Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 wrz 2019, 4:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

To że zostaną to mi się wydaje, że coś ma to związek również z tym, że Haiti leżą na pewnym miejscu o którym wspominał Nassim Haramein, niezwykłym stopniu, gdzie w całym Układzie Słonecznym na każdej planecie jest jakaś anomalia związana z tym stopniem (np na Jowiszu plama, czy na Słońcu plama). To stopień energetyczny.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 sty 2010, 18:33 
VIP Member
Awatar

Kolejny namiestnik satanów zjedn. (USrazela):

Afganistan, Irak, Gruzja, Ukraina i wiele innych mniej lub bardziej jawnych reżimów oraz tzw. "demokracji"
w których bez dyrektywy z Waszyngtonu nic się nie dzieje. Komu służy nato, onz raczej nie jakiemuś plemiennemu kacykowi z Ugandy. To jest narzędzie globalistów, nwo po(d)stępuje...

p.s.
> Andromedan
Jakiś czas temu czytałem, że takim punktem jest Irak. Trochę za dużo tych punktów wspólnych amerykańskim podbojowym interesom. :ninja: :wacko:

"wojna to pokój"

Awatar użytkownika

timewave pisze:
Kolejny namiestnik satanów zjedn. (USrazela):

Afganistan, Irak, Gruzja, Ukraina i wiele innych mniej lub bardziej jawnych reżimów oraz tzw. "demokracji"
w których bez dyrektywy z Waszyngtonu nic się nie dzieje. Komu służy nato, onz raczej nie jakiemuś plemiennemu kacykowi z Ugandy. To jest narzędzie globalistów, nwo po(d)stępuje...

p.s.
> Andromedan
Jakiś czas temu czytałem, że takim punktem jest Irak. Trochę za dużo tych punktów wspólnych amerykańskim podbojowym interesom. :ninja: :wacko:

"wojna to pokój"

Tak, Irak, ze względu na portal. Haiti ze względu na położenie, o którym mówi Haramein. Polecam obejrzeć Przekroczyć Horyzon Zdarzeń, cały wykład, gdzie Haramein wyjaśnia ten fenomen.

Ale żeby nie było, że jestem jakiś obłąkany, nie. Poprostu wpadłem na taką myśl. Tak się akurat składa, że wczoraj skończyłem oglądać ponownie cały wykład Harameina i dzisiaj to co napisałem to rezultat mojej myśli. Ładnie mi się to zgrało.

Co masz na myśli mówiąc namiestnik ? Dla mnie ten gość jest wiarygodny. Nie jest wzorem, ale chodzi o informację jaką niesie. Trochę inną niż Icke, trochę inną niż Wilcock, trochę inną niż Winter, ale ciekawą, bo kogo interesuje z Was geometria wszechświata i jej znaczenie ?

Oczywiście miałem na myśli prezydenta Haiti przyniesionego na ramionach albo w teczce (na to samo wychodzi) przez władze usa. ;)

Jak pisałem swojego posta to miałem info, że w międzyczasie pojawił się Twój a cytowania już nie robiłem stąd może to małe nieporozumienie (zamieszanie).

p.s. Żeby nie było wątpliwości zrobię jednak cytowanie.

Waldek1984 pisze:
Cytuj:
USA przejęły kontrolę nad Haiti - "zostaniemy tu na całe lata".

Waszyngton po wtorkowym trzęsieniu ziemi na Haiti, praktycznie przejął kontrolę nad tym państwem - informuje serwis WorldNetDaily.
(...)
Na Haiti praktycznie nic się nie zmieniło, odkąd administracja Billa Clintona obaliła rząd wojskowy gen. Raula Cedras, w 1994 roku.

W kampanii 1994 roku uczestniczyło ponad 20.000 amerykańskich żołnierzy.

USA zmusiły ówczesnego prezydenta Cedrasa aby opuścił kraj, ale od tamtej pory Haiti było sparaliżowane politycznie.

Obecny prezydent Haiti Rene Preval stracił swoją rezydencję w wyniku trzęsienia ziemi.
Od tej pory urzęduje na lotnisku w Port-au-Prince. Jednak nie podejmuje żadnych konkretnych kroków, aby opanować szerzący się w kraju chaos.

Preval jest prezydentem wyznaczonym przez rząd USA.

http://wiadomosci.onet.pl/2112847,12,usa_przejely_kontrole_nad_haiti_-_zostaniemy_tu_na_cale_lata,item.html

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Wypowiedź 2óch byłych prezydentów USA którzy wspólnymi siła mi doprowadzali kra do ruiny.
Ale mają jeszcze tyle siły aby pomóc w Haiti .. ;)

phpBB [video]

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

tych dwóch panów prezydentów,przypomniało mi mój ulubiony serial z dzieciństwa-Mapet show :lol: a konkretnie tych dziadków z lozy,są prawie identyczni!

Awatar użytkownika

A mnie to zestawienie przypomniało dwóch innych prezydentów, którzy przy jakiejś tam okazji zaprezentowali się razem.

Obrazek

Też podobna proporcja w ilorazie inteligencji.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Mimo wszystko nie porównywalbym tych dwóch "par".....

Perfect Master * 5th Degree

Normalnie Jozin z Bazin :lol:
Teraz na bank będzie że jakiś żołnierz zginał w Haiti z powodu strzelaniny z rebeliantami od Chaveza którzy przypłynęli grabić państwo i jadą po następny stan XD
Media zrobią swoje i wyjdzie że Chavez hoduje terrorystów a my za USA pojedziemy bo Kaczor do Obamy tak mój panie :lol:

Fellow Craft * 2nd Degree

powiem krotko i zwięzle to trzęsienie ziemi nie bylo naturalne po pierwsze za plytko a teraz ta nieudolnosc w niesieniu pomocy haitańczykom. to poprostu test elity jak by sie zachowala dana spolecznosc po wielkim trzęsieniu np. w europie to jestich proba prawdy....bo jak mozna tak nieudolnie prowadzic akcje harytatywną i pomoc ludziom tam na miejscu i te problemy na lotnisku tak wiec po co amerykanie wyslali tam tyle wojska i samolotow jak wiedzieli ze zapchaja lotnisko tylko po to zeby zobaczyc co beda robic ludzxie w skrajnych warunkach i doprowadzeni do glodu bez lekow i umierajacych na rekach członków swoich rodzin tylko elita tak mysli to jest ich sprawdzenie co by bylo jakby ludzie byli doprowadzeni do takiej sytuacji...ale ich koniec tez przyjdzie bo tez maja rodziny a wszystkich nie uchronia przed nami taka jest prawda ludzie budzcie sie z tego 200letniego snu za mgla teraz wszystko jest wyrazniejsze i zrozumiale...pozdrawiam wszystko widzacych ale pewnie znajdzie sie zaraz kolezka ktory napisze ze jestem slepy albo chory... :bangheadwall: 8-)

Awatar użytkownika

Hm - nie znalazł się...
:)

najaranajane oby takich wiecej bo nie moge czasami sluchac glupot jakoby elita nie moglaby zrobic takich rzeczy wow tacy ludzie sa dopiero przegrani uwierza we wszystko co im podadza na tacy nawet nadejscie jezusa do ktorych uzyja bluebeam i reszte technologii prosze czytajcie miedzy wierszami i apostrofami to takie czasami proste i dlatego trudne do uwierzenia a poni wiedza jak toba manipulowac to tyle pa.....

bar-tek pisze:
tych dwóch panów prezydentów, przypomniało mi mój ulubiony serial z dzieciństwa - Mapet show :lol: a konkretnie tych dziadków z loży, są prawie identyczni!

Exactly :D 8-) :lol:

Dwa siwe g(o)łabki :wacko: ze szczególną przewagą szali na jednego z nich.

Oto cytat z Onetu:
Mająca siedzibę w Genewie, organizacja Lekarze Bez Granic, poskarżyła się w miniony weekend, że amerykańscy kontrolerzy lotów, kierujący ruchem na międzynarodowym lotnisku Toussaint Louverture zawracali samoloty wiozące pomoc medyczną i humanitarną. Amerykańskie loty wojskowe miały najwyższy priorytet, stwierdziła grupa lekarzy.
I kolejny:
Wojsko otworzy dwa kolejne lotniska w ciągu dwóch najbliższych dni, powiedział we wtorek generał Allyn. Jedno będzie zlokalizowane około 40 kilometrów od Port-au-Prince, natomiast drugie w sąsiedniej Republice Dominikany.
Armia amerykańska wysłała w ten rejon 2 tysiące żołnierzy i zwiększy tę liczbę do10 tysięcy w ciągu kilku najbliższych tygodni, powiedział generał.

Coś jest nie tak, bo wyraznie słyszałem w Wiadomościach zaraz w następny dzień po trzęsieniu, że wysłano tam 5,5 tys. żołnierzy. Albo spiker coś popieprzył, albo zmieniono dane. Dezinformacja w sprawie ilości wojsk to w sumie norma. Widać, że trochę im się spieszy.

Znów silne trzęsienie ziemi na Haiti

O stopień niższe niż poprzednie.

środa 20 stycznia 2010 12:59

Cytuj:
Mocne trzęsienie ziemi, szacowane wstępnie na około 6 stopni w skali Richtera, nawiedziło wcześnie rano czasu lokalnego Haiti. Zatrzęsły się budynki, a ludzie w panice wybiegli na ulice - podały służby geologiczne USA.

Epicentrum trzęsienia ziemi znajdowało się około 60 kilometrów na północny zachód od stolicy Port-au-Prince.

Ognisko trzęsienia zlokalizowano na głębokości 22 kilometrów - poinformowała amerykańska służba sejsmologiczna. Do trzęsienia doszło około 6:00 rano czasu lokalnego.

Tydzień temu Haiti zostało spustoszone przez trzęsienie o sile 7 w skali Richtera. Według wstępnych danych zginęło w nim 75 tys. ludzi, 250 tys. zostało rannych, a milion straciło dach nad głową.

info:
http://www.dziennik.pl/swiat/article530119/Znow_silne_trzesienie_ziemi_na_Haiti.html

No to fajnie. Amerykanie sami w siebie z Haarpa raczej nie strzelają.
Tak więc albo przypuszczenia co do Haarp są błędne, albo to pierwsze trzęsienie wywołuje teraz naturalne wstrząsy wtórne.

guli pisze:
bo jak mozna tak nieudolnie prowadzic akcje harytatywną i pomoc ludziom tam na miejscu i te problemy na lotnisku tak wiec po co amerykanie wyslali tam tyle wojska i samolotow jak wiedzieli ze zapchaja lotnisko tylko po to zeby zobaczyc co beda robic ludzxie w skrajnych warunkach i doprowadzeni do glodu bez lekow i umierajacych na rekach członków swoich rodzin tylko elita tak mysli to jest ich sprawdzenie co by bylo jakby ludzie byli doprowadzeni do takiej sytuacji...

Czyli ja chyba się mylę że chodzi o Chaveza może im o niego nie chodzi kto wie
Przyznam ci racje,dlatego że raz na dzienniku trafiłem na ten filmik co pokazuje cała prawdę jak ludzie się zachowują w takich skrajnych warunkach ,pewnie nie którzy go widzieli ;)
http://www.dziennik.pl/swiat/article527638/Tak_Haitanczycy_bija_sie_o_zrzuty_zywnosci.html

Sławomir pisze:
albo to pierwsze trzęsienie wywołuje teraz naturalne wstrząsy wtórne.

Czyli ten mój efekt losowy :lol:

pozdrawiam co złego to nie ja ;)

Awatar użytkownika

Cytuj:
Ratownikom pracującym na Haiti, spustoszonym w zeszłym tygodniu przez katastrofalne trzęsienie ziemi, udało się wydostać spod gruzów kolejną osobę: trzytygodniową dziewczynkę - podało francuskie radio France Inter. Ratownicy oceniają, że w tym przypadku słowo cud nie wystarcza.

23-dniową dziewczynkę o imieniu Elisabeth uratowano w mieście Jacmel, na południu Haiti. Niemowlę w dość dobrym stanie zostało przetransportowane do pobliskiego szpitala. Akcja francuskich ratowników trwała pięć godzin.
info: wp.pl

i znowu 23 ale pomijając to
to miała naprawdę duże szczęście ;)

Chavez bezpośrednio oskarżył USA o "zrównanie Haiti z ziemią swoimi próbami wojskowymi". Wedle prezydenta Wenezueli ostatecznym celem USA jest zniszczenie Iranu. - Przy wykorzystaniu sztucznie wywołanej serii trzęsień ziemi, rząd USA chce obalić islamski reżim - twierdzi Chavez.

No to ma przechlapane chłopak. Ciekawe, jak długo będziemy jeszcze spijać miód z jego wielkich ust :?

Ludzie,chcialabym wierzyc ze to o czym piszecie to bzdury. Wiedzialam o probach manipulowania pogoda, ale zeby zrobic takie trzesienie ziemi... Nie powiem ze wierze w to lub nie, ale ze sprawdzac bede informacje na ten temat z roznych zrodel. To zdaje sie skuteczna metoda. Mam pewne braki jesli chodzi o temat HAARP.

Awatar użytkownika

Sławomir pisze:
No to fajnie. Amerykanie sami w siebie z Haarpa raczej nie strzelają.
Tak więc albo przypuszczenia co do Haarp są błędne, albo to pierwsze trzęsienie wywołuje teraz naturalne wstrząsy wtórne.

Dla żołnierzy przebywających w namiotach, na otwartym terenie, trzęsienie ziemi nie jest groźne. Zresztą, czy oni liczą się ze zdrowiem nawet swoich żołnierzy? Wątpliwość tę potwierdzają doświadczenia, którym poddawano wojsko podczas wojny w Zatoce Perskiej w 1990 r.

oktaryna pisze:
Ludzie,chcialabym wierzyc ze to o czym piszecie to bzdury. Wiedzialam o probach manipulowania pogoda, ale zeby zrobic takie trzesienie ziemi...

Zobacz sobie filmy wykonane tuż przed trzęsieniem ziemi w Chinach w maju 2008 (na 30 min. i 10 min. wcześniej).

phpBB [video]

phpBB [video]

Chmury w kolorach tęczy - efekt jakby zorzy polarnej, nieznany na tej szerokości geograficznej. I akurat o tej porze - taki dziwny przypadek?

Po tsunami w Indonezji było całe mnóstwo zdjęć zorzy polarnej widzianej w dziwnych zakątkach świata.
O Chinach nie słyszałem. Sądzę, że musieli testować swój własny wynalazek.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

http://www.youtube.com/watch?v=BR6O3kJT ... r_embedded
Ciekawy film o HAARP i Haiti niestety po angielsku - ja rozumiem 3 po 3 . Jęsli by ktos przetłumaczył to wszyscy skorzystamy .

Life's a never ending wheel ...

Awatar użytkownika

Cytuj:
Dwa wstrząsy wtórne nastąpiły w czwartek na Haiti. Nie ma na razie doniesień o szkodach. W kraju wciąż trwa akcja ratunkowa po tragicznym trzęsieniu z 12 stycznia. Według US Geological Syurvey, monitorującego sytuację sejsmiczną na całym świecie, jeden z czwartkowych wstrząsów miał siłę 4,9 i nastąpił o 11:45 (17:45 czasu polskiego).
źródło: wp.pl

Dzieki za doinformowanie. Faktycznie, takie chmury do zwyczajnych nie naleza... przynajmniej ja o takich nie slyszalam. Bardzo ciekawy link na temat HAARP. Wynika z niego ze taka ingerencja w sily natury jest faktycznie mozliwa, i niestety- stosowana. Powiazane to jest z wibracjami, falami o okreslonych czestotliwosciach. Ziemia odbiera je tak samo jak ludzkie cialo. Cos tam pod koniec tez powiazywali z chemtrailsami...Musze to jeszcze raz uwaznie obejrzec w wolnym czasie. W kazdym razie przypomnial mi sie dzieki temu artykul czytany z rok temu moze, i zaskoczylo w szarych komorkach... :so: Tam bylo o HAARP, opisano tajemnicze i wielgachne instalacje gdzies w okolicach Kanady, albo na jej terenie. Zajmuja spora przestrzen, dziwaczne zorze polarne i rozne zjawiska w okolicy sie co troche pojawiaja. Nie mozna sie w poblize dostac, obszar jest patrolowany. Nawet przestrzen powietrzna szczelnie zamknieta... Zdaje sie ze ten artykul byl w "Angorze". Calkiem obszerny i rzeczowy.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Wenezuela oskarża USA o wywołanie trzęsienia na Haiti

To amerykańska armia, testując nowy typ broni, spowodowała tragiczne trzęsienie na Haiti. Zmiany klimatyczne, susze i powodzie także są wywoływane przez Pentagon - takimi rewelacjami raczą od kilku dni Wenezuelczyków rządowe media.

Dziennikarze i zapraszani do telewizyjnych studiów eksperci za każdym razem powołują się na bliżej niesprecyzowane "raporty Północnej Floty Federacji Rosyjskiej", które Wenezuela jako bratni kraj otrzymała niedawno w największym zaufaniu.

Wynikać ma z nich jednoznacznie, że tragiczne trzęsienie ziemi na Haiti zostało szczegółowo zaplanowane przez USA w ramach rozpoczętych już w latach 70. badań nad tzw. bronią sejsmiczną. Ma to być część tajnego programu HAARP, który poza bronią sejsmiczną - twierdzą media populistycznego prezydenta Hugo Chaveza publicznie mówiącego o swej nienawiści do Ameryki - obejmuje też wywoływanie anomalii klimatycznych na całym globie.

Trzęsienia ziemi amerykańska armia ma wywoływać poprzez bombardowanie z satelitów precyzyjnie określonych punktów globu "niewidzialnym promieniowaniem o określonej częstotliwości". Wenezuelskie media z całą powagą twierdzą, że Rosjanie w swych raportach prezentują dowody na to, iż zapewne tragiczne trzęsienie ziemi w chińskim Syczuanie w maju 2008 r., w którym zginęło blisko 70 tys. osób, oraz niewielkie wstrząsy w Kalifornii, Hondurasie i Wenezueli były niczym innym jak testami przed zatrzęsieniem Haiti. Ta ostatnia tragedia miała dać Waszyngtonowi pretekst do przeprowadzenia "humanitarnej inwazji" na Haiti i wyjęcie go spod protekcji ONZ.

Ostatecznym celem USA - twierdzą wenezuelskie media - jest wywołanie gigantycznych trzęsień ziemi w Iranie, co ma doprowadzić do upadku reżimu ajatollahów.

źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Awatar użytkownika

Cytuj:
źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Aj, waj! Takie rzeczy w gazecie przeznaczonej dla gojów! Koniec świata! :roll: :x

Albo koniec NWO!!!

Awatar użytkownika

Easy_Rider również mnie to bardzo zdziwiło... ale to chyba dobry znak.

Awatar użytkownika

Mamy do czynienia z przedziwną sytuacją - gazeta od 20 lat wyspecjalizowana w kłamstwie i manipulacji, sterowana przez globalistów - nagle publikuje coś prawdziwego, co może być ciosem dla NWO. Jedna sprawa, jak mogło do tego dojść - czy to tylko "wypadek przy pracy", czy też jakiś przewrotny zamysł? Druga kwestia - jak zachowają się teraz czytelnicy tej gazety - to jest pytanie! Ci, którzy bezkrytycznie wierzyli we wszystko, zapewne uwierzą i w to, tylko czy nie zachwieje to nieco ich obrazem świata i stanie się początkiem poszukiwania prawdy na własną rękę? A ci, którzy nie za bardzo wierzyli w to, co tam piszą - mogą zacząć uważać, że Gazeta i w tym przypadku kłamie! Istny zamęt.

Coś się zaczyna dziać, jeszcze nie wiadomo, co z tego wyjdzie, dlatego trzeba zachować trzeźwość umysłu - a nie wyłączać go, jak raczą niektórzy lub słuchać fałszywych proroków w stylu Z. Popko.

Ja bym się nie podniecał. Po prostu napisali, że śmieszny Chavez wykorzystał sytuację, aby pleść kolejne bzdury o znienawidzonej Ameryce. Tak więc jeśli czytelnicy zetkną się kiedykolwiek z hasłem HAARP to połączą go z tą informacją. Konkluzja:wiemy o co chodzi, nie będziemy nawet tego drążyć, bo to obciach i kompromitacja rozmawiać na takie tematy, jeszcze nas wezmą za zwolenników spiskowych teorii jakiegoś kretyna. I tyle.
Naprawdę, nie wierzcie w "cudowne nawrócenia" dziennikarzy mainstreamowych, "dobre znaki przełomu w nadawaniu informacji" itp. Jesli nawet podadzą prawdziwą informację, to tylko w celu wykorzystania jej do kolejnej manipulacji. Ten system nie ozdrowieje. On musi upaść.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]