Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 19:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Donald Tusk otrzymał Wiktora 2011 – nagrodę dla wybitnych osobowości medialnych. Akademia Wiktorów nagrodziła szefa rządu w kategorii polityk roku.

14 kwietnia 2012 20:20, ostatnia aktualizacja 15:19
Więc nie prima aprillis. :wacko:

Premier, dziękując za wyróżnienie, powiedział, że ostatnią rzeczą jaką mógł się spodziewać, jest nagroda przyznana przez media.

- Wiem, że państwo bardzo niecierpliwie czekacie na długie polityczne wystąpienie - mówił Tusk po odebraniu statuetki z rąk Andrzeja Wajdy. - Oczywiście to żart. Nie jestem samobójcą. Wiem, że to nie jest miejsce ani czas, żeby zadręczać was kolejnymi słowami, które w polskim życiu publicznym rzeczywiście częściej ranią niż łagodzą nastój, więc nie będę tego pięknego nastroju państwu psuł. Jestem bardzo wdzięczny za tę nagrodę. To nie jest typowa kokieteria. Jestem tą nagrodą bardzo zaskoczony szczególnie kiedy oglądam, słucham, czytam o sobie w mediach. Myślę często, że media to jednak dość niebezpieczny wynalazek, a ostatnią rzeczą jaką mogłem się spodziewać dzisiaj to nagroda od tych mediów – dodał.

Podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie premierowi towarzyszyła żona Małgorzata. W kategorii polityk roku 2011 nominowani byli także: prezydent Bronisław Komorowski, marszałek Sejmu Ewa Kopacz, posłowie: Janusz Palikot i Ryszard Kalisz.

Wiktory - polskie nagrody dla wybitnych osobowości medialnych - przyznawane są od 1985 roku. Kandydatów typują stacje telewizyjne, a wybiera Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji. Dyrektorem Wiktorów jest Józef Węgrzyn. Statuetki przyznawane są w 10 kategoriach m.in. polityk roku, aktor, osobowość telewizyjna oraz odkrycie roku. Laureatką w kategorii odkrycie roku została Danuta Wałęsa. - Jest mi bardzo miło, jestem zaskoczona i onieśmielona. Nie spodziewałam się takiego pięknego odbioru. Jestem szczęśliwa. Serdecznie wszystkim dziękuję i życzę wszystkiego dobrego – mówiła laureatka odbierając statuetkę. Prezydentowa dziękowała czytelnikom swojej książki "Marzenia i tajemnice".

Aktorem telewizyjnym roku 2011 została wybrana Kinga Preis. - To jest mój pierwszy Wiktor. Bardzo się z niego cieszę, ponieważ nigdy nie traktowałam siebie poważnie w kategorii aktora telewizyjnego. Raczej teatralnego lub filmowego. Tym bardziej mi miło. Każda nagroda jest potwierdzeniem wyboru, którego się dokonało w życiu – mówiła dziennikarzom tuż po gali Kinga Preis.

Wiktor 2011 dla osobowości roku powędrował do Grażyny Torbickiej. - Każdy kolejny Wiktor jest cenniejszy. Tego Wiktora chciałabym dedykować tym wszystkim, którzy przez 25 lat wraz ze mną dzielą moją pasje do sztuki – powiedziała Torbicka, odbierając swojego, dziewiątego już Wiktora. Gwiazdą piosenki i estrady Akademia mianowała Sebastiana Karpiela Bułeckę. W kategorii prezenter TV statuetkę otrzymał Krzysztof Ziemiec. Jako najlepszego twórcę lub producenta programu telewizyjnego Akademia uznała Ewę Ewart. Statuetkę w kategorii komentator lub publicysta otrzymała Justyny Pochanke.

Sportowcem roku 2011 została Justyna Kowalczyk. Superwiktory otrzymali ks. Adam Boniecki i Maciej Orłoś. Superwiktor Specjalny trafił w ręce Krzysztofa Jasińskiego. Wiktor publiczności powędrował do Roberta Janowskiego. Do Wiktorów 2011 nominowano 50 osobowości w dziesięciu kategoriach. Zwycięzców wybrała Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji.

http://polska.newsweek.pl/premier-donald-tusk-dostal-wiktora-w-kat--polityk-roku,90722,1,1.html

Gdyby wybory prezydenckie odbywały się 15.04 p-rezydent analfabeta Komorro wygrałby z Kaczyńskim 46 % do 17 %.

Ponad połowa rodaków nie czyta książek

a 66 % nie zna nawet znaczenia rozwinięcia skrótu GMO.

W Polsce jest już blisko 1000 pomników JPII (kult jednostki)

etc. etc...

To gdzie jest ten temat na forum o emigracji. :zęby:

Skąd my to znamy? Skąd przyszło halloween. :evil:

"Prezes" FED Ben Bernanke

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 kwie 2012, 17:05 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

propagandy i klamstw ciag dalszy smiac sie czy plakac ?

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Zycie składa się z oczywistych absurdów,przynajmniej w tym okresie Ziemi w którym przyszło nam żyć,gdzie jest ta granica,wydaje się,że jeszcze można dalej się posunąć,jak kiedyś koń mógł zostać ministrem.Nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć...już to wszystko jest tak zapętlone w tych oparach,że większość już nie ma kontaktu z rzeczywistością.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

To numer na skalę pokojowej nagrody nobla dla Obamy,
za wprowadzenie eskalację i promocję działań wojennych.

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Behawioryzm

Obrazek

Obrazek

Brak słów na postawę naszego premiera z tego zdjęcia. :shock: :? :evil:

Doskonałe te porównanie!
homorek

Gdybym był Putinem poczułbym się urażony postawą człowieka któremu podaje rękę.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Tekst nie mojego autorstwa- ktoś mi go "podrzucił" z jakiegoś portalu- a że wydaje mi się śmieszny to wklejam:

Siedem cudów GIERKA: 1. Nie było bezrobocia. 2. mimo ze nie było bezrobocia , nikt nic nie robił. 3. mimo ze nikt nic nie robił , plan wykonywano w 150 procentach. 4. mimo ze plan wykonywano w 150 proc. nigdzie niczego nie było. 5.mimo ze niczego nie było , każdy wszystko miał. 6. mimo ze każdy wszystko miał , wszyscy wszystko kradli. 7. mimo ze wszyscy wszystko kradli , to co kradli zawsze było.

Siedem cudów TUSKA :
1.Jest bezrobocie. 2. pomimo ze jest bezrobocie wszyscy pracują . 3.mimo ze wszyscy pracują , plan nie jest wykonywany nawet w 10 proc. 4. mimo ze plan nie jest wykonywany nawet w 10 proc. , wszystko wszędzie jest. 5. mimo ze wszędzie wszystko jest , nie wszyscy wszystko maja. 6.mimo ze nie wszyscy wszystko maja , kradną głównie ci co maja wszystko. 7.mimo ze kradną głównie ci co wszystko maja , nie udaje się nikogo złapać i niczego odzyskać

Śpiewać każdy może, tu talenty wokalne Tuska.

Szansa na sukces 1996.

http://www.youtube.com/watch?v=9XmYVRAe5w4

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

A ja uważam, że jak najbardziej zasłużył na tą nagrodę, bo to właśnie jemu udało się najskuteczniej urobić Polaków, więc ze wszystkich polityków ostatnich 20 lak jest on najskuteczniejszy.

Oczywiście :evil: ja słowo polityk definiuje na podstawie tego co faktycznie robią politycy, a nie ...
Więc polityk to obelga :evil:

xpio pisze:
A ja uważam, że jak najbardziej zasłużył na tą nagrodę, bo to właśnie jemu udało się najskuteczniej urobić Polaków, więc ze wszystkich polityków ostatnich 20 lak jest on najskuteczniejszy.

Oczywiście :evil: ja słowo polityk definiuje na podstawie tego co faktycznie robią politycy, a nie ...
Więc polityk to obelga :evil:

To nie jemu należy się ta nagroda tylko sztabowi ludzi, którzy stoją za nim i nim manipulują za nasze pieniądze z podatków. Rudy tylko jest udoskonaloną wersją marionetki , a to nie nic wspólnego z polityką. Prawdziwa polityka toczy się swoim torem i niestety odczuwają to nawet jego zwolennicy, że idzie w złym kierunku i skończy się w końcu klęską. Ma to swój pozytywny aspekt w postaci coraz większej ilości ludzi budzących się rano z ręką w nocniku. Im szybciej to gówniana polityka poniesie klęskę tym lepiej dla nas.

To jest odpowiednik tego człowieka. Wystarczy odciąć zasilanie.

phpBB [video]

.

Tusk został nagrodzony przez Niemców.

Premier Donald Tusk odbierze 31 maja w Berlinie niemiecką nagrodę im. Walthera Rathenaua za zasługi na rzecz pogłębienia integracji europejskiej podczas przewodnictwa Polski w UE w ub. roku. Laudację na cześć Tuska wygłosi kanclerz Niemiec Angela Merkel.

Jak poinformował dyrektor Fundacji Polityki Międzynarodowej przy Instytucie Walthera Rathenaua Mikołaj Ciechanowicz, polskiego premiera wyróżniono także za jego rolę w procesie pojednania między Polską a Niemcami.

- Jego osobiste zaangażowanie w konstruktywny dialog obu krajów sąsiedzkich świadczy o godnym wielkiego Europejczyka dalekowzrocznym podejściu do polityki zagranicznej – podkreśliła fundacja w komunikacie prasowym.

Nagroda im. Walthera Rathenaua to kolejne wyróżnienie Donalda Tuska przez Niemców. W 2010 r. Tusk otrzymał Nagrodę Karola Wielkiego, jedną z najbardziej znanych politycznych nagród w RFN.

Nagroda, nazwana imieniem Walthera Rathenaua – byłego ministra spraw zagranicznych Republiki Weimarskiej, przemysłowca i eseisty pochodzenia żydowskiego, który w 1922 r. został zamordowany przez skrajnych niemieckich nacjonalistów - przyznawana jest od 2008 r. Pierwszym laureatem był były szef niemieckiej dyplomacji Hans-Dietrich Genscher, a w kolejnych latach wyróżnienie otrzymali prezydent Izraela Szymon Peres oraz amerykańska sekretarz stanu Hillary Clinton.

http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/tusk-zostal-nagrodzony-przez-niemcow

Tusk wykrzyczany podczas wizyty w Niemczech.

phpBB [video]

Duch w narodzie nie gaśnie nawet na obczyźnie.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Nie miałem pojęcia gdzie to upchnąć ale skoro temat już o takim panu istnieje sądzę że to odpowiedni dział. W końcu taki dzień kiedyś nadejdzie i miejmy tylko nadzieję że to już niedługo. :jupi: :spoko: :twisted:

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]