Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 lip 2020, 11:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
phpBB [video]

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 lut 2011, 15:38 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

ujęć tej manifestacji jest więcej z telefonów komórkowych itp. w/g mnie zarąbiste!! nie było podobnego zdarzenia z tylu różnych źródeł :)) nieźle nieźle
http://www.youtube.com/watch?v=ou9MGxbs ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=u-04WxLK ... _embedded#

Provost and Judge * 7th Degree

Tylko dlaczego wszystkie filmy sa na jednym koncie yt? A nvm.

Moim zdaniem, dobrze by sie bylo dowiedziec, co sie w tej swiatyni dzialo, bo to tam napewno przypadkowo sie nie znalazlo :)

PabloM pisze:

Moim zdaniem, dobrze by sie bylo dowiedziec, co sie w tej swiatyni dzialo, bo to tam napewno przypadkowo sie nie znalazlo :)

Jest to święte miejsce 3 wielkich religii monoteistycznych judaizmu, Chrześcijaństwa i Islamu.

To na tej górze Abraham miał zamiar złożyć w ofierze swojego syna Izaaka, tam śniła się drabina Jakubowi - ojcowi 12 plemion Izraela ( "We śnie ujrzał drabinę opartą na ziemi, sięgającą swym wierzchołkiem nieba, oraz aniołów Bożych, którzy wchodzili w górę i schodzili na dół." ) i tam właśnie wstąpił do nieba prorok Mahomet.

To gwiazda lorda Maitreyi ze strony Benjamina Creme:

Obrazek

Tu więcej takich manifestacji, które Creme przypisuje Maitreyi:

http://www.share-international.org/maitreya/Ma_starsign.htm#newpics201011

Creme pisze na swojej stronie:

Cytuj:
Many now expect the return of their awaited Teacher, whether they call him the Christ, Messiah, the fifth Buddha, Krishna, or the Imam Mahdi. Millions now know that the Teacher who fulfills all these expectations is already living among us.

Maitreya, the World Teacher, has not come alone, but with a group of wise Teachers who have long guided humanity from behind the scenes.

They are returning to the everyday world to help us solve our most critical global problems. Maitreya is not a religious leader, but an educator in the broadest sense.

He is here to inspire us to create a new era based on sharing and justice, so that all may have the basic necessities of life: food, shelter, health care, and education.

His open mission in the world is about to begin. As Maitreya himself has said: 'Soon, now very soon, you will see my face and hear my words.'

-

waski79 pisze:
hee znawca się znalazł...

PabloM pisze:
kenio, ale jak już coś mówisz, to to jakoś uzasadnij, bo twoje puste stwierdzenia na nikim nie zrobią wrażenia.

nie jestem żadnym znawcą ani nie miałem na celu żeby moje zdanie zrobiło na kimkolwiek wrażenie, po prostu wypowiedziałem własne zdanie, widocznie źle to napisałem :)

Generalnie: Filmik pierwszy
phpBB [video]

pomijając jak dla mnie sztuczne podniecenia widowni "is that UFO? -holy shit - that's amazing" te 3 słowa wypowiedziane przez 3 osoby w bardzo krótkim odstępie czasu, wsłuchajcie się od 0:19 jak za każdym słowem przeskakuje "tło" dzwiękowe. Dalej też jest to słyszalne, ale najbardziej chyba kiedy kończy mówić "shit" w 0:24. Pozatym kiedy UFO nagle odlatuje w szybkim tempie, jak dla mnie wygląda to jak wzięcie po prostu czegoś z kamery :D Widać ten obiekt jak dla mnie "za długo" jeszcze w momencie odlatywania (taką łune jakby) a wiadomo raczej że częstotliwość odświeżania obrazu z filmu nagrywanym telefonem nie jest najwyższych lotów więc obiekt powinien zniknąć praktycznie od razu. No i to podniecenie "aaaaaau, uuuuuuuuuuuuu" :D:D no dajcie spokój.. :D Pozatym porównując do tego filmiku
phpBB [video]
,
obiekt przed tym jak odleciał troche niby błysnął, czego nie widać na filmie poprzednim, pozatym porównując na oko prędkość wydaję się troche szybsza :D Nieno jak dla mnie - fejk jak nic :)

Ostatnio zmieniony 04 lut 2011, 11:13 przez kenio, łącznie zmieniany 2 razy

Moim zdaniem sa 2 opcje, przygotowuja sie na fałszywa inwazje, fałszywe przybycie obcych i zrobienie jakiejs religii new age czy cus, jest jeszcze opcja ze poprosta chca wyjawic prawde o ufo, i robia to powoli, kto wie jak jest.. no wlasnie kto wie!? :/

Fellow Craft * 2nd Degree

UFO nad Jerozolimą wcale nie jest fake. Jedynie ze 2/3 filmiki z tego zdarzenia są fake'ami powstałymi przez ludzi, którzy obejrzeli wcześniej prawdziwe wersje. :)

Chcecie dowodu?

1. No więc mam 3 filmy z tego wydarzenia, pokazujące dokładnie to samo - te same światło, ta sama częstotliwość, te same miejsce, taki sam czas.

1. http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4xpG88jMOU
2. http://www.youtube.com/watch?v=zQ-bNOy_ ... r_embedded
3. http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... w8c7XFHQw#

2. Okej, są filmy. Widziałem, jak ktoś zbadał film numer jeden i stwierdził że to fake, na podstawie argumentu, że film robiony był ze zdjęcia (ktoś zrobił zdjęcie jerozolimy i potem wkleił jakiś obiekt), gdyż światła w zoomie prawie się nie zmieniają. Muszę powiedzieć, że jest to kompletna bzdura. Obejrzyjcie dokładnie ten film:

a) Choćby na ulicy widać poruszające się samochody.
b) Po skupieniu się na światłach mimo wszystko widać małą różnicę (a skoro to było robione komórką, czy czymś w tym stylu, to nic dziwnego, że tej różnicy prawie nie widać)
c) Latający obiekt zbyt bardzo się komponuje w otoczenie pod względem choćby oświetlenia. Tu niema miejsca na fake.

Okej, film numer jeden zbadany.

Teraz kolejne filmy - widać że pokazują to samo, co film numer jeden, ale są z dalszej odległości.
W zasadzie nie jestem tylko pewien co do tego drugiego filmu. :) Ale w sumie sam nie doszukałem się jakichś fakeów w tym.

Perfect Master * 5th Degree

Witam zgromadzonych.Niechce się mondralować ale jeśli nasza cała rzeczywistość jest fejkiem stworzonym dla czyjejś korzyści , to co niejest fejkiem? Filmik już poszedł w świat i żyje własnym życiem.Nawet jeżeli to kłamstwo to miejsce bardzo intrygujące.Mason dobrze napisał święte miejsce 3 wielkich religi,może czas już jednoczyć ludzi pod skrzydłami jednej? A tak na marginesie rozwałka Tunezji teraz Egipt (ponoć coś tam odkryli i już mamy wojsko pod piramidami żegnaj opinio publiczna)wcześniej Babilon, Zatoka Adńska.Coś się kroi.A o ilu sprawach nie wiemy?

Awatar użytkownika

Na samym początku bylem sceptycznie nastawiony do całej sprawy, ale filmiki wrzucone przez Misterixa zmieniły moje zdanie. Ewidentnie pierwszy filmik nie jest robiony ze zdjęcia, widać wyraźnie poruszające się samochody itd, itp. Co do 2 pozostałych rzeczywiście trudno się do czegoś przyczepić, może jedynie do reakcji świadków, która wydaje się być trochę sztuczna, ale nie jest rażąco sztuczna. Porównując wszystkie 3 filmiki również na pierwszy rzut oka nie wydaję się to być fejkiem. Jedyne co zastanawia to fakt, ze błysk przy odlocie na 1 filmiku jest większy niż na pozostałych ale pewnie wynika to z tego, że był on nagrywany z mniejszej odległości. Czas lewitacji obiektu nad świątynią jest również bardzo podobny na wszystkich filmikach i wynosi około 23 sekundy. Podsumowując, jeśli jest to fejk to porządnie zrobiony i na pewno włożono w niego sporo pracy.... Ja jednak obstawałbym przy tym, ze filmiki są autentyczne.

tym razem Egipt - cos bardzo dziwnego !

phpBB [video]

i tutaj reporterska relacja 1,19

phpBB [video]

Grand Elect Mason * 14th Degree

nie wiem czy ta relacja jest z tej samej kamery?

phpBB [video]

Imho fejk - niezreczny montaz dwoch obrazow. Wystarczy przyjrzec sie 3 blikom swiatla, ktore widac po lewej stronie, za jezdzcem - przesuwaja sie w synchronizowany z jezdzcem sposob, widac, ze to 2 osobne warstwy.

Obrazek
Obrazek

Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 21:07 przez yaphoto, łącznie zmieniany 1 raz

To jest odbicie jakiejś racy czy ognia w kamerze? A może to jakiś jadący czołg? czy coś takiego? Ogólnie ciekawy "fake" :)

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

wracając do tematu ufo nad Jerozolimą, zobaczcie co w tym miejscu znaleziono po ich wizycie:
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Kim-jest-dziecko-z-gwiazd-Niemowle-odnalezione-w-miejscu-aktywnosci-UFO-w-Jerozolimie,wid,13120797,wiadomosc.html?_ticrsn=5&ticaid=5bc54

Niestety moi drodzy, to była (najprawdopodobniej) mistyfikacja, do tego stworzona przez team zajmujący się tym Mruga

Link-
http://schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=916:ujawnienie-mistyfikacji-ciekawa-walka-umysow&catid=44:swoje&Itemid=53

metzengerstein pisze:
Niestety moi drodzy, to była (najprawdopodobniej) mistyfikacja, do tego stworzona przez team zajmujący się tym Mruga

Link-
http://schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=916:ujawnienie-mistyfikacji-ciekawa-walka-umysow&catid=44:swoje&Itemid=53

Ten trzeci film z bliska, który był robiony ze zdjęcia, a znajduje się w twoim linku faktycznie jest fake, widać, że jest zrobiony ze zdjęcia.

Jednak jak dla mnie, to ten drugi film podany w linku nie jest fake, pierwszy zresztą też nie wygląda na taki (a te absurdalne "dowody" na to, że to fake w tych filmikach "HOAX" są bzdurne, starczy dokładnie przesledzić, co oni mają do powiedzenia na ten temat, a potem zrobić samemu podobny film np. drzewa w oddali i zobaczyć jaki będzie efekt - taki jak na tych 2 pierwszych filmach, watpie zeby te dwa pierwsze filmy byly fake)

Poza tym co powiecie na ten film, w którym widać, że jeżdżą samochody, widać zmianę świateł, widać, że nie jest robiony ze zdjęcia, no i widać ten spodek?
http://www.youtube.com/watch?v=d4xpG88j ... r_embedded

Dlatego użyłem słowa 'najprawdopodobniej' ale to moja opinia.

Poza tym, jak napisano na stronie do której linka podałem -

Cytuj:
Warto całe to zdarzenia odnotować, bo ukazuje to nowy wymiar dezinformacji i mistyfikacji, z którą mamy do czynienia na co dzień. Wiele stron internetowych bezkrytycznie ukazuje pierwsze dwa klipy i żywi przekonanie, że to szczera prawda. Jeżeli mistyfikacja zostanie ujawniona w mediach mainstreamowych, to będzie to kolejny powód do wyśmiewania zwolenników ujawnienia. Jeżeli nie zostanie ujawniona, to i tak wprowadza duże zamieszanie wśród alternatywnie myślących internautów. Dobrą stroną tego wydarzenia jest to, że nauczyliśmy się już sprawdzać, co nam pokazują. Zagregowana siła wielu umysłów - także sceptycznych - pozwala dostrzec, gdzie zaczyna się fałsz. I w ten sposób uczymy się stawiać czoła manipulacji Smile

Otóż ciekawe sformułowanie. Warto aby każdy je przemyślał i starał się bardziej sceptycznie podchodzić do tematu.
Z otwartym umysłem ale sceptycznie. Ja sam jestem przekonany, że istoty z innych planet/światów odwiedzały/odwiedzają naszą planetę, nasz świat.
Natomiast często nachodziły mnie wątpliwości, gdym patrzył, jak bezrefleksyjnie przyjmowane są niektóre newsy, czy to w Internecie czy i tutaj.

Powoduje to dezinformację, kakofonię. Oczywiście z mojej perspektywy, bo muszę przedzierać się przez wszystkie te wiadomości, opinie, zestawiać je, analizować. No cóż, to jest wciągające, a ja robię to tylko i wyłącznie dla siebie. Układam sobie wszystko, docieram, przemielam.

Dobrze, że na tym forum z większością ludzi stojącymi za avatarami dobrze się współpracuje, wymienia poglądy, nawet jeśli nie ma między nami zgody co do tematu.

Co do sprawy tego domniemanego Ufo nad Jerozolimą, sam z ciekawością śledziłem całą sprawę, ale, na dzień dzisiejszy, bardziej przemawia do mnie argumentacja ze strony z powyższego (z poprzedniego posta) linka.
Nikomu nie narzucam, nikomu nie namawiam, niech każdy rozsądzi sam w sobie :)

Okej. :) Jeśli tak myślisz, to musisz mieć ku temu powód. :) Ja jednak będę uważał, że ten film nie jest fake, dopóki ktoś mi nie udowodni, że to jest fake. :)

Dokładnie! Podzielam zdanie Misterixa:
również uważam, że to nie jest fake a próby podważenia oryginalności nagrania mogą być po prostu próbą ośmieszenia zwolenników UFO i wyśmiania ich (jak zresztą robi się to od wielu lat).
Pamiętacie program na Discovery o kręgach zbożowych? Jak "pięknie" udowodnili, że dwóch studentów przez pół nocy robi misterne wzory w zbożu za pomocą sznurka i kilku desek! No po prostu żenada! Ale jak obejrzy to jeden, drugi i 100000 laik to pomyśli: faktycznie, nie ma w tym nic pozaziemskiego...Kolejny hoax.

phpBB [video]

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Czyżby był to dowód na istnienie UFO. W sieci zaroiło się od filmików, na których podobno zarejestrowano pojazd kosmitów w Jerozolimie. Ich liczba ciągle rośnie. Co ciekawe, sprawa nie wygląda na żart i fotomontaż jakiegoś fan UFO. To raczej spontanicznie wrzucane do sieci filmy, nagrane przez wiele osób, które byli świadkami czegoś niecodziennego! Tylko czy było to UFO?
Wszystkie filmiki zostały nagrane pod koniec stycznia w nocy w Jerozolimie w Izraelu. Widać na nich oświetloną muzułmańską Świątynię na Skale.

http://www.fakt.pl/UFO-na-Jerozolima-Zaskakujaco-dobre-WIDEO-,artykuly,94980,1.html

Poruszyłem też temat na forum IOH:
http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=12724

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Kiedyś, okolo 10 lat temu ogladalem na discovery program na temat alternatywnych zrodel napedu.
Jedno z nich polegalo na wystrzeliwaniu malego modelu rozkreconego wiertarka dla lepszej stabilnosci pionowo w gore, wzdluz jakiejs tyczki. Co ciekawe model startowal przez naswietlenie silna wiazka ?laserowa? co dawalo efekt rozblysku podobny jak na filmie.

Bylo to dawno i nie moge znalezc nic na ten temat, ale moze jest jakis zwiazek.

edit;
no dobra troche to inaczej zapamietalem ale o czyms takim pisalem
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]