Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 mar 2021, 18:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2013, 9:44 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Uwaga rodzice: wycofanie z obrotu serii szczepionki DTP Biomed – rygor natychmiastowej wykonalności. Społeczeństwo nie jest o tym informowane!

Posted by Jarek Kefir w dniu 3 Styczeń 2013
Szczepionka DTP Biomed: wycofanie serii 20911001C
Główny Inspektor Farmaceutyczny
GIF-N-ZJP-4350/49/ES/12, Warszawa, dnia 27.12.2012 r. DECYZJA Nr 49/WC/2012

Na podstawie art. 122 ust. 1 ustawy z dnia 6.09.2001 r. – Prawo farmaceutyczne (Dz. U. Nr 45, poz. 271 z późn. zmianami), w związku z art. 104 i 108 § 1 ustawy z dnia 14.06.1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego (jednolity tekst Dz. U. z 2000 r. Nr 98, poz. 1071 z późn. zm.)
GŁÓWNY INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY
1) wycofuje z obrotu na terenie całego kraju produkt leczniczy:
DTP – Szczepionka błoniczo–tężcowo–krztuścowa adsorbowana, zawiesina do wstrzykiwań, 0,5 ml numer serii: 20911001C, data ważności: 31.01.2014 podmiot odpowiedzialny: Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.
2) niniejszej decyzji nadaje rygor natychmiastowej wykonalności.
Stąd: http://www.gif.gov.pl/rep/gif/pdf-y/WC/ ... 27-049.pdf
Wnioski (by Jarek Kefir):
-”w 10 ampułkach wykryto nieprawidłowości” – ile tak naprawdę przebadano?
-czy przebadano całą serię 20911001C?
-w cywilizowanych krajach wycofano by całą wadliwą serię, czyli ~ tysiące sztuk.
-ilu pacjentom podano szczepionki z tej serii i co z nimi? Czy istnieje sprawny system monitoringu takich pacjentów? Pytania retoryczne.
-jeśli rodzic stwierdzi u dziecka powikłania po podaniu takiej szczepionki – co z leczeniem dziecka i z ewentualnym odszkodowaniem?
-w cywilizowanych krajach nie ma tego typu “rzeźnickich” szczepionek, są inne, DTPa itp, “mniej szkodliwe”, ale po modyfikacji genetycznej (GMO).
-w Pakistanie po masowych szczepieniach DTP przywódcy plemienni zdecydowali, że będą zabijać uczestników szczepionkowych szwadronów. Dokonano w tym kraju wielu samosądów na osobach wykonujących szczepienia, opłaconych przez ONZ (WHO) i fundację Billa Gatesa. Oni mogą się przynajmniej tak bronić, są uzbrojeni, a my?
PODAJ DALEJ:

Facebook
Google +1
Twitter
Email
Print
LinkedIn
Więcej

http://kefir2010.wordpress.com/2013/01/03/uwaga-rodzice-wycofanie-z-obrotu-serii-szczepionki-dtp-biomed-rygor-natychmiastowej-wykonalnosci-spoleczenstwo-nie-jest-o-tym-informowane/


-- 10 sty 2013, 00:14 --

Cytuj:
Tajne rządowe raporty ujawniają, że szczepienia ochronne są oszustwem
admin, śr., 2013-01-09 16:39
Skala zjawiska: globalne

źródło: dreamstime.com

Obrazek

Jeśli masz dziecko prędzej czy później staniesz przed takim problemem, szczepić czy nie szczepić. Większość wytresowanych telewizyjną propagandą owiec zwanych dla niepoznaki ludźmi nawet nie zadaje sobie pytania czy szczepionki mogą zaszkodzić, skoro nalegają na nie lekarze to przecież nie mogą szkodzić. Otóż błąd, w najlepszym wypadku nie szkodzą i nie pomagają a w najgorszym mogą złamać człowiekowi życie fundując mu niepełnosprawność dziecka.Zachęta do szczepień sączy się z wszystkich możliwych mediów. Ktoś robi, co może, żeby odpowiednio przestraszyć społeczeństwo i doprowadzić do masowych szczepień, które mają rzekomo chronić przed grypą. Zastanówmy się, zwykle bierze się lekarstwo, gdy jest się chorym, jak zatem nazwać substancję, którą wstrzykuje się zdrowym? Jest to tym bardziej podejrzane, że zwykle po wstrzyknięciu substancji o nieznanym składzie zwanej szczepionką, lekarz lub pielęgniarka ostrzega, że możemy się rozchorować.Badanie negatywnych odczynów poszczepiennych jest tak samo popularne jak badanie negatywnego wpływu GMO na zdrowie. Tego się po prostu nie robi, bo nie lubią tego korporacje. Naukowcy badający GMO przeważnie kończą marnie bez środków na dalszą pracę. Jednocześnie utwierdza się ludzi w przekonaniu, że wszystko jest przetestowane i bezpieczne. Nikt nie sprawdza, co dzieje się ze zdrowiem zaszczepionych w dłuższym okresie czasu. Szczepionka to rodzaj hazardu opierającego się na wierze w jej skuteczność.Naukowcy, którzy mimo ryzyka zawodowej infamii podjęli temat bezpieczeństwa szczepień dochodzą do przerażających wniosków. Jednym z nich jest Dr Lucija Tomijenovic, której raport można znaleźć w odnośnikach poniżej. Jeśli ktoś nie wierzy w to, że rządy przekupiane przez koncerny farmaceutyczne fundują nam i naszym dzieciom choroby neurodegeneracyjne i inne to chyba nic go nie przekona. Trudno się jednak dziwić postawom sceptycznym, ponieważ wieści o kłopotach zdrowotnych w wyniku obowiązkowych szczepień nie są obecne w mediach, a jeśli o czymś nie mówi telewizja to dla wielu ludzkich owiec tego po prostu nie ma.Wspomniany raport dowodzi ponad wszelka wątpliwość, że wiedza na temat zagrożeń z powodu szczepionek jest znana rządom i ich agendom odpowiedzialnym za zdrowie. Mimo to od 1989 roku nikt nic z tym nie zrobił a wręcz wszelkie odkrycia mogące pokazać szczepionki w złym świetle zostały ukryte. To ukrywanie faktów trwa zresztą do dzisiaj.

Źródło:

http://www.naturalnews.com/038598_vacci ... ments.html

http://www.ecomed.org.uk/wp-content/upl ... enovic.pdf

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tajne-rzadowe-raporty-ujawniaja-ze-szczepienia-ochronne-sa-oszustwem

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 sty 2013, 9:44 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 10 sty 2013, 14:47 
Wzory pism - odwołania w sprawie szczepień.

http://creative.vel.pl/netNa górę
   
 
 
Post: 21 sty 2013, 0:19 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim. #1
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.


Ostatnio zmieniony 22 sty 2013, 8:33 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 sty 2013, 11:52 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
@tigeroo9 - dzięki za cenny materiał. Cała prawda o współczesnej medycynie zebrana w jedną całość i przekazana dość prostym językiem.
Taka uwaga jeszcze:
Wklejaj zawsze tytuł, aby na przyszłość można było to znaleźć na forum.

Wklejam drugi odcinek nie mniej wartościowy pod tytułem
Toksyczne szczepienia. Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim. #2


Jak dla mnie tytuł powinien brzmieć:

"Medycyna zwariowała"


phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 sty 2013, 14:46 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1065
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Szczepionka przeciwko świńskiej grypie mogła powodować narkolepsję

Szczepionka o nazwie Pandemrix przeciwko grypie H1N1 (tzw. świńskiej) z 2009 r. podejrzewana jest o to, że mogła wywoływać u dzieci narkolepsję, chorobę powodująca nadmierną senność i napady snu w ciągu dnia - informuje Reuters. W Polsce nie była ona stosowana.

Agencja opisuje przypadek 14-letniej Emelie Olsson ze Szwecji, która ma halucynacje i koszmary nocne. Z powodu ciągłej senności nie może chodzić do szkoły. Rano często odczuwa zaburzenia oddychania.

Jej kłopoty ze zdrowiem zaczęły się wiosną 2010 r., gdy czuła się coraz bardziej zmęczona, a potem po przyjściu ze szkoły ogarniała ją coraz większa senność. W maju tego samego roku zasypiała już podczas lekcji.
Emelie jest jedną z 795 dzieci w Szwecji oraz innych krajach europejskich, u których pojawiły się objawy narkolepsji po podaniu w 2009 r. szczepionki przeciwko grypie wytwarzanej przez koncern farmaceutyczny GlaxoSmithKline. Podobne zachorowania wśród nastolatków zgłaszają takie kraje jak Norwegia, Finlandia, Francja oraz Irlandia i Wielkiej Brytanii.

- W Polsce nie mamy takiego problemu, ponieważ szczepionka przeciwko świńskiej grypie z 2009 r. nie była w naszym kraju w ogóle stosowana - powiedziała prof. Lidia Brydak z Krajowego Ośrodka ds. Grypy. Ministerstwo Zdrowia nie zdecydowało się na zakup tego preparatu właśnie z obawy, że nie został on dostatecznie przebadany.

Norman Begg, dyr. medyczny ds. szczepień GlaxoSmithKline, twierdzi, że koncern bardzo poważnie podchodzi do tych podejrzeń, ale podkreśla, że nie ma na razie dostatecznych danych ani tym bardziej dowodów, by potwierdzić występowanie związku przyczynowego między szczepionką Pandemrix a narkolepsją.
Za wcześnie na wnioski?

Prof. Emmanuel Mignot z Stanford University w USA, jeden z czołowych na świecie specjalistów zajmujących się narkolepsją, przyznaje, że za wcześnie jest jeszcze na wyciąganie ostatecznych wniosków. Jego zdaniem wszystko jednak wskazuje na to, że powodem choroby u dzieci w wielu krajach jest szczepionka przeciwko grypie brytyjskiego koncernu.

GlaxoSmithKline zlecił mu wyjaśnienie tego podejrzenia. Nie wiadomo jednak w sposób szczepionka mogłaby wywoływać narkolepsję.

- Nikt nie chce zostać kolejnym Wakefieldem - powiedział prof. Mignot nawiązując do Andrew Wakefielda, brytyjskiego specjalisty, który w 1998 r. na podstawie sfałszowanych badań rzucił podejrzenia, że trójskładnikowa szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce może powodować u dzieci autyzm. Później wielokrotnie to dementowano po przeprowadzeniu kolejnych, licznych badań, jednak to zbyt pochopne posądzenie w znacznym stopniu przyczyniło się do antyszczepionkowych fobii w Europie, szczególnie w Wielkiej Brytanii.

Na razie podejrzewa się, że do narkolepsji mógł się przyczynić tzw. adiuwant o symbolu AS03, czyli substancja chemiczna wzmacniająca działanie szczepionki Pandemrix. Mogła ona wywoła tego rodzaju powikłania wyłącznie u dzieci z mutacją genu HLA, zmniejszającego wytwarzanie hipokretyny, neuropeptydu regulującego sen i czuwanie. U Emelie jego poziom jest aż o 85 proc. mniejszy niż zwykle.

Angus Nicoll z European Centre for Disease Prevention and Control (ECDC) twierdzi jednak, że choć u niektórych osób występują predyspozycje do narkolepsji, to w tym przypadku nie wyjaśniają one wszystkiego. Być może przyczyniła się do tego jeszcze jakiś inna infekcja - przypuszcza specjalista.
Tysiące osób zmarły na grypę H1N1

Pandemrix był stosowany u ponad 30 mln osób w 47 krajach na przełomie 2009 i 2010 r. gdy wybuchła świńska grypa wywoływana przez wirus H1N1. Najczęściej - w przeliczeniu na liczbę mieszkańców - podawano ją w Szwecji. Zaszczepiono nią wtedy 5 mln Szwedów (59 proc. ludności).

Szczepionka poza Polską nie była stosowana również w USA.

Według Światowej Organizacja Zdrowia (WHO), na świńską grypę zmarło w latach 2009-2010 18,5 tys. osób, choć opublikowane w 2012 r. badania sugerowały, że liczba ofiar mogła być nawet 15 razy większa.

W Szwecji ocenia się, że szczepionka Pandemrix mogła uratować przed zgonem od 30 do 60 osób. Od zakończenia pandemii świńskiej grypy na narkolepsję zachorowało w tym kraju 200 osób. "Taki bilans szczepień jest niedopuszczalny. To tragedia. Życie wielu młodych ludzi zostało zniszczonych" - powiedział Goran Stiernstedt, dyr. Swedish Association of Local Authorities and Regions.
Przyczyny narkolepsji nie są znane

Narkolepsja występuje rzadko, jedynie u 200-500 osób na 1 mln. Nie ma na nią lekarstwa, choć są stosowane leki łagodzące senność. Nie wiadomo jakie są przyczyny choroby.

Brytyjski doradca rządowy ds. szczepień David Salisbury powiedział Reutersowi, że w przypadku pandemii ryzyko zgonu jest większe niż zachorowania na narkolepsję.

Szczepionka Pandemrix została dopuszczona do użycia w trybie nadzwyczajnym, gdy WHO ogłosiło pandemię świńskiej grypy. GlaxoSmithKline twierdzi, że przed jej wprowadzeniem przetestowano ją na 3,6 tys. osób, zarówno dorosłych, jak dzieci i młodzieży.

Salisbury przyznaje, że najlepszym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie szczepionki uniwersalnej przeciwko grypie, dobrze przebadanej w dłuższych obserwacjach. Prace nad takim preparatem wciąż jednak trwają i nie wiadomo kiedy się zakończą. Na pewno nie prędko.

Obecnie przeciwko grypie stosowana jest jedynie szczepionka sezonowa. Co roku opracowuje się ją na nowo w zależności od szczepów wirusów jakie przewiduje się, że zaatakują w kolejnym sezonie grypowym.

W tym roku głównym powodem zachorowań na grupę w Polsce i innych krajach jest wirus grypy H1N1.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/szcz ... ac,1885660

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 sty 2013, 15:06 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2012, 16:12
Posty: 39
Każda szczepionka będzie miała skutki uboczne, a one są nam konieczne, by nie zachorować na różne groźne dla życia choroby.
Pomijając świńską/krowią/małpią grypę, rozdmuchaną przez media do rangi epidemii.

_________________
We are the Protectors of the Earth. We stand as one. We survive as one. We live as one. Those who wishes to do wrong on Earth should be brought to justice. We are the Protectors of the Earth.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 sty 2013, 15:22 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Against pisze:
a one są nam konieczne, by nie zachorować na różne groźne dla życia choroby.


A ty to tak poważnie piszesz? Czy może przez te uśmiechnięte zęby jak na twoim awatarze?

Napisz nam czy dużo oglądasz TV , w jakim wieku jesteś i czy pierwszy raz zaglądnąłeś (aś) do tego wątku.

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 sty 2013, 17:59 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1065
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Against pisze:
Każda szczepionka będzie miała skutki uboczne, a one są nam konieczne, by nie zachorować na różne groźne dla życia choroby.
Pomijając świńską/krowią/małpią grypę, rozdmuchaną przez media do rangi epidemii.

Chyba się tobie fora pomyliły.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 sty 2013, 19:09 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2012, 16:12
Posty: 39
homorek pisze:
Against pisze:
a one są nam konieczne, by nie zachorować na różne groźne dla życia choroby.


A ty to tak poważnie piszesz? Czy może przez te uśmiechnięte zęby jak na twoim awatarze?

Napisz nam czy dużo oglądasz TV , w jakim wieku jesteś i czy pierwszy raz zaglądnąłeś (aś) do tego wątku.

.

Nie, nie zaglądałem tu pierwszy raz, nie nie oglądam TV, nie nie jestem nastolatkiem radośnie patrzącym na tęczę.

Waszym zdaniem ludzie nie powinni w ogóle się szczepić?

_________________
We are the Protectors of the Earth. We stand as one. We survive as one. We live as one. Those who wishes to do wrong on Earth should be brought to justice. We are the Protectors of the Earth.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 sty 2013, 19:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Against pisze:
Nie, nie zaglądałem tu pierwszy raz, nie nie oglądam TV, nie nie jestem nastolatkiem radośnie patrzącym na tęczę.

Waszym zdaniem ludzie nie powinni w ogóle się szczepić?


Czy mówisz prawdę to się okaże. Spytałem w ten sposób, gdyż łatwiej z taką wiedzą zrozumieć kogoś i dobrać poziom dyskusji.

Moje zdanie na temat szczepień wypracowałem sobie przez samodzielne obserwacje i analizowanie tysięcy informacji docierających do mnie z różnych źródeł. Nie da się tego zrobić w jeden dzień czy miesiąc. Nie osądziłem cię jako nastolatka tylko zapytałem o wiek. Mimo wszystko sądzę, że jesteś młody i wiele jeszcze przed tobą.

Zapewne nie oglądałeś tego:
http://davidicke.pl/forum/uwaga-nowelizacja-ustawy-o-szczepieniach-t8214-180.html#p158245

bezpośredni link:

http://www.youtube.com/watch?v=b3Wd2_vCOKU
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ul4z-rFpomo

Ten pan wypowiada się przez blisko godzinę, ale nie mówi, że nie powinniśmy się szczepić.
Wiesz dlaczego?

Bo wtedy dyskusja sprowadza się do twojego poziomu.

Więc oglądnij te dwa odcinki, a potem podnieś poziom ewentualnych twoich pytań.

.

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2013, 0:01 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Zabójcza szczepionka

Opublikowano: 22.03.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Najwięksi krytycy szczepionek mówią o wdrażaniu za ich pomocą tzw. „programu planowanej redukcji populacji”. Niezależnie jednak od ich opinii, bez wątpienia znaleźliśmy się dziś nad gigantyczną przepaścią, która pokazuje liczne ułomności koncernów farmaceutycznych i ogromny medyczny chaos. Problem dodatkowo potęgują propagowane na szeroką skalę „uniwersalne” szczepionki, których negatywne skutki (co potwierdzają kolejne badania) odłożone są w czasie…

Ostatnie badania potwierdzają, że popularna szczepionka przeciwko A/H1N1 (przeciwko „świńskiej grypie”) zawiera toksyczny związek powodujący występowanie zespołu Guillaina-Barrégo. Choroba paraliżuje układ nerwowy oraz powoduje neuropatię ruchową na skutek procesów autoimmunologicznych.

Najnowsze analizy zamieszczone w czasopiśmie Lancet (wiodące na świecie czasopismo medyczne i specjalistyczne) zawierają przekonywujące dowody, że liczne przypadki pojawienia się zespołu Guillaina-Barrégo spowodowane zostały poprzez szczepienia przeciwko grypie A/H1N1 z 2009 roku.

To nie jest jednak pierwszy raz, kiedy szczepionka przeciwko grypie jest związana z pojawieniem się zespółu Guillaina-Barrégo. W 1976 roku, szczepionka na świńską grypę spowodowała tak wiele przypadków choroby, że amerykańskie Center for Disease ‚Creation and Proliferation’ zostało zmuszone do stworzenia specjalnej strony wyjaśniającej obecnie całą sprawę.

Problem zaczyna występować na coraz większym obszarze. Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii, potwierdziły, że wiele z przypadków zespółu Guillaina-Barrégo, ale i narkolepsji jest wynikiem szczepień. Oczekuje się pojawienia niebawem wielu nowych przypadków zachorowań.

Negatywne skutki szczepień z 2009 roku dopiero dziś wychodzą na jaw. Trudno przewidzieć, jakie konsekwencje czekają tych, którzy szczepią się obecnie. Niektórzy podkreślają, że szczepionka to narzędzie, które zmienia „pacjenta w klienta” wielkich firm farmaceutycznych, i to na długie lata…

Autor: Victor Orwellsky
Na podstawie: ultraclearance, activistpost, about
Źródło: Kod Władzy

TAGI: Świńska grypa, Szczepionki
http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/zabojcza-szczepionka/

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 kwie 2013, 19:46 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 27 mar 2013, 9:14
Posty: 23
Płeć: mężczyzna
Coraz częstsze przypadki autyzmu na świecie mogą być związane z przymusowymi szczepieniami

Media szeroko informowały wczoraj na temat problemu autyzmu. Okazją był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który obchodzony jest 2 kwietnia. Można było się dowiedzieć, że w Polsce jest przynajmniej 20 tysięcy zdiagnozowanych przypadków autyzmu. Wspominano o tym, jaka trudna jest ta choroba dla rodziców takich dzieci, ale nigdzie ani słowem nikt nie wspomniał o podejrzeniach w stosunku do pewnych serwowanych nam przymusowo czynników mogących wywoływać to ciężkie uszkodzenie neurologiczne, szczepionek.
To nieuczciwe rozprawiać o efektach, ale nie rozmawiać o przyczynach autyzmu. Obserwując przekazy medialne można uwierzyć, że choroba ta spadła z nieba. Jednak jeszcze na początku XX wieku nie było autystyków. Potem jednak przyszedł postęp w medycynie, przymusowe szczepienia i niestety, nie każdy mały organizm wytrzyma dawki rtęci i innych toksyn dostarczane im w postaci szczepionki, czyli lekarstwa stosowanego, gdy jest się zdrowym.
Jeśli za autyzmem nie stoją szczepionki, których działanie neurodegeneracyjne zostało wielokrotnie udowodnione to muszą to być jakieś inne dodatkowe czynniki, które nie występowały w przeszłości. Nasuwają się od razu sugestie, że mogą mieć z tym związek takie czynniki jak obecność na rynku żywności GMO lub chemii spożywczej stosowanej powszechnie do wszystkiego przy aprobacie urzędników zajmujących się kontrolą, jakości żywności.
W stosunku do lat minionych to są jedyne czynniki niespotykane w przeszłości, ale autyzm nie jest choroba genetyczną, a to takich uszkodzeń możnaby się spodziewać. Według obecnego stanu wiedzy na ten temat z autyzmem nikt się nie rodzi i prawdopodobieństwo, że nie powodują tego szczepionki wydaje się niezbyt duże, gdy słyszy się wciąż tą samą historię opowiadaną przez rodziców dzieci autystycznych, "rozwijał się normalnie aż przyszedł czas na szczepienie".
To bardzo dobrze, że zwraca się uwagę świata na problemy ludzi, którzy zostali uszkodzeni z nie do końca poznanych przyczyn. Pochylenie się nad problemami takich ludzi jest konieczne, a każda próba ich komunikacji ze światem jest dla nich wielkim wyzwaniem. Zamiast współczucia przydałaby się raczej prewencja i zamiast uciekać od niewygodnych tematów trzeba zacząć dyskutować o korelacji między powszechnymi szczepieniami i przypadkami autyzmu, co, do którego ekspansji, jako choroby coraz częściej używa się terminu epidemia.

http://zmianynaziemi.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 kwie 2013, 21:24 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Ty Bollinger - Związek pomiędzy szczepionkami a rakiem [PL]
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 kwie 2013, 16:30 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Europejski Tydzień Szczepień
Opublikowano: 22.04.2013

Biznes szczepionkowy musiał ucierpieć skoro organizuje się wielką akcję promocyjną dla tych podejrzanych procedur medycznych. Nadchodzący tydzień będzie ociekła szczepionkową propagandą, a rodzice nieszczepiący swoich dzieci zostaną poddani zmasowanej krytyce. Czy pranie mózgów się uda?

Wielka akcja propagandowa ma na celu straszenie rodziców konsekwencjami nie zaszczepienia swoich pociech. Dziennikarze i pseudoeksperci groźnie marszczą brwi wyzywając świadomych rodziców od ciemniaków, którzy odrzucają cudowności medycyny. W mediach będzie prezentowany pełen wachlarz manipulacji począwszy od grożenia karami finansowymi poprzez groźbę nie przyjęcia dzieci do przedszkola czy szkoły. Zresztą ta ostatnia groźba jest nielogiczna, bo skoro niezaszczepione dziecko znajdzie się w szkole ze szczepionymi to dlaczego miałyby one zachorować skoro dostały szczepionki?

Lekarz tłumaczący ten fenomen twierdzi, że dziecko niezaszczepione, które zachoruje na daną chorobę zakaźną znajdując się w pobliżu dzieci zaszczepionych może spowodować, ze zachorują ci, którzy byli szczepieni. No to jak jest naprawdę ze skutecznością szczepionek skoro to jest możliwe? Negatywne odczyny poszczepienne ów specjalista uznał za błędy lekarzy, którzy szczepią chore dzieci.

Propaganda szczepionkowa za pomocą gróźb może nam uzmysłowić, kim jesteśmy w tym kraju. Dzieci są państwowe a my jesteśmy krowami w zagrodzie. Dobry gospodarz, czyli państwo wie lepiej, co jest dla nas dobre, ale te same państwowe dzieci staną się na nowo prywatne, gdy dojdzie do uszkodzenia neurologicznego skutkującego ciężką niepełnosprawnością.

Nie są to mity, bo piszący te słowa osobiście doświadczył „dobrodziejstw” szczepionek w postaci ciężkiej niewydolności układu oddechowego właśnie w wyniku podanej szczepionki. Drugi raz negatywny odczyn poszczepienny dotknął jedno z moich pociech powodując jego niepełnosprawność ze względu na uszkodzenia neurologiczne. Negatywne efekty po szczepieniach mogą wystąpić od razu i na przykład rozmawiające dziecko zamilknie i znajdzie się w swoim autystycznym świecie, albo po latach i wtedy, żaden lekarz nie będzie tego kojarzył ze szczepionką.

Wyciąganie dziecka z tego stanu jest procesem dramatycznym i długotrwałym i nikt w tym nie pomaga a dzieci takie spychane są na margines dokładnie tak jak w czasach nazistowskich. Na razie jeszcze nie poddaje się ich eutanazji lub nie zrzuca ze skał jak w starożytnej Sparcie, ale kto wie do czego doprowadzi nas obłęd pseudo postępu.

Warto się nad tym zastanowić, bo jedno ukłucie może zmienić nie tylko Wasze życie, ale nieodwracalnie zmienić życie waszych dzieci. Na pewno są takie szczepionki, które są dobre, ale które? Czy decyzję o tym, co wstrzyknąć naszemu dziecku można zostawić przekupionym przez koncerny farmaceutyczne lekarzom? Wszystko co jest przymusowe powinno być przez nas traktowane z dużą nieufnością.

http://wolnemedia.net/media/europejski- ... szczepien/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 kwie 2013, 9:26 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Dr David Kennedy - Wczesne szczepionki nie pomagają niemowlętom [PL]
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 cze 2013, 8:26 
Jakie sa szanse na to aby nie zaszczepić dzecko w naszym kraju??
Ktoś wspomniał mi że koieci odebrano dzoeci poniewarz nie szczepiła swoje maluchy mało teog nawet nie uczeszczała znimi do pediatry.

Wczoraj dowedziaam sie że moje 5 dziecko ma sie zgłosić do szczepaienia, jeszcza całkiem nie dawno mówoino mi ze dopiero mam przyjść z nim w wieku 6 lat teraz kuźwa sie to zmeiniło. No ja perdo........Na górę
   
 
 
Post: 09 cze 2013, 20:03 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 maja 2013, 19:22
Posty: 39
Płeć: kobieta
Niebezpieczeństwo jest bardzo niedaleko od nas!
Ostatnio weszła ustawa o szczepionkach, że w razie epidemii, szczepionki będą obowiązkowe. Głosił ją komorowski. A wiadomo po co są epidemie- i czym są epidemie, oraz czym tak naprawdę są szczepionki.

Dla niezaznajomionych z tematem, wytłumaczę.
Większość epidemii tak naprawdę nie istnieje, tak samo jak większość tych "groźnych" chorób. Wszytko to tylko i wyłącznie sztuczny twór rządu. Po prostu podanie fałszywej informacji do ludzi, w tym przypadku o epidemii, i tym samym wprowadzenie paniki u społeczeństwa które bardzo troszczy się o swoje zdrowie. Tak samo ta cała "ptasia grypa" i "świńska grypa" również tak na prawdę nie istniały.
Tak samo szczepionki. Nie są one po to aby uodpornić cię na chorobę. Wręcz przeciwnie-tylko i wyłącznie po to abyś miał tych chorób więcej, może nawet o wiele cięższych i biegał do apteki po drogie lekarstwa. A tym samym aby masoneria się wzbogaciła. Jeszcze inne zadanie szczepionek to wprowadzanie substancji które mają za zadanie obniżanie zdolności umysłowych i świadomości ludzi.

na dodatek podobno rząd planuje kolejną epidemię!

No i tak, wcześniej akcja z nieobowiązkowymi szczepionkami nie wyszła, to teraz będą OBOWIĄZKOWE szczepionki. A jak się nie zgodzisz to policja cię weźmie w pasy i siłą ci wstrzykną do twojego własnego organizmu truciznę!

_________________
"Według zasad aerodynamiki trzmiel nie powinien latać, ale trzmiel o tym nie wie, więc nadal lata"
"ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"[/color]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 cze 2013, 20:06 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Masz jakieś linki?

Temat znany, ile diabełków :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: w nim puściłem.

Gonić, nic nie mogą nam zrobić, jeśli na to SAMI nie pozwolimy.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 cze 2013, 15:13 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 17 lip 2011, 10:05
Posty: 36
Epidemie tworzy sie po to by testować nowe bronie biologiczne zwane szczepionkami.
A jeśli nie będziesz chciał się zaszczepić to uzyją środki przymusu bezposredniego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 cze 2013, 15:19 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej:

Art. 39.
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie
wyrażonej zgody.

..więc wypier..lać :uśmiech:

No chyba ,że zmienią w tym celu..wyższość profitów ze szczepionek nad Konstytucją?

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 cze 2013, 15:21 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 16:09
Posty: 48
Płeć: mężczyzna
A jak powiedzą, że to nie jest eksperyment to znajdzie się na to paragraf?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 cze 2013, 15:31 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
mnie osobiście jest ciężko się w tej materii wypowiadać - "paragraf"

Dowody ! - na piśmie,że dziecku lub komukolwiek to nie zaszkodzi,a nie jakieś widzimisie ,bo
Ministerstwo "tak mówi..czy pisze".

Niezależne dowody i wyniki stosowania/skutki tego.

Gdyby to mnie dotknęlo - hmm... potrafię być aniołem ..jak ktoś mnie w podobny sposób traktuje,w przeciwnym wypadku ... no cóż mam napisać.. druga strona mocy się odzywa... :uśmiech:

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 cze 2013, 5:14 
Moja mlodziutka... prawie 4-latka, nie jest na nic szczepiona. I czym starsza jest, czym bardziej widze roznice miedzy nia a obiema szczepionymi corami, tym wiekszy mam rozmach w nodze... z ktorego zasune kopa kazdemu, kto tylko skieruje sie w strone mojej rodziny z jaka strzykawka szczepionkowa. Oj... :twisted:Na górę
   
 
 
Post: 11 cze 2013, 11:35 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
"Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu" - Natalia Maksimowicz
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 cze 2013, 8:13 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sty 2012, 16:17
Posty: 434
Płeć: kobieta
Nathalie09, szczepienie jest w 6 roku życia, więc spokojnie możesz poinformować przychodnię, że jeszcze masz czas na zaszczepienie i przyjdziesz wtedy, kiedy uznasz za stosowne (do ukończenia 6 roku życia masz czas).
My zabraliśmy karty szczepień z przychodni, bo nas już straszyli, że do sanepidu zgłoszą, że młodej nie szczepimy i mamy spokój. Tyle, że do lekarza też nie chodzimy i sie nie pokazujemy w przychodni (rzekomo za granicą jesteśmy).

_________________
Kto chce, zawsze znajdzie sposób, kto nie chce, zawsze znajdzie wymówkę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2013, 21:35 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 15 maja 2013, 9:30
Posty: 49
Co za szczęście, moja matka mnie nigdy nie zapisywała na szczepienia ;) może nie całkowicie, chyba kilka miałem (chyba w wieku 6 lat) ale raczej na takie typowe jak różyczka czy coś w ten deseń... co najlepsze, wtedy to one były jeszcze kosztowne. Teraz chyba będą za darmo, no bo nikogo się nie zmusi do zapłacenia za szczepionki jeśli on nie chce.

_________________
Czytaj więcej: Darknet w praktyceNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 cze 2013, 9:48 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2009, 9:33
Posty: 194
Płeć: mężczyzna
Temat o szczepieniach jest, więc niedawno założony został dołączony do istniejącego.

_________________
Przyciągasz to, czego się boisz. Utrwalasz to, przed czym się bronisz. Doświadczasz tego, co wybierasz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 cze 2013, 23:45 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Szczepienia - Manifestacja i historia śmierci Stacy z Belgii [PL]
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lip 2013, 21:36 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lut 2012, 16:32
Posty: 114
Płeć: mężczyzna
W mojej pracy okrągło leci Antyradio, od kilku dni tematem przewodnim w wiadomościach jest temat szczepień, a konkretnie ich braku.
Mianowicie:

"lekarze alarmują, że w zeszłym roku szczepień unikło 5000 dzieciaków :) i problemem jest to, że, aby nasza populacja była bezpieczna musi być zaszczepionych min 85% ludzi, aktualnie jesteśmy na poziomie 95%. Rodziców dzieci nawet nie odstrasza kara w wysokości do 1000 zł. Lekarze alarmują! Rodzice, nie zdajecie sobie sprawy, że brak szczepień u dziecka może spowodować ich śmierć!". no i więcej takich bredni...plus o darmowych szczepionkach.

Taka o to propaganda jest teraz na fali, z wydźwiękiem, że kto nie szczepi - ten jest zły.

Ale bardzo się cieszę, że liczba osób nieszczepiących stale wzrasta :tak:

PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lip 2013, 23:48 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
Posypało się ostatnio w necie artykulików "bijących na alarm"... Mam wrażenie, że nikt nawet nie sprawdza danych na które się powołuje tworząc te komunikaty. Wyszczepialność w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie, jednym z wyższych w Europie, i utrzymuje się w tych samych granicach w porównaniu do lat poprzednich, tj. 98-99% osób objętych PSO. http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/2012/Sz_2012_wstepne_dane.pdf

Co ciekawe, żadne media nie pokuszą się już o nagonkę na chociażby niezaszczepiony personel medyczny, czyli ok. 1% populacji narażonych w sposób szczególny na zakażenie. W tej grupie jedynym szczepieniem obowiązkowym jest HBV, cała reszta - tylko zalecana. Zgodnie z ideą wakcynologii - czy tak duża grupa nie stanowi zagrożenia dla społeczeństwa będąc potencjalnym nosicielem/zakażonym?

To jest PSO dla dorosłych:

Obrazek
http://www.mp.pl/szczepienia/artykuly/podrecznik/show.html?id=86604#program_szczepie_doroslych

Zgodnie z powyższym, pracownikom medycznym zaleca się aktualne uodpornienie przeciwko:
- grypie
- HBV
- odrze
- śwince
- różyczce
- ospie wietrznej
- błonicy
- tężcowi
- krztuścowi

Stan zaszczepienia wśród tej grupy jest marny (ok. 6% w przypadku szczepienia przeciwko grypie). Pomijam tutaj resztę nieszczepiących się dorosłych, radykalnych zwolenników przymusowych szczepień u dzieci. Tymczasem, nie ma żadnych konsekwencji prawnych w stosunku do tych osób, nikt nie zostaje pociągnięty do odpowiedzialności prawnej w przypadku zakażenia drugiej osoby, w przeciwieństwie do tej garstki rodziców, którzy decydują się zrezygnować ze szczepień lub szczepić wybiórczo. Paradoksy...

_________________
Każdy krok w kierunku poznania, każdy fragment wyodrębniony z całości przyrody jest tylko przybliżeniem całkowitej prawdy, czy raczej całej znanej nam obecnie prawdy. Właściwie wszystko, co wiemy, jest tylko przybliżeniem, ponieważ wiemy, że nie znamy jeszcze wszystkich praw.

R. Feynman, Wykłady z fizyki.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group