Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 paź 2017, 10:09

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14 cze 2017, 11:45 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 448
No to mamy problem, gdyż trwa już inwazja - tak nas zrobiono ponownie w konia! jak nie oknem nachodzców to drzwiami Ukraińców.
Chyba Polacy nie zdają sobie sprawy ,że to już jest koniec Polski jaką znaliśmy.


"W zeszłym tygodniu we Wrocławiu odbyła się konferencja poświęcona problemom ukraińskich migrantów. Padła na niej propozycja, by ukraiński stał się drugim językiem w komunikacji miejskiej i w urzędach oraz punktach informacyjnych.
Pomysłodawcą takiego rozwiązania jest Grzegorz Dzik — honorowy konsul Ukrainy i współzałożyciel fundacji „Ukraina”. Zwrócił uwagę, że 10 procent obecnych mieszkańców stolicy Dolnego Śląska stanowią obywatele Ukrainy. Departament Spraw Społecznych potwierdza te szacunki — mowa o 70-100 tysiącach obywateli tego kraju."

https://marucha.wordpress.com/2017/06/1 ... ukrainsku/

"Ukrainizacja Polski przyspieszyła ostatnio w niesamowitym tempie. Trudno się temu dziwić skoro sprowadzenie do Polski milionów Ukraińców jest oficjalną strategią polskiego rządu. Antonii Macierewicz marzy o wspólnej z Ukraińcami kampanii na Moskwę, ambasador Polski na Ukrainie wzywa do stworzenia jednego kraju z Polski i Ukrainy,"
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rozpo ... -na-europe

Marsz Ukraińców w Przemyślu 11.06.2017r. pod ochroną policji.
phpBB [video]


HIT! UKRAIŃCY CHCĄ ZAJĄĆ PRZEMYŚL! – MICHALKIEWICZ JUŻ DAWNO TEMU MÓWIŁ, CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO...
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 cze 2017, 11:45 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 16 cze 2017, 17:52 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2017, 11:00
Posty: 6
Płeć: kobieta
Bez jaj, dlaczego Polakom mają przeszkadzać Ukraińcy?
Oni nie sprawiają żadnych problemów, asymilują się z nami i uczciwie pracują.
W Niemczech, Anglii, Szkocji, Irlandii, Norwegii i Holandii też jest wielu Polaków, którzy nie tylko tam pracują, ale też przenieśli się na stałe w poszukiwaniu lepszego życia. Tak samo wygląda sprawa z Ukraińcami, z tym, że w większość z nich przyjechała do Polski do pracy.
Nie ma sensu zajmować sobie głowy bajdurzeniem jakiś Macierewiczów, bo do żadnej Ukrainizacji Polski nie dojdzie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 cze 2017, 20:39 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 336
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
ignis1984 - znam wielu ukraińców , ludzie jak my też narzekają na swój nowy rząd z tym że za wszystko obwiniają Rosję . Nie zauważają winnych na zachodzie .Problem jest jednak z szerzącym się banderyzmem , młode mózgi łatwo zmanipulować gdy wojna w kraju - za Hitlera też tak było , kryzys ,ludzie niezadowoleni bez pracy i do czego doszło ,Hitler miał gadkę ,kupili go ,sfinansowali i wojenkę rozpętali. Teraz może być podobnie ,te mieszanie religii , wojna na Ukrainie ,terroryzm w Europie nie jest przypadkowy i wzajemnie powiązany jednym celem . Ktoś a właściwie ci sami co zawsze chcą chaosu aby zarobić i wprowadzić swój porządek czyli zdobyć więcej władzy a nam ograniczyć wolność.
Niewolnictwo cały czas istnieje tylko zmieniło formę na gorszą, kiedyś było jawne i Pan dbał o swoich niewolników ,karmił ich i ubierał, dawał kąt do spania. Teraz niewolnik musi zarobić na Pana ale i utrzymać siebie , rodzinę i dom zastawiony na kredyt a jak nie może to niech zdycha zgodnie z prawem a dzieci mu zabiorą i sprzedadzą. Cały czas ogranicza się mu prawa ,obniża pensję w różny sposób ,wprowadza nowe nakazy a on i tak uważa że jest wolny i żyje w demokratycznym kraju. Nie dość że musi pracować na Pana to jeszcze jest używany do eksperymentów medycznych i wojskowych nawet się nie domyślając, jest truty a potem leczony i musi za to zapłacić. Takie czasy mamy i nic się nie zmieni dopóki niewolnicy się nie obudzą ale nad tym czuwa oświata i media. Oczywiście są wybitne jednostki ,które to widzą i głoszą i dzięki internetowi możemy je poznać jeśli ktoś w ogóle szuka. Trzeba te osoby jak najwięcej upubliczniać aby przekazywały wiedzę innym.
No i się troszkę rozpisałem nie na temat ale banderyzm wśród młodych ukraińców może nam zaszkodzić i doprowadzić w przyszłości do konfliktów dlatego nie powinno być dla nich specjalnych ustępstw a tych niepokornych należy odsyłać do ich kraju ,mają wojnę więc tam są również potrzebni.
Szkoda mi ukraińców bo dali się oszukać i ich kraj podzieliły sobie Rosja i USA , wojna ich dobije finansowo że pewnie nigdy się nie uwolnią z niewoli a banderym to skierowanie ich gniewu na nas ,oczywiście zrobiono to specjalnie ,ich żydowski rząd to zrobił oczywiście na rozkaz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 cze 2017, 23:32 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 448
Po pierwsze nasz pobyt w UK , a pobyt Ukraińców u nas to zupełnie inna historia w dosłownym tego słowa znaczeniu.
1. My nie mamy roszczeń terytorialnych w stosunku do Anglii. (Ukraińcy Przemyśl i okolice stąd te marsze pod płaszczykiem procesji ale wiadomo ,że jest to zakamuflowana manifestacja (11.06.2017)akurat w tym dniu kiedy zniesiono im wizy z ukraińską wojskową orkiestrą i banderowskim hymnem.
3. My nie chodzimy po Lwowie nie robimy im manifestacji.
4. Nasz konsul nie chce wprowadzić języka polskiego jako drugiego urzędowego to my musimy się dostosować i musimy znać język angielski.
5. My nie zabiliśmy 60.000 anglików wręcz im pomogliśmy w czasie IIśw. , a oni nas zdradzili. Ukraińcy wybili nam 60 tysięcy polaków podczas rzezi wołyńskiej.
6. My nie podpalamy im szkoł (podpalili polską szkołę w Mościskach na zachodniej Ukrainie) wręcz studenci ukraińscy maja same przywileje w PL
Żądanie konsula jest o tyle groźne, że przyznanie obcemu językowi statusu języka urzędowego jest z reguły związane z przyznaniem tej grupie statusu oficjalnej mniejszości narodowej.
Przyznanie takiego statusu grupie robotników tymczasowych miałoby daleko idące skutki prawne -
bo rozciągałoby by się przecież na każdego Ukraińca, który postawi nogę na polskiej ziemi z zamiarem osiedlenia się.
Administracyjna odmowa zgody na taki pobyt byłaby szykanowaniem uznanej prawnie mniejszości narodowe.
To że do Wrocławia najechało się Ukraińców ponad wszelką miarę, to nie jest żaden powód by sankcjonować ich pobyt, przyznając im prawa które im się nie należą.
ale UWAGA jest jeszcze lepiej !!!:

Gowin chce rozdawać polskie obywatelstwo Ukraińcom


Wicepremier Gowin chce obywatelstw dla niemal 2 mln Ukraińców mieszkających
https://www.wykop.pl/link/3785993/wicep ... ukraincow/


A kto nam rozdaje obywatelstwo w Anglii?? i to jeszcze po tak krótkim pobycie haha

Ukrainski desant ! czego oni chcą od Polsk na prawdę ? posłuchaj

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 cze 2017, 12:14 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 227
Płeć: mężczyzna
Po zapoznaniu sie z tymi informacjami na temat ukrainizacji Polski i roszczeń terytorialnych wobec Polski jestem mocno zaniepokojony. Ten cały proces jest bez wątpienia jest kierowany przez kogoś na wysokich stanowiskach, i polski rząd jest tego mocno świadomy i sam bierze w tym udział. Najlepszym tego przykładem jest to że temat zbrodni wołyńskiej jest tematem zakazanym, i te wszystkie działania tylko dają przekonania Ukraińcom że coraz bardziej mogą wejść nam na łeb.... no bo jaka siła może mocno stawić temu opór i wypomnieć pewne sprawy, by ten destrukcyjny proces się zatrzymał?
Z mocnych "bomb informacyjnych" które mogą kogoś przebudzić odnośnie tego co się dzieje są wypowiedzi Jabłonowskiego i ludzi z jego kręgu. Teraz utworzył Narodowy Front Polski i powoli zaczynają jakieś tam działania min marsze
phpBB [video]

Cytuj:
"Zaczynamy marsz. Pierwszy cel, to wybory samorządowe. (...) Władza wójta jest bezdyskusyjna" - mówił Wojciech Olszański na kongresie założycielskim Narodowego Frontu Polskiego. Front ma być luźną konfederacja środowisk patriotycznych, które nie podjęły współpracy z Ruchem Narodowym. Są wśród nich ludzie, którzy z imienia i nazwiska figurują na liście osób "niemile widzianych" przez organizatorów Marszu Niepodległości. Łatwo jednak dostrzec, że Front jest alternatywą pokoleniową. Jego otwarta formuła szczególnie przypadła do gustu tym z Polaków, którzy pamiętają jeszcze czasy "Solidarności"

A swoja drogę czytał ktoś tą książkę?
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lip 2017, 17:23 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 165
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Ukrainizacja Polski idzię pełną parą. Dostałam z banku kilkustronicowe zmiany Komunikatu do Umowy ramowej rachunków bankowych oraz elektronicznych kanałów dostępu obowiązujące od 22.05.2017. Z niechęcią zabrałam się do lektury i proszę co za kwiatki odkryłam: w punkcie dotyczącym środków komunikacji przedtem było że komunikacja telefoniczna odbywa się po polsku i ew. na życzenie klienta po angielsku a teraz po zmianie oprócz powyższego jest napisane " Dodatkowo w Centrum Obsługi Klienta oraz Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta na życzenia klienta komunikacja może odbywać się w języku ukraińskim."
Krew mnie zalała...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 lip 2017, 19:25 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 448
why
Cytuj:
Ukrainizacja Polski idzię pełną parą.

A najlepsze jest to ,że ludzie tego w ogóle nie dostrzegają. Obudzą się z ręką w nocniku jak zawsze.

W Legnicy powstanie ukraińska szkoła podstawowa. Wbrew woli prezydenta miasta.
Po interwencji środowiska Ukraińców w dolnośląskim kuratorium oświaty, legniccy radni niemal jednogłośnie opowiedzieli się za utworzeniem ukraińskiej podstawówki. Z decyzją nie zgadza się prezydent miasta.

Read more: http://www.pch24.pl/w-legnicy-powstanie ... z4lt8bXMCr

Ukraińskich dzieci w krakowskich szkołach przybywa w szybkim tempie. Władze miasta planują dla uczniów z Ukrainy dwujęzyczne klasy, a także naukę języka ojczystego oraz tradycji i kultury ich kraju. Wydział edukacji chce, by już we wrześniu tego roku w jednej z podstawówek ruszyła pierwsza klasa . Wytypowano szkołę przy ul. Senatorskiej, gdzie od września ma rozpocząć działalność Szkoła Podstawowa nr 19.
https://www.magnapolonia.org/w-krakowsk ... ska-klasa/
dwujęzyczne klasy ? To może już zacznijmy nauczać polskie dzieci ukraińskiego.

Ukraińcy kupili już w Polsce mieszkania o powierzchni 64 tys. mkw. Płacili przede wszystkim gotówką

http://www.polskieradio.pl/42/5725/Arty ... im-gotowkaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2017, 14:02 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sie 2013, 2:11
Posty: 73
Lokalizacja: Tutaj
To bylo oczywiste kiedy Polacy masowo zaczeli wyjezdzac na zachod.
Ktos tu musi zap......ać za te grosze. Polacy po setkach lat walenia w dupe nie sa wstanie upomniec sie o swoje wiec wyjechali.
Rownie dobrze anglicy na swych forach moga pisac o inwazji Polaków. I gadac ze to spisek.

A wiec My mozemy otwierac na zachodzie szkoly a oni u nas nie? Podwojne standardy? Nasza racja jest najmojsza?

A ze sa tam banderowcy to fakt. Zreszta tam jest takk syf ze wszelkie radykalizmy maja swietną gnojówke do wzrostu.

Ps. Te cale migracje, imigranci itd. doprowadzą do podzialu, umozliwi wzrost srodowisk skrajnie prawicowych, co w konsekwencji doprowadzi do wojny domowej. Oczywiscie jedna ze stron dostanie bron i zaopatrzenie z zachodu a druga strona ze wschodu. Kiedys myslalem ze to niewidzialna reka.
A to po prostu zwykle jabłko ktore zaczyna sie starzec i w konsekwencji zleci z drzewa, zgnije. I da poczatek nowemu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2017, 14:26 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 195
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Tańcząca z wilkami pisze:
Ukraińcy kupili już w Polsce mieszkania o powierzchni 64 tys. mkw. Płacili przede wszystkim gotówką

http://www.polskieradio.pl/42/5725/Arty ... im-gotowka

W artykule wyraźnie piszę, że średni metraż wynosi od 40 do 50 mkw. Czyli mamy około 1 600 mieszkań na 1 300 000 osób. Czy to jest dużo? A kto kupuje? Głównie majętni rodzicie ukraińskich studentów oraz ci Ukraińcy, którym się u nas powiodło. A to jest właśnie ciekawe... Skoro niby na Ukrainie się tak źle żyję, to skąd pieniądze? I dalej: dlaczego stać na zakup mieszkania Ukraińca pracującego w Polsce, a nie Polaka?

Obyśmy tej "ukrainizacji" nie pożałowali za jakiś czas :bezradny:

Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2017, 23:31 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 448
owczar 4 r
Cytuj:
A wiec My mozemy otwierac na zachodzie szkoly a oni u nas nie? Podwojne standardy? Nasza racja jest najmojsza?

Gdzie są polskie szkoły w Anglii?
Słucham?
W Anglii są sobotnie szkoły w których to polscy nauczyciele czy tzw. dyrektor po prostu organizator takiej "szkoły" wynajmują kilka sal i pracują za darmo a dokładniej dostają zwrot pieniędzy za dojazd do takiej szkoły i trudno nazwać to szkołą raczej klubem krzewienia kultury polskiej dla dzieci. Zajęcia trwają około 4 godzin raz w tygodniu w soboty dla chętnych głownie z języka polskiego , religii , historii i geografii. Są to po prostu zajęcia w której polskie dzieci mogą się spotykać i porozmawiać po polsku. Są też przygotowujące zajęcia do matury , angielskiej matury.
W Polsce zaraz zmienią model funkcjonowania oświaty pod Ukraińców.
W Anglii polskie dzieci chodzą do angielskiej szkoły i normalnie się dostosowują do wymogów angielskiej szkoły. Jedynie co to mogą w angielskich szkołach spotkać polskich nauczycieli i z nimi ewentualnie porozmawiać po polsku, a ci nauczyciele w większości to tzw. teaching assistant.

Cytuj:
"Wkrótce legnickie projekty uchwał o dostosowaniu sieci oświatowej do nowego ustroju szkolnego przekazane będą do zaopiniowania dolnośląskiemu kuratorowi i związkom zawodowym, a w marcu, również na sesji, zatwierdzany będzie nowy ostateczny model funkcjonowania oświaty w Legnicy."


Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35 ... z4m00T6ijBNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 0:23 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sie 2013, 2:11
Posty: 73
Lokalizacja: Tutaj
No cuż, po glebszym zaznajomieniem sie z tematem rzeczywiscie nie to samo (szkoly).
Tyle ze tu ludzi nie ma. Po prostu pouciekali :lol:
A mlodzi ludzie byc tu musza, inaczej lipa panie.

A ze w taki sposob, mnie to tez sie nie podoba, zaraz zadzwonie do znajomych rozsianych po europie i ich namowie do powrotu... :dope:

Blado wyglada sprawa taka ze w ten sposob mozna tu podeslac duzo agencikow ktorzy moga tu prowokacje robic. Ale, wszystko przed nami..niestety.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 12:05 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 195
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
@Tańcząca z wilkami

I to jest moim zdaniem błąd - nie należy tworzyć szkół ukraińskich, lecz położyć nacisk na to, aby Ukraińcy zaczęli się asymilować. Jeżeli przyjechali do Polski powinni uczęszczać do polskiej szkoły i uczyć się języka polskiego. Jak bez znajomości polskiego chcą się tutaj dalej rozwijać, pójść na studia, zdobyć pracę?

Kolejna rzecz: dlaczego ci radni oraz politycy są tacy ukrainofilni? Czyżby byli potomkami przesiedleńców z akcji "Wisła" ?


Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 14:55 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 05 lut 2014, 20:23
Posty: 392
Płeć: kobieta
W Kolonii mamy polską szkołę.

Znajomej córka tam uczęszcza w trybie weekendowym jednocześnie z niemiecka szkola.
W polskiej szkole uczy sie polskiego, historii polski, jeździ na wycieczki do polski i dostaje świadectwa z Polski.

Wiec owszem, są takie opcje dla Polaków za granica.


PS. Ja jestem w połowie Ukrainką.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 16:55 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 448
Cytuj:
Znajomej córka tam uczęszcza w trybie weekendowym jednocześnie z niemiecka szkola.

Powtarzam jeszcze raz:
TO SĄ SZKOŁY UZUPEŁNIAJĄCE WEEKENDOWE !

Alraune :

Cytuj:
PS. Ja jestem w połowie Ukrainką.


I co w związku z tym?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2017, 18:37 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 835
ZORRO pisze:
@Tańcząca z wilkami

Kolejna rzecz: dlaczego ci radni oraz politycy są tacy ukrainofilni? Czyżby byli potomkami przesiedleńców z akcji "Wisła" ?[/justify]

Pozdrawiam,
ZORRO


Ja bym tak daleko nie szedł.
Tacy ludzie to zazwyczaj jakieś bezpostaciowe bioroboty, tak na prawdę bez własnych poglądów itd.
Mają tylko parcie na kasę, karierę.
Całą resztę w nich wypełnia posłuszeństwo wobec tych którzy którzy załatwili im stołki .

I nie ma co się łudzić, "góra" piramidy władzy realizuje plan wymiany populacji, tudzież krzyżowania ras i kultur.
Wobec czego, nie ma za bardzo sensu rozpatrywać tej migracji jako naturalnego zjawiska, w raz z takimi problemami jak integracja, obcojęzyczne szkoły itp.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lip 2017, 6:45 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 834
Płeć: mężczyzna
Dzisiaj jest Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej – polskie święto obchodzone corocznie 11 lipca, poświęcone pamięci ofiar rzezi wołyńskiej i innych mordów na obywatelach II Rzeczypospolitej dokonywanych przez nacjonalistów ukraińskich w czasie II wojny światowej, ustanowione na mocy uchwały Sejmu z dnia 22 lipca 2016 roku.
Na dzień święta wybrano 11 lipca, kiedy to przypada rocznica tzw. „Krwawej niedzieli” 1943 roku, podczas której na Wołyniu doszło do największej fali mordów na Polakach.
źr: wikipediaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 wrz 2017, 10:44 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 227
Płeć: mężczyzna
Mnie ten mocny przypływ Ukraińców (gdzie na Ukrainie odradza się banderyzm) tu do Polski bardzo niepokoi, bo to się już widzi. Ostatnio jak byłem w Poznaniu i na dworcu busów chciałem kupić bilet powrotny do Krakowa, to dało się odczuć taką bardzo nieprzyjemna atmosferę, jakby nie za bardzo chcieli pomagać Polakom załatwić jakiś międzymiastowy przejazd, a nawet jak są takie to o bardzo niekorzystnych porach, i w takich sprawach nie za bardzo się specjalizują jak mowili, bo oni bardziej miedzykrajowe, a na tym dworcu masa Ukraińców + flaga w biurze. Jeden z Ukrainców jak przyuważyłem miał nawet paszport w banderowski symbol. Uwinąłem się stamtąd i musiałem kupić dużo droższy bilet na kolej. Biorąc wszystko w jedną kupę .... jest to bardzo zły znak.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group