Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 wrz 2020, 12:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 545 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 mar 2014, 8:43 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 04 lis 2012, 8:21
Posty: 499
Płeć: mężczyzna
Otóż dla realizacji NWO wielkim zagrożeniem są Słowianie, w tym my - Polacy. Zaczynamy się budzić, co widać na w komentarzach ludzi na różnych forach, platformach. Zion Jehwist próbuje - jak umie, za dutki oczywiście i odpowiednią grą...podpalić przepełniony biedą i okradany świat Słowian i najlepiej popchnąć ich militarnie przeciw sobie, aby się wybili oczywiście bronią zakupioną w USA i Izraelu. To już było grane, no ale próbują po raz kolejny - może się uda. Niejakie Szatany Zjednoczone bombardowały w latach 90-tych Serbię, aby...wyrżnąć z ich terytorium dla ... muzułmanów państewko Kosowo (natychmiast uznane przez tzw. polskie władze). Oczywiście konieczne jest, aby ludzie byli głupi i nie wiedzieli, nie pamiętali, nabierali się, kupowali tę sieczkę medialną no i oczywiście robili to czego oni od nas oczekują (jak bezmózgie roboty). Niestety Polska, choć nie koniecznie Polacy staliśmy się państwem wrogim obywatelowi - banksterskim, zawałszczonym, skorumpowanym - w łapach NWO zwanej UE. Demontaż naszego państwa, osłabianie go, destrukcja moralna, demoralizacja, upadek wartości itd., jest dostrzegalny gołym okiem i każdego dnia. Manipulacja nami sięga zenitu. To wszystko do czasu... NWO jest zainteresowane zmieceniem Słowian, gdyż maja oni w sobie pewien klucz do sprawy dziejów. Trzeba stawiać opór i przekazywać wiedzę.
Sprawa III wojny wróci, będą kolejne próby.
http://www.youtube.com/watch?v=ALP2ZFypnHYNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 mar 2014, 8:43 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 30 mar 2014, 22:15 
Czy na pewno 3 wojna jest udaremniona?
Pożyjemy zobaczymy.
Rozkład energii i ich jakość wcale na to nie wskazują.
Podobnie było przed pierwszą i drugą.
A co jest robione aby nie było kolejnej?
Coś mi mówi że wojny wojną się nie zatrzyma.Na górę
   
 
 
Post: 31 mar 2014, 7:03 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 04 lis 2012, 8:21
Posty: 499
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
10. Reguł Mistrza Sun-Tsu (ok. 2500 tys. lat temu napisane, jako instrukcja/ nauki, jak osłabić [wrogie] państwo i zniszczyć je

1. Niszczcie wszystko, co w kraju wroga najlepsze i zabierajcie surowce / owoce pracy.
-Czyńcie ludzi biednymi i zostawiajcie ich w poczuciu zadłużenia.
-Odbierajcie im radość i celowość ich pracy
2. Ośmieszajcie jego Boga/ bogów, wiarę i szargajcie tradycję i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych.
-Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność.
-Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom, mitomanom, megalomanom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych nauk, by zwodzić, odwodzić od wiary i ograbiać naród.
3. Pomniejszajcie autorytet sprawujących władzę, wmieszajcie ich w ciemne interesy i sprowadźcie na nich hańbę i odrazę społeczeństwa.
4. Wszczynajcie kłótnie i siejcie niezgodę w narodzie
5. Buntujcie młodych przeciw starym i starych przeciw młodym.
-(wmawiajcie im brak poszanowania wartości i doświadczeń starszego/ młodszego pokolenia)
6. Utrudniajcie działalność władz i urzędów.(wprowadźcie jak największą i niesprawiedliwą biurokrację, utrudniającą zrozumienie praw, podkreślającą obowiązki i kary)
7. Miejcie wszędzie swych szpiegów, agentów i zręcznych agitatorów (podżegajcie do nienawiści klasowej, rasowej, etnicznej i seksualnej)
-Odbierajcie prawa i znaczenie rodzinie - podważajcie jej status w imię wolności i poprawności politycznej wobec wszystkich (innych) grup.
8. Nie odrzucajcie współpracy najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu.
9. Nie szczędźcie też:
- zwodniczych obietnic,
- ofert pieniędzy (rzadko spełnionych i w minimalnym zakresie – tyle, by zyskać wiarygodność),
- pochlebstw i fałszywych pochwał,
10.Osłabiajcie, gdzie tylko możliwe rozwój sił zbrojnych przeciwnika.
-Podkopujcie moralność, etykę, dyscyplinę, siłę, godność, honor, hart ducha i ciała poprzez tzw. brudna wojna, prostacką muzykę i jej oprawę (eksponujcie cielesność i seksualność do przyjętych przez dany naród granic, a potem przekraczajcie je)
- rozpasanie kulinarne (złą dietę) i trunki oraz inne używki niszczące zdrowie (najgorsze z nich legalizujcie, mając z tego profit).
-Niszczcie i wyśmiewajcie wiedzę o medycynie naturalnej, nazwijcie ją zabobonem i ciemnota, odsuwajcie ludzi od darów Natury, dając w zamian, jako niezbędne do życia szkodliwe suplementy. "Szkodzić- nie pomagać"
- podsyłajcie im kobiety nierządne (czyńcie także kobiety przeciwnika nierządnymi i chciwymi, bez szacunku do siebie i dzieci[rodziny]pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia
- wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda, najnowsza technika) nie poradzą sobie absolutnie i nie znajdą uznania w oczach innych, a tylko pogardę i pośmiewisko.
-Odsuwajcie ich od nauki i rozwoju, niechaj skupią się na gromadzeniu rzeczy materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty.
Fascynujące, czyż nie? Napisane ponad 2500 tysiąca lat temu. A co mamy obecnie w Polsce? Prawie idealnie spełnione 10. przykazań Mistrza Sun-Tsu.

TERAZ MAŁY QUIZ. POD ODPOWIEDNIE PUNKTY DOPASOWAĆ LUDZI I WYDARZENIA
http://tygodnik.onet.pl/historia/zdradzil-ktos-inny-czarna-legenda-po-kamieniach-na-szaniec/m4qrqNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 mar 2015, 23:33 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 09 lis 2009, 23:43
Posty: 8
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlacz ... ny-2015-03

-- czw mar 12, 2015 1:33 am --

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlacz ... ny-2015-03

-- czw mar 12, 2015 1:40 am --

Fragment artykulu linkowanego powyzej:
Dlaczego powinniśmy przygotować się do wielkiej wojny
To, co teraz się dzieje na Ukrainie jest początkiem wielkiej wojny światowej, pomimo że większość oficjalnych komentatorów, „analityków” i środki masowego przekazu wkładają wiele starań w to, aby przekonać wszystkich, że jest inaczej. Wojna ta będzie długa i bezlitosna. Dlaczego tak będzie, spróbuję wytłumaczyć w tym artykule.

POlecam calosc
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlacz ... ny-2015-03Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 mar 2015, 9:16 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Warto przeczytać głos :dobani: psychopaty co ma do powiedzenia w sprawie wojny.... :dobani:

Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie (przypomnienie)


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos- ... ie-2015-03Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2015, 20:24 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 24 mar 2015, 14:03
Posty: 1
Ciekawa rzecz na terenie Polski. W dniu dzisiejszym tj. 24.03.2015 wydarzyły się trzy być może niepozornie związane ze sobą rzeczy.

1. Ogólnopolski problem z infrastrukturą sieci internet - naprawdę wiele firm na tym ucierpiało. Padła strona programistyczna odpowiedzialna za kierowanie ruchem w wielu miejscach, głównie Wielkopolska. Wszystko było technicznie sprawne, jedynie dane nie były przesyłane - ot taki psiukus, bo sie nie dało.

2. Przez Polskę również dzisiaj przez całą długośc w szerz toczy się armia amerykańska, piechota i wozy opancerzone. Tak zwyczajnie pokojowo, żeby sobie sprawdzić ile im to zajmie w obecnych warunkach. "LUDZIE NIC SIĘ NIE DZIEJE, TO TYLKO ĆWICZENIA". --- tylko czekać aż pod pretekstem "pokojowej interwencji pokojowo zapoznawczej" - pewnie inaczej to można nazwać jeśli będzie trzeba, wprowadzą nam do kraju armie zagraczniene mówiąć "NIC SIĘ NIE DZIEJE", a potem pod jakimkolwiek pretekstem zaognić sytuację. - Trochę nadinterpretuję ale jeśli zbieg faktów sie tak składa to mozna wszystko dumać.

3. Również dzisiaj rząd Polski zmobilizował 12tys. rezerwistów, niezależnie od tego czym się w danej chwili zajmują, również w celu ćwiczeń.

Więc moim niewprawnym okiem odbywa się dezorganizacja jesli chodzi o internet i mobilizacja zbrojna - a przynajmniej sprawdzenie, czy tendencje których oczekują się potwierdzą.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2015, 21:46 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 02 lut 2013, 22:08
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
Massiv pisze:
Ciekawa rzecz na terenie Polski. W dniu dzisiejszym tj. 24.03.2015 wydarzyły się trzy być może niepozornie związane ze sobą rzeczy.

1. Ogólnopolski problem z infrastrukturą sieci internet - naprawdę wiele firm na tym ucierpiało. Padła strona programistyczna odpowiedzialna za kierowanie ruchem w wielu miejscach, głównie Wielkopolska. Wszystko było technicznie sprawne, jedynie dane nie były przesyłane - ot taki psiukus, bo sie nie dało.

2. Przez Polskę również dzisiaj przez całą długośc w szerz toczy się armia amerykańska, piechota i wozy opancerzone. Tak zwyczajnie pokojowo, żeby sobie sprawdzić ile im to zajmie w obecnych warunkach. "LUDZIE NIC SIĘ NIE DZIEJE, TO TYLKO ĆWICZENIA". --- tylko czekać aż pod pretekstem "pokojowej interwencji pokojowo zapoznawczej" - pewnie inaczej to można nazwać jeśli będzie trzeba, wprowadzą nam do kraju armie zagraczniene mówiąć "NIC SIĘ NIE DZIEJE", a potem pod jakimkolwiek pretekstem zaognić sytuację. - Trochę nadinterpretuję ale jeśli zbieg faktów sie tak składa to mozna wszystko dumać.

3. Również dzisiaj rząd Polski zmobilizował 12tys. rezerwistów, niezależnie od tego czym się w danej chwili zajmują, również w celu ćwiczeń.

Więc moim niewprawnym okiem odbywa się dezorganizacja jesli chodzi o internet i mobilizacja zbrojna - a przynajmniej sprawdzenie, czy tendencje których oczekują się potwierdzą.Dzisiaj rząd zmobilizował 554 rezerwistów, 12 tys, to docelowa liczba jaka ma odbyć szkolenie w 2015 roku.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2015, 22:21 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 889
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Ciekawe na jakim sprzęcie ma być to szkolenie ?

Obrazek

Z innym sprzętem nie lepiej.

Nie wiem czy nawet im starczy sprzętu(sprawnego technicznie) i amunicji na strzelnicę....

Chyba ze na zagranicznym- "pożyczonym"

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 kwie 2015, 14:08 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 889
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Grzegorz Braun o łajdakach i zbliżającej się wojnie
phpBB [video]

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 kwie 2015, 8:49 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
Ojcem Grzegorza Brauna jest Kazimierz Braun, reżyser, profesor reżyserii na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo. Bratem Kazimierza Brauna jest Juliusz Braun, obecny prezes TVP. Dziadek Grzegorza to nieżyjący już Juliusz Braun. Bratem zaś dziadka był Jerzy Braun.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/grzeg ... ta-2015-03


Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-zna ... y-z-rosja/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 kwie 2015, 12:24 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 889
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Pierwszy raz trafiłem na tego gościa i bardzo możliwe że ma coś za uszami :) - (czysto intuicyjnie,jak na niego patrzę to czuję że ma) mimo to, w tym przypadku mówi w dużej mierze jak jest i tyle.
Jakie było by najlepsze wyjście dla resetu zadłużenia USA to wiemy, podobnie w mikro skali w Polsce- tyle że nie dla zadłużenia wobec Banku Centralnego(bo długu Polsce nie odpuszczą i jeszcze po ewentualnej zadymie "pomogą" czyli kolejny "dług z zapomogi") a wobec społeczeństwa, w postaci różnych afer, przekrętów, itd. itp. Jakiekolwiek otwarte wmieszanie się w konflikt było by idealną okazją do zaorania tego burdelu. Taki resecik historii przekrętów i złodziejstwa rządzącej bandy.

Czysto analitycznie i czysto intuicyjnie nie widzę i nie czuję aby ta sytuacja miała się uspokoić. Rosjanie nie mogą sobie pozwolić na przeciąganie sytuacji patowej w ukrainie bez końca a utrzymanie wojska w stanie gotowości do ewentualnego ataku, przemieszczanie wojsk na pozycje wyjściowej, przemieszczanie ciężkiego sprzętu, bombowców, wyrzutni itd. kosztuje gruba kasę - Tyle dobrze dla Rosjan że mają własną ropę, gaz i nie toną w długach.

Poza tym Rosjanie widzą co robią bandyci z usra - wysyłają sprzęt i wojsko a z tym powstańcy sobie mogą nie poradzić, to oczywiście by spowodowało większe wsparcie sprzętem i "doradcami" z Rosji a to i tak doprowadzi do tego samego - otwartego użycia regularnych wojsk.

Po raz kolejny mamy najlepszą pozycję geograficzną w tym wszystkim....

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 kwie 2015, 22:55 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
http://brukowiec.neon24.pl/post/121018,Jaki-piekny-wstyd

Obcy potrafią a my? ….Nie.

Jaki piękny wstyd dla Polski a raczej dla kręgów u nas rządzących. Naczelny portal rządowo amerykański, czyli TVN 24 aż się popłakał. Stało się coś wręcz niewyobrażalnego dla stada prasowych „polskich” hien. Prezydent Czech nie dość, że pomimo krytyki ambasadora USA Andrew Schapiro nadal wybiera się na paradę w Moskwie to jeszcze śmiał szczerze odpowiedzieć ambasadorowi, co myśli o wtrącaniu się dyplomaty innego państwa w plany prezydenta Czech.

Milosz Zeman stwierdził, że ambasador USA raczej stracił na stałe zaproszenie do pałacu prezydenckiego w Pradze LINK . Co jeszcze lepsze Zeman wyjaśnił dobitnie ambasadorowi USA, że Czechy po przez swoich dyplomatów nie wpływają na plany prezydenta USA.

Jakie to miłe, kiedy się widzi, że jeden z naszych sąsiadów potrafi wyrwać się z roli wycieraczki USA. Równocześnie trzeba przyznać, że Ameryka zaczyna grać z Europą w otwarte karty pokazując dobitnie, że kraje europejskie traktowane są, jako wasale, którzy do własnego zdania nie mają prawa.

Tak na marginesie trzeba zanotować, że skończyła się teoria o przyjaźni i pomocy, która podobno była kluczem do stosunków trans atlantyckich. Został tylko mniejszy i większy brat, który pokazuje cały czas, kto tu właściwie rządzi.

Przykre jest, że w naszym kraju, który szczyci się swoją pozycją na arenie międzynarodowej nie ma choćby jednego polityka klasy Zemana. My a raczej to, co nazywane jest „polskim rządem” przy każdej okazji wykazuje, że polityka polska zależy głównie od tego, jakie rozkazy przyjdą z ulicy Aleje Ujazdowskie 29-31 gdzie mieści się ambasada USA. Po godzinach zamknięcia tej instytucji ważne decyzje polityczne nie są podejmowane.

Przez dłuższy już czas forsowane jest zdanie, że USA to jedyna siła, która jest w stanie nas obronić i pomóc nam w trudnej sytuacji. Teraz patrząc na postawę prezydenta Czech powstaje pytanie o cenę tego sojuszu. Czy przypadkiem za względny spokój i jakieś tam gwarancje nie rezygnujemy z podstaw naszej państwowości oddając w sposób prawie oficjalny prawo decyzji o naszym losie obcym?

Patrząc i oceniając obiektywnie dokonaliśmy genialnego skoku. Z roli wasala ZSRR staliśmy się ekonomicznym niewolnikiem Niemiec i zakładnikiem amerykańskiego humoru. Ilu jeszcze polskich żołnierzy musi zginąć na bezsensownych misjach w krajach, o których wiemy tylko tyle, że są na mapie by Amerykanie uznali nas za przyjaciół i partnerów? Ile pieniędzy pójdzie z kieszeni podatnika na zakupy broni, na którą nas tak na prawdę nie stać, bo ktoś nam wytłumaczył, że gdzieś tam w świecie mamy wroga, którego najgorszym przestępstwem wobec Polski w ostatnim dziesięcioleciu było to, że sprzedawał na gaz? Ja rozumiem argumenty o tym, że Rosja to od setek lat państwo wrogie Polsce, ale jak mamy w takim razie traktować Niemcy? No ja rozumiem, że w opinii polityków Niemcy są lepsi, bo mają nasze gazety i pieniądze a na dodatek powiedzieli kiedyś przepraszam. Rosjanie nas nie przeprosili, co nie zmienia faktu, że przez 50 lat okupacji Polski nie zdołali zrobić tego, co Hitler osiągnął w 5 lat.

Niemcy wzorują się na suwerenie Ameryce. To Amerykanie po II WŚ dali radę bez zastrzeżeń moralnych przejść od wojny do interesów. To samo proponują nam Niemcy. Co tam historia interes jest ważniejszy. Teraz tą zasadę mamy przenieść dalej i zapomnieniem okryć Wołyń. Na koniec do naszej historii będziemy podchodzili tak jak nam każą, czyli „pamiętamy to, co wygodne politycznie”. Najlepszym dowodem tej tezy są mamroty ministra Schetyny, który pokrętnie udowadniał, że kiedy II armia Ukraińska wyzwalała Oświęcim to byli Ukraińcy, ale kiedy później jednostki tej samej armii okupowały Polskę to już nie byli Ukraińcy. Zapytam się, więc wprost pana ministra. Jaka to przemiana zaszła w tych wojskach w ciągu kilku miesięcy? A może jak to teraz modnie się mówi była to przemiana gazetowo hybrydowa?

Pamiętamy Katyń i okres represji stalinowskich i bardzo dobrze tylko, czemu mamy zapomnieć o Wołyniu, Stutthof, Auschwitz-Birkenau, Kulmhof, Treblinka, Sobibór, Bełżec, Majdanku? Czemu przy każdej okazji mówi się o tym, że był Holocaust a zapomina się dodać, że to Polska straciła 16,07% swojej ludności i na dodatek została zdradzona w Jałcie i oddana ZSRR nie przez UFO, ale przez Winstona Churchilla i Franklina Delano Roosevelta. Polacy wygrali wojnę i walczyli na wszystkich frontach by na koniec zostać bardziej ukarani niż ci, którzy wojnę przegrali.

Czemu piszę o historii? Bo widzę analogię. Wielu historyków podkreśla, że gdyby nie Polska to mur berliński nadal by stał a kraje Układu Warszawskiego mogłyby zapomnieć o słowie demokracja. Co z tego, kiedy finalnym efektem przemian, które wtedy się zaczęły jest to, że faktycznie straciliśmy suwerenność polityczną i majątek narodowy.

Czesi żyją sobie z boku. Są w NATO, UE dobrze radzą sobie w Rosji, gaz wysyłają na Ukrainę. Po prostu dbają o własne interesy. Na dodatek jak pokazują najnowsze wydarzenia potrafią o swoją suwerenność zadbać. Pozostaje tylko pomyśleć, czemu u nas tak nie może być? Czy dlatego że nasz naród nigdy nie wydoroślał czy może to Bóg nas pokarał zdrajcami?

http://brukowiec.neon24.pl/post/121018, ... ekny-wstydNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 kwie 2015, 15:42 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:12
Posty: 60
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
AMERICA'S World War 3 is Coming Shocking Predictions Coming True
phpBB [video]


Pokaż Uwagi moderatoraNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 wrz 2015, 16:43 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Rosja znów agresorem
phpBB [video]

·
Obrazek

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 paź 2015, 14:10 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Jacek Bartosiak - Czy tworzy się nowy porządek świata? cz. 2. 19 09 2015

phpBB [video]


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Ostatnio zmieniony 17 paź 2015, 11:09 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 paź 2015, 22:30 
Dziękuje tigeroo9 za wrzucenie tutaj Jacka Bartosiaka, wspaniała postać, zasługuje na swój własny temat. Zapoznałem się chyba ze wszystkimi jego materiałami od czasu obejrzenia wstawki wyżej. Zero emocjonalnych bzdur, jasny, czysty klarowny obraz tego jak jest.
Upewniłem się w przekonaniu że prawdziwą siłą rządzącą światem jest siła natury.Na górę
   
 
 
Post: 17 paź 2015, 10:01 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2013, 1:45
Posty: 209
Płeć: mężczyzna
owcz4r pisze:
Dziękuje tigeroo9 za wrzucenie tutaj Jacka Bartosiaka, wspaniała postać, zasługuje na swój własny temat. Zapoznałem się chyba ze wszystkimi jego materiałami od czasu obejrzenia wstawki wyżej. Zero emocjonalnych bzdur, jasny, czysty klarowny obraz tego jak jest.
Upewniłem się w przekonaniu że prawdziwą siłą rządzącą światem jest siła natury.
rozczarowałem się . Pan Bartosiak kreuje się na kogoś wszystkowiedzącego ale ma najwyraźniej klapki na oczach. Ten pan jeszcze zostanie zmuszony przez fakty do mocnej zmiany swoich wniosków.
Ma klapki na oczach odnośnie Rosji - USA potęgą? To jest już trup. Niedawny atak Rosjan z morza Kaspijskiego spowodował , że wszelakie rojenia o tarczach antyrakietowych stały się już historią- to dłuższy wykład.
Dla poszerzenia spojrzenia (o ile ktos poważnie interesuje się geopolityką) polecam cotygodniowe analizy Piakina . To kontynuator działań zamordowanego w 2009 roku gen. Pietrowa
Вопрос-Ответ Пякин В. В. от 12 октября 2015 г.
phpBB [video]


A na poprawę humoru nieco nieaktualny już filmik

Dlaczego nie jest czarny?
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 paź 2015, 14:45 
Jednak to nadal USA dyktuje cenami ropy...
Do czasu....normalka, rzeka musi płynąć...Na górę
   
 
 
Post: 17 paź 2015, 16:50 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2010, 11:45
Posty: 342
Fala uchodźców STEROWANA!

Cytuj:
– Wędrówka ludów nie jest spontaniczna, jest planowana, organizowana na wielką skalę przy pomocy tajemniczych funduszy. W czasie gdy Izrael buduje mur, mający go chronić przed napływem imigrantów, gdy Netanjahu nazywa ich „plagą narodową” i nawołuje do ich deportacji, organizacje żydowskie wzywają do lokowania ich w Europie – pisze na łamach tygodnika Warszawska Gazeta ambasador Krzysztof Baliński.

Jak dodaje:

– Jedną z nich jest IsraAID. Najciekawsze, że jej sponsorem jest żydowska loża masońska B’nai B’rith, i najciekawsze, że jej głównym statutowym celem jest walka o interesy narodu żydowskiego na całym świecie oraz zwalczanie w przestrzeni publicznej wszelkich odniesień do chrześcijaństwa.

Przeczytajcie cały szokujący i naszpikowany m.in. takimi faktami tekst! :

– Tajemnicza Fundacja Estera sprowadziła niedawno do Polski 200 syryjskich chrześcijan. Kto to sfinansował? Lord George Weidenfeld, wiceprezydent Światowego Kongresu Żydów! Przepytywany na tę okoliczność przez dziennikarza z Polski „lord”, nie omieszkał dorzucić, że jego największym przyjacielem w Polsce jest Radek Sikorski i że ma nadzieję, iż odejście Radka z polityki nie jest definitywne, bo to byłaby „ogromna strata dla Polski – czytamy.

Polecamy cały tekst!http://www.warszawskagazeta.pl/polityka/item/2627-przeczytajcie-w-warszawskiej-gazecie-szwindel-stuleciaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 paź 2015, 18:20 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 12 lip 2011, 11:10
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
Dziś otwarto most w kamieni. Czy po raz trzeci zostanie on zniszczony zaraz po otwarciu w wyniku działań wojennych wielkiej wojny?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lis 2015, 15:11 
Jacek Bartosiak Warszawa 07 10 2015
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 16 lis 2015, 14:35 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie (przypomnienie)
Żeby nie słyszeć bębnów wojny trzeba być głuchym

ry96

New York-USA. Doniosłe wyznanie Henry Kissingera , byłego, za prezydentury Nixona, Sekretarza Stanu USA, pokazuje to co się obecnie w świecie dzieje a zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.

Wypowiedział je w swoim luksusowym domu na Manhattanie najstarszy działacz państwowy, który ukończy w maju tego roku 89 lat, patrząc daleko w przyszłość i analizując bieżącą sytuację w świecie na forum geopolityki i gospodarki.

„Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby.

My tak jak wyśmienity strzelec, nie musimy wybierać broni tak jak czynią to nowicjusze i kiedy oni podejmą próbę to my zrobimy „pif-paf”.

Nadchodząca wojna będzie na tyle poważna, że tylko jedno supermocarstwo będzie mogło wygrać i to będziemy my. . Oto dlaczego Unia Europejska tak się spieszyła żeby stworzyć swoje supermocarstwo, ponieważ oni wiedzą co nadchodzi a aby przetrwać, Europa będzie musiała być jedną całością spójnego państwa. Ta niezwłoczność mówi mi, że oni dobrze wiedzą czego można od nas oczekiwać. Och, jak bardzo marzyłem o tyn zachwycającym momencie. Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy.”

Pan Kissinger dodał następnie: „Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem to możesz przygotować się do wojny, wyjechać na wieś, ale powinieneś wziąć broń ze sobą ponieważ wszędzie będą wędrować hordy głodujących. Chociaż elita będzie miała własne schrony i bunkry dla specjalistów to powinna ona być na tyle ostrożna w czasie wojny jak zwykli obywatele ponieważ ich schronienia także będą zagrożone”.

Po kilku minutach milczenia żeby zebrać myśli, pan Kissinger ciągnął:

„Mówiliśmy naszym wojskowym, że będziemy musieli zająć dla siebie siedem bliskowschodnich krajów ze względu na ich zasoby bogactw naturalnych i oni praktycznie wykonali to zadanie. Wiecie jaką mam opinię o naszych wojskowych ale powinienem powiedzieć, że tym razem wypełniali rozkazy zbyt gorliwie. To jest zaledwie ostatni krok ponieważ Iran naprawdę zakłóca równowagę. Jak długo Chiny i Rosja będą stać i patrzeć jak Ameryka je wypiera? Wielki rosyjski niedźwiedź i chiński smok będą zmuszone wybudzić się ze snu a w tym czasie Izrael będzie musiał walczyć ze wszystkich sił żeby zabić jak najwięcej Arabów, tylu ilu tylko będzie mógł. Mam nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to połowa Bliskiego Wschodu będzie należała do Izraela. Nasza młodzież szkoliła się przez ostatnie dziesięciolecie, lub coś koło tego, w grach komputerowych i to jest interesujące widzieć w nowych grach takich jak „Call of Duty” i „Warfare 3”, to, że one odzwierciedlają dokładnie to co nadchodzi w najbliższej przyszłości z jej inteligentnym programowaniem.

Nasza młodzież w USA i na Zachodzie jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy.

Z popiołów będziemy budować nowy świat a w nim będzie tylko jedno supermocarstwo i to będzie globalny rząd, który wygrywa zawsze. Nie zapominajcie, że Stany Zjednoczone mają najlepszą broń, której nie ma żaden inny naród i my pokażemy światu tę broń kiedy nadejdzie odpowiedni czas.”

Po zakończeniu wywiadu naszego reportera wyprowadził z pokoju ochroniarz Kissingera.

Źródło: www.rusinform.ru/index.php?newsid=30

Za: http://3rm.info/19778-golos-iz-ada-genr ... vojne.html

Data publikacji: 14.01.2012

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos-z-piekla-henry-kissinger-o-nadchodzacej-wojnie-2015-03Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 lis 2015, 16:17 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2013, 23:51
Posty: 112
A wystarczy żeby żołnierze czyli zwykli normalni ludzie, którzy mają rodziny, mają po co żyć i nie chcą się wzajemnie zabijać z bratem z "innego" kraju powiedzieli stanowcze NIE ! wykonywaniu tych idiotycznych rozkazów panów psychopatów. Sami walczyć i ginąć nie będą. Przecież to jest takie proste. Każdy kto idzie do wojska, policji i innych służb musi zdawać sobie sprawę, że idzie tam bronić tyłka prominentów, a nie przeciętnego obywatela. Więc w razie jakiegokolwiek sztucznie wywołanego konfliktu przez tych pacanów lub chęci agresji na drugiego człowieka, żołnierze powinni automatycznie w nich celować, taki odruch bezwarunkowy ( Problem - reakcja - rozwiązanie - tym razem po naszej stronie ). Następowała by szybka selekcja naturalna tych, którzy wadzą ludzkości w osiągnięciu harmonii.

Prosta sprawa wynikająca z braku wiedzy, idzie taki szary Kowalski do wojska i policji bo mu państwo zaoferowało dobre warunki socjalne i myśli, że będzie bohaterem narodu, rodzina dumna bo syn dobrze zarabia i broni kraju, a tak naprawdę syn jest nieświadomym terrorystą i katem, który zabija "takich samych terrorystów" i "tych złych".

@Up - Tych ludzi na czele z Kissingerem trzeba jak najszybciej pozamykać w hermetycznych klatkach, żeby tam odprawiali swoje gadzie rytuały.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 sie 2016, 13:16 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Minister obrony Chin wezwał wojsko i naród do przygotowania się do wojny z USA

jedne psychole vs drugie.Współczuję amerykańcom jakby co,normalnym ludziom,którzy nie mają pojęcia co paru idiotów sobie powymyśla w imieniu całości,liczonej w setki milionów,ale to standard jakby.
Zawsze niby niewinni ludzie dostają najwięcej burz,zawsze to można skorygować,ale nie ma się co w to mieszać...
kurcze,jakże mi muza się nawinęła

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 sie 2016, 9:15 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
US-Sztab strategiczny (Rada Atlantycka) zaleca Polsce ataki powietrzne na metro w Moskwie, elektrownie i stację telewizyjną w Rosji - nawet jeśli Kreml nie będzie dawać żadnej okazji do tego. Polska musi udowadniać swoją siłę uderzenia niezależnie.

US-Sztab Rady Atlantyckiej zamieścił wiadomość zatytułowaną "Działania odstraszające: jak Polska i Nato powinny przeciwstawić się wzmacniającej się Rosji, w której zaleca Polsce atak powietrzny na Rosję."
Wg podanej informacji Polska powinna wiedzieć, że ma prawo prowadzić ofensywne operacje powietrzne (i niekoniecznie tylko jako reakcję na Cyber-ataki) . Władze powinny proponować potencjalne cele, które mają obejmować takie obiekty jak moskiewskie metro, elektrownie Petersburga lub rosyjskie państwowe media jak RT .
Dodatkowo wyjaśniają Polsce, że ma prawo wysłać specjalne jednostki do rosyjskiej enklawy Kaliningradu, w przypadku gdyby został on zaatakowany.
Tam powinny zostać zniszczone przez polskie jednostki wysokocenione cele jak systemy rakietowe.

Wg sztabu Nato "Polska powinna udowodnić swoją fachowość, przejąć niezależnie broń i swoje grupy bojowe i pokazać swoje moce. Musi uruchomić swoje grupy w rejonie Bałtyku i możliwe, że przemieścić się na teren Rumunii"

Współpracownicy i przywódcy sztabu składają się głównie z dawnych i czynnych wojskowych i dyplomatów. Do dowódców Rady Atlantyckiej należą m.in. Philip M. Breedlove i Wolfgang Ischinger.

http://www.atlanticcouncil.org/images/publications/Arming_for_Deterrence_web_0719.pdfNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 sie 2016, 18:39 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Ruszyły przygotowania do
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 wrz 2016, 22:06 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Przemilczane i niewygodne fakty związane z wybuchem II Wojny Światowej
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... swiatowej/

czyli znowu o żydach i ich manipulacjach na całym świecieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 wrz 2016, 8:14 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Meran T. Keshe ostrzega na 138. Knowledge Seekers Workshop z 22.09.2016 przed atakami.

M. Keshe mówi, że w tym tygodniu są przewidywane zmasowane ataki w następujących miastach:

Paryż
Rzym
Berlin
Mediolan
Manchester
i innych większych miastach Europy i Stanów Zjednoczonych.

Radzi się unikać centrów turystycznych i kościołów. Podobno żydowska wspólnota we Francji została ostrzeżona by do wieczora, do niedzieli nie wychodzić na ulicę.
http://www.politaia.org/wichtiges/keshe-warnt-vor-anschlaegen-am-wochenende/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 gru 2016, 12:54 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2016, 13:23
Posty: 15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Irlandia
DLA TYCH. KTORZY LUBIA SLUCHAC ARTYKULOW W FORMIE AUDIO.

Od 34 minuty mojego vlogu, zaczynam omawiac artykul o glebokich bazach podziemnych w NIEMCZECH!!! o ktorych wogole sie nie mowi. O tych w USA troche juz mowiono, ale o tych w Europie juz nie bardzo.

Te systemy maja zapewnic elitom zdrajcow Europy bezpieczenstwo w czasie kontrolowanego przez nich konfliktu. Ten konflikt to oczywiscie tzw. III Wojna Swiatowa. Ani panika, ani szydzenie czy popadanie w letarg nie sa odpowiednim zachowaniem. Zachecam do komentarzy tu i pod wideo.

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 gru 2016, 11:14 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
O tych bazach podziemnych w Niemczech czytałem i słyszałem z dwóch innych źródeł na YouTube i w obu opisują ten wywiad z tą Kobietą. Sporo tam szczegółów dlatego aby mi to nie uciekło zapisałem sobie na blogu i zobaczymy co się wydarzy. Mam rodzinę w Niemczech i zapytam ich czy słyszeli i co o tym sądzą.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 545 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group