Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Witam,

Napiszę o tym czego jestem najpewniejszy.

Umysł -

Cytuj:
Umysł - termin ogólny oznaczający ogół aktywności mózgu ludzkiego, przede wszystkim takich, których posiadania człowiek jest świadomy: spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, odczuwanie emocji, uczenie się, czy regulowanie uwagi. Wyrażenie bliskoznaczne do psychiki, świadomość wyrażenie kooperujące: osobowość.

wikipedia.pl

W mojej koncepcji, najważniejszą wiedzę empiryczną umysł zdobywa podczas niskiej aktywności myślowej.
Przykładem jest tu sen czy medytacja.
Wyłączenie jaźni podczas tych dwóch procesów daje płynniejszy przepływ informacji między dwiema półkulami, świadomością - podświadomością oraz lepszy sygnał z naszej antenki - szyszynki.
Stąd, moje postrzeżenie, by poznać naturę rzeczywistości, trzeba zaniechać funkcji myślowych.
Myśl kreuje różne formy które przesłaniają matrycę świadomości.

Energia Świadomość -

w ujęciu wewnątrz ciała fizycznego:

Dusza to jest najczystsza, najmocniejsza ,samowystarczalna, jednostkowa forma energii świadomości.
Rozwój duchowy, w moim mniemaniu świadczy o tym, że ta energia świadoma duszy rozrasta się fizycznie głównie wraz ze wzrostem świadomości psychicznej.

w ujęciu zewnętrznym:
W mojej koncepcji jesteśmy Energią Świadomości, jesteśmy w niej i ją wytwarzamy.
Wszystko jest energią ale nie wiem czy wszystko jest energią świadomą.
Dostrzegam jednak świadomość już w pierwszej gęstości. Potwierdzają to eksperymenty które świadczą o tym, że rośliny mają uczucia, a wiele źródeł wskazuje ,że kryształy też są świadome.

Świadomość po za materialną - porównał bym do wielkiej gęstej sieci. Wysyłamy po niej swoje myśli. Zapisujemy się w ten sposób na matrycy świadomości.
Jeżeli myśl wychodzi od człowieka który działa na zasadzie otwartego umysłu to może ona przebić się siecią do wyższych gęstości. Jeżeli mamy umysł jest zamknięty, wtedy myśl nie wyjdzie po za 3ci wymiar lub zginie już w labiryncie umysłu w którym został utworzony.
Co do transformacji świadomości to dla mnie to wygląda w ten sposób, że co raz więcej osób zasila sieć świadomości czwartej gęstości w naszym trzecim wymiarze.

Co do ciekawszych doświadczeń z kontaktem z wyższą świadomością mogą być wszelkiego rodzaju channelingi, czy odbiór wizualny podczas snu, medytacji, po sub. psychoaktywnych w momencie kiedy wykroczyliśmy po za formy własnego umysłu.

Energetyka -

Przyda mi się do tego doświadczenie radiestetów którzy potrafią określić za pomocą różdżki, stan energetyczny poszczególnych czakr. Tu może paść niepewność co do takich metod naukowych jednak stają za tym lata doświadczeń i pracy z człowiekiem, wręcz tradycja która potwierdza przytoczone tezy.
W śród radiestetów panuje opinia, że stan świadomości w którym jesteśmy ma wpływ na naszą energetykę - na czakry. Nawet każda pojedyncza myśl ma takie właściwości.

Każdej czakrze z powodzeniem przypisuje się cechy osobowości. Innymi słowy, każdej rozczepionej energii w naszym ciele można przypisać odpowiednie cechy. Dlatego bardzo duży rezonans występuje w horoskopach:
To dwa najpewniejsze jakie znam:
http://www.maya.net.pl/,
http://zenforest.wordpress.com/inspiracje/czakram-podstawy/

Czytając horoskop Majów i cel tam zawarty, widzimy karmę.
Karma to też nic innego jak energia świadomości do odrobienia i tym samym
energetyka ciała astralnego do poszerzenia.
Zarówno w karmie jak i w energiach na czakrach liczy się by te były zrównoważone.
Dlatego uważam, że 'sprawiedliwość boska' to równowaga tych energii.

Profilaktyka :)

Prze de wszystkim czakry otwiera umysł. Umysł powinien być wiecznie otwarty.
Myśl powinna być skrócona do jak najprostszej formy.
Bardzo ważna jest praktyka Zen - 'nie wiem'.
Następnym warunkiem bez względnym jest całkowite opanowanie.

To jest dwa w jednym:
Utrzymanie energii przy sobie i w obiegu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy moje postrzeżenia rezonują z czyimiś ?

CD - prawdopodobnie nastąpi

Ostatnio zmieniony 16 lut 2011, 3:12 przez phillip, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 lut 2011, 0:48 
VIP Member
Awatar

A teraz czas by zaistnieć w Twoim temacie @phillip :)

Cytuj:
Stąd, moje postrzeżenie, by poznać naturę rzeczywistości, trzeba zaniechać funkcji myślowych.
Myśl kreuje różne formy które przesłaniają matrycę świadomośc

Myślę podobnie Pewnie gdzieś tu już napisałem, że im mniej myśli/większy spokój tym szybciej wzrasta świadomość
Dlatego niektórzy uciekają do medytacji a tacy jak ja, nie (boję się co mógłbym odkryć podczas medytacji :hi hi: )
Świadomość pracuję na zrozumienie Gdy człowiek zrozumie większość faktów/przebudzi się to i medytacja będzie zbyteczna bo rozwój świadomości będzie samoistny, naturalny...czyli tak jaki był u początków naszego gatunku, pewne programy zniszczyły nasze powiązanie z naturą/źródłem

Cytuj:
Dusza to jest najczystsza, najmocniejsza ,samowystarczalna, jednostkowa forma energii świadomości.

Od dawna uważam, że dusza=świadomość Proste i logiczne porównanie

Cytuj:
W mojej koncepcji jesteśmy Energią Świadomości, jesteśmy w niej i ją wytwarzamy.
Wszystko jest energią ale nie wiem czy wszystko jest energią świadomą.
Dostrzegam jednak świadomość już w pierwszej gęstości. Potwierdzają to eksperymenty które świadczą o tym, że rośliny mają uczucia, a wiele źródeł wskazuje ,że kryształy też są świadome.

Wszystko jest świadomością Nawet kamyk który kopniemy jest formą energii/świadomości Gdy to zrozumiemy to nie trzeba nam praw i ograniczeń, bo zrozumienie przełoży się na poszanowanie natury, nawet najmniejszy jej przejaw

Cytuj:
Karma to też nic innego jak energia świadomości do odrobienia...

Życie to związek przyczynowo-skutkowy na wielu płaszczyznach Gdzieś o tym już pisałem Każdy skutek staję się przyczyną w naszym i nie tylko życiu, który prędzej czy później wróci do nas jako skutek Zazwyczaj wyjście i wejście poprzez zmiany płaszczyzny deformuje przekaz dlatego tak ciężko nam to zrozumieć, a może to wina programów które poszatkowały nam rzeczywistość/świadomość :cooo?:

Cytuj:
Umysł - to narzędzie pracy.
Świadomość - to miejsce pracy
Energia - to cel pracy

Ja bym to nieco przekabacił

Umysł- narzędzie pracy
Świadomość-pole/miejsce pracy
Energia-zasilacz narzędzia
Zrozumienie-cel pracy
Tylko, że te elementy w trakcie życia mogą się poprzestawiać/pozamieniać funkcjami Wg. mnie oczywiście

Simply the best :spoko: Wielu ludziom może się ten temacik przydać

Pozdro! :spoko:

Cytuj:
A teraz czas by zaistnieć w Twoim temacie @phillip :)

TADAAAM ! :spoko: :winko:

Małowiedzący pisze:
Świadomość-pole/miejsce pracy
Energia-zasilacz narzędzia
Zrozumienie-cel pracy

Po dłuższym zastanowieniu się widzę to wszystko jako energię świadomości.
Słabszą jak drzewo czy silną jak dusza.

Przyda się tu rozróżnienie:

- świadomości psychicznej
- energii świadomości duszy wewnątrz nas
- energii na czakrach
- energii świadomych z zewnątrz - np natura
- świadomości jako pola przestrzeni

Witam ponownie :)

Przepraszam, skasowałem dwa ostatnie posty. Sam trochę wybiegłem po za swój temat. To było takie liryczne sado-maso. :)

Idąc dalej moim tokiem myślenia, mamy 12 czakr. 7dem w ciele i 5po za ciałem.

Mam przeczucie i szukam potwierdzenia, że naszej duszy po opuszczeniu ciała towarzyszą energie, które wcześniej miały swoje centra na czakrach. Dusza ma świetlisto-biały kolor, natomiast energie które jej towarzyszą są różnego koloru.

Czytając posty wybranych astro-podróżników, natknąłem się na ciekawe stwierdzenie, że te 'ciała energetyczne' łączą się ze sobą na drodze ewolucji.
Alex Colier mówił, że istoty z 10 wymiaru nazywane są po prostu 'światłem'.

Każdy kolor ma jakąś częstotliwość.
Wzrost świadomości charakteryzuje się wzrostem wibracji.
Próbujemy dopasować się do wymiaru 4D więc zmieniają się nasze wibracje. W tym celu nasze ciało energetyczne przekształca się się by dopasować się do wyższych wibracji które panują w wyższym wymiarze.

Tu kilka przypadkowych obrazków które, pomogą nakreślić mój tok myślenia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nasuwa mi się taki wniosek:

Wzrost świadomości powoduje rozwinięcie ciał energetycznych. Wspomaga to proces rozwijania się ciał energetycznych.
By przejść do 4D potrzebujemy połączyć czakry, w tym po śmierci najważniejsze jest połączenie się z po za cielesnymi czakrami górnymi, które [wszystkie lub 1 z nich] nazywane są Wyższą Jaźnią.
W innym przypadku, mamy tzw. obciążenie karmiczne które trzyma nas w kolejnych 3cio wymiarowych ziemskich reinkarnacjach.

Pozdrawiam :)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

phillip pisze:
By przejść do 4D potrzebujemy połączyć czakry, w tym po śmierci najważniejsze jest połączenie się z po za cielesnymi czakrami górnymi, które [wszystkie lub 1 z nich] nazywane są Wyższą Jaźnią. W innym przypadku, mamy tzw. obciążenie karmiczne które trzyma nas w kolejnych 3cio wymiarowych ziemskich reinkarnacjach.

Nie zgadzam się.
1. Na razie zajmujemy się przechodzeniem do piątego wymiaru, który stanowi czwartą gęstość.
2. Brak połączenia dwunastu czakr nie implikuje karmy, jednak jej usunięcie oznacza przemieszczenie na inne wymiary świadomości.
3. Sprawa jest dyskusyjna, ale czy na pewno wyższe Ja jest umiejscowione w osobnym ośrodku? Zawsze myślałem, że świadomość przejawia się we wszystkich czakrach.
4. Nikt nie powiedział, że Ziemia jest jedyną planetą, na której możemy inkarnować.

Aver pisze:
1. Na razie zajmujemy się przechodzeniem do piątego wymiaru, który stanowi czwartą gęstość.
2. Brak połączenia dwunastu czakr nie implikuje karmy, jednak jej usunięcie oznacza przemieszczenie na inne wymiary świadomości.
3. Sprawa jest dyskusyjna, ale czy na pewno wyższe Ja jest umiejscowione w osobnym ośrodku? Zawsze myślałem, że świadomość przejawia się we wszystkich czakrach.
4. Nikt nie powiedział, że Ziemia jest jedyną planetą, na której możemy inkarnować.

AD. 1 wygląda na to, że masz rację
AD. 2 źle zrobiłem używając słowa 'połączenie' do opisania dwóch różnych zjawisk.

W mojej koncepcji jeżeli masz niedoczynność energetyczną będziesz ją nadrabiał po przez kolejne reinkarnacje.
Natomiast, fuzje ciał energetycznych zachodzą podczas zmieniania własnej formy - dopasowywania się do wyższej gęstości.

AD. 3 faktycznie ,najprawdopodobniej wyższa jaźń przejawia się we wszyskich czakrach
AD. 4 tak, prawdopodobnie masz rację

Wreszcie znalazłem filmik który dobrze wpasowuje się w mój temat:

phpBB [video]

To be continued

Właśnie przerwałem harmonizowanie 12 pęków i przez resztę dnia będę się cieszył próbą scharmonizowania pozostalych 7 pęków :) . Pęki których przepływ był jednolity czyli czerwo po biel, spowodowały poczucie większej stabilności w czwartym wymiarze i wprawiły w ruch pozostałe pęki. Ten ruch przypomniał mi o zagadnieniu koła jaki jest poruszany w wątku Zbyszka oraz skojarzył mi się z kołem Majów.

=======================================================================

Stała harmonizacja 12 pęków ciał to jest tak zwane oświecenie czyli 5 wymiarowa świadomość, wg staroegipskiej nauki ducha ŚWIADOMOŚĆ W RUCHU RÓWNOCZEŚNIE po zharmonizowaniu 12 pęków i wejściu w środowisko świata 5 wymiaru, czeka nasz harmonizowanie kolejnych pęków, ale to juz po za granicami naszego ciała fiz.i będziemy dostosowywali się do świadomości 6stego wymiru ŚWIADOMOŚĆ WE WSZYSTKIM RÓWNOCZEŚNIE

Ten ludzik już ma harmonizowane 7 pęków i dostrajają mu się kolejne: :)

Obrazek

to moje skojarzenie
http://img4.imageshack.us/img4/6248/tzolkinkoaczasu.jpg

CD ...

.. i muzyczka dla wszystkich czytających ten temat :hi hi:

http://www.youtube.com/watch?v=qMHJQRRUggw

Ostatnio zmieniony 04 mar 2011, 16:02 przez phillip, łącznie zmieniany 1 raz

Kula życia

Witam ponownie.

Wracając do tematu harmonizowania pęków [czakr].

Po harmonizacji pęków przepływ energii przez jej pęki idzie od podstawy do czubka głowy.
Uczucie jakie wtedy mamy to wbijanie się energii w miejsce męskiej prostaty - jeżeli w pozycji medytującej lub w nogi jeśli leżymy oraz w czubek głowy.
Jest to spowodowane uruchomieniem mechanizmu zwanym merkaba,

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na pierwszym rysunku widzimy ludzika który zharmonizował 7 pęków.
Na drugim rysunku widzimy ludzika , zamkniętego w kuli markaby. Ludzik zharmonizował właśnie 12 pęków i jest świadomością kuli w której znajduje się jego ciało fizyczne.

Tu wkleję wypowiedź z pewnego forum nt merkaby:
Cytuj:
Merkaba jest przeciwstawnie rotującym polem światła generującym poprzez swój ruch specyficzną geometryczną formę, która symultanicznie (równocześnie) oddziałuje na ducha i ciało. To "wehikuł" pomaga umysłowi, ciału i duchowi uzyskać dostęp i doświadczać innych planów rzeczywistości i całego doskonałego potencjału Życia. Prawdę mówiąc Merkaba jest czymś o wiele więcej niż to. Ci, którzy uczestniczyli w warsztatach Kwiatu Życia ( Flower of Life) i nauczyli się medytacji Merkaby, stwierdzają, że dowiedzieli się więcej o sobie samych i połączeniu z ich wyższym Ja. Dosłownie przeszli na nowy poziom świadomości.
Merkaba to narzędzie, które pomaga ludziom wzbogacić ich własny potencjał.
Merkaba jest krystalicznym polem energii obejmującym szczególną Świętą Geometrię, która łączy umysł, ciało i serce razem ze sobą. To pole energii powstało z rozwinięcia Świętej Geometrii dookoła ciała ma średnicę ok. 18 metrów , proporcjonalnie do wzrostu człowieka. To geometryczne pole energii normalnie rotuje dookoła naszego ciała z prędkością bliską prędkości światła, ale większość z nas spowalnia je albo nawet zatrzymuje całkowicie dlatego, że nie kontrujemy się na nim i nie używamy go. Kiedy pole te jest reaktywowane i wiruje prawidłowo, nazywane jest właśnie Merkabą. Całkowicie zaktywowana Merkaba wygląda jak struktura galaktyki albo UFO.
Merkaba umożliwia nam doświadczenie rozszerzonej świadomości, łączy nas z potencjałem świadomości i przywraca pamięć nieskończonych możliwości naszego ludzkiego istnienia. Kiedy medytacja merkaby jest wykonywana prawidłowo, Merkaba płynnie integruje naszą kobiecą (intuicyjną, receptywną) i męską (aktywną, dynamiczną) cząstkę w naszym umyśle i duszy.
Co to znaczy Merkaba?
Mer-Ka-Ba powstaje przez połączenie trzech słów "MER" "KA" "BA" a słowa te pochodzą z języka starożytnego Egiptu i w dokładnym tłumaczeniu znaczą : Ciało-Umysłuch.
Istnieje wiele odmian słowa Merkaba na całym świecie wśród wielu kultur: Merkabah Merkava Merkavah
MER odnosi się to specyficznego rodzaju Światła, tak jak było ono rozumiane w Egipcie w czasie panowania XVIII Dynastii zanim reorientacja religii nie wprowadziła wojny pomiędzy Bogiem a całe Stworzeniem.
MER było widziane jako dwa pola Światła wirujące w przeciwnych kierunkach, ale w tej samej przestrzeni (koło w kole). Te pole jest generowane kiedy osoba wykonuje rodzaj specjalnego oddechu.
Ka nawiązuje do indywidualnej Duszy/Ducha osoby
Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha. W naszej Rzeczywistości Ba jest zwykle definiowane jako ciało lub rzeczywistość fizyczna. W innych wymiarach, gdzie dusze nie posiadają ciała, Ba odnosi się do niesionych przez nie percepcji lub interpretacji rzeczywistości.
Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę ok. 18 metrów , proporcjonalnie do wzrostu człowieka.Wirująca Merkaba może być wyświetlona na monitorze komputera przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń. Wygląda identycznie jak powłoka termiczna Ziemi na zdjęciu w podczerwieni - posiada ten sam podstawowy kształt tradycyjnego latającego spodka.
MERKABA zapewnia osobie, która ją uaktywniła, całkowitą ochronę tworzoną przez Miłość Wszechświata, a także uruchamia proces wewnętrznego uzdrawiania i odmłodzenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego.

Merkaba jest wehikułem, "rydwanem" z Boskiego Światła wykorzystywany przez Mistrzów do połączenia się z tymi, którzy dostroili się do wyższych poziomów.
Mer-Ka-Ba to ten sam rydwan Światła, o którym wspominał Ezekiel w Biblii.
W tradycji hebrajskiej, oznacza właśnie "rydwan lub tron Boga" względnie "rydwan wznoszący człowieka do Bożego tronu/przed Boże oblicze"

http://forumzn.katalogi.pl/MERKABA-t8161.html

Przy tym jak ją harmonizujemy energię czyli skupimy energię w jej pękach, nasze ciała subtelne rozszerzają się.
Ciała energetyczne które są blisko ciała fizycznego, rozszerzają się a uczucie jakiego wtedy doznajemy, możemy nazwać wysokimi wibracjami.

Obrazek

W wyniku rozszerzenia się naszych ciał subtelnych i dopasowaniu ich do pola energetycznego merkaby,
jesteśmy samowystarczalną jednostką świadomą 5tego wymiaru, która przez harmonizację swoich czakr, może bez wysiłku, wyjść z ciała fizycznego i eksplorować przestrzeń tego wymiaru.
Ta jednostka świadoma w kształcie kuli ma nowe 5 wymiarowe zdolności: może czytać myśli, wyjść z ciała, latać i teleportować się w czasie i przestrzeni, pozostając świadomym oby dwóch miejsc w których się znajduje.

Witam,

Na forum znalazłem dwie zmiankę o tej kuli świadomej. Pierwszą wyczytałem w temacie Zbyszka,
w którym cytuje on fragenty książki Carlosa Castanedy pt. „ Aktywna strona nieskończoności”
http://davidicke.pl/forum/kto-decyduje-o-losach-mieszka-cow-ziemi-t6294.html

Cytuj:
Drapieżcy oddają nam swój umysł, który staje się naszym umysłem. Umysł drapieżców jest barokowy, pełen sprzeczności, posępny, przepełniony obawą przed zdemaskowaniem, które może nastąpić lada chwili
...- odczuwasz niepokój związany z jedzeniem, który nie jest niczym innym, jak niepokojem drapieżcy, że w każdej chwili jego posunięcie zostanie odkryte i zabraknie mu pożywienia. Poprzez umysł, który w końcu jest ich umysłem, drapieżcy wtłaczają w życie ludzi wszystko, co im pasuje. W ten sposób zapewniają sobie bezpieczeństwo, które niczym bufor neutralizuje nieco ich strach
Jeżeli to prawda, że nas zjadają, jak to się odbywa?.
Wyjaśnił mi, że czarownicy widzą niemowlęta jako dziwne, świetliste kule energii, pokryte od samej góry do samego dołu czymś w rodzaju lśniącej otoczki, przypominającej plastykową pokrywę, ciasno dopasowaną do ich kokonu energii. Powiedział, że to właśnie ta lśniąca otoczka świadomości stanowi pożywienie drapieżców i że do czasu osiągnięcia przez człowieka dorosłości
pozostaje z niej jedynie wąski strzęp, który biegnie od podłoża do czubków palców stóp. Strzęp ten pozwala ludzkości zaledwie na przeżycie, ale nic ponadto.

(str. 244)
Stwierdził, że ów wąski strzęp świadomości stanowi centrum autorefleksji, w której człowiek nieuleczalnie się pogrążył. Grając na naszej autorefleksji, która jest jedynym ocalałym punktem świadomości, drapieżca tworzą rozbłyski świadomości, które następnie bezwzględnie pożerają. Podsuwają nam idiotyczne problemy, które wymuszają powstanie tych rozbłysków świadomości, i w ten sposób utrzymują nas przy życiu, żeby później móc się odżywiać owymi energetycznymi rozbłyskami powstałymi dzięki naszym niby-problemom.
Jedyne, co nam pozostaje, to poddać się dyscyplinie, dzięki której w końcu nie będą mogli nas tknąć.

Cytuj:
Jedyną alternatywą dla ludzkości ciągnął jest dyscyplina. Dyscyplina to jedyny środek zaradczy.
Poprzez dyscyplinę czarownicy rozumieją umiejętność niewzruszonego stawiania czoła przeciwnościom losu, których nie braliśmy pod uwagę w naszych oczekiwaniach.
- Efekt jest taki, że drapieżcy są zdezorientowani. Lśniąca otoczka świadomości, która jest niejadalna, nie mieści się, jak sądzę, w ich systemie poznawczym. Zdezorientowani, nie mają innego wyjścia, jak tylko odstąpić od swych nikczemnych zamiarów. Jeżeli drapieżcy nie będą przez jakiś czas zjadać naszej lśniącej otoczki świadomości ciągnął ta będzie dalej rosnąć.
... czarownicy, dzięki zachowywaniu dyscypliny, odpychają drapieżców wystarczająco długo, by ich lśniąca otoczka świadomości rozrosła się powyżej poziomu palców stóp. Kiedy już przekroczy ten poziom, urasta z powrotem do pierwotnych rozmiarów. Czarownicy starożytnego Meksyki mawiali, że lśniąca otoczka świadomości jest jak drzewo. Jeżeli go nie przycinać, rozrasta się do naturalnych rozmiarów i osiąga naturalną gęstość. Gdy świadomość osiąga poziomy ponad poziomem palców stóp, jej fenomenalne wyczyny stają się oczywistością.

Pisał o tym, również jeden,w swoich doświadczeniach ale niestety usunął się z forum wraz ze swoimi postami. Pisał, że w stanie relaksu czuł otaczającą go otoczkę tak jak by był w jajku.

Obrazek

Tak wyglądają rozbłyski aur. Medytując przy aktywacji szyszynki widzimy migające kolory. To jest wtedy kiedy nasze 3cie oko zaczyna widzieć aurę.

Tu całkiem niezłe filmik o medytacji.
Efekt kuli fajnie wygląda w 3ciej minucie 3ciego filmiku, od ważnego zdania "ty jesteś tą świadomością'.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Od 3 min 55 s. zaczyna jest buddyjski znaczek.
Wydaje mi się, że to jest buddyjski kanał przez który łapie się tak zakodowane obrazy. Są też inne kanały, można łapać różne częstotliwości ale najlepiej wyjść za nie. Zachować skupienie i znikną odsłaniając dalsze elementy składowe natury rzeczywistości.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

phillip,

to wszystko co napisałeś to trąci takim intelektualną analizą - jest produktem myśli a nie opisem świadomości. Czy nie znudziła ci się teoria? Czy nie chciałbyś zamiast dociekać jak jest, po prostu doświadczyć tego? Owo buddyjskie "nie wiem" równie dobrze może być intelektualną zabawą umysłu, jeżeli tylko to takiego nastawienia się ograniczyć. Podstawą są ćwiczenia - spróbuj siedzieć i utrzymać skupienie na hara (punkt 3 cm poniżej pępka) choćby 15 minut dziennie. Zobaczysz jak umysł wariuje i skacze z myśli na inną myśl - doświadczysz jak wiele z tego co o sobie myślisz, jest produktem umysłu.

Siemasz Kruku,

To jest mój research, również ze stanów poszerzonej świadomości. :)
Zagadnienie kuli życia jest bardzo ciekawe ...
To co się otwiera u szczytu torusa to może być wgląd do wyższego wymiaru.
Nie zdziwił bym się, że tam jest korytarz i te sygnały które dostajemy to jakieś wkręty które są zapodawane by zniekształcić obraz ..
Mam wrażenie, że nałożyłem sobie kanał buddyjski i muszę przez niego przejść gdy następnym razem się pojawi.
Albo kiedyś byłem małym azjatą HAHA :P
Co ciekawsze na tej samej zasadzie działały piramidy w Starożytnym Egipcie.
Dlatego jest oko na górze piramidy na jednodolarówce. To jest dowód na to, że 'kierownictwo' zasiada w jakimś wyższym wymiarze. Tam też jest rywalizacja.

Obczaj sobie tą stronkę:
http://www.scribd.com/doc/17121995/Eye-Symbology
Obrazek

Witam ponownie :)

Zaobserwowałem, że nasi sąsiedzi też starają się zwrócić uwagę na aspekt torusa i znaczenie jego wierzchołka:
To tylko niektóre obrazki z tej strony: http://www.galactic-server.net/c45d8621k/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tu widać czakry:
Obrazek

.. i wiele innych.

Ostatnio zmieniony 07 mar 2011, 8:44 przez phillip, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Widzę trzy możliwe wytłumaczenia:

1. Kosmici.
2. Photoshop.
3. Super satelitarne urządzenie zdolne do generowania specjalnej energii mogącej z orbity rzeźbić piękne wzory geometryczne na polach pszenicy.

Mimo wszystko, całkiem fajne, szczególnie ostatnie zdjęcie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]