Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 lip 2020, 13:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
starzy ludzie
mówią
ziemia
tylko
przetrwa
mówiliście
prawdę
nie myliliście się.

Tak śpiewali Lakoci mający na myśli, ze nic nie trwa długo, albo w tym wypadku, bardzo długo.
Jesteśmy tylko pyłkiem w klepsydrze. Mającym niestety ambicje, pyłku niegodne. Nauczyliśmy się tylko brać, trawić, niszczyć i wydalać. Bez względu na konsekwencje. Bez względu na dzieci naszych dzieci, którym najchętniej pozostawilibyśmy nędzne ochłapy. Świadczy to nie tylko o niemajętności przewidywania, ale co więcej o braku miłości. Haarp, chemitrale, pazerna eksploatacja, to nic więcej jak apokalipsa na raty. Ale Ziemia przetrwa. My możemy nie przetrwać, wymrą masowo gatunki zwierząt, ale ona narodzi się nowa. Ta pogardza i niedoceniana przez nas planeta. Nasz dom. Nawet najcierpliwszy gospodarz wyrzuca za próg gości, którzy nie doceniwszy jego gościny okradają spichlerz. Stąd te zmiany. Ktoś powie, że to kosmiczna konsekwencja. Owszem, ale w jakim momencie. Przed nami nie ma przyszłości. Przeszłość odesłaliśmy do lamusa. W swej arogancji nie chcemy widzieć jak po równi pochyłej zmierzamy do upadku. Ale to już się dzieje. Ziemia zmywa nas jak niechciany bród. Cena jaką za to płacimy już jest widoczna. Tsunami, huragany, deszcze martwych ptaków. Ktoś powie, że haarp. Ja zaś powiem, że to obusieczna broń. Emanacja rdzenia galaktyki, przebiegunowanie już ma miejsce. Doświadczacie tego. Widzicie.

A efekty? O efektach i zmianach na Ziemi można poczytać tu

http://poleshift.ning.com/

Tu zaś przykładowa mapa naszego kraju po tym jak Ziemia zrobi fikołka, a nas dopadnie tsunami. Wariant pesymistyczny :P W linku powyżej optymistyczne.

Obrazek

O pozytywnych efektach emanacji, zmianie pola magnetycznego będzie później.
Tymczasem zapraszam do dyskusji.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 sty 2011, 16:46 
VIP Member
Awatar

Taka ciekawostka (i wiele więcej w książce)

Rozmowy ze śmiercią - Jan van Helsing - 2007 pisze:
... Ci, którzy kiedyś stworzyli Ziemię, teraz ją zmieniają. Wcześniej, gdy mówiłem o tym, że istnieje cywilizacja, która jest w stanie panować nad żywiołami i może sprawić, by nadeszły lub odeszły wody albo zadrżała ziemia, pytałeś się w myślach, dlaczego nie interweniuje. Powiem ci: ponieważ nadszedł już czas, by wielu opuściło Ziemię. Może brzmi to strasznie, lecz jestem śmiercią i wyjaśniałem ci już, co robię i dlaczego to robię i że żadna z dusz nie ma powodu, by się bać. Proces porządków na Ziemi jest dobrą rzeczą - dla tych, którzy tu zostaną i dla tych, którzy odejdą. Jedno i drugie jest dobrą drogą. Po prostu tak jest. Dzieje się tak, by Ziemia została oczyszczona na przybycie nowych dusz i istot. W tej chwili wasza planeta jest jak szklanka pełna płynu, do której nic nie można już dolać. Najpierw należy usunąć stary płyn, by można ją napełnić nowym, świeżym. Ja oczyszczam Ziemię z tego, co stare i przynoszę to, co nowe o wyższej częstotliwości. Dlatego też rośnie liczba Gwiezdnych Ludzi. Nie przybywają oni po to, by czynić Ziemię płodniejszą, by płodzić na niej dzieci, czy uskrzydlać ją uduchowionymi słowami. Przybywają, by stworzyć równowagę, tak by Ziemia mogła utrzymać się w wyższej mocy. Są niczym punkty zaczepienia czy też kolumny wyższego wymiaru na Ziemi. Ważne jest, by nowe istoty zaczęły uczyć się chodzić po Ziemi, by stanęły na nogi. ...

Misja pisze:
... Wiara jest niczym w porównaniu z wiedzą. Budda 'wiedział' i kiedy powrócisz na Ziemię, ty także będziesz mógł powiedzieć "wiem".
Jest taka dobrze znana przypowieść o niewiernym Tomaszu, który chciał dotknąć ran Chrystusa, ponieważ widząc je na własne oczy nie był dostatecznie przekonany; a jednak kiedy ich dotknął, dalej miał wątpliwości. Podejrzewał jakiś rodzaj magicznej sztuczki. Na waszej planecie nie wiecie niczego o Naturze, Michel, i gdy tylko zdarzy się coś, co odrobinę przekracza wasze zrozumienie, ludzie twierdzą, że to magia.

Lewitacja = magia; bycie niewidzialnym = magia - a jednak [aby to robić] wykorzystujemy tylko prawa Natury. Powinniście raczej mówić, że lewitacja = wiedza i bycie niewidzialnym = wiedza. ...

Tak to jest jak się nic nie wie o rzeczywistości w której jedynie się wegetuje zamiast istnieć. :wacko: :ninja:

W telewizji o tym przecież nie powiedzieli...

jak będzie po przebiegunowaniu nie wiem ale to co napisałaś wcześniej-zgadzam się w całej okazałości i nie żałuje że tak będzie bo żałować można tylko przeszłości przyszłości nigdy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]