Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 5:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

Istnieje wiele proroctw, że już w tym roku nie oszczędzą nas liczne powodzie... Najsłynniejsza to chyba Ojca Klimuszki (trzy dziewiątki). Idzie wrzesień więc pozwoliłem sobie przetłumaczyć Aeneme Tool'a ;)
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 sie 2009, 15:19 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

Katastrofa i zmycie woda nie gwarantuje calkowitego upadku systemu,to wszystko szybciutko moze sie odrodzic.Powinna nastapic przemiana w ludziach i wtedy zmiany beda nieodwracalne,bez szans powrotu do starych systemow:)Bedzie koniec swiata jaki nam stworzyli,a poczatek tego ktory my bedziemy tworzyc.Moze byc ciezko.Przez jakis czas mozemy sie niezle natrudzic aby przezyc,ale z nadzieja na lepsze.Oni o tym doskonale wiedza i dlatego robia wszystko zeby zniszczyc nasze ciala , ktore zatruwaja ladowanym we wszystko co pozytkujemy metalami, co moze utrudnic transformacje DNA.Jakby miala nastapic wielka katastrofa na ziemi,nie trudzili by sie i nie walczyli w zaowalowany sposob.Tylko przebudzenie jest poczatkiem ich konca.

A kto mówi, że katastrofa spowoduje upadek systemu... Po za tym quanta popieram w pełni Twoje wywody :)
Wracając do proroctw: to z tym Ojcem Klimuszko się trochę zagalopowałem. O trzech dziewiątkach mówił Filipek...
Natomiast Ojciec Klimuszko powiedział coś takiego na temat katastrof, które przewidywał:
Cytuj:
Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża

Wniosek: Katastrofa może jeszcze bardziej wzmocnić ten system :(

Posta napisalam po wysluchaniu slow w podanym przez ciebie linku :) Bardzo bym chciala zeby wszyscy ludzie przeszli transformacje i nie poniesli kosztow za winy od siebie niezalazne.Niech pija Ci to piwo, ktorzy je nawazyli.Licze na sprawiedliwosc.Jak nam zyc, tym co przezyjemy wiedzac,ze wiele niewinnych istot cierpi z powodu utraty swoich bliskich.Oni nie beda sie cieszyc ze zmiam.Jakby nie bylo , to zycie materialne jest stworzone dla nas,zebysmy cieszyli sie nim i starali sie je utrzymac.Nawet po przemianie, w strukturze spolecznej nie wiele sie zmieni.Zawsze rodzina dla ludzi bedzie najwazniejsza,tylko za tym czlowiek tak naprawde teski i bez niej usycha.Patrzac na usmiechniete mordki dzieci, w sercu dzieje sie cos takiego co trudno opisac slowami,a duma z najmniejszego osiagniecia wlasnego dziecka zapiera oddech.Takze moim marzeniem jest spotykanie coraz wiecej przebudzonych,licze na to:)))

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

trzy 9 to przepowiednia Filipa Fediuka, a nie jakiegos ojca K. [sprostowanie]

Fanalityk tak wiem pisałem o tym wyżej...
Ciekawe:
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/a ... _fred.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]