Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 5:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 21 kwie 2010, 19:47 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 16:08
Posty: 124
Lokalizacja: skierniewice
Płeć: kobieta
może tu chodzi o Bohemian Grove?

Bohemian Grove jest to specjalne miejsce na 20601 Bohemian Ave w Monte Rio, Kalifornia - USA.

W tym miejscu Watykan organizuje spotkania Elity światowej w środku Lipca na trzy tygodniowy zebrania. Elita jest złożona z najbogatszych oraz najbardziej wpływowych ludzi biznesu, kultury oraz świata polityki na świecie.

.
Co roku, około 1500- 2000 członków światowej elity zbiera się tutaj wysłuchując przemówień i wymieniając doświadczenia. Wszystko to jest pod patronatem Watykanu, który w tym właśnie miejscu podaje plany działań zmierzających do Nowego Porządku Świata, znanego jako New World Order - NWO.

Odbywają się tutaj także tajemnicze ceremonie niegdyś celebrowane przez starożytnych Druidów - rodzaj Czarnych Mszy, oraz składane są tam ofiary, najprawdopodobniej z żywych niewinnych ludzi.

Wszystko odbywa się w odpowiednich szatach, używana jest odpowiednia muzyka i śpiewane są pieśni, hymny oraz inne elementy owych starożytnych rytuałów.


http://www.zbawienie.com/bohemian_grove.htmNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 kwie 2010, 19:47 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 21 kwie 2010, 20:26 
Wiemy czym jest Bohemian Grove ale jak napisał autor odkrycia krzyżówki odnośnie Smoleńska:

Cytuj:
... BOHEMIAN może być. To już raz widziałem w jakiejś matrycy. Ale to też tłumaczy się jako Czech. Więc to jest dwuznaczne.aktualizacja:

21.04.2010
19:44

Aktualizacja grafiki: Słowo FSB (moja wersja) 3 litery 1 raz w skoku 1.

Z takiego układu matrycy wynika, że FSB dostało zlecenie od ANGLIA, FRANCJA, POLSKA.

Co jeszcze jest ciekawe w tym?

1) FSB 3 literowe występuje tylko raz w skoku o jedną literę.

2) FSB występuje właśnie tam, gdzie jest krzyż i miejsce, które od dawna uważam za kabalistyczny klucz do rozwiązania tajemnicy katastrofy samolotu.Na górę
   
 
 
Post: 21 kwie 2010, 20:44 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 16:08
Posty: 124
Lokalizacja: skierniewice
Płeć: kobieta
FSB, to może być Federalne Służby Bezpieczeństwa w Rosji powołane na miejsce KGBNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 kwie 2010, 20:50 
Właśnie w takim kontekście było wyszukiwane, jako potencjalnie "oczekiwany" wynik.Na górę
   
 
 
Post: 21 kwie 2010, 21:10 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 16:08
Posty: 124
Lokalizacja: skierniewice
Płeć: kobieta
nie jestem zwolennikiem teorii udziału Rosji w tym zdarzeniu, ale kto wie, ten skrót tak się kojarzy na pierwszy rzut ;)

śledzę różne strony i opinie, żeby rozjaśniło mi się w głowie :roll: :roll:
bardziej podpisuję się pod tymi słowami:

Według wielu źródeł jest widoczne jak na dłoni, że zlikwidowany polski rząd był grupą pro katolicką, która posiadała w swoich szeregach wielu antysemitów. Dla niewtajemiczonych wyjaśnię, że antysemici to ludzie znienawidzeni przez syjonistów.

W przypadku Smoleńska staje się być oczywiste że konflikt pomiędzy Babilonem Wielkim oraz Syjonizmem zaczyna się jeszcze bardziej pogłębiać.

http://zbawienienews.blogspot.com/2010/ ... c-iii.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 kwie 2010, 14:34 
http://www.youtube.com/watch?v=KKk2jlHmMfQ a tu facet ktory przepowiedzial katastrofeNa górę
   
 
 
Post: 25 kwie 2010, 17:30 
Lepiej by powiedział kto ewentualnie maczał w tym brudne łapy.

Lepsza jest p. Mariola która 10 marca 2009 r. przysłała maila do FN pisząc na temat katastrofy prezydenckiego samolotu. Rok i miesiąc przed zdarzeniem. Oczywiście to przypadek a jasnowidzenie to wymysł bosych bambusów z dżungli.Na górę
   
 
 
Post: 27 kwie 2010, 10:23 
Astrolodzy zapowiadali tragedię Lecha Kaczyńskiego
Numer 14 tygodnika „Gwiazdy mówią” z 6 kwietnia 2008 roku zamieścił horoskop braci Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Astrolog Piotr Piotrowski analizował, czy układy planet pozwolą powrócić Jarosławowi do władzy. I stwierdził: W HOROSKOPACH BLIŹNIAKÓW ZAPISANA JEST WIELKA TRAGEDIA – CZY SIĘ ZDARZY? – pytał dwa lata temu Piotr Piotrowski.

W horoskopie analizował głównie działalność polityczną braci. Ale były też stwierdzenia dotyczące ich życia osobistego, które dzisiaj, po tej straszliwej katastrofie w Smoleńsku, która zbiegła się w czasie z ciężkim stanem zdrowia Jadwigi Kaczyńskiej, matki bliźniaków, nagle stają się przejmujące.

Oto co między innymi pisaliśmy dwa lata temu o Lechu Kaczyńskim:
„Z kolei w horoskopie prezydenta aspektowany obecnie przez Urana Księżyc stoi w domu jedenastym, co poskutkuje tym, że Lech będzie musiał zrewidować swój stosunek do niektórych przyjaźni i ludzi, którym zanadto ufa. Trzeba również podkreślić, że Księżyc symbolizuje także matkę i sprawy rodzinne. A to oznacza drastyczną zmianę również na polu osobistym”.
„Wpływ rebelianckiego Urana tworzącego koniunkcję do Księżyca utrzyma się z przerwami aż do pierwszych tygodni 2009 roku. Później zaś Uran znajdzie się w horoskopach Wielkich Bliźniaków w kwadraturze do Słońca, co może się okazać kroplą przepełniającą czarę. Jeśli dopełni się zapisane w gwiazdach przeznaczenie, świat Kaczyńskich runie wtedy jak domek z kart i nikt nie będzie w stanie powstrzymać tej katastrofy”.

Artykuł sprzed dwóch lat, w zestawieniu ze zdarzeniami, których dziś doświadczamy, pokazuje, jak trudna jest sztuka przewidywania przyszłości z ruchu planet. Astrolog widzi w horoskopie jakieś problemy, złowrogi cień, ale siłą rzeczy musi te zapowiedzi odnieśc do zdarzeń, które zna w tym momencie. I rzeczywiście, tragedia się zdarza, ale jej kontekst potrafi się różnić od tego w jakim umieszczał go pierwotnie. Co nie zmienia faktu, że układ planet katastrofę zapowiadał.

Piotrowski interpretował układ planet jako upadek polityczny Lecha Kaczyńskiego, tymczasem był to upadek fizyczny. Ale także pierwotna, polityczna interpretacja horoskopu braci Kaczyńskich autorstwa Piotra Piotrowskiego sprawdza się.
Jest w nim zapowiedziana ogólnonarodowa awantura wokół pomysłu pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu: „bracia mogą jeszcze dokonać gigantycznego spustoszenia w myśl zasady: po nas tylko potop. Bo tak właśnie manifestuje się niekiedy niszcząca siła Urana”.

Z kolei inny znakomity astrolog, Waldemar Galoss, w numerze 9 miesięcznika „Wróżka” z 2000 roku postawił horoskop Lechowi Kaczyńskiemu. Przewidział, że w 2002, kiedy Jowisz wejdzie w znak Raka, Lech Kaczyński ma szansę zostać premierem, wicepremierem, bądź marszałkiem sejmu. W rzeczywistości został prezydentem Warszawy. Waldemar Galoss przewidział dalej, że w 2005 roku „Jowisz, tranzytując ascendent w Wadze, ofiaruje Lechowi kolejny prezent”. Wtedy Lech Kaczyński został prezydentem Rzeczpospolitej.
„Kiepski czas zapowiada mu Saturn w 2010 roku – kontynuuje astrolog – pewnie posypie się zdrowie”.

Gdy Lech Kaczyński, jako prezydent, składał w 2005 roku przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym, Piotr Piotrowski ostrzegał w nr 6 tygodnika „Gwiazdy mówią” z 2006 roku: „W horoskopie urodzeniowym Lecha Kaczyńskiego widać trudności i zagrożenia dopiero w 2010 roku, kiedy Uran i Satrun ustawią się w kwadraturze do Słońca, tworząc złoczynną konfigurację zwaną półkrzyżem, a Neptun ustawi się w kwadraturze do ascendentu”.

Trudno nie uznać, że zarówno Piotr Piotrowski, jak i Waldemar Galoss, ostrzegali Lecha Kaczyńskiego przed zgubnymi dla niego układami planet w 2010 roku, choć różnili się w ich interpretacji.Na górę
   
 
 
Post: 27 kwie 2010, 12:01 
timewave pisze:
Lepiej by powiedział kto ewentualnie maczał w tym brudne łapy.

Lepsza jest p. Mariola która 10 marca 2009 r. przysłała maila do FN pisząc na temat katastrofy prezydenckiego samolotu. Rok i miesiąc przed zdarzeniem. Oczywiście to przypadek a jasnowidzenie to wymysł bosych bambusów z dżungli.Jeśli coś jest planowane, to w eterze pojawiają się obrazy z tym związane, konkretne wizje, wiadomo że nie da się ich umiejscowić w czasie, czy przewidzieć dokładnie co się wydarzy.
Jednak co "wrażliwsi" mogą dostrajać się do konkretnych myśli, czy wibracji, wysyłanych przez tych, którzy intensywnie nad czymś pracują. Najczęściej dzieje się to bez udziału świadomości.

timewave, bardzo zaciekawiła mnie lektura o kodzie biblii, są jakieś postępy? Napisz czy odkryłeś coś nowego.Na górę
   
 
 
Post: 28 kwie 2010, 22:30 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
Wszystko, a przede wszystkim ilość i "jakośc" przepowiedni, wskazuje że ten incydent był (jest) jakimś stałym punktem w przestrzeni zdarzeń, może istotniejszym niż samo 9/11.
Po prostu to musiało się stać, co z tego wynika trudno jednoznacznie określić, ale jedno wydaje się być pewne sceptycy nie będą musieli czekać na 2012, rzeczywistość dopadnie ich wcześniej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 cze 2010, 21:03 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2010, 20:54
Posty: 49
są już jakieś nowe krzyżówki?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2010, 11:52 
Aktualnie jest pewien zastój w odkrywaniu nowych krzyżówek. Niedosyt pozostał. :ninja:

Z krzyżówką dot. katastrofy prezydenckiego samolotu powiązany jest zapis:

"wyludnienie"

- nie da się ukryć, że powódź może skutecznie wyludnić tereny płd. Polski, czyżby tam były największe złoża gazu łupkowego?Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group