Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ] 
Autor Wiadomość
Interesujący wywiad radiowy z Davidem Wilcockem, znanym badaczem zgłębiającym od wielu lat tematykę ufologii, starożytnych cywilizacji, rozwoju świadomości , paradygmatów materii i energii a przede wszystkim istoty transformacji 2012. Jego badania dobitnie ukazują zmiany w materii, energii i świadomości, które obecnie mają miejsce na Ziemi.
wiele ciekawych informacji dotyczących tematu roku 2012.
http://www.youtube.com/watch?v=kn_ZbeKGlX4

i równie ciekawy filmik
phpBB [video]

Czy rzeczywiście Ziemia obecnie znajduje się w III stopniu gęstości materii? czy w 2012 przejdziemy w IV jak twierdzi David Wilcock? Nic dziwnego że wprowadzają NWO, boją się tego czym ludzkość może się stać.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 maja 2009, 23:07 
VIP Member
Awatar

To jedna z wielu teorii, jednak pośrednie fakty co do struktury czasu jaka nadejdzie w 2012 innego ale już nie fraktalnego czasu, każą mi przyjąć do wiadomości kilka spraw.

1. istoty które kryją się w między-wmiarze i poruszają się poprzez czas czyli rasa stanie się widzialna, nie będzie się mogła już ukryc.
2. Rzeczywistość jaką będziemy tworzyć będzie tworem naszego umysłu zgodnie z uniwersalnymi prawami miłości.
3. Informacje z Projektu Monatuk mówiące że ich eksperymenty w czasie napotykają na barierę 2012, metoda oparta na dostosowaniu się do wibracji danej sekwencji czasowej już nie działa. Oznacza to że rzeczywistość będzie "płynna" i niemożliwa do zmanipulowania.
4. Informacje dotyczące ewolucji naszego DNA, otwieranie umysłów i przebudzenie.

Osobiście myślę że będzie powstawać coraz większa przepaść pomiędzy dwiema kategoriami ludzi.
Dla jednych skończy się to bardzo źle. Drudzy popłyną na tej fali Nowego Czasu.
Nie widzę możliwości pogodzenia tych dwóch odrębnych stanów istnienia.

Redmuluc pisze:
Osobiście myślę że będzie powstawać coraz większa przepaść pomiędzy dwiema kategoriami ludzi.
Dla jednych skończy się to bardzo źle. Drudzy popłyną na tej fali Nowego Czasu.
Nie widzę możliwości pogodzenia tych dwóch odrębnych stanów istnienia.

Podobnie twierdzą twórcy DEIR, iż niemożliwym będzie żyć w "nowych czasach" po "staremu".

W sumie racja, ewolucja to krok w przód a nie kurczowe trzymanie się tego co było i odchodzi (przekształca się).
W rzeczy samej trudny to czas (przemiany) dla wszystkich.

Jeśli jest tak jak podawałem z przekazu Nostradamusa via Elizabeth Poll, że nasz świat wnika w inny świat stając się poziomem dla innych światów może oznaczać, że siłą rzeczy nastąpi "dekonspiracja" poziomu wyższego od naszego obecnego, który jest niejako "nad nami", jeśli uwidoczni się to co teraz jedynie jest obserwowane jedynie przez sprzęt, ewent. uzdolnione osoby to dopiero będziemy mieli jazdę bez trzymanki. Przy okazji poznamy prawdę a być może prawda nas uwolni (wyzwoli) od aktualnego pojmowania niezwykle okrojonej rzeczywistości.

Ostra jazda bez trzymanki :?

p.s.
pamiętam również taką informację z I książki Helsinga (polska edycja) czyli "Ręce precz...", że przebiegiem zmian zaskoczeni mają być nawet najwięksi z iluminatów - możemy jedynie przypuszczać jak wiele wiedzą i co ewentualnie może ich jeszcze zdziwić czy zaskoczyć. Jeśli coś dla nich będzie nie do końca zrozumiałe to co dopiero dla nas :roll:

Z tego co wiem to aktualnie jedyne co ICH interesuje to nie rozrost władzy i jej powiększanie ,ale utrzymanie tej już istniejącej.
Sukcesywnie zwiększają liczbę ofiar, dlatego że utrzymanie swojej formy zabiera im coraz więcej energii, dawniej tzn jeszcze -15-20 temu wystarczyła 1 na miesiąc , teraz 1 na dzień już im nie wystarcza. Co będzie potem?

Wiąże się to z teorią ich poruszania się, istnieją w międzywymiarze i prześlizgują się poprzez czas dostosowując się wibracyjne (tak jak mówi kalendarz majów 0- każdy dzień to określona wibracja (projekt Monatuk).
W 2012 ten system zostaje "anulowany", totalny reset. Czyli brak wibracji czasu, brak wibracji słońca którymi manipulowali, matrix się rozpada. Czas przestaje być liniowy i rzeczywistość jest tworzona na bieżąco, czyli zero Manipulacji=zero "żarcia".
Mogą stąd uciec, ale nie mogą już tu ani istnieć, ani się ukrywać.
Choć z tego co np pisał Icke wokół Saturna (ten cholerny Saturn nie daje mi spokoju) są gigantyczne statki które ponoć należą do federacji Kasjopiei i Plejad , zostały tam umieszczone aby odizolować ich od Królestwa "Gekonium" jak żartobliwie pisze Icke w Orionie. Nie wiem skąd ma te informacje ,a le te statki rzeczywiście tam są.
Co podaję jedynie jako ciekawostkę. Drugą stroną tej ciekawostki jest to że te statki mają ICH zatrzymać na Ziemi, ponieważ muszą tutaj dokonać swojego Istnienia. Dziwna informacja.
phpBB [video]

Inna ciekawa sprawa. Nasza rzeczywistość jak było w pewnym przekazie. To małe akwarium umieszczone w oceanie. Jeszcze nie możemy przeniknąć przez ścianki, które stają się coraz cieńsze, ale już możemy widzieć ocean i dziwne stworzenia które wokół niego pływają. Kiedy ścianki znikną wtedy będzie scalenie z oceanem.
Teraz inny przykład który rozwijam w dziale Orby.
Koleżanka zapytała mnie jak to jest że w tym samym pomieszczeniu jej kolega na tym spotkaniu w klubie nie zrobił żadnego Orba , a ja zrobiłem ich pełno, mało tego jedna pani która zajmuje się Arimą, zrobiła te same orby w tym samym miejscu co ja i to wiele słabszym aparatem. ?
Odpowiedziałem ..."widocznie trzeba chcieć je sfotografować..."
Fizyka kwantowa , obserwator decyduje o wyniku obserwacji...znacie to. :D
Ścianki robią się coraz cieńsze...

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

te wideo powinno was zaciekawic

phpBB [video]

Info od osoby, która "siedzi" w temacie od kilkunastu lat:

jedna z ras szaraków została już ewakuowana z naszej nad-rzeczywistości.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Mnie tak ostatnio naszło, że skoro świat ma się całkiem zmienić to ja chcę jeszcze wykorzystać te ostatnie lata takiego świata jaki jest :) Od paru lat jest coraz gorzej, najlepiej wspominam lata 90te. Wtedy było jakoś tak spokojnie :)

Awatar użytkownika

Teraz dopiero obejrzałem ten filmik i się zacząłem zastanawiać. Czy ja jednak nie zostanę w tym przejściowym świecie? Bo ja nie chcę być jeszcze w tej ponadczasowej przestrzeni jako świetlista istota, a z tego co mówi David, będzie można korzystać z tych nadprzyrodzonych zdolności w kontrolowany sposób, w naszym ziemskim świecie. I właśnie takie coś jest moim marzeniem :) Dlatego twierdzę, że serial Heroes pokazuje pośrednio tą ewolucję DNA.
No chyba, że ta 4 gęstość to też byłaby ta sama ziemia :)

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Kasjopeanie twierdzą że to nie będzie ta sama ziemia, a zupełnie inne miejsce. Mówią też że będziemy na początku przeskakiwać z 3g do 4g i z powrotem.
A co do teorii że ta zmiana obejmie wszystkich, a gdzie prawo do wolnej woli? Ja się tam wybieram ;) ale każdy kto chce tu zostać według mnie zostanie i będzie robił o tak :o :shock:
Pozdrawiam

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawy tekst, ale nie wiem skąd mi się wziął na dysku i co to za koleś... No i tłumaczenie z rosyjskiego na polski niczym z internetowego translatora, ale warto się pogimnastykować ;)

DRUNVALO MELCHIZEDECH Co będzie dziać się w najbliższej przyszłości - tłumaczenie

Co będzie dziać się
w najbliższej przyszłości

Wyciągi z wykładu Drunvalo

Kiedy zbliżamy się do punktu w cyklu precesji , w którym dzieją się wszystkie zmiany, wszystko zaczyna rozsypywać się: Społeczne struktury zaczynają rozwalać się i znikać. Kluczem do tych zdarzeń jest magnetyczne pole Ziemi. Kiedy pole słabnie, pewne twarde substancje stają się płynnymi i ślizgowymi i ten efekt był zademonstrowany w naukowych laboratoriach. Podstawową rolę grają magnetycznego i elektromagnetycznego pola. Korzystamy magnetycznym plewimy dla tego, żeby interpretować, kim i czym jesteśmy, a także dla pamięci i zapamiętywania. Potrzebujemy zewnętrznego magnetycznego pola dla zachowania pamięci. W ogóle bez magnetycznego pola nie będziemy w stanie żyć. Jeśli popatrzeć na główne miasta świata, to można zauważyć, że na czas są pełnie księżyca, a także przez dzień do i po nim, zwiększa się ilość gwałtów i mordów. Przyczyna tu w ten, pełnie księżyca tworzą zakłócenia w magnesowej podłodze Ziemi i tego dosyć, żeby emocjonalnie niestabilni ludzie, kosztujący przy niejakiej linii, przekroczyli tę linię, tj. magnetyczne pole okazuje wpływ na emocjonalne ciało człowieka.
Upadek magnetycznego pola.
Kiedy Planeta znajduje się w tym punkcie cyklu precesji , kiedy dzieje się naruszenie równowagi, magnetyczne pole Ziemi na krótki odstęp czasu (zwykle od 3 do 6 miesięcy) zaczyna znacznie wahać się. Ludzie tracą orientację, wariują. To wlecze za sobą rozrzucenie wszystkich struktur i powiększenie chaosu. Całkowicie magnetyczne pole znika minimum na trzech z połową dnia. Współdziałanie z Siecią Świadomości jest Każdym razem, kiedy człowiek podłącza się do Sieci Świadomości, on wzmacnia sygnał, idący od Sieci. Kiedy przyjdzie czas, ludzie przypomną sobie, jak oddychać innym sposobem. Najmniejszy ze wszystkich problemów będzie u dzieci. Czym wy starsi, tym będzie to bardziej skomplikowanie.
Finałowy okres zmiany osi i współdziałanie wymiarów.
Mamy nadzieję, że zdarzenia nie będą rozwijać się według najgorszego scenariusza. W wstrętnym razie, właśnie w związku z tym na pamiątkę przychodzi Armageddon. Jeśli będziecie obejrzeli historię, to zobaczycie, że przy postępie magnetycznej osi w Południowej Ameryce zaczęły się wojny zza podniesienia poziomu emocji. Mamy nadzieję, że takiego nie wydarzy się. Proces, który jest zwykle związany z zmianą biegunów, zaczyna się przez pięć-sześć godzin do oddziaływania postępu wymiarów na świadomość. Postęp jest osiami i postępem w świadomości zwykle wzajemnie powiązanymi. W danym razie postęp w świadomości może wydarzyć się do albo po postępie są osie. Zwykle w tym okresie za 5-6 godzin do postępu wymiaru ma miejsce wizualny fenomen. Najszybciej, to zdarzy się, kiedy ustali się związek między trzecim i czwartym wymiarami i nasza świadomość zacznie przechodzić w czwarty wymiar, a świadomość trzeciego wymiaru będzie znikać. Przy tym rzeczy, sztucznie wytwarzane z materiałów, nie spotykających się na Ziemi w przyrodzie, zaczną znikać z różną prędkością, w zależności od materiału. Kiedy równocześnie zaczną rozwalać się Sieć Świadomości trzeciego wymiaru i magnetyczne pole, będą znikać i te przedmioty. Tak jak zmiana osi, świadomości i sieci dzieje się regularnie na przeciągu miliona lat, istnieje tak mało przedmiotów, które zostały od poprzednich cywilizacji (pewne z cywilizacje były bardziej rozwinięte niż nasza), które mogliby opowiedzieć o historii. Sam fakt tego, co rzeczy będą znikać, zacznie wtrącać w obłęd tych, którzy nie będą rozumieć, co dzieje się. I o tym bardzo z powagą pamiętać. Kiedy zacznie się ten proces, lepiej nie znajdować się wewnątrz sztucznej konstrukcji, a być na przyrodzie. Właśnie dlatego rozwinięte kultury zawsze używały w budownictwie naturalne materiały, na przykład kamień. Te konstrukcje przechodzą z wymiaru w wymiar. Właśnie dlatego w plemieniu Indian taos pueblo, zgodnie z prawem plemienia nie pozwala się mieć niczego sztucznego w swoich konstrukcjach. Oni wiedzą, że w Dzień Oczyszczenia im trzeba wejść w tę konstrukcję i pozostawać centrowanymi. Może mieć miejsce jeszcze jeden fenomen. Po połączeniu i wzajemnym przenikaniu wymiarów, przedmioty z czwartego wymiaru mogą zacząć pojawiać się w trzecim. Te przedmioty nie będą nigdzie zapisywać się, ich kolor będzie z pracą przyjmować się waszym rozumem i oni będą szczególną ikoną wpływać na wasz rozum. Tak jak pożądane stopniowy ruch przez wymiary, proszę nie dotykać do tych przedmiotów (przy dotknięciu was momentalnie i całkowicie wciągnie w czwarty pomiar) i nie patrzycie na nich. Oni zaczarowują i jeśli będziecie na nich patrzeć, będziecie wciągnięci w czwarty wymiar szybciej, niż trzeba. Jeśli jesteście spokojni i centrowani, możecie obserwować to jakiś czas, ale niedługo. Jak tylko rozwali się magnesowe pole, u was zaginie pole widzenia i odczucia i okażecie się w czarnej pustce. Ziemia trzeciego wymiaru całkowicie zniknie dla was. Z większością ludzi wydarzy się następne: Oni usną i będą widzieć sny w ciągu 3 - 4 dni. Jeśli chcecie, możecie po prostu siedzieć, ale proszę mieć na myśli, że jeśli pomyślicie, że coś zdarzy się, to zdarzy się. Prosi uświadomić sobie, że tym sposobem przechodzicie przez proces urodzenia w czwartym wymiarze i proszę nie niepokoić się o niczym. Proces jest urzeczywistniony i istniejący, ale strach jest wielkim problemem dla ludzi trzeciego wymiaru. Ten proces wyda się nowy, ale tak naprawdę on jest bardzo stary. Już wybijaliście to wcześniej. W jakiś moment podczas procesu jesteście, można, przypomnicie sobie, że to już robiliście. Inna strona. Kiedy świat czwartego wymiaru wejdzie w waszą przestrzeń, światło znów wróci. Okażecie się na świecie, któremu podobnego nigdy nie widzieliście (chcąc w rzeczywistości jego widzieliście, ale nie pamiętacie, tak jak wasza pamięć była tyle razy wytarta). Wam będzie wydawać się, że to absolutnie nowe miejsce. Wszystkie kolory i formy, a także odczucie wszystkiego dookoła będzie nowym. Po postrzeżenie będziecie taki sam, jak byli wcześniej, kiedy przyszli na poziom świadomości trzeciego wymiaru. Liczne zostanie bez zmiany przy przejściu z świata w świat. Na przykład, idea Świętej Trójcy (matka-ojciec-dziecko). Kiedy przyjdziecie do tego doskonale nowego miejsca, chociaż niczego nie będziecie rozumieć, zobaczycie dwie istoty tam: Mamę i tatę. Oni będą bardzo wysokimi w porównaniu z wami. Ich wzrost będzie mniej więcej od 3 do 5 metrów. Te istoty są związane z wami i oni będą wiadomościami i bronić was w ciągu początkowego okresu waszego formowania w tym świecie. Te istoty mają nie przywiązania taki typu, która, można, była do was u waszych ziemskich rodziców. Od samego początku oni wiedzą, że jesteście częścią Stwórcy i uznają waszą Boską Przyrodę. Będziecie wyglądać podobnie, jak wyglądacie teraz, tylko, najszybciej, będziecie obnażonym, tak jak cała syntetyczna odzież zniknie po zmianie biegunów. Znajdziecie się po innej stronie i okażecie się w tej nieprawdopodobnej realności obok dwóch istot, do którym poczujecie wielką miłość, chociaż nie będziecie rozumieć dlaczego. Wasza fizyczna forma zostanie niezmiennej, ale atomowa struktura waszego ciała zmieni się kardynalnie. Gęstość poprzedniej fizycznej struktury największą częścią będzie przekształcona w energię, a atomowa struktura będzie więcej rozrzedzonej, czym wcześniej. Wielka część ciała będzie przeprowadzona w energię, chociaż nie będziecie wiedzieć o tym. Scenariusz "Dużo wołanych, ale niewiele wybranych". Jak napisane w Biblii, Jezus powiedział: "Dwaj będą w pościeli i jeden z nich wezmę". To mówi o scenariuszu ten, co "liczni będą wołani, ale nieliczni wybrani" i gąszczowi wszystkiego tak i bywa, zawsze istnieje granica, do której może pomóc inny człowiek. Każdy przechodzi przez ten proces niezależnie. To wyjaśnia się waszym charakterem i tym, kto wy jeść. Zwykle pewni ludzie przechodzą, pewni nie przechodzą, ale jest jeszcze trzecia możliwość: Przejść na jakiś czas. Jezus mówił o ziarnach i plewach, przeprowadzając ten sam analogię. Wśród ziaren, trafiających tam, zawierają się niewiele plewa. I ta plewa znów odrzucają go wstecz. Przy trafianiu w czwarty wymiar większości ludzi nie rozumieją, że sami za pomocą swoich myśli i uczuć tworzą cały świat i każdą rzecz w nim - KAŻDĄ RZECZ. To słusznie i dla trzeciego wymiaru, ale tu to nie jest uświadamiane, tak jak my za pomocą tradycji nałożyły na siebie ograniczenia, mówiący, że nie możemy zrobić niczego. Tam że to wszystko dzieje się natychmiast. Jeśli tam trafiacie i prawdziwie nie gotowych do tego, u was zaczną pojawiać się negatywne myśli, przyjdzie strach i stworzycie scenariusz, którego rezultatem będzie to, co będziecie znów odrzuceni w niższy wymiar. W to, że sam czas człowiek ("ziarno") przechodzi i myśli "miłość, prawda, piękno, świat i harmonia" - i właśnie to z nim i dzieje się. Zaczynacie przejawiać wszystko to. Stabilizujecie się w nowej realności na skutek tego, o czym myślicie i co czujecie, czyli na skutek waszego charakteru i tego, kim jesteście. Jezus mówił o tym czasie: "Kto z mieczem przyjdzie, ten od miecza zginie" i "potulni odziedziczą Ziemię". Jeśli znajdujecie się tam i nie próbujecie bronić się, zabijać, a po prostu istniejecie i w głowie u was jest tylko pozytywne myśli, to właśnie to będzie przejawiać się i od tego wygracie. Pierwsze, co wydarzy się po tym, jak nie rezonujące istocie rzeczy ("plewy") pójdą, a rezonujące ("ziarna") zostaną, - nagle zrozumiecie, że "Oto to i Wszystko, o czym myślę, pojawia się!". Zwykle ludzie w świetle tego zaczynają oglądać swoje ciała i wymieniać swoją powierzchowność, żeby ona odpowiadała tym wyidealizowanym ikonom, które istnieją u nich w rozumie. To dziecięce ćwiczenie. Przypomnicie sobie, jak wyglądają pewni z przybyszów: Oni są wysocy, piękni i zdrowi. Samodzielna zmiana struktury ciała jest naturalnym, począwszy z czwartego wymiaru. Ta wasza twórczość. Po tym wam będzie zaczynał ciekawie zajmować się innymi rzeczami. Na Ziemi w trzecim wymiarze trzeba mniej więcej od 18 do 21 roku, żeby przejść od stanu dziecka do tego stanie, przy którym wy sam możecie sobą opiekować się. Na świecie czwartego wymiaru empirycznie trzeba koło 2 lat, żeby przejść od waszego prawdziwego wzrostu i stanu (kiedy tylko przychodzicie tam) do dorosłego, czyli znów zaczynacie rosnąć. Rośnie ciało, wyciąga się potylica i w końcu będziecie wyglądać, jak Echnaton. Właśnie to rozumiało się pod egipskim jajkiem metamorfozy. Wszystko to wyjaśnia, dlaczego powinniście znajdować się w stanie spokoju wewnątrz w ciągu pierwszych kilku godzin Przejścia przez wymiary i prodwiżnija w sferę świadomości następnego wymiaru. Powtórzę, proszę pracować nad swoim charakterem. Jak tylko wy zainstalujecie pole Mer-Ka-Ba w ten czas, osiągniecie rezultat. Najgłówniejsze to wewnętrzna technologia. I bardzo z powagą pomagać innym. Według miary tego, jak będziecie wszystko więcej rozumieć, że w tym założone, u was ukaże się moralna odpowiedzialność pomagać, jeśli was o to poproszą. Wasz kosmiczny rozwój. Podczas Przejścia wasze Wyższe ja zacznie zlewać się z waszym poziomem świadomości, póki nie zostaniecie wy i ono jedną całością. Wy, będąc na wysokim poziomie świadomości, macie w charakterze ciała to ciało, z którego w prawdziwy moment korzystacie. Ale pewnego razu dosłownie zostaniecie słońcami i gwiazdami w niebie - to część procesu życia. Bardzo Wysoki Poziom Świadomości i wymiary ma w charakterze swojego ciała Ziemię. Wasi nowi "Rodzice". Co do tego nowych istot - waszych nowych "rodziców" - to u was już będzie z nimi "karmiczny" związek. Oni będą wiadomościami i bronić was w ciągu pierwszych dwóch lat, póki nie nauczycie się żyć niezależnie. Oni rozumieją, że wasza prawdziwa Boska Istota rzeczy jest częścią tworzenia, że odróżnia ich od ziemskich rodziców, liczni z których odnoszą się do swoich dzieci jak do "własności", którą trzeba "kontrolować". Jeśli wasi nowi rodzice potrzebują będą wam cokolwiek powiedzieć, po prostu zobaczycie to, co oni chcą powiedzieć, na swoim doświadczeniu. Czyli, jeśli oni zechcą powiedzieć wam o pokoju, po prostu okażecie się w niej. Według pewnych parametrów realność czwartego wymiaru nie tak już mocno wyróżnia się od trzeciego wymiaru. To wszystko jeszcze świat, w którym być obecnym fizyczny aspekt. Wprowadzenie modeli Świadomości Christusa - Świadomości Jedności w Sieć Planet. Liczne oddzielne istoty wcieliły się na tej Planecie dla tego, żeby pokazać możliwość istnienia Świadomości Jedności. Po wprowadzeniu pisma być potrzebnym przykład istnienia Świadomości Jedności. Ten przykład trzeba było umieścić w charakterze modelu w kronice Akaszy i w pamięć człowieka. Jezus, który przeszedł przez ogromną ilość poziomów wymiaru, był tą istotą, która dokończyła tę misję. Na skutku jego wysiłków MYŚL o Świadomości Jedności człowieka znajduje się w pamięci człowieka w charakterze modelu zachowania się. Ona także jest w Sieci dookoła Planety. Początkowo przyszedł Echnaton. On został faraonem, demonstrującym Świadomość Jedności. Słowo "faraon" w tłumaczeniu oznacza "ten, jakimi zostaniemy". On pracował w ciągu kilku lat i włożył rezultaty pracy w Sieć. On stworzył siemię, z którego wyrosło Braterstwo Esseńczyków. Później z tego Braterstwa wyjść Maria i Józef, który umożliwił wniesienie Świadomości Jedności przez Joszua Ben Iosifa, nazywanego Jezusem. Kiedy Jezus zaczął mówić ludziom: "Miłujecie się, miłujecie wroga swojego" nikt nie chciał tego słyszeć - ludzie znajdowali się w świadomości dwoistości i to było im niezrozumiałe. Teraz, przy znajomością o świadomości czwartego wymiaru, tym należy zostać zrozumiałym. Słowa, które mówił Jezus, silni i prawdziwe i nam trzeba przyjąć tę znajomość i zrobić jego częścią swojego życia. Wszystkie wysiłki istot Świadomości Jedność, która przybyłej na Ziemię trzeciego wymiaru, były przedsięwzięte dla tego, żeby naprawić następstwa tego, co wydarzyło się w Atlantydzie 13 tysięcy lat temu.

Cytuj:
Ciekawy tekst, ale nie wiem skąd mi się wziął na dysku i co to za koleś...

autor tekstu Drunvallo Melchizedech, podobnie jak Dan Winter bada związki ewolucji materii organicznej poprzez formy św geometrii. Jednakże nie wiem jak dalece posunięta jest ich współpraca i czy panowie przyjaźnią się.

kilka książek Melchizedeka
http://www.dobreksiazki.pl/b10159-zycie-w-przestrzeni-serca.htm

Awatar użytkownika

Dobry tekst , swoją drogą jest gdzieś filmik w sieci albo może będzie przetłumaczony , gdzie Dan Winter skupia sie bardziej na samym zjawisku które ma zajść w 2012 :?:
Ale na poziomie procesu który następuje, na poziomie ludzkiej świadomości jak i 3ciego i 4tego wymiaru czyli typowo 2012..

David Wilcock NA TEMAT 2012

phpBB [video]

Link

Intendant of the Building * 8th Degree

Lily dzieki,to jest ciekawe i z sensem:)))

Panowie Winter i Melchizedek mają parę kwestii spornych.
Np taką że wg Wintera Melchizedek podłącza ludzi do syntetycznej Merkaby i uważa że wszystko jest w porządku. Trochę podobna sytuacja jak opinia Wintera o niektórych ćwiczeniach od Pleyadan u Marciniak - człek się stara, chce jak najlepiej, a tu się okazuje że zasila swoją energią odchodzący system i wrednych Draco.
Podobnie wygląda sprawa ze zbiorowymi medytacjami na rzecz Ziemii - bardzo śliska impreza :D
Kiedyś były religie, ale chłopaki idą z duchem czasu 8-)
pozdrawiam

Grand Elect Mason * 14th Degree

radoslaw pisze:
. Trochę podobna sytuacja jak opinia Wintera o niektórych ćwiczeniach od Pleyadan u Marciniak - człek się stara, chce jak najlepiej, a tu się okazuje że zasila swoją energią odchodzący system i wrednych Draco.
Podobnie wygląda sprawa ze zbiorowymi medytacjami na rzecz Ziemii - bardzo śliska impreza :D
Kiedyś były religie, ale chłopaki idą z duchem czasu 8-)
pozdrawiam

Radosław, czy możesz rozwinąć ten wątek? Czy widzisz jakiś związek pomiędzy zbiorowymi medytacjami, a zasilaniem energetycznym gadów :?: Rzuć trochę więcej Światła na ten temat ;)
pozdrawiam
Konserwa

a czy widzicie jakiś związek między pozytywnym myśleniem, a zasilaniem energetycznym gadów? eh :?

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Witam wszystkich

Mam ogromną prośbę. Jestem sfrustrowany na to co dzieje się w temacie NWO, ale większości rzeczy o których tu piszecie po prostu nie rozumiem. Czy moglibyście mi wskazać jakieś źródła od których laik powinien zacząć.

Z góry dziękuje.

Wyłączenie wtyczki, która umożliwia funkcjonowanie Twojemu telewizorowi może dać Ci bardzo wiele korzyści. Mały odwyk sprawi, że poprawi się Twoje samopoczucie, zmniejszy poziom stresu i zwiększy zdolność do kreatywnego myślenia.

Wyspa pisze:
a czy widzicie jakiś związek między pozytywnym myśleniem, a zasilaniem energetycznym gadów? eh :?

Ja widze ogromny zwiazek...Mowiac krotko cale to New Age jest religia dla NWO :o

Miłosz Niewierny: http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki.html#spiski miłego oglądania :mrgreen:

Wyspa dzieki za stronke,dla mnie rewelacja.Niesamowite ile tam informacji:)))))

odnośnie tych filmów to praktycznie wszystkie? albo zdecydowana większość za jakiś tydzień? powinna być dodatkowo na servie przeklej.pl -> zostało mi jeszcze 12,5 płyt DVD do wrzucenia na server hehe -> i tak mi czas mija od 9 do 22 non stop się ładuje na serva :lol: -> jak już się to zrobi to będzie nieźle 8-) -> swoją drogą to wiele błędów od razu poprawiam i kasuje nie aktualne linki itd itp :mrgreen: tak czy siak trwają prace aby łatwiej i szybciej można było pobrać te filmy na dysk 8-) :mrgreen: :D :P

"
Magnetic worms generated inside human glands of less than pure or shareable intention share the same fate. They become juice for astral parasites (another term for the vast majority of what is called religious activity on Earth.)

So now we are poised in our conversation to begin to examine in general HOW TO EVALUATE WHAT CULTURAL AND MAGNETIC ACTIVITIES ARE PARASITIC versus which are SYMBIOTIC (life serving).

In order to begin this discussion, we needed a clear definition of the DIFFERENCE between a parasite or a symbiote. I suggest that an electrical definition would provide clarity:
"
więcej http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_bloodrites.htm

Z zaciekawieniem przeczytałem wszystkie posty powyżej. Odnoszę jednak wrażenie, że czasami poprzez zbyt wnikliwe rozbieranie tematu na części pierwsze, można stracić z oczu istotę rzeczy.
Dla przykładu New Age, która promuje tzw. "pozytywne myślenie". Jest tam masa manipulacji, to chyba każdy widzi. Ale czy to powód, aby kwestionować pozytywne myślenie w ogóle? Ktoś napisał, że pozytywne myślenie zasila gady. To jakie myślenie ich nie zasila? Negatywne? A może przestać myśleć całkowicie? Ja na to nie idę :)
Zaznaczam, że widzę różnicę pomiędzy pozytywnym myśleniem a radosnym, aczkolwiek bezrefleksyjnym kierowaniu intencji wzorem z sekt, które ponoć też niczego innego nie pragną, jak "miłości" dla świata. Zwłaszcza takiej, która płynie w kierunku ich liderów i z której można odnieść energrtyczne oraz finansowe korzyści. Ja też nie biorę udziału w masowych medytacjach w takiej czy innej intencji. Mam się podłączyć do egregoru energetycznego, którym nie wiadomo kto zarządza? Dziękuję bardzo. Wyczytałem też, że Dan Winter ma coś do Baśki Marciniak. Dla mnie ani Dan, ani Barbara, ani ktokolwiek inny, nie są wyroczniami. Na pewno od każdego z nich mogę wziąść coś, co potrzebuję w danym momencie. Przeczytałem cała trylogię Marciniak i mam bardzo pozytywne odczucia, tylko tyle mogę powiedzieć. Wintera dopiero poznaję i póki co przyznam szczerze, nie robi na mnie aż tak wielkiego wrażenia, jak widzę tutaj po niektórych wpisach. Nie oznacza to, że nie rozumiem co gość mówi. Owszem, rozumiem. Dla mnie Gregg Braden, mówiąc o tym samym znacznie prościej, ma w sobie większą głębię. Ale to subiektywne odczucie.

Awatar użytkownika

Bardzo ciekawe video z wypowiedzią Roberta A. Wilsona nt. zmienności naszego postrzegania świata.

Robert Anton Wilson - Akceleracja do 2012
phpBB [video]

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Jakby ktoś nie widział.

http://davidicke.pl/forum/david-wilcock-awake-and-aware-conference-2009-pl-t1441.html

Wkrótce kontr artykuły na temat Wilcocka. :)

Z jakiegoś względu 3 część nie chodzi. Wyświetla się napis, że film został usunięty przez użytkownika.

Trzecia część już podmieniona.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]