Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 wrz 2019, 6:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

POLSKA IZBA ZIELARSKO-MEDYCZNA
I DROGERYJNA (PIZMiD)
W KATOWICACH

Katowice, dn. 05.05.2010r.

W wyniku ograniczeń wprowadzonych w drodze rozporządzeń przez Ministerstwo Zdrowia, sklepy zielarsko-medyczne znalazły się w tragicznej sytuacji i stoją na skraju bankructwa. Polska Izba Zielarsko-Medyczna i Drogeryjna podjęła szereg prób mających zapobiec likwidacji sklepów, a co za tym idzie pogorszeniu sytuacji ekonomicznej producentów leków roślinnych , plantatorów ziół i producentów zdrowej żywności.

Nasze starania rozwiązania problemów w drodze dialogu spełzły na niczym. Ministerstwo Zdrowia nie odpowiada na nasze próby porozumienia się i stoi na twardym stanowisku, które nieuchronnie musi doprowadzić do likwidacji sklepów zielarsko-medycznych.

Pragniemy poinformować, że w dniu 19.05.2010r. w Warszawie w kościele Św.Aleksandra na placu Trzech Krzyży o godzinie 11-tej zostanie odprawiona msza św. w intencji Zielarstwa Polskiego. Po mszy planowany jest przemarsz zielarzy przed budynek Sejmu, gdzie będziemy domagać się spotkania i rozmów z premierem Waldemarem Pawlakiem i posłami z Sejmowej Komisji Zdrowia.

Zwracamy się do Państwa o wzięcie udziału we mszy i manifestacji oraz zaznaczenie swojej obecności jako aktu poparcia dla naszych starań w imię wspólnego dobra.

Prezes PIZMiD
Piotr Duda

http://www.stopcodex.pl/2010/05/tragiczna-sytuacja-zielarzy/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 maja 2010, 7:06 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

A sytuacja zielarzy miała się niby zmienić na korzyść :( W co ten fikcyjny system gra...

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

już wstawiłam to wczoraj tu http://davidicke.pl/forum/spotkania-i-wyk-ady-og-oszenia-i-informacje-f49.html
musimy robić BIERNY OPÓR jak Ghandi!
Nie dać się tym przepisom!

Awatar użytkownika

Wlodzio47 pisze:
Modlitwa w kościele który błogosławi GMO????? albo ja czegoś nie rozumiem albo ktoś tu ma za ciasną czapeczkę.

Wiedziałam że taki głos się odezwie.
Bardzo szanuję Cię Włodzio, ale musisz wiedzieć, że chodzi o to, aby robić COŚ w odróżnieniu od całej reszty ludzi, która nie robi NIC. I nawet jeśli to ma być msza w kościele, po której jest MARSZ, co chyba jest o WIELE WAŻNIEJSZE.
Wcześniej w jakimś poście napisałeś, że Icke potrafi tylko "kłapać mordą" czy coś w tym stylu. Robisz coś więcej? Świetnie! Jeżeli robisz coś ważnego, ciekawego, co może pomóc nam wszystkim, to proszę napisz o tym, bo naprawdę nie potrzebujemy na tym forum kolejnej osoby, która będzie tylko potrafiła KRYTYKOWAĆ (np. pbsoft lub kilka innych którzy ostatnio się pojawili).
To forum jest WYJĄTKOWE, bo tu są ludzie, którzy ROBIĄ COŚ czy to są spotkania (MRozbicki, Maupa, Redmuluc, ja), czy to są tłumaczenia (wiele, wiele osób np. Remuluc, Redimix, Wyspa ..), czy to jest dzielenie się swoją wiedzą na temat np. zielarstwa (Toe Negro), czy diet (Ayerys, Wyspa itd.).
Więc proszę, nie róbmy z tego forum jakiegoś wysypiska.

Awatar użytkownika

Wlodzio47 pisze:
Mam nadzieję że zmienisz zmyślone przez siebie zdanie na temat Icka lub zgłoszę to administratorowi.
Posługujesz się kłamliwą formą w argumentacji.

nic nie zmyślam proszę jeśli zapomniało się co się napisało:
Cytuj:
David Icke natomiast ma się coraz lepiej.
Kłapanie dziobem widocznie jest znacznie zdrowszym zajęciem w naszych czasach niż filmowanie.

Tak właśnie proszę cytować moje wypowiedzi.

Awatar użytkownika

Mówiłem im w zeszłym roku że wejdzie kodex alimentarius to mówili że głupi jestem ...

Life's a never ending wheel ...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

alijaa pisze:
Jeżeli robisz coś ważnego, ciekawego, co może pomóc nam wszystkim, to proszę napisz o tym, bo naprawdę nie potrzebujemy na tym forum kolejnej osoby, która będzie tylko potrafiła KRYTYKOWAĆ (np. pbsoft lub kilka innych którzy ostatnio się pojawili).
[/b]

Jak na razie to widzę u Ciebie ostatnio negatywne podejście do ludzi w stylu"jak się tobie nie podoba to zmień forum", chyba każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, nawet jeżeli jest sprzeczne z Twoim.

Pewnie połączyli ten marsz z kościołem dlatego że liczą wtedy na więcej ludzi, bo o GMO na tv trwam i radiu M dużo mówią.

Wlodzio47 pisze:
Dla przykładu Ja buduję dom bez projektu i żadnych pozwoleń.

mozesz cos wiecej napisac bo ja tez bym byla zainteresowana

Awatar użytkownika

Ministerstwo Zdrowia ograniczyło liczbę środków dopuszczonych do sprzedaży pozaaptecznej. Dlatego ze sklepów zielarskich mają zniknąć m.in. maść z witaminą A, leki na trądzik, sól jodowana i rutinoscorbin, co spowoduje upadłość wielu z nich – informuje “Dziennik Gazeta Prawna”.

W 1997 roku w Polsce działało 4,5 tys. sklepów zielarskich, dziś jest ich zaledwie 1200. Zielarze przeciwko zmianom protestują od kilku miesięcy. M.in. zbierali wśród klientów podpisy z poparciem. Pod listem do Sejmu podpisało się blisko 40 tys. osób.

Zaczyna się eliminacja groźnego przeciwnika, którym są sklepy zielarskie. Ministerstwo Zdrowia znalazło sposób na sklepy zielarskie. Ciężko jest wycofać zioła jako zioła z obiegu. Trzeba więc zniszczyć dystrybutora. Nie chcesz mieć mąki zniszcz młyn czyli w tym wypadku sklep zielarski.

Dla naszego rządu, lobbowanego przez koncerny farmaceutyczne, problem pojawił się przez medium, którym jest internet. Ludzie zaczęli szukać alternatywnych metod leczenia. Coraz więcej osób stosuje mieszanki roślinne i o dziwo: one działają. W niektórych wypadkach dają lepsze efekty niż leki. Dodatkowo tylko niektóre rośliny powodują efekty uboczne, a co za tym idzie nie powodują kolejnych schorzeń. Koncerny farmaceutyczne cierpią i tracą pieniądze. Wyobraźmy sobie sytuację, że jesteśmy producentem leku na raka, zarabiamy na chorym ok 10 tys. dolarów/osoba, na raka w samej Polsce w 2009 zachorowało 140 tys. osób, czyli zarobek ok 1,5 miliarda na jednym małym kraju. Nagle pojawia się osoba, która swoimi badaniami pokazuje światu, że wystarczy jeść pestki i problem z głowy. Co wtedy robisz?

Rozwiązań jest wiele tym bardziej, iż społeczna mentalność nastawiona jest na farmaceutykę. Jest to duży problem i dlatego też alternatywną medycynę łatwo jest zniszczyć. Koncerny wiedzą, że w czasach kiedy ludzie dowiadują się o działającej sile roślin, problem trzeba zgnieść w zarodku. Naszą jedyną szansą jest internet i próba namawiania ludzi do fitoterapii i kuracji alternatywnych.

A teraz mała ciekawostka, czyli jak hodować ludzi dla koncernów.

Zainteresowałem się ostatnio pracami pana Linusa Paulinga na temat zwykłej witaminy C. Linus Pauling, biochemik i noblista twierdził, iż podawanie chorym witaminy C powoduje zwalczanie różnych dolegliwości np. nadciśnienie, zapalenie mózgu, miażdżycę a nawet wirusa ebolę… i wiele innych. Podawanie dużych dawek dla zdrowych zapobiega chorobom. Przeprowadziłem więc małe śledztwo.

Wiemy, że ludzie, ssaki naczelne i świnki morskie nie produkują same witaminy C. Wiemy też, że dzienna norma dla człowieka to 60 mg a maksymalna dzienna norma to 2 g, lecz według niepotwierdzonych badań, na których opierają swe tezy koncerny, powoduje ona kamicę nerkową, biegunkę i takie tam bzdury. Niektórym może się to wydać śmieszne ale napisałem do ZOO z zapytaniem: ile dziennie podaje się szympansom (najbardziej zbliżona budowa ciała do człowieka) aby były zdrowe i długo żyły. Odpowiedź była zaskakująca.

Zalecana dzienna dawka dla szympansa to 25 mg na 1 kg ciała, czyli średnio ważący mężczyzna powinien dziennie przyjmować ok. 2 g witaminy C, żeby nie chorować. Przeprowadziłem kilka rozmów z lekarzami i żaden się z tym nie zgodził, mówiąc że taka dawka może być niebezpieczna. Morał z tego taki: Mało prawdopodobne są badania nad jakimkolwiek środkiem ogólnodostępnym, czyli ziołami i witaminami, liczą się tylko drogie i nie zawsze działające lekarstwa bo są drogie i na nich się zarabia.

Reasumując. Walka z koncernami jest ciężka i teoretycznie nie do zwyciężenia, ale nie liczy się to czy wygramy tylko ilu ludzi chorych, zmęczonych ciągłymi wizytami w placówkach pseudo-zdrowia, ślepo zapatrzonych w medycynę farmakologiczną da się uzdrowić i ocalić.

Autor: soonic
Źródło: NWO

Life's a never ending wheel ...

:)

Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 8:22 przez Wlodzio47, łącznie zmieniany 1 raz

Wlodzio47 pisze:

NIE WOLNO WYCHODZIĆ NA ULICĘ, NIE WOLNO PROTESTOWAĆ każdy kto do tego namawia jest prowokatorem.

NIE STUDIOWANA HISTORIA MA TENDENCJE DO POWTARZANIA SIĘ. Uczmy się z niej.

W okresie niewolnictwa na terenie USA, czesto dochodzilo do nieskutecznych buntow niewolnikow afrykanskich.
Nawet najbardziej gwaltowne wystapienia przeciwko rasie wlascicieli, konczyly sie kleska z bardzo prostej przyczyny.
Czarnoskorzy niewolnicy, powolywali z reguly jakies przywodctwo swego strajku i cala sprawa konczyla sie na represjach bialych, wobec liderow afrykanskich, ich przekupieniu, lub oszukaniu obietnicami lepszego bytu.
Czarnoskorzy znalezli jednak sposob, aby wymusic na swych bialych panach ustepstwa...
Mimo znikomych mozliwosci, wpadli na prosty, ale skuteczny sposob.
Pierwszy skuteczny bunt czarnoskorych mial miejsce na plantacjach Wirgini, gdy niewolnicy pewnego dnia odmowili wyjscia do pracy...
Zawsze sie tak zaczynal strajk niewolnikow, ale tym razem bylo inaczej.
Zamiast zgodnie z sugestiami bialych, mianowac sposrod siebie liderow, murzyni milczeli, nie pracowali, mimo iz byli niemilosiernie bici...
Biali, ktorzy zwykle potrafili spacyfikowac nawet najbardziej gwaltowny bunt swych niewolnikow, tym razem nie mieli kogo
przekupywac, srogo karac dla "przykladu" i w imie zastarszenia pozostalych.
I oto stala sie rzecz niebywala...
Biali wiedzieli czego sie domagaja czarnoskorzy.
Nie chcieli im wprawdzie zwrocic wolnosci, bo straciliby tania sile robocza, ale nagle zdali sobie sprawe, ze tylko znaczne ustepstwo, moze naklonic czarnoskorych do powrotu na plantacje.
Czas buntu tez nie byl przypadkowy, bo przypadl na okres, w ktorym sila robocza byla najbardziej potrzebna...
Biali oglosili szereg ustepstw, w tym dwa najwazniejsze:
- niewielkie wynagrodzenie za prace - ( wczesniej, to bylo marne wyzywienie i dach nad glowa, co sytuowalo czarnych, na rowni ze zwierzyna pociagowa - wiekszosc z nas, tez pracuje za jedzenie i dach nad glowa...);
- mozliwosc wykupu z niewoli ;
Wprawdzie nie byly to zadne stale gwarancje, ale uzmyslowily czarnoskorym niewolnikom, ze solidarne i wspolne dzialanie, a raczej brak dzialania...
moze sie okazac bardzo skuteczna bronia.
Niestety, wspolczesne narody nie maja takiej zdolnosci do solidarnego bojkotu swoich "elit".
Zawsze znajdzie sie gnida, ktora gotowa jest zdradzic swoich braci i siostry, dla doraznych korzysci.
Wiekszosc jest, jak czarnoskorzy niewolnicy, bo ich zycie toczy sie wokol walki o przetrwanie wlasne i ich potomstwa.
Stanowimy pracobiorcow, najemnikow zaleznych od kilku procent prawdziwych posiadaczy...
Klasa posiadaczy pozwala nam na chucpy wyborcze, majace wylonic sposrod niewolniczej klasy, tzw. "liderow wiekszosci".
Big Money Network decyduje o wszystkim, rowniez o tym, kto znajdzie sie wsrod potencjalnych kandydatow na "naszych liderow"...
Stworzono system bedacy fikcja prawdziwego powolywania przedstawicieli wiekszosci, bo zawsze i wszedzie, sa to kandydaci BMN-u.
Kim sa ludzie nalezacy do Big Money Network?
Na prozno bedzie ich szukac wsrod 500-set najbogatszych ludzi planety...
BMN stworzyl taka Liste najbogatszych, ale ich wlasne bogactwo, wymyka sie z przecietnego pojmowania liczb i okreslenia prawdziwych wplywow.
Mozna tylko sprobowac sobie wyobrazic ich stan posiadania...
Stanowi on blisko 90% calego bogactwa.
Powiazania tych ludzi z tzw. biznesem miedzynarodowym sa tak scisle, ze mozna wlasciwie powiedziec, iz oni stanowia ten miedzynarodowy syndykat.
Zyjemy w czasach, gdy BMN zamierza zrealizowac swoj plan depopulacji klasy niewolniczej, poniewaz zostalo "uznane", iz nie ma potrzeby utrzymywac przy zyciu, tak duzej ilosci niewolnikow.
Kazdy, gwaltowny sprzeciw bedzie wiec "na reke" dla BMN-u, bo usprawiedliwi uzycie przemocy wobec wiekszosci...
rzekomo "w imie bezpieczenstwa i porzadku ogolu".
Pierwszym krokiem, jaki moze przyblizyc klase niewolnikow - czyli nas wszystkich - do czesciowego zwyciestwa, jest calkowity bojkot "liderow", jakich wykreowal nam BMN.
Tragiczne jest to, ze wprawdzie wystarczy nic nie robic...
na przyklad wogole nie brac udzialu w chucpach wyborczych, to poziom swiadomosci wiekszosci, jest duzo nizszy, niz czarnoskorych niewolnikow z Wirgini.
Nadal uczestniczymy w chocholim, oblednym "tancu pozorow i mistyfikacji", ktore uparacie nazywamy demokracja, czy dyktatura wiekszosci.
W gruncie rzeczy byla to zawsze i jest nadal, dyktatura Big Money Network, klasy nadludzi, roszczacych sobie prawo wylacznosci, do decyzji o naszym losie i zyciu.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Jak widać kartel chemiczno - farmaceutyczno - naftowy ma się bardzo dobrze i prosperuję, chemia ponad naturę... smutne lecz niestety prawdziwe :(

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Wlodzio ależ oczywiście, że oni chcą ludzi na ulicy po to żeby można było ich spacyfikować / ogłosić stan wyjątkowy więc trzeba ich przechytrzyć i tym samym nie niszczyć jak obecnie w Grecji bo to do niczego nie prowadzi a jedynie do eskalacji działań policji / wojska.

Skuteczne sposoby to totalny bojkot, bezczynność, paraliż pracy np. w postaci "strajku włoskiego" głosowanie portfelem tzw. cichy opór który nie jest i nie będzie przestępstwem choćby nie wiadomo kto tak twierdził.

Nie są właściwym sposobem demonstracje siłowe do których dążą co widać gołym okiem wskazywane często nieświadomie przez ruch anty nwo.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Z tego co wiem to zielarze dobrze sobie radzą, żeby się przedrzeć przez Kodex.
np. ziarenka do jedzenia z etykietą, że do kąpieli. Oczywiście Pani Zielarka powie, żeby to zjeść, a nie zasadzić sobie ziarenko w wannie 8-)
No, ale z tego co wynikało z rozmowy z Panią Zielarką wychodzi, że naprawdę nie jest za dobrze i jeżeli już to na lewo cokolwiek można obejść. Cóż, nic więcej tylko walczyć z tym!

Pozdrawiam
~~Vonnie

Awatar użytkownika

:)
Słyszałam ze rumianek tez ma być do 2 lat zakazany a może już jest? Gdzie to można sprawdzić? Jakos mi tak strasznie tego rumianku zal. Bo kilka razy mi się strasznie przydał w życiu.
To takie cudowne polskie super ziółko. Przypomina mi dzieciństwo :king:

Jakos nie mogę się z tym zakazem pogodzić. Czy ktoś może czytał? Słyszał? Moze to tylko plotka?

No i jest doskonały : Kliknij Tutaj :roll: ..•*¨*•. Obrazek

.•*¨*•. ...•*¨¨*•. ...• Rumianek istniał zawsze chyba :dope:.

Rumianek jest skuteczny np. w przypadku stanu zapalnego ucha, 1-2 krople letniego wkropić do bolącego ucha (o ile to zapalenie) czasem efekty są już po pierwszym zażyciu najlepiej na noc, spać na zakropionym boku.
Nic dziwnego, że przeszkadza skoro skuteczny i za grosze, no ale skoro nikt nie protestuje będą tylko chemiczne kropelki za kilka dych :evil:

aż radocha bierze że Bóg stworzył takie cudeńka!!!kupiłem rumianek kilka dni temu jeszcze nie piłem i szałwie bo ząb opuchł mi i rwał,opuchlizna była nie duża więc starczyło płókanie szałwią na drugi dzień przestało boleć i opuchlizna zeszła ale płókam dalej

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]