Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 gru 2019, 11:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
To był ZAMACH?!

Kod Biblii o katastrofie samolotu, tragicznej śmierci prezydenta RP i jej przyczynach!

Linki do krzyżówek Kodu Biblii:

http://jacquesgrandguignol.pl/wp-content/uploads/2010/04/katastrofa_samolotu_prezydenta_Kod_Biblii.jpg

http://jacquesgrandguignol.pl/wp-content/uploads/2010/04/katastrofa_samolotu_prezydenta_Kod_Biblii_11.jpg

Kluczowe frazy:

ZAMACH
Katastrofa
Anglik
Bomba
Podłożył
04/2010
Warszawa
Samolot
Rosja
(dop. wł.: jako miejsce tragedii)

2010.04.12 18:09

Matryca odkrywa słowa ZAMACH (3 litery), które raz łączy się z głównym słowem SAMOLOT(5 liter) literą. SAMOLOT łączy się literą ze słowem KATASTROFA. Słowo BOMBA (4 liery) tylko występuje raz co jest uznawane przeze mnie za niezwykłość i siedzi w takim trójkącie z dwóch słów WARSZAWA (5 liter), gdzie najwięcej skupione jest słowo PREZYDENT (4 litery).

BOMBA łączy się ze słowem ZAMACH około 2 razy i jak wcześniej wspomniano łączy i wskazuje SAMOLOT, który jest opisany jako KATASTROFA. Wszystko przy głównym haśle KWIECIEŃ 2010 (8 liter z dodatkiem jednej litery oznaczającą 5 tysiąclecie w hebrajskiej dacie)

Wszystko poprzecinane słowem PREZYDENT (4 litery)

Z matrycy wynika, że BOMBA została podłożona w WARSZAWIE, a nie w Rosji, gdy samolot był na przeglądzie.

Z matrycy wynika to jasno. W tej chwili przychodzi mi jedno pytanie do głowy. Kto podłożył BOMBĘ?

Nie wiem co oznacza słowo ANGLIK, które zaraz za słowem ROSJA układa się ... już wiem. Ale jeszcze to sprawdzę.

Póki co. Słowo ANGLIK układa się za słowem Rosja w krzyż. To szokuje. Prawdziwy krzyż, który dalej wskazuje kolejne słowo ANGLIK, które biegnie w lewo, przebija się przez WARSZAWĘ i kończy swój bieg tuż przed główną datą KWIECIEŃ 2012. Odległość do daty w kolumnach 6, a odległość wierszy 3.

To bardzo pasuje do przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego w której pomylił się tylko co do jednego. Myślał, że to nie będzie dotyczyć Polski. A i jeszcze jednej rzeczy, pomylił się co do daty.

Cytuję:

Wojna zasieje niepokój

- Wyczuwam, bardzo wyraźnie, możliwość potężnego konfliktu zbrojnego – te słowa jasnowidza brzmią złowrogo. - To będzie Azja albo Bliski Wschód. Konflikt może nastąpić w ciągu 8–9 miesięcy.
- Wojna może być wywołana celowo przez państwo lub państwa, które nie wezmą w niej udziału, a nawet w którymś momencie będą starały się być rozjemcą. Z konfliktem, nie wiem czemu, kojarzą mi się samoloty pasażerskie.
Dwa lub trzy są w powietrzu - tak Jackowski relacjonuje obrazy z wizji. - Nie umiem uzasadnić tego uczucia, ale wiem, że to będzie coś ważnego - dodaje. Nie będzie to wojna światowa i, na szczęście, nie dotknie Polski. Ale zasieje niepokój. - Ludzie będą się zastanawiali: Boże kochany, a co będzie jutro? Czy jutro u nas będzie jeszcze spokojnie? - opowiada jasnowidz.

źródło:

http://www.students.pl/spolecznosc/blog/post/24290/Przepowiednia-Jackowskiego-na-rok-2009-w-tym-rowniez-o-Euro-2012/pager:1

19:02

Skupiłem się tym razem na rysunku krzyża zrobionego ze słowa ANGLIK. Znalazło się tam jedno jedyne słowo BOMBA, które przecina u dołu krzyż, potem wiele razy występuje słowo PODŁOŻYŁ (4 litery), a jedno słowo styka się z literą ANGLIK, słowa ciągnącego się do daty jak opisano wyżej.

Niemcy jakoś mają mniej z tym wspólnego niż Rosja, która według mnie oznacza pole wydarzeń występując jeśli dobrze pamiętam, bo robię to bez zapisków dokładnych tak jak Bóg tę matrycę stworzył... 2 razy.

Już niedługo, jeśli znajdę czas na taką zabawę z grafiką, stworzę obrazy.

19:37

Słowo SKRZYDŁO (3 litery) ciekawie się układa przy WARSZAWA i BOMBA. Najciekawiej układa się przy krzyżu zbudowanego ze słów ANGLIK. Łączy się 3 razy z literą ANGLIKA. UWAGA! Łączy się z pierwszą literą BOMBA (w skrzydle). To już nie jest przypadek. To już trzeba brać na poważnie. Kolejny raz słowo SKRZYDŁO przecina w literze słowo ANGLIK i słowo BOMBA.

Słowo SKRZYDŁO jest 3 literowe, co umniejsza jego znaczeniu, ale łączy się literami słów ANGLIK i BOMBA.

I najlepsze! Krzyż opatrzony słowem SAMOLOT (5 literowym), które w części matrycy WARSZAWY wystąpiło tylko raz, a tu występuje 3 razy i to bardzo konkretnie. Będę to musiał jednak narysować, bo jeśli zwiąże się to istotnie ze słowem SKRZYDŁO, to będzie robiło się ciekawie. Wtedy będzie można poszukać nazwiska.

Tylko jeden ANGLIK na razie przychodzi mi do głowy w Polsce.

22:30

Jestem w trakcie tworzenia grafiki matrycy. Tym razem szukałem słowa BOMBA (4 litery), ale nie tylko w dwóch miejscach, które sobie wybrałem intuicyjnie, ale w całej matrycy czyli od kolumny 16600 do kolumny 17500. W skoku do 10 liter to słowo występowało tylko dwa razy. Jak ktoś czytał uważnie wcześniej to wie, że znalazłem już dwa słowa i to w wybranych miejscach. Szok. 4 literowe słowo na szerokości 900 kolumn w skoku 10 liter powinno wystąpić co najmniej (strzelam) 10-20 razy. Występuje tylko dwa razy i to w miejscach, które wcześniej wyznaczyłem do przeszukania, bo okazały się interesujące! Jestem pod wrażeniem. Co to oznacza? Oznacza to, że trop ANGLIKA jest coraz bardziej przekonujący.

Szybko poprawiłem wyszukiwanie do skoku, aż o 100 liter. ANGLIK 5 literowy wystąpił w takiej kategorii wyszukiwania tylko 4 razy. BOMBA o 4 literach występuje 6 razy, czyli statystycznie rzecz biorąc tyle samo razy co ANGLIK. Mało powiedziałem. Oznacza to, że ANGLIK jest bardzo powiązany z BOMBĄ, jest szczególne wskazanie, że ANGLIK ma coś z tym wspólnego.

23:59 WSTĘPNA GRAFIKA:

http://jacquesgrandguignol.pl/wp-content/uploads/2010/04/katastrofa_samolotu_prezydenta_Kod_Biblii.jpg

2010.04.13 11:14

Małe porównanie 3 słów czteroliterowych w szerokości kolumn 16600-17500 i skoku literowym max 100:

BOMBA tylko 6 razy! (charakterystyka: skupienie przy krzyżu ze słów ANGLIK i WARSZAWA, nie występowanie przed DATĄ w rozproszonej formie, następnie wydłużone formy w liczbie 5 następują od DATY 4/2012). Każdemu powinien jeżyć się włos na głowie. Na obrazie, który wczoraj wrzuciłem widać to, jak brązowy kolor przecina DATĘ i biegnie w lewo.

KATASTROFA w pierwszej wersji aż 16 razy! (Podobna charakterystyka, że zaczyna się rozciągać za DATĄ).

KATASTROFA w w drugiej wersji aż 181 razy! (Tego się już nie da zaznaczyć, ale spróbuję wyszukać najważniejsze, wiem, że kilka słów tej wersji wpisuje się w słowa SAMOLOT).

11:26

W zasadzie to mógłbym poprzestać na słowie BOMBA. Przeszukuję tylko 900 kolumn matrycy. To słowo przed DATĄ występuje 2 razy w skupieniu i to w ważnych miejscach. To niebywałe. DATA jest w kolumnie 17061. Łatwo policzyć, że to prawie równa połowa matrycy (16600-17500). Przez pół matrycy nie ma słowa BOMBA poza tymi 2 słowami!!! (jakie widać na zamieszczonym wyżej obrazie) Potraficie sobie to uzmysłowić? Ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć.

12:17 MAŁE UDOSKONALENIE GRAFIKI - będę tu ją zmieniał prawdopodobnie.

http://jacquesgrandguignol.pl/wp-content/uploads/2010/04/katastrofa_samolotu_prezydenta_Kod_Biblii_11.jpg

AKTUALIZACJA 12:39 (kompletnie zapomniałem, ze tam są dwa słowa POLSKA!!!) Teraz wam ciarki przejdą jak to zobaczycie. POLSKA przecina SAMOLOT i KRZYŻ. Ciągnie się od jednej podwójnej WARSZAWY po drugą.

Pięknie weszła. Teraz możecie zobaczyć ile tam jest jeszcze roboty. Są słowa znalezione, ale nie opisane. Przy WARSZAWA było szukane "punktowo" prezydent. Dalej za DATĄ najpierw jest POLSKA (5 liter), a potem słowo NIEMIEC (5 liter), albo NIEMCY, ale nie pamiętam. Zaraz za DATĄ jest inna wersja SAMOLOT 4 literowa, ładnie łączy 5 literową swoją postać (rozciągniętą).

12:44

Jak to mówią potocznie: Szczęka mi opadła. Widzicie to co ja? Krzyż jest oparty o Polskę. Polska łączy się z Rosją. A gdzie tam jeszcze do zaznaczenia PODŁOŻYŁ i SKRZYDŁO. I jeszcze nie wiem co zrobić z drugą wersją KATASTROFA. Na myśl, wybrania ze 181 słów do zaznaczenia kilku odechciewa się bawienia grafiką.

13:01

Nie mogę. Muszę odpocząć. Jestem pod wrażeniem tego krzyża ze słów ANGLIK opartego o POLSKĘ.

Jeden z komentarzy:

Cytuj:
Max said:

on Kwiecień 12th, 2010 at 21:07

Wygląda na to, że to wyjątkowo trafna interpretacja – wydaje się wysoce prawdopodobna!

Jeden ze świadków wspominał, że skrzydło odpadło w czasie lądowania (przed zetknięciem z ziemią czy też anteną lub drzewami)!

To może tylko potwierdzać, że bomba była umieszczona w skrzydle. Mogło być tak, że był to nieduży ładunek umieszczony w okolicy mocowania płata skrzydła do kadłuba i miał na celu uszkodzenie/naruszenie mocowania, co w konsekwencji doprowadziło do częściowego oderwania skrzydła i utraty kontroli nad maszyną. To by tłumaczyło, dlaczego samolot stracił wysokość (przeleciał tuż nad budynkami zahaczając o antenę), zboczył z kursu podejścia i to że skrzydło oderwało się i wbiło się w ziemię. Jeżeli ładunek był umieszczony w skrzydle, to nie mógł tego zrobić nikt z pasażerów. Ktoś mógł podłożyć ładunek kiedy samolot stał w hangarze w Warszawie, gdy był sprawdzany przed odlotem lub też w czasie sprawdzania staniu technicznego - odbioru technicznego po niedawnym kapitalnym remoncie.

Jak powiedział Krzysztof Jackowski:
"... Ktoś manipuluje w pokoju świata...

inny komentarz z internetu (onet.pl):

Cytuj:
Naoczny świadek i powiedział, że samolot rozpadł się w powietrzu (!). I on to widział na własne oczy.
Szybko zabrali tego faceta z wizji. Więcej nie powtórzono tego wywiadu. Ten Rosjanin był pracownikiem lotniska. Mówił rzeczowo i fachowo opisywał to co widział. Maszyna kosiła las bokiem a skrzydło urwało się znacznie wcześniej. Samolot koziołkował nie po zetknięciu z ziemią a znacznie wcześniej. Link:

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw2Nzg5NjM4NywxNzg3MTE3NTcsODIzNTA0OSwwLGZvcnVtMDAxLmpz

Było to w TVN24 jakby ktoś to nagrał to niech wrzuci link na YT! A tak moim zdaniem myślę że ta katastrofa jest częścią czegoś większego. I w ogóle ciekawi mnie dlaczego wszyscy pominęli szczegół o montażyście TVP (który był świadkiem katastrofy) który słyszał dziwny dźwięk silnika. A nazywa się Sławomir Wiśniewski jakby ktoś chciał wiedzieć.

Analiza krzyżówki Kodu Biblii dot. katastrofy prezydenckiego samolotu w której zginął m. inn. prezydent RP Kaczyński:

Zlikwidowano opozycję w Polsce. Kolejny transport do Katynia.

http://jacquesgrandguignol.pl/zlikwidowano-opozycje-w-polsce-kolejny-transport-do-katynia

Swoje niemałe odzwierciedlenie katastrofa miała też w projekcie badawczym dot. noosfery:
http://noosphere.princeton.edu

Odnotowano wzrost aktywności generatora przypadku.

Cytuj:
Polish President's Plane Crashes

From Radio America

Russian officials say Polish President Lech Kaczynski has died in a plane crash in western Russia.

Officials say all 96 people on the plane were killed in the crash Saturday (0700 UTC). Earlier reports said 132 people were on the aircraft.

Polish officials confirmed the president and his wife Maria were on board. Passengers also included Poland's army chief, Franciszek Gagor, Deputy Foreign Minister Andrzej Kremer, Central Bank Governor Slawomir Skrzypek, and scores of Polish legislators along with other officials.

The delegation was heading to Russia to commemorate the 70th anniversary of the World War Two-era killing of 22,000 Polish officers by Soviet security forces at the town of Katyn near Smolensk.

The GCP event was set for 6 hours beginning an hour before the crash, 06:00 to 12:00 UTC.
The result is Chisquare 21725.709 on 21600 df for p = 0.272 and Z = 0.607.

Obrazek

It is important to keep in mind that we have only a tiny statistical effect, so that it is always hard to distinguish signal from noise. This means that every "success" might be largely driven by chance, and every "null" might include a real signal overwhelmed by noise. In the long run, a real effect can be identified only by patiently accumulating replications of similar analyses.

http://noosphere.princeton.edu/polish.president.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 kwie 2010, 17:34 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

Hmm dotychczas twierdziłem iż ten cały Kod Biblii jest mocno naciągany, ale chyba się myliłem.
Anglik, anglik-może to interpretować na wiele sposobów, bomba przecina anglika więc może ewentualnym zamachowcom który podłożył bombę był anglik?
Dobry temat <ok> ciekawi mnie jednak czym jest Biblia-może w kodzie Biblii jest zapisana przyszłość oczami Iluminatów....a może jednak naprawdę Słowo Boże :bangheadwall:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Mamy takiego jednego "już nie anglika" bo się zrzekł w 2006, w sumie "niemca" też mamy hmm... :ninja:

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Redmuluc szykuje jakiś filmik obalający Kod Biblii - czekam z niecierpliwościa ^^

PS. Elita juz dawno edytowała Biblie tak by miliony temu wierzyło... ALE widocznie KODU BIBLII sie nie pozbyli ^^

ciekawe jest to, że "Biblia" jest mądra zawsze po fakcie...

BioSine pisze:
ciekawe jest to, że "Biblia" jest mądra zawsze po fakcie...

Właśnie dlatego jestem cały czas mocno sceptyczny co do całego "Kodu Biblii".Pytanie do siedzących w temacie-przewidziano coś co już się sprawdziło, lub dopiero ma się zdarzyć ?

Awatar użytkownika

Tu jest wątek:" Kod Biblii" http://davidicke.pl/forum/kod-biblii-t202.html
i to:
Cytuj:

Podciąganie pod to katastrofy jest imho z letka naciągane

a Timewave zachował się jak prawdziwy dziennikarz :język: Wielkie litery, wykrzykniki w tytule... emocje rosną ^^

> Angua
Nie było mowy o krzyżówce dot. 12.04.2010 w kontekście katastrofy więc i powiązań nie ma co się tam doszukiwać, na katastrofę są zupełnie inne krzyżówki, zupełnie nowe.

Czy Kod Biblii zawiera informacje o ewentuanych wydarzeniach zapowiadanych na najbliższą pzyszłość czy tylko do odnalezienia już po fakcie?

TAK!
np.:

2012
kometa

...

2010
Los Angeles / Calif.

Pytania zadane na antenie radia TOKfm:

- dlaczego prezydentowi nie towarzyszył /-a asystent osobisty / z kancelarii (sekretarz /-ka), co takiego osoba ta wiedzała lub się dowiedziała że nie zalazła się na pokładzie.

- wcześniej na tym samym lotnisku lądował samolot z premierem RP, premierem Rosji, a tuż przed samolotem prezydenta RP samolot JAK40 z dziennikarzami na pokładzie i nie było żadnych problemów z lądowaniem.

Pytań i wątpliwości jest już teraz (i będzie) znacznie więcej...

>sJs
Jest jeszcze :?:

(edit)

Pozwolę sobie na przekazanie opinii Dana Wintera na temat "Kodu Biblii" :tak:

Wyraził ją w swoim wykładzie z lutego tego roku i brzmi ona: "wierutne bzdury"

Jeśli kogoś interesuje do czego służyły języki programowania DNA typu hebrajski lub sanskryt podaję namiary:

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=280.0

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=257.msg621#msg621

pozdrawiam

radoslaw pisze:

Bardziej bezwzględny w opiniach jest Michael S Heiser który szczegółowo udowodnił że Kod Biblii to całkowity mit, http://www.michaelsheiser.com/biblecodepage1.htm
mamy w planach przetłumaczyć o tym jeden z jego wykładów.

Pewnie to samo twierdzą inni o pracach / badaniach Wintera i jemu podobnych. Daniken też musi się mylić bo jest z "zawodu" hotelarzem. :zęby:

W taki sposób niczego rozsądnego nie wypracujemy, a może "gdzieś tam komuś" o to chodzi. :uoeee:

Badania nad kodem zostały przedstawione w piśmie matematycznym i każdy kto czuje się na siłach może tą analizę obalić osiągając przynajmniej satysfakcję, jednak nikt jeszcze tego nie zrobił, może Dan to zrobi ale czy będzie się zniżał do tak niskiego poziomu wiedzy innych?

Może zweryfikujmy jedno i drugie za te kilka lat. Czas jest najlepszym sprawdzianem...

timewave pisze:
W taki sposób niczego rozsądnego nie wypracujemy, a może "gdzieś tam komuś" o to chodzi. :uoeee:

Tak myślę czytając bajki o Kodzie Biblii, w którym można wszystko wyczytać, choć jak słusznie ktoś zauważył najczęściej po fakcie.

Cytuj:
Badania nad kodem zostały przedstawione w piśmie matematycznym i każdy kto czuje się na siłach może tą analizę obalić osiągając przynajmniej satysfakcję, jednak nikt jeszcze tego nie zrobił, może Dan to zrobi ale czy będzie się zniżał do tak niskiego poziomu wiedzy innych?

Może zweryfikujmy jedno i drugie za te kilka lat. Czas jest najlepszym sprawdzianem...

"Badania" o których wspoinasz mają na celu wdrukować nam wiarę w Boga, w przeznaczenie, w małość człowieka i nieuchronność losu a co najważniejsze odciągnąć uwagę od prawdziwego znaczenia języka hebrajskiego (za ujawnienie tych prac Winter zapłacił dość wysoką cenę - dlatego ma zakaz wjazdu do USA).

A jeśli już mowa o prwdziwym znaczeniu to traktowanie go w kontekście dwuwymiarowym (na czym się opiera Kod Biblii) jest jakimś żartem.

Hebrajski i sanskryt to języki programowania DNA - przywiezione z Alfa Drakonis i mające duży idział w tworzeniu tutejszego matrixa :D

A wracając do tego co inni myślą o Winterze - idiotów nie brakuje, zwłaszcza na uniwerkach i w naukowych placówkach.
Tak się niefortunnie jednak składa że mamy net, i wiedza rozprzestrzenia się lotem błyskawicy - dlatego Winter ma 2 mln wejść miesięcznie, a eksprymentów potwierdzajacych jego prace i ludzi dorzucających kolejne cegiełki jest coraz więcej, masz przykład "wejścia" nowego usera na forum Leszka:
http://davidicke.pl/forum/milo-wolff-i-jego-falowa-struktura-materii-t2101.html

pozdrawiam

p.s. nie łam się timewave - Twój post jest i tak wartościowy bo przypomina nam o noosferze :spoko:

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Ponowni "stwórcy" wszystko sobie sprytnie zakodowali. Oni dobrze wiedzieli co przywiozą na Ziemię, programowanie się popsuło to też, tacy ludzie jak Parks i ich informacje są na tyle cenne, że można zdekodować ichną biblię.
Winter poszedł inną drogą i też mu się udało !

Spox :spoko:

W sumie skoro Dan publicznie wystawia swoje badania to też jest weryfikowany, jeśli się sprawdza i potwierdza to tym lepiej.

Właśnie w KB jest przedstawione powiązanie kodu biblii (oryg. hebrajski) z kodem DNA.

Też myślałem o tym i już pisałem, że "sprawdzający się" kod biblii może posłużyć jego s-twórcom, jak już wiemy "dobro i zło" (sto vs sts) posiadają tą samą wiedzę i technologię lecz inne intencje, cele, potrzeby czy korzyści.

Z pracami Wintera nie polemizuję bo się nie wgryzałem ale fajnie, że są naśladowcy i weryfikatorzy oraz, że się sprawdza i potwierdza; na naukę oficjalną nie ma bowiem co liczyć.

p.s.
Od 1998 r. krzywa badania GC / noosfery cały czas tylko wrasta :czytaj:

Obrazek

http://noosphere.princeton.edu/results.html

"Ciekawostka" dotycząca symboliki KRZYŻA z kodu biblii:

Cytuj:
Wyekstraktowane z opisu w I poście.

(...)
AKTUALIZACJA 12:39
... POLSKA przecina SAMOLOT i KRZYŻ. Ciągnie się od jednej podwójnej WARSZAWY po drugą.
...
... Krzyż jest oparty o Polskę. Polska łączy się z Rosją. ...
(...)

zestawione z relacją dziennikarza już po katastofie:

Tu-154: Ostatni ślad na niebie
ROSYJSKA TELEWIZJA O ZNAKU NA NIEBIE PO KATASTROFIE
17:45, 14.04.2010 /ntv.ru

Obrazek

Katastrofa pod Smoleńskiem, w której zginęli m.in. prezydent Lech Kaczyński, jego żona oraz wiele kluczowych osób życia publicznego staje się coraz bardziej symboliczna.

Zdjęcia rosyjskiej telewizji ntv pokazują chwilę, gdy podświetlony promieniami słońca obłok i ślad podchodzącej do lądowania maszyny złożyły się w krzyż.

W jednym z serwisów kilkanaście godzin po katastrofie rosyjska telewizja ntv relacjonuje wydarzenia ze Smoleńska: informacje o tym, że premierzy Polski i Rosji: Donald Tusk i Władimir Putin złożyli kwiaty pod szczątkami samolotu, że śledczy przystąpili do prac.

W pewnej chwili prezenter zauważa, że operator telewizji uchwycił w chwili wypadku wymowny znak: utworzyły go skrzyżowane ślad podchodzącego do lądowania samolotu i poziome, rozciągnięte pasmo obłoków.

- Na niebie, nad miejscem katastrofy obłoki ułożyły się tak, że podświetlone promieniami słońca wraz ze śladem zostawionym przez samolot ułożyły się w kształt katolickiego krzyża - brzmi komentarz prezentera do niecodziennego zjawiska.

http://www.tvn24.pl/12691,1652190,0,1,tu_154-ostatni-slad-na-niebie,wiadomosc.html

p.s.
Potraktujcie to jako ciekawostkę a nie dorabianie żeby pasowało do kodu biblii, jeśli ewentualnie jednak to prawda to kod sam się obroni ;)

Awatar użytkownika

@Timewave
Cytuj:
> Angua
Nie było mowy o krzyżówce dot. 12.04.2010 w kontekście katastrofy więc i powiązań nie ma co się tam doszukiwać, na katastrofę są zupełnie inne krzyżówki, zupełnie nowe.

odpowiadając na post poszukiwacza, odesłałam go do wątku http://davidicke.pl/forum/kod-biblii-t202.html, gdzie wypowiedział sie kozmo :
Cytuj:
10 kwietnia rozbil sie prezydencki samolot Polski. Fakt to jednak nie 12sty. Więc czy może to być przedsmak wydarzeń z 12 kwietnia? .
i do tego odniosłam swoje słowa o podciąganiu sprawy katastrofy pod kod biblii.
Takie drobne zamieszanie :uśmiech:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Sorry za off…
ale 12.04.2010r za moimi oknami panowała niesamowita cisza …
nie śpiewały ptaki…tak cisza wisi w powietrzu, że cos się wydarzy…
czy oni nie ustalili miejsca pochówku i uczty dla siebie w tym dniu :?:
Zmiana świadomości owieczek tylko z tej ciszy …..

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

redmuluc pisze:
radoslaw pisze:

Bardziej bezwzględny w opiniach jest Michael S Heiser który szczegółowo udowodnił że Kod Biblii to całkowity mit, http://www.michaelsheiser.com/biblecodepage1.htm
mamy w planach przetłumaczyć o tym jeden z jego wykładów.

Wg. Kodu Biblii inwazja na Iran ma się rozpocząć w 2010 roku. Jak do tego rzeczywiście dojdzie, to trzeba będzie się na poważniej przyjrzeć temu "kodowi". Co jak co, hebrajski to potężny kodujący program w naszej rzeczywistości/matrixie, wywodzący się z języka syriańskiego.

Sceptycznie pochodziłam do kodu biblii, ale usłyszałam coś co dało mi do myślenia. Otóż zakodowane w biblii stało że w 2008 wielki książę aragoński przejdzie Pireneje i odniesie wielkie zwycięstwo nad Europą. I co? Ano Hiszpania pod okiem trenera o nazwisku Luis Aragonés została mistrzem Europy. Pozostaje poczekać do 2012, bo wedle kody 44 poprowadzi Polskę do zwycięstwa. Dodam, że Franciszek Smuda jest 44- tym trenerem kadry. Cuda się podobno zdarzają :język:

cd nastąpi (ł):

Robi się coraz ciekawiej...

Obrazek

(update nr 17)

19:27

Słowo FRANCJA 4 literowe w matrycy od 16600 do 17500 kolumn w skoku 100 występujące tylko 1 raz!

Data 4 dzień 4 miesiąc występuje tylko raz jest 5 literowa w skoku liter 44 *, bo musiałem ograniczyć czas szukania dat.
Muszę każdy dzień wpisywać i przeszukiwać, a to zabiera czas. 04.04. ma wyjątkowe skupienie i pokrywa się ze słowem ANGLIK.
Niestety jakbym nie kombinował nie ma daty 10.o4, czyli 10 kwiecień. Szukałem jej nawet w skoku 200 liter na szerokości 2000 kolumn. Data 10 kwiecień jest 5 literowa, a 4 kwiecień ma 4 litery co umniejsza tej dacie jej wartość, ale jej umiejscowienie ją afirmuje. Ponieważ jest tylko raz, zbliża się do miejsca w którym został podłożony ładunek na skrzydle i cofa się przed datę 04/2010 czyli wpada w chronologię.

* 44 prezydent usa?

19:55

Czy 04.04. można uznać za datę podłożenia ładunku? Poszukiwanie kolejnej daty będzie żmudne.

Bardzo dziwne jest to, że ta matryca przekazuje bardzo dużą ilość liczb o wartości 44. A pomysł na interpretację jest... nie wiem jak to ująć... jeszcze bardziej dziwny, bo kojarzy mi się to z przepowiednią Nostradamusa.

źródło:

http://www.cybertech.net.pl/online/rozwaz/nostra/nostra.htm

Jeszcze nie czytałem, ale chodzi o Wielkiego Króla Angoulmois. Chodzi tutaj o archanioła Michała.

Krzyż w Kodzie Biblii jest zrobiony z ANGOL, a pod nim jest FRANCE – słowo mois kojarzy się ze słowem po francusku moi oznaczającym JA.

L'an mil neuf cens nonante neuf sept mois
Du ciel viendra un grand Roy d'effrayeur
Resusciter le grand Roy d’Angoulmois.
Avant apres Mars regner par bon heur.

Oznacza:

Rok 1999 siedem miesięcy
Z nieba zstąpi wielki król trwogi
Aby wskrzesić wielkiego króla Angoulmois.
Przedtem, potem Mars panować szczęśliwie.

20:21

Wróciłbym jednak do pomocniczej przepowiedni jaką jest przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego w której mówi, że wojna kojarzy mu się z samolotami ( 3 są w powietrzu) i wywoła tę wojnę państwo, które będzie udawało rozjemcę w sporze między państwami, które się podejrzewają o dokonanie zamachu.

Podejrzanym o dokonanie zamachu wiadomo kto jest. Można powiedzieć jak zwykle oni. Więc to nie oni. O jakim trzecim państwie jest mowa?

20:32

Ta Francja wszystko skomplikowała. Ma ktoś jakiś pomysł? Jak najszybciej postaram się zaktualizować matrycę i opracować resztę znalezionych słów.

21:28

Angoulmois musi być człowiekiem. Bomba jest faktem w matrycy i wszystko wskazuje na to, że skrzydło oderwało się oraz był jakiś wybuch. Samolot w dziwny sposób koziołkował, bo stracił skrzydło, lub zostały zablokowane lotki.

Szukam słowa archanioł, lub jakoś przeliteruję Angoulmois i poszukam go w matrycy.

21:55

Muszę się z tym przespać. Według matrycy ktoś podłożył bombę, a kim jest? Dla kogo pracuje? Musi pracować dla jakiegoś państwa. Nikt nie jest w stanie podejść do prezydenckiego samolot i zamontować ładunek wybuchowy. Poza tym, żeby założyć ładunek odpowiedni trzeba mieć ogromne pieniądze na taką niebezpieczną zabawkę. Trzeba być finansowanym przez jakieś państwo.

2010.04.14 00:19

Aktualizuję tutaj matrycę, bo namieszałem z zielonym kolorem i żeby nie pomylić sobie słowa SKRZYDŁO (3 litery sprawdzane w rejonie krzyża) z WARSZAWĄ i BOMBĄ trzeba zaglądnąć do poprzedniego obrazu.

Poza tym nowe słowa to KRAKÓW (6 liter w skoku 100, słowo 2 razy) i LOTKA (3 litery sprawdzana w rejonie krzyża). Kraków robi wrażenie tym, że styka się z główną DATĄ i ją ogranicza.

AKTUALIZACJA GRAFIKI 2010.04.17 19:37 (update nr 17)

Obrazek

09:24

Dzisiaj się dowiedziałem, że Lech Kaczyński spocznie na Wawelu. Pomijając tych oszołomów co wczoraj protestowali w Krakowie, choć i przywódca Bronisław Komorowski mówił o jedności monopartii.

Ten Kraków w matrycy dziś robi wrażenie po takiej decyzji o pochowaniu Lecha Kaczyńskiego na Wawelu.

KRAKÓW jest 6 literowe i występuje równolegle do siebie. To chyba jedno z największych odkryć w matrycy po krzyżu ze słowa ANGLIK i BOMBIE.

Teraz poszukam POGRZEB, WAWEL i oczywiście przyjeżdża 44 prezydent USA Barack Obama.

11:42

Aktualizacja grafiki: zaznaczone na razie tylko, 3 słowa 18 KWIECIEŃ z 12 słów... poprawiona LOTKA i SKRZYDŁO.

13:15

Aktualizacja grafiki: wszystkie 12 słów z datą 18 kwiecień, jedna pokrywa się z Krakowem.

Interpretuję datę jako skutek tego co się stało. Ta data zwykle jest łatwa do znalezienia inne o budowie DD-MM mają zwykle 6 liter, data z 18 ma 5 liter. Dlatego ją tak łatwo znaleźć. Dodatkowo pokazuje czas pogrzebu. Tym bardziej jest jej więcej.

13:28

26 słów 5 literowych daty 15 KWIECIEŃ, nie zaznaczam, ale więcej niż 18 KWIECIEŃ, a przypominam, że astrolog przepowiada wybuch na Słońcu.
http://suskiprognozapogody.blox.pl/2010/03/718-Dodatkowe-informacje-dotyczace-klucza-Tory.html

Sporo tej daty jest w porównaniu np. ze słowem FRANCJA, która jest 4 literowa a występuje tylko 1 raz, jakby miała się tylko pojawić na pogrzebie.

13:58

Aktualizacja grafiki: WAWEL 5 liter tylko 1 słowo, ale jakie sami zobaczcie.

19:09

Słowo WAWEL przecina słowo POGRZEB (5 liter 6 słów w skoku 100).
Pogrzeb również łączy się z datą 18 KWIECIEŃ.
POGRZEB jest także nad tym trójkątem odwróconym ze słów WARSZAWA.

20:11

Słowo BELGIA 5 liter i występujące 2 razy. Powstał drugi krzyż. Jako jedyne państwo przecina literę KATASTROFY.

Rok 1999 siedem miesięcy
Z nieba zstąpi wielki król trwogi
Aby wskrzesić wielkiego króla Angoulmois.
Przedtem, potem Mars panować szczęśliwie.

Z tego wiersza może chodzić o BELGIĘ.

Wikipedia:

"Językami urzędowymi są w Belgii francuski, niderlandzki i niemiecki. Większa część populacji (56%-60%) posługuje się językiem niderlandzkim, około 40%-44% francuskim..."
ANGOUL-MOIS. 6 liter do 4 liter 60% na 40%.

Unia Europejska już oficjalnie dąży do totalitaryzmu i temu nie da się zaprzeczyć, a siedziba UE jest w Belgii. Tam jest egzekutywa i legislatywa.

ROSJA wręcz w niewiarygodny sposób w matrycy omija słowo KATASTROFA. POLSKA jest przecina w swojej literze, czyli dotknięta katastrofą (POLSKA utożsamiająca się z Lechem Kaczyńskim). NIEMCY przecinają, ale w żaden sposób nie przecinają litery. FRANCJA ANGOL i POLSKA przecinają KATASTROFĘ jakby były w nią zamieszane. (Tutaj chodzi o miejsce w którym trzy państwa są obok siebie ANGLIA, FRANCJA, POLSKA) BELGIA przecina literę KATASTROFY na odwrót niż w drugim przypadku POLSKI (POLSKA jest dwa razy). BELGIA przecina też literę słowa POGRZEB, jeśli stosować dalej tą samą logikę, gdzie POLSKA jest przecinana przez KATASTROFĘ, a BELGIA przecina KATASTROFĘ to BELGIA jako jedyne znalezione państwo przecina POGRZEB. Jak masz nóż to możesz przecinać, lub być przecinanym. Taką logikę uważam za wielce prawdopodobną w tym przypadku matrycy.

2010.04.15 11:06

Aktualizacja grafiki: Słowo WŁOCHY 5 liter występujące 3 razy. Pokrywa się dwa razy ze słowem BOMBA. Może chodzi o to kto zrobił BOMBĘ, kto wyprodukował?

12:50

Aktualizacja grafiki: Słowo ZAMACH 3 litery występujące 25 razy ograniczony skok do 1 litery. Bardzo ciekawie to wygląda, zwłaszcza, że wskazuje BOMBĘ i SKRZYDŁO.

12:55

Jeszcze coś ciekawego: Ostatni zamach (o skoku 1 litera) kończy się w kolumnie 17316 i łączy z datą 18 KWIECIEŃ. A najwięcej tego 3 literowego słowa jest wcześniej.

20:25

Aktualizacja grafiki: Słowo WOJNA 5 literowe (2 wersje) 1 wersja występuje 3 razy. 2 wersja 10 razy. (wszystko w skoku 100) Druga znaczy bardziej też spór, konflikt, ale obie są niezwykłe.
Druga wersja jest niesamowicie skupiona, choć wystąpiło kilka rozciągniętych. Nie oznaczyłem, która jest która, może zrobię to później.

20:30

Niesamowite jest to, że WOJNA zaczęła się od katastrofy przy krzyżu. Następnie nie ma nic... dopiero, gdy zaczyna się WAWEL, zaczyna się robić gorąco, aż potem następuje jakaś Apokalipsa wojenna.

21:30

Na początku Rosja została przecięta przez Polskę. Rosja powoli opada w dół ociera się o Kraków (nie wiem jak to interpretować, bo brakuje 1 litery do zetknięcia). Spada dalej i przecina ją znowu data 18 KWIETNIA.

Następuje WOJNA. Wyraźnie WOJNA jest podstawą całej tej gry niedomówień. Wręcz niezwykłe, że u podstawy jednego z 2 słów ROSJA na samym początku jest słowo WOJNA wpisane w jeszcze większe rozciągające się od początku daty 18 KWIETNIA...

Następnie jest BOMBA – ZAMACH - WARSZAWA. Ale to robi Angoulmois (używam skrótu, bo tam jest ANGLIA, FRANCJA, POLSKA) Jak już wcześniej było, że Angoulmois to może być BELGIA, ale ona jest na końcu badanej matrycy. Następnie znowu pojawia się ZAMACH-BOMBA-WARSZAWA. Tyleż, że BOMBĘ wcześniej utożsamiałem z katastrofą SAMOLOTU. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć nową interpretację.

Potem BOMBA WŁOCHY w głównej dacie oznaczającej KWIECIEŃ 2010. Może chodzić o TRUMNĘ sprowadzoną z WŁOCH, którą sugerują internauci. Niestety nie znajdę TRUMNY, bo jest 8 literowa. Po prostu nie ma. Jak ktoś zna po hebrajsku słowo TRUMNA 4-6 liter to pisać.

Znowu pojawia się ZAMACH przy końcu daty 18 KWIECIEŃ i WOJNA. BOMBA przecina WAWEL i WOJNA tak jednoznaczna.
Znowu, kończy się data 18 KWIECIEŃ i zaczyna WOJNA. KATASTROFA przecina POLSKĘ, będącą na POGRZEBie.

BOMBA na POGRZEBIE. WKRACZA BELGIA. (Rozjemca z przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?)

ROSJA łączy się z WARSZAWĄ literą. (Mediacja?) Pojawiają się WŁOCHY przecinają się z NIEMCAMI. Ale jest już bardzo WOJENNIE w tej części matrycy.

21:41

Wnioski: Czy można zmienić przeznaczenie?

2010.04.16 15:07

Słowo KRYPTA 4 literowe występuje 14 razy... zaznaczono tylko o dużym skupieniu, czyli tylko 8.

Popatrzcie i sami wyciągnijcie wnioski. Robi wrażenie.

19:25

Aktualizacja grafiki: Słowo TRUCIZNA 4 literowe występujące 20 razy w skoku do 100 liter. Niezwykłe jest to, że za słowem WAWEL roi się od tego słowa tak jak od słowa WOJNA.

(...)

Bez Kodu Biblii można określić duże prawdopodobieństwo ataku na opozycję w dniu kiedy będzie żegnać prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Donald Tusk wypowiedział wojnę opozycji w październiku 2009 roku, czy nadal ją prowadzi i się nie opamiętał? To nie jest właśnie pewne.

Zamach zakładają służby bezpieczeństwa, dlaczego nie mielibyśmy przewidywać my? News działał w czyimś interesie, ale nie opozycji. Próbujemy przewidzieć wydarzenia przy pomocy Kodu Biblii i udaremnić ewentualny zamach na opozycję.

Przewidywanie polega na udaremnianiu złych wydarzeń, bo po co przewidywać?! (...)
News wygrał nagrodę Darwina… został przeze mnie zaznaczony jako spam.

13:21

Aktualizacja grafiki: Słowo POWSTRZYMAĆ 6 liter 1 raz w skoku 100. Oznacza również w angielskim kick, daunt, deter.

Co może oznaczać również ODSTRASZYĆ. Na przykład odstraszyć od WAWEL 18 KWIECIEŃ, albo POWSTRZYMAĆ ZAMACH WAWEL 18 KWIECIEŃ.

15:25

Aktualizacja grafiki: Słowo WULKAN 5l / 2s w skoku 100. WULKAN TRUCIZNA... WULKAN idzie pod POLSKA w którą jest wpisana TRUCIZNA. Litera WULKANU styka się ze słowem TRUCIZNA.

17:11

Aktualizacja grafiki: Słowo EUROPA 6l występujące 1 raz. Na myśl przychodzi znowu jeden wiersz Adama Mickiewicza:

Cytuj:
Krzyż ma długie, na całą Europę ramiona,
Z trzech wyschłych ludów, jak z trzech twardych drzew ukuty. -
Już wleką; już mój Naród na tronie pokuty -
Rzekł: "Pragnę" – Rakus octem, Borus żółcią poi,
A matka Wolność u nóg zapłakana stoi.
Patrz – oto żołdak Moskal z kopiją przyskoczył
I krew niewinną mego narodu wytoczył.
Cóżeś zrobił, najgłupszy, najsroższy z siepaczy!
On jeden poprawi się, i Bóg mu przebaczy

Po prostu cały czas wydaje się, że jeszcze czeka nas atak Rosji.

19:37

Aktualizacja grafiki: Słowo KOKPIT 5 liter 2 razy w skoku 100. Na prośbę zainteresowanych sprawdziłem to słowo.
Nie wydawało mi się interesujące, ale widać, że łączy się literą ze słowem TRUCIZNA. Przecina ze słowem BOMBA. Przecina też kilkakrotnie słowo ZAMACH.
Występuje wcześniej w matrycy co ma znaczenie, że chodzi o tę katastrofę z 10 kwietnia. Przecina też SAMOLOT i styka się z głównym słowem SAMOLOT przy głównej dacie.

info:
http://jacquesgrandguignol.pl/zlikwidowano-opozycje-w-polsce-kolejny-transport-do-katynia

Kontynuacja tematu:

http://jacquesgrandguignol.pl/zlikwidowano-opozycje-w-polsce-kolejny-transport-do-katynia-ii

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Co do tej grafiki to nie da się jej powiększyć :roll: Jest bardzo mała i nic nie widać :roll:

Awatar użytkownika

:
Krzyż ma długie, na całą Europę ramiona,
Z trzech wyschłych ludów, jak z trzech twardych drzew ukuty. -
Już wleką; już mój Naród na tronie pokuty -
Rzekł: "Pragnę" – Rakus octem, Borus żółcią poi,
A matka Wolność u nóg zapłakana stoi.
Patrz – oto żołdak Moskal z kopiją przyskoczył
I krew niewinną mego narodu wytoczył.
Cóżeś zrobił, najgłupszy, najsroższy z siepaczy!
On jeden poprawi się, i Bóg mu przebaczy

fragment utworu opisuje rozbiory i póżniejsze czasy drugiej wojny światowej, kiedy "moskal raz jeszcze nam krew utoczył". jednak po czasie żałuje, opamietuje się i następuje pojednanie, przebaczenie, oczyszczenie trudnej karmy między narodami. wiersz ten opisuje rzeczy, które już się wydarzyły, przynajmniej według mnie: " on jeden poprawi się"

Pojednanie to, czy raczej porozumienie, lub chociażby ocieplenie stosunków, jest nie na rękę siłom skupionym wokół brukseli. dlaczego? hmmm. kontakty handlowe Polski z Rosją to dla nas niebywała szansa uniezależnienia się od Unii, nieprzyjęcia euro i jeszcze damy innym państwom zły przykład. wielu przedsiębiorców z rozrzewnieniem wspomina czasy ożywionego handlu z rosją, bo kontrahent płacił gotówką, nie wybrzydzał specjalnie i w dodatku był lojalny, czyli nie kombinował z konkurencją.
być może sfingowanie wypadku samolotu miało popsuć te rodzące się porozumienie.
autor tego postu, a raczej właściciel tej strony, z której czerpie Timi kieruje się swoimi poglądami politycznymi i uprzedzeniami, nie jest obiektywny, raczej dopasowuje fakty.

Wg mnie, wiarygodność tego typu informacji (Kod Biblii) jest niemal zerowa ;)

> anastazja

Autor odkrycia tej krzyżówki napisał:

Cytuj:
Na myśl przychodzi znowu jeden wiersz Adama Mickiewicza: ...

Gdzie tu kategoryczne stwierdzenie, że wiersz Mickiewicza pasuje jak ulał i jest dopasowywany na siłę.
Autor doszukuje się jedynie podobieństwa / prawdopodobieństwa zgodności.

Polityczne poglądy autora w ogóle mnie nie interesują, jedynie sucha analiza / prawdopodobna interpretacja kodu w oparciu o jego zapis a nie "widzimisię" autora odkrycia.

> Wyspa
Grafika poprawiona.

Ciekawostka z centurii Nostradamusa:

koment z: jacquesgrandguignol.pl - Tangerine said, on Kwiecień 19th, 2010 at 15:25 pisze:

wersja angielska tego czterowiersza:

42.
The tenth day of the April Calends, calculated in Gothic fashion
is revived again by wicked people.
The fire is put out and the diabolic gathering
seek the bones of the demon of Psellus.

http://www.sacred-texts.com/nos/cen1eng.htm

że też tego wcześniej nie znalazłam...

P.S. to w koncu skrzynki zarejestrowaly krzyki czy nic? niechże się ci kłamcy zdecydują... .

Tłumaczenie (nieprecyzyjne):

10 kwietnia kalendarza w stylu gotyckim,
Przywrócone ponownie przez złych ludzi:
Ogień zgaszony zmontowany diabolicznie
Szuka kości demona Psellusa

Odnośnie zaś krzyżówki to wygląda na to, że właśnie wulkan udaremnił cokolwiek potencjalnie mogło się wydarzyć (nie przybyło ok. 50 najistotniejszych delegacji), ewentualna prowokacja się nie udała.

POWSTRZYMAĆ (co może oznaczać: odstraszyć), WAWEL, KRYPTA, 18 KWIECIEŃ, ZAMACH, TRUCIZNA, WULKAN.

Awatar użytkownika

Bez Kodu Biblii można określić duże prawdopodobieństwo ataku na opozycję w dniu kiedy będzie żegnać prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Donald Tusk wypowiedział wojnę opozycji w październiku 2009 roku, czy nadal ją prowadzi i się nie opamiętał? To nie jest właśnie pewne.

Zamach zakładają służby bezpieczeństwa, dlaczego nie mielibyśmy przewidywać my? News działał w czyimś interesie, ale nie opozycji. Próbujemy przewidzieć wydarzenia przy pomocy Kodu Biblii i udaremnić ewentualny zamach na opozycję.

Przewidywanie polega na udaremnianiu złych wydarzeń, bo po co przewidywać?! (...)
News wygrał nagrodę Darwina… został przeze mnie zaznaczony jako spam.

Timewave, mam na myśli to, że o ile krzyżówka kodu nawet składa sie w logiczny ciąg myslowy i dopuszczam możliwość zamieszania w zamach zachodu, jak napisałam zresztą, to poboczne dywagacje tego pana uznałam za naciągane dosyć i nie chodzi mi tu o wiersz A. Miciewicza a
w/w wymienione cytaty.

update grafiki krzyżówki kodu biblii - nr 18

Obrazek

11:34

Interpretacja słowa POWSTRZYMAĆ. Może zachodzić taki związek pomiędzy słowami:
WULKAN POWSTRZYMAĆ ZAMACH KRYPTA WAWEL.

18:14

Aktualizacja grafiki: CZAKRAM - 5 liter 1 raz w skoku 100, 154 - 3 liter 13 razy w skoku 1, EGZEKUCJA 5 liter 2 razy w skoku 100 (EGZEKUCJA łączy się literą z FRANCJA)

dop. wł.: Sarkozy 'ego nie było...

update nr 19:

Obrazek

19:39

Aktualizacja grafiki: Słowo SHOOT (zastrzelić) 4 liter 13 razy w skoku (UWAGA!) 1.

Można powiedzieć, że strzelania było sporo i ma to duży związek z:
KRAKÓW, ANGLIK, SAMOLOT, KOKPIT, KATASTROFA, POGRZEB, POLSKA, BELGIA, WŁOCHY.

Uwaga!

Nawiązanie do 42 czterowiersza z I centurii Nostradamusa:

Nostradamus - Centuria I 4-wiersz 42 pisze:
42.
The tenth day of the April Calends, calculated in Gothic fashion
is revived again by wicked people.
The fire is put out and the diabolic gathering
seek the bones of the demon of Psellus.

http://www.sacred-texts.com/nos/cen1eng.htm

Michael Psellos

11th-century Byzantine historian and philosopher. For the 9th-century Byzantine Emperor with the byname Psellus, see Michael II. "Michael Psellus the Elder" redirects here and is covered below under Pseudo-Psellus.

Michael Psellos or Psellus (Greek: Μιχαήλ Ψελλός, Mikhaēl Psellos) was a Byzantine writer, philosopher, politician, and historian. He was born in 1017 or 1018, and died in 1096.

The main source of information about Psellos' life comes from his own works, which contain extensive autobiographical passages. Michael Psellos was probably born in Constantinople. His family hailed from Nicomedia and, according to his own testimony, counted members of the consular and patrician elite among its ancestors.

His baptismal name was Constantine. :shock:

http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Psellos

There have been various demonologies (classifications of demons) in Christian demonology and classical occultism and Renaissance magic. Classification systems are based on the nature of the demon, the sin with which they tempt people, the month in which their power was strongest, the saints that were their adversaries, or other characteristics.

It can be noted that according to each author listed below, the domain of each demon is very different (with the exception of Francesco Maria Guazzo, who seem to have copied Michael Psellus with little difference). It can also be seen that each author chooses his demons in a random form.

Psellus classification of demons

This is a classification of demons prepared by Michael Psellus in the 11th century and that undoubtedly was an inspiration for the one Francesco Maria Guazzo prepared later. They are divided into Empyreal, Aerial, Subterranean, Lucifugi, Aqueous, Terrene...

http://en.wikipedia.org/wiki/Psellus%27_classification_of_demons

:!: Dziękuję za cenną wskazówkę forumowiczowi via PW :spoko:

update matrycy KB nr 22

AKTUALIZACJA GRAFIKI 2010.04.21 18:06

Obrazek

aktualizacja opisu:

2010.04.20 16:10

Aktualizacja grafiki:
Słowo ZLECENIODAWCA 3 litery 33 razy w skoku 1.

ZLECENIODAWCA bardzo dużo razy łączy ANGLIĘ FRANCJĘ POLSKĘ.

Ciekawe jest połączenie ZLECENIODAWCA (ANGLIA -FRANCJA-POLSKA) – POWSTRZYMAĆ – ZAMACH – 18 KWIECIEŃ – POGRZEB – EGZEKUCJA – BOMBA – KRYPTA.

Potem WOJNA BELGIA WATYKAN ROSJA WARSZAWA i tu się zaczyna ZLECENIODAWCA połączony.

Wcześniej przed WAWEL, ZLECENIODAWCA styka się raz i raz przecina WATYKAN, gdzie często występuje TRUCIZNA i przecina słowo BOMBA.

(...)

18:57

Dodatkowa grafika i słowo BOHEMIAN 5 liter 17 razy w skoku 100. Rzeczywiście WATYKAN również jest w tej grupie.

18:08

Aktualizacja grafiki: Słowo MOSSAD 5 liter 1 raz w skoku 100. Ma wiele wspólnego z WATYKAN, jakieś porachunki działające w obie strony.

Tak jak mówiłem, najwięcej wspólnego z BOMBĄ i SAMOLOTEM w TU-154 związanym z POLSKĄ i ROSJĄ ma ANGLIA, FRANCJA i POLSKA.

http://jacquesgrandguignol.pl/zlikwidowano-opozycje-w-polsce-kolejny-transport-do-katynia-ii

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]