Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 maja 2019, 10:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Małowiedzący pisze:
To wszystko zajeżdża mi kolejnym narodem/rasą wybraną

to rozumiem, że tolerujesz wszystkie działania syjonistów

ja bardzo, bardzo proszę byśmy nie brnęli w jakieś takie dalekie domysły .
Szukałam ostatnio znaczeń słowa " nadinterpretacja" bo to częsty chwyt (szczególnie tu na tym forum ) zamykający drugiemu rozmówcy usta. Znalazłam to http://giornodopogiorno.blox.pl/2009/09 ... tacja.html i bardzo mi się spodobało gdyż ta pani ładnie tłumaczy,że to działa w obie strony
Cytuj:
ak często zdarza się Wam interpretować fakty inaczej? Zwykłą życzliwość potraktować jako coś więcej? Zwykły gest współczucia, zrozumienia potraktować jako zaangażowanie w związek? Drobny prezent potraktować jako dowód miłości?
Albo w drugą stronę.Szczere słowo wypowiedziane w dobrej wierze, potraktować jako chęć dokuczenia i czystą złośliwość? Uczciwość wziąć za chęć zranienia?

Szczerze się przyznam, że czasem mi się to zdarza. Pomimo całego mojego racjonalnego podejścia do życia, zdarza mi się to. Nie jest to dobre. Często więc staram się nie komentować niektórych zachowań osób z którymi przebywam. Najczęściej, życie pokazuje później, czy to była tylko moja nadinterpretacja czy rzeczywistość.

Twoje imputowanie mi jakichś treści - do tego bardzo kontrowersyjnych ( wzbudzających sporo zamieszania i awantur ) jest albo próbą spowodowania zamieszania a co za tym pójdzie skierowania tematu do kosza , albo jakąś niezręcznością . Mam nadzieję ,że to drugie.

Poczytaj dobrze co napisałam bo trudno tu dodać więcej- stąpamy po jakichś uprzedzeniach i "skrótach emocjonalnych " czyli (podaję przykłady ) :
swastyka ? = Hitler !
Arjowie ? = glany !
patriotyzm ? = agresja ! To są typowe wdrukowane kody emocjonalne pomijające myślenie . Ludzie są tak preparowani dziś nieustannie przez TV

nie , nie popieram działań syjonistów . Syjoniści to czysty NAZIZM czyli chęć wywyższenia się kosztem innych . Fajnie to napisał Jasio, którego wrzuciliście do kosza ( coś w podobnym duchu pisał ) :" jak ktoś rozwija sobie muskuły na siłowni to jest patriotą ale jeśli pójdzie zbić kolegę zamiast samemu nad sobą popracować to jest nazistą . Syjoniści uważają ,że są lepsi niż inni , Słowianie po prostu dbają o swoją kulturę a ZASADNICZA RÓŻNICA jest właśnie taka jaką widać po wydarzeniach w Egipcie - inne narody ( nawet szaraki , czyli wrogów ) traktują jak swoich młodszych braci . Jak można mieć pretensje do niemowlęcia ,że coś tam stłukło ? Trzeba je cierpliwie uczyć -innej drogi nie ma . Oczywiście jak małe dziecko bawi się zapałkami i właśnie podpala dywan w domu to się te zapałki z rąk wyrywa a dywan polewa wodą a nie dyskutuje o szkodliwości zabawy z ogniem.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 kwie 2011, 17:40 
VIP Member
Awatar

To wszystko zajeżdża mi kolejnym narodem/rasą wybraną

To była czysta opinia którą chciałem zakończyć wątek i wyjść z tematu

Zaraz przypięłaś mi łatkę anty-patrioty i wyskakiwałaś z jakimiś rysami w świadomości.Rozumiem, że pomyliłaś adresata (nawet jesteś tego świadoma). Delikatnie zaznaczyłem, że powinnaś odnieść się do cytatu i odpowiadać na moje słowa.

Jeżeli krytykujesz zacytowane zdanie to rozumiem, że popierasz jego odwrotność, czyli naród wybrany...

Mam nadzieję, że wieczorem ogarniesz wszystko i dojdziemy do porozumienia

Barbara Mała pisze:
Fajnie to napisał Jasio, którego wrzuciliście do kosza

Czy ja go tam umieściłem Co prawda na początku dosyć nie chętnie do niego się odnosiłem, później to się poprawiło I on o tym wie :)

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Jako uzupełnienie tłumaczeń Barbary Małej wklejam film przedstawiający panteon wyższych Bogów Słowian oraz krąg Swaroga - wymaga minimalnej znajomości rosyjskiego

warto zwórcić uwagę na zbieżności z panteonem bóstw hinduskich bramha (ramhat) bóg kriszen, wiszen,
indra, - co jest potwierdzeniem koncepcji przekazania kultury wedyjskiej przez słowian - negroidalnym hindusom po to by zaprzestali składania krwawych ofiar bogini Kali ; słowianie i ariowie byli dawcami wed dla ludności tubylczej, jednak woleli zachować separację genetyczną w sekcie braminów; w kaście tej do dziś ludzie o jaśniejszej karnacji i niebieskich oczach ...

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Małowiedzący pisze:
..

Czy ja go tam umieściłem Co prawda na początku dosyć nie chętnie do niego się odnosiłem, później to się poprawiło I on o tym wie :)
jest taka zasada stosowana chyba i w starożytnym Rzymie :tak: " kto nie sprzeciwia się złu - ....winien jest zbrodni " :język:

Dobrze , jak mi się przypomni ten Twój cytat to go podam. Wszystkiego dobrego .

Awatar użytkownika

są kolejne tłumaczenia !! :haha: na http://forum.przebudzenie.net/mistrzowi ... 2-120.html

Cytuj:
KSIĘŻYC LELIA

Pierwszy wielki potop miał miejsce jako rezultat zniszczenia księżyca LELIA- jednego z 3 księżyców krążących wokół Ziemi Midgard na którym zjednoczyli swoje siły Koszczeje -książeta Mroku aby wtargnąć na Ziemię .
Oto co mówią starożytne źródła o tych zdarzeniach :" Dzieci Wy moje ! Wiedzcie ,że Ziemia okrąża wokół Słońca lecz moje słowa niech nie ominą Was ! Pamiętajcie o dawnych wydarzeniach ! O wielkim potopie , który wygubił ludzi , o tym jak matka nasza Ziemia zalana została ogniem " ( Ruskie Wedy - pieśni ptaka Gamajun )
Wy na Midgardzie żyjecie spokojnie od najdawniejszych czasów gdy świat się ustabilizował ... pamiętając z Wed o czynach Tarha -Darzboga , gdy wstrząsnął twierdzą Koszczejów którzy znajdowali się na bliższym księżycu. Tarh nie pozwolił podstępnym Koszczejom zniszczyć Ziemi Midgard tak jak zniszczyli Deję . Ci Koszczeje - władcy szarych zginęli razem z księżycem lecz zapłaciła i Midgard za wolność " Darii ", którą przykrył wielki potop. Wody z księżyca ten potop spowodowały , spadły one na Ziemie z niebios wielka tęczą gdyż księżyc rozpadł się na części i prawem Swarożym spadł na Ziemię " ( Santii Wedy Pieruna ) . Na pamiątkę tego zdarzenia pojawił się szczególny obrzęd z głębokim sensem podczas wiosennego Słowano- Aryjskiego święta "Paschet". Rytuał ten jest znany wszystkim. Podczas święta Pashet (Paschy ) malowane jajka uderzają jedno o drugie sprawdzając czyje jajo jest mocniejsze. Rozbite jajko nazywano jajem Koszczejów czyli zniszczonym księżycem Lelią a całe jajko nazywano siłą Tarha Darzboga.
Po tym gdy na Ziemię Midgard spadły wody i odpryski zniszczonego księżyca Lelia zmienił się nie tylko zewnętrzny wygląd Ziemi ale i temperatura na jej powierzchni.

PRZESIEDLENIE RODÓW WIELKIEJ RASY

Ratunek od wielkiego potopu miał miejsce 111808 lat temu ( 109808 lat przed naszą erą) poprzez przesiedlenie rodów wielkiej Rasy z Darii na teren Rasjenii. Rasjenią nazywano teren kontynentu europejskiego na którym stopniowo rozprzestrzeniała się wielka Rasa po opuszczeniu Darii. PASHET- to wielkie święto na cześć ratunku przed potopem wielkiej Rasy . Pashet - oznacza drogę , którą wędrowali Bogowie.
Z ostatecznym przesiedleniem Rodów wielkiej Rasy na kontynent Euroazjatycki zaczął się drugi okres życia na Ziemi Midgard . Terytorium jakie zajmowali potomkowie wielkiej Rasy i Niebiańskiego Rodu nosiło nazwę Święta Rasjenia albo dużo później Wielka Rasjenia. Opanowanie Świętej Ziemi miało miejsce w czasach przedbiblijnych. Wtedy to Rody wielkiej Rasy przesiedliły się z północnej prarodziny , macierzystego lądu na północnym krańcu nazywanego dawniej rozmaicie : Arktyda, Hiperboreja ( tak nazywali Grecy - są ślady w Greckich pismach -przyp. tłum.) Siewierja i inne. Narpody zostały ostrzeżone przez Wielkiego Duchownego "Spasa" o nadchodzącej zagładzie Darii w rezultacie wielkiego Potopu. Ludzie przesiedlili sie poprzez kamienny przesmyk między wschodnim i zachodnim morzem. Znane dziś nazwy to Kamień , Kamienny Pas, Pirejskie lub Uralskie góry. Zasiedlili terytorium południowego Uralu. Miało to miejsce 111808 lat temu.
O d tego momentu zaczęło się przesiedlenia świata Rasy na 9 stron świata. Dobrodajny kraj Asii lub też ziemia świata Rasy.- to terytoria dzisiejszej zachodniej iwschodniej Syberii od gór Rypejskich (Uralu) do morza H-Aryjskiego ( jezioro Bajkał). terytorium to nazywało się Białorzecze, Pięciorzecze, Siedmiorzecze itd.
Na tej dobro niosącej ziemi zachowały się zapisy runiczne nie tylko Staroruskiej Inglijskiej Cerkwii Prawosławnych Starowierców- Inglingów ale też w świętej Mahabharacie :" NAD ZŁEM WZNOSI SIE TEN KRAJ GDZIE BIERZE UDZIAŁ SZCZĘŚCIE , WZNIESIONA ONA SIŁĄ (ducha) WIĘC DLATEGO ZWIE SIĘ WZNIESIONĄ ..TO MIASTA WZNIESIONEGO ZŁOTEGO NACZYNIA , UWAŻA SIĘ,ŻE ISTNIEJE ONO MIĘDZY WSCHODEM I ZACHODEM .. W TYM WIELKIM PÓŁNOCNYM KRAJU ..NIE ŻYJE TAM CZŁOWIEK SZORSTKI, NIECZUŁY I NIEPRAWY...TU ZNAJDUJE SIE GWIAZDOZBIÓR "SWATI" , TU PAMIETAJĄ O JEGO WIELKOŚCI , TU NIE CZYNIĄ OFIAR, TARĘ WZMOCNIŁ WIELKI PRZODEK" ( księga Wyzwań [wysiłków/dokonań] ).

ZALUDNIENIE BIAŁORZECZA

W pierwszej kolejności Wielcy Przodkowie zaludnili wielka wyspę na morzu wschodnim nazwaną Bujan -dziś są to tereny zachodniej i wschodniej Syberii. Po wycofaniu się mórz zachodniego i wschodniego rody Wielkiej Rasy zaludniły ziemie jaki były poprzednio dnem morskim. Od tego czasu u Słowian i Ariów pojawiła się Świeta ziemia i zaczęto ją nazywać Białowodzie. Miała ona i drugą nazwę - Pięciorzecze. Na podstawie dawnych runicznych zapisów Staroruskiej Inglijskiej Cerkwii prawosławnych Starowierców Inglingów można wysnuć wniosek : Pięciorzecze i Białowodzie są synonimami wskazującymi to samo terytorium. Pięciorzecze to ziemia obmywana rzekami Irii ( Irtysz, Irii, Najcichsza , Ir- Tysz ), Ob, Jenisiej, Angara i Lena. Nazwa Biełowodzie pochodzi od starej nazwy rzeki Irtysz- Biała Woda.
Białowodziem nazywano świete ziemie Rodów wielkiej Rasy i Niebiańskiego Rodu. " ŚWIĘTA RASJENIA " ," WIELKA RASJENIA ", " KRAJ ŚWIATŁYCH DUCHÓW" , " KRAJ ŻYWEGO OGNIA"," KRAJ ŻYWYCH BOGÓW"," KRAJŚWIATA RASA" - takie były rozmaite nazwy "Białowodzia" . Skrót "RASA" rozwinąć się da ( według znaczeń runicznych -przyp. tłum.) jako "Rody Asow Kraj Asow ".
Później , gdy wycofał się lodowiec ludy wielkiej Rasy osiedliły się nad rzekami Iszim i Tobol. W ten sposób "Pieciorzecze" zamieniło się na "Siedmiorzecze". Pięciorzecze, Białowodzie, Siedmiorzecze miało i inną dawniejszą nazwę :" Ziemia Świata Rasy" . Ziemia Świata Rasy rozposcierała się od Uralu do Oceanu Wielkiego na wschodzie i od Oceanu Północnego do gór Indyjskich ( Ałtaju Mongolskiego) i Indii.

ZNISZCZENIE KSIĘŻYCA FATTA

Wielki dostatek otumanił głowy wodzów i duchownych Antlany . Lenistwo i pożądanie cudzego zaćmiła im rozumy. Zaczęli więc kłamać Bogom i ludziom , zaczęli żyć według swoich praw gwałcąc zasady mądrych praprzodków i prawa Jedynego Boga Stwórcy. Zaczęli używać pierwotnej siły Ziemi Midgard dla osiągnięcia własnych celów . Podczas bitwy między ludźmi białej Rasy i wodzami Antlany zniszczony został księżyc Fatta. Przy rozpadzie wielki odłamek wbił sie w Ziemię w rezultacie czego zmieniło się pochylenie ziemi o 30 stopni oraz cech poszczególnych kontynentów. Słońce Jariło zaczęło przechodzić przez inne zakresy na Swarożym Kręgu ( zodiak Słowiański) . Gigantyczna fala 3 razy okrążyła ziemię co doprowadziło do zatopienia Antlanę i inne wyspy. Wzmożona aktywność wulkaniczna spowodowała zanieczyszczenie atmosfery co było jedną z przyczyn wielkiego ochłodzenia i zlodowacenia 13010 lat temu.Minęło wiele stuleci zanim zaczęła oczyszczać się atmosfera i lodowce cofnęły się w kierunku biegunów .
Po katastrofie Antlany ludzi sprawiedliwych czystego świata "Niebiańska siła" (Vaitmara) przeniosła na terytorium wielkiego kraju "Ta- Kiemi" , który znajdował sie na wschodzie od Antlany i na południu od Wielkiej Wienei. Tam zamieszkiwały plemiona o skórze koloru mroku i plemiona o skórze koloru zachodzącego słońca- przodkowie osobnych narodów Semickich a głównie Arabów. TA_KIEMI" tak nazwyała sie dawniej kraina , która istniała na północy kontynentu Afrykańskiego , na terytorium współczesnego Egiptu. Ze staro-Greckich przekazów wiadomo,że ten kraj powstał dzięki dziewięciu białym Bogom , którzy przybyli z północy .Pod pojęciem białych Bogów ukryci sa białoskórzy duchowni - bogaci w starozytną mądrość byli bez watpienia bogami dla społeczeństwa negroidalnego w dawnym Egipcie . Grecy nazywali ich Sumeryjczykami. Biali Bogowie stworzyli państwo Egipt i przekazali miejscowej ludności 16 tajemnic: umiejetość wznoszenia budowli domów i świątyń, władanie techniką rolniczą , hodowli zwierząt, nawadniania, Sztuki rzemiosła, nawigacji, sztuki wojskowe, muzykę, astronomię, poezję, medycynę, sekrety balsamowania , tajemne nauki,Instytucję kapłaństwa , Instytucję faraona, wykorzystania zasobów mineralnych. Wszystkie te umiejętności Egipcjanie otrzymali od pierwszej dynastii.Cztery Rody wielkiej Rasy zmieniając się wzajemnie nauczali pradawnej mądrości nowych duchownych. Ich wiedza była tak ogromna, że można szybko zorganizować się w potężną cywilizację. Okres tworzenia się państwa Egipt znany jest 12-13 tys. lat wstecz. Jak biali duchowni znaleźli się w Egipcie juz dziś wiemy , droga ich prowadziła z Biełowodzia (Rasjenia) poprzez Antlan(Atlantydę) do starozytnego Egiptu.
Dawniej z powodu silnych suszy część Rodów Wielkiej Rasy przeniosły się w dolne biegi rzeki Dunaj. ich współczesna nazwa to Małorosy albo Ukraińcy ( Słowianie mieszkający na skraju/krańcu ziemi) .

Awatar użytkownika

Kontynuacja zagadnień z działu "telegonia" a dotyczących czystych relacji między kobietą a mężczyzną .
Omawiany ( i obiecany w dziale "telegonia" ) opis rycin Etruskich . Wspomina o tym również Trehlebov więc dział ten z pewnością użyczy gościnności

O kulturze relacji naszych Przodków w sprawach poczęcia dzieci mówią archeologiczne znaleziska piśmienne , pamiątki zapełnione runami Słowiano-Aryjskimi . Na przykład etruskie zwierciadło z brązu datowane na 4 wiek przed naszą erą przechowywane w Ermitażu przedstawia z zadziwiającym mistrzostwem ludzi i rozmaite stworzenia:

obraz całości pierwszego lustra

powiększenie dolnej części

powiekszenie górnej części

Centralną część obrazu zajmuje szykownie odziany młodzieniec obejmujący w talii dziewczynę, która lewą ręką czule przytula się do niego i wdzięcznym ruchem prawej dłoni zrzuca z siebie odzież. Za dziewczyną stoi ogromny łabędź delikatnie dotykający dziobem duchowo-energetycznego centrum (pochodni) na głowie młodzieńca. Przez to centrum człowiek przenosi swoją świadomość w świat ducha czyli staje się "Paramahamsą"- duchowym łabędziem. Za plecami młodzieńca znajduje się skrzydlata kobieta, która wyszła z świata Sławii ( wyższy świat duchowy) i wskazuje w jego kierunku pałeczką do pisania -wszystko to odnosi się do świata Jawy (widzialnego) . Światy duchowe ( Nawii i Sławii) są zobrazowane na krawędziach lustra , tak jakby za przegrodą , za ścianą. Świat ciemnej Nawi przedstawia pyzata, gruba , niewysoka postać z ogonem - siłacz, który pochyla się nad przewróconą amforą i rozdrażniony odrzuca na bok swoją prawą rękę jakby narzekał na to,że naczynie jest puste. Siłacza okrążają dwie drapieżne pantery , które jak widać również chętnie pozywiłyby się czymkolwiek z tego naczynia lecz oczekiwania tej całej kompanii są próżne. Dla nich tu niczego nie ma -amfora jest pusta. Powyżej Nawi znajduje się świat Sławii przedstawiony za pomocą czterech skrzydlatych kobiet i dwóch mężczyzn. Dla każdego z przedstawicieli tych światów są wyjaśniające napisy . Dziewica ogłasza : sromo vopo moj rocze to je Rosu davaju " czyli :" Moje jawne obnażanie się mówi o tym,że oddaję się Rusowi, " gdyż " sromo" -to srom, nagość, obnażenie ; "vopo" - mokra, wyzywająca, odkrywająca, ;"moj"- mój ;" rocze"-rzecz ;"to je" - to co ;"Rosu"-Rosjaninowi ;"davaju" -daję ,oddaję.
Skrzydlata kobieta za plecami młodzieńca wskazuje na młodożeńców i mówi: "Z RODA INI" czyli : Z Rodu ( z duchowego świata) są oni. Druga skrzydlata kobieta znajdująca się w świecie Sławii jednoczy nad swoja głową dwa dębowe liście mówiąc :" ROKA PORIE Sb " czyli : los ogłasza czas zjednoczenia gdyż "ROKA" to los ,przeznaczenie ,czas ; "PORIE" -pora ; " "Sb" [gdzie "b" to miękki znak-przyp.tłum) oznacza "ten" czyli stosownie do tych wyjaśnień jest to zjednoczenie /"wieńczanje"-czyli małżeństwo .
Skrzydlaty mężczyzna ze świata Sławii trzyma w dłoniach kuszak ( pas weselny) i mówi:" DAŃ MO POŻEKIŚ " czyli "mój dar dla małżonka" gdyż "DAŃ" -dar,zaoferowanie, podarunek ; "MO" -mój ; "POŻEKIŚ" - temu , który się żeni. Skrzydlata kobieta wyłaniająca się ze świata Sławii ponad głową młodzieńca wskazuje na jego centrum "łabędzie" (Pochodnię-rus. swjetocz) dodając: KI BJEROVOSZCZIE" co oznacza "otwarte centrum łabędzia" czyli możliwość widzenia światów Sławii gdyż "KI" to łabędź ( według starogreckiego : "kikn" -łabędź) ;"VEROVIESZCZIE" -wiara, umiejętność kontaktu ze światem duchowym.
Jeszcze jedna skrzydlata kobieta ukazująca się w świecie Sławii za plecami u młodożeńców łączy na swojej piersi dwa wielkie liście dębowe i powiada: "ROŚ ŻESZCZIE" czyli "ROŚ"-(Rusicz) żeni się . A latający niżej skrzydlaty mężczyzna dzierży w rękach pas małżeński i dodaje :" KIVO" czyli "na łabędziu".
Poniżej stworzeń Nawii ( siłacz i pantery) widnieje napis : SIEROWIE SiRA" czyli ,że "nieżity" ( te stworzenia-niczego nie dostają tylko ) "sjera" gdyż " sjerowie" to świat ciemnej Nawii , to nieżity. W świecie tym nie ma słońca i dlatego cały ten świat postrzegany jest przez człowieka w barwach zmierzchu,w szarych tonach ; "SiRA "- siarka dającą specyficzną woń pojawiającą się przypojawieniu "nieżytów" w świecie Jawi ( widzialnym).
Stworzenia Sławii na tym wizerunku dają do zrozumienia widzom,że podczas ceremonii zaślubin z błogosławieństwem Niebios i przy wykorzystaniu relacji intymnych w celach przedłużenia Rodu stworzenia ciemnej Nawii ( nieczyste) nie dostaną niczego , natomiast przy relacjach seksualnych nakierowanych wyłącznie na zaspokojenie swojej żądzy przeważająca część siły życiowej człowieka jest tracona w celu tworzenia " gabbarhu"- podstawowego pożywienia nieczystych . Te ciemne zjawisko jest dokładnie pokazane na drugim Etruskim zwierciadle z brązu znalezionym w Toskanii i zaliczanym do okresu 3 wieku przed naszą erą.

drugie lustro Etruskie - odwrotna strona

Na odwrotnej stronie lusterka są przedstawione dwie młode pary i stojąca między nimi skrzydlata i strojna panna z wiankiem laurowym na głowie . W podniesionej lewej ręce trzyma wielki gwóźdź tkwiący w znajdującej się skażonej aurze nad głową obnażonego młodzieńca o wyglądzie osłabionego, z tępym , matowym i martwym spojrzeniem i wskazującym palcem wiszącej bezsilnie prawej ręki na ziemię, na podziemia dokąd popłynęła jego siła. Ten zamroczony młodzieniec znajduje się razem z siedzącą młodą kobietą , która z niezadowolonym wyrazem twarzy odwróciła się od skrzydlatej panny. Prawa ręka skrzydlatej postaci opuszczona jest w dół i trzyma młotek w taki sposób ,że znajduje się on na tym samym poziomie z członkiem siedzącego młodego mężczyzny z drugiej pary a rękojeść młotka pokrywa się ze wzbudzonym członkiem młodzieńca. Ten młodzieniec ze spojrzeniem pełnym żądzy wyciąga swoją prawą rękę w kierunku piersi stojącej obok niego ubranej dziewczyny, która w zaufaniu położyła swoją lewą rękę na prawą część pleców skrzydlatej kobiety . Przy tym wszystkim skrzydlata deva objaśnia młodym : "IJU APODAVA DAVIA I RIEŻESZCZIE AIURO ŻIERIETA " . Pojąć jej instrukcje jest bardzo łatwo: wszak "IJU" - ty ; "APODAVA" - nie poddawaj się , a biorąc pod uwagę kontekst "seksowi/żądzy" ; "DAVIA" - tłumić, skażać ;"RIEŻESZCZIE"- rżnie, rwie ; "AIURO"- aurę, biopole ; "ŻIERIETA" -czyli wykarmiać, rosnąć, być zdrowym. Wynika z tego,że Deva powiada : Nie poddawaj się żądzy, utrata nasienia osłabia, skaża i niszczy zdrową aurę". Przy tym wskazuje ona bardzo wyraźnie ,że jeśli rozbudzony członek używać nie do tego do czego jest dany przez Prarodzica czyli nie dla poczęcia doskonałego potomstwa a dla zaspokojenia swojej żądzy to zmienia się on w "młotek" ruinujący biopole człowieka. : ile razy zgrzeszył, tyle razy wbił sobie bolesny gwóźdź w aurę.
I tak jak było już omawiane powyżej w ten sposob człowiek tworzy jeden z rodzajów "gabbarha" -czyli energię cierpienia , która służy jako pożywienie stworzeniom ciemnej Nawii. Wobec wszystkiego wykazanego powyżej staje się jasnym dlaczego "twary" to grzeszne działanie nazywają " ceremonią wbijania gwoździa"- im się bardzo podoba karmienie w ten sposób swoich demonicznych gospodarzy.
Podstawowymi zasadami władania energią seksualną jest panowanie nad ejakulacją , znaczenie zadowolenia kobiety i zrozumienie tego,że męski orgazmi i wytrysk to nie to samo. W dawnych Wedyjskich zapiskach daje się rady w jaki sposób osiągać określone stany swiadomości podczas kopulacji :" DLA UTRZYMANIA NASIENIA PANUJ NAD MYŚLĄ , WSTRZYMAJ ODDECH".
Objaśniając sens pierwszej części tej rady "Tao seksu" ( przekład Iszihara i Lievi Louis Mildman "Mistyczny seks" - str. 97-98 Sofia -Kijów 1996) powiada się : Żółty imperator powiedział " chcę usłyszeć jaki będzie rezultat jeśli będziesz podejmować dzieło [zajmować się kochaniem] lecz nie tracić ( nasienia)?".
Prosta kobieta odpowiada, jeśli będziesz podejmował wysiłki a nie tracił nasienia to twoja siła życiowa i energia powiększy się . Jeśli znów będziesz się trudził lecz nie utracisz nasienia twoje uszy i oczy staną się bardziej czułe. Jeśli trzeci raz będziesz czynił wysiłki lecz nie utracisz nasienia opuszczą cię wszystkie choroby. Jeśli czawarty raz........... twoja talia i plecy wzmocnią się i napełnią siła. Jeśli i siódmy raz ........twoje ciało zacznie się świecić. Jeśli dziewiąty raz podejmiesz wysiłki bez utraty nasienia nie utracisz swojej długowieczności. Jeśli i dziesiąty raz.......będziesz mógł rozmawiac z Bogami.

Awatar użytkownika

ciekawy artykuł na
http://newworldorder.com.pl/artykul.php ... 5%BCytnych

Wimany latające pojazdy starożytnych

....Sanskryckie teksty opisują wiele typów latających pojazdów zwanych wimanami, używanych przez starożytnych zarówno jako machiny wojenne, jak i transportowe. Wielu autorów widziało w tych relacjach dowód na to, iż starożytni mieszkańcy Indii zaczerpnęli skądś wizję kompleksowych machin latających o niezwykłych właściwościach. Wimany, przedstawiane w sposób zdumiewająco podobny do dzisiejszych obiektów UFO, potrafiły bowiem nie tylko zawisać w locie, ale również stawać się niewidzialnymi czy niszczyć wrogów przy pomocy potężnej broni....

Na wzmiankę Viman trafiłem kiedyś dosyć przypadkowo. Bardzo to mnie zaciekawiło. Z tego co pamiętam, te maszyny dzieliły się na kilka(naście) grup służących do określonych czynności.

Poza tym ciekawszy jest dla mnie motyw siły Vril- utożsamianej przeze mnie z bronią EMP. I właśnie ta potężna broń może wiązać się w słowie Vril...Kto wie-kogo to obchodzi :uśmiech:

Awatar użytkownika

Małowiedzący pisze:
Na wzmiankę Viman trafiłem kiedyś dosyć przypadkowo. Bardzo to mnie zaciekawiło. Z tego co pamiętam, te maszyny dzieliły się na kilka(naście) grup służących do określonych czynności.

konkretnie istniały -jak powiadają Wedy-
Vaitmary , czyli duże pojazdy międzygalaktyczne przewożące osadników z planety na planetę . Taka Vaitmara mogła przewozić na swoim pokładzie -obok ludzi oczywiście ( którzy w owych czasach mierzyli trochę ponad 2 metry wzrostu)- 144 Vaitmany, mniejsze statki kosmiczne . Vaitmany miały znów na swoich pokładach małe pojazdy wywiadowczo-badawcze zwane Vimany .

Są niezależne od siebie przekazy z przed około 100 lat ,że jakiś mnich skonstruował sobie na podstawie opisów z Wed taki mały "latawiec". Władze Brytyjskie zlokalizowały kto latał nad wioską ale pojazd został rozebrany już . Konstruktor uraczył podobno urzędników odpowiedzą: "czytajcie Wedy i sami sobie zbudujcie " . Inne zapiski mówią o tym,że Anglicy zarekwirowali urządzenie i wywieźli na wyspy brytyjskie . Tak tłumaczono jakieś zaawansowane osiagnięcia na tym polu, którymi się potem za kilka lat chwalili.

Awatar użytkownika

nowe tłumaczenie fragmentu wykładu a.w. trehlebova :spoko:

mistrz opowiada o sidhach - mistycznych umiejętnościach które pojawiają się jako słup wieńczący pewien etap rozwoju ewolucyjnego, odnosi też m.in. do palenia konopii, praktyk duchowych, realizacji przydziału naszych obowiązków wobec rodu i in.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

i jeszcze dwa nowe tłumaczenia - trehlebov porusza kwestię jedzenia surowej żywności, i przy okazji możemy dowiedzieć się czemu służy ślepa kiszka :)
http://youtube.com/watch?v=9O_2F_hYG5Q

phpBB [video]

a poniżej informacja na temat przebiegu rytu obrzezania

http://youtube.com/watch?v=kydzQIYSb3o
phpBB [video]

Awatar użytkownika

filmik dla rzucających palenie

http://www.youtube.com/watch?v=j4Gs2aXV ... re=related
phpBB [video]

oddzielnie filmik oddzielnie polskie tłumaczenie - jeszcze nie umiem wklejać napisów na filmik :pisze:

*****************************************************************************************
pytanie - jak rzucić palanie ??

no, po prostu trzeba wiedzieć jeśli zażywamy jakąś truciznę, w tym przypadku - nikotynę, to komórki naszego organizmu zaczynają cierpieć i umierać; jeśli komórki cierpią wydzielają szczególny typ energii - energię cierpienia, która nazywa się "gawach"...
zrozmiałe tak?

wy uczyliście się fizyki, więc jeśli jest źródło wypływu energii to powienien być też spożywca (konsument) tej energii, wszyscy to rozumieją tak? ...

a kto jest konsumentem energii w tym przypadku?

są to demoniczne byty które nazywają się "larwami" , mogą mieć one różne formy grubsze lub bardziej miałkie, są to energetyczne pasożyty, które karmią się gawachem, w zależności od rodzaju gawacha (bo one są różne jego rodzaje inny kiedy człowiek się uderzy a inny od nikotyny jeszcze inny od narkotyków)

są różne rodzaje cierpienia i rożne są larwy, mogą one wpływać na strukturę energetyczną człowieka i zmuszają go aby je nakarmił - wtedy człowiek chce zapalić, kiedy człowiek zapali one go osłabiają i mówią do niego: zuch ! zuch - nakarmiłeś nas!

w paru miejscach miałam lekkie "niedosłuchy" - dopiero sie uczę, jakby ktoś usłyszał coś więcej to bardzo proszę o przetłumaczenie :uśmiech:

Awatar użytkownika

pojawił się w sieci nowy film na temat konstrukcji ciał subtelnych człowieka
phpBB [video]

Awatar użytkownika

trehlebov o obowiązkach słowiańskiego duchownego - krzepiące :)
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Dzięki Midgard za wyszukanie tego filmiku - chyba nie widziałam tego konkretnego dzieła Apka ( bo to Apek wspomniany w innym dziale podczas rozmów o treściach książek Anastazja robi te tłumaczenia na kanale "Grybogow" -ten sam Apek co założył stronę Anastazja.org jaka spędza naszemu Zbyszkowi ZBW sen z powiek) .

Kilka dni temu dostałam wiadomość,że filmy "Gry Bogów " Siergieja Striżaka jakie tłumaczył i opracowywał Apek są już na ukończeniu . Jakieś tam poprawki techniczne jeszcze robi . Nie wiem jak i gdzie filmy będą osiągalne -myślę ,że niedługo się dowiemy.

Awatar użytkownika

cała seria igry bogów po polsku ??? hurra !!!
ps. kojarzę aktualny wątek o zbw- anastazji ale ręce opadają i do klawiatury nie dosięgają

ogólnie można wyróżnić ludzi zażywających orme czy inne specyfiki i tych co nie chcą karmić larw,
- a potem to już sprawa jasna

Awatar użytkownika

midgard pisze:
cała seria igry bogów po polsku ??? hurra !!!
..............
oj, tak dobrze to jeszcze nie - jeśli dobrze pamiętam to pozostałe 3 części siódmego aktu , (pozostałe bo jedną przetłumaczył "Michalxl600" i jest w 5 ciu odcinkach na jego kanale You Tube ) chyba też piątka ale nie mam pewności .

do easy russian, odwołuję się do Twojego wpisu z dn. 24 lip 2010, g. 09:05

napisałeś:
(patrz "mądrości " piko" wpisywane w różnych tematach - ot, takie "błyski jądrowe" ubrane w pseudo przemyślenia. Efekt dla efektu. Niby mądrość, ale zupełnie nieczytelna i zbędna . Sądzę,że głównym motorem takiego wpisu jest chęć zaistnienia w temacie. Jeszcze "większa mondrość" jest zamieszczona przez "piko" w innym temacie -po prostu esencja bezsensu)

- choćbyś nie wiem jak chciał, wszystko co napisałem nie jest "pseudo przemyśleniem" i ani o jotę bym nie zmienił swoich wpisów z przed roku, pomimo że ktoś uznać je może za "esencję bezsensu", "zbędną" i "nieczytelną" - dodam więcej, nie dziwi mnie Twoja reakcja.

ps. minął rok, długą masz już brodę?

Awatar użytkownika

Pokazał się w sieci kolejny fragment filmu
phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa UTC [letni]