Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 wrz 2020, 13:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 545 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 paź 2012, 15:48 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
lepsze od radiostacji w Gliwicach(1939)
Syria nie przyznaje się do ataków moździerzowych na Turcję i obwinia rebeliantów
http://zmianynaziemi.pl/wideo/syria-nie-przyznaje-sie-atakow-mozdzierzowych-turcje-obwinia-rebeliantowNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 paź 2012, 15:48 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 11 paź 2012, 12:50 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
Casus belli?: Moździerz NATO zabija, winią Syrię
za Infowars.com
8 października 2012Z raportu w prasy tureckiej Turkey’s Yurt można dowiedzieć się, że moździerz z którego wystrzelono pociski z terytorium Syrii, a które zabiły 5 osób po stronie tureckiej (Akcakale), był zaprojektowany dla sił NATO.

Wg szefa redakcji, Merdan Yanardag, moździerze były przykazane wspieranym przez CIA oddziałom Free Syria Army. Yanardag podaje, że źródłem informacji są osoby spośród sił rebelianckich, raportuje Russia Today.

“Turkey is a longtime member of the North Atlantic Treaty Organization and they’re going to act in conjunction with other NATO powers, so it’s unsurprising that this has happened,” editor of the Pan-African news wire, Abayomi Azikiwe, told RT.

The establishment media in the United States has not carried the story and continues to blame Syria for the incident.

The New York Times, however, reported last week that it was not certain who was responsible for the shell landing inside on Turkey’s side of the border.

“It was unknown whether the mortar shells were fired by Syrian government forces or rebels fighting to topple the government of President Bashar al-Assad. The Turkish response seemed to assume that the Syrian government was responsible,” the newspaper reported on October 3.
http://freeamericatoday.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 paź 2012, 13:22 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
III Wojna Światowa: nie dający się pomyśleć koszt utrzymania siły petrodolara

źródło: http://www.crisishq.com/why-prepare/wor ... trodollar/

Jak zauważa wielu naszych czytelników, jednym z kluczowych tematów pomijanych w naszych artykułach w sprawie nieuchronnego upadku gospodarczego jest system petrodolarowy. W związku z powagą tej sprawy, uważamy że ten temat zasługuje na oddzielny artykuł. Jeżeli nigdy nie słyszeliście o petrodolarze, nie bądźcie zaskoczeni treścią niniejszego opisu. Mainstream media unikają tego zagadnienia i mają do tego dobry powód.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 02vjiEZyUs

Jeśli taka informacja przedostałaby się do publicznej wiedzy powszechnej, politykom byłoby trudno, czy wręcz stałoby się to niemożliwe, aby dalej przekonywać naród amerykański w kierunku wspierania kolejnych wojen. Publiczna akceptacji wojen jest tylko wtedy możliwa, gdy ludzie pozostają w niewiedzy o sprawkach głównej siły, jaka stoi za naszą polityką zagraniczną. Przyczyną tego, że nigdy nie słyszeliście faktów o systemie petrodolarowym jest to, że nasz rząd chce, abyście myśleli, że idziemy na wojny tylko po to, żeby nieść wolność i demokrację.

Jednakże jeśli ktoś chce odróżnić prawdę od propagandy, jeśli chce poznać prawdziwe powody stojące za światowymi konfliktami w naszej obecnej historii, musi najpierw dowiedzieć się czegoś o systemie petrodolarowym. Bez tego zasadniczego zestawu wiedzy, praktycznie nie da się zrozumieć, co tak naprawdę miało miejsce w Libii, co się dzieje obecnie w Syrii i co niebawem może się zdarzyć w Iranie.

Dlaczego NATO i USA udzieliło pomocy libijskim „powstańcom” w zabójstwie Kaddafiego? Dlaczego nasz własny rząd ochoczo poparł, udzielił wsparcia, uzbroił tych samych terrorystów, jacy później zwrócili się przeciw nam, naszej ambasadzie i zamordowali amerykańskiego ambasadora w Libii, Chrisa Stevensa? Dlaczego zabicie Kaddafiego było tak absolutnym imperatywem i priorytetem?

Dlaczego teraz robimy to samo w Syrii? Dlaczego agenci USA są aktualnie na terytorium Syrii pomagając al-Kaidzie w obaleniu Assada? Dlaczego okazujemy chęć współpracy ze znanymi terrorystami, aby zdestabilizować Syrię i wyrzucić prawowity rząd z tego kraju?

Dlaczego gotowi jesteśmy zaryzykować wybuch III WŚ wskutek ataku na Iran, kluczowego sojusznika Rosji i Chin?

Pakistan i Korea Północna już posiadają własne składy broni atomowej, lecz Iran jest o lata od zbudowania broni nuklearnej. Iran nie ma zdolności wojskowych, żeby atakować USA i nie zaatakował innego państwa od roku 1798. Jednak media staraja się przekonać nas, że jesteśmy o kilka tygodni od momentu, gdy Ahmedinajad rzuci się na nas z nieistniejącą bronią masowej zagłady. Czy nie brzmi to dosyć znajomo? Czy nie słyszeliśmy tego aby już wcześniej?

A więc, co to jest system petrodolarowy i dlaczego jest on taki istotny? Dlaczego USA gotowe są wszcząć nową wojnę światową po to, żeby utrzymać hegemonię petrodolara? Aby spojrzeć na to zagadnienie z odpowiedniej perspektywy, należy zacząć od szybkiego przeglądu wydarzeń historycznych:

Konferencja w Bretton Woods

W lipcu 1944 r., gdy wciąż trwała II WŚ, 730 delegatów z 44 krajów sprzymieżonych zebrało się w Bretton Woods, New Hampshire, aby stworzyć instytucje i procedury regulacyjne międzynarodowego systemu walutowego oraz aby ustanowić reguły obowiązujące w relacjach handlowych i finansowych wśród największych państw przemysłowych świata.

Porozumienie z Bretton Woods uczyniło z dolara światową walutę rezerwową, co oznaczało, że towary międzynarodowe będą wyceniane w dolarach. Porozumienie, jakie dawało USA wyraźną przewagę finansową, zawarto pod warunkiem, że dolar będzie wymienialny na złoto przy stałej stopie wymiany 35 $ za uncję. Stworzenie standardu wymiennego dolara względem złota dało też stabilną podstawę światowego wzrostu gospodarczego.

Jako emitent światowej waluty rezerwowej, USA złożyło obietnicę drukowania dolarów w bezpośredniej proporcji do posiadanych rezerw złota. Jednak ta obietnica została oparta na „systemie słowa honoru”, gdyż Rezerwa Federalna odmówiła swej zgody na jakikolwiek audyt albo nadzór na procesem drukowania pieniędzy.

USA nie dotrzymuje obietnicy zamiany dolarów na złoto

W latach poprzedzających rok 1970, wydatki na wojnę wietnamską uświadomiły wiele krajów, że USA drukują o wiele więcej pieniędzy niż mają złota. W odpowiedzi na ten stan oraz ujemny bilans handlowy USA, kraje te zaczęły domagać się spełnienia amerykańskiej „obietnicy zapłaty”, czyli wykupienia od nich dolarów i oddania im złota. To oczywiście spowodowało raptowny spadek wartości dolara. Sytuacja stanęła na ostrzu noża w 1971 r., gdy Francja próbowała odebrać swoje złoto, a oddać Ameryce dolary, a Nixon odmówił.

15 sierpnia, prezydent Nixon miał w telewizji wystąpienie, o jakim mówi się „szok Nixona”, stwierdzając:

„Poleciłem sekretarzowi skarbu podjęcie koniecznych działań w celu obrony dolara przed spekulantami. Poleciłem sekretarzowi Connolly’emu zwiesić czasowo wymienalność dolara na złoto lub inne zasoby rezerwowe, z wyjątkiem ilości i warunków określonych jako takie, które służą stabilności walutowej i są w interesie USA”.


Nie było to oczywiście czasowe zawieszenie, jak twierdził Nixon, lecz raczej złamanie obietnicy na stałe. Dla państw na świecie, jakie zawierzyły USA swoje zasoby złota, to działania było rażącym aktem złodziejstwa. W ciągu jednej nocy, dolar przekształcił sie w walutę istniejącą tylko na podstwie dekretu, a Rezerwa Federalna otrzymała wolną rękę w sprawie drukowania. Przez porzucenie standardu złota, rząd USA usunął jednocześnie wszelkie ograniczenia dotyczące Rezerwy Federalnej. Jednak zdolność drukowania pieniędzy z powietrza sprawiła, że ten system zabrnął w pułapkę. Każdy nowo wydrukowany dolar dewaluuje wartość środków pieniężnych, jakie już są w obiegu. To jest sytuacja w której należy wywołać rosnące zapotrzebowanie na dolary, aby zbilansować ilość nowo emitowanych ilości tej waluty. A zatem pod kierownictwem sekretarza stanu, Henry Kissingera, wkrótce opracowano błyskotliwą polityczną i gospodarczą ideę, znaną jako system petrodolarowy.

Narodziny petrodolara prowadzi do światowej dominacji


W 1973 r., prezydent Nixon obiecał królowi Faisalowi z Arabii Saudyjskiej, że USA będzie bronić saudyjskich pól naftowych przed jakąkolwiek inwazją. W rewanżu, Arabia Saudyjska, a potem kraje OPEC, zgodziły się sprzedawać swą ropę tylko za dolary. Zasadniczo oznaczało to, że wszystkie kraje kupujące ropę z OPEC musiały mieć dolary czyli „petrodolary”. To spowodowało, że światowy pieniądz za ropę przepływa przez Rezerwę Federalną, tworząc wciąż rosnący popyt na amerykańskie dolary. Jakby nie dość na tym, jako część interesu ustalono, że kraje OPEC muszą część uzyskanych za ropę środków inwestować w amerykańskie obligacje skarbowe. To wzmocniło dolara, a skutkiem tego istniał stały wzrost gospodarczy USA.

Gdy inne kraje wymieniały swe waluty na dolara (tracące na wartości w wyniku tego procesu), USA zwyczajnie dalej drukowało coraz więcej pieniędzy, aby sprostać zapotrzebowaniu na środek, za który można kupić ropę – w dużej mierze nic to nie kosztowało Ameryki. Pewnie, że wiele państw zamiast wymiany walut, koncentrowało się na eksporcie swych produktów do USA, aby utrzymywać swój ciągły dopływ papieru z Rezerwy Federalnej. Papier płynął w jedną stronę, a wszystko, co było Ameryce potrzebne w drugą, a wskutek tego procesu Stany Zjednoczone stały się bardzo, bardzo, bardzo bogate. Był to największy finansowy kant w dziejach historii pisanej.

Z czasem, gdy skarbce pęczniały, machina wojenna USA rozwijała się w przyspieszonym tempie. Wyścig zbrojeń Zimnej Wojny był grą w pokera. Wydatki na wojsko były jak koszt zakupu chipsów, a USA miały niekończącą się dostawę chipsów. Mając za pasem system petrodolarowy, USA były zdolne podnosić stawki w tej grze coraz wyżej, prześcigając w tym pokerze każdy inny kraj na ziemi. W końcu wydatki na zbrojenia w USA przekroczyły pułap wszystkich innych krajów na świecie razem wziętych. Związek sowiecki nie miał szns.

Upadek bloku komunistycznego w 1991 r. usunął ostatni czynnik kontr-równowagi dla amerykańskiej potęgi wojskowej. USA stały się niekwestionowaną super-potęgą, która nie ma rywala. Wielu miało nadzieję, że to będzie oznaczać początek nowej ery pokoju i stabilizacji. Niestety okazało się, że ci na wysokich stołkach mieli zupełnie inne pomysły.

System petrodolarowy musi być utrzymany za wszelką cenę

W tym samym roku USA dokonały inwazji na Irak podczas I Wojny w Zatoce. Po zniszczeniu irackiej armii i infrastruktury tego państwa, w tym urządzenia do oczyszczania wody i szpitale, na Irak nałożono dotkliwe sankcje, jakie służyły temu, aby infrastruktury nie odbudowano. Te sankcje, początkowo zainicjowane przez Busha seniora, a potem utrzymane podczas całej kadencji administracji Clintona, trwały ponad 10 lat i jak się szacuje kosztowały życie ponad 500.000. dzieci. Administracja Clintona była w pełni świadoma tych cyfr.

Cytat z wywiadu z 05 maja 1996 r.:

Telewizyjny show “60 Minutes”, Lesley Stahl pyta sekretarz stanu, Madeleine Albright w sprawie sankcji USA nałożonych na Irak:

„Słyszeliśmy, że zmarło pół miliona dzieci. To więcej niż zginęło w Hiroszimie. Czy taki koszt jest wart tego wszystkiego?”

Secretary of State Madeleine Albright odpowiada:

“Sądzę, że mieliśmy tu bardzo trudny wybór, ale koszt – sądzę, że koszt był tego wart”.

Co dokładnie było kosztem wartym zabicia 500.000 dzieci? Popatrzmy dalej.

Irak…w listopadzie 2000 r,, Irak zaczął sprzedawać ropę wyłącznie w euro. To był bezpośredni atak na petrodolara i nie można było tego tolerować. W odpowiedzi na to, rząd USA z pomocą mainstream media zaczął tworzyć masową kampanię propagandową twierdząc, że Irak posiada broń masowego rażenia i planuje jej użycie.

W 2003 r., USA dokonały inwazji na Irak. Gdy tylko USA posiadły kontrolę nad tym państwem, sprzedaż ropy została od razu przestawiona na dolary. To jest szczególnie ważne w związku z faktem, że powrót do dolara oznaczał stratę w wysokości 15-20 % z powodu wysokiego kursu euro. To nie ma żadnego znaczenia dopóki masz rachunek w petrodolarach.

Cytat z wywiadu z 02 marca 2007 r. dla DemocracyNow:

Wróciłem po kilku tygodniach, aby się z nim zobaczyć, a w tym czasie bombardowaliśmy Afganistan. Mówię – czy nadal idziemy na wojnę z Irakiem?, a on na to – jest jeszcze gorzej. Sięgnął do papierów na biurku, wziął jeden i powiedział:

„Dostałem to dzisiaj z samej góry (z biura sekretarza obrony). To memorandum, w jakim napisano, jak mamy wziąć się za 7 państw w ciągu 5 lat, poczynając od Iraku, potem Syria, Liban, Libia, Somalia, Sudan, a kończymy w Iranie”.

– Wesley Clark, emerytowany 4-gwiazdkowy generał i naczelny dowódca połączonych sił NATO od 1997 do 2000 r.

Libia…Muammar Kaddafi ukrył u siebie napastników z Lockerbie i pozwalał różnym terrorystom i organizacjom tworzyć obozy szkoleniowe na terenie Libii. Próbował kupić od Chin bombę atomową w 1972 r. W 1977 r. dokonał zbliżenia z Pakistanem, potem z Indiami. Poszukiwał możliwości zakupu gazu paraliżującego w Tajlandii. Potem zrobił coś całkiem szalonego. Kaddafi zdecydował się odejść od petrodolara na korzyść waluty opartej na złocie. Szukanie głowic i przechowywanie terrorystów to jedno, ale grożenie petrodolarowi to coś całkiem innego. W ciągu roku, „wewnętrzne” czynniki wywołały rebelię przeciw Kaddafiemu. Po przejęciu kontroli nad regionem, uzbrojeni przez USA/NATO rebelianci zamordowali Kaddafiego z zimna krwią i natychmiast utworzyli Libijski Bank Centralny.

Iran… W 2005, Iran starał się stworzyć Irańską Giełdę Naftową, aby w ten sposób pominąć kontrolowany przez USA petrodolar. Obawa przed tym, że mocarstwa zachodnie mogłyby zamrozić rachunki w bankach londyńskich i europejskich spowodowały zakończenie projektu. Jednak później Iran zdołał zabezpieczyć swe umowy na dostawę ropy w ten sposób, że zaczął jej wymianę na złoto. W odpowiedzi na to, rząd USA z udziałem mainstream media podjął próbę stworzenia międzynarodowego wsparcia dla uderzenia zbrojnego pod pretekstem przeszkodzenia Iranowi w planach budowy broni nuklearnej. W swoim przemówieniu o stanie unii, Obama zdobył się na stwierdzenie, że jeśli chodzi o Iran i jego upór w sprawie programu atomowego, to „na stole nie pozostały już żadne opcje”. Przez określenie „brak opcji” należy rozumieć także wysłanie broni nuklearnej w charakterze odstraszacza. W tym samym czasie, USA ustanowiło sankcje, o jakich sami urzędnicy amerykańscy mówią, że mają na celu spowodowanie upadku irańskiej gospodarki.

Syria… Syria jest najbliższym sojusznikiem Iranu i oba państwa są powiązane umową o wzajemnej obronie. Syria jest teraz destabilizowana przy pomocy “Free Syrian Army” (FSA), w nasilających się coraz bardziej próbach obalenia Assada. Dobrze znany jest fakt, że FSA składa się z przeróżnych terrorystów, są to frakcje od Afganistanu do Czeczenii, wyróżnia się pośród nich al-Kaida. Jednak to nie powstrzymuje USA czy nATO od dostarczania w sposób tajny pomocy dla FSA. Pomimo ostrzeżeń ze strony Rosji i Chin pod adresem USA, Biały Dom wydał oświadczenia w ciągu kilku minionych miesięcy wskazujące na możliwość przeprowadzenia zbrojnej interwencji. Jednak powinno być jasne, że sprawa interwencji wojskowej w Syrii i Iranie nie jest przedmiotem rozważań. Ta decyzja już zapadła, tak jak wcześniej w sprawie Iraku i Libii.

III WŚ: skalkulowane ryzyko zachowania system petrodolarowego

USA aktywnie pracuje nad tym, aby stworzyć kontekst, jaki da im dyplomatyczną przkrywkę do tego, co już wcześniej zostało zaplanowane. Motyw tych inwazji i tajnych operacji staje się jasny, gdy spojrzymy na to w pełnym kontekście i połączmy ze sobą elementy układanki.

Paradygmat petrodolara zabezpiecza dolara przed kompletnym upadkiem poprzez dwie rzeczy.

Po pierwsze, tworzy obowiązkowy międzynarodowy popyt na papier z Rezerwy Federalnej, co przeciwdziała inflacji dolara do rozmiarów hiperinflacji. Po drugie, zyski z ropy od OPEC są w części przeznaczane na spłacanie powiększajacego się długu państwowego, pomagając utrzymywaniu gigantycznego schematu systemu argentyńskiego (Ponzi scheme) na rynku skarbowym USA. Ci, którzy kontrolują USA rozumieją, że jeśli nawet tylko parę krajów zacznie sprzedawać ropę za walutę inną niż dolar, spowoduje to reakcję łańcuchową i dolara szlag trafi. Rozumieją, że nie ma absolutnie niczego innego, co podtrzymywałoby wartość dolara niż ten system właśnie, a zatem również resztę świata, co należy rozumieć jako jego kontrolę.

Lecz zamiast zaakceptować fakt, że dolar jest już u kresu swego życia, moce te dokonały skalkulowanego gambitu. Zdecydowały się użyć brutalnej siły armii USA, aby zmiażdżyć każdego i każde pojedyncze państwo na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

To wszystko biorąc oznacza, że jest źle. To, co trzeba zrozumieć to fakt, że na Iranie się nie skończy. Chiny i Rosja publicznie oświadczyły i to wcale nie w jakichś zawoalowanych słowach, że nie będą tolerować ataku na Iran i Syrię. Iran jest ich kluczowym sojusznikiem, jednym z ostatnich niezależnych producentów ropy w regionie. I wiedzą, że jeśli Iran przegra, to nie będzie innego sposobu ucieczki przed dolarem, jak tylko wojna. A jednak USA wciąż w to brną pomimo ostrzeżeń.

To, czego jesteśmy świadkami tutaj, to trajektoria lotu, która prowadzi prosto w rzecz nie do pomyślenia. Tę trajektorię zaplanowano wiele lat temu z pełną świadomością o ludzkich konsekwencjach.

Kto pociąga za sznurki?

A zatem kto nas w to wszystko wciąga? Co za psychopata chce świadomego wywołania wojny światowej, jaka doprowadzi miliony ludzi do śmierci tylko po to, żeby chronić wartość papierowej waluty?

Na pewno nie prezydent. Decyzja o ataku na Libię, Syrię i Iran podjęta została na długo przed tym, gdy Obama pojawił się w świetle narodowych reflektorów. A jednak daje sobą kierować lekceważąc swoje obowiązki jak marionetka, którą się z niego robi. Kto pociąga za sznurki?

Często najlepsza odpowiedź na coś takiego to zadać sobie inne pytanie. Cui bono? Kto ma korzyść?

Oczywiście, że są to ci, którzy mają władzę nad drukowaniem dolara z powietrza i mają najwięcej do stracenia, jeżeli dolar upadnie. Od 1913 r. władzę tę przekazano Rezerwie Federalnej.

Rezerwa Federalna to PRYWATNY podmiot, własność konglomeratu najpotężniejszych banków na świecie. A ludzie, którzy kontrolują te banki to ci, którzy pociągają za sznurki. Dla nich to tylko gra. Twoje życie i życie tych, których kochasz to pionki na ich szachownicy.

I jak czteroletni dzieciak strąca szachownicę ze stołu, gdy zaczyna przegrywać, te osoby gotowe są rozpocząć III WŚ, aby utrzymać kontrolę nad globalnym systemem finansowym.

Przypomnijcie sobie, jak te wojny następowały jedna po drugiej i ja nabierały tempa, jak wasi synowie i córki wracały do domu w trumnie udrapowanej flagą. Pamiętajcie o tym, gdy zaczną wam pokazywać palcem nowego złego ducha.

To co z tym robić?


Obecny klimat geopolityczny towarzyszący desperacji kartelu bankowego, aby utrzymać petrodolara, sprawia że obawy o wybuch III WŚ są większe niż wcześniej. Jeśli będziemy mieć dość szczęścia, być może uda się uniknąć światowego show wojskowego z udziałem Rosji, Chin i Zachodu. Ale nie możemy uniknąć upadku gospodarczego, nizależnie od tego, czy nastąpi wybuch wojny czy nie. Nie ma znaczenia ile kolejnych reżimów na Bliskim Wschodzie obalimy, po prostu nie uda nam się powstrzymać Chin i Rosji przed porzuceniem dolara w najbliższej przyszłości. Oba te państwa juz mają podpisane ważne umowy, jakich celem jest uwolnienie się od dolara. Mimo najlepszych wysiłków kartelu bankowego w zamiarze ratowania petrodolara, te paradygmat zaczyna zamierać.

No więc co z tym robić? Najpierw należy przyjąć do wiadomości rzecz nieuchronną. Moc chronienia tego nie leży w naszych rękach. Ale jednocześnie nie musimy siedzieć bezczynnie, gdy dolar wpada w coraz większy lej. Są konkretne sprawy, jakie możemy i powinniśmy zrobić.

1. przyjąć fakty do wiadomości

Krytyczne myslenie i zdrowy rozsądek są w zaniku w dzisiejszych czasach. Zamiast łykania tego, czym karmią mass-media, trzeba zacząć je kwestionować. Większość ludzi jest nieświadoma, że 90 % amerykańskich mediów jest kontrolowana przez 6 światowych konglomeratów, jakie mają udziały w komleksie zbrojeniowym i przemyśle naftowym i są współpowiązane z największymi interesami bankowymi.

a) nadchodzący upadek gospodarczy jest faktem matematycznym: link – http://www.crisishq.com/why-prepare/eco ... nevitable/

b) wybór “Obama vs Romney” jest tylko iluzją prawdziwego wyboru: link – http://www.crisishq.com/why-prepare/the ... of-choice/

2. upowszechnianie prawdy


Indywidualnie jesteśmy nieskuteczni. Ale razem mamy szansę. Ci przy władzy liczą na to, że ludzkie stado śpi.liczą również na naszą świadomą ignorancję, ponieważ wiedzą, że ludzie zamiast akceptować nieprzyjemną rzeczywistość wolą negować to, co oczywiste.

Wciąż jeszcze internet daje nam wyraźną przewagę nad tym systemem. Media społeczne spowodowały rzecz zdawałoby się niemożliwą – rozpowszechnienie informacji wśród milionów ludzi w ciągu paru dni. Potrzebujemy artykułów pisanych, filmów, aby iść z nimi jak burza po twitterze, zamieszczając na Facebooku, mailując je do każdego, kogo znacie, umieszczając na forach, itp. Róbcie swoją część roboty teraz używając dostępnych środków.

3. zacznijcie się szykować


Online na ten temat są setki rzeczy. Czasem informacja jest potrzebna i praktyczna, innymi razy zdezaktualizowana lub niekompletna. Strzeżcie się stron, jakie próbują nastraszyć was po to, żeby sprzedać ebooka o przygotowaniach na wypadek niebezpieczeństwa. Jeśli poświęcisz trochę czasu, znajdziesz wiele dobrych info online w tej sprawie. (…)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 paź 2012, 8:15 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
O to wizja pewnej staruszki z Valdres dotycząca III wojny światowej i nie tylko:

Pewna 90-letnia staruszka z Valdres w Norwegii, w 1968 roku otrzymała od Boga widzenie. Ewangelista Emanuel Minos który prowadził nabożeństwo w miejscu jej zamieszkania, spotkał się z nią i ona opowiedziała mu co zobaczyła. Ewangelista spisał to poselstwo i włożył do szuflady, gdyż uważał, że brzmi ono nieprawdopodobnie. Prawie po trzydziestu latach zrozumiał, że na temat tego widzenia musi porozmawiać z innymi. Pani z Valdres była prostą i godną zaufania chrześcijanką żyjącą na wysokim poziomie duchowym, miała również dobrą opinię u wszystkich, którzy ją znali. A oto co zobaczyła:
"Widziałam czas przed przyjściem Jezusa i wybuchem trzeciej wojny światowej. Widziałam świat przedstawiony jako rodzaj globusa. Widziałam Europę, jeden kraj po drugim. Widziałam Skandynawię, widziałam Norwegię. Widziałam pewne sceny, które wydarzą się bezpośrednio przed tym, zanim ponownie przyjdzie Jezus, krótko zanim nastąpi ostatnie nieszczęście. Nieszczęście, jakiego dotychczas nie przeżyliśmy."
Wymieniła ona 4 etapy:

1. Zanim Jezus ponownie przyjdzie i krótko przed wybuchem trzeciej wojny światowej będzie takie odprężenie, jakiego przed tym nie było. Zapanuje pokój między supermocarstwami na Wschodzie i na Zachodzie, i zapanuje długotrwały pokój. (to było powiedziane w 1968 roku, kiedy zimna wojna osiągnęła swój kulminacyjny punkt! E. Minos) W trakcie tego pokojowego okresu w wielu krajach dojdzie do rozbrojenia, również w Norwegii, a my nie będziemy przygotowani do trzeciej wojny światowej. A wojna rozpocznie się w taki sposób, jakiego nikt nie oczekiwał, z całkowicie nieoczekiwanego kierunku.

2. Wśród chrześcijan zapanuje taka letniość i odstępstwo od prawdziwego żywego chrześcijaństwa jak nigdy dotąd. Nim przyjdzie Jezus, Chrześcijanie będą zamknięci na słowa prorocze i napomnienia. Nie będą chcieli słuchać już o grzechu i zmianie swego życia. Zamiast tego pojawi się Ewangelia dobrobytu. Nadrzędnym celem stanie się, aby wiele osiągnąć i coś znaczyć. Dobra materialne i rzeczy których nam Bóg nigdy nie przyrzekał, staną się najważniejsze. Kościoły, domy modlitwy i salę zborowe nie zaleznych kościołów będą coraz bardziej pustoszały, a z drugiej strony za milionowe sumy będą budowane prestiżowe budowle! Zwiastowanie, jak: wziąć Jego krzyż i naśladować Jezusa, zastąpi rozrywka, kultura i sztuka, i to zacznie opanowywać kościoły, domy modlitwy, kaplice, tam gdzie należałoby z wzdychaniem bojować o odnowę, uświęcenie i przygotowanie na powtórne przyjście Jezusa. Stan taki będzie się nasilać w coraz większej mierze, krótko przed przyjściem Jezusa.

3. Będzie miał miejsce upadek moralny, jakiego nigdy dotąd stara Norwegia nie przeżywała. Ludzie żyć będą “na dziko bez ślubu”. (W roku 1968, pojęcie współżycia małżeństwa “na dziko” nie było znane. E.Minos) Nieczystość przedmałżeńska niewierność w małżeństwie będą całkowicie akceptowane i na wszystkie możliwe sposoby usprawiedliwiane. Pojawi się to nawet w chrześcijańskich kręgach i będzie tolerowane. To, co jest wbrew naturze – homoseksualizm, nie będzie uznawany za grzech. Krótko przed przyjściem Jezusa będą takie programy telewizyjne, jakich nigdy dotąd nie oglądaliśmy. (W 1968 roku telewizja dotarła do Norwegii. E.Minos) Telewizja będzie przepełniona okrutną przemocą tak, że ludzie będą się uczyć mordować, wzajemnie niszczyć, a na ulicach nie będziemy czuć się bezpiecznie. Ludzie będą naśladować to, co widzą. Telewizja nie będzie tylko jedna stacja, ale będzie to tak jak w radio, gdzie możemy po kolei włączać jednego nadawcę po drugim, i będzie to wszystko pełne przemocy, a ludzie będą to oglądać dla rozrywki. Będziemy widzieć przerażające sceny morderstw i wzajemnego wyniszczania, które będzie się rozpowszechniać w społeczeństwie. Również sceny cielesnego współżycia małżeńskiego będą pokazywane w telewizji. Te najintymniejsze wydarzenia małżeńskie będą się ukazywać na szklanym ekranie. Wszystko to co mieliśmy kiedyś, zostanie zniweczone, a to co jest najbardziej nieprzyzwoite zostanie pokazane naszym oczom. (To był rok 1968, ja protestowałem wskazując jej, że mamy paragrafy zabraniające czegoś podobnego. E.Minos) Wtedy ta starsza pani powiedziała: “Tak się stanie, a ty to zobaczysz”.

4. “Ludzie z ubogich krajów będą przybywać masowo do Europy. (W 1968 roku o takim napływie cudzoziemców nie było jeszcze mowy. E. Minos) Oni również przyjadą do Skandynawii i Norwegii. Będzie ich tak dużo, że ludzie będą źle o nich myśleć i nieprzychylnie ich traktować. Będą ich traktować, jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów. (protestowałem odnośnie napływu cudzoziemców. W tym okresie tego nie rozumiałem. E. Minos) Wtedy popłynęły łzy po policzkach tej starszej pani. “Ja już tego nie zobaczę, ale ty to będziesz mógł zobaczyć.” I wtedy nagle przyjdzie Jezus i wybuchnie trzecia wojna światowa. To będzie krótka wojna, ale wszystko, co dotychczas widziałam w czasie (pierwszej i drugiej) wojny będzie zwykłą zabawą w porównaniu do tego, i skończy się to bombami atomowymi, a powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać. To przejdzie przez kilka kontynentów i dotknie Amerykę, Japonię, Australię i inne bogate kraje. Woda będzie skażona i nie będzie możliwa uprawia ziemi. Rezultat będzie taki, że pozostanie tylko resztka ludzi. A resztka ludzi z bogatych krajów będzie próbować ucieczki do ubogich krajów, ale tam będą tak samo źle i nieprzyjaźnie traktowani, jak my obchodziliśmy się z nimi, gdy byli u nas. Jestem szczęśliwa, że tego nie będę musiała oglądać, ale kiedy się ten czas przybliży, musisz się zdobyć na odwagę, by to opowiedzieć. Ja otrzymałam to od Boga, i nic z tego wszystkiego nie jest sprzeczne z tym, co mówi Biblia. Ale ten, komu są przebaczone grzechy i dla kogo Jezus jest Panem i Odkupicielem, ten będzie zachowany.
spisał – Emanuel Minos

Źródło: www.polskiepanstwopodziemne.wordpress.com

Byłoby to wiarygodne, gdyby opublikowane było w 1969.
Publikacja tej historyjki obecnie mija się z celem, gdyż brzmi niewiarygodnie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 paź 2012, 10:01 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Rada Ministrów o III Wojnie Światowej

Artykuł z portalu mPolska24.pl

Ekspose premiera Donalda Tuska z dnia 12 października 2012 r. miało specyficzny akcent końcowy. Premier bez ogródek ostrzegł Polaków przed wybuchem wojny:

„My od lat, mniej więcej od lat dwudziestu ścigamy się z historią, ścigamy się o kolejne lata pokoju i spokoju, dobrych relacji z sąsiadami, możliwości rozwoju, korzystania z pieniędzy europejskich i umacniania się w tej kulturze zachodu. Od dwudziestu lat ścigamy się z czasem, bo historia rzadko kiedy dawała nam tyle czasu, ale naprawdę może być tak, że nie za rok, może za pięć, ale kiedyś ta historia swoje szpetne oblicze może znowu pokazać, tu w tej części świata, bo zawsze tak się działo.”.

Źródło: videosejm.pl (od 52 min 20 s).

Zwraca uwagę pewność Premiera, że wojna wybuchnie („bo zawsze tak się działo”) oraz mniej zdecydowane określenie jej terminu („może za pięć lat”). Pięć lat to czas wystarczający do przestawienia gospodarki na potrzeby napastniczej wojny. Pierwszy z brzegu przykład. Niemcy 1933 r. – państwo zdemilitaryzowane. Niemcy 1938 r.- rozwijanie strategiczne odbudowanych nowoczesnych niemieckich sił zbrojnych do kolejnych kampanii. Termin wskazany przez Donalda Tuska nie wydaje się zatem przypadkowy.

Premier nie wspomniał czy potencjalny konflikt będzie miał charakter lokalny, czy światowy. Wątpliwości w tej sprawie nie ma minister finansów Jacek Rostowski. W dniu 14 września 2011 r. wygłosił przemówienie w Parlamencie Europejskim, a w nim podzielił się z europarlamentarzystami i opinią publiczną następującą rozmową:

„Na lotnisku spotkałem się z kolegą, który ze mną współpracował w czasach transformacji, a dziś jest prezesem wielkiego banku polskiego. Powiedział mi: "Wiesz po takich wstrząsach, gospodarczo-politycznych, rzadko się zdarza, żeby po 10 latach nie było także katastrofy wojennej. Poważnie się zastanawiam nad tym, żeby dla dzieci uzyskać zieloną kartę w stanach".”

Źródło: stenogram posiedzenia Parlamentu Europejskiego (s. 3)

Rozmówca Ministra Finansów nie ma złudzeń, że przyczyną wojny będą wstrząsy gospodarczo-polityczne trwające od 2008 r. na całym świecie. Teza o zielonej karcie wyklucza Stany Zjednoczone jako teatr działań wojennych. W praktyce pozostaje zatem Europa i Azja. Wedle przewidywań polskiego bankowca, licząc od września 2008 r. (upadek Lehman Brohers), konflikt może wybuchnąć ok. 2018 r. (10 lat ponownie nawiązuje do międzywojnia – wybuch Wielkiego Kryzysu 1929 - wybuch wojny 1939). Uderzająca zbieżność z obawami Premiera (może za pięć lat - 2017 r.). Czy na przestrzeni roku od przemówienia Ministra Finansów zagrożenie uległo takiej konkretyzacji, że ostrzeżenie pojawiło się w ważnej mowie politycznej Premiera?

Wiedza o grożącym konflikcie wydaje się powszechna w elitach władzy i gospodarki. Anna Applebaum, żona Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego w opublikowanym w „The Washington Post” felietonie „Następna misja NATO” z dnia 23 listopada 2010 r. bez ogródek radzi zacieśniać związki z Rosją:

"Pewnego dnia może się okazać, że pomagamy Rosji w obronie granic przeciw Chinom, więc lepiej zacząć się do tego przygotowywać".

Źródło: NATO’s next mission, The Washington Post

Anna Appelbaum wskazuje zatem na Azję, jako teren przyszłych działań wojennych pomiędzy mocarstwami atomowymi (prewencyjne użycie broni atomowej nawet na atak konwencjonalny zapowiedziała Rosja w swej zmienionej doktrynie wojennej).

Czy za słowami idą konkrety?

W odpowiedzi na zapytanie poselskie Ministerstwo Gospodarki w dniu 10 czerwca 2009 r. poinformowało:

„W 2008 r. w MON został przygotowany i uzgodniony międzyresortowo projekt „Programu mobilizacji gospodarki” na lata 2009-2018 (PMG-09). Dokument ten został przyjęty uchwałą Rady Ministrów nr 69/2009 z dnia 8 maja 2009 r. Przyjęcie PMG-09 przez RM będzie stanowić podstawę do udzielenia przez ministra gospodarki w 2009 r. podmiotom objętym PMG-09 dotacji na utrzymanie mocy produkcyjnych i remontowych. Intencją ministra gospodarki jest, aby środki zarezerwowane w budżecie na ten cel trafiły do spółek jeszcze w pierwszym półroczu 2009 r. W MG uruchomiono już odpowiednie procedury związane z określeniem wysokości dotacji dla podmiotów objętych PMG-09”.

Źródło: Sejm RP.

Smaczku uchwaleniu Programu dodaje, że w dniu 8 maja 2009 r. oficjalnie nie odbyło się żadne posiedzenie Rady Ministrów (źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów). Dzień 8 maja 2009 r. był piątkiem. Tradycyjnie posiedzenia gabinetu odbywają się we wtorki. Ponadto sprawa PMG-09 nie znalazła się w oficjalnym programie prac Rady Ministrów (źródło: Plan prac rządu na I półrocze 2009 r.). W tajemnicy przed opinią publiczną Rada Ministrów uchwaliła i realizuje Program Mobilizacji Gospodarki do 2018 r. Jednocześnie po raz trzeci w oficjalnych wypowiedziach przedstawicieli rządu zakreślono horyzont życia w pokoju do 2018 r.

Tajne plany Rady Ministrów nie pozostają na papierze.

W ramach przygotowań do mobilizacji po raz pierwszy od lat 80-tych XX wieku pracownicy ministerstw uczestniczą w szkoleniach m.in. w zakresie dyslokacji do tworzonych zapasowych centrów zarządzania poza centrum Warszawy na wypadek wojny. O wadze przygotowań do wojny świadczą następujące słowa Premiera w wyżej cytowanym ekspose:

„I chcę powiedzieć, że wtedy musimy być gotowi, musimy być przygotowani i tego czasu musimy wygrać jak najwięcej. I w tym wygranym czasie musimy jak najwięcej zbudować, jak najwięcej pieniędzy zainwestować, w dzieci, w drogi, w rodzinę, w miejsca pracy.”

W tych słowach Donald Tusk oddał istotę potencjału mobilizacyjnego (dzieci jako uzupełnienie wojennych strat demograficznych lub wręcz jako kolejne roczniki przyszłych poborowych) oraz rozwinięcia mobilizacyjnego (miejsca pracy, które będą wykorzystywane na cele zaopatrzenia sił zbrojnych). Podkreślenie w tym kontekście dróg wskazuje na manewrowy charakter spodziewanej wojny względnie na logistyczne znaczenie terytorium Polski dla zaopatrzenia dalej przebiegających frontów (zaopatrzenia Niemcy → Rosja na front w Azji?).

Czy to tylko przezorność, czy może Rząd „zapomniał” poinformować Polaków o jakimś konkretyzującym się zagrożeniu?

http://urbas.blog.onet.pl/Rada-Ministro ... 04266941,nNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 paź 2012, 10:43 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
adrian88888 pisze:
Czy to tylko przezorność, czy może Rząd „zapomniał” poinformować Polaków o jakimś konkretyzującym się zagrożeniu?

http://urbas.blog.onet.pl/Rada-Ministro ... 04266941,n


Ja tego gościa "urbas" już dawno przestałem czytać. Ostatnim wpisem, który przeczytałem udowodnił mi, że kryje się ze swoimi prawdziwymi intencjami. Napisał wtedy, że należy pilnować umacniania złotówki i to jest najważniejszy sposób, aby Polacy stale się bogacili. Nie są to dosłowne słowa, ale sens był podobny. Jest to kuriozalne stwierdzenie jak na człowieka o wykształceniu jakim się chwali.

Co do zacytowanego zdania:
Przede wszystkim to nie jest nasz rząd i o niczym nie zapomniał. Przejmując władzę wytoczył wojnę przeciwko:
górnikom, stoczniowcom, rolnikom, kibicom, emerytom, nienarodzonym dzieciom, macherom, patriotom, pisowcom, chorym i wszystkim, którzy śmią się nazywać Polakami. Straszenie było od początku priorytetem i metodą na rządzenie, a ten artykuł jest na rękę tej sitwie. Więc kto to jest pan Urbaś?

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lis 2012, 11:29 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2012, 20:06
Posty: 28
Płeć: mężczyzna
Co do powyższego, to i ja podziękowałem już panu Urbasiowi. Na dobre...

Zaś wracając do meritum sprawy.
Jeśli faktycznie wychodzić z założenia, że zachowania ludzkości są w pewnym sensie odbiciem jej duchowej spuścizny (wedle zasady myśl i duch panuje nad materią), to być może sami jesteśmy odpowiedzialni za "piekło" które nieprzerwanie panuje na ziemi.

Zwróćcie uwagę głównie na XXw. Ludzkość wpisuje się w ramy cywilizacji medialnej. Co za tym idzie, wszelkie negatywne oddźwięki czy sygnały są powielane setki, tysiące razy dzięki rozwijającej się globalizacji (prasa, potem radio i telewizja). Doprowadza to w dalszej konsekwencji do skonfrontowania jednostki ze złem, które zasadniczo przewyższa je setki razy. Człowiek czuje się osaczony, wyalienowany, przestraszony i zaszczuty. Nie ma sił na pozytywne myślenie i kreowanie w swoich pragnieniach świata lepszego, w którym może zaistnieć. Człowiek poddaje się czynnikom zewnętrznym. Traci wiarę i "usycha".
Spójrzcie na wiele społeczności odosobnionych, pozostających na uboczu cywilizacji. Dlaczego stworzyli tam swoje małe enklawy spokoju, szczęśliwości i dobrobytu?
Bo żyją minimalnym kosztem, traktując innych jak rodzinę, pomagają sobie i czerpią bezpośrednio z natury to, co najlepsze i najpiękniejsze. I nie wiedzą NIC o świecie zewnętrznym. Nie potrzebne im to do szczęścia. Wiecie jak taką sielankę i spokój najlepiej zburzyć? Kupić takim ludziom odbiornik telewizyjny i kazać oglądać co wieczór.
I koniec...mleko się wyleje.

Media zwielokrotniły w naszej cywilizacji potrzebę posiadania, gromadzenia i CHCENIA. Ona była zawsze, ale nigdy o takim zasięgu. I teraz dochodzące do oczu i uszu wielu ludzi spekulacje o "złych czasach", "wojnie", "terroryzmie" mają takie same założenia. Pozbawić nas możliwości kreatywnego myślenia, w którym nie będzie strachu anie obawy przed przyszłością. Mało tego- mają za zadanie zablokować nasz optymizm i wiarę w to, że nasza moc kreacyjna jest coś warta.
Mamy słuchać tylko "wybranych" i podpisywać się pod ichnimi koncepcjami.

Dlatego zmiany trzeba zacząć przede wszystkim OD SIEBIE. I niech nikt mi nie mówi że pozytywne myślenie coś kosztuje i jest w dzisiejszym świecie niewykonalne. Kreujmy pozytywną rzeczywistość najpierw w myślach. Ale róbmy to konsekwentnie i z zaangażowaniem. Ani się spostrzeżemy, kiedy projekcje myślowe staną się rzeczywistymi odruchami i gestami, znamionujące czyste intencje.

To nie stanie się z dnia na dzień, nie z roku na rok, może nawet nie w tej dekadzie. Ale prędzej czy później taki wysiłek wyda odpowiednie owoce. Warto się chyba starać. Być może plony tego wysiłku zbierać już będą nasze dzieci. Może jeszcze my?
Wszystkim życzę cierpliwości i odwagi.
:uśmiech:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2012, 10:59 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
w nawiązaniu do histerii w mediach dotyczacej broni chemicznej u Assada prawda jest oczywista
kto jest prowodyrem
Szokujący film pokazujący syryjskich rebeliantów testujących broń chemii


http://www.prisonplanet.pl/polityka/syryjscy_rebelianci,p1931229759Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 gru 2012, 12:49 
Wojny nigdy nie były prowadzone za pomocą szabli i karabinów.
Tego typu działania zawsze były tylko zwodniczą sztuczką dla osiągnięcia innych celów.
Minęło wiele tysięcy lat i ludzie dalej dają się nabierać na MIT WOJNY.

Wystarczy przeczytać cienką książeczkę SUN TZU"S. aby wiedzieć o czym piszę.

WWW.COM = WW3 inaczej WWW = WW3 czyli 3 Wojna Światowa

Brytyjski inżynier Sir Tim Berners aktualnie dyrektor World Wide Web Consorcium W3C w marcu 1989r napisał propozycję utworzenia WORLD WIDE WEB czyli Ogólnoświatowej Sieci


Koledzy i koleżanki , już od dawna jesteście żołnierzami w tej wojnie.Na górę
   
 
 
Post: 11 gru 2012, 14:36 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 12 lip 2011, 11:10
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Minęło wiele tysięcy lat i ludzie dalej dają się nabierać na MIT WOJNY.


Kurde, trzeba o tym powiedzieć tym milionom żołnierzy i cywilów poległych na przestrzeni lat. Durnie dali się nabrać i leżą w ziemi. Niech wstają, lenie śmierdzące.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 gru 2012, 14:52 
Ehh pisze:
Kurde, trzeba o tym powiedzieć tym milionom żołnierzy i cywilów poległych na przestrzeni lat. Durnie dali się nabrać i leżą w ziemi. Niech wstają, lenie śmierdzące.


Nie tylko tym co polegli, ale i tym co są żywi trzeba powiedzieć że to nie ciała są istotne w tej grze pozorów lecz ich dusze.
Mam nadzieję że wiesz o tym że jesteś duchem a nie ciałem????Na górę
   
 
 
Post: 11 gru 2012, 16:48 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1448
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
Farmer pisze:

Koledzy i koleżanki , już od dawna jesteście żołnierzami w tej wojnie.


a to rzeczywiście niegłupie jest :)

wojna, której nikt nie widzi, rozgrywa się dokładnie na naszych oczach....
inspirujące skojarzenie :ninja:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 gru 2012, 19:58 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 12 lip 2011, 11:10
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
Farmer pisze:
Ehh pisze:
Kurde, trzeba o tym powiedzieć tym milionom żołnierzy i cywilów poległych na przestrzeni lat. Durnie dali się nabrać i leżą w ziemi. Niech wstają, lenie śmierdzące.


Nie tylko tym co polegli, ale i tym co są żywi trzeba powiedzieć że to nie ciała są istotne w tej grze pozorów lecz ich dusze.
Mam nadzieję że wiesz o tym że jesteś duchem a nie ciałem????


Zdefiniuj pojęcie "jestem".Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 gru 2012, 21:03 
Ehh pisze:
Zdefiniuj pojęcie "jestem".


Pojęcie "JESTEM" jest odwrotnie proporcjonalne do pojęcia "POLEGLI :tak: koniec definicji.Na górę
   
 
 
Post: 30 gru 2012, 23:32 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 30 gru 2012, 23:28
Posty: 2
A Alkaida walczy :ninja: 3kg zlota za USraelitow :bangheadwall: Na stronach internetowych islamskich bojowników pojawiła się informacja, że Al-Kaida zapłaci za zabicie amerykańskiego ambasadora w Sanie, oraz za każego zabitego żołnierza armii Stanów Zjednoczonych.

Wg umieszczonego na stronach internetowych komunikatu za każdego zabitego amerykańskiego żołnierza Al-Kaida będzie wypłacała równowartość 5 milionów riyali jemeńskich, czyli około 23 tys. dolarów. Jeszcze większą nagrodę oferuje za głowę amerykańskiego ambasadora w Sanie, bo aż 3 kg złota, warte około 160 tys. dolarów.

Oferta ma być ważna przez sześć miesięcy i jak twierdzą członkowie Al-Kaidy ma “inspirować i zachęcać nasz muzułmański naród do Dżihadu”.

Ogłoszone polowanie na głowy jest odpowiedzią na ostatnie amerykańskie ataki lotnicze. Wg informacji przesłanych przez talibów w jednym z nich śmierć poniósł Saleh Mohammed al-Ameri, jeden z przywódców operacyjnych ugrupowania.
http://europejczycy.net/12000/artykuly/konflikty/al-kaida-oferuje-nagrody-za-zabijanie-amerykanskich-zolnierzy/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 sty 2013, 17:45 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
wklejam to tutaj, aby nie znikły w gąszczu kolejnych postów z http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto ... tart=10800

Witam,
Przesyłam swoje opracowanie nt III wojny. Ze względu na objętość tekst dzielę na kilka części.

Część 1:

III wojna światowa

Na podstawie niepublikowanych tekstów prof. Arteuzy Centuriona pt. Kiedy wybuchnie III wojna światowa oraz innych źródeł a także własnych ustaleń opracował Andy Collins.

Wprowadzenie

Centurie i inne teksty Michela Nostradamusa są najdokładniejszymi przepowiedniami spo-śród wszystkich jakie istnieją. Dlatego wzbudzają one taką ciekawość, a zarazem kontrower-sje. Amerykanie po ataku terrorystycznym na nowojorskie World Trade Center w 2001 r. otworzyli na Uniwersytecie Stanowym Karoliny Północnej w Chapel Hill specjalne studia o doniosłości myśli wszechwiedzącego astrologa.
Wizje tego autora mają jedną wadę - a może skądinąd i zaletę - że większość z nich można różnie interpretować. Wiele z nich to tak zwane centurie janusowe. Skąd ta nazwa się bierze? Otóż, Janus to rzymskie bóstwo o dwóch twarzach, spoglądające równocześnie w przeszłość i przyszłość. Wiele centurii i innych tekstów Nostradamusa można odnieść do czasów z za-mierzchłej przeszłości jak i z przyszłości. Trudności w interpretacji jego tekstów polegają na tym, że niektóre z nich można przypisać do dwóch, trzech, a nawet czterech zdarzeń w róż-nych wiekach, np: jeden czterowiersz może dotyczyć wieku XVII, XIX, XXI i XXII. Są też oczywiście teksty dotyczące jednego konkretnego wydarzenia. O tej "janusowej” wersji wy-darzeń" zapisanych w niektórych centuriach i innych tekstach Nostradamusa pisze znany hi-storyk Roger Prevost (mimo, że z wieloma jego opiniami można się nie zgodzić) to udało mu się udowodnić jedno, a mianowicie, że centurie i teksty Nostradamusa opisywać mogą wiele zdarzeń. Książka tego autora z roku 1999 nosi tytuł Nostradamus, le mythe et la realite.
Być może dlatego w 1594 roku, kiedy Jean Chevigny (sekretarz Nostradamusa) wydał pierw-szy ze swoich traktatów o Nostradamusie (na podstawie licznych notatek),opatrzył go tytułem La premiere face du ianus francois (Pierwsze oblicze francuskiego Janusa). Nostradamus, ten prorok-jasnowidz jest ciągle badany. Wciąż też odkrywane są (w jakichś "zapadłych" biblio-tekach) jego różne teksty i traktaty - wiele z nich nie ma w ogóle żadnych oznaczeń.


Przed wojną

Z III wojną światową jest problem, bo Nostradamus pisze jednoznacznie (tu wszyscy bada-cze bez wyjątku się zgadzają), że wybuchnie ona w XXI wieku. Jednak Nostradamus nie określa w jakiej dekadzie, czy w której połowie w/w wieku ona wybuchnie. Pisze jednak, że nastąpi to w roku, którego suma liczb wyniesie 3, a rok ten podzielony przez 3 daje liczbę całkowitą. Takich dat w XXI wieku jest trzy:2001, 2010 i 2100. Należy jednak brać pod uwa-gę fakt, że w średniowieczu powszechnie pomijano pierwszą literę roku lub drugą, jeżeli liczbą tą było 0 i na przykład zamiast roku 1065 pisano po prostu'' 65 lub 1543 pisano po prostu '543. Ponieważ Nostradamus robił często "psikusy", żeby bardziej "zagmatwać w głowach" czytających, to badacze jego tekstów przyjmują jeszcze dwie daty ewentualnego rozpoczęcia III wojny. Jest to rok 2012 i rok 2021.Nostradamus nigdzie nie napisał po ilu latach od I-ej czy II-ej wojny rozpocznie się III wojna światowa. W niektórych tekstach opisujących III wojnę światową (tylko dla tego wydarzenia autor używa tajemniczej nazwy -"lata liturgii"- badacze dla jej określenia mają różne zdania-interpretacje), np. rok '607 liturgii.
A oto wszystkie znane daty kalendarza juliańskiego wymienione jednoznacznie w tekstach Nostradamusa: rok 1792, rok 1999, rok 2163, rok 3792 i rok 3797.
Za rokiem 2021 przemawia jeszcze jeden fakt. Mianowicie gen. Albert Pike (amerykański generał konfederatów z wojny domowej i późniejszy ideolog masonerii, głównie Ilumina-tów) w roku 1871 założył 150-letnie przygotowanie do III wojny globalnej (które to wojny mają sprowokować Illuminaci, aby zdobyć władzę absolutną nad światem).
Nostradamus napisał w swoich tekstach i listach, że III wojna światowa będzie najbardziej krwawym i okrutnym konfliktem wojennym w dziejach ludzkości - aż do roku 3792, tj. do czasu tzw. wojny ze śmiercią - czyli najprawdopodobniej tzw. Har-Magedonu.

III wojna będzie trwała aż 27 lat i będzie największym konflikt totalnym w dziejach świata. Na olbrzymią skalę użyte zostaną bronie masowego rażenia. Wojna ta ma być wojną dwóch największych religii, wyznawców tego samego Boga. Wojna ma być poprzedzona dekadą religijnego superterroryzmu. Podczas III wojny ma zginąć dwie trzecie ludności świata.
W czasie III wojny i 50 lat po niej ma panować superrtotalitaryzm i superautorytaryzm.
Przed jej wybuchem i w trakcie jej trwania mają mieć miejsce straszne wydarzenia: dwie ka-tastrofy kosmiczne: uderzenie odłamka komety lub meteorytu oraz przebiegunowanie Ziemi, a także towarzyszące im i nie tylko kataklizmy i katastrofy naturalne połączone z przesunięciami kontynentów, topnieniem lodowców, olbrzymimi tsunami, huraganami, superhuraganami a nawet hiperhuraganami.
Te wszystkie nieszczęścia mają się zakończyć tzw. "cudem krzyża”.
Po tych strasznych wydarzeniach świat (Ziemia) ma się całkowicie zmienić - ten nowy świat w ogóle nie będzie podobny do obecnego. Nostradamus tak pisze:

Po trzeciej inny świat i inny klimat,
niektóre ziemie zatoną, a niektóre wynurzą z otchłani,
stare mapy bezużyteczne, bo lądy zmienią brzegi i kształty,
wiele ocalałych narodów szukać będzie nowych siedzib,
Sahara się zazieleni, a zielona wyspa (Grenlandia) stanie się żyzną i zieloną,
Śródmorze się zamknie a Bałtyk otworzy, Skandynawia stanie się wyspą.

Nostradamus oraz inni prorocy i wizjonerzy piszą mnie więcej tak:
Wszystkie wizje w zasadniczych sprawach w 100% się spełnią,
czyli jeśli była I i II wojna światowa, to będzie i przewidywana III wojna.
Ludzie poprzez swoje dobre uczynki mogą opóźnić jakąś tragedię (dlatego nie ma w proroc-twach ściśle określonych dat, np Nostradamus w swoim tekście napisał, że I i II wojna świa-towa wybuchną w jednym pokoleniu i to się sprawdziło: 1914 + 25 = 1939 (czas trwania po-kolenia przyjmuje się na 25 lat).
Nostradamus jednak wiedział, że różne osoby przyjmują różne daty trwania jednego poko-lenia (tak było kiedyś i jest dziś) to jest w granicach od 18 do 33 lat-czyli od tzw. "pełno-letności" do „wieku chrystusowego".
W ten sposób właśnie prorocy i wizjonerzy jak gdyby „zabezpieczają swoje przepowiednie”.
Jeśli wizjonerzy i prorocy mówią o zmianie, to mówią o "złagodzeniu objawów" a nie o "cał-kowitym uniknięciu" jakiegoś wydarzenia (wtedy spełniają się one np. w 80%) np. kataklizmu lub wojny, a także wydłużeniu w czasie - może ono nastąpić kilka lub kilkanaście lat wcześniej lub później.
To nie jest wymysł proroków i wizjonerów, np. Apokalipsa, czyli objawienie św. Jana Ewangelisty (nie tylko ona zresztą - ale również inne księgi Biblii-konkretnie Starego Testa-mentu), mówią o tym, że nasze dobre uczynki, modlitwa, pamięć o dniu świętym (np. niedzie-li) wyznaczonym na oddawanie czci naszemu Stwórcy może odwlec kary nałożone na niepo-korną ludzkość lub je złagodzić. Dlatego w czytaniu proroctw i przepowiedni nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do dat, które pojawiają się zresztą stosunkowo rzadko, a obserwować kolejność wydarzeń. Nostradamus często mówił, że w przepowiedniach są dwa scenariusze. Jeden negatywny, czyli ten, o którym mówi dane proroctwo, i scenariusz pozytywny. Jeżeli ludzkość się nie poprawi, to zrealizuje się scenariusz negatywny, a jeśli zwróci się pokornie do Boga, to te groźne wydarzenia mogą zostać złagodzone lub odsunięte w czasie, ale wypełnić się muszą.
Cyt:"Bóg Ojciec wysłucha próśb swoich dzieci, jeżeli będą się gorliwie o nie modlić, będą prosić i przepraszać ze szczerego serca - wtedy odłoży lub zmniejszy On (Jahwe-czyli z he-brajskiego: Jestem, Który Jestem) kary nałożone na nich".

Nostradamus w czasie pobytu na dworze króla Francji Henryka II publicznie w trakcie wy-stawnej uczty wydanej na jego cześć powiedział, cyt:
"Gdybym nawet mógł ujawnić wszystko za zgodą Świętego Oficjum – to ujawniłbym na pewno dużo więcej, ale nie zrobiłbym tego całkowicie, lecz tylko tak dalece jak to możliwe. Litościwie bym wiele zataił".
Nie chcę nikogo straszyć, ale proszę sobie wyobrazić co by było gdyby Nostradamus ujawnił nam wszystko - skoro to co nam przekazał jest już tak porażające i straszne.
Musimy wiedzieć, że Nostradamus pisał dużo, ale wiele czterowierszy i sześciowierszy rwał lub gniótł i odrzucał na bok lub wrzucał do ognia.
Każdy tekst pisał na małych kartkach, a następnie wszystkie kartki rozrzucał na podłogę -zbierając je ze swoim sekretarzem i w sposób dowolny, czyli przypadków, włączał je do po-szczególnych centurii i alamachu złożonego z prognostyków. Dlatego też za tekstem, który dotyczy np. wieku XVII występuje tekst dotyczący XXI wieku, a później XVI i po nim XXXI, a następnie XIX itd.
Jean de Chawigny -sekretarz Nostradamusa - w tajemnicy przed mistrzem ratował co się da i wiele z jego tekstów dzięki niemu zostało uratowanych i od razu po śmierci Jasnowidza wy-danych. To dla badaczy ogromna skarbnica wiedzy.

W tzw. doktrynie wojennej Iluminatów można przeczytać: „Trzecia wojna światowa musi mieć miejsce na bazie różnic, podsycanych przez agentów Illuminatis, pomiędzy syjonistami i światem muzułmańskim. Wojna musi być tak zorganizowana, aby syjoniści i muzułmanie wyniszczyli się nawzajem. Podczas gdy inne narody zostaną jeszcze raz podzielone tym tema-tem i będą zmuszone do walki aż do całkowitego fizycznego, moralnego, duchowego i eko-nomicznego wyczerpania. My wtedy powinniśmy uwolnić nihilistów i ateistów i powinniśmy sprowokować przerażający socjalny kataklizm, który w całym swoim terrorze jasno ukaże narodom efekt absolutnego ateizmu, źródła bestialstwa i najbardziej krwawych zamieszek. Wówczas wszędzie obywatele zmuszeni do samoobrony przed światową mniejszością rewo-lucjonistów, wyniszczą tych niszczycieli cywilizacji a masy rozczarowane chrześcijaństwem, których deistyczny duch, od tego momentu, pozostanie bez kompasu i jakiegokolwiek kierun-ku, pragnące ideału, lecz niewiedzące gdzie złożyć swoją adorację, otrzymają prawdziwe światło uniwersalnej manifestacji, doktryny Lucyfera, ostatecznie wystawionej na publiczny widok. Ta manifestacja będzie wynikiem generalnego reakcyjnego ruchu, który nastąpi po zniszczeniu chrześcijaństwa i ateizmu, obydwu zwyciężonych i wyniszczonych w tym samym czasie.”

Otóż, w/g Nostradamusa kalifat Wielkiego Talibanu (pod przywództwem III antychrysta-mahdiego) powstanie na gruzach obecnego Pakistanu a nie Afganistanu, który po zniszczeniu bombą lub bombami atomowymi wojsk NATO zostanie tak jak inne kraje muzułmańskie Azji Środkowej przyłączony do Talibanu (Pakistanu).
Ponadto sunniccy talibowie będą podsycać zamieszki w szyickim Iranie (dawnej Persji)-aby zniszczyć państwo ajatollahów i przyłączyć go do Talibanu. Wszystko wskazuje, że tak się właśnie stanie.
Wreszcie na Półwyspie Arabskim powstanie tzw. VAR -to jest konfederacja państw arab-skich, a jej przywódcą oraz naczelnym dowódcą wojskowym będzie - pochodzący z Jemenu – tzw. Jezus muzułmański, który pod Bagdadem dojdzie do porozumienia z mahdim.
Wielki Taliban powstaje już na naszych oczach-a jego twórcami będą: pakistańsko-afgański talib- mahdi i jemeńsko-arabski szejk, Jezus muzułmański.

Siły mahdiego przejmą władzę w Pakistanie. W ich ręce wpadnie broń atomowa tego kraju. Wykorzystają ją do ataku na wojska USA i ich sojuszników w Afganistanie. Zadadzą woj-skom okupacyjnym bardzo dotkliwe straty, m.in. korpusowi polskiemu.
Wstrząs na świecie (szczególnie w krajach NATO) -ma być tak ogromny-że wszystkie kraje Zachodniej Europy z Afganistanu wycofają się - korzystając z oferty pokojowej talibów i ogólnoświatowych przeprosin oraz ukarania winnych(zrzucenia bomby jądrowej) generałów, których dla wyższych celów poświęci mahdi. Osamotniona w kryzysie Ameryka, rządzona przez cyt: "Nieudolnego i słabego", również wycofa swe wojska i to z całego Bliskiego Wschodu podpisując z talibami odpowiedni traktat, w którym zgodzi się cyt: "Na pokojowe zjednoczenie wszystkich muzułmanów w Azji i Afryce"- do którego dążył wielki prorok Ma-homet. Hasłem talibanu będzie jedność muzułmanów w jednym państwie - na co za ułudę wieczystego pokoju zgodzi się bezkrytycznie USA i Unia Europejska.
Po klęsce afgańskiej pasywny stanie się Zachód, a w ofensywie będą inne państwa w tym Wielki Taliban i Chiny.
Po tym nic już nie stanie na przeszkodzie w budowie dwóch potężnych państw muzułmań-skich: kalifatu Wielkiego Talibanu i Zjednoczonego Sułtanatu Malajów.
Równocześnie wielki kryzys spowoduje (po klęsce afgańskiej) dalsze wycofywanie wojsk amerykańskich ze wszystkich kontynentów w tym z Europy.
Stanie się (w USA) z powrotem modna polityka izolacjonizmu pod hasłem-cyt. "Przede wszystkim Ameryka".

Tuż przed III wojną światową wojsk amerykańskich w Europie i Azji - z wyjątkiem nie-licznych grup doradców - praktycznie już nie będzie.
Zamiast baz wojskowych (najpierw zostaną zlikwidowane w Niemczech, bo Niemcy nie będą chciały współuczestniczyć w ich finansowym utrzymywaniu), będzie Europę i Azję opływała nieliczna amerykańska marynarka wojenna - która całkowicie z przyczyn naturalnych zniknie z tej części świata po wielkiej katastrofie kosmicznej i wybuchu III wojny światowej.
Traktat atlantycki po klęsce afgańskiej zostanie zmieniony i przestanie obowiązywać słynny punkt o pomocy zbrojnej w razie napadu na jedno z państw sojuszniczych. Stanie się to w przededniu III wojny światowej. NATO będzie bardziej sojuszem politycznym niż wojsko-wym. Najprawdopodobniej będzie to już sojusz (NATO), który będzie zrzeszał około 40 pań-stw Europy, Ameryki i Azji, w tym uwaga: Rosja, Meksyk, Japonia, Wielki Taliban (!) i Suł-tanat Malajów.
Cóż więc można się spodziewać po takim pakcie w przededniu wielkiej wojny.
Do Unii Europejskiej najprawdopodobniej, jeszcze przed Ukrainą, zostaną włączone - prócz całych Bałkanów - także: Turcja, Maroko, Algieria, Tunezja, a możliwe że z poparciem Włoch, także i Libia. Bogate kraje Zachodniej Europy obarczone wielkim kryzysem przestaną doto-wać biedne kraje Unii.
Unia Europejska zatraci swoją pierwotną formę - stanie się słabym, skłóconym (różne interesy polityczne i gospodarcze) konglomeratem państw.
Spowoduje to, że pięć państw: Niemcy, Francja, Holandia, Belgia i Luksemburg - założycieli EWG (Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej) - z wyjątkiem Włoch w przededniu wojny w ogóle wystąpi z Unii Europejskie (Belgia wyprosi grzecznie władze Unii z Brukseli) i założy Stany Zjednoczone Europy. Twór ten jednak nie zdąży się zmaterializować, bo wybuchnie III wojna światowa.
W przededniu III wojny na półkuli zachodniej, w tym na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, największą rolę (także w imieniu zmienionego traktatu NATO) będą odgrywać: kalifat Wiel-kiego Talibanu, czerwone cesarstwo chińskie, Zjednoczony Sułtanat Malajów i cesarstwo Japonii (najprawdopodobniej absolutna władza cesarza japońskiego zostanie w tym kraju przywrócona).

Klęska wojsk alianckich w Afganistanie będzie więc przełomem na świecie i to zdecydo-wanie na niekorzyść USA oraz Zachodniej Europy i z tego należy sobie zdawać sprawę.
Po prostu USA i przysłowiowy Zachód nie będą już głównymi graczami w skali światowej.
Po klęsce afgańskiej w krajach Zachodu rozpropagowany zostanie na szeroką skalę tzw. pacy-fizm - ludzie Ameryki i Europy będą domagali się pokoju za wszelką cenę - nie patrząc per-spektywicznie na zagrożenia wynikające z ekspansywnej i przewrotnej polityki nowych gra-czy, nowych mocarstw. Kiedy społeczności Ameryki i Europy obudzą się - będzie już za póź-no.
Wojna stanie już u ich granic - z Afganistanu i Pakistanu rozleje się na cały świat. Islam i komunizm (Chiny) rozpoczną swój marsz, aby na bazie fanatyzmów rozpalić na ziemi naj-większy kataklizm w długich dziejach ludzkości. Tym największym kataklizmem (jak pisze Nostradamus oraz inni jasnowidze i prorocy) - będzie III wojna światowa.

Kiedy w przededniu wybuchu III wojny światowej zostanie podpisany w Jerozolimie (al Kuds-miasto pokoju-po arabsku) hucznie przed kamerami wszystkich telewizji świata wie-czysty traktat pokojowy (podpiszą go też m.in. komunistyczne Chiny, Wielki Taliban oraz Zjednoczony Sułtanat Malajów) - na świecie będzie panował już wielki kryzys gospodarczy i finansowy - wszędzie będzie szalała drożyzna i wielkie bezrobocie. Na prawie wszystkich morzach i oceanach "rozpleni" się piractwo do takiego stopnia, jakiego w historii jeszcze nie było. Niektóre państwa wskutek kryzysu i biedy będą półoficjalnie lub oficjalnie wspierać piractwo. W niektórych państwach, i to nawet w tych bogatszych, m.in.w USA i Rosji oraz w Zachodniej Europie wybuchną pierwsze wewnętrzne konflikty zbrojne wywołane kryzysem, a także działalnością V kolumny muzułmańskiej - wspieranych przez Taliban i Sułtanat, a także pieniądze bogatych szejków arabskich. W chwili wybuchu III wojny światowej muzułmanie w krajach chrześcijańskich w jednej chwili wyciągną gromadzoną przez lata broń z tajnych magazynów i zaczną mordować ludność chrześcijańską oraz przeprowadzać skuteczny sabo-taż. Armie zachodnie i Rosja będą musiały toczyć wojny na dwa fronty - a mianowicie z mu-zułmańskim wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym.

Nostradamus pisze, że III wojna światowa to będzie najpierw wspólnota działań islami-stów i różnej maści lewicowców w tym komunistów (np. sojusz komunistycznych Chin z Wielkim Talibanem i wspólne rewolty zbrojne diaspory muzułmańskiej oraz lewaków w kra-jach zachodniej cywilizacji), a później straszna rozprawa islamistów z lewakami na rozkaz mahdiego. Charakterystyczne jest, że po wojnie alaskijsko-pacyficznej USA z Chinami i po-rażce Chin- w Chinach obalony zostanie tzw. czerwony cesarz i komunizm- a Chiny ogłoszą oficjalnie przejście na islam. Następnie w Chinach milionami zostaną wymordowani komuniści - dotychczasowi tyrani tego kraju. Dopiero upadek komunistycznych Chin będzie osta-tecznym upadkiem marksizmu i innych lewicowych ideologii, a upadek Wielkiego Talibanu oraz zburzenie jego świętych miast: Mekki i Medyny przez Henryka V Szczęśliwego będą ogólnoświatowym upadkiem religii muzułmańskiej.

Z tekstów Nostradamusa wynika, że mahdi Żydów i chrześcijan ma traktować podobnie -to znaczy, że jednych i drugich ma prześladować i mordować w podobny sposób. Jednym i drugim ma dawać jednak szansę na przeżycie w postaci przyjęcia islamu. Jak więc widać ma on nie prowadzić polityki podobnej do Hitlera, ukierunkowanej na szczególne mordowanie Żydów, który przecież traktował ich najgorzej- chociaż na pustyni arabskiej Żydom z Izraela mahdi zafunduje tzw. II-gi holocaust. Podobne obozy ma on zakładać również dla opornych chrześcijan i to raczej chrześcijan spotka podobny los w III wojnie światowej - to jest taki los jaki Żydów spotkał podczas II-ej wojny. Natomiast mahdiemu Żydów mają zastąpić wszel-kiej maści niewierzący i lewicowcy. Dla nich nie będzie miał żadnej litości ani nawet nie da im możliwości przejścia na islam. Wszelkiej maści lewicowcy z sojuszników mahdiego w początkowym okresie wojny staną się jego największymi ofiarami. W Wielkim Talibanie i innych państwach muzułmańskich będzie obowiązywał - całkowity zakaz "wyznawania "atei-zmu.
Ateiści, komuniści, socjaliści, anarchiści, pacyfiści itp. będą mordowani bez opamiętania. Bę-dzie też wydany zakaz przyjmowania przez nich islamu- tak samo będą mordowani homo-seksualiści.

Przebieg III wojny


Dane oparte m.in. na opracowaniach słynnego francuskiego badacza twórczości Nostradamusa Petera Lemesuriera oraz Andy Collinsa i Stefana Paulusa. Taki scenariusz kolejności zdarzeń jest najbardziej prawdopodobny:

Rok 1999 - rozpoczęcie działalności przywódcy al Kaidy i Talibanu w Azji Środkowej: Afganistan i Pakistan.

Rok 2001- rozpoczęcie działalności związanej z tzw. "wstępnym terroryzmem islamskim" zapoczątkowanym atakiem na dwie wieże nowojorskie.

Rok 2010?- przybycie do Pakistanu z Arabii Saudyjskiej przyszłego mahdiego –sunnity (urodził się w Iraku w roku 1989 z matki prostytutki noszącej arabskie imię Fatima i ojca złodzieja noszącego arabskie imię Mahomet). Przybędzie z wielkimi pieniędzmi odziedziczonymi po urodziwej matce -kochance bogatych szejków arabskich. Rozpoczęcie jego działalności zbrojnej, która doprowadzi do opanowania Pakistanu, a później Afganistanu i innych krajów muzułmańskiej Azji przez Talibów. Obwieści się jako potomek Ismaela - ojca wszystkich arabów i innych muzułmanów.

Rok 2011-2012? - rozpoczęcie przez mahdiego (przed tym m.in. zamordowanie Osamy bin Ladena i mułły Omara) - nowej ery terroryzmu islamskiego tzw. dekady superterroryzmu islamskiego - możliwy wybuch brudnej bomby atomowej nad Nowym Yorkiem - to jest poprzez wystrzelenie z Atlantyku rakiety średniego zasięgu z bombą nuklearną z podwodnej łodzi zdobytej na Pakistanie - łódź mahdiego.

Rok 2012-2013? - zniszczenie wszystkich wojsk NATO bombą lub bombami atomowymi zdobytymi na armii zniszczonego Pakistanu. Zdobycie stolicy Pakistanu Islamabadu przez talibów mahdiego. Zmiana nazwy Pakistanu na kalifat Wielkiego Talibanu. Nadanie godła i flagi nowego państwa. Pierwsza stolica w Peszawarze, następna w Islamabadzie.

Rok 2013? - wyrażenie publicznej skruchy przez mahdiego w telewizjach całego świata-przeproszenie państw "Zachodu" i ukaranie publiczne wielu swoich generałów - którzy nawiasem mówiąc - zrobili to na jego (mahdiego) rozkaz.
Podpisanie "wieczystego" traktatu pokojowego z USA i UE - uznanie przez Zachód kalifatu Wielkiego Talibanu i całkowite wycofanie wojsk USA i NATO z Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu. USA rezygnują z kontruderzenia nuklearnego. Również w wyniku protestów diaspory muzułmańskiej ( V-ej kolumny) na Zachodzie oraz lewicowców i pacyfistów.

Rok 2014 do 2016? - krwawa zwycięska wojna mahdiego z Iranem tj. jego przywódcami szyickimi ajatollachami. Zachód popiera nowego przyjaciela - Wielki Taliban. Prześladowania szyitów przez sunnitów.

Rok 2017? - w Korei Płn niemal dochodzi do konfrontacji nuklearnej pomiędzy USA a Chinami.
Opuszczenie Japonii przez wojska USA na jej żądanie. Japonia podpisuje z Chinami i Wielkim Talibanem tajny układ w Harbinie (Mandżuria) skierowany przeciwko "białej” Rosji.

Rok 2018? - Wielki Taliban po zajęciu Iranu dokonuje rewolt muzułmańskich w krajach Azji Środkowej należących kiedyś do ZSRR (Turkmenistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Kirgistan i Kazachstan). Sytuacja staje się niebezpieczna. Rosja i Wielki Taliban są w przededniu wojny. Rada Bezpieczeństwa ONZ za zgodą swoich stałych członków z prawem veta - jest ich 10 (została przedtem powiększona o Indie, Brazylię, Niemcy, Japonię i jeszcze jedno państwo albo RPA albo Wielki Taliban) decyduje się za zgodą wszystkich przeprowadzić ogólnonarodowe referenda mieszkańców. Zdecydowana większość mieszkającej tam sunnickiej ludności jest za przyłączeniem tych państw do Wielkiego Talibanu. Rosja zajmuje zbrojnie północną część Kazachstanu, którą w większości zamieszkuje ludność rosyjskojęzyczna. Wielki Taliban nie interweniuje, ale stosunki między nim a Rosją są bardzo napięte.

Rok 2019? - podpisanie nowego drugiego tajnego układu pomiędzy Wielkim Talibanem, Chinami i Japonią w sprawie wspólnych działań mających na celu osłabienie państw zachodnich i nowego podziału świata (sfer wpływów) – tzw. układ sieciowy lub pajęczy -jak go nazywa Nostradamus.

Rok 2020? - najmniej prawdopodobny termin ostatniej wizyty kanclerza Niemiec we Francji-dotyczący wystąpienia obu krajów z Unii Europejskiej obciążonej 50-letnim "falującym" kryzysem gospodarczym, zapoczątkowanym upadkiem banków. Po 3 -ech miesiącach Fancja, Niemcy i trzy kraje Beneluxu utworzą ścisły związek pięciu państw pod nazwą Stany Zjednoczone Europy ze stolicą w Paryżu i zamkną swoje granice z resztą Europy (wprowadzą wizy?). Tylko te pięć krajów przyjmie nową konstytucję, zaproponowaną w roku 2017. Nowej konstytucji nie będą musiały przyjmować wszystkie kraje Unii Europejskiej - wobec czego te, które jej nie przyjmą, pozostaną poza nowymi Stanami Zjednoczonymi Europy.
W związku z wystąpieniem Francji, Niemiec, Belgii, Holandii i Luxemburga Unia Europejska po 4 miesiącach zostanie rozwiązana. Nowe Stany Zjednoczone Europy wystąpią z NATO - a na ich żądanie dojdzie do wycofania wojsk USA z obszaru Europy - te żądanie poprą także: Wielki Taliban, Chiny i Japonia.

Rok 2021? - podpisanie traktatu o wieczystym powszechnym pokoju i ogólnoświatowym rozbrojeniu w Jerozolimie.
Na kongresie jerozolimskim będą obecni prezydenci, premierzy i monarchowie, a także przywódcy duchowni wielu religii w tym papież - z różnych stron świata reprezentujących ponad 150 państw.
Podpisanie traktatu, a właściwie kilkunastu traktatów pokojowych, będzie bezpośrednio transmitowane przez wszystkie światowe telewizje. Następnego dnia o godz 3. czasu europejskiego rozpocznie się III wojna światowa.
Po hucznym jerozolimskim chrzcie pokoju Wielki Smok (Chiny) i Wielki Wielbłąd (Taliban) rozpoczną krwawą jatkę, jakiej świat jeszcze dotąd nie widział.
Pierwsza i druga wojna były tylko dziecinną igraszką. Dopiero ta trzecia pokaże całą moc Szatana.

Siwy żółty -wielki władca Smoka w sojuszu z krajem wiśni zaczerwieni niebo i ziemię Słowianina.
Jednooki mahdi z wielkim krwawym biczem wkroczy na ziemie Turków i Egipcjan.
Europo, pomóż tym niewiernym-nie wierz słowom przeklętego antychrysta.


Rok 2021? - po kilkumiesięcznej ofensywie również z ograniczonym użyciem przez Chiny i Taliban broni nuklearnej, chemicznej i bakteriologicznej- Chiny i Japonia opanują rosyjski Daleki Wschód i Syberię aż do Uralu, a Taliban Egipt i całą Afrykę Północną, łącznie z Marokiem oraz azjatycką Turcją, z wyjątkiem Stambułu (Konstantynopola), który będzie oblegany aż do roku 2022?

Rok 2022?- śmierć bardzo starego - jak pisze Nostradamus, ponad 90- letniego papieża, po siedemnastu latach pontyfikatu. Tu wszystko się zgadza: Benedykt XVI urodził się w roku 1927- będzie więc miał 95 lat- pontyfikat rozpoczął on bowiem w roku 2005.

Rok 2022? - ciąg dalszy- wybuch II wojny domowej w USA z powodu wieloletniego kryzysu gospodarczego, powiększającego się wielomilionowego bezrobocia i nędzy - krwawe starcia rasowe i narodowościowe w miastach.
2. i 3. armia obywatelska w USA zdobywa wiele koszar armii rządowej i przejmują jej ciężki sprzęt.
Buntownicy pod wodzą Merlina(?) zdobywają zdobycznymi czołgami Chicago i zakładają tam swoją stałą siedzibę.

Rok 2023? - rozpoczęcie przez Wielki Taliban zmasowanej ofensywy na Europę Południową z trzech stron. Na wstępie wielka bitwa morska na Morzu Śródziemnym, tzw. wielka bitwa maltańska i zniszczenie floty europejskiej przez flotę "czarnej bandery mahdiego".
1. armia "czarnego turbanu"- rusza poprzez Cieśninę Gibraltarską(cieśninę Dżebel al Tarik- Słupy Herkulesa) na Hiszpanię i Portugalię.
2. armia "białego turbanu"- rusza na Stambuł, Grecję i kraje bałkańskie.
3. armia „czerwonego turbanu” z Libii i Tunisu zdobywa Maltę i ląduje na Sycylii w południowych Włoszech.
Równolegle na azjatyckim teatrze wojny Chiny atakują Indie. Pierwsze uderzenia nuklearne i ol-brzymie ofiary po obu stronach.
W końcu roku przerwanie na blisko dwa lata ofensywy wojsk muzułmańskich na skutek upadku do Atlantyku odłamka komety lub meteoru.

Rok 2025? - wznowienie inwazji wojsk muzułmańskich.

Rok 2026-do 2028? - opanowanie przez półksiężyc Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Turcji, Gre-cji, Bułgarii, Macedonii, Bośni z Hercegowiną, Chorwacji i Czarnogóry. Akcesja muzułmańskiej Albanii do Talibanu. Rumunia przyjmuje islam i wspomaga zbrojnie Taliban.
Rzym zostaje przemianowany na Islamabad. Papież Piotr Rzymianin ucieka z miasta, ale na górze niedaleko rzeki Rubikon pod wielkim krzyżem zostaje zamordowany.
Bazylika św. Piotra zostaje przemianowana na wielki meczet proroka Mahometa i staje się siedzibą imama, to jest wielkiego muftiego Islamabadu i świata.
W ciągu 10 miesięcy do bazyliki dobudowane zostaną cztery 250 metrowe oświetlone słupy -minarety. O godz 6 -ej rano każdego dnia rozlega się z olbrzymich megafonów głos muezzina na cześć i chwałę mahdiego i muzułmanów- wzywających wszystkich mieszkańców do modlitwy.
Wszędzie wiszą muzułmańskie zielone sztandary ze słowami cyt: "Allach all akbar"- Allach jest wielki. Stolica Wielkiego Talibanu zostaje przeniesiona z Kairu do Rzymu.
Mahdi, dowództwo armii, jego rząd i wielki pałacowy harem zostają przeniesione do Rzymu-Islamabadu.

Rok 2029? - mahdi wydaje słynnych 21 dekretów - m.in. praw koranicznych
(Rzym-Islamabad zostaje zamknięty dla chrześcijan). Na terenach zdobytych trwa przymusowa islamizacja. Wszędzie jako prawo zostaje ogłoszony szariat i wielożeństwo. Każdy muzułmanin może mieć do 4-ech żon, a zasłużeni bojownicy jeszcze więcej.
Księża, biskupi, kardynałowie i zakonnicy chrześcijańscy mają być obowiązkowo krzyżowani.
Wszędzie zostaje wprowadzony przymus nauki języka arabskiego - tylko w nim można pisać, oficjalnie mówić itd.
Zostaje przywrócone niewolnictwo - uniknięciem lub wyzwoleniem z niego jest przejście na islam.
Mahdi "pieczętuje" wszystkich ludzi i wolnych muzułmanów oraz niewolników. Do nadgarstka każdemu (noworodkom po urodzeniu ) wszczepiany jest "czip", który umożliwia odnalezienie każdej osoby. Czip służy do wszystkiego, również do płacenia w sklepach, do operacji bankowych, służy jako dowód osobisty itd. Ludzie "nieoczipowani" są natychmiast uśmiercani.
W tym samym roku armia muzułmańska toczy krwawe działania zbrojne na Węgrzech zdobywa Budę. W rękach Węgrów i sojuszników pozostaje Peszt.
Po zdobyciu Bratysławy i Słowacji oraz całkowitym zniszczeniu Pragi, zajęciu Czech- Niemcy i Polska podpisują traktat z Talibanem, na mocy którego wprowadzają w swoich krajach islam i udzielają mu pomocy wojskowej.

Rok 2030? - Wielki Taliban zdobywa neutralną Szwajcarię i Austrię oraz z trzech stron uderza na Francję (od Hiszpanii, od Morza Śródziemnego, Włoch oraz Szwajcarii).
W Niemczech wybuchają krwawe bratobójcze walki. Zostaje przywrócone Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego.
Cesarz niemiecki proponuje Polsce przyłączenie do Niemiec i pomaga mahdiemu w podboju Francji.
Polska odmawia połączenia się z Niemcami, wskutek czego Niemcy atakują Polskę (wojna 9-cio dniowa), ale po groźbach mahdiego i klęsce desantu niemieckiego pod Kołobrzegiem oraz w walkach granicznych nad Odrą po 9-ciu dniach wojska niemieckie odstępują od ataku i wycofują się z terytorium Rzeczypospolitej.
Za napad na Polskę mahdi wkracza do południowych Niemiec, które wraz z Bawarią przyłącza do swojego państwa.
Osłabiona Rosja sięgająca już tyko do Uralu z namowy Niemiec (w tym samym czasie kiedy Germanie zaatakowali Polskę) wkracza na Ukrainę, państwa nadbałtyckie i na Białoruś. Największych rzezi dokonuje na Ukrainie. Mahdi ostrzega Rosję i nakazuje natychmiast i bezwarunkowo wycofać się jej ze zdobytych ziem. Do wszystkich tych krajów na polecenie mahdiego wkraczają przyjmowane przyjaźnie oddziały polskie.

Rok 2030? -2034? - ciężkie walki we Francji wojsk Talibanu kończące się zdobyciem całej Francji oprócz półwyspu Bretanii.

Rok 2035? - wybuch wielkiej rewolty szyitów w byłym Iranie i Iraku przeciwko mahdiemu i sunnitom. W związku z tym mahdi odkłada wojnę z Wielką Brytanią, która podpisuje 3 letni traktat rozjemczy z Talibanem. Traktat ten nie przewiduje przymusowego wprowadzenia na Wyspach islamu.

Rok 2037? - wojna z Wielką Brytanią i wielki przełom.


Tu przerwa w kalendarium, natomiast opisane zostaną działania zbrojne wg Nostradamusa i Orędzi Maryjnych dot. I etapu III wojny światowej w latach 2021-2037?

Siostra Łucja z Fatimy podczas swojej rozmowy (zapis znajduje się w Bibliotece Watykań-skiej) z ojcem Augustynem Fuentesem – postulatorem beatyfikacji Franciszka i Hiacynty Marto przekazała Orędzie Matki Najświętszej dot. III wojny światowej, cyt:
"Zaraz po pokoju (jego zawarciu) będzie wojna. Wszystkich zaskoczy jak nocny złodziej-kiedy ludzie będą głęboko i spokojnie spali.
Nagłe natarcie Chin na Rosję będzie szokiem dla całego świata. Chiny użyją w tym ataku broni rakietowej i nuklearnej- przy czym broń rosyjska będzie - przez uczonych chińskich elektronicznie zablokowana i nie zostanie użyta.
Ta chińska broń spowoduje potworne zniszczenia. Miliony Rosjan zginą od broni przeciwnika. Wojska żółtej rasy będą niszczyły i równały z ziemią wszystkie miasta i wsie ludności białej. Oszczędzą jedynie byłe republiki radzieckie w Azji Środkowej, które będą już pod panowaniem muzułmanów - którzy w tym ataku sprzymierzą się z Chinami. Wojna z Rosją zostanie przerwana, kiedy 100 milionowa armia chińska dotrze do Uralu. Chiny i świat zosta-ną zaskoczeni przez wielką katastrofę kosmiczną, która ich i wszystkich innych zaskoczy. Zjawiska spowodowane tą katastrofą wywołają wielką panikę i przerwą działania wojenne na 2 lata - bo prowadzenie wojny stanie się przez ten czas niemożliwe - a w tym czasie wojska chińskie okopią się na Uralu. Miliony Chińczyków na rozkaz władz zaczną kolonizować były rosyjski Daleki Wschód i Syberię." (pełny tekst Orędzi znajduje się w książce Andrzeja. Sie-radzkiego(Andy Collinsa) pt.Trzecia Tajemnica Fatimska oraz w innych książkach tego auto-ra).
O tym najeździe i kolonizacji ziem rosyjskich mówi również wielu jasnowidzów w tym Edgar Cayce - amerykański wizjoner i prorok.
Po kilkunastu dniach Japonia przyłączy się do wojny z Rosją i w porozumieniu z Chinami otrzyma sporne z Rosją Wyspy Kurylskie a także, zajmie Sachalin, Kamczatkę i niektóre inne części rosyjskiego Dalekiego Wschodu.
Najazd na Rosję będzie traktowany jako zemsta na rasie białej za jej politykę kolonizacji Azji i innych kontynentów.
Do wojny z Rosją również po kilkunastu dniach przyłączy się Wielki Taliban, który zajmie resztę muzułmańskich ziem rosyjskiej Azji Środkowej i całe Zakaukazie razem z chrześcijań-skimi państwami: Gruzją i Armenią
Wielki Taliban nie będzie czekał na pobicie Rosji. Jego armie po wielkiej bitwie nad Jordanem opanują Irak, Syrię i cały Półwysep Arabski z Arabią Saudyjską i leżącymi tam świętymi mia-stami muzułmanów t.j. Mekką i Medyną włącznie.

Kiedy będą trwały walki osamotnionej Rosji z Chinami i Wielkim Talibanem. Ten ostatni rozpocznie inwazję Bliskiego Wschodu. Najpierw dwie armie Talibanu (czarnego turbanu) i zjednoczonych wojsk arabskich Półwyspu Arabskiego (czerwonego turbanu) - spotkają się na przedpolach Bagdadu. Po krótkiej nierozstrzygniętej walce nastąpi rozejm, a następnie po podpisaniu traktatu sojusz i zjednoczenie muzułmanów.
Wielki Taliban zdobywa całą Afrykę Północną i przenosi stolicę do Kairu, ale walki w Turcji dalej będą trwały i nie wiadomo jakby się skończyłyby, gdyby świat nie został zasko-czony przez wielką katastrofę kosmiczną, która przerwie walki i uniemożliwi pomoc osłabio-nych, ale wciąż potężnych Amerykanów.

Sytuacja geopolityczna przed katastrofą

Wojska chińskie znajdują się nad Uralem, a część byłego rosyjskiego Dalekiego Wschodu zajmuje sprzymierzona z nimi Japonia-jako ich słabszy partner.
Wojska Wielkiego Talibanu zajmują południową Rosję, Azję Środkową i Zakaukazie. Tali-ban graniczy z Ukrainą odcinając Rosję od Morza Czarnego. W rękach Talibanu jest też cała Afry-ka Północna - od Egiptu aż po Maroko.

Najprawdopodobniej trwają też walki na innych kontynentach, o których Nstradamus nie pisał, ale pisali o nich inni prorocy i jasnowidze.

Wolnością cieszy się jeszcze Europa i Turcja - NATO i UE stosując politykę pasywną w stosunku do Chin i Talibanu są coraz bardziej okrążane i osłabiane. W Europie cały czas wy-buchają zamieszki prowokowane głównie przez mieszkających tam masowo imigrantów is-lamskich. Zamieszki te są podatne ze względu na coraz bardziej wzmagający się kryzys go-spodarczy (m.in. ogromne bezrobocie i zubożenie ludności) i polityczny. W USA dzieje się oczywiście podobnie.

Upadek meteorytu

Omówienie katastrofy na podstawie przepowiedni Nostradamusa i Edgara Cayce’a.
Kiedy wojska chińskie staną nad Uralem, a wojska Wielkiego Talibanu po zajęciu Afryki na granicach Turcji i Europy, od jej brzegów Taliban będzie oddzielało tylko Morze Śródziemne. Wtedy nastąpi upadek meteorytu lub komety albo jej skalnego odłamka.
Zbliżenie się do Ziemi tego ciała kosmicznego będzie na tyle bliskie, że wywoła wrażenie drugiego słońca na niebie. Spowodowane to będzie odbiciem światła słonecznego od meteo-rytu lub jądra komety. Jeżeli to będzie kometa, to w jej warkoczu znajduje się wiele odłam-ków skalnych; niektóre bardzo duże. Jeden z nich, w przybliżeniu o średnicy około 400 me-trów i obwodzie 1300 metrów ("siódma skała”), uderzy w Ziemię, prawdopodobnie w czwar-tek, z przypuszczalną prędkością wynoszącą 60 kilometrów na sekundę. Przewidywanym miejscem upadku jest Ocean Atlantycki, w pobliżu styku afrykańskiej i europejskiej płyty tektonicznej, na wschód od Azorów.
Ognista kula, która powstanie od uderzenia meteorytu, szybko przedostanie się do górnych warstw atmosfery i tam ulegnie rozprzestrzenieniu. Będzie mieć średnicę 80-160 kilometrów. Eksplozja o sile jednej megatony trotylu tworzy temperaturę 100 000 stopni Celsjusza. W centrum detonacji takiej minimalnej temperatury należy się spodziewać. Wszystko w zasięgu setek kilometrów ulegnie natychmiastowemu spaleniu wskutek podmuchu wywołanego eks-plozją, a satelity obserwujące ten rejon zostaną zniszczone. Fala uderzeniowa zniszczy też każ-dy samolot będący w powietrzu w odległości tysiąca kilometrów od centrum wybuchu.
Pierwsza fala trzęsienia ziemi będzie przemieszczać się z prędkością sięgającą 1600 km/godz. Kiedy taka fala drgań przebiegnie pod nadbrzeżnymi miastami, budowle spiętrzą się, a na-stępnie opadną jak pudełka zapałek na poderwanym do góry prześcieradle. Regiony u wy-brzeży Atlantyku całej Zachodniej Europy, Afryki oraz wschodnie wybrzeża Ameryki Pół-nocnej i Południowej będą zniszczone przez najtragiczniejsze trzęsienia ziemi, jakie kiedy-kolwiek miało miejsce w naszych dziejach. Wkrótce po uderzeniu pojawi się tsunami.

Po okresie silnych i częstych burz wystąpi zjawisko tzw. zimy nuklearnej, kiedy pył po-wstały przy eksplozji przedostanie się do atmosfery, a wówczas ograniczy dopływ światła słonecznego i ciepła docierającego na Ziemię. Będzie to miało katastrofalny wpływ na plony w rolnictwie.
Po uderzeniu meteoru (lub odłamka komety) i zniszczeniu urządzeń portowych na całym Atlantyku, częściowo Oceanie Indyjskim i Pacyfiku światowy handel ustanie. Trzęsienia ziemi zablokują kanał sueski i panamski.
Z powodu braku paliw i trudności w ich sprowadzaniu z dalszych odległości sparaliżowane zostaną: transport, komunikacja i łączność. Unieruchomione zostanie lotnictwo z powodu unoszącego się w powietrzu pyłu i skalnych drobin.
Miliardy drobnych skał wyrzucone na orbitę planety zniszczą każdego satelitę w przestrzeni kosmicznej. Resztki te pozostaną przez wiele lat. Realizacja marzeń kosmicznych ulegnie za-hamowaniu na sto lat.

Z sześciowierszy Nostradamusa wynika, że z przeludnionej żółtej Azji ruszy wielomilionowa fala nowego osadnictwa na cały świat. Żółta rasa jak też i śniadzi Hindusi zaludnią rosyjską Syberię i Daleki Wschód oraz Australię. Następnie azjatyccy imigranci pojawią się w Centralnej Afryce, a później wielomilionowe masy ludności azjatyckiej zaludnią też Europę, która po wojnie również będzie częściowo wyludniona. Właściwie najbardziej "białymi kra-jami" będzie półkula zachodnia - czyli obie Ameryki oraz nieliczne kraje europejskie, głównie Polska na której terytorium działań wojennych praktycznie nie będzie i która tak jak RPA czy Nowa Zelandia oraz Skandynawia wyjdą z tych tragicznych wydarzeń bardziej wzmocnione, ale o tym później.

Po rozbiciu Rosji, Chiny i sprzymierzona z nimi Japonia nie pójdą dalej do Europy tylko skierują się w stronę Ameryki przez Cieśninę Beringa.

Przed inwazją na Europę i Amerykę Chiny i Wielki Taliban spróbują rozbić Indie - co jednak jak wynika z jednego z sześciowierszy alamachu nie bardzo im się uda ze względu na ogromną populację tego kraju. Indie co prawda się uratują - po podpisaniu rozejmu z Chinami i Talibanem - ale po III wojnie światowej rozpadną się na co najmniej kilka państw. Jest to kraj o wielu językach i kulturach.

Europa po katastrofie kosmicznej w czasie III wojny światowej.


Europa to kontynent, który obok Ameryki Północnej najbardziej odczuje siłę uderzenia me-teorytu, trzęsień ziemi i tsunami.
W czterowierszu 31 centurii IX Nostradamus przepowiedział, że Wielka Brytania zostanie w połowie zatopiona wskutek upadku meteorytu. Londyn ma być prawie całkowicie zniszczony. Zniszczenie nizinnej Anglii wykorzysta górzysta Szkocja (Góry Kaledońskie) - która się od niej oderwie i ogłosi niepodległość. Od uderzenia meteorytu bardzo ucierpią też Portugalia i Hiszpania, a także Francja. Nostradamus napisał, że Lizbona zostanie pochłonięta przez wody Atlantyku. Olbrzymie fale morskie (niespotykane dotychczas) po upadku meteoru będą miały do 300 metrów wysokości – a może nawet więcej. Dotrą też na przedmieścia Paryża oraz za-leją prawie całą Holandię i część Belgii. Fala oceaniczna przez cieśniny duńskie przeleje się na Bałtyk - jednak zniszczenia będą tutaj niezbyt duże. W Skandynawii i północnych Niemczech oraz północnej Polsce mają być silne trzęsienia ziemi, które zmienią linię brzegową tych państw. Cieśniny duńskie staną się szersze wskutek zalania i zniszczenia wysp: Zelandii i Fionii. Kopenhaga przestanie istnieć. Bałtyk uzyska też drugie połączenie-a mianowicie Za-toka Botnicka rozerwie Szwecję i Norwegię z Finlandią i wpłynie do Morza Arktycznego. Skandynawia stanie się więc wyspą. W Polsce zniknie Hel, Mierzeja Wiślana i Żuławy-niestety również Gdańsk zostanie częściowo zalany.

Najtragiczniejszy jednak los spotka kraje śródziemnomorskie. Ogromna fala o wysokości ponad 1 kilometra (spiętrzy ją wąska Cieśnina Gibraltarska) przeleje się z Atlantyku z wielkim hukiem na Morze Śródziemne.
Część wielkiej wody wyleje się na północną Afrykę -na Saharę-reszta na południową Europę. Zniszczeniu ulegną takie miasta jak: Algier, Tunis, Oran, Trypolis a także Aleksandria. Naj-tragiczniejszy los spotka wyspy greckie i południowe Włochy. Prawie wszystkie Cyklady i Sporady zostaną na zawsze zalane. Bardzo ucierpi Sycylia, Sardynia i Korsyka. Wezuwiusz i Etna - tak jak Katla na Islandii - wybuchną. Na jednej z wysp balearskich (Minorka) wskutek olbrzymiego niespotykanego dotąd trzęsienia ziemi powstanie „w mgnieniu oka" olbrzymi nowy wulkan o wysokości ponad 4 kilometrów.

W wyniku III wojny światowej i wielkiej katastrofy kosmicznej zginą na zawsze już staro-żytne zabytki wielu państw położonych nad Morzem Śródziemnym zarówno Europy jak i Afryki.

Starcy – nieprzydatni - będą zabijani strzałami ze specjalnych łuków lub podrzynane będą mieli gardła specjalnymi szachidzkimi sierpami (trzymanie za głowę i jedno śmiertelne cięcie szyi) przypominającymi (tak jak łuki) swoim kształtem półksiężyc. Na czubkach łuków i sier-pów u góry mają znajdować się metalowe błyszczące pięcioramienne (piątek u nich jak u nas niedziela) – gwiazdy.
Młodzi mężczyźni będą mieli wybór - albo iść do ciężkiej pracy niewolniczej i zostać podda-nymi arabskich szejków i zdobywców, albo - tak jak w tureckiej armii (janczarowie) - zgodzić się na wcielenie do muzułmańskiej armii i walczyć na pierwszej linii frontu z armiami chrze-ścijańskimi.
Młode kobiety i dziewczęta będą wcielane (w nagrodę) do muzułmańskich haremów jako nałożnice szejków i zdobywców.
Inni: starsze kobiety i mężczyźni jeszcze przydatni będą też w nagrodę oddawani do pracy jako niewolnicy lub sprzedawani na odrodzonych targach niewolniczych. Największy taki targ ma być w egipskim Kairze.
Dzieci będą sprzedawane jako niewolnicy, a niektóre, tzw. niewartościowe – nie nadające się do pracy-zabijane.
Całe grupy niewolników chrześcijańskich skutych kajdanami będzie na piechotę prze-mierzało bezkresne pustynie północnej Afryki i Bliskiego Wschodu.

Mahdi po zdobyciu Rzymu (Islamabadu) wyda specjalne słynne trzy dekrety, które za-twierdzi Wielka Szura (parlament Wielkiego Talibanu- składający się z wodzów, szejków i duchownych muzułmańskich). Mahdi dekrety te ogłosi na pierwszym posiedzeniu Wielkiej Szury w Islamabadzie (Rzymie) po przeniesieniu stolicy z Kairu.

Na podstawie tych dekretów Europa ma być w krótkim stosunkowo czasie całkowicie zis-lamizowana. Mahdi ma ogłosić m.in. całkowite wytępienie chrześcijaństwa w Europie. Mahdi po prostu będzie stosował (podobną do Hitlera- ale w o wiele większym i tragiczniejszym zakresie) – tzw. politykę faktów dokonanych.
Pierwszy dekret będzie dotyczył likwidacji fizycznej komunistów, wszelkiej maści marksi-stów, socjalistów, anarchistów i innych osób o lewicowych poglądach. Jako "dzieci szatana" nie będą nawet mogli przejść na islam-w nich będzie skierowane pierwsze uderzenie mahdie-go.
Drugi dekret będzie dotyczył fizycznej likwidacji homoseksualistów, pedofili, ludzi ułom-nych i nieuleczalnie chorych - z powodu głodu spowodowanego nagminnym brakiem żywno-ści.
Trzeci dekret będzie dotyczył chrześcijan i planowej, szybkiej islamizacji Europy.


Przed tym jednak w roku 2025?, na kilkanaście dni przed II inwazją turbanów mahdiego na Europę, czyli Francję i Niemcy cesarz niemiecko-rzymski napadnie na Polskę będącą pod rządami Generała dyktatora, nie wiedząc o tym, że ten cieszy się poprzez swoją politykę prze-śladowania chrześcijan - poparciem Wielkiego Talibanu.
Niemcy wysadzą desanty na wybrzeżu bałtyckim m.in. w Kołobrzegu, który zostanie z morza zbombardowany. Miasto to zostanie powtórnie zniszczone (pierwszy raz podczas II wojny światowej). Przejście przez Odrę się nie uda, bo Polacy użyją nowych broni uzyskanych od Talibanu, a nieznanych jeszcze Niemcom. Nostradamus pisze cyt: „Generał dyktator stanie się jednocześnie przekleństwem i zarazem wybawcą Polski". Będzie się zachowywał jak moneta - raz pokaże awers a raz rewers".
Niemcy zostaną zaskoczeni, że po 5 dniach walk Berlin zostanie zbombardowany przez polskie lotnictwo - a z kolei Niemcom bombardowanie miast polskich się nie powiedzie. Po 9 dniach walk i miernych sukcesach w wojnie z Polską Niemcy - na żądanie mahdiego - ogłoszą znowu jednostronny rozejm w wojnie z Polakami i się wycofają. Będzie to jedyne, tj. pierwsze i zarazem ostatnie bezpośrednie zagrożenie Polski w wydarzeniach związanych z przebiegiem III wojny światowej.
Za około trzy tygodnie po wycofaniu się Niemiec z wojny z Polską - Wielki Taliban - to jest jego czarny turban - okrąży Polskę od zachodu i z Czech wyruszy na podbój mniej więcej byłego terytorium NRD. Będą się tam odbywały straszne rzezie. Do Polski zaczną masowo uciekać Niemcy. Berlin będzie przez pięć tygodni dzień w dzień i przez całe noce (bez ja-kichkolwiek przerw) bombardowany w okrążeniu przez różne typy rakiet. Na koniec przy użyciu tzw. "broni unoszącej" (chyba antygrawitacyjnej?) na rozkaz mahdiego Berlin zostanie całkowicie zrównany z ziemią. Ma to być zemsta muzułmanów za zabicie wielu terrorystów, którzy w Berlinie mają przeprowadzić w okresie tzw. superterroryzmu -wielki zamach terro-rystyczny. Berlin, tak jak i czeska Praga i inne wielkie miasta, po III wojnie nie będzie już od-budowany.
Wynika z tego, że przed podpisaniem traktatu z Talibanem Polska od południa i zachodu będzie okrążona przez jego wojska. Po zdobyciu do końca roku 2027? wschodniej części Niemiec i sporej części Austrii wraz z Wiedniem ("na Praterze będzie rosła trawa") - miasto to, tak jak wiele innych, zniknie z map Europy na zawsze. Wielki Taliban, a konkretnie czarny turban, będzie musiał się nagle zatrzymać. Otóż w pozostałej jeszcze wolnej części Niemiec wybuchnie krwawa i bezlitosna wojna domowa. Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Nie-mieckiego zostanie obalone. Cesarz zostanie zamordowany. Warto też wspomnieć, że stolica Niemiec ze zniszczonego Berlina zostanie już wcześniej przeniesiona do Monachium, a anty-papież (wybrany przez niemieckiego cesarza) zostanie wydany mahdiemu. Przed tym będzie zmuszony przez niego do uczestnictwa w Koszycach w mszy satanistycznej, ale o tym poniżej będzie obszerniejsza informacja.
Mahdi popierał satanistów w walce z chrześcijanami i będzie to jedyna niemuzułmańska grupa wyznawców ciesząca się jego względami. Później na oczach mahdiego antypapież cesarza niemieckiego (po satanistycznej mszy) zostanie przez satanistów na oczach muzułmanów ukrzyżowany na odwróconym krzyżu - głową do ziemi, a następnie podpalony.
W tym czasie czerwony turban zdobędzie Szwajcarię, cyt. "Groty górskie zapełnione rze-szami uciekinierów" i wkroczy do Bawarii. We Francji będą się już toczyły krwawe walki nad Loarą - czerwony i biały turban stoczą wielką zwycięską bitwę pod Orleanem.
Niemcy się sami wyrzynają - na rozkaz mahdiego wojska muzułmańskie przerywają ofensywę i przyglądają się walkom.
Natomiast we Francji prezydent zostaje zastrzelony- jest zamach stanu - czołgi wyjeżdżają na ulice Paryża. Na Polach Elizejskich przemawia dowódca zamachowców, który zebranej umęczonej ludności opowiada o swoim śnie i mówi, że Bóg kazał mu przyjąć imię mitolo-gicznego bohatera greckiego Herkulesa. Mówi, że jego rodzina pochodzi od rodziny, w której w średniowieczu przyszła na świat Dziewica Orleańska, która wyzwoliła Francję od pijawek-czyli Anglików. Na dowód prawdy trzyma w ręku papiery rodowe, które zostały odnalezione jakoby w bibliotece katedry Notre Dame. Potwierdza to stojący obok niego biskup. Następnie przywódca zamachowców udaje się pieszo wraz z towarzyszącym biskupem na wyspę Cite do katedry - gdzie trwa uroczysta msza. Tam otrzymuje imię Herkules i składa przysięgę, że będzie z Talibanem walczył do końca w obronie Francji, Europy i wiary chrześcijańskiej przed wojskami antychrysta mahdiego.
Armia francuska zostaje przeorganizowana i na wzór muzułmańskich turbanów zostają utworzone, a właściwie odtworzone, wojskowe zakony rycerskie. Odtąd ich znakami będą zakonne peleryny z krzyżami w różnych kolorach. Takich francuskich armii zakonnych będzie kilka. Będą składały specjalną religijną przysięgę.
Te zakony będą zachowywały się podobnie jak turbany mahdiego. Będą mordować wszyst-kich muzułmanów, którzy dostaną się w ich ręce. Najpierw we Francji wymordują całą V-tą kolumnę muzułmańską. Francja pierwsza z krajów europejskich skończy z humanitarnym pro-wadzeniem wojny. Teraz totalna wojna religijna będzie prowadzona przez wszystkich.
Chyba Nostradamus i inni jasnowidze nie przesadzają twierdząc, że dwie pierwsze wojny światowe to wielkie nic w porównaniu z tą trzecią, która ma nadejść.

Bułgarzy nie wyginą dlatego, że będą inaczej traktowani jak inni chrześcijanie.
Po prostu populacja ich się ciągle zmniejsza (w sposób tragiczny jak w Rosji). Na ponad 7 mi-lionów mieszkańców tego kraju jest ich obecnie mniej niż 5,5 miliona. Inwazja mu-zułmańska ten nieliczny naród po prostu zmiecie. Poza tym wiele państw muzułmańskich ma problemy z utrzymywaniem stosunków z tym państwem. Prawie połowa terytorium tego państwa położona na południu została przyłączona do tego kraju dopiero po wojnach bałkańskich, które miały miejsce przed wybuchem I wojny światowej. Na początku XX wieku te tereny, należące przedtem do cesarstwa bizantyjskiego, a później tureckiego imperium osmańskiego (Wielkiej Porty Ottomańskiej) zamieszkują właśnie głównie Turcy-czyli tereny w pasie przygranicznym są ich faktyczną ojczyzną. Pierwotna Bułgaria(carstwo bułgarskie) przed opanowaniem jej w XV wieku przez Turków osmańskich obejmowała północną część obecnego terytorium Bułgarii i południową część Rumunii. W okresie wielkiego rozkwitu obejmowała nawet prawie całe terytorium obecnej Rumunii.
Nostradamus napisał, że konflikty w zachodniej Azji będą stanowiły preludium do wybuchu III wojny światowej, tak jak konflikty bałkańskie stanowiły preludium do wybuchu I wojny światowej.

cdnNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 sty 2013, 18:35 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 16:09
Posty: 48
Płeć: mężczyzna
To wyżej jest tylko jednym wielkim fałszem, myśle że autor "przetłumaczonych" tekstów miał od kogoś zlecenie na napisanie czegoś takiego. Przyjrzyjmy się kilku przykładom:
Kraj nad Wisłą podzielony na pół
Bliżniacy lubią władzę i rewolty
Krasomówczy Kaszub o języku węża
Ochroni kraj mimo wielu wrogów"
"Po nowym odrodzeniu nowy kościół powstanie
Przyjmie imię Paulistów po Wielkim Rodaku
Cud Maryi pomimo straty obrazu
Będzie czuwał nad jego wielkością "Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 sty 2013, 19:46 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 12 lip 2011, 11:10
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
Kiedy CDN?

zborekp pisze:
Kraj nad Wisłą podzielony na pół
Bliżniacy lubią władzę i rewolty
Krasomówczy Kaszub o języku węża
Ochroni kraj mimo wielu wrogów"
"Po nowym odrodzeniu nowy kościół powstanie
Przyjmie imię Paulistów po Wielkim Rodaku
Cud Maryi pomimo straty obrazu
Będzie czuwał nad jego wielkością "


To nostradamusa ma być?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 sty 2013, 21:55 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 16:09
Posty: 48
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Na podstawie niepublikowanych tekstów prof. Arteuzy Centuriona pt. Kiedy wybuchnie III wojna światowa oraz innych źródeł a także własnych ustaleń opracował Andy Collins.


Cytuj:
To Nostradamusa ma być?Oczywiście, że nie ale pisał je ten sam autor co ten tekst wyżej. Autor (Arteuza) próbował wmawiać że to są oryginalne przepowiednie nostradamusa. Ja wiem że jest inaczej. Całość na pierwszych 300-400 stronach http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto ... tart=10800

Fajnie się czyta, ale nic poza tym.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 sty 2013, 22:56 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Wpisuję tutaj znane proroctwa – świętych, mistyków, celebryków, osób znanych i mniej znanych. Nie bedę wpisywał żródła, jeśli ktoś chodż trochę obeznany jest w tym temacie to zna żródło danej osoby. Wypunktowałem to w punktach przepowiednie dlą świata i Polski (starałem się to jakoś uporządkować ale trudno, gdzie nie gdzie są dopasowane cytaty, nie chciałem wszędzie zmieniąc szyku zdań i wartości przekazu, niektóre się powtarzają w zależności od osoby opisującej przyszłość), miłej lektury


1. Spalenie miasta Paryża – Francja, wojna domowa we Francji spowodowaną przez osiadłych przybyszy proroka Mahometa
2. Włochy (Italia) bedą nękane przez trzęsienia ziemi, wojna domowa w tym kraju, ludność z okolic Neapolu będą ewakuowani z powodu erupcji wulkanu, możliwość zniknięcia Włoskiego buta w morzu (Neapol chroniony jest tzw "Cud krwi" św. Januarego'' - http://adonai.pl/cuda/?id=5 )
3. Konflikt i rozpoczęcie 3 wojny światowej na bliskim lub dalekim wschodzie ( którą wywoła nowe Imperium Muzułmańskie sprzymierzone z komunistycznymi Chinami, zajęcie przez Chiny Tajwanu), gdzie ma rozwinąć się na inne kraje, ma być użyta broń biologiczna, chemiczna i atomowa, więcej ludzi ma zginąć niz w dwóch poprzednich razem wziętych, przed tym ma powstać Państwo Talibanu przyjmuje za swoją flagę zielony sztandar z napisem koranicznym cyt:”AKBAR ALLACH”(Allach jest Wielki) -pisanym klasycznym arabskim alfabetem i pismem ,oraz godło państwa Glob ziemski nad którym widnieje Złoty półksiężyc im złota pięcioramienna gwiazda oraz pojawienie się dla muzułmanów mesjasza Mahdiego-Kalifa, Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha, (Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat -nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana- Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych -a płacz i żałoba będzie ogólna,bo trumny będą puste), wojna z Egiptem z Turcją – a także zajęcia całej północnej Afryki i w końcu podbicie i tragiczny los Izraela-w tym II holokaust-czyli wymordowanie Żydów na pustyni – nieliczni statkami uciekną do Europy,ale i tam będą przez muzułmanów mordowani, brak ropy spowoduje jeszcze większą drożyznę, ceny ropy będą rosły, upadek gospodarek
3. a)
obserwujcie Syrie, od niej się zacznie III w.św, powstanie wiele konfliktów co połączy się jeden, wiele interesów państw, ukarze się człowiek co będzie antychrystem stworzy fałszywy pokój na świecie a głownie na bliskim wschodzie, wielbiony wraz z fałszywym papieżem - nowo wybrany, będzie coraz bardziej popularyzowany prze głównych polityków i rządzących, celebrytów itp aż w końcu zostanie uznany Jezusem (mesjaszem) głównie oczekiwany przez trzy znaczące religie na świecie, jego cuda będą fałszywe a uzdrowienia krótkotrwałe, mając dostęp wraz z fałszywym prorokiem do największej biblioteki świata w tym ksiąg zakazanych, będzie dokonywał cudów
4. Anomalie klimatyczne, zapowiedż zmian na ziemi, przebiegunowanie, pojawienia się antychrysta, przejścię do 4 gęstości a pożniej do szóstej i wyższej, zmiany w układzie planetarnym, słońce będzie inaczej świecić - większe
4.a)
widoczne znaki na ziemi i na niebie, zapowiedż przyszłych zmian, paruja Jezusa, czy mesjasza mający moc którą dostał od węża dawanego - Szatana, dużo ludzi nie będzie tego rozumieć, tłumacząc zmian klimatu, normalnymi anomaliami itp
5. Pojawienie się komety lub odłamka mającej kolor niebieski, mającej zapowiadać rozpoczęcie 5 światu (mówi o tym m.in przepowiednia Indian Hopi) okres przejściowy 7 lat na zmianę i zapowiedż komety koloru czerwonego – wszystko będzie pomieszane, (upadek meteorytu obudzi bestie w oceanie powstanie fala, lub pociski balistyczne spadnie do oceanu)
6. Powrót naszych przodków na ziemi, kosmicznych braci, aniołów by z nami budować nowy świat lub tzw dobrych kosmitów będacych diabłami by zmylić ludzkość, tłumaczyć że przybyli w pokoju, żyją energią kosmosu itp, będą chwalić antychrysta - walka o dusze
7. Rozpad UE na 3 lub 2 kraje lub całkowicie
7.a)
powszechne bankructwo, jeden kraj po drugim będzie bankrutował, pieniądz stanie się bezwartościowy, pieniądz stanie się zwykłym papierem, który nikt nie będzie chciał podnieść, co dalej wprowadzi dalsze konsekwencje, głód, wojna itp...
8.Głód i pojawienie się dziwnej choroby, jedyne lekarstwo w roślinie głóg pospolity
9. Upadek meteorytu na ziemię, ocean (zniszczeniu ma ulec Rzym, Kraków lub Lwów) zginie wiele narodów w tym dniu, powstanie fal tsunami, przetrwa niewiele krajów, (Skutki ekologiczne będą także niesamowite. Raczej nie nastąpi wyginięcie gatunków roślin i zwierząt na całym świecie,lecz dojdzie do zagłady gatunków w Oceanie Atlantyckim i częściowo na Morzu Śródziemnym.Tsunami nie są tylko falami powierzchniowymi.Ciągną się przez całą głębokość oceanu,przechodząc po jego dnie.Całe życie oceaniczne w obrębie tysięcy kilometrów od epicentrum zostanie zniszczone przez fale wstrząsu.Zanieczyszczenie,jakie powstanie po spaleniu wybrzeży,zatruje wody nadbrzeżne,w których żyje większość istot morskich.Poza tym sama kula ognia wytworzy ogromne ilości azotanów,które póżniej spadną na ziemię w postaci kwaśnych deszczy,przyczyniając się do zatrucia oceanów ,mórz, jezior i rzek – czyżby depopulacja ludności na świecie)
10. Zniszczenie Nowego Yorku i innych miast, wschodniego wybrzeża lub zachodniego, kara za grzechy tego kraju, przez wielkie trzęsienie ziemi, wielki głóg w USA, rodzice będą sprzedawać swoje dzieci za pożywienie nie tylko w USA a na świecie z powodu kryzysu, anomalii i wojen
11. Zatopienie częściowe Japonii
12. Wyłowienie nowego kontynentu z oceanu
13. Mistyczne objawienie dla człowieka powyżej 7 roku życia, niewiele osób ma to przeżyć ukaże, że Bóg istnieje, ma pełnić rolę ostrzeżenia i ukazanie grzechów człowieka i nawrócenie człowieka od grzechów, pojawienia się krzyża na niebie, zmieni to rotacje ziemi, ostrzeżenie będzie w połowie ucisku, dużo umrze w tedy z powodu grzechów, masowe groby, masowe nawrócenie w tym żydów i innych religii, potem źli powrócą jeszcze z większą siła, masowe zabójstwa księży, po tym ma być podpisany fałszywy pokój (dużo się będzie mówić o pokoju) w nocy odbędzie się III w.św - 3 dni ciemności (po tym dostanie człowiek nowe ciało, brak śmierci na ziemi), do roku mistycznego objawienia ma się objawienia odcisk Boga w tych miejscach gdzie było objawienie NMP, widzialny, niezniszczalny znak że Bóg istnieje, po tym ma przyjść druga paruzja (przyjście) Jezusa ale w formie duchowej, pokonanie diabła na 1000 lat, połączenie nieba i ziemi, po tym ma być na chwile diabeł spuszczony z piekła
13. a)
z pomocą oszukanych i chwalących bestie ludzie będą chipowani - czoło lub prawa ręka z powodu wrażania NWO, głodu, antychrysta itp, głównie prześladowanie chrześcijan, antychryst spróbuje połączyć wszystkie religie w całość, nowa schizma w kościele katolickim - zmienione prawo kościele na rzecz homoseksualistów itp, przeinaczanie praw Bożych, zbezczeszczenie ołtarza i komunii św. - na stojąco itd., z powodu prześladowań chrześcijan brata brata zdradzi,
14. Pojawienie się mesjasza, a Jezus ma zstąpić z nieba wraz z nowym Jeruzalem
13.b)
co do trzech dniach ciemności - http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/10 ... ciemnosci/
Kiedy będzie się mówić dużo o pokoju, katastrofa przyjdzie. Pewien człowiek, który zajmuje w świecie wysokie stanowisko, zostanie zabity i to wywoła wojnę atomową, która spowoduje straszne zniszczenia w świecie. Ciemność ogarnie ziemię przez trzy dni – 72 godziny. Przed katastrofą noc będzie bardzo zimna i będą wiać silne wiatry. Ludzie ogarnie niepokój i zacznie się trzęsienie ziemi, które będzie trwać kilka godzin. Wiatr przyniesie gaz i rozprzestrzeni po świecie. Słońce nie będzie widoczne. Ci, którzy czczą Matkę Najświętszą i rozpowszechnili Jej orędzie, nie potrzebują się bać niczego, Ona ich uchroni od katastrofy.
Mówi także,że powstaną umarli z grobów powstanie chaos
15. Zjednoczenie się krajów afrykańskich
16. Zjednoczenie się muzułmanów, tworząc wielki Talib i pod zielonym sztandarem zjednoczone siły będą maszerować na Europę – wojska
17.Upadek krajów Europy zachodniej (gospodarczo, społecznie), w tym USA, Kanady, które nie powrócą do danych lat świetności
18. Wojna domowa w Niemczech, kraj ma być zniszczony za grzechy i pychę, możliwy atak na Polskę w pierwszych dniach rozpoczęcia 3 wojny światowej
19. Polska ma najmniej zostać poszkodowana w 3 wojnie światowej, zmianach klimatycznych, będzię tak ciepło że będą rosły cytryny
20. Podniesie się nagle poziom mórz, wiele miejsc zniknie
21. Pojawienie się w Polsce generała dyktatora (powrót Piłsudskiego), pomazańca Bożego lub człowieka w którym płynie królewska krew
21. a)
Polską będzie rządzić dwóch bliźniaków, po nich ma być,
- Prezydent jeszcze gorszy od obecnego i będzie próbował wszystko sprywatyzować co się da,
- następny ma być Królem oraz Pomazańcem Bożym pod jego rządami Polska ma zawrzeć sojusze z państwami takimi jak Rumunia i stworzyć Federację, oraz ma wszystko znacjonalizować. Tak zwany czas „upadek państw”, zwiazany z najazdem arabów na Europę. W tym czasie USA ma zabiegać o pomoc żywnościową od Polski. A USA ma się rozpaść oraz ma być tam wojna domowa „civil war”.

Również wyczytałem kiedyś, że Niemcy znów zaatakują Polskę oraz Obwód Kalingradzki. Z tym wydarzeniem ma być związane ucieczka ludności na wschód.
21. b)
sprawy polityczne, ekonomiczne itp poprawią się dopiero po III w.św, prawo Polskie będzie oparte na 10 przykazań Bożych w tym cały ustrój
22. Rozłam kościoła w Polsce od środka przez księdza ( czyżby ks. Natanek następstwa księdza Popiełuszki)
23. Polska ma mieć granice od morzą jednego do drugiego, języka będą uczyć się wszystkie kraje na świecie ( w tym historie i kulturę), ma być bardziej znany niż angielski, stąd wyjdzie światło na świat i wyjdą z tąt ludzie co go zmienią, Śląsk ma być zachowany od zguby (po zgonie polskiego papieża kościół polski zapomni o przykazaniach pokory i życiu w ubóstwie,że z tego powodu się podzieli,a nawet będzie prześladowany.Ale po wojnie,która tym razem nie będzie okupowana-zawrze na jakiś czas sojusz taktyczny(uwaga!) z islamem?!-co ją uratuje .wyjdzie więc bardzo silna i będzie dyktować swoje warunki po tym jak zerwie z islamem po jego klęsce w wielkiej bitwie nad Renem pod Ulm), Polska zostanie uratowana, bo nastąpi Intronizacja Jezusa na króla Polski, prawo i przepisy będą opierać się na ewangelii, zdrajcy zostąną osadzeni, majątki zrewidowane lub wygnani na wieczną banicje
24. 3 dni ciemności i zamrożenia globu, pojawienia się czerwonego krzyża na ziemi, możliwa upadek meteorytu w tym czasie, po tym ludzie dostaną od Boga nowy dar, każdy inny nowe możliwości (w tym paranormalne , w tych dniach ciemności nie wychodzić na dwór, nie otwierać nikomu, palić świece i skupiać się na modlitwie, świat ma być zmieniony), zacznie się złota era
25. Zmiana klimatu tam gdzie jest ciepło będzie zimno, tam gdzie jest zimno będzie ciepło, zmniany będą drastyczne
26. Biegun północy lub południowy roztopi się, wielkie burze tam sie pojawią, roztopiony śnieg ukarzę skrywaną prawdę o naszej historii i przodkach
27. Europa Północna zostanie zmieniona w mgnieniu oka … wiele bitew
28. Utraty dużej powierzchni Anglii i Japonii.
29. Zniszczenie kraju Izraela
30. Przebiegunowanie, zmiana rotacji ziemi, ma powrócić na dawny właściwy tor, zachód będzie na wschodzie wchód za zachodzie
31.Dekada superteroryzmu od 2001 półksięzyca i zielonego sztandaru ( a może Nato i i USA….),
32. Rewolucją we Włoszech spowodowaną przez rządzenie – Wielkiego Amanta i Rozpustnika (Berluskoni, słynne teraz jego Bunga).
33.wielkim nowym oszustwem na Rusi i bratobójczymi walkami spowodowanymi przez dwóch młodych współrządców (Putin i Mende.)
34.Zamieszki w Anglii po wejściu na tron nowego króla chcącego wzmocnić swą władzę
35. II wojna domowa w Ameryce rządzonej przez Afrykanina (Obama – Osama…mała dygresja) – którą Nostradamus nazywa powszechną i obywatelską
35. Wojna Talibanu(skąd wiedział) z Persją(obecny Iran) i stopniowe zajęcie krajów arabskich na Bliskim Wschodzie i Północnej Afryce
36. W roku 2012 ludzkość stanie w obliczu zagłady. Trzęsienia ziemi o niespotykanej sile i ogromne fale zniszczą naszą cywilizację. Europa i Ameryka Północna przesuną się o do strefy polarnej
37. Polacy będą wyzywać obecą władzę za podatki, drożyznę i Islam, sytuacja w Polsce ma zmienić się na lepsze po 3 w. św. będzię duchem świata, traktat pokojowy podpisany w Warszawie, tu zaczną się zmiany (do Syna Cesara i przyszłego króla Francji Henryka Szczęśliwego(SELINA)czyli Wielkiego pogromcę muzułmanów w III wojnie światowej-bowiem Francja-tak Francja stanie się z powrotem królestwem i razem z Polska ma decydować o losach Europy)
38. Zmiany na ziemi, wybuchy wulkanów dawno nie czynnych i uśpionych, zmożona aktywność sesmiczna ma pojawić się antychryst który zna przyszłość pod pozorem cudów uspokoi wszystko
39. Obecny papież jest przedostatni, który zginie (odsunięcie od władzy, choroby) lub nie powróci już do Rzymu, ostani papież będzie zbierał pamiątki to co zostało z Europy – Angel Loretańśkiej Madonny, zniszczenie lub podbicie Rzymu przez muzułmanów
40. 3 wojna będzie przerwana z powodu anomalii klimatycznych, wielkie trzęsienie ziemi lub tsunami spowoduje że ci co przeżyli będą zazdrościć umarłych że nie zginęli od razu
41. brak zasobów ropy
42.wielki kryzys ekonomiczny i finansowy na świecie, przyspieszenie działań w celu utworzenie NWO
43. kościoły będą wyludnione
44. przewidywanie dalszej przyszłości można opierać na też na kartach iluminatów, oczywiście, przebieg i zdarzenia dla typowego leminga są przypadkowe, jak śmierć niewygodnych działaczy, polityków w Polsce-głównie samobójstwo, otruty narkotykiem oddech diabła - http://chomikuj.pl/angel136/Dokumenty/K ... NAT*c3*93W http://www.iluminaci.pl/iluminaci/illum ... iluminatow
45. wiele kar na ludzkość może być złagodzona, odsunięta w czasie, ale kara musi przyjść aby wypełnić to co ma się wypełnić według proroctw od Boga
46. zapomniałby dodać Już 55 z 60 przepowiedni ze słynnej w Chinach księgi Tui Bei Tu się wypełniło (wielu z was zapewne słyszało o starożytnej, chińskiej Księdze Przemian - I Ching, tłumacząc inaczej Chińska wersja Nostradamusa). Najważniejsze jednak jest ostatnie 5 z nich ..
a)Wiersz 56 - chodzi o niepodległość Taiwanu i Prezydenta tego kraju
b)Wiersz 57 - wyraźnie mówi o nadejściu Mesjasza i zapanowaniu pokoju na ziemi
c)Wiersz 58 - mówi po wojnie będzie jakiś nowy porządek świata
c)Wiersz 59 - człowiek ten zrobi wszystko zgodnie z wolą Bożą
d)Wiersz 60 - Wiersz sugeruje, iż ludzkość będzie studiowała / pogłębiała Boską wiedzę, a choroby i śmierć nie będą już miały nad nią władzy.

- KONIEC PRZEPOWIEDNI LEE CHUNG FENGA -

Ciekawostką jest to, że powyższa przepowiednia, w kwestiach: nadejścia Mesjasza oraz nastania czasów wiecznego pokoju na ziemi, w dużej mierze pokrywa się z biblijną

SYTUACJA NA ŚWIECIE PO WIELKIEJ KATASTROFIE KOSMICZNEJ W CZASIE TRWANIA III WOJNY ŚWIATOWEJ

Po dotychczasowych analizach przepowiedni Nostradamusa ,mających związek z uderzeniem odłamka komety lub meteorytu,spróbujmy sobie wyobrazić obraz zniszczeń w poszczególnych częściach świata.Oto najważniejsze fragmenty prognozy S.Paulusa ,dokonane na podstawie odszyfrowania i przyjętego KODU PROROCTW NOSTRADAMUSA ,stanu nauki na ten temat i SYMULACJI KOMPUTEROWEJ.

AMERYKA PÓŁNOCNA

„Całe wschodnie wybrzeże USA,a także wybrzeże Zatoki Meksykańskiej,zostanie zniszczone.Trzęsienia ziemi,tsunami i pożary spowodują niewyobrażalne straty.Początkowo straty w ludziach będą stosunkowo nieduże dzięki doskonałemu systemowi autostrad i dużej liczbie samochodów.Ewakuacja ludności o 150 km w głąb lądu powinna umożliwić uniknięcie bezpośredniego zagrożenia.Nawet jeśli nastąpią korki .to stosunkowo długi okres widoczności komety-7dni,Władca Terroru w/g niektórych interpretacji-pozwoli ewakuować tych,którzy się na to zdecydują Powstanie natychmiast nowy problem-umożliwienia egzystencji dziesiątki milionom bezdomnych.
Huragany ,wiejące z prędkością 750 km/godz. nad strefą uderzenia meteoru,skierują się ku Zachodniemu Atlantykowi i Zatoce Meksykańskiej.Tam rozdzielą się na mniejsze wiatry nie przekraczające 250 km/godz.Powstaną olbrzymie burze z niezliczoną liczbą piorunów,gdyż atmosfera będzie w ten sposób wyładowywać ciepło pochodzące z gorącego Oceanu Atlantyckiego.Nastąpią liczne powodzie,tornada,które zniszczą w znacznym stopniu sieć energetyczną w całym kraju.
Klimat zacznie się stopniowo ochładzać.Nuklearna zima ,która nadejdzie kilkanaście miesięcy po katastrofie kosmicznej,zamrozi ziemię,aż do poziomu poniżej warstwy wodonośnej.Pękające rury wodociągowe i kanalizacyjne utrudnia dopływ wody i odprowadzenie ścieków w całym kraju,a szczególnie na środkowym zachodzie.Jeśli nawet zachowają się linie gazociągowe ,to gwałtowny wzrost zużycia gazu spowoduje spadek ciśnienia w sieci-co uniemożliwi choćby dostateczne funkcjonowanie systemów ogrzewczych w miastach.
USA największy producent ziarna na świecie ,posiada jego znaczne zapasy-jednak długotrwały kryzys spowoduje wyczerpanie tych zapasów i wprowadzenie systemu kartkowego na żywność.

Siły zbrojne USA utracą swoje porty na Atlantyku i w Zatoce Meksykańskiej,pozostawiając tylko te na Wschodnim wybrzeżu-czyli na Pacyfiku.Zniszczeniu-wskutek trzęsień ziemi ulegnie kanał i przesmyk Panamski
USA nie będą w stanie wysłać swych sił za granice ,ani nie będą do tego dążyć z powodu zamieszek wewnątrz krajowych(tzw 4 letnia II Wojna Domowa w USA-po niej zostanie wprowadzony całkowity zakaz posiadania i noszenia przez obywateli broni palnej)-aż do czasu ustabilizowania własnej gospodarki.
Uwzględniając skalę zniszczeń – potrwa to około 20 lat -USA spadną do rangi MOCARSTWA REGIONALNEGO.,bez wywierania wpływu na wydarzenia w:Europie,Azji i Afryce.
Ingerencja w wydarzenia innych krajów ograniczy się do Kanady i Meksyku.
Najważniejszą rolę militarną przejmą :Straż Wybrzeża i Straż Graniczna.

Powstały kryzys spowoduje krwawą II Wojnę Domową i upadek rządów demokratycznych.

W USA dokona się wojskowy zamach stanu.Ogłoszona zostanie bezterminowo dyktatura.tzw:”Rządy Prezydenta Generała- I Dyktatora Stanów Zjednoczonych Ameryki-będzie ich trzech -ostatni zostanie obalony kilkanaście lat po III Wojnie Światowej.
Tak więc pomimo ,że katastrofa będzie na Atlantyku to wpływ jej będzie większy lub mniejszy na pozostałe kontynenty i wyspy oceaniczne w zależności od epicentrum uderzenia meteoru.
W związku z częściowym roztopieniem czap lodowych Antarktydy i Arktyki w oceanach i morzach momentalnie(w ciągu 2,3 lat) podniesie się poziom wód na całym globie o 5 metrów. Szereg małych wysp Pacyfiku-atoli(państewek-) ulegnie zatopieniu i naturalnej likwidaccji.Australia-obecnie prawie suchy kontynent wskutek ciągłych trwających całymi tygodniami olbrzymich wichur i deszczów stanie się bujnym i żyznym lądem.Ten słabo zaludniony kraj wielkości USA w który żyje ledwie ponad 20 milionów ludzi-wskutek osłabienia USA stanie się łakomym kąskiem dla ludów przeludnionej Azji.Muzułmańska przeludniona Indonezja w sojuszu z Wielkim Talibanem rozpocznie wojnę przeciwko Australii i ją zdobędzie.
Nastąpią okrutne rzezie mieszkającej tam ludności białej(głównie anglosaskiej)-po 3-letniej okupacji wyzwolenie jej przez Amerykanów nic nie da.Kraj ten stanie się całkowicie inny opanowany przez masowo napływających muzułmańskich przybyszy. Zachodnie wybrzeża Afryki przejdą podobne nieszczęścia co Południowa Ameryka-to jest:tsunami,póżniej silne wiatry,ochłodzenie klimatu susze i powodzie w zależności od rejonu. Wschodnia Afryka -to jest ta którą otacza Ocean Indyjski będzie mniej narażona na silne tsunami,ale wystąpią tam silne trzęsienia ziemi.Najwięcej ucierpi Północna Afryka to jest ta przylegająca bezpośrednio do Morza Śródziemnego.Z powodu mało wydajnej gospodarki rolnej i niemożności importu ziarna z USA i Europy zapanuje tam straszny niewyobrażalny głód.Tak więc powszechne będą wojny o ziemie uprawne.W Rosji zima nuklearna będzie tak samo straszna i uciążliwa jak w Kanadzie.W połączeniu z innymi problemami Roja nie ma żadnych szans na przetrwanie jako wielki kraj.

Przed inwazją na Europę i Amerykę Chiny i Wielki Taliban sptróbują rozbić Indie -co jednak jak wynika z jednego z sześciowierszy Alamachu nie bardzo im się uda ze względu na ogromną populację tego kraju.Indie co prawda się uratują-po podpisaniu rozejmu z Chinami i Talibanem-ale po III Wojnie Światowej rozpadną się na co najmniej kilka pąństw.Jest to kraj o wielu językach i kulturach.

Ojciec Czesław Klimuszko

Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym. W swoim życiu pomógł tysiącom osób, które zwracały sie do niego z prośbą o podanie faktow dotyczacych ich życia lub przyszłości Polski.

Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.

- Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

Ojciec Klimuszko wskazywał także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni caly świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.

Stefan Ossowiecki

Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Pilsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach swiadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów. Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych

Leszek Szuman

Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.

Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mowił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w ksiąźce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. ?Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają ludzkość? ? zwykł mawiać.

Madame Sylwia (1948)

Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. ?Widze jedną flagę, europejską flagę? ? mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. Najciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najwazniejszą rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to centrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

Islrmayer

Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystaja zawieruchę powstałą w zwiazku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali sie wytruć ludność gazem.

- Widze złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreske ? zginie.

Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osob.

- Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.

Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na caly świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnal do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.

Andrzej Gwiazda

Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecnosci wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widzial wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystapią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest zwiazane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie. To on będzie tym, który zapali latarnie wiedzy. Nie podawał jednak szczegółów, jak

Edgar Cayce

Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłosci świata. To on mówił o zbiżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.

- Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony.

Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawi się Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił wyraźnie o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda sie dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy swiatło dzienne. Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie najwiekszym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypelnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w zwiazku ze zblizającą się katastrofą czekaja trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się

Proroctwo Wielkiej Piramidy

Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramidologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się kataklizmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrócą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa „CzasEmi Ostatecznymi”.

Biblia, którą Bóg podyktował Mojżeszowi, była w istocie programem komputerowym, naj-pierw wyrytym w kamieniu, później zapisanym w zwojach pergaminu.
W ukrytym tekście jest jednak nazwana (można to odczytać) "starożytnym programem kom-puterowym".
Teraz program udało się uruchomić i możemy wreszcie odczytać niedostępną wcześniej prawdę o przeszłości i przyszłości.
Co ciekawe, odczytywana przyszłość biblijna jest całkowicie zgodna z przepowiedniami No-stradamusa.
Ale nic dziwnego - był on Francuzem pochodzenia żydowskiego i znał doskonale wszystkie języki semickie, którymi posługiwali się Żydzi w różnych dziejach, w tym hebrajski i aramej-ski.
Czytając Biblię w oryginalnych językach i wiedząc, że każda liczba to jest np;1,2,3,4...7,8 itd jest kolejno odpowiednio przypisana poszczególnym literom alfabetu hebrajskiego mógł on z Biblii odczytywać czekającą nas przyszłość i konfrontować ją ze swoimi "boskimi wizjami"- jak je sam nazywał.
Ciekawostką jest też to, że słowo; "komputer" (choć nie dosłownie-ale jeżeli pod odpo-wiednie litery podstawimy przypadające im liczby-to wyjdzie nam uwaga-słowo "komputer" -coś nieprawdopodobnego.)
Także pojawiają się słowa - uwaga; "kod Biblii".
Słowo" komputer" ma istotne znaczenie w całej sprawie, gdyż pojawia się przy końcu Ksiegi Daniela Starego Testamentu - w wersecie:...ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów osta-tecznych".

Z tego wniosek, że to kod Biblii jest ową "zapieczętowaną księgą”- swoistym zamkiem czasowym.

Warto jeszcze dodać, że ów specjalny komputerowy program badawczy działa tylko i wyłącznie gdy jest w języku hebrajskim.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Druga Pieczęć: Trzecia Wojna Światowa

Środa, 16.05.2012, godz.03.10

Moja najdroższa, ukochana córko, muszę cię poinformować, że Trzecia Wojna Światowa jest w fazie rozwoju na świecie.

Tego ranka, jak możesz zobaczyć, płyną Moje łzy.*

Druga Pieczęć rozwija się, tak jak przepowiedziano Janowi Ewangeliście w Księdze Objawienia.

Początek będzie w Europie.

Przyczyną będzie wasz system bankowy, a Niemcy po raz kolejny zaangażowane będą w tę tragedię, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach.

Kiedy to się rozpocznie, zakończy się ratowanie gospodarki, a katastrofa dotknie Grecję z dużym negatywnym skutkiem we Francji.

Środkowy Wschód będzie również zaangażowany w stan wojny z Izraelem i Iranem, a Syria odegra poważną rolę w upadku Egiptu.

Moja córko, budzę cię, aby ci to powiedzieć, nie żeby cię przestraszyć, ale aby wezwać w tym czasie do wielkiej modlitwy za Europę.

Z powodu wojny i braku pieniędzy znaczna część zbiorów zostanie utracona, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci, która oznacza głód.

To dlatego teraz nakłaniam wszystkie Boże dzieci, aby próbowały składować suszoną i trwałą żywność, dla wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby rozwijać własne zbiory, jeśli to możliwe.

Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia.

Efektem tej wojny będzie, że Mój Kościół Katolicki na ziemi zostanie wciągnięty do jednego światowego kościoła, w imię zjednoczenia.

Ta unifikacja, albo fałszywy pokój, staną się rzeczywistością po tym, jak antychryst sprawi wrażenie wykreowania fałszywego pokoju i tak zwanego końca wojny.

Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni, dopóki w światowe sprawy nie zostaną zaangażowane Chiny i Rosja.

Będą one stanowić zagrożenie dla „Bestii z dziesięcioma rogami “, Europy, i będą ją opanowywać dla wprowadzenia komunizmu.

“Czerwony smok”, Chiny, już zdobywa silną pozycję w świecie, ze względu na swą kontrolę światowych finansów.

”Czerwony Smok” i “Niedźwiedź”, którym jest Rosja, nie kochają Boga.

Są one prowadzone przez antychrysta, który jest ze Wschodu, i który ukrywa się za zamkniętymi drzwiami.

Kiedy proroctwa te ujawnią się, cały świat uwierzy w te przekazy. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości.

Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty, gdyż pomoże to osłabić wpływ tych wydarzeń.
Krucjata Modlitwy (54) – Modlitwa do Ojca, aby złagodzić wpływ Trzeciej Wojny Światowej

”O Niebieski Ojcze, w Imię Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa,
Który ogromnie cierpiał za grzechy ludzkości, proszę pomóż nam w tych trudnych czasach, wobec których stoimy.
Pomóż nam przetrwać prześladowania planowane przez zachłannych władców i tych, którzy chcą zniszczyć Twój Kościół i Twoje dzieci.
Błagamy Cię Drogi Ojcze, pomóż nam nakarmić nasze rodziny i ocal życie tych, którzy wbrew swojej woli zmuszeni będą do wojny.

Kochamy Cię Drogi Ojcze.
Błagamy Cię, pomóż nam w potrzebie.

Wybaw nas od uścisku antychrysta.
Pomóż nam przetrwać jego piętno, znamię Bestii, odmawiając przyjęcia go.
Pomóż tym, którzy Cię kochają, aby zawsze pozostali wierni Twojemu Świętemu Słowu, tak abyś
Mógł obdarzyć nas łaskami dla przetrwania w ciele i duszy.
Amen.”

Moja córko, wiem, że ta wiadomość może być szokiem, ale pamiętajcie, że modlitwy oraz Modlitwa o Pieczęć Boga Żywego (nr 33), ochronią Moich wyznawców.

Moja Reszta Kościoła, wy, Moje dzieci, przetrwacie, chociaż nie będzie to łatwe.

Będziecie prześladowani z powodu waszego Chrześcijaństwa, ale nigdy nie wyprzecie się Mnie, ani Mnie nie odrzucicie.

Po to dane wam będą Dary. Mój Dar Pieczęci Boga Żywego uczyni was niewidzialnymi dla waszych wrogów.

Odmawiajcie tę modlitwę codziennie od teraz. Trzymajcie ją przed sobą w waszych domach i dajcie ją pobłogosławić kapłanowi.

Rozpocznijcie wkrótce wasze przygotowania, ponieważ dzień negatywnych konsekwencji w Europie nie jest daleko.

Wasz Jezus

http://ostrzezenie.wordpress.com/2012/0 ... -swiatowa/


Ostatnio zmieniony 07 sty 2013, 18:46 przez adrian88888, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sty 2013, 8:06 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1070
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Jakieś religijne te przepowiednie... mesjasze, antychrysty, demony itp.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lut 2013, 21:47 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 09 lis 2009, 23:43
Posty: 8
Obrazek

Szwecja, Lund 13.02.13

Prokurator Generalny
Prokuratura Generalna
ul. Barska 28/30
02-316 Warszawa
pr.bpk@pg.gov.plLaudetur Jezus Chrystus.

Niniejszym zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przestępstwa porwania i zamordowania osób wchodzących w skład państwowej delegacji do Smoleńska:

Data odlotu: 10 kwietnia 2010.

Samolot: Tu-154 101m.

Miejsce odlotu/Czas: Warszawa Okęcie/godz. 7.25.

Ilość osób: 96 ( nazwiska w załączniku nr1).

Oraz zgłaszam podejrzenie popełnienia przestępstwa polegającego na zaniechania śledztwa przez uprawnione organa ścigania w Polsce w kwestii zbadania wszelkich okoliczności dotyczących odlotu Delegacji z Okęcia. A dotyczy to głównie uzasadnionego podejrzenia, że osoby te, członkowie delegacji oraz obsługa, nigdy nie dotarły do Okęcia, ale zostały uprowadzone w inne miejsca i tam pozbawione życia.

Zawiadomienie to opiera się na dwóch punkach głównych, merytorycznych;

- Wrak smoleński wykazuje pełne cechy inscenizacji wypadku lotniczego i jeżeli pochodzi od jednego samolotu, jako jednostki sprawnej technicznie, to samolot ten nie był zdolny do lotu na ok. ¼ doby przed umowną(ogłoszoną) godziną katastrofy. Sam wrak i okolice jego zalegania nie wykazują śladów rzeczywistego wypadku lotniczego.

- Występuje brak dowodów na wylot Delegacji z Warszawy/Okęcie, krytycznego dnia.

Te dwa powyższe punkty ułożone chronologicznie od „końca wydarzeń”, są dowodem na brak dowodu o katastrofie, zamachu lub czymkolwiek podobnym, a co miałoby się wydarzyć w Rosji 10 kwietnia 2010 roku. Jako zintegrowane, tworzą jeden spójny dowód na brak dowodów o wydarzeniu utraty życia członków Delegacji do Katynia w wypadku lotniczym lub zamachu na ten samolot, którym miały lecieć 10 kwietnia 2010, a gdzie nie ma dowodów na to, że ofiary odleciały z Okęcia i te dwa punkty muszą być badane wspólnie.Faktycznie nic więcej nie wiemy w sensie rozpoznania materialnych dowodów na cokolwiek, jak dodatkowo tylko to, że z grupy zaginionych dziewięćdziesięciu sześciu osób, tylko pewien ułamek stanowią ciała w pełni rozpoznane.

Po trzech latach „badań okoliczności katastrofy” tylko tyle faktycznie wiadomo, co napisano powyżej i na tym można by zakończyć to zawiadomienie. Jednakże te wydarzenia, które nie miały miejsca, zostały na tak wielką skalę „przetransformowane w fakty o faktach”, że w świadomości Polaków urosły one do wydarzeń rzeczywistych.

Ale nie to jest najgorsze, ta nowa rzeczywistość, w sensie wydarzeń po 10 kwietnia 2010 roku, jest zbrodniczą już samą w sobie, bo w jej otoczeniu są popełniane skrytobójstwa na Polakach, a to bez związku z katastrofą, która nie miała miejsca, ale w ścisłym związku z próbą przerobienia fikcji w rzeczywistość. I tu zawiadomienie niniejsze także dotyczy wydarzeń przestępczych, które się dopiero wydarzą, a będzie to skutkiem celowej pasywności aparatu ścigania w Polsce, który wystawia niewinnych świadków zdarzeń lub jedynie domniemanych, jako coś wiedzące, na pastwę morderców, którzy mordują ludzi celem zatarcia śladów fikcja smoleńskiej.

Wszyscy, którzy coś wiedzą, będą zamordowani, a to dlatego, że zamachowcy mają wysokie wymagania co do oczyszczenia pola ze wszystkich świadków. Dotyczy to także i prokuratorów pomagających zamachowcom w mataczeniu w śledztwie, a i tych, którzy czytają niniejsze zawiadomienie.
**************************************************************************
calosc znajdziesz
na stronach Krzysztofa Cierpisza
http://www.zamach.eu
oraz
http://gazetawarszawska.com/zamach/
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2013, 20:28 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
wklejam cały artykuł znalezione, ciekawy opis - http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto ... tart=11270

a odnośnie tematu oto moja wersja 3 wojny światowej .

według mnie nostradamus nie tylko opisał w swoich pzepowiedniach opis całej 3 wojny światowej,
ale równierz zamieścił dokładną nazwę 3go konfliktu nazwał te działania wschodnią burza .


odnośnie tematu znalazłem świetną książkę w której autor ,przedstawia bardzo szczegółowo ,masońskie Plany wojenne
,w niektórych fragmentach można znaleźć ,bardzo dokładny przebieg 3 wojny światowej.
wstawiam ten filmik ponieważ, cały opisany przez autora przebieg 3 wojny ,
jest niezwykle dokładny .
i wysoce prawdopodobny .

autor tylko zapomniał dodać że wojna została zaplanowana na 2027 rok .i ma wybuchnąć w nocy o 3 .00 .

książka pt;"Orędzie Tajemnica Przyszłości"o przyczynach i przebiegu III wojny światowej
wydana w gatunku S-F, powieści sensacyjno-przygodowej


na filmiku fragment , przebiegu III wojny światowej.
w linku poniżej

http://www.youtube.com/watch?v=mL-O_wRWEB8

link na księgarnie.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/66832/or ... zlosci#buywedług mojej analizy przepowiedni Nostradamusa ,
planów Masońskich takich jak "Plan trzech wojen światowych."
oraz sytuacji gospodarczej na świecie i innych faktów .

jest to najdokładniejszy plan Wschodniej Burzy Illuminatów.

przestawie moją hipoteze wydażeń wojennych.
od siebie dodam parę SŁÓW do filmiku i Mapek by uzupełnić dziury w planie.
według mnie 3 wojna światowa została zaplanowana na 2027 rok .ma wybuchnąć w nocy o 3 .00 czasu europejskiego.

Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

Oto Masoński plan"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu.
Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu,
pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami,
będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy,
formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację,
otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu,
obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.
Jak wiadomo poprzednie wojny światowe poprzedzały kryzysy finansowe na ogromną skale,
tworzone przez te same grupy osób, które stały za obydwoma wojnami światowymi.
Taka sama sytuacja jest też aktualnie, a trzecia wojna nastąpi szybciej niż może wam się wydawać.
Osoby które teraz rezygnują ze stanowisk , wiedzą do czego to wszystko prowadzi.
politycy Doskonale zdają sobie sprawę że już niedługo “wybuchnie” kolejna i ostatnia światowa wojna,
A prezesi największych banków rezygnują z tak opłacalnych dla nich posad i chowają się w cieniu.
“nazbierali” oni już tyle pieniędzy, że nie potrzeba im więcej,
wiedząc co czeka cały świat. mając tą wiedzę i pieniądze mogą sobie kupować najlepsze bunkry,
robić zapasy i czynić resztę przygotowań, aby przetrwać ze swoimi rodzinami.


dzisiejsza sytuacja ekonomiczna jest niezwykle podobna do tej sprzed 2 wojny światowej.
tyle że w tamtych czasach postawiono na Niemcy .a w latach 80 tych MASONI postawili na chiny.

W Chinach żyje najwięcej ludności na świecie ,
wiedziano już o tym W Chinach pod koniec lat 70.
XX wieku wprowadzono regulację urodzeń pozwalającą na posiadanie tylko jednego dziecka.
to był jeden z powodów.

więc Masoni postanowili ,zainwestować w chiny [rozbujać ich gospodarkę] i wykorzystać ich do 3 wojny .
jako mięso armatnie ,
Gospodarka Chin jest najdynamiczniej rozwijającą się na świecie. W II kwartale 2010 roku nominalny PKB Chin szacowano na 1,337 bln $, co daje drugie miejsce na świecie za USA,
a przed Japonią (II kw. 2010 – 1,288 bln $).
Z najnowszych prognoz wynika, że do roku 2030 Chiny staną się światową potęgą gospodarczą nr 1.
Uwzględniając PKB realny chińska gospodarka już od 2001 roku znajduje się na drugim miejscu, a od 2010 roku Chiny są największym konsumentem ropy naftowej

Tak dynamiczny rozwój, który trwa od lat 80., jest efektem stworzenia korzystnych warunków dla inwestycji zagranicznych i transferu nowych technologii.
Do tych warunków można zaliczyć: niskie koszty pracy, zakaz strajków dla pracowników, niskie podatki, brak ograniczeń w ochronie środowiska i obietnica dostępu do ogromnego rynku zbytu.
Według socjologów, ważnym czynnikiem jest także tradycyjny szacunek wobec przedsiębiorczości i kult pracy,
który w XX wieku przyczynił się do sukcesu krajów zaliczanych do chińskiego kręgu kulturowego, tj. jak Japonia, Korea Południowa, Singapur czy Tajwan.

Na początku ogromną rolę w stymulowaniu inwestycji w Chinach odgrywała chińska diaspora na całym świecie, a w szczególności z krajów i regionów przez nią zdominowanych,
tj. jak Hongkong, Singapur czy Malezja. Ogromną rolę odgrywa również Tajwan, który – mimo napięć w sferze politycznej – integruje się z Chinami na płaszczyźnie ekonomicznej.
Szacuje się, że na kontynencie pracuje 1 mln obywateli Tajwanu, którzy stworzyli nawet 50 mln miejsc pracy. Inwestycje tajwańskie odpowiadają za ok. 10% zysków z chińskiego eksportu.

Po przystąpieniu Chin do WTO rośnie rola inwestorów z Ameryki i Europy. W 2005 roku inwestycje zagraniczne wynosiły ponad 70 mld $ i głównie pochodziły z USA,
Japonii i krajów Unii Europejskiej.

Według krytyków, Chiny stworzyły gospodarkę opartą na wyzysku swoich obywateli i braku poszanowania dla środowiska naturalnego,
w której główne profity są udziałem ludzi powiązanych z władzą. Dla przykładu w Chinach jest już 320 tys. osób, których majątek wynosi średnio 5 mln $.
90% z nich należy do partii rządzącej lub jest w bliskich relacjach z jej przedstawicielami. Z drugiej strony,
chińskie przemiany przyczyniają się również do awansu ekonomicznego rzesz zwykłych obywateli,
co mimo napięć społecznych pozwala się utrzymać partii rządzącej przy władzy.

Według badań przeprowadzonych przez ONZ[18], OECD[19] oraz CIA[20],
nierówności społeczne w Chinach są mniejsze niż w USA,
choć wyraźnie większe niż w krajach europejskich.
Rozwój gospodarczy Chin drastycznie wpłynął na liczbę osób żyjących poniżej granicy ubóstwa na świecie.
Według badań Banku Światowego, liczba mieszkańców Chin żyjących za mniej niż 1$ dziennie zmalała z 730 milionów (73,5%) w 1981 do 97 milionów (7,4%) w 2008.
Tym samym zmiany gospodarcze w Chinach odpowiadają za 85% zmniejszenia światowej populacji żyjącej poniżej granicy ubóstwa.
Liczba mieszkańców żyjących za mniej niż 2$ dziennie zmalała w tym okresie w Chinach z 972 milionów do 394 milionów.
Na świecie liczba ta pozostała na niezmienionym poziomie około 2,5 miliarda

Więc Masoni postawili na chiny ,i to chiny odegrają rolę NIEMIEC z czasów 2 wojny światowej.

Ale zanim wybuchnie 3 wojna światowa .może dojść do stanu zagrożenia globalnym konfliktem nuklearnym.
Może być on spowodowany umieszczeniem przez U S A w Polsce .
pocisków przechwytujących SM-3 ...http://www.globalsecurity.org/space/systems/sm3.htm
i SM-3 Block IIB,- http://www.globalsecurity.org/military/ ... clight.htm
która będzie w stanie przechwytywać nawet potencjalne rakiety międzykontynentalne zdolne do rażenia terytorium USA.


więc jednym z elementów masońskiej gierki może to być celowe, wywołanie polskiego kryzysu rakietowego .
w celu odwrócenia uwagi związku radzieckiego od Ataku ze strony chin .
wywołanie kryzysu, miało by mieć na celu zwrócenie uwagi Związku radzieckiego ,na zagrożenie ze strony U S A>
a odwrócenie uwagi od planów wojennych CHIN.
A Tarcza Była by jednocześnie środkiem ochronnym dla U S A ,w czasie trwania 3 wojny światowej.

przyczyną [ polskiego kryzysu rakietowego] ,może stać się budowa tarczy antyrakietowej na terenach polskich .
ma to nastąpić pomiędzy 2018 a 2022 ,A co może wywołać konflikt pomiędzy ZSRR i USA.


Polski kryzys Rakietowy byłby podobny w skutkach do Kryzysu kubańskiego.
Kryzys kubański – stan zagrożenia konfliktem między dwoma supermocarstwami dysponującymi bronią atomową - ZSRR i USA,
który miał miejsce w dniach 15-28 października 1962 na Kubie.

Fragment artykułu

Stany Zjednoczone pozostają w pełni zaangażowane w realizację programu obrony antyrakietowej,
który już teraz wstępnie zapewnia ochronę naszym sojusznikom w NATO - napisał w liście do "Gazety" amerykański ambasador w Polsce


w nawiązaniu do opublikowanych 11 i 12 lutego artykułów nt. obrony antyrakietowej chciałbym jasno zobrazować stan polsko-amerykańskich prac na rzecz stworzenia instalacji obrony
antyrakietowej w Polsce w ramach NATO-wskiego systemu opartego na European Phased Adaptive Approach (EPAA, program obrony USA i sojuszników przed atakiem rakietowym z Iranu).
Stany Zjednoczone pozostają w pełni zaangażowane w realizację programu obrony antyrakietowej,
który już teraz wstępnie zapewnia ochronę naszym sojusznikom w NATO oraz siłom USA rozmieszczonym w Europie.
Prace te mają w całości finansowe pokrycie i zmierzają do pełnego wdrożenia trzeciego etapu EPAA w Redzikowie w 2018 r.

"Gazeta Wyborcza" cytowała projekt raportu przygotowanego przez Government Accountability Office [niezależna instytucja Kongresu USA zajmująca się m.in.
kontrolą wydawania publicznych pieniędzy], który - jak się wydaje - próbuje ustalić, czy będący jeszcze w fazie projektu system pocisków przechwytujących SM-3 IIB,
przewidziany do rozmieszczenia w czwartym etapie EPAA w 2022 r., będzie odpowiednio chronił terytorium USA przed zagrożeniem w postaci ataku pociskami balistycznymi.
Rząd Stanów Zjednoczonych będzie nadal analizował wyniki różnorakich badań na temat SM-3 IIB, a jednocześnie prace nad pełnym wdrażaniem EPAA będą posuwały się do przodu.

Warto zauważyć, że projekt raportu nie kwestionuje pierwszych trzech etapów EPAA, które mają w Stanach Zjednoczonych silne ponadpartyjne poparcie.
Miejsce na bazę w Polsce zostało wybrane, ponieważ taka lokalizacja - podobnie jak w przypadku siostrzanej bazy w Rumunii -
zapewnia optymalną równowagę między obroną terytorium Stanów Zjednoczonych a ochroną naszych sił i sojuszników w Europie.
Baza w Redzikowie odpowiada w rzeczywistości tej samej lokalizacji,
którą zamierzała wykorzystać poprzednia administracja amerykańska dla ochrony Stanów Zjednoczonych i Europy przed pociskami balistycznymi z Bliskiego Wschodu.

Tak jak staramy się wspólnie odpowiadać na pojawiające się zagrożenia, tak Polska może być najzupełniej pewna zaangażowania Stanów Zjednoczonych na rzecz kolektywnego bezpieczeństwa.

inny artykuł .
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezyden ... omosc.html

3 etap EPAA w Redzikowie Słupsk w 2018 r.

4 etap EPAA w 2022 r.

jak widać wojna nie rozpocznie się wcześniej niż przed ukończeniem budowy tarczy antyrakietowej.

więc sugerowana przez-menie data 2027 godz 3-00 w nocy czasu europejskiego. jest wysoce prawdopodobna .

mało tego potwierdza ją sekretny [zaszyfrowany] plan iluminatów .
zawarty w dokumencie NOSTRADAMUS ,wydanym w formie czterowierszy jako przepowiednie Michaela de nostradame.


Persage II 3, 14
ciekawostką jest że liczba 3,14 nawiązuje do liczby {PI] ? = 3,14 według Bibli oznacza początek .
w tym przypadku być może oznaczać początek wojny .
nawiązuje terz do daty 14 marca .3/14

fragment brzmi

Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokój i ludzie będą się bawić,
W nocy jak złodziej przyjdzie III wojna i wszystkie traktaty będą rzucone na śmieci,
Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca,
Jeden ruszy na Ruś zajmując ogromne przestrzenie, a złociste strzały i płomienne grzyby będą burzyły jego miasta,
Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę,
A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.


jest rok 2022 USA buduje tarcze antyrakietową w Polsce co doprowadza polskiego kryzysu rakietowego .
kryzys jest sygnałem dla wszystkich wtajemniczonych do rozpoczęcia przygotowań wojennych.

Obrazek


rok 2023 chiny korzystając z zamieszania przygotowują się do 3 wojny . zajmują się zjednoczeniem Korei północnej z południową .
podpisują sojusz militarny z Laos ,Wietnamem ,Tajlandią . przejmują władzę w jap-oni i Taiwanie .
wchodzą w interesy z Kirgistanem ,Tadżykistanem,Uzbekistanem i Kazachstanem ,współpracą nawiązuje do dobrych stosunków,

jest rok 2027, ostatni kraj z paktu uni europejskiej podpisuje pakt przyłączenia się do uni .
w telewizji ogłoszone zostaje że za miesiąc wszyscy prezydenci ,
spotykają się w Brukseli aby podpisać dokument potwierdzający połączenie się wszystkich państw w jedno.

w tym czasie Chiny podpisują tajny pakt Z Iranem.-[Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca.]

rok 2027 miesiąc później , Europa staje się jednym wspólnym państwem .i zyskuje jedną wspólną walutę .
zostaje ogłoszone święto Narodowe .prawdopodobnie 14 marzec roku 2027.rok 2027 14 marzec godz 3-00 w nocy czasu europejskiego.

gdy cała Europa idzie spać po hucznej zabawie ,z okazji święta narodowego ,
CHINY o 3-00 w nocy, rozpoczynają atak na ROSJE.
ObrazekDrugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę,
IRAN przejmuje ziemie tureckie i przez może czarne rozpoczyna atak na europe.
Obrazekunia europejska widząc że Ukraina obrywa , wysyła lotnictwo na pomoc .
w tym samym czasie wojska chin i Iranu wchodzą na ziemię rumuńskie.i bułgarskie .
Bułgaria i Rumunia zamiast walczyć wita wojska atakujących.
fragment centurii.
A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.
Iran i chiny na wejściu przejmują ziemie bez walki.
unia europejska wysyła całe lotnictwo na pomoc Ukrainie ,
ale chiny z przejętą Rosyjską Bronia są niepokonani.
ROZPOCZYNA się INWAZJA NA EUROPE.


UNIA EUROPEJSKA Widząc ŻE PRZEGRAŁA STARCIE POWIETRZNE.
I ŻE IRAŃSKIE WOJSKA ZAJĘŁY BUŁGARIĘ I RUMUNIE .I ŻE UKRAINA ZOSTAŁA ZDOBYTA.
A CHINY WCHODZĄ DO SŁOWACJI I POLSKI ,POSTANAWIA ODDZIELIĆ SIĘ ATOMOWĄ KURTYNĄ.
Obrazek


GINĄ MILIONY ALE CHINY WYCOFUJĄ SIĘ.NASTAJE ROCZNY BĄDŹ PAROLETNI PRZESTÓJ.
zostają skażone ziemie
Obrazek


zostanie odcięty internet ,i inne możliwości połączeń .
zablokowane ZOSTAJĄ dostawy żywności .
wina ex portu produktów żywnościowych z zagranicy .
większość ludzi zginie z głodu braku lekarstw .
cena transportu benzyny i żywności zwiększa się o 100 % .
konflikt blokuje transport z lekami i żywnością ,umiera drugie tyle .
tych co przeżyją dopada głód ,bieda i zarazki.
Obrazekchiny i Iran wycofują się z europy ,chiny wracają na ziemie rosyjskie .
a Iran wycofuje się do Turcji ,i wspólnie atakują Egipt.
Egipt odpowiada atomem niszczy Iran .
Egipt zaatakowany z obu stron zostaje zdobyty.
unia europejska rusza na ratunek ,Egiptowi .
Egipt oblężony przez wojska chińskie i Irańskie .
zostaje wyzwolony przez wojska Uni europejskiej.
unia chcąc zakończyć 27 letnią wojnę .zrzuca Atom na chiny .
chiny w odwecie z ziemi rosyjskich atakują Atomem Wielką Brytanię i U S A>

po zakończonych atakach ,UNIA WYGRYWA STARCIE.

chiny poddają się i oddają zdobyte ziemie i całą władzę ,uni europejskiej.
Apokalipsa 13, 1-7 .I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc
oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć

W taki sposób unia europejska chce przeistoczyć ,W Unię państw zjednoczonych .bądź [UNIE ŚWIATOWĄ] nad nazwą jeszcze pracują.
tak to mniej więcej zostało zaplanowane .


ale to nie wszystko Biblia wspomina coś o 3 dniach ciemności.
to wydarzenie najprawdopodobniej nastąpi podczas przestoju wojsk chin .

w czasie trwania 3 wojny , ziemie czekają 3 dni ciemnościZaraz tez po ucisku owych dni słonce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku;
gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać
narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach
niebieskich z wielka mocą i chwała. [Mt 24,29-24,30]

w telewizji 2 tygodnie przed zdarzeniem .zostanie podana informacja o komecie lecącej w stronę ziemi.
kometa lecąca w stronę ziemi tuż przed zderzeniem ,zostanie przecięta drugą lecącą z przeciwległej ,w formie krzyża .
po zderzeniu cień tych dwóch zderzonych komet na tle słońca utworzy krzyż
po całym widowisku ,pył z roztrzaskanych komet .
unoszący się w przestrzeni utworzy wielką chmurę ,co spowoduje zaćmienie słońca .i zaćmi słońce na 3 dni.
energia zderzonych komet doprowadzi do drgań ziemskich , dojdzie do trzęsień i wybuchów wulkanicznych.

===============
.
dodam jeszcze kilka faktów potwierdzających moją hipotezę

W przypadku maksymalnej mobilizacji wojennej, Chińska Republika Ludowa może
wystawić 13,5 milionową armię zawodową wspartą 206 milionami żołnierzy rezerwy.
W dodatku może też liczyć na wsparcie swego jedynego realnego sojusznika – Korei Północnej –
w liczbie 1,2 mln. żołnierzy zawodowych uzupełnionych aż 8 milionami żołnierzy rezerwy.

myślę że nie powinniśmy mieć wątpliwości że iluminaci postawili na chiny i to na pewno chiny rozpoczną inwazje .
wypadło na nich z 2 względów są centrum światowej władzy .i na ich ziemiach jest nieludzkie przeludnienie .
postawili na chiny w latach 70 tych kiedy wprowadzono regulację urodzeń pozwalającą na posiadanie tylko jednego dziecka.
wiedzieli że prędzej czy później chiny będą chciały rozwiązać problem przeludnienia.
i przyjdzie czas kiedy będą na kolanach prosić wojnę.

polecam 2 filmiki na którym

Historyk Webster Tarpley przedstawia swoje hipotezy rozwoju wydarzeń światowych,
Tarpley sugeruje, iż to m.in. Polska ze swoją 'tarczą antyrakietową',
jest istotnym elementem rozgrywek politycznych pomiędzy USA oraz Chinami.

http://www.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xmIY

w minucie 3,50
wyjaśnia że Brzeziński nalega na zmiażdżenie Rosji i chin.
i napuszczenie ich na siebie .by się wzajemnie zniszczyły.

http://www.youtube.com/watch?v=lhtlBHqF36oco ciekawe illuminati urządzili sobie w Kazachstanie centrum dowodzenia na czas trwania 3 wojny światowej.

filmik Nowa Stolica Iluminatów
http://www.youtube.com/watch?v=DXz8FIZmadY


popatrzcie na zdjęcia satelitarne z góry ,cały główny plac w astan jest zaprojektowany na podobieństwo
kabalistycznego drzewa życia.


Obrazek
http://imageshack.us/photo/my-images/82 ... tarne.jpg/
http://img822.imageshack.us/img822/5195 ... itarne.jpgco jest niezwykle ciekawe na środku placu znajduje się [Bayterek ]jest pomnik i wieża widokowa w Astanie ,Kazachstan
wieża widokowa została wybudowana na podobieństwo drzewa życia
które pochodzi z legendy o drzewie życia, centralnym symbolu w tureckiej mitologii .

Obrazek
http://imageshack.us/photo/my-images/44 ... eknr2.jpg/
http://img442.imageshack.us/img442/4503/baytreknr2.jpgfilmik Turkic Mythology Bayterek' (Tree of Life)
http://www.youtube.com/watch?v=EDYGbDp66DYa co jest jeszcze ciekawsze to drzewo życia znajduje się na dwóch kartach, Karta Nostradamusa 67 i 68

Obrazek
http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... a6768.jpg/
http://img255.imageshack.us/img255/2232 ... ta6768.jpg


Karta Nostradamusa 67
wskazuje wg badaczy na dwa słowa umieszczone po prawej stronie księgi ONE MAN (jeden mężczyzna)
oraz obraz tego co niektórzy interpretują jako Drzewo Życia.

natomiast Karta 68 , wg badaczy jest informacją o eskalacji konfliktów na całym świecie.
i na niej również znajduje się Drzewo Życia tyle że wchodzi na nie jakiś potwór.
być może autor rysując drzewo życia , miał na myśli to drzewo z ASTANY .
potwór wchodzący na drzewo może być w przenośni dyktatorem ,[potworem]


komentarz do 3 kart przestawiających i opisujących 3 antychrysta

karta 66 ,67,68 znaczenia ich wszystkie odnoszą się do tożsamości
3 antychrysta

liczba 666 oznacza szatana czyli władce piekła.i jego czas .

natomiast liczba 66 oznacza liczbę diabła ,
dlatego też nostradamus oznaczył jedną z kart liczbą 66.
by zwrócić diabła uwagę na tą stronę.

najprawdopodobniej zrobił to
ponieważ król z obrazków czyli 3 antychryst
nie zdaje sobie sprawy kim jest.

karta 66 na której jest lew czyli król ,w czapce wolności .
Obrazek

ten lew to właśnie diabeł czyli ostatni 3 antychryst .
diabeł jest według ksiąg okultystycznych królem piekła.
według lemegetonu [goetii] dobrze znany nam diabeł
to bael dokładny opis znajduje się lemegetonie .
według tej księgi 66 to jego liczba pod jego komendą
pozostaje 66 legionów piekielnych.


ten król na karcie 66 to właśnie diabeł na innej karcie został przedstawiony jako lew.
lew w czapce Figijskiej czyli wolności.
na rysunku 67 widać diabła i jego dłoń ,która wygląda jak łapa lwa.bądź potwora.
ten właśnie diabeł jest tym potworem który wchodzi na drzewo życia na karcie 68 .
diabeł odczytuje księgę przeznaczenia ,czyli przepowiednie nostradamusa.
one man oznacza że tylko jeden człowiek może odczytać poprawnie Text nostradamus-owy.
ponieważ ten Text jest skierowany tylko do niego i tylko on go zrozumie.
dlatego widnieje napis jeden człowiek.
natomiast drzewo życia ma wielorakie znaczenie.na karcie 67 znajduje się w księdze.
i jest zamieszczone tam celowo.
drzewo życia narysowane w księdze oznacza księgę życia. czyli diabeł odczytując
tex-ty nostradamusa czyta swoją księgę życia. i jest to jego karta losu,i właśnie dlatego
on tylko może poprawnie ją zrozumieć.
Obrazek

drzewo życia oznacza mityczne drzewo życia , w Astanie, stolicy Kazachstanu
jest to wskazówka dla bala ,oznacza centrum dowodzenia w Astanie w stolicy Kazachstanu.
jest to miejsce w którym będzie urzędował podczas 3 wojny ,i wydawał rozkazy.
podejrzewam że to drzewo ma zwrócić jego uwagę na stolicę która została specjalnie.
przygotowana dla niego ,jako centrum dowodzenia na czasy prowadzenia 3 wojny .
do czasu objęcia całkowitej władzy czyli przejęcia Egiptu i odbudowania świątyni Salomona.
z której będzie sprawował władzę nad światem.
jest również miastem z które rozpocznie lub rozpęta ataki atomowe.
bądź tam zapadną decyzje o atakach ..

drzewo życia zamieszczone w księdze nostradamusa zmienia znaczenie ,
i symbolizuje kościół szatana ,
gdyby było narysowane w biblii oznaczało by kościół chrześcijański.
na karcie 68 widać dłoń z mieczem oznacza ona rozpoczęcie 3 wojny .
widać też diabła [potwora] który wspina się na sam szczyt kościoła szatana.
czyli obejmuje całkowitą władzę nad masonerią i innymi zakonami.
prawdopodobnie zostaje czarnym papieżem kościoła masońskiego .
bądź wchodzi na głowę masonerii jest to przenośnia ,
oznacza człowieka potwora który nie przestrzega żadnych zasad .dlatego został namalowany
nie już jako człowiek tylko jako potwór.ktoś bez zasad i bez litości.

karta 68 oznacza człowieka potwora którego nostradamus widział podczas 3 wojny .
wjeżdżającego lub często korzystającego z wierzy widokowej w Astanie.
jeśli autor czterowierszy miał wizję ,i patrzył na wydarzenia z góry .
to proszę spojrzeć na cień wierzy widokowej ,bardzo przypomina drzewo.
i nie tylko ,wieża została zbudowana na wzór mitycznego drzewa życia .


no i na prawie samym końcu kabalistycznego placu ,mamy przed wejściem do pałacu prezydenckiego ,2 filary Joachim i boaz
Obrazek
Obrazek
więcej o filarach -http://www.yellowsprings421.org/Pages/WhitePapers/TheTwoPillars.aspx

no i na samym szczycie drzewa kabalistycznego mamy Piramidę Pałac Pokoju i Pojednania.
Piramida została specjalnie skonstruowana do organizacji Kongresu Liderów Świata i tradycyjnych religii .
a stół Kongresu Liderów Świata przy którym zasiadają jest zbudowany na podobieństwo okrągłego stołu ,
Rycerze Okrągłego Stołu – według legend arturiańskich 150 (choć wedle rozmaitych przekazów wymienia się ich także 25 lub 50)
rycerzy zasiadających przy Okrągłym Stole na dworze Króla Artura.
a symbol pojawiający się na środku okrągłego stołu odnosi się do runicznego kola zycia .

Obrazek
http://imageshack.us/photo/my-images/13/zdjcienr5.jpg/
http://img13.imageshack.us/img13/9725/zdjcienr5.jpg


http://en.wikipedia.org/wiki/Palace_of_ ... nciliation
filmik na którym typ oprowadza po piramidzie .
http://www.youtube.com/watch?v=jIwpnRcA-aM

filmik z satelity
http://www.youtube.com/watch?v=8PJrSKMvRac


http://en.wikipedia.org/wiki/Bayterek

http://www.kazembassy.gr/index.php?opti ... =9&lang=enNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 kwie 2013, 18:32 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
Czy Chiny już zaczęły przejmować Amerykański sektor bankowy?

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 kwie 2013, 18:42 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
nie mam cos głowy do przepowiedni,ale któraś wspominała ,że Chiny opanują czy zaleją świat - no przecież się tak stało/dzieje ... opanowali i zalali - swoimi towarami.Jeżeli towar przeliczyć na pieniądz to pewnie i można tak tego określenia użyć.Nie dosłowność owej przepowiedni ale właśnie symbolika - zresztą dotyczy to wielu innych.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 kwie 2013, 16:54 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szokujaca-prawda-o-korei-polnocnej-glod-strach-kan,1,5466348,wiadomosc.html
Armia Korei Północnej gromadzi zapasy na wojnę, naród jest zbyt zagłodzony żeby protestować. Czyli jednak wystrzeli te rakiety, bo już niedługo nie będzie miała kim wojować.

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 kwie 2013, 18:42 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Rok 2014: Czy Wielka Wojna zbliża się nieuchronnie?
http://www.orwellsky.blogspot.com/2013/ ... a-sie.html

:


phpBB [video]


Chiny ujawniają swój potencjał militarny: to pierwszy taki dokument w historii
http://www.orwellsky.blogspot.com/2013/ ... tarny.html

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 maja 2013, 14:13 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 maja 2013, 13:37
Posty: 26
Płeć: mężczyzna
Nostradamus: Zelazny ptak podzieli braci.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 maja 2013, 7:50 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
no i się Nostradamusowi spełniło :o
co do niego samego -tu trochę info..offtopowe z lekka:
http://www.andrzejstruski.com/articles_ ... ieka-.html
http://www.andrzejstruski.com/articles_ ... anie-.html

-=-

a w temacie :

Manewry NATO blisko Rosji

W listopadzie w Polsce i krajach bałtyckich odbędą się największe manewry sił szybkiego reagowania NATO.

i reszta:
http://www.sfora.pl/NATO-gra-Putinowi-n ... sja-a55832

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 mar 2014, 8:24 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
III wojna światowa na razie udaremniona dzięki tureckiemu wyciekowi

http://www.monitor-polski.pl/iii-wojna-swiatowa-na-razie-udaremniona-dzieki-tureckiemu-wyciekowi/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 545 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group