Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2017, 7:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Witam.

Dawno nic nie wrzucałem godnego polecenia, otóż stał się ten moment bym zaprezentował wszystkim najlepszy materiał jaki kiedykolwiek oglądałem o UFO, obcych i agendach.
Jego premiera była w marcu 2011 roku, w kwietniu już chciałem go tłumaczyć, ale samemu w takie zabawy to ja nie wchodzę, zwłaszcza że nie mam żadnego doświadczenia w tłumaczeniach, a jest to długi materiał. Wtedy nie miałem transkryptu, wszystko ze słuchu, Ci co zabierali się do tłumaczeń jako początkujący - znają ten ból.
Obecnie istnieje transkrypt, pozostaje przetłumaczyć (łatwy tekst choć długi) i wrzucić w ramy czasowe, scalić i gotowe.
Film po prostu absolutnie dewastujący merytoryką, pośród wielu obejrzanych publikacji, nawet na UFOTV czy innych - to wciąż nie ma tak dobrej produkcji jak ta.

Dlaczego jest to najlepszy film o tej tematyce ?
Przekonajcie się sami.

Usilnie starałem się znaleźć tłumaczy do tego filmu, bo rzuca na kolana Disclosure Project i inne Exopoliticsy merytoryką, sposobem wydania, jak i osobistościami o sceptycznym i ostrożnym naukowym podejściu do tematu UFO, ET's i tego co się tu dzieje.

Film jest bez cenzury, jadą konkretnie z tematem, agendy Szarych, na Ziemi, porwania, dowody, merytoryka, pojazd po pseudo-sceptykach, no wszystko co potrzebne do super produkcji.

Jak powyżej napisałem - od marca 2011 roku w ogóle o nim się w Polsce nie pisze, nie mówi, co jest dla mnie sporym zaskoczeniem, bo Polska UFOlogia jest jaka jest, ale pomijać takie perełki to po prostu samobój.

Niestety dopóki nie doczekamy się napisów - dopóty większa część widowni omotanej Disclosure Project, Greer'em, Exopoliticasmi i tematem UFO - będzie się motać w tym temacie. Mówię o Polskiej widowni. W innych krajach film robi furrorę wśród widzów, mimo że jest słabo nagłaśniany, to jest komentowany jako najlepszy dokument o UFO i ET's jaki kiedykolwiek wyszedł.

Zapraszam do obejrzenia wszystkich, a szczególnie narazie póki co tych, którym angielski nie jest przeszkodą w zrozumieniu istoty przekazu filmu.

Pozdrawiam i zapraszam do merytorycznej dyskusji oraz APELUJĘ DO TŁUMACZY - pozycja natychmiastowa do tłumaczenia, Thrive szybko zostało przetłumaczone, a ten film jest nieco inny, ale gniecie wszystkie.
Posiadam pełną wersję filmu w formacie mp4 ściągniętą z serwera niedługo po premierze jakby co kontakt na PW.

The Lantian.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

link do producenta : http://veilofreality.wordpress.com/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 kwie 2012, 1:57 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree

Jak dla mnie to manipulacja faktami ;)

Autor w ciekawy sposób przedstawił swoją wizję "tematu" jednocześnie nie ruszając w ogóle kwestii chociażby kręgów ...
Zajeżdza podsypką pod Bluebeam :)

pzdr.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Czuję że naprawdę zbliżamy się do prawdy (my jako ludzkość), film jest dopełnieniem poniższego tematu i jest rzeczywiście dobry (na ile rozumiem angielski :język: ).
http://davidicke.pl/forum/james-bartley-obca-agenda-wojna-i-kontrwywiad-cz-1-t9948.html?sid=930365534dd6b7a6ee356ee7d289fefe
IamSbtha pisze:

pzdr.

A mi się wydaje że odwracasz kota ogonem, jest dokładnie na odwrót przytoczona wiedza wraz ze zrozumienie uczyni Bluebeam bezużytecznym gadgetem.
A podsypką to jest raczej to:
http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_odkrywajac_ruch,p657496717

Każdy ma prawo do swojej opinii , ja przez pare lat bacznie śledzę to co dzieje się na świecie i trzymam się jednej biblinej prawdy.

....nadejdą czasy kiedy pojawi się wielu fałszywych proroków.

Jesteśmy zarzucani masowo informacjami na różne tematy, objawieniami rzekomych guru , wynurzeniami oświeconych i innych hochsztaplerów. Każdy próbuje nam przemycić swoją prawdę i tym samym odciągnąć od rzeczywistości.
Jeśli chodzi o ów film, to jest tak jak napisałem w 1 poście, recepta na udaną dezinformację : weź garść faktów, dorzuć swoją teorię, poprzyj cytatami doktorów niewiadomego pochodzenia i obwieść biednym masom, iż właśnie rozszyfrowałeś system.

A jeśli nawet łańcuch pokarmowy został zaprojektowany tak jak przedstawia to autor, to czy spodziewamy się niebawem kurzej rewolucji?

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika

IamSbtha pisze:
....nadejdą czasy kiedy pojawi się wielu fałszywych proroków.

Problem w tym, że właśnie posiłkujesz się protoplastką wszelkich ruchów new age, "ona" została stworzona w sposób który podajesz niżej.
Cytuj:
Jeśli chodzi o ów film, to jest tak jak napisałem w 1 poście, recepta na udaną dezinformację : weź garść faktów, dorzuć swoją teorię, poprzyj cytatami doktorów niewiadomego pochodzenia i obwieść biednym masom, iż właśnie rozszyfrowałeś system.

Systemu nikt dla nas nie rozszyfruje, każdy z nas musi zrobić to sam dla siebie własnymi siłami.
Jedyną rzeczą którą może zrobić dla nas bliźni, to przybliżyć nam własne doświadczenia i poglądy, czasami bywa to bardzo pomocne.
Ten film właśnie to robi.
Cytuj:
A jeśli nawet łańcuch pokarmowy został zaprojektowany tak jak przedstawia to autor, to czy spodziewamy się niebawem kurzej rewolucji?

Kura nigdy nie pokona lisa ale to tylko gra, tyle że my gramy nieświadomie kurę, a o oni lisa świadomie.
Chodzi o to żeby przestać grać, chyba że komuś się to podoba, potrzebuje takiego doświadczenia, ale to inna sprawa.

Oj chyba nadajemy na zupełnie innych częstotliwościach :)

Kura może przechytrzyć lisa , to są byty tego samego systemu : zwierzęta .
Natomiast kura nie przechytrzy niestety swojego Pana - człowieka. Odnosząc się do filmu , jeśli łańcuch pokarmowy jest zaprojektowany tak, jak ukazał to autor to czy mamy szansę ?
W istocie, gdziekolwiek byśmy się nie udali i tak będzie to kurnik.

Pozdrawiam raz jeszcze ;)

Awatar użytkownika

IamSbtha pisze:

Eeee tam przesadzasz :D
Cytuj:

Nie - kura może uciec, owszem możesz to nazwać przechytrzeniem ale na jedno wychodzi.
Rzecz w tym, że reguły gry zostały tak ustalone że to lis poluje na kurę, a kura może uciec albo nie i nic po za tym.
Cytuj:
jest zaprojektowany tak, jak ukazał to autor to czy mamy szansę ?

O widzę że jednak zrozumiałeś puentę (jedną z wielu), aż mi wstyd że cię nie doceniłem :oops:

Problem w tym, że spora część ludzkości nie tyle chce być w kurniku (na takiej zasadzie on działa a ty to rozgryzłeś Mruga ) , co reaguje strachem na samą myśl że mogło by go nie być.
Dlatego boją się nawet myśleć o tym, sęk w tym że w każdej chwili mogą to zrobić (czyli podważyć wszelkie dogmaty i stereotypy ... ) nikt im nie jest w stanie tego zabronić i tym różnimy się od kur.
To jest nasza szansa.

Awatar użytkownika

IamSbtha pisze:
Jak dla mnie to manipulacja faktami ;)

Autor w ciekawy sposób przedstawił swoją wizję "tematu" jednocześnie nie ruszając w ogóle kwestii chociażby kręgów ...

pzdr.

Konkrety, co jest manipulacją. Możesz mieć swoje zdanie i powinieneś, ale bez przesady - oskarżasz - opisz, wyłóż, podyskutujmy.
Nadmienię że ten film opiera się na sceptycznym podejściu do tych zjawisk a nie hurraoptymistycznych Greer'owskich pięknych opowiastkach o super kosmitach chcących nam pomóc. Konkretni ludzie się wypowiadają, konkretne argumenty, konkretne podejście.
Kręgi zbożowe to nie jest temat na ten film, ponieważ z uprowadzeniami kręgi mają nie wiele wspólnego, a nawet wątpię że cokolwiek, to raz, dwa - jeżeli robisz film, prawda... i chcesz by to był dokument i wypowiedzi które konkretnie się odnoszą i merytorycznie do danych zagadnień - to jasnym jest że temat kręgów zbożowych wciąż kontrowersyjny i nie rozwiązany - jest tutaj nieodpowiednią pozycją do włączenia do materiału filmu.
Bez przesady. Temat kręgów jest na naszym forum, jest obszerny, wywiązało się dużo dyskusji i emocji tam, na dzień dzisiejszy żeby głowę za to dać czy kręgi są kosmitów, czy ludzi - to ja nie widzę takich person.

Podsypką pod Blue Beam zajeżdża od produkcji Disclosure Project, CSETI, oraz chociażby chanellingowców.
A ten film nie ma nic wspólnego z tym co głosi Disclosure Project, CSETI oraz channelingi. Jest oparty na konkretnych przykładach.

Jeżeli uważnie oglądałeś film, w co wątpię, bez własnych interpretacji - to ok. Bo nie sądzę aby tak było po powyższej wypowiedzi.
Ale szanuję że zainteresowanie jest.

Sam przyznałeś się że biblijne prawdy Ci są bliskie, to w filmie jest nadmienione, że SCEPTYCYZM, to domena ludzi, których poglądy nie są zaimplikowne min przez system wiary, religię i tego typu sprawy.

i szansę na co ?

Nie odpowiedni odbiór filmu. Tam nie ma nic o szansach, jedyne co jest poruszone jako "szansa" to - wyjaśnienie w końcu kwestii ingerencji obcych w ten świat. O taką szansę chodzi w tym filmie. Dobitnie to jest tam powiedziane między wierszami.

Pozdrawiam.

A The Lantian jak sam odczytał te treści między wierszami?Moge o to zapytać? Nie obejrzałem całości bo nie znam na tyle dobrze angielskiego ,z góry dziekuje za konkretną odpowiedź!

Awatar użytkownika

czart pisze:
A The Lantian jak sam odczytał te treści między wierszami?Moge o to zapytać? Nie obejrzałem całości bo nie znam na tyle dobrze angielskiego ,z góry dziekuje za konkretną odpowiedź!

Może założę większy temat za jakiś czas odnośnie tego wszystkiego co w filmie i innych materiałów które powinny być scalone by się naprawdę obszernie odnieść. Lansowane jest Disclosure Project, jakieś petycje Exopolitics do białego domu i tak dalej, program CSETI (mam subskrypcję od wielu wielu miesięcy u nich by wiedzieć co oni tam zapowiadają) i parę innych materiałów jak np "Day Before Disclosure" który doczekał się napisów PL . Naprawdę jest tego trochę, ale wciąż mało konkretnych materiałów, mam na myśli jak najmniej "wybielonych" dla czyichś interesów.
Natomiast nie chciałbym robić coś takiego jak : podsuwać sugestie - jeżeli ktoś nie obejrzał filmu do końca. Tak więc zachęcam do obejrzenia i ewentualnej dyskusji.
Samo to, że napisąłem że to super produkcja jest samą w sobie zachętą by obejrzeć, wszak filmów o UFO jest sporo w necie a o tym to zainteresowani tematami ET's, UFO i ingerencji ich tutaj jakoś nie widziałem by tutaj, czy na innych forach na których bywam przelotem - dyskutowali.

Pozdrawiam.

Oh przepraszam , jeśli uraziłem kogoś pogląd , aczkolwiek w ów produkcie znajdziecie wiele sprzeczności i nie chce mi się wymieniać wszystkich ...
Nr 1 most obvious : narrator mówi nam jak pogląd na kontakty z obcymi kształtują mass media i produkcje hollywoodzkie, jednakże cały film przepleciony jest wstawkami z filmów ;)

I proszę nie sugerować iż bronię nie wiadomo kogo poglądów, poglądy Pana Greer'a są dla mnie tak samo wartościowe jak channelingi Pani Laury Knight Jadczyk :)

pzdr

Awatar użytkownika

IamSbtha pisze:
Oh przepraszam , jeśli uraziłem kogoś pogląd , aczkolwiek w ów produkcie znajdziecie wiele sprzeczności i nie chce mi się wymieniać wszystkich ...

Spokojnie, ja jestem na luzaku. Bez emocji.
Natomiast co do "nie chce mi się wymieniać wszystkich" to ja odpowiem - że dyskusja na z tego punktu - już między nami się nie nawiąże, bo mi też się nie chce o rzeczach gadać, o których mi się nie chce, bo mi się nie chce, a odzywam się i smaruję :mrgreen: . Nie na tym polega merytoryka tak mi się wydaje. Ja zapraszam mimo to do rozwinięcia swoich wątpliwości :spoko:

no i napisane jest że :

IamSbtha pisze:
Nr 1 most obvious : narrator mówi nam jak pogląd na kontakty z obcymi kształtują mass media i produkcje hollywoodzkie, jednakże cały film przepleciony jest wstawkami z filmów ;)

Mówi nam, natomiast nic nie sugeruje, a mówi, ponieważ jest to DOKUMENT, a nie hollywódzka produkcja, a ten DOKUMENT ma to do siebie, iż jest oparty o pewne definicje np sceptyka, oraz definicja co jest dowodem, co znacznie stawia ten film wyżej niż pozostałe w sieci.
Inną sprawą jest to, że rzeczy zawarte w filmie jakimkolwiek - należy samemu sprawdzać, co osobiście polecam robić. I ja to zrobiłem odnośnie tego filmu i im głębiej kopię, tym wymaga to większej ilości czasu by "przetrawić" i się odnieść, poukładać. Dlatego napisałem iż film jest super produkcją.
No i nie ma tam przez cały czas wstawek z filmów, a film jest przecież z kategorii filmów "do czytania" a nie do oglądania urywków. Nie trudno by było zrobić film, w którym są tylko napisy i same gęby.
Ja osobiście nie widzę tam żadnych przepełnień filmowych.

IamSbtha pisze:
I proszę nie sugerować iż bronię nie wiadomo kogo poglądów, poglądy Pana Greer'a są dla mnie tak samo wartościowe jak channelingi Pani Laury Knight Jadczyk :)

pzdr

To co oboje głoszą to tylko informacja przecież. Natomiast kwestią dyskusyjną jak i poznawczą jest by odkryć które z osób mijają się z faktami, a która osoba nie. Greer ma swoich "żołnierzy" w projekcie, jakieś tam dokumenty, rzekomo wieeeeelki zbiór, o którym więcej gada niż odtajnia (sama nazwa disclosure).
a Pani Jadczyk... cóż... to inna półka, bo to channeling.
Jeżeli się spierać nad wartościowością obydwu powyższych - to na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że zbliża się apogeum ich teorii i tego co głoszą i będzie można za jakiś czas się odnieść konkretnie co do ich działalności.

Pozdrawiam :spoko:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Tak swoją drogą to dr. Greer od niedawna też mówi o Reptylianach i że nie wszyscy kosmici są tacy super. Jak będę miał dostęp do szybkiego neta to przytoczę jego wypowiedź na YT o gadach.

:hejka:

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Awatar użytkownika

Jest z napisami. Wielkie gratulacje dla autora, szacun ode mnie !

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

kluczowa pozycja!

wreszcie połączono wiele (nie wszystkie rzecz jasna) watków dotyczących miedzy innymi tzw. uprowadzeń
K.Turner, L. Knight, R. Dolan i inni
mocne i mocno inspirujące, choć raczej dla bardziej zaawansowanych

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten film, ale autor wspomina o istotach z innego wymiaru gęstości, nazywając je gadami czy też ufo.Istoty te żywią się ludzką energią i mogą ukazywać się w dowolnej postaci.Czy aby biblia nie mówi o tym samym?Bo czym niby są demony czy sługi szatana,duchy opisane w bibli?Demony przecież mogą przybierać różne formy węża,ludzkie itp.Żyją one również w niewidzialnej dla człowieka "gęstości".Nie że bym był gorliwym katolikiem, ale autor wspomina o istotach opisanych bardzo dawno temu w bibli, nazywając je inaczej "ufo","gady",a jednocześnie neguje w pewnym sensie słowa biblijne. :cooo?:

nowykiller227 pisze:
Czy aby biblia nie mówi o tym samym?

Trafne spostrzeżenie, gdy człowiek zagłębi się w inne religie, mitologie, wierzenia ludów pierwotnych znajdzie te same korelacje, i to w kulturach które według oficjalnej nauki nie miały prawa się spotkać, i które mają historię sięgającą wielu tysięcy lat. Demony, humanoidalne węże, ptaki... Wnioski nasuwają się same...
Na forum jest ogrom informacji, wystarczy poszukać, wówczas obraz będzie klarowniejszy.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Cytuj:
"Pomysł że mężczyźni, kobiety i dzieci mogą być uprowadzani wbrew ich woli z ich domów, samochodów i placów szkolnych przez dziwne istoty humanoidalne, zbierane na statek kosmiczny i poddawane procedurą inwazyjnym i groźnym jest tak przerażające wstrząsające dla naszego wyobrażenia, tego co jest możliwe w naszym wszechświecie, że rzeczywistość tego zjawiska została w większości odrzucona od ręki lub dziwnie zniekształcona w większości mediów" John E. Mack, MD, profesor psychiatrii na Uniwersytecie Harvarda ze swojej książki "Abduction: Human Encounters witch Aliens"

Trafny cytat 57 min. Szacun za tłumaczenie ! :hejka:

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Ostatnio zmieniony 31 maja 2012, 11:36 przez Siemił, łącznie zmieniany 1 raz

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

W całości:

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

xpio pisze:
IamSbtha pisze:

Eeee tam przesadzasz :D
Cytuj:

Nie - kura może uciec, owszem możesz to nazwać przechytrzeniem ale na jedno wychodzi.
Rzecz w tym, że reguły gry zostały tak ustalone że to lis poluje na kurę, a kura może uciec albo nie i nic po za tym.
Cytuj:
jest zaprojektowany tak, jak ukazał to autor to czy mamy szansę ?

O widzę że jednak zrozumiałeś puentę (jedną z wielu), aż mi wstyd że cię nie doceniłem :oops:

Problem w tym, że spora część ludzkości nie tyle chce być w kurniku (na takiej zasadzie on działa a ty to rozgryzłeś Mruga ) , co reaguje strachem na samą myśl że mogło by go nie być.
Dlatego boją się nawet myśleć o tym, sęk w tym że w każdej chwili mogą to zrobić (czyli podważyć wszelkie dogmaty i stereotypy ... ) nikt im nie jest w stanie tego zabronić i tym różnimy się od kur.
To jest nasza szansa.

Gdybyśmy nie mieli żadnych szans w walce z pasożytniczymi rasami obcych
te nie działałyby w cieniu przywiązując tak wielką wagę do tajemnicy, kontroli
i dezinformacji. Kto rozdając wszystkie karty potrzebuje kontroli i tajemnicy
dla utrzymania władzy? Desperackie próby wprowadzenia rękami światowych
elit depopulacji pod pretekstem ratowania planety służą utrzymaniu wymykającej
im się z rąk władzy na ogółem populacji. W liczbach leży nasza siła oraz ich strach.
Do tego jak mowił Phil Schneider naszą niewątpliwą przewagą jest fakt, że to oni
potrzebują nas do przezycia a nie my ich. Jak mówił o tym Bartley bardzo pilnują
by konkretne informacje o nich nie były dostępnie bowiem w nich leży klucz do
ich pokonania. Ich główną bronią jest utrzymywanie społeczeństwa w ignorancji
jak w filmie "Oni żyją", w innym wypadku byłby to dla nich Game Over.

Do tej pory nie znamy w praktyce nawet nazwy ani jednej obcej rasy
ani jej prawdziwego pochodzenia, mamy jedynie domysły, mity i ich słowa.

Sam pomysł, że mesjanistyczne objawienie się obcych ras automatycznie coś zmieni
i to na lepsze jest bardzo naiwny a taki pogląd jest dosyć powszechny. Nie wiemy kto
jako pierwszy się z nami "zaprzyjaźni" ani jakie szklane paciorki przyniesie.
Ostatnie pokazowe manifestacje UFO nad głównymi miastami na świecie jak ta w 2011,
relacje w amerykańskiej TV i talk-showachświadczą, że coś się w tej materii szykuje i,
że społeczeństwo jest na coś przygotowywane ale na co można jedynie spekulować.
A gdy to się stanie nie będzie juz miejsca na gdybanie.

Film obejrzę i być może przetłumaczę jeśli uznam, że warto i znajdę na to czas.

Załóżmy, że oficjalny kontakt nastąpi i co potem?

Redimix pisze:
... Gdybyśmy nie mieli żadnych szans w walce z pasożytniczymi rasami obcych
te nie działałyby w cieniu przywiązując tak wielką wagę do tajemnicy, kontroli i dezinformacji. Kto rozdając wszystkie karty potrzebuje kontroli i tajemnicy dla utrzymania władzy? Desperackie próby wprowadzenia rękami światowych elit depopulacji pod pretekstem ratowania planety służą utrzymaniu wymykającej im się z rąk władzy na ogółem populacji. W liczbach leży nasza siła oraz ich strach.
Do tego jak mowił Phil Schneider naszą niewątpliwą przewagą jest fakt, że to oni potrzebują nas do przeżycia a nie my ich. Jak mówił o tym Bartley bardzo pilnują by konkretne informacje o nich nie były dostępnie bowiem w nich leży klucz do ich pokonania. Ich główną bronią jest utrzymywanie społeczeństwa w ignorancji
jak w filmie "Oni żyją", w innym wypadku byłby to dla nich Game Over. ...
...
Sam pomysł, że mesjanistyczne objawienie się obcych ras automatycznie coś zmieni i to na lepsze jest bardzo naiwny a taki pogląd jest dosyć powszechny. Nie wiemy kto jako pierwszy się z nami "zaprzyjaźni" ani jakie szklane paciorki przyniesie.
Ostatnie pokazowe manifestacje UFO nad głównymi miastami na świecie jak ta w 2011, relacje w amerykańskiej TV i talk-showach świadczą, że coś się w tej materii szykuje i, że społeczeństwo jest na coś przygotowywane ale na co można jedynie spekulować.
A gdy to się stanie nie będzie już miejsca na gdybanie.

Film obejrzę i być może przetłumaczę jeśli uznam, że warto i znajdę na to czas.

Załóżmy, że oficjalny kontakt nastąpi i co potem?

Film jest już przetłumaczony, tłumaczenia jest masa bo film to niemal samo gadanie.

Nie kupuję twierdzeń Greera, że obcy są nieszkodliwi czy neutralni albo wręcz dobrzy, to zależy którzy ale skrycie uprowadzający siłą rzeczy są negatywni lub wręcz pasożytami (sts) traktując ludzi przedmiotowo.

W Czwartym Wymiarze na str. 21 nr 6/2012 jest zdjęcie "obrobionej" krówki z której została jedynie głowa, kopytka i... żeberka. Scot Corales i nie tylko wskazują, że podobnie zostali potraktowani również ludzie. To jest zwyczajna zbrodnia i to bez konsekwencji. A świat milczy, mało tego niemal nawet o tym nie wie ale może przyjść bezpowrotnie moment dramatycznej, drastycznej odsłony a wtedy to na pewno nie my będziemy - jak i do tej pory - dyktować warunki.
Kto dyktuje warunki w relacji "naukowiec/badacz" vs szczur laboratoryjny... :wacko: :ninja:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Siemił pisze:
Tak swoją drogą to dr. Greer od niedawna też mówi o Reptylianach i że nie wszyscy kosmici są tacy super. Jak będę miał dostęp do szybkiego neta to przytoczę jego wypowiedź na YT o gadach.

:hejka:

Możesz wskazać te wypowiedzi. Jestem ciekaw co konkretnie mówi Greer o reptylianach.
Jedyne co do tej pory widać, po działaniach takich ludzi jak on to, to że mają rzeczywiście przysłonić prawdę o prawdziwej naturze zjawiska ufo etc.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]