Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 sie 2019, 13:12

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
"
Obrazek

Przypomniało mi się, że pewien jegomość o imieniu Radosław zapytał się mnie o komentarz w sprawie kociołka informacyjnego związanego z datą 2012 i czasu wykraczającego poza ten okres zwany w różnej rozpiętości: wielkim przebudzeniem, apokalipsą, nową erą, ponownym nadejściem, mesjaszem itd.
Zatem podstawowe pytanie: czy coś się dzieje ? Owszem dzieje się i próby ukrywania tego są już raczej nieudolne. Nawet przez szkiełko poważnej nauki mamy okazję obserwować procesy zachodzące w całym Układzie Słonecznym oraz w całej galaktyce, a dalej w całym Wszechświecie.
W tym momencie lepiej skorzystać z pojęcia fraktalności czasu i nie zaprzęgać linearnej koncepcji czasu, która może okazać się zawodna. Słońce w tradycjach szamańskich występuje często pod symbolem portalu do lepszego świata. Słońca w ujęciu szamanizmu postrzegane są jako serce każdego Układu i komórek w ciałach galaktyk. Są niczym olbrzymie agregatory życia oparte na mechanice złotej Spirali Życia spajającej procesy przyrodnicze zgodnie z proporcją PHI. Skoro gwiazdy są lokalnymi centrami dowodzenia indukcji świętej geometrii ich kreacja pochodzi ze źródła i jest to człon Logos, czyli część Absolutu. Na Ziemi Słońce animuje niemal wszystkie procesy życiowe biosfery, a nasza fizjologia i świadomość również się w nią wlicza. Jeśli coś dzieje się z gwiazdą będzie miało też wpływ na nasze ciała i postrzeganie rzeczywistości.
Co dzieje się na Słońcu jest już powszechnie znane więc można znaleźć na ten temat sporo informacji w sieci. Ja krótko powiem, że nadchodzi era oczyszczenia symbolizowana przez wzrastającą aktywność słoneczną. Nasza gwiazda zmienia bieguny, co następuje też na innych planetach nie tylko tych, które znamy. Wyrzuty masy koronalnej są w istocie ładunkami plazmy. Plazma otacza również nasze ciała, co jedni nazywają polem aurycznym, a ja zwykle mawiam: biomagnetyczne implozyjne pole torsyjne o strukturze toroidalnej. Zatem wzrost aktywnej plazmy wpłynie na kolektyw ludzki. Reakcje mogą być różne i droga oczyszczania będzie opcjonalna. Starożytni Majowie, afrykańskie przepowiednie oraz tradycje indiańskie wspominają o tym procesie jako wzrastającej fali zrozumienia i oczyszczenia, choć nie będzie to czas bezbolesny.

Wzrost w górę

Procesy zachodzące obecnie na Ziemi są już odczuwalne w sferze mentalnej wielu ludzi. Każdy będzie reagował na swój indywidualny sposób, gdyż w różnym stopniu działa sztuczne oprogramowanie, które zostało nałożone na jednostkę przez okres życia na planach ziemskich.
Trans materializmu odcisnął olbrzymie piętno na tej planecie i ludziach, którzy zdecydowali się doświadczyć takich lekcji. Wbrew pozorom każdy tworzy swój własny tunel rzeczywistości rozciągający się na całą Kreację, a co za tym idzie jest kanałem Plenum, Pełni. Można to porównać do planu, który my sami jako Kreatorzy ułożylibyśmy dla nas samych z przeszłości. Istnieją opowieści o ewolucji naszego Wszechświata. Koncepcje nowej fizyki twierdzą, że Uniwersum składa się z 10 wymiarów. Tutaj jest ciekawy filmik, który w zgrabny sposób to wyjaśnia:

phpBB [video]

Otóż istnieją opowieści, że oświeceni, czyli istoty świadomie egzystujące w 10 wymiarze zdecydowały o stworzeniu 11 wymiaru będącego uwieńczeniem dzieła Kreacji dla naszego Wszechświata. W 11 wymiarze postanowiono całość podciągnąć do góry i przyśpieszyć ewolucję w niższych wymiarach. Stąd obserwowany na przestrzeni lat wzrost ekspansji Wszechświata i jakby wyraźne odczucie przyśpieszenia czasu.
Mimo, że wzrost aktywności słonecznej jest sprawą cykliczną, to tym razem mamy do czynienia z czymś więcej. Jest to spowodowane właśnie wstąpieniem ewolucji Wszechświata na nowy etap. Wielu ludziom umknął fakt, że Logosy to też świadome istoty, a Uniwersum jest przejawem międzygalaktycznego organizmu. W końcu wszystko składa się z osobliwości i osobliwość jest implozyjnym rdzeniem każdego atomu.
Zwiększenie aktywności plazmy w planetarnym polu magnetycznym będzie miało znaczący wpływ na naszą świadomość, która zostanie niejako prześwietlona i ci, którzy mają większą uwagę w tym świecie jako pierwsi będą mogli dostrzec "znaki na niebie i ziemi". W czasach późniejszych obejmą one wszystkich.

Spokój i cisza

Zmiany w świadomości są już odczuwalne. Nie chce mówić za innych ludzi więc nakreślę jak to przejawia się u mnie. Odkąd aktywność Słońca zaczęła gwałtowniej wzrastać odczuwam zagęszczenie synchroniczności i wzmocnione materializowanie się aktualnego stanu świadomości w matrycy rzeczywistości fizycznej.
Przypuszczam, że u każdego wzmacnia się jego świadomy stan, co owocuje wypełzaniem na wierzch również lęków i różnych mentanych dysharmonii. Jednocześnie to wielka szansa na dostrzeżenie naszych wad i skorzystanie z podpowiedzi aktywującej zmiany. Najpotężniejszym narzędziem jakim dysponujemy w tym czasie jest nasza wewnętrzna cisza - totalny spokój i przyjęcie procesu oczyszczania bez zbędnego analizowania modelem osobowościowym.
Jeśli zaufamy naszej intuicji i będziemy samych siebie dobrze znać, to czeka nas sporo zabawy. Właściwie nie trzeba wykonywać żadnych specjalnych ruchów. Wystarczy zaufanie i pielęgnowanie czystego, dziecięcego aktu woli. Osobiście największą uwagę skupiam na swojej pasji i na tym polu obserwuje konkretne efekty. Pasja daje mi poczucie spokoju, celu i misji, którą każdy z nas ma na tej planecie wykonać. Zawsze staram się nie oceniać ludzi i być sobą. Właśnie bycie sobą jest teraz ważne.
Ludzie nakładają na siebie przeróżne maski i boją się zatopić w życie, jak robią to dzieci. Kiedy jestem sobą, jestem szczęśliwy jako mieszkaniec Ziemi, odczuwam błogość, a zdarzenia jakie przynosi mi życie wydają się pchać do przodu spiralę rozwoju. Wszystko leży w intencji, a moją intencją jest droga niewinnego, dziecięcego dojrzewania do zdjęcia zasłony między mną, a Pierwszym Źródłem, wszelki spokój i świadomość mocy.
Nie potrzebuje robić codziennie rytuałów, znaków i innych wspomagaczy, kiedy podchodzę do całości holistycznie - jestem tylko w TERAZ, a w tym osobliwym momencie wszystko jest możliwe i utrzymywanie tego stanu, dostrzeganie tego stanu we wszystkim co do nas przychodzi - jest kluczem do odnalezienia się w tym okresie.
Osobom, które mają spore mentalne złogi do przerobienia może się wydawać, że ich życie się sypie lub mogą wystąpić pewne z pozoru nieprzyjemne zdarzenia, ale wszystkie są katalizatorami, weryfikatorami, które są jedynie lekcją dla naszej świadomości. Ludzie wychodzili z najgorszych chorób i wypadków opierając się o efekt placebo, czyli zachowanie totalnego spokoju i dążenie do wyzdrowienia.

Nie da się tego zatrzymać

Zauważyłem, że na całym świecie zmiany są już dostrzegalne. Oczywiście sektor bankiersko-polityczny dalej prężnie działa próbując utrzymywać materialny letarg. Całe te zamieszanie wokół chemitrails też ma związek z redukcją docieranej do nas plazmy. Słyszałem o urządzeniach wojskowych, które mają sztucznie zaburzać nasze pola energetyczne, aby te nie zsynchronizowały się z częstotliwością Ziemi, z biciem serca Pachamamy.
Krążą szmery, że komuś nie jest na rękę transformacja Słońca.
Mimo wszystko tego nie da się zatrzymać i pewnie dlatego mogą to być czasy widowiskowe, ciekawe i dla wielu osób trudne: nastąpi ostateczne przekierowanie paradygmatów i przemodelowanie archetypów.
Kluczem w tych czasach jest spokój, pielęgnowanie pasji i bycie sobą w każdej sytuacji. To czas buntu przeciwko systemowi i robieniu tego, co nie przyczynia się do transpersonalnego rozwoju i radości.
Plazma operuje na tym samym poziomie co pole torsyjne, którym sterujemy po śmierci i w głębokich stanach transowych. Większa aktywność plazmy to też większa aktywność naszego pola, więcej energii do wykonania ruchu, zmiany.

Do boju !

Zatem obserwujmy siebie uważnie. Nie bójmy się wkroczyć w przestrzeń zapomnianych przez nas umiejętności. Dostrójmy się do natury, ona od dawna odbiera święty wzór życia.
Zadajmy sobie proste pytanie: o czym marzymy, co tak naprawdę chcielibyśmy robić ? Po wyklarowaniu odpowiedzi po prostu zacznijmy to robić - bez strachu - pewnym krokiem jako międzywymiarowy emisariusz nieskończoności.
Wszelkie pozorne przeszkody jakie się pojawią będą odbiciem naszych problemów, które tak naprawdę pełnią rolę weryfikatorów i lekcji. Nie są groźne jeśli podejdziemy do nich ze świadomością TERAZ i spokojem. Ulegając im spowalniamy proces uporania się z barierką i lekcja niepotrzebnie (choć nie zawsze) wydłuża się. Życie jest zbyt krótkie żeby w kółko bać się systemu, czy Illuminati.
Wielu z nich też ma dość tej gry i stąd ekspansja informacji.
W 2012 roku nie nastąpi kataklizm, czy inny koniec świata. To będzie jeden z punktów, w którym Słońce prześwietli Ziemię i ludzi intensywniej. Po tej dacie nastąpi etap wyciągania wniosków i wprowadzanie ich w życie. Ten proces będzie zróżnicowany i każdy przejdzie go na swój sposób.

Pozdrawiam wszystkich w miłości i pokoju.

NAMASTE !

Toe Negro PhD

"
źródło:
http://www.neurogeneticsinstitute.blogspot.com/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 lis 2010, 23:18 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Któż by pomyslał że zasiadajac dzis przed kompem otrzymam tak wielki impuls i tak wiele odpowiedzi na pytania i mysli które kłębią i kumulują sie we mnie od lat, dzieki za wstawke, ten tekst mi dużo pomógł, Wnioski nasówaja sie same- to własnie my tworzymy nowe społeczeństwo otwartych umysów wolne od materializmu dążące do doskonałości /// zmiana na lepsze//

"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa." - Gandhi

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

radek@

właśnie miałem to mówić :język:

a tak ogólnie to cudowny tekst, tak ładnie upakował w słowa moje odczucia.. tak pięknie że hoho albo i jeszcze piękniej :winko:

Maciej55 pisze:
a tak ogólnie to cudowny tekst, tak ładnie upakował w słowa moje odczucia.. tak pięknie że hoho albo i jeszcze piękniej :winko:

Dziękuję Toe za wyrazenie całego mnie w tym tekście!
Dlatego go tutaj umieściłem.
Ale uważaj Maciej - to jest niuejdź i przygotowywanie gruntu pod NWO i jedną światową religię :shock: :mrgreen: :king:

pozdrawiam

Awatar użytkownika

radek ale ja wiem !!! :D :D ;)

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Toe Negro PhD świetnie to opisał,odczuwam to podobnie. :)

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

radoslaw pisze:
Maciej55 pisze:

Dziękuję Toe za wyrazenie całego mnie w tym tekście!
Dlatego go tutaj umieściłem.
Ale uważaj Maciej - to jest niuejdź i przygotowywanie gruntu pod NWO i jedną światową religię :shock: :mrgreen: :king:

pozdrawiam

Nie ma za co. Ten tekst to odpowiedź na Twoje zapytanie z mojego tematu powitalnego, o którym sobie przypomniałem pewnego dnia :) Miło mi, że tekst dostraja kogoś do pozytywnych wibracji...

Świetny tekst - dokładnie tak to intuicyjnie odczuwałem, ale świetnie ujęte w słowa

super

Nie mogę się doczekać konkretnej "materializacji" tych zmian, wiecie o co mi chodzi....

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Tak!

Dostrojenie do Ziemi to zupełnie inny świat i moim zdaniem jedyne wyjście z matrixa. Zaraz idę na dwór "patrzeć na liście". Ostatnio wiele się tu zmieniło.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

pahamama, ziemia,planeta czy jak ja zwał tak zwał mysli i kocha nas .piękny tekst radosław .oby jak najwięcej ludzi poczuło sercem to wszystko ,wogóle super jest byc wsród takich ludzi a ja zauwazyłem że coraz gorzej piszę bez składu i ładu ale co mi tam. pieknie czuję radosc spokój i pozdrówko all.

Zainspirowany pulsem Pachamamy wyciąłem fragment napisów z filmu "Maurice Cotterell - Sekrety Super Bogów [PL]". Filmu nie polecam z powodu koszmarnej jakości - wybrany przeze mnie fragment odnosi się do Słońca, i jego wpływu na naszą szyszynkę i DNA.
Fragment jest dosyć długi, ale nie wycinałem mniej waznych fragmentów bo nie wiadomo co dla kogo jest ważne :tak:

"
James Van Allen, amerykański inżynier pracujący w NASA odkrył je w 1957 i jak teraz rozumiemy te pasy absorbują promieniowanie słoneczne i ochraniają Ziemię.
W 1961 następne odkrycie przyszło z sondy kosmicznej Mariner 2.
Ta sonda przesłała nam sygnały na temat cząsteczek, które zostały odkryte i pochodziły ze słońca. Wtedy nie rozumieliśmy czym one są - teraz jesteśmy już z nimi obeznani i wygląda na to, że słońce obracając się rozsiewa te cząsteczki w kierunku Ziemi.
Przez 7 dni cząsteczki są naładowane dodatnio, ujemnie przez kolejne 7 dni, dodatnio przez około 4 dni, a potem mamy mieszankę obu i dalej kolejne sektory cząsteczek.
Te dodatnie cząsteczki są jądrami atomów wodoru pochodzącymi z fuzji nuklearnej, która ma miejsce w słońcu.
Cząsteczki naładowane ujemnie to elektrony wybite z atomów. Teraz wiemy, że docierają do Ziemi i są chwytane przez pasy Van Allena.
Wiemy, że słońce ma 4 "bąble" pól magnetycznych wokół swojego równika: 1,2,3,4.
Posiada też biegun północny i południowy.
Co 11 lat biegun północny zmienia polaryzację. Góra staje się ujemna, a dół staje się dodatni.
Teraz dzięki Marinerowi 2 wiemy, że słońce obraca się w czasie 28 dni i wiemy, że Ziemia obraca się co 365 i 1/4 dni.
Mamy tutaj też planetę Merkury, a Merkury obraca się dookoła w ciągu 87 dni.
Tak więc Merkury porusza się o 4 stopnie w ciągu dnia wokół słońca i gdy tak robi pole grawitacyjne i magnetyczne ciągną środek słońca szybciej niż górę i dół/
Tak więc zadałem pytanie "kiedy polarne pole magnetyczne (to niebieskie) i równikowe pole magnetyczne spotykają się ponownie razem"?
Pracowałem w Cranfield więc miałem dostęp do największego komputera w tych czasach w Anglii i chciałem wiedzieć kiedy te 3 zmienne zejdą się razem ponieważ dałoby to cykl aktywności magnetycznej.
Wiedziałem, że biegun północny obraca się co 37 dni. Jeśli jesteś na Ziemi, to ponieważ Ziemia też porusza się w czasie tych 37 dni z naszego punktu widzenia zajmuje to dłużej, razem jest to 40 dni.
Równik obraca się co 26 dni, ale patrząc z Ziemi zajmuje to 2 dni więcej - w przybliżeniu 28 dni.
Pomyślałem więc, że musi być sposób obliczenia kiedy te 2 pola magnetyczne i Ziemia wyrównują się ponownie.
Astronomowie mówią, że to niemożliwe masz jedno pole magnetyczne tutaj, drugie tutaj, jak możesz opisać pole magnetyczne w odniesieniu do Ziemi? "To niemożliwe"
Pomyślałem o tym i stwierdziłem, że to nie jest niemożliwe ponieważ wiem, że zachodzą na siebie co 87 dni.
Biegun zachodzi na równik co 87 dni. Oba się poruszają, ale co 87 dni biegun północny zachodzi na równik.
Jeśli zamknę oczy na 87 dni i otworzę je tylko po 87 dniach to obędą "sklejone" ze sobą i jeśli zamknę oczy na kolejne 87 dni i słońce się obróci, to znowu będą "sklejone" ze sobą, ale w innej pozycji.
W terminologii matematycznej jest to dyferencjacja zmiany bieguna w aspekcie równika - Isaac Newton opracował dyferencjację (równanie różniczkowe).
A więc to właśnie zastosowałem, tylko że ze zmiennymi reprezentującymi rotacje i dzięki temu mogłem ułożyć wykres.
Kiedy te 2 pola "sklejają się" razem mogłem stworzyć wykres pola magnetycznego słońca z uwzględnieniem Ziemi, a rezultaty są bardzo interesujące.
Wrócę do tego za kilka sekund, ale teraz wiemy dlaczego mamy 7 dni ujemnych cząsteczek docierających do Ziemi ze słońca
Potem mamy 7 dni dodatnich cząsteczek, 7 dni ujemnych cząsteczek, 7 dni dodatnich cząsteczek...
Ale wiemy też, że jeśli te 2 zaczną obracać się razem, niebieski oraz równik - to ponieważ równik porusza się szybciej, niebieski zostaje w tyle.
Tak więc po miesiącu niebieski jest spóźniony w stosunku do pola numer 1. Tu jest 1,2,3,4
Podczas następnego miesiąca biegun północny będzie opóźniony względem pola nr 2, więc jeśli jesteś na Ziemi, to nie zobaczysz w tym miesiącu pola nr 2.
Zobaczysz 1,3 i 4.
Następnego miesiąca biegun północny będzie poruszał się przez pole nr 3, więc zobaczysz 1,2 i 4.
Więc co miesiąc czapa północna przepala się przez jeden z tych sektorów i widzimy czapę polarną opóźnioną, gdzie mamy cząsteczki dodatnie i ujemne - w wyniku przechodzenia tamtędy bieguna północnego.
W 1927 niemiecki psycholog Johannes Lange przeprowadzał badania nad bliźniakami.
Chciał się dowiedzieć czy ich zachowania miały podłoże genetyczne czy były(lub nie) determinowane przez wpływ otoczenia
Zebrał 15 par bliźniąt i studiował tych, którzy byli rozdzieleni po urodzeniu i gdzie przykładowo pierwszy udał się do Ameryki, a drugi został w Europie.
Zauważył, że każde z bliźniąt popełniło to samo przestępstwo w tym samym wieku.
W związku z tym doszedł do wniosku, że musi być to funkcja dziedziczenia - innymi słowy musieli odziedziczyć te kryminalne tendencje.
Prawie miał rację, ale padł ofiarą własnych badań ponieważ jeśli spojrzymy na rodzeństwo - to są pary bliźniąt:
Bliźniaki Ostack, Latterback, Rige i tak dalej, to są bracia.
Przykładowo mamy braci:A jak Alan i K jak Kevin.
W wieku 23 lat jeden popełnił oszustwo i defraudację, a Kevin zrobił to samo w wieku 26 lat.
Ale rodzicie nie mieli kartoteki kryminalnej. A z braci i sióstr jeden miał, ale to było po ataku padaczki.
Kiedy przeanalizujemy dane spodziewalibyśmy się braci i sióstr z kryminalnymi tendencjami tak jak u bliźniaków...
...z prawdopodobieństwem 25%, ale to nie ma tu miejsca.
Więc na niższym poziomie Lange był poprawny, było to genetyczne...
...niekoniecznie sprowadzało się do dziedziczenia i niekoniecznie pochodziło od rodziców.
Innymi słowy gdybyśmy mieli "talię kart" od rodziców, "karty" mogłyby zostać potasowane po wypuszczeniu spermy i jaja
Wtedy karty byłyby przetasowane, a osobowość stworzona.
Więc przeanalizowałem 4 typy promieniowania. Jeśli pamiętacie, podczas pierwszego miesiąca aktywności słonecznej
Tracimy wtedy pole nr 1, więc to co nam zostaje to 2, 3 i 4.
Które to są kolejno:2-gie dodatnie, 3-cie ujemne, 4-te dodatnie
Dwa dodatnie i jedno ujemne oznaczają dodatnie.
Następnego miesiąca nie mieliśmy pola nr 2, które było dodatnie, ale mieliśmy nr 1, które jest ujemne, nr 3 - ujemne mamy więc 2 ujemne i 1 dodatni.
Następnego miesiąca nie mieliśmy pola nr 3, a kolejnego nie mieliśmy numeru 4...
A potem powtarzają się ponieważ po minięciu czwartego musisz zacząć od nowa.
Tak przy okazji właśnie objaśniam jak działa astrologia.
Kilka lat później w 1982...
...profesor Ian Nicholson z Anglii odkrył, że gdy cząsteczki opuszczały pasy Van Allena...
Przepraszam, kiedy cząsteczki promieniowania słonecznego zbliżają się do pasów Van Allena kierują się przez biegun północny do południowego w każdej sekundzie, a ziemskie pole magnetyczne różnicuje się.
Później w 1989...
...Dr Rossade, doradca medyczny prezydenta Reagana odkrył, że... przepraszam Zespół Instytutu Marynarki w Bethesda, Maryland odkrył, że pola magnetyczne w lampach zawieszonych nad głowami powodują mutacje genetyczne w próbkach testowych/
A więc mamy mechanizm gdzie cząsteczki opuszczają słońce tworzą co miesiąc 4 typy promieniowania 1,2,3,4.
Cztery różne typy promieniowania. Te cząsteczki docierają do Ziemi, pole magnetyczne Ziemi zmienia się według pola 1,2,3 lub 4.
Kiedy sperma wchodzi do jaja pole magnetyczne z pasów Val Allena "potrząsa" genami w jaju podczas jego rozwoju.
Ponieważ mamy 4 typy genów mamy też 4 typy osobowości.
Przykładowo znak ognia - baran, później byk, bliźnięta i rak, a potem oczywiście słońce wraca do początku i powtarza.
Mamy kolejny znak ognia - lwa, a potem panna, strzelec...
...czy cokolwiek innego...wybaczcie...
Próbuję myśleć do przodu...
Widzimy jak geny są "potrząsane". To nie jest nic nowego.
To jest witraż z Hen-grave-hall w Anglii, który jest kościołem z XV wieku
Patrzymy na Boga-Słońce ze swoim oddechem w kierunku Ziemi do środka, a na zewnętrznym kole widzimy znaki zodiaku.
Bóg trzyma w dłoni słońce, kulę słoneczną.
A więc nawet w okolicach 1450 roku, 600 lat temu starożytni rozumieli w jaki sposób wiatr słoneczny wpływa na życie na Ziemi i tworzy 12 typów osobowości.
Potem zacząłem rozważać - było jasne, że słońce wpływa na zachowanie, ale w jaki sposób mogę to zmierzyć i sprawdzić?
Być może chodzi o to, że słońce wpływa na układ wewnątrzwydzielniczy...
...i to wpływa na geny kiedy plemnik łączy się z jajem
Czy więc istnieje sposób w jaki mogę zmierzyć zmiany hormonalne układu wewnątrzwydzielniczego i słońca?
Najbardziej oczywistym pomiarem byłoby zmierzenie 28-o dniowego cyklu słońca...
...i sprawdzenie czy jakiś z żeńskich hormonów ulega zmianie co 28 dni
Tutaj mamy słońce, mamy 28 dni ujemne, 28 dni dodatnie, 28 dni ujemne, 28 dni dodatnie.
Narysowałem linię sinusoidalną przedstawiającą ładunki dodatnie i ujemne.
Teraz więc pytam się czy coś się dzieje po dniu siódmym, czternastym...
...dwudziestym pierwszym lub dwudziestym ósmym?
Jeśli tak, znaczy to, że słońce reguluje hormony - jest czynnikiem sprawczym jeśli wolicie
Jak mam spojrzeć na cykl 28 dniowy hormonów żeńskich estrogenu i progesteronu?
Podstawiłem to do wykresu hormonu folikulotropowego (FSH), który jest odpowiedzialny za wydzielanie hormonu luteinizującego i produkcję estrogenu i progesteronu.
Podczas pierwszej inspekcji nie znalazłem związku - Innymi słowy powiedziałem "co dzieje się z hormonem folikulotropowym po siedmiu dniach"?
Nic. Niewiele się tam dzieje. Co dzieje się po 14 dniach? Niewiele. Po 21? Niezbyt wiele
Potem zdecydowałem się położyć ten wykres hormonu folikulotropowego tutaj oraz na górze cyklu 28 dniowego
I obróciłem go w taki sposób.
Odkryłem, że hormon folikulotropowy jest włączony w 2 i pół dnia obrotu słońca...
...tak więc gdy słońce się obraca hormon folikulotropowy zaczyna produkować hormon
A potem podąża przez cykl 14 dniowy i zatrzymuje się.
14-go dnia mamy hormon folikulotropowy (na czerwono), a dodatkowo mamy sam cykl słoneczny pod spodem.
Mamy więc dwa cykle, które się dodają.
To daje nam puls dla hormonu luteinizującego (LH), który jest tym tutaj.
Mamy więc masywny puls 14-go dnia, a to zmienia ilość estrogenu i progesteronu produkowanego przez wyściółkę macicy
co sygnalizuje wyściółce macicy by zaakceptować jajo lub je odrzucić i rozpocząć proces menstruacji.
Odkryliśmy więc, a opisałem to detalicznie w "Tutankhammun Prophecies"...
...ponieważ starożytne cywilizacje były bardzo obeznane z tym mechanizmem.
Dowiadujemy się, że kiedy słońce obraca się co 28 dni, obsypuje Ziemię cząsteczkami jak mówiłem wcześniej.
Cząsteczki przedostają się w każdej chwili zmieniając pole magnetyczne.
To wpływa na szyszynkę w mózgu kobiety.
Mózg kobiety wpływa na produkcję melatoniny - hormonu koordynującego, a to wpływa na produkcję estrogenu i progesteronu,
i dlatego kobiety przechodzą menstruację co 28 dni
A czasem mówicie, że jest to 32 dni lub 24.
Jeśli to się obraca to macie 28 dni, 28 dni, 28 dni, 32 dni
28, 28, 28, 34 dni
28, 28, 28...a różnica wynika z powodu bieguna północnego posuwającego się przez równik.
Były eksperymenty pokazujące, że kiedy kobiety zostaną umieszczone pod ziemią ...
...to jest "New Scientist" z 1989 pokazujący studentkę Stefanię Follini - NASA umieściła ją pod ziemią w jaskini w Nowym Meksyku
Była na nogach przez 38 godzin, a potem spała przez 10 godzin.
Straciła na wadze 8kg, a jej cykl menstruacyjny się zatrzymał.
To bardzo interesujący materiał, bo teraz wiemy, że jeśli umieścimy pod ziemią kobietę w ciąży lub kobiety, to nie mogą mieć dzieci
Nie mogą się rozmnażać bez obecności słońca i dlatego jest to takie ważne.
Co się stanie jeśli umieścimy psa pod ziemią? Może pies nie będzie mógł się rozmnażać?
Co się stanie z myszą lub z AIDS pod ziemią?
Czy wirus przestał by się rozmnażać?
Wiemy, że kiedy wychodzimy na słońce stajemy się szczęśliwsi, dostajemy błogości z powodu promieniowania słonecznego.
Zabierz to promieniowanie, a stracimy płodność.
A to jest jeden z powodów dla którego nie możemy nigdy opuścić planety. Dotrę do tego za chwilę.
Dlaczego wszystkie kobiety nie przechodzą menstruacji w tym samym czasie?
Cóż, nie zauważyłem tego problemu aż do minionego weekendu, ok?
I zapewniam was, że jeśli macie jakieś pytania będę bardzo szczęśliwy móc na nie odpowiedzieć - ale to wersja 16-o godzinna
Teraz, wyobraźcie sobie to w taki sposób. Wyobraźcie sobie karuzelę, w której słońce jest dachem karuzeli. Mamy 4 konie
Powiedzmy, że jesteś zarządcą tej przejażdżki. Stoisz tutaj i pojawia się kobieta zajmująca miejsce w przejażdżce. Wsiada na konia...
Zarządca obraca karuzelę o 90 stopni i ten koń idzie do góry, a następny schodzi na dół i kolejna pasażerka wchodzi na pokład.
Zarządca obraca karuzelą znowu o 90 stopni i pasażerka nr 3 wsiada na trzeciego konia.
A potem wsiada pasażerka nr 4 na czwartego konia i rozpoczyna się przejażdżka.
Wszystkie idą do góry i na dół o innej porze, ale każda z nich przechodzi z góry na dół w czasie 28 dni.
Nazywam to asynchroniczną synchronizacją.
Kolejnym efektem słońca - a jak już wspomniałem równik obraca się szybciej od biegunów pola magnetyczne słońca w pobliżu równika zostają zagięte.
W 1962 dwóch inżynierów: Babcock i Layton - zasugerowało proces jaki się tam odbywa.
Wygląda na to, że pole magnetyczne idące od północy na południe zawija się wokół słońca rozsadzając te plamy.
Jeśli spojrzycie na słońce to ma ono na sobie te czarne plamy.
Pola magnetyczne, magnetyzm rozsadzający powierzchnię słońca, co postrzegamy jako te czarne obszary.
W obecnych czasach są one bardzo dobrze zrozumiane.
Kiedy byłem w Cranfield i zacząłem przyglądać się cyklowi plam słonecznych sporządziłem wykres na podstawie pytania "kiedy te 3 parametry spotkają się ponownie"?
Zacząłem go rysować odręcznie i po jakichś 5 miesiącach się poddałem.
Powiedziałem więc dziewczynie w centrum komputerowym "wstaw te dane liczbowe do komputera": 37 dni, 26 dni, 365 i 1/4 dnia - kiedy zejdą się one z powrotem?
Powiedziała "to proste" - jeśli to jest 37, a to 26 to jest to 962.
A jeśli to jest rok, to jest to 962 (lat)
Powiedziałem "wiem o tym," :-), "ale chcę zobaczyć wykres pokazujący jak to postępuje".
Ponieważ podejrzewałem, że jest tam niższy mianownik i właściwie muszą się schodzić ze sobą nieco wcześniej I jeśli to będzie 500 lat czy 300 lat, nie mogę tego zobaczyć dopóki nie mam wykresu I nie mogę wywnioskować mniejszego mianownika ponieważ zamieszany jest w to ułamek - przecinek dziesiętny.
Więc umieściłem to w komputerze, a komputer powiedział "Ok"
Co każde 87 dni kiedy bierzemy pomiary mamy odstęp czasowy. Więc mamy 87,87,87,87,87,87,87.
Po 700 dniach, jeśli zrobimy wykres świata obracającego się dookoła i wykres połączonych pól magnetycznych obracających się dookoła - oddzielając 1 od drugiego wychodzimy z wykresem różnic, ja go nazywam wykresem plam słonecznych.
Po upływie 1,2,3,4,5, sześciu z nich wygląda na to, że mamy 3 dodatnie i 3 ujemne i to jest cykl plam słonecznych trwający 11 lat.
Ponieważ wiemy, że plamy pojawiają się i znikają po upływie 11.5 roku jeśli patrzymy na słońce.
Więc spojrzałem na wykres i zauważyłem kilka pojawiających się problemów.
....
Na wykresie były anomalie. A gdy zacząłem godzić ze sobą te anomalie - zajęło mi to trochę czasu, około 2 lata by przez to przebrnąć.
Zdałem sobie sprawę, że słońce powinno mieć ładunek dodatni na górze i ujemny na dole. Równik powinien być neutralny
Ale odkryłem, że jest zniekształcony, jak stara płyta.
...
Nazywają to neutralną płachtą. Neutralna płachta jest zniekształcona, wiemy to, fizycy to wiedzą, astronomowie to wiedzą.
Co ten wykres mi mówi - o czym nikt nie wiedział - to, że co każde 187 lat to zniekształcenie neutralnej płachty przemieszcza się.
Ponieważ to powiedział mi wykres po analizowaniu go przez 2 lata.
Po upływie kolejnych 187 lat przemieszcza się znowu.
Mamy więc teraz 4 zmienne. Mamy bieguny, równik, Ziemię i zniekształcenie w neutralnej płachcie.
Więc kiedy one wszystkie zejdą się ponownie?
Odpowiedzią na to pytanie jest 18169 lat...
...ale CO to oznacza?
Więc przyjrzałem się temu jeszcze raz.
Oznacza to, że coś przeszkadza temu zakrzywieniu na słońcu.
Spodziewamy się, że zakrzywienie przesuwa się po czerwonej linii.
Spodziewamy się, że pole będzie neutralne wzdłuż czerwonej linii, ale teraz wiemy, że jest zakrzywione i nachylone.
Jeśli spojrzymy na to zakrzywienie i nachylenie - wiem, że te 11 letnie cykle są przez nie zakłócone wzdłuż.
Tu, tu, tu, tu, i tu na moim wykresie.
A kiedy spojrzymy na sam cykl plam słonecznych na przestrzeni wieków możemy zobaczyć, że amplituda plam słonecznych rośnie i maleje zgodnie z tym neutralnym zakrzywieniem.
Więc pomyślałem, że to interesujące, ponieważ kiedy to zakrzywienie się porusza i gdy wszystkie wartości spotkają się ponownie, to co właściwie się dzieje?
Przyjrzałem się więc temu zakrzywieniu i dałem mu wartość początkową taką jaką ma teraz, przyłożyłem drugi jego wykres na górze i stwierdziłem "ok, co się dzieje kiedy zakrzywienie porusza się co 187 lat, kawałek po kawałku.
Porusza się co 187 lat...
Odkryłem, że w trakcie tego ruchu pole magnetyczne słońca... widzicie te strzałki?
Jeśli położymy to jedno na drugim to pokazują one kierunek pola magnetycznego.
Jeśli zaczniemy je przesuwać odkryjemy, że pole magnetyczne słońca ulega przebiegunowaniu z ujemnego na dodatnie.
Teraz mogę obliczyć ile zajmie to czasu, zwyczajnie składając razem wszystkie oddziaływania.
Innymi słowy pytam, kiedy ta czarna listwa dotknie tej czarnej listwy?
1...
2...
3...
4...
5...
6...
7...
8...
9...
10...
11...
12...
13...
14...
15...
16...
17...
18...
19...
20. 20 cykle po 187 lat
To jest 20 pomnożone przez 68302 (dni).
To jest 1366040 dni
I TO BYŁA LICZBA CZCZONA PRZEZ MAJÓW AMERYKI ŚRODKOWEJ
Teraz widzicie PROBLEMY, ok?
To jest mozaika tarczy słonecznej z góry Alban w Meksyku.
Tarcza ma 4 strzały, 85 złotych pętli (lub plam słonecznych) i 11 wisiorków.
4x85x11x365.25... wynosi 1366040 dni.
Teraz już wiecie z czym macie do czynienia!
Ci goście nie byli szympansami latającymi po drzewach i jedzącymi banany jak mówią nam archeolodzy!
Ci ludzie byli mądrzejsi niż my dzisiaj!
A gdy spojrzymy na wykres plam słonecznych to zobaczymy dlaczego cywilizacje powstawały i upadały, ponieważ teraz wiemy, że plamy na słońcu wpływały na płodność. Wiemy w jaki sposób na nią wpływają.
Wpływają na cząsteczki wychodzące ze słońca, co wpływa na mózg, na produkcję hormonów.
Za każdym razem, gdy mamy cykl plam słonecznych faraonowie umierali, wcześni grecy umierali.
Kiedy mamy maksimum, mamy maksimum piramidowe, Majowie wymierali w 750 r. n.e.
Inkowie wymierają w 1530, dlatego, że słońce nie sprostało ich potrzebom urodzaju. Nie rodziły się żadne dzieci.
Nie tylko nie rodziły się dzieci, ale kiedy odwróciły się bieguny pola magnetycznego, gdy odwróciło się neutralne zakrzywienie to co stało się ze słońcem?
Możemy zobaczyć co się stało. Jeśli pole magnetyczne idzie w tę stronę i skręca się na swojej osi to ziemskie pole magnetyczne skręca się na własnej osi i odwraca - i mamy przebiegunowanie.
To oczywiście nie zdarza się za każdym razem. To jest magnetyczna para. Jeśli jedno idzie w tą stronę to i drugie idzie w tą stronę, jest jak igła kompasu.
Jeśli masz kompas to podąża on za polem magnetycznym Ziemi.
Wiemy więc, z tej tarczy słonecznej, że Majowie znali dokładną wartość całego cyklu słonecznego ponieważ zakodowali ją w tej mozaice I musimy zapytać, dlaczego czcili jeszcze inną liczbę 520 dni dłuższą. 1366560 dni długości.
A odmierzali kalendarz (jeden z kalendarzy) od roku 3113 p.n.e.
Ponieważ wiedzieli, że w 3113 p.n.e. 5000 lat temu pole magnetyczne słońca odwróciło się. Oni to wiedzieli. Planeta Wenus również się odwróciła.
Pole magnetyczne Ziemi nie odwróciło się, ponieważ byliśmy dalej, ale nazywali to narodzinami Wenus i dlatego Wenus obraca się teraz w przeciwną stronę i to bardzo powoli, ponieważ zwykła się obracać w tamtą stronę bardzo szybko, ale kiedy bieguny się odwróciły zaczęła zwalniać, pewnego dnia się zatrzyma i zacznie obracać się w drugą stronę.
Więc nazwali to narodzinami Wenus, ale zaczynam podejrzewać w miarę wydawania kolejnych książek...
...zanim wam to pokażę chcę żebyście rzucili okiem na Machu Picchu
Jest ono w Peru i jeśli tam byliście najprawdopodobniej nie widzieliście, że wszystkie okna są zamurowane.
Nie ma żadnych okien w Machu Picchu, za wyjątkiem obserwatorium. Wszystkie okna są zamurowane.
Po co budować okna i je potem zamurowywać?
Melatonina - hormon koordynujący osiąga maksimum o 3 nad ranem kiedy jest ciemno,
a dwóch gości: Walter Pierpaoli i William Regalson - dwóch amerykańskich lekarzy...
...napisali książkę w roku 1999 - jak mi się wydaje - "Cud Melatoniny"
Jak powiedzieli melatonina nie tylko wpływa na płodność, ale pole elektryczne zmniejsza płodność.
Więc jeśli jesteście w Machu Picchu i chcecie pozbyć się pól elektrycznych, co robicie?
Wiążecie z Ziemią wszystkie kamienie w budynku by wywołać zwarcie energii elektrycznej. Uziemiacie budynek.
I dlatego wszystkie kamienie w Tihuanaco w Boliwii i w Peru mają te miedziane uchwyty i wgłębienia w blokach skalnych.
Więc podczas schyłku Inków mieli minimum plam słonecznych. A gdy mamy minimum plam słonecznych, mamy mini epokę lodowcową.
Gdy mamy mini epokę lodowcową mamy mniejsze parowanie wody w oceanach.
Dlaczego więc nie wszyscy na świecie wymarli kiedy mieliśmy minimum plam słonecznych?
Ponieważ wokół równika, w pobliżu Meksyku i Peru PO DRUGIEJ STRONIE RÓWNIKA...
...mieli mniej melatoniny i mniejszą płodność.
To było maksimum plam słonecznych więc mieliśmy więcej promieni Rentgena, więcej spontanicznych aborcji.
Promienie Rentgena są niebezpieczne jeśli jesteś w ciąży.
Mieliśmy minimum plam słonecznych więc było mniej deszczu, globalnie na całym świecie, ale w obszarach równikowych było to bardziej krytyczne.
Ludzie W POBLŻU równika mieli klęskę głodu jak również suszę.
Ok, kogo to obchodzi...kogo to obchodzi...
Jak powiedziałem, te rzeczy są bardzo ważne...
"
film i napisy dostępne tutaj:
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,145.0.html

pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]