Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Na wstępie-nie wiem czy dobry dział,nie wiem czy to was zainteresuje pewnie wielu powie że każdy sam powinien odkrywać dochodzić do wniosków etc ale o co mi chodzi
mianowicie ,nie widziałem tematu który układał by jakkolwiek to co do tej pory wiemy,na moje oko to cała wiedza na forum jest w kompletnej rozsypce i starsi użytkownicy mają wiele poukładane ale dla nowych ogarnięcie tego to nie lada problem i wiem że są tu tacy któzy tkwią bardzo głęboko i temat ich ten może nie interesować bo mają wystarczajaco własnych puzli ale nie unoście się dajcie coś od siebie a wontek może się fajnie rozwinąć:) tak więc może każdy wypisał by w tym temacie to czego jest "pewien" tzn swoją wersje wydarzeń "nowej Histori tej planety" od początku czyli jak zaczeła się kontrola jak się to potoczyło i tak do dziś,za rok ten temat może być skupiskiem wielkich informacji jeżeli moderator uważa inaczej to trudno może temat usunąć; )po prostu chę coś robić i interesuje mnie wasze zdanie,wasze puzle ; )
może zatem ja zacznę
bardzo wielu zgodzi się z tym że dawno dawno temu pojawiły się na ziemi istoty które na dobre zakłóciły naszą drogę,czy nazwiemy je reptalianie czy Demony nikt chyba nie ma wątpliwości że bardzo dawno temu ktoś tu się zjawił,być może podali się za Bogów byc może wzieli ludzi siłą ale również bardzo prawdopodobne jest to że zmodyfikowali nasze DNA i wiele grzebali ,być może to oni dali nam jezyki który doprowadziły do wielkich nie porozumień między nami,może to oni są tymi Bogami ze starego testamentu,wężem w Edenie itd, potem podejrzewam że było o ludzi wiele wojen między wysoko i nisko wibracyjnymi istotami bo wydaje mi się że jednak ktoś stanął po naszej stronie i to nie mogło być tak że pojawiły się gady i zaczeły robić co im się podoba ,szala przekładała się na różne strony choć dzisiaj jesteśmy po tej złej nie wiadomo jak było za czasów "praczłowieka" potem badania Davida Icke wiele opisują między innymi białych Marsjan i ANNNUKAMI którzy zeszli z gór tworząc te rody i ten cały system najróżniejszymi sposobami,krzyżowali sie potem w wyniku jakiegoś spięcia musieli się ukryć przez co zeszli pod ziemie i w tajemnicy się doskonalili by potem ostatecznie przejać władzę
na razie wystarczy to tylko taki krótki ogół oczywiście,napiszcie czy sie z tym zgadzacie ,czy według was mogło być inaczej,czy David Icke dla was ma wiele racji bo obecnie to jego przerabiam najwięcej
po prostu niech każdy doda od siebie jakis puzel bo to nie temat w stylu "jak żyć" tylko temat który ma na celu ułożenia Historii od momentu pojawienia się tych istot bo tylko to stanowi problem według mnie i jeśli poznamy więcej szczegółów na ich temat,jeśli będziemy wiedzieli dlaczego stało się tak a nie inaczej może łatwiej będzie nam opuścić matrix i się sprzeciwić bo chyba nadal wielu sądzi że jaszczury to wszechmocni Bogowie

pozdrawiam

"Wy śmiejecie sie ze mnie że jestem inny a ja śmieję się z was że jesteście tacy sami"-Jonathan Davis.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 lut 2012, 14:11 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Czy Oni już się z Wami kontaktowali? Mam na myśli naszych przyjaciół z Oriona...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]