, pomijając POP-y – tj. „Pożądane Odczyny Poszczepienne” takie jak np.wyżej wymienione.

Jeżeli mordercze szczepienia w skrajnych przypadkach prowadzą do autyzmu, epilepsji, to na pewno u wszystkich pozostałych wywołują mniej lub bardziej zauważalną degradację układu nerwowego, czyli debilizm – zatrzymanie rozwoju na poziomie dwunastolatka (co widać po komentarzach) i atrofię wyższych funkcji kognitywnych (poznawczych);

i o to chodzi!!!

Debilami łatwo się rządzi i jeszcze łatwiej się ich programuje!
a teraz do bandytów w kitlach:

„Trybunał Konstytucyjny w wyroku z dnia 30 lipca 2014 roku przypomniał wszystkim organom stosującym prawo w Polsce, że tajemnica lekarska jest zapisana nie tylko w Ustawie o zawodach lekarza i lekarza dentysty, ale jest też wartością konstytucyjnie chronioną.

Wydaje się, że Urząd Wojewody bez wątpienia jest organem państwowym stosującym prawo.

Ukazał się także wywiad dr Wojciecha Wiewiórowskiego, Generalnego Inspektora Danych Osobowych.

Pan dr Wiewiórowski stwierdził jednoznacznie:

„Co do zasady, jedynym podmiotem uprawnionym do przetwarzania danych medycznych pacjenta jest jego lekarz. Nawet ich przekazywanie przez jednego lekarza drugiemu, może nastąpić tylko w sytuacji, kiedy jest to konieczne do zachowania ciągłości leczenia.”

Trudno uzasadnić, aby przekazywanie danych z przychodni do san-epidów było podyktowane koniecznością leczenia. Nie wspominając o tym, że personel san-epidow może nawet nie mieć nic wspólnego z medycyną. Szczepionka nie jest lekiem i nikogo nie leczy.

Ujawniane więc danych o chorych można uznać za przestępstwo i wcale bym się nie zdziwił, jakby rodzice zaczęli oskarżać przychodnie o to przestępstwo, żądając odszkodowań.

Nielegalne przetwarzanie tych danych jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 3. I nie można się tłumaczyć, że ktoś tam chciał. Dane medyczne należą do tzw. danych sensytywnych.

Proszę zauważyć, że przychodnie nie badają poziomu przeciwciał u dzieci przed szczepieniem, więc absolutnie nie mogą powiedzieć, czy dany osobnik ma już przeciwciała. W tej sytuacji szczepienie jest nie tylko zbędne, ale i szkodliwe. Fanatycy szczepień, w pogoni za zyskiem, zapomnieli albo nie wiedzą, że zdecydowana większość chorób może przechodzić bezobjawowo. Czyli organizm zetknął się z wirusem, czy bakterią i wytworzył przeciwciała, ale przebieg wytwarzania ich był bardzo lekki, bezobjawowy. Każdy klinicysta zna takie przypadki.

Prościej. W sytuacji kiedy lekarz nie bada obecności przeciwciał, a decyduje się na podanie szczepionki, z punktu widzenia wiedzy medycznej, popełnia błąd. W takiej sytuacji jest to po prostu eksperyment w rodzaju rosyjskiej ruletki. Jak organizm dziecka zareaguje? Z punktu widzenia prawa karnego, działa na szkodę dziecka.

Dlaczego tak robi? Po prostu oszczędza na badaniu. Przecież musiałby je wykonać z puli przychodni, a to, biorąc pod uwagę liczbę dzieci i szczepionek, byłyby spore kwoty! A swoją drogą, dlaczego rodzice godzą się na szczepienie bez wykonania podstawowych badań, to nie wiem i bardzo się temu dziwię.

I nie może się tłumaczyć nikt, ani lekarz, ani wojewoda, poleceniem, ponieważ nawet w Kościele Katolickim jest znane pojęcie grzechu strukturalnego. Nie wspomnę o przytoczonych już orzeczeniach Trybunału Norymberskiego.”

Zgodnie z Trybunałem Norymberskim wszyscy „ujawniający dane osobowe” np. do zbrodniczego san-epidu czy woziwody, „nie badający poziomu przeciwciał u dzieci przed szczepieniem”,”Z punktu widzenia prawa karnego, działają na szkodę dziecka.” – całkowicie wyczerpują znamiona ludobójstwa, co w pełni potwierdza oskarżenie wystosowane przez „monitora polskiego”.

http://www.monitor-polski.pl/szczepienn ... ent-212031Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 sie 2015, 17:49 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2015, 11:12
Posty: 21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Nie przejmujcie się szczepionkami, to pikuś. Sporo linków podawałem na portalu społeczny G+. Na początku było po kilkanaście wejść, później do 3-4 spadło.
Ludzie nie chcą słyszeć a co dziwne nawet czytać o truciznach.
Przecież wypowiedzieli NAM wojnę, której nie wygramy jeżeli nie chcemy się uczyć ( i to mnie wkur..... gdyż jako "stary" nauczyłem się obsługi kompa, składania kompa a ludziskom się nie chce, bo nie.) Dlatego muszą wymrzeć i przed śmiercią patrzeć na śmierć swoich dzieci i wnuków.
Śmiszne ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 sie 2015, 12:05 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 30 sie 2015, 11:14
Posty: 40
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Nowy prezydent podpisał ustawę pozwaljącą "władzom naszego zdrowia" zwiekszać listę szczepień obowiązkowych... Zanamienne: Koncerny nadal mają wsparcie we władzach RP.
Poprzednik - Komorowski nie słuchał protestów anty-GMO, obecny - Duda, też ignoruje głosy społeczne, STOP NOP, i inne.
Nie zamiana polityków, ale ich całkowite wyeliminowanie z gry, jako kasty, może spowodować zmianę na lepsze, chociażby w sprawach zdrowia.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 wrz 2015, 21:14 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 29 wrz 2015, 11:06
Posty: 82
Płeć: mężczyzna
Perun pisze:
Nowy prezydent podpisał ustawę pozwaljącą "władzom naszego zdrowia" zwiekszać listę szczepień obowiązkowych... Zanamienne: Koncerny nadal mają wsparcie we władzach RP.
Poprzednik - Komorowski nie słuchał protestów anty-GMO, obecny - Duda, też ignoruje głosy społeczne, STOP NOP, i inne.
Nie zamiana polityków, ale ich całkowite wyeliminowanie z gry, jako kasty, może spowodować zmianę na lepsze, chociażby w sprawach zdrowia.

Przecież w Polsce mamy rządy zakulisowe a prezydent co rano jest przez nie nakręcany i ćwierka wg ich klucza.Rząd to tylko kosztowna fasada,chyba nikt nie ma wątpliwości że człowiek z ludu który zostaje prezydentem czy premierem mógłby podejmować kluczowe dla państwa decyzje;robią to już dawno zakotwiczone w naszym kraju agentury różnych mocarstw-obecnie rządzi amerykańsko-żydowskie.Prezydent ,premier,rząd to ich marionetki bezwolnie wykonujące ich rozkazy.A kto chce się wyłamać zasiada zwykle w elitarnym klubie seryjnych samobójców.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 sty 2016, 23:30 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Szanowni Państwo,


Dla tych, którzy nie używają Facebooka :

PODPISAŁEM OBIE PETYCJE bo :

1. Istnienie czegoś takiego jak lobbysta parlamentarny jest skandaliczne. To właśnie są ludzie, którzy w zdecydowanej większości są dystrybutorami łapówek. Ustawy mające wpływ na życie każdego Polaka są po prostu kupowane. Z tego też powodu, wielu posłów przegłosowuje ustawy pod dyktando np. przemysłu farmaceutycznego. Istnienie lobbyzmu parlamentarnego jest sformalizowanym łapówkarstwem, a przynajmniej stwarza warunki do takiego łapówkarstwa.

2. Jeden z cytowanych profesorów medycyny, na szkoleniach dotyczących szczepionek, mówił że na swoim oddziale ma chłopca chorego na tężec. Ktoś jednak to sprawdził, okazało się, że w tym szpitalu od wielu, wielu lat w ogóle nie widziano ani jednego przypadku tężca !!3. Petycja dotycząca szczepionek nie wymaga komentarzy. To musi być zmienione, ponieważ w obecnej formie narażać dzieci i dorosłych na uszkodzenie zdrowia bez jakiejkolwiek możliwości odszkodowawczej. Ta ustawa, jeśli chodzi o mnie, to po prostu kryminał.

Teraz jest właśnie czas, aby pod naciskiem opinii publicznej, wyprowadzić trochę ładu do tego medycznego bałaganu. Politycy, z własnej inicjatywy tego nie zrobią. Nie ma się co łudzić, bo nie leży to w ich interesie.

WSZYSCY na tym tracimy.


Petycja 1.

http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbysto ... ublicznej/

Petycja 2.

http://zmienmy.to/petycja/obowiazek-szc ... -wybor-ii/


Pozdrawiam,
Jerzy Zięba


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group