Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 8:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

Często słyszy się dziś w reklamach w telewizji o Ubezpieczeniu na wypadek raka niby normalna rzecz? prawda? może każdego to spotkać każdy tak powie

Po pierwsze równie dobrze możemy nabawić się wirusa HIV-czyż nie prawda?
ale żeby to zrobić trzeba by trochę zboczyć z normalnej drogi i się postarać żeby go mieć wiecie o co mi chodzi

Po drugie ktoś ma wiedzę ze rak będzie teraz powszechną choroba jak przeziębienie czy nie?Tą wiedzę mają ubezpieczyciele
Rak robi się tak powszechny jak wypadek samochodowy lub wypadek gdziekolwiek

Wspólnym mianownikiem dla którego rak możne każdego z nas zaatakować jest albo Powietrze czyli coś rozpylają albo w Jedzeniu wpierdzielamy takie żarcie z marketów

Po trzecie i najważniejsze!!!!!!!! Media mają za zadanie wpoić nam ze rak to dziś normalna rzecz !! Normalna rzeczą jest iść do kibelka się załatwić po dobrym jedzonku;) a nie jakiś rak

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 lut 2014, 16:55 
VIP Member
Awatar

Zgadzam się zwłaszcza z ostatnim.
Komunikat jest wręcz na granicy: "a TY zachorowałeś już na SWOJEGO raka"?
Dla mnie to już jest propagowanie zachorowań, kreowanie postaw pro-chorobowych i zaangażowania emocjonalnego.

Zauważyłam w ciągu ostatnich tygodni/miesięcy wiele podobnych materiałów: profesjonalnie przygotowanych i kolokujących skutki uboczne chemioterapii (włączając śmierć) z pozytywnymi emocjami (miłość, ciepło, oddanie bliskich) oraz beztroską (ta ostatnia pojawia się wprost).
linki:

http://www.utrend.tv/v/one-second/
http://www.buzzfeed.com/maycie/this-guy ... 1481237582
http://www.huffingtonpost.co.uk/2013/10 ... 80380.html

Obserwuję też reakcje ludzi - udostępniają na fejsie, wzruszają się wielce, opowiadają sobie o tych materiałach.

A jako wisienka na torcie, spójrzcie na logo jednego z tych ubezpieczeń: http://img.kafito.eu//d/72521_225.jpg - co tu widać? - "MOC RAKA"...

Ale z tym, że firmy ubezpieczeniowe coś wiedzą, więc sprzedają ubezpieczenie akurat się nie zgodzę - przecież one zarabiają najwięcej, kiedy zdarzeń ubezpieczeniowych (w tym wypadku zachorowań) jest jak najmniej.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

a my Cie dobijemy chemią na Twój koszt.

BlueDivine pisze:
.

Obserwuję też reakcje ludzi - udostępniają na fejsie, wzruszają się wielce, opowiadają sobie o tych materiałach.

To są ludzie, którzy dali się wkręcić w kłamstwo.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Neutralny, mam dokładnie takie samo spostrzeżenie. Ostatnio był gdzieś jakiś artykuł, że w najbliższych latach będzie ogromny wzrost zachorowań na raka.
Teraz to każdy zna lub nawet ma w rodzinie co najmniej jedną osobę chorą na raka. I faktycznie jest to choroba tak powszechna jak grypa.

Tylko trzeba pamiętać, że jednak większość ludzi źle się odżywia. I wcale nie trzeba tutaj specjalnych działań prowadzić, by zachorowań było coraz więcej.

Z ciekawosci wyszukalam pare takich filmikow reklamowych na youtube (nie ogladam polskiej tv) i prawde mowiac "szczena mi opadla" :o

Jakos cala idea zalatuje mi iluminackimi agendami wiec z ciekawosci zaczelam buszowac po necie kto jest wlascicielem/szefem AXA.
A wiec glowa AXA jest obecnie Henri de la Croix, ktory jest potomkiem rodziny Castries, ktora ma poczatek w wieku 13. (jeden z jego przodkow byl jezdzcem maltanskim)

W 2013 roku ten pan byl....na zjezdzie grupy bilderberg i byl tam przewodniczacym - wiec to wszystko tlumaczy. I w 2012.
http://news.rapgenius.com/The-bilderberg-group-list-of-attendees-for-2013-bilderberg-group-meeting-annotated#note-1837532

I juz mnie nie dziwi taka polityka, zeby ludziom raka wmawiac. Realizuja pewna agende.

PS. A gdzie mozna sie w PL poskarzyc na taka reklame?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Neutralny pisze:
Media mają za zadanie wpoić nam ze rak to dziś normalna rzecz !!

Dokładnie o to chodzi. Jest to programowanie naszych umysłów, aby śmierć na raka była wymieniana w rozmowach między ludźmi jako coś naturalnego.

Często słyszę - " przecież muszę na coś umrzeć". Czy takie stwierdzenie to nie jest właśnie ten sam efekt działalności tej propagandy?

.

[quote="homorek"]

Często słyszę - " przecież muszę na coś umrzeć". Czy takie stwierdzenie to nie jest właśnie ten sam efekt działalności tej propagandy?

A ja często słyszę od ludzi ze gdyby patrzyli na to co jest w składzie danego produktu to by nic nie jedli;) to jest dopiero ludzka głupota

ludzie są dziś jak świnie wolą najeść się do syta ale byle czego GŁÓD WYGRYWA NAD ROZUMEM!!!!!!!

Ostatni komunikat WHO (!!!):
http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualno ... twory.html

efekty są mega widoczne. ostatnio pisałam z niewtajemniczoną koleżanką na temat choroby w jej rodzinie i napisała (dokładny cytat): "co sie dzieje na tym swiecie.RAK ZAPANOWAL nad swiatem:( " - tak widzą temat zwykli ludzie.

Ja sama miałam chorobę nowotworową i myślę, że przeryłam się przez większość istniejących na świecie terapii i wiem, że rak jest wyleczalny. Tłumaczę to komu mogę. Ale jak grochem o ścianę...

Jeszcze dodaję event jednej z fiirm ubezpieczeniowych
http://www.youtube.com/watch?v=ozsODq4e-ys

A dodatkowo:
Guzy nowotworowe pojawiają się w ludzkim ciele w ciągu życia wiele razy, potem samoistnie zanikają. Czym w tej sytuacji jest zachęcanie do CZĘSTYCH BADAŃ KONTROLNYCH? zwyczajnym busienss developmentem czyli pozyskiwaniem klientów przez firmy farmaceutyczne. O cyniźmie - poprzez przeciążony system opieki zdrowotnej, finansowany przez biednych ludzi z biednego kraju :(

Ostatnio zmieniony 12 lut 2014, 18:56 przez BlueDivine, łącznie zmieniany 1 raz

BlueDivine pisze:

Ale z tym, że firmy ubezpieczeniowe coś wiedzą, więc sprzedają ubezpieczenie akurat się nie zgodzę - przecież one zarabiają najwięcej, kiedy zdarzeń ubezpieczeniowych (w tym wypadku zachorowań) jest jak najmniej.

To czemu akurat na to ubezpieczają ?Muszą zarobić bo od tego są, ale wiedzą ze ludzie zaczną w dużej skali chorować a co za tym idzie zaraz każdy się ubezpieczy ale nie każdy zachoruje więc zarobią

Neutralny, raczej: wiedzą, że jest koniunktura na taki produkt, bo ogólna propaganda napędzi im przestraszonych owieczek.

[quote="BlueDivine"]

efekty są mega widoczne. ostatnio pisałam z niewtajemniczoną koleżanką na temat choroby w jej rodzinie i napisała (dokładny cytat): "co sie dzieje na tym swiecie.RAK ZAPANOWAL nad swiatem:( " - tak widzą temat zwykli ludzie.

Ja sama miałam chorobę nowotworową i myślę, że przeryłam się przez większość istniejących na świecie terapii i wiem, że rak jest wyleczalny. Tłumaczę to komu mogę. Ale jak grochem o ścianę...

Wiesz dlaczego tak jest?
doszliśmy do takiego momentu ze ludzie myślą ze jak jest internet dla każdego i nawet dzieci małe umieją sie w nim obsługiwać chodzi mi tu o ogólna technologie to na pewno niema innego lekarstwa na raka jak Chemioterapia itp

Myślą ze wiedzą wszystko bo oglądają wiadomości przeciętnego Kowalskiego interesuje dziś tylko kasa nie wybiegają dalej w przyszłość niż do 10 tego każdego miesiąca a nawet tego nie

Więc jak można rozmawiać z takimi ludźmi na temat leczenia nowotworów innymi sposobami niż chemioterapia itp Skoro oni wiedzą lepiej i znają życie hahaha :hura:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Powiem tak, ponoc istnieje ubezpieczenie na wypadek ciazy. Lata temu znajoma mi o tym radosnie opowiedziala, zaraz tez wpadajac w ciaze. :spoko:
Tak jakos przyciagnela sobie...

Wiec czemu ma nie byc na wypadek raka?

Jest tez na wypadek smierci (ze kasa na pochowek partnera (czy inszej bliskiej osoby),wtedy, ok - kazdy umiera, wiec nic niezwyklego).

BlueDivine

Cytuj:
Ja sama miałam chorobę nowotworową i myślę, że przeryłam się przez większość istniejących na świecie terapii i wiem, że rak jest wyleczalny. Tłumaczę to komu mogę.

Kto ma zrozumiec, to zrozumie. Tlumaczyc warto.

W temacie jeszcze, to podobnie, jak ze szczepieniami. Straszna grypa swinska, na ktora wszyscy umieraja - zaszczep sie. Straszny rak szyjki macicy - zaszczep sie.
Itd. itp.

Tu... nie zaszczep sie a ubezpiecz sie. Ale wszystko na panice wyhodowane. Ludzie strachem napedzani.

właśnie Alraune, to jest kolejny aspekt - jak podpisujemy papiery i co miesiąc/rok płacimy składki "na raka" to ten rak nie daje nam o sobie zapomnieć, cały czas jest w polu naszej uwagi, oczywiście, że możemy go przyciągnąć. Plus jeszcze z faktem zachorowania wiąże się nagroda pieniężna. Ohydne to wszystko na tylu poziomach, że włos się jeży...:(

Fakt faktem, że z powodu pogarszania się warunków życiowych liczba chorych będzie rosnąć nie maleć a przy okazji można ludzi nastraszyć żeby się ubezpieczali. Warunki tych umów są - co oczywiste - niekorzystne dla klientów, był o tym art. w tyg. Nie.

O co chodzi? to proste, na przykładzie kredyciarza hipotecznego.

Masz kredyt hipoteczny? więc jego spłata jest zagrożona przez Twoją potencjalną chorobę nowotworową, ubezpiecz się więc czym prędzej po to żeby bank był zabezpieczony przed niemożliwością spłaty kredytu przez Ciebie. Faktycznie niemiłosiernie prosty mechanizm, z regulaminu umowy o ubezp. na wypadek choroby wynika, że swoje roszczenia najpierw zaspokaja sobie bank a potem może coś skapnie dla klienta jak cokolwiek zostanie po spłacie kredytu z polisy ubezp.

Awatar użytkownika

Najbardziej mnie denerwuje zachowanie lekarzy w tym onkologów, którzy w ogóle nie zwracają uwagi pacjentów na ich dietę. No ludzie, toż to od tego się powinno zacząć proces leczenia (każdej choroby, w tym raka - od zmiany diety. Ale lekarze o tym chyba nie wiedzą
Ludzie albo nie chcą kojarzyć raka z jedzeniem, albo faktycznie tych dwóch spraw nie łączą. Oczywiście pomijam tutaj kwestię zanieczyszczenia środowiska, smog elektromagnetyczny i inne czynniki na które nie ma się wielkiego wpływu.
Ale pojęcie "jesteś tym co jesz" niby tak popularne, a stało się tylko śmiesznym hasełkiem na które nikt od dawna nie zwraca uwagi.

Czyli edukacja jest tym problemem i zarówno ta szkolna, gdzie mówi się o tylu pierdołach, ale o żywieniu oczywiście nie. I edukacja akademicka, gdzie praktycznie pomija się fakty o żywieniu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]