Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 wrz 2020, 14:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 cze 2017, 11:45 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
No to mamy problem, gdyż trwa już inwazja - tak nas zrobiono ponownie w konia! jak nie oknem nachodzców to drzwiami Ukraińców.
Chyba Polacy nie zdają sobie sprawy ,że to już jest koniec Polski jaką znaliśmy.


"W zeszłym tygodniu we Wrocławiu odbyła się konferencja poświęcona problemom ukraińskich migrantów. Padła na niej propozycja, by ukraiński stał się drugim językiem w komunikacji miejskiej i w urzędach oraz punktach informacyjnych.
Pomysłodawcą takiego rozwiązania jest Grzegorz Dzik — honorowy konsul Ukrainy i współzałożyciel fundacji „Ukraina”. Zwrócił uwagę, że 10 procent obecnych mieszkańców stolicy Dolnego Śląska stanowią obywatele Ukrainy. Departament Spraw Społecznych potwierdza te szacunki — mowa o 70-100 tysiącach obywateli tego kraju."

https://marucha.wordpress.com/2017/06/1 ... ukrainsku/

"Ukrainizacja Polski przyspieszyła ostatnio w niesamowitym tempie. Trudno się temu dziwić skoro sprowadzenie do Polski milionów Ukraińców jest oficjalną strategią polskiego rządu. Antonii Macierewicz marzy o wspólnej z Ukraińcami kampanii na Moskwę, ambasador Polski na Ukrainie wzywa do stworzenia jednego kraju z Polski i Ukrainy,"
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rozpo ... -na-europe

Marsz Ukraińców w Przemyślu 11.06.2017r. pod ochroną policji.
phpBB [video]


HIT! UKRAIŃCY CHCĄ ZAJĄĆ PRZEMYŚL! – MICHALKIEWICZ JUŻ DAWNO TEMU MÓWIŁ, CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO...
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 cze 2017, 11:45 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 16 cze 2017, 17:52 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2017, 11:00
Posty: 6
Płeć: kobieta
Bez jaj, dlaczego Polakom mają przeszkadzać Ukraińcy?
Oni nie sprawiają żadnych problemów, asymilują się z nami i uczciwie pracują.
W Niemczech, Anglii, Szkocji, Irlandii, Norwegii i Holandii też jest wielu Polaków, którzy nie tylko tam pracują, ale też przenieśli się na stałe w poszukiwaniu lepszego życia. Tak samo wygląda sprawa z Ukraińcami, z tym, że w większość z nich przyjechała do Polski do pracy.
Nie ma sensu zajmować sobie głowy bajdurzeniem jakiś Macierewiczów, bo do żadnej Ukrainizacji Polski nie dojdzie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 cze 2017, 20:39 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
ignis1984 - znam wielu ukraińców , ludzie jak my też narzekają na swój nowy rząd z tym że za wszystko obwiniają Rosję . Nie zauważają winnych na zachodzie .Problem jest jednak z szerzącym się banderyzmem , młode mózgi łatwo zmanipulować gdy wojna w kraju - za Hitlera też tak było , kryzys ,ludzie niezadowoleni bez pracy i do czego doszło ,Hitler miał gadkę ,kupili go ,sfinansowali i wojenkę rozpętali. Teraz może być podobnie ,te mieszanie religii , wojna na Ukrainie ,terroryzm w Europie nie jest przypadkowy i wzajemnie powiązany jednym celem . Ktoś a właściwie ci sami co zawsze chcą chaosu aby zarobić i wprowadzić swój porządek czyli zdobyć więcej władzy a nam ograniczyć wolność.
Niewolnictwo cały czas istnieje tylko zmieniło formę na gorszą, kiedyś było jawne i Pan dbał o swoich niewolników ,karmił ich i ubierał, dawał kąt do spania. Teraz niewolnik musi zarobić na Pana ale i utrzymać siebie , rodzinę i dom zastawiony na kredyt a jak nie może to niech zdycha zgodnie z prawem a dzieci mu zabiorą i sprzedadzą. Cały czas ogranicza się mu prawa ,obniża pensję w różny sposób ,wprowadza nowe nakazy a on i tak uważa że jest wolny i żyje w demokratycznym kraju. Nie dość że musi pracować na Pana to jeszcze jest używany do eksperymentów medycznych i wojskowych nawet się nie domyślając, jest truty a potem leczony i musi za to zapłacić. Takie czasy mamy i nic się nie zmieni dopóki niewolnicy się nie obudzą ale nad tym czuwa oświata i media. Oczywiście są wybitne jednostki ,które to widzą i głoszą i dzięki internetowi możemy je poznać jeśli ktoś w ogóle szuka. Trzeba te osoby jak najwięcej upubliczniać aby przekazywały wiedzę innym.
No i się troszkę rozpisałem nie na temat ale banderyzm wśród młodych ukraińców może nam zaszkodzić i doprowadzić w przyszłości do konfliktów dlatego nie powinno być dla nich specjalnych ustępstw a tych niepokornych należy odsyłać do ich kraju ,mają wojnę więc tam są również potrzebni.
Szkoda mi ukraińców bo dali się oszukać i ich kraj podzieliły sobie Rosja i USA , wojna ich dobije finansowo że pewnie nigdy się nie uwolnią z niewoli a banderym to skierowanie ich gniewu na nas ,oczywiście zrobiono to specjalnie ,ich żydowski rząd to zrobił oczywiście na rozkaz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 cze 2017, 23:32 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
Po pierwsze nasz pobyt w UK , a pobyt Ukraińców u nas to zupełnie inna historia w dosłownym tego słowa znaczeniu.
1. My nie mamy roszczeń terytorialnych w stosunku do Anglii. (Ukraińcy Przemyśl i okolice stąd te marsze pod płaszczykiem procesji ale wiadomo ,że jest to zakamuflowana manifestacja (11.06.2017)akurat w tym dniu kiedy zniesiono im wizy z ukraińską wojskową orkiestrą i banderowskim hymnem.
3. My nie chodzimy po Lwowie nie robimy im manifestacji.
4. Nasz konsul nie chce wprowadzić języka polskiego jako drugiego urzędowego to my musimy się dostosować i musimy znać język angielski.
5. My nie zabiliśmy 60.000 anglików wręcz im pomogliśmy w czasie IIśw. , a oni nas zdradzili. Ukraińcy wybili nam 60 tysięcy polaków podczas rzezi wołyńskiej.
6. My nie podpalamy im szkoł (podpalili polską szkołę w Mościskach na zachodniej Ukrainie) wręcz studenci ukraińscy maja same przywileje w PL
Żądanie konsula jest o tyle groźne, że przyznanie obcemu językowi statusu języka urzędowego jest z reguły związane z przyznaniem tej grupie statusu oficjalnej mniejszości narodowej.
Przyznanie takiego statusu grupie robotników tymczasowych miałoby daleko idące skutki prawne -
bo rozciągałoby by się przecież na każdego Ukraińca, który postawi nogę na polskiej ziemi z zamiarem osiedlenia się.
Administracyjna odmowa zgody na taki pobyt byłaby szykanowaniem uznanej prawnie mniejszości narodowe.
To że do Wrocławia najechało się Ukraińców ponad wszelką miarę, to nie jest żaden powód by sankcjonować ich pobyt, przyznając im prawa które im się nie należą.
ale UWAGA jest jeszcze lepiej !!!:

Gowin chce rozdawać polskie obywatelstwo Ukraińcom


Wicepremier Gowin chce obywatelstw dla niemal 2 mln Ukraińców mieszkających
https://www.wykop.pl/link/3785993/wicep ... ukraincow/


A kto nam rozdaje obywatelstwo w Anglii?? i to jeszcze po tak krótkim pobycie haha

Ukrainski desant ! czego oni chcą od Polsk na prawdę ? posłuchaj

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 cze 2017, 12:14 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Po zapoznaniu sie z tymi informacjami na temat ukrainizacji Polski i roszczeń terytorialnych wobec Polski jestem mocno zaniepokojony. Ten cały proces jest bez wątpienia jest kierowany przez kogoś na wysokich stanowiskach, i polski rząd jest tego mocno świadomy i sam bierze w tym udział. Najlepszym tego przykładem jest to że temat zbrodni wołyńskiej jest tematem zakazanym, i te wszystkie działania tylko dają przekonania Ukraińcom że coraz bardziej mogą wejść nam na łeb.... no bo jaka siła może mocno stawić temu opór i wypomnieć pewne sprawy, by ten destrukcyjny proces się zatrzymał?
Z mocnych "bomb informacyjnych" które mogą kogoś przebudzić odnośnie tego co się dzieje są wypowiedzi Jabłonowskiego i ludzi z jego kręgu. Teraz utworzył Narodowy Front Polski i powoli zaczynają jakieś tam działania min marsze
phpBB [video]

Cytuj:
"Zaczynamy marsz. Pierwszy cel, to wybory samorządowe. (...) Władza wójta jest bezdyskusyjna" - mówił Wojciech Olszański na kongresie założycielskim Narodowego Frontu Polskiego. Front ma być luźną konfederacja środowisk patriotycznych, które nie podjęły współpracy z Ruchem Narodowym. Są wśród nich ludzie, którzy z imienia i nazwiska figurują na liście osób "niemile widzianych" przez organizatorów Marszu Niepodległości. Łatwo jednak dostrzec, że Front jest alternatywą pokoleniową. Jego otwarta formuła szczególnie przypadła do gustu tym z Polaków, którzy pamiętają jeszcze czasy "Solidarności"

A swoja drogę czytał ktoś tą książkę?
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lip 2017, 17:23 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Ukrainizacja Polski idzię pełną parą. Dostałam z banku kilkustronicowe zmiany Komunikatu do Umowy ramowej rachunków bankowych oraz elektronicznych kanałów dostępu obowiązujące od 22.05.2017. Z niechęcią zabrałam się do lektury i proszę co za kwiatki odkryłam: w punkcie dotyczącym środków komunikacji przedtem było że komunikacja telefoniczna odbywa się po polsku i ew. na życzenie klienta po angielsku a teraz po zmianie oprócz powyższego jest napisane " Dodatkowo w Centrum Obsługi Klienta oraz Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta na życzenia klienta komunikacja może odbywać się w języku ukraińskim."
Krew mnie zalała...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lip 2017, 19:25 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
why
Cytuj:
Ukrainizacja Polski idzię pełną parą.

A najlepsze jest to ,że ludzie tego w ogóle nie dostrzegają. Obudzą się z ręką w nocniku jak zawsze.

W Legnicy powstanie ukraińska szkoła podstawowa. Wbrew woli prezydenta miasta.
Po interwencji środowiska Ukraińców w dolnośląskim kuratorium oświaty, legniccy radni niemal jednogłośnie opowiedzieli się za utworzeniem ukraińskiej podstawówki. Z decyzją nie zgadza się prezydent miasta.

Read more: http://www.pch24.pl/w-legnicy-powstanie ... z4lt8bXMCr

Ukraińskich dzieci w krakowskich szkołach przybywa w szybkim tempie. Władze miasta planują dla uczniów z Ukrainy dwujęzyczne klasy, a także naukę języka ojczystego oraz tradycji i kultury ich kraju. Wydział edukacji chce, by już we wrześniu tego roku w jednej z podstawówek ruszyła pierwsza klasa . Wytypowano szkołę przy ul. Senatorskiej, gdzie od września ma rozpocząć działalność Szkoła Podstawowa nr 19.
https://www.magnapolonia.org/w-krakowsk ... ska-klasa/
dwujęzyczne klasy ? To może już zacznijmy nauczać polskie dzieci ukraińskiego.

Ukraińcy kupili już w Polsce mieszkania o powierzchni 64 tys. mkw. Płacili przede wszystkim gotówką

http://www.polskieradio.pl/42/5725/Arty ... im-gotowkaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2017, 14:02 
To bylo oczywiste kiedy Polacy masowo zaczeli wyjezdzac na zachod.
Ktos tu musi zap......ać za te grosze. Polacy po setkach lat walenia w dupe nie sa wstanie upomniec sie o swoje wiec wyjechali.
Rownie dobrze anglicy na swych forach moga pisac o inwazji Polaków. I gadac ze to spisek.

A wiec My mozemy otwierac na zachodzie szkoly a oni u nas nie? Podwojne standardy? Nasza racja jest najmojsza?

A ze sa tam banderowcy to fakt. Zreszta tam jest takk syf ze wszelkie radykalizmy maja swietną gnojówke do wzrostu.

Ps. Te cale migracje, imigranci itd. doprowadzą do podzialu, umozliwi wzrost srodowisk skrajnie prawicowych, co w konsekwencji doprowadzi do wojny domowej. Oczywiscie jedna ze stron dostanie bron i zaopatrzenie z zachodu a druga strona ze wschodu. Kiedys myslalem ze to niewidzialna reka.
A to po prostu zwykle jabłko ktore zaczyna sie starzec i w konsekwencji zleci z drzewa, zgnije. I da poczatek nowemu.Na górę
   
 
 
Post: 05 lip 2017, 14:26 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Tańcząca z wilkami pisze:
Ukraińcy kupili już w Polsce mieszkania o powierzchni 64 tys. mkw. Płacili przede wszystkim gotówką

http://www.polskieradio.pl/42/5725/Arty ... im-gotowka

W artykule wyraźnie piszę, że średni metraż wynosi od 40 do 50 mkw. Czyli mamy około 1 600 mieszkań na 1 300 000 osób. Czy to jest dużo? A kto kupuje? Głównie majętni rodzicie ukraińskich studentów oraz ci Ukraińcy, którym się u nas powiodło. A to jest właśnie ciekawe... Skoro niby na Ukrainie się tak źle żyję, to skąd pieniądze? I dalej: dlaczego stać na zakup mieszkania Ukraińca pracującego w Polsce, a nie Polaka?

Obyśmy tej "ukrainizacji" nie pożałowali za jakiś czas :bezradny:

Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2017, 23:31 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
owczar 4 r
Cytuj:
A wiec My mozemy otwierac na zachodzie szkoly a oni u nas nie? Podwojne standardy? Nasza racja jest najmojsza?

Gdzie są polskie szkoły w Anglii?
Słucham?
W Anglii są sobotnie szkoły w których to polscy nauczyciele czy tzw. dyrektor po prostu organizator takiej "szkoły" wynajmują kilka sal i pracują za darmo a dokładniej dostają zwrot pieniędzy za dojazd do takiej szkoły i trudno nazwać to szkołą raczej klubem krzewienia kultury polskiej dla dzieci. Zajęcia trwają około 4 godzin raz w tygodniu w soboty dla chętnych głownie z języka polskiego , religii , historii i geografii. Są to po prostu zajęcia w której polskie dzieci mogą się spotykać i porozmawiać po polsku. Są też przygotowujące zajęcia do matury , angielskiej matury.
W Polsce zaraz zmienią model funkcjonowania oświaty pod Ukraińców.
W Anglii polskie dzieci chodzą do angielskiej szkoły i normalnie się dostosowują do wymogów angielskiej szkoły. Jedynie co to mogą w angielskich szkołach spotkać polskich nauczycieli i z nimi ewentualnie porozmawiać po polsku, a ci nauczyciele w większości to tzw. teaching assistant.

Cytuj:
"Wkrótce legnickie projekty uchwał o dostosowaniu sieci oświatowej do nowego ustroju szkolnego przekazane będą do zaopiniowania dolnośląskiemu kuratorowi i związkom zawodowym, a w marcu, również na sesji, zatwierdzany będzie nowy ostateczny model funkcjonowania oświaty w Legnicy."


Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35 ... z4m00T6ijBNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 0:23 
No cuż, po glebszym zaznajomieniem sie z tematem rzeczywiscie nie to samo (szkoly).
Tyle ze tu ludzi nie ma. Po prostu pouciekali :lol:
A mlodzi ludzie byc tu musza, inaczej lipa panie.

A ze w taki sposob, mnie to tez sie nie podoba, zaraz zadzwonie do znajomych rozsianych po europie i ich namowie do powrotu... :dope:

Blado wyglada sprawa taka ze w ten sposob mozna tu podeslac duzo agencikow ktorzy moga tu prowokacje robic. Ale, wszystko przed nami..niestety.Na górę
   
 
 
Post: 06 lip 2017, 12:05 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
@Tańcząca z wilkami

I to jest moim zdaniem błąd - nie należy tworzyć szkół ukraińskich, lecz położyć nacisk na to, aby Ukraińcy zaczęli się asymilować. Jeżeli przyjechali do Polski powinni uczęszczać do polskiej szkoły i uczyć się języka polskiego. Jak bez znajomości polskiego chcą się tutaj dalej rozwijać, pójść na studia, zdobyć pracę?

Kolejna rzecz: dlaczego ci radni oraz politycy są tacy ukrainofilni? Czyżby byli potomkami przesiedleńców z akcji "Wisła" ?


Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 14:55 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 05 lut 2014, 20:23
Posty: 406
Płeć: kobieta
W Kolonii mamy polską szkołę.

Znajomej córka tam uczęszcza w trybie weekendowym jednocześnie z niemiecka szkola.
W polskiej szkole uczy sie polskiego, historii polski, jeździ na wycieczki do polski i dostaje świadectwa z Polski.

Wiec owszem, są takie opcje dla Polaków za granica.


PS. Ja jestem w połowie Ukrainką.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 16:55 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
Cytuj:
Znajomej córka tam uczęszcza w trybie weekendowym jednocześnie z niemiecka szkola.

Powtarzam jeszcze raz:
TO SĄ SZKOŁY UZUPEŁNIAJĄCE WEEKENDOWE !

Alraune :

Cytuj:
PS. Ja jestem w połowie Ukrainką.


I co w związku z tym?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 18:37 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
ZORRO pisze:
@Tańcząca z wilkami

Kolejna rzecz: dlaczego ci radni oraz politycy są tacy ukrainofilni? Czyżby byli potomkami przesiedleńców z akcji "Wisła" ?[/justify]

Pozdrawiam,
ZORRO


Ja bym tak daleko nie szedł.
Tacy ludzie to zazwyczaj jakieś bezpostaciowe bioroboty, tak na prawdę bez własnych poglądów itd.
Mają tylko parcie na kasę, karierę.
Całą resztę w nich wypełnia posłuszeństwo wobec tych którzy którzy załatwili im stołki .

I nie ma co się łudzić, "góra" piramidy władzy realizuje plan wymiany populacji, tudzież krzyżowania ras i kultur.
Wobec czego, nie ma za bardzo sensu rozpatrywać tej migracji jako naturalnego zjawiska, w raz z takimi problemami jak integracja, obcojęzyczne szkoły itp.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lip 2017, 6:45 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Dzisiaj jest Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej – polskie święto obchodzone corocznie 11 lipca, poświęcone pamięci ofiar rzezi wołyńskiej i innych mordów na obywatelach II Rzeczypospolitej dokonywanych przez nacjonalistów ukraińskich w czasie II wojny światowej, ustanowione na mocy uchwały Sejmu z dnia 22 lipca 2016 roku.
Na dzień święta wybrano 11 lipca, kiedy to przypada rocznica tzw. „Krwawej niedzieli” 1943 roku, podczas której na Wołyniu doszło do największej fali mordów na Polakach.
źr: wikipediaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 wrz 2017, 10:44 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Mnie ten mocny przypływ Ukraińców (gdzie na Ukrainie odradza się banderyzm) tu do Polski bardzo niepokoi, bo to się już widzi. Ostatnio jak byłem w Poznaniu i na dworcu busów chciałem kupić bilet powrotny do Krakowa, to dało się odczuć taką bardzo nieprzyjemna atmosferę, jakby nie za bardzo chcieli pomagać Polakom załatwić jakiś międzymiastowy przejazd, a nawet jak są takie to o bardzo niekorzystnych porach, i w takich sprawach nie za bardzo się specjalizują jak mowili, bo oni bardziej miedzykrajowe, a na tym dworcu masa Ukraińców + flaga w biurze. Jeden z Ukrainców jak przyuważyłem miał nawet paszport w banderowski symbol. Uwinąłem się stamtąd i musiałem kupić dużo droższy bilet na kolej. Biorąc wszystko w jedną kupę .... jest to bardzo zły znak.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sty 2018, 14:56 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Witam,

I oto mamy artykuł o pobiciu Polaków przez Ukraińców:

Cytuj:
Grupa Ukraińców pobiła Polaków na Krakowskim Przedmieściu. Byli pijani i agresywni

Zatrzymani przez policjantów obywatele Ukrainy usłyszeli już zarzuty za pobicie dwóch Polaków. 5-osobowa grupa pijanych i agresywnie zachowujących się mężczyzn idąca Krakowskim Przedmieściem bez powodu zaatakowała idących naprzeciwko mieszkańców Warszawy. Teraz grozi im nawet 3 lata więzienia.

cały tekst: wawalove.pl

Jestem ciekaw, czy czasem wcześniej nie było też takich przypadków, ale z wiadomych względów zostały one "przemilczane". Czyżby to tylko chuligański wybryk pijanych młodzieńców, czy też takie zachowania staną się za chwilę u nas "normą"?

Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sty 2018, 17:33 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Ukraińcy tak jak i my lubią wypić ,wiele razy z nimi piłem ,też na Ukrainie. W Polsce wielu pracuje na budowach, mieszkają w wynajętych domach przez firmę po kilku w pokojach ,żony daleko, nie pilnują to i chlają jak maja wolne.
Teraz u nich były Święta więc ci co zostali w Polsce to na pewno pili ze sobą i mamy takie zajścia.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sty 2018, 18:49 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
assun pisze:
Ukraińcy tak jak i my lubią wypić ,wiele razy z nimi piłem ,też na Ukrainie. W Polsce wielu pracuje na budowach, mieszkają w wynajętych domach przez firmę po kilku w pokojach ,żony daleko, nie pilnują to i chlają jak maja wolne.
Teraz u nich były Święta więc ci co zostali w Polsce to na pewno pili ze sobą i mamy takie zajścia.

To nie jest wytłumaczenie. Jeżeli ktoś lubi wypić i jednocześnie potrafi się zachować jak kulturalny człowiek, w porządku, nie mam nic przeciwko. Tu jednak pijana grupka najpierw atakowała słownie Polaków, po czym, gdy ataki słowne nie dawały efektów, zabrali się do rękoczynów. Jest to duża różnica.

Obawiam się, że gdyby doszło do odwrotnej sytuacji, Polska musiała by się z tego spowiadać w Brukseli na dywaniku.

Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sty 2018, 20:41 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2015, 22:41
Posty: 258
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino
Witam;Różnica między Polską a Ukrainą jest ogromna.Mamy dwa różne rządy,mamy dwie różne wielkości powierzchni kraju,My już dawno zostaliśmy zdegradowani do pozycji parteru.A Ukraina dopiero zaczyna zabawę ,w kotka i myszkę.Muszą się z nimi liczyć,żeby przed wcześnie nie spłoszyć.Za jakiś czas i tak pozamiatają.Ta ekspansja jest rozłożona w czasie. Jest pierwszy etap,eksport uzdolnionych Ukraińców na zachód.Myśmy przecież to przerabiali,całkiem nie tak dawno.Drugi etap.Wyprzedaż majątku narodowego. Potem dalsze etapy. Przecież historia jest świetnym nauczycielem,można się dużo od niej nauczyć.Wracając do bijatyki,przy tak ogromnej ilości emigrantów ,razem z nimi podążają różne szumowiny
szukając łatwego zarobku. Inna para kaloszy, to polityczne nastawienie tych ludzi. Co im nakładli do głowy? Jaki mają cel ( zadanie do wykonania ) ? Tego tylko możemy się domyślać. Patrząc na tą sytuację z góry ,pomału zarysowuje się dziwny obraz. ( Dziwny ) to niewłaściwe słowo,To jest zaplanowane,dokładnie punkt,po punkcie. Ale to jest inny temat. Co zrobić ,aby nie dać się kopać? trudne pytanie. Sytuacja jest podobna jak w Niemczech . Tyle tylko że tam mają arabów. Tamten rząd i nasz nierząd ,roztaczają parasol ochronny nad tym towarzystwem. Kto się wychyli ,to go po łapach. I w tym momencie chyba wróciliśmy do starego tematu - SAMOOBRONA -. Czyli znowu jesteśmy zdani tylko na własne siły ,i strategicznie przegrana pozycja. A tak przy okazji,całe nasze życie to ciągła ( wieczna ) samoobrona. Smutne. Pozdrawiam. :pisze:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 15:29 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 05 lut 2014, 20:23
Posty: 406
Płeć: kobieta
Tańcząca z wilkami pisze:
Cytuj:
Znajomej córka tam uczęszcza w trybie weekendowym jednocześnie z niemiecka szkola.

Powtarzam jeszcze raz:
TO SĄ SZKOŁY UZUPEŁNIAJĄCE WEEKENDOWE !


Tak, to straszne, ze tylko weekendowe...
Jakos jednak Polacy tu zyja i im to nie przeszkadza. Co wiecej, ja nawet nie odczuwam potrzeby posylania tu dziecka do Polskiej (nawet weekendowej) szkoly.
Niemiecka waldorfska zupelnie mi wystarczy.
I zanim zapytasz "co w zwiazku z tym"? to odpowiem ci "nic, to tylko moje zdanie w tym temacie".
Reszta "patrz nizej".

Alraune :

Cytuj:
PS. Ja jestem w połowie Ukrainką.


I co w związku z tym?


No nie wiem, widze, ze ty masz z tym problem.

Nie ja. Temat o Ukraincach, wiec ci uprzejmie wskazuje, ze masz do czynienia z jedna wiecej (choc tylko w polowie Ukrainka). Czujesz bol?


Pozdrawiam i mniejszego scisku... oskrzeli zycze... :roza: :uoeee: :zęby: :winko:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 20:34 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
Alraune
Cytuj:
No nie wiem, widze, ze ty masz z tym problem.

Nie ja. Temat o Ukraincach, wiec ci uprzejmie wskazuje, ze masz do czynienia z jedna wiecej (choc tylko w polowie Ukrainka). Czujesz bol?


Pozdrawiam i mniejszego scisku... oskrzeli zycze... :roza: :uoeee: :zęby: :winko:


"masz do czynienia" ulalala zabrzmiało to niczym groźba. Nie czuję żadnego bólu ani nie mam żadnego problemu maleńka.
A propos gróźb wczoraj poszedł marsz we Lwowie, a na nim groźby " śmierć Lachom " wykrzykiwali.

0.4.03.18 r RELACJA Z LWOWA MARSZ " LWÓW NIE DLA POLSKICH PANÓW"


phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 21:38 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2016, 23:40
Posty: 189
Płeć: kobieta
Mruga

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 22:03 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
@Indianka rozumiem ,że zapodajesz klip w celu " muzyka łagodzi obyczaje" jednak jedyny Ukrainiec , którego kocham to Estas Tonne , ale on jest wyjątkowy swoim duchem.

phpBB [video]


A Alaurne nich mi tutaj niskich fikołków i podskoków mentalnych w temacie nie robi bo poczuje wiatr słowiańskiego ducha i niemieckiej precyzji , a to jest mieszanka niczym Glikanium Pazdanu :DNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 22:38 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2016, 23:40
Posty: 189
Płeć: kobieta
Dokładnie Babeczko ;) Estas jest The Best i uwielbiam jego płytę "Estas Tonne - Internal Flight"Ha ha Alruane poczuła coś w tym rodzaju a bardziej tęsknotę do korzeni Mruga więc wybacz jej ;)

phpBB [video]


MrugaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 23:02 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
To też jest moja ulubiona płyta :)
Tęsknotę do korzeni , no nie wiem jaką ma tam jeszcze tą drugą połowę korzeni. Najważniejsze z czym się człowiek utożsamia z jakimi ideami i jaką kulturą wyższą. Więc niech szanowna użytkowniczka Alraune zdeklaruje się czy bliżej jej do Estasa Tonne czy do ludzi , którzy wykrzykują "śmierć Lachom". :so:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 23:15 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Tańcząca z wilkami pisze:
A propos gróźb wczoraj poszedł marsz we Lwowie, a na nim groźby " śmierć Lachom " wykrzykiwali.

0.4.03.18 r RELACJA Z LWOWA MARSZ " LWÓW NIE DLA POLSKICH PANÓW"


phpBB [video]


Nie wróży to dobrze.

Ale my (mam na myśli rząd i całokształt polityki zagranicznej) znowu mamy miękkie serduszko i mięciutką rączkę. Skoro tak, to w chwili próby pozostanie nam tylko posiadanie twardej dupy. Jak zwykle. Nie potrafimy się uczyć nawet na własnych błędach...

Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 23:36 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
@ZORRO
Cytuj:
Nie wróży to dobrze.

Niech nie straszą. Jak to tam idzie "nie strasz nie strasz bo się z****"
Polska jest nie do złamania, jesteśmy narodem nie do pokonania Ks. prof. Tadeusz Guz
To po pierwsze :king:
Po drugie
Cytuj:
Ale my (mam na myśli rząd i całokształt polityki zagranicznej) znowu mamy miękkie serduszko i mięciutką rączkę. Skoro tak, to w chwili próby pozostanie nam tylko posiadanie twardej dupy. Jak zwykle. Nie potrafimy się uczyć nawet na własnych błędach..

Zapominasz ,że to nie żadne my ----> rząd to nie my i nie jest to żadne ich miękkie serduszko tylko świadoma, celowa polityka. Kto się nie potrafi uczyć na błędach ? Nie potrafisz uczyć na własnych błędach?
Co Ty se tam za program zainstalowałeś do głowy ? Nie daj sobie imputować tej propagandy. Głowa do góry, garda wysoko , duch jeszcze wyżej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 23:51 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Tańcząca z wilkami pisze:
Zapominasz ,że to nie żadne my ----> rząd to nie my i nie jest to żadne ich miękkie serduszko tylko świadoma, celowa polityka. Kto się nie potrafi uczyć na błędach ? Nie potrafisz uczyć na własnych błędach?

Użyłem skrótu myślowego - w końcu konsekwencje podejmowanych decyzji przez rząd dotykają nas wszystkich. Tak, świadoma polityka - bardzo masochistyczna jak widać. Ja, w przeciwieństwie do większości, staram się uczyć na własnych błędach i ich nie popełniać.

Tańcząca z wilkami pisze:
Co Ty se tam za program zainstalowałeś do głowy ? Nie daj sobie imputować tej propagandy. Głowa do góry, garda wysoko , duch jeszcze wyżej.

Z moim programem wszystko O.K. :spoko: To, co widać, to nie żadna propaganda, tylko fakty. Nadskakiwanie Ukrainie z nadzieją, że nas polubią (otwarcie rynku pracy i chęć sprowadzenia jeszcze większej liczby Ukrainców, "pożyczka" na 4mld PLN, teraz gaz, i nie wiadomo co jeszcze).

Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group