Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 lut 2021, 7:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Film The Secret - Prawo Przyciągania - to jedno z uniwersalnych praw Wszechświata, pod które podlegamy tak samo jak w przypadku grawitacji. Przez cały czas. Jednak mało kto z nas wie, czym jest to prawo i jak działa.
Zasada ta decyduje o wszystkim, czego doświadczasz (przyciągasz do siebie) w życiu: jakich ludzi spotykasz, ile masz pieniędzy, jak układa się w związku, co ci się przytrafia. Ponieważ Prawo Przyciągania działa zawsze i na każdy aspekt życia, dlatego bardzo ważne jest to, aby je poznać i nauczyć się korzystać z tej mocy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak ŚWIADOMIE przyciągać do siebie coraz to więcej rzeczy których chcesz, a mniej których nie chcesz, zapraszam do oglądania

phpBB [video]

Lista odtwarzania :

http://www.youtube.com/watch?v=BG9HnG4H ... playnext=1

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 cze 2009, 17:00 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Ale po obejrzeniu tego filmu przeczytajcie to:
http://www.wilber.pl/wiedza/bumeroza/sekret-duchowo-narcystyczna.html
:twisted:

Awatar użytkownika

Mam pytanko: ma ktoś może namiar na Secreta z PL lektorem? Jest na pewno, na CzaryMary jest dvd z gadaniem po polsku.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Awatar użytkownika

http://li7.pl/index.php?option=com_cont ... Itemid=274

Trzeba wysłać smsa by dostać kodzik ale warto , próbka :
http://www.youtube.com/watch?v=YJ1GJuWeH28

Edit:
Był taki kanał na którym było przetłumaczone z lektorem za free na tubie jakaś część , tzn. jaiś kolo na roboczo sam przetłumaczył i wyszło całkiem dobrze , ale nie ma juz go bo sam szukałem

Z secretem warto uważać gdyż implikuje zachcianki naszego ego. Znamy wszystkie interakcje jakie to ze sobą niesie? Nie.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Wejdz na chomikuj.pl tam ktoś będzie miał. Jest tam człek o psełdonimie Alfinek - kolegam ma największą kolekcje filmów jakie widziałem o tematyce jaka nas interesuje. jaszczurki, kosmici wszysko :mrgreen:

Awatar użytkownika

Eeej, mnie na ten przykład interesują jeszcze jakieś ładne panie... Są?
:lol: :twisted: :lol:

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

usunięte sceny z filmu "Sekret"

phpBB [video]

Link

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

W filmie jest podany przykład samochodu. Jeśli chcesz mieć taki jaki sobie wymarzyłeś, musisz wyobrażać sobie, że siedzisz w nim i jedziesz... Jeśli nie masz kasy, to raczej mało prawdopodobne jest, że dostaniesz ferrari... Trochę przesadzili z tym. Niemniej jednak w filmie się przypomina żeby osiągnąć cel, to trzeba mieć pozytywne nastawienie i wierzyć, że można tego dokonać. Mój ulubiony cytat: " Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"- autorstwa Paulo Coelho . Film oglądałem już dosyć dawno i zrobił na mnie pozytywne wrażenie .

Entered Apprentice * 1st Degree

Tu mozesz zobaczyc film "The Secret" po polsku, pełną wersję:

http://www.arystoteles.pl/joevitale.php

(JOe Vitale występujący tam będzie niedługo w Polsce)

Z "Secretem" należy uważać i baaardzo ostrożnie do tego podchodzić o ile w ogóle. Najpierw zadać sobie pytanie co chcę i od kogo.

Jaką władzę, bogactwo otrzymuje - a przede wszystkim od kogo - "elita" w Bohemian Grove.

Wymarzysz sobie dom (jak w "Secrecie") warty 4 mln. dolarów ale ktoś inny będzie musiał na to zasuwać, a co z jego wolną wolą? etc. itp. Czy o to chodzi? Czy o wygodę i złudne poczucie bezpieczeństwa własnego ego?

Takie spełnienie marzeń jakie prośby wysyłającego (podobne przyciąga podobne) - jakie one będą u materialisty a jakie u kogoś z innym nastawieniem do życia i otoczenia.

Awatar użytkownika

timewave pisze:
Z "Secretem" należy uważać i baaardzo ostrożnie do tego podchodzić o ile w ogóle. Najpierw zadać sobie pytanie co chcę i od kogo.

Jaką władzę, bogactwo otrzymuje - a przede wszystkim od kogo - "elita" w Bohemian Grove.

Wymarzysz sobie dom (jak w "Secrecie") warty 4 mln. dolarów ale ktoś inny będzie musiał na to zasuwać, a co z jego wolną wolą? etc. itp. Czy o to chodzi? Czy o wygodę i złudne poczucie bezpieczeństwa własnego ego?

Takie spełnienie marzeń jakie prośby wysyłającego (podobne przyciąga podobne) - jakie one będą u materialisty a jakie u kogoś z innym nastawieniem do życia i otoczenia.

Ale również nie ma się co bać Sekretu ;) Nie przyciągniemy do siebie niczego, czego już w nas nie ma. Tylko trzeba mieć na uwadze to, że nasza wola jest zmienna niczym motyl na wietrze i to, czego chcemy dzisiaj, może jutro nam przeszkadzać. Wiedza zawarta w filmie "Sekret", to wiedza magiczna, która przez wieki była ukrywana. Niech każdy zada sobie pytanie: Dlaczego?
Z jednej strony daje wszystko, ale z drugiej, jeśli zostanie głupio wykorzystana, obróci się przeciw temu, kto z niej korzysta :) Z resztą "Sekret" nie jest niczym, czego byśmy nie robili na co dzień ;) Tak samo, jak codziennie manipulujemy ludźmi w naszym otoczeniu, tylko nieświadomie ;) i znowu pytanie: czy lepiej jest manipulować kimś rozmyślnie, czy przypadkiem i czy jeśli już poznam sztuki manipulacji, to czy mogę je stosować, tak jak robiłem to wcześniej, z tą różnicą, ze teraz o tym wiem, a wcześniej nie byłem tego świadomy? ;)

Ja osobiście polecam film "Sekret", po to, by uświadomić sobie i może nawet zrozumieć siłę naszych własnych myśli. Po to by zrozumieć, że cały świat jest w rękach każdego z nas z osobna i po to, żeby się ewentualnie za niego zabrać, a nie pierniczyć, że jest do dupy - albo coś z nim zrób, albo przestań na niego psiaczyć ;)
Jest taki, jakim sami go tworzymy i jakim sami go chcemy.

Grand Elect Mason * 14th Degree

stosowanie the secret to po prostu tworzenie sobie karmy ktora bedzie trzeba w przyszlosci "oczyścić" -> nawet filmik o tym dawno temu zrobiłem...

Prawo przyciągania, a oczyszczanie karmy
phpBB [video]

Awatar użytkownika

eh Wyspa... sam byś to przeczytał, albo wstawił napisy, bo Iwona przy takich tematach brzmi jak kupa ;)

Awatar użytkownika

Jako wytłumaczenie "prawa przyciągania" to jest to dobry motyw, natomiast jako wizualizowanie sobie bogactw, które mają zaspokić nasze EGO to nienajlepiej - zresztą dobrze,że pojawiaja się fizycy kwantowi
(i znany dr z "what the bleep 1 i 2"), którzy pokazują połączenie tego co duchowe i naukowe - choć nadal uważam, ze nalezy z tego filmu raczej wynieśc tworzenie intencji i celów, które mają być nie tylko dobre dla mnie jako jednostki lecz dla ogółu w jego finalnym rozrachunku, bo pragnienie dobrej fury czy odjechanego domu za 4 mln papierów - to jest raczej wizualizacja celów, ale pod górkę i dalej tak naprawdę stoimy w miejscu - choć rozumiem,że to jest skierowane do przeciętnego amerykańskiego wizjonera o śnie w rzeczywistości - a to jak się okazuje nie jest istotą samego sekretu, bo nadal za tym nie idzie w parze rozwój wewnętrzny, o którym zaś mówił min.: Nassim Haramein w swoim wspaniałym wykładzie!
Myślę,że dobra przeciwwagą dla tego materiału (bo i książka sekret też jest na polskim rynQ do kupienia) jest wspominany przeze mnie już wczesniej (w innym temacie - osobnym http://davidicke.pl/forum/transerfing-rzeczywisto-ci-t795.html ) "Transerfing rzeczywistości" (http://www.transerfing.pl), który jest spojrzeniem na to samo prawo przyciągania tylko w nieco odmienny sposób i bardziej nam tutaj odpowiadający (jestem w trakcie pochłaniania ;) ) i nie w amerykańskji sposób tylko bardziej nam zbliżony (autor jest rosyjskim fizykiem) - polecam.

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

trzysz: robiłem to dawno temu :P -> teraz zrobiłbym to troszke lepiej ;-)

Szkolenie o przyciąganiu pieniędzy, miłości i nie tylko za 1/10 ceny:

http://www.arystoteles.pl/joevitale.php

zobacz jak zmienisz swoje życie tworząc sobie tyle karmy ile tylko ci się uda hehe :P -> zobacz jak będzie fajnie zejść tu ponownie i znowu tworzyć karme aby znowu zejść tu ponownie i tak w kółko! -> zobacz jak fajnie jest ignorować nauki Buddy o wyjściu z koła reinkarnacyjnego hehe :roll: ale co tam nauki Buddy! pieniądze! szczędzie! chce być szczęsliwy i miło spędzać czas na Ziemi hehe -> jestem na wakacjach! bawmy sie! :| :| :|

Awatar użytkownika

Marudzisz Wyspa - to tylko przejażdżka, a każdy ma swój rozum ;)
Tak to jest z człowiekami - nie nauczysz nikogo przez lata, że ogień parzy, ale on sam nuczy się tego w ułamku sekundy, kiedy włoży rękę w ognisko ;)

A skoro już o tobie, to tak mi się skojarzyło, odnośnie twojego filmiku "Prawo przyciągania, a oczyszczanie karmy" - 10 przykazań jest dla owiec, które nie kumają o co chodzi, a prawo, którym się kieruje człowiek zaczynający myśleć, nawet jeśli nie przeczytał żadnej książki, ale po prost zaczyna dostrzegać wewnętrznie o co chodzi, to pojedyncze prawo miłości, które jeszcze Jezus rozbił na dwa - nawet go nie trzeba formułować, bo dopóki się go nie poczuje i tak nie będzie się wiedziało, jak je zastosować. Za to kiedy się je zrozumie, nie będzie żadnego innego, a to zrozumienie wypływa właśnie z karmicznego bagażu, czy może raczej skarbu.

Ani zamiłowanie do tworzenia karmy, ani strach przed nim z prawa karmy nikogo nie uwolni - dopiero harmonia w systemie sprawi, że nie będzie ono już potrzebne lub nie będzie sprawiało problemów, bo zostało zharmonizowane ;) To o czym mówisz wynika ze strachu przez karmą lub kolejną inkarnacją - strach nikogo daleko nie zaprowadzi. Wiedza mędrców jest bezużyteczna bez odpowiedniej perspektywy, której nie da się nigdzie nauczyć - zdobywa się ją przez doświadczenia, a karma to właśnie zapis doświadczeń.
Czyli możnaby powiedzieć, że w prawie karmy jest również jego rozwiązanie ;)

Cytuj:
Z secretem warto uważać gdyż implikuje zachcianki naszego ego. Znamy wszystkie interakcje jakie to ze sobą niesie? Nie.

hmmm, ja osobiście uważam, że celem naszej egzystencji zbieranie doświadczenia i rozwój naszej istoty (jakkolwiek kto ją nazwie - jaźń, świadomość, duch, dusza etc.)
stąd też zgłębianie sekretu jest bardzo dobre
ale Zgłębianie przez duże Z, nie zauroczenie się jak po obejrzeniu reklamy w TV
tylko sięgnięcie do innych źródeł aby sprawdzić o czym oni tam w tym sekrecie trąbią, poza tym - robienie doświadczeń we własnym życiu, analiza, obserwacja etc.

mi bardzo do gustu przypadły książki państwa Hicks, ponoć Sekret bazuje na ich pracach, licho wie, ale polecam książki tego małżeństwa ponieważ nie dość że temat jest potraktowany poważnie i obficie, to okazuje się, że temat traktuje o duchowości, o istocie, o rozprzestrzenianiu się Dobra, o kontakcie ze swoją boską cząstką, o harmonizacji z nią itd.
czyli w tym momencie ego schodzi na dalszy plan, nie ma mowy o jego wzmacnianiu, człowiek ma przykładowo zachcianki materialne, ale nie mają one nad nim władzy, robi coś z radości robienia/doświadczania, z radości współdziałania z innymi ludkami na tej planecie
w ten sposób małymi krokami opuszcza zaściankowe pole ego, które żyje strachem, obawami, zazdrością, które nakazuje gromadzić,
a stopienie się z "wewnętrzną istotą" jak to Hicks'owie opisują niesie miłość, człowiek jest w stanie w takich momentach skupiać się tylko na tym co wzniosłe, na doskonałości w drugiej istocie, na doskonałości w doświadczeniu, inaczej harmonizacja odpada i prawo przyciągania niesie nam niechciane doświadczenie (mimo że wydaje się nam, że przecież skupialiśmy się na pozytywnej stronie)

hmm, nie chciałbym aby mi tu wyszedł jakiś pseudopamflet ani pisanie nawiedzonego człowieka, więc już skończę
dodając: wiele w moim życiu się zmieniło i poukładałem sobie od czasu, gdy wniknąłem w prawo przyciągania
ale wniknąłem nie z nastawieniem: co to za njuejdżowy badziew,
albo z nastaweniem: huurrrra! teraz mogę robić cuda i lecę zamawiać Merca w salonie!
lecz z nastawieniem: ciekawe co to takiego,
a potem: teraz sprawdzę co z tego wyjdzie
i tak pomału do przodu, a teraz przepełniony jestem radością, za moje życie, choć czasami dołki są, jednak jak spojrzę wstecz to jakościowo mocno na plus się zmieniło, bardzo mocno

pozdrówka!

Intendant of the Building * 8th Degree

Dzieki Bogu, ze Was mam na tym forum, ile ja sie czasami naplacze czytajac wasze madrosci (placz radosci :bużki: ) Wspaniale ,ze mozna plynac z wiatrem, a nie wkrecac sobie, niczego na sile. Tylko prosic o to co niezbedne, do naszej egzystencji i rozwoju. Ten sekret "prawa przyciagania" do niczego nie jest mi potrzebny, wystarczy modlitwa.

Awatar użytkownika

quanta - czy modlitwa nie jest formą prawa przyciągania?
a skoro mowa o niezbędnych do egzystencji i rozwoju rzeczach - czy w ogóle musimy o nie prosić?
Jak się tak zastanawiam nad tym, badając swoje życie od urodzenia (z pomocą opowieści, bo nie pamiętam dalej jak do 4tego roku życia, a i tam już tylko urywki ;) ), to właściwie o rzeczy niezbędne do istnienia i rozwoju nigdy prosić nie musiałem. A nawet przeciwnie - te wydarzenia, które najbardziej kształtowały to, kim jestem dzisiaj i jak patrzę na świat pojawiały się nieoczekiwanie i w tedy, kiedy się ich nie spodziewałem. Chociaż zawsze pragnąłem duchowej mądrości, więc może to było taką modlitwą intencji, bez wypowiadania słów, ale nienasyconym uczuciem... cóż, każdy medal ma dwie strony ;)

wanieq - bardzo ciekawy opis i co najważniejsze ze swojego doświadczenia :)
witaj na forum ;)

Jasne, ze modlitwa jest tym samym. W modlitwie do Boga prosi sie o pomoc, opieke i to raczej dla swoich bliskich, a nie o dobrobyt lub przepych. W "sekrecie" mowia: pros o co chcesz, jakos nigdy nie smialam prosic o rzeczy materialne. Rok temu nie mialam zielonego pojecia o takich ludziach jak Wy.Dostalam wiecej niz oczekiwalam i dlatego teraz moge sie cieszyc, bedac z Wami :)

Awatar użytkownika

quanta pisze:
W "sekrecie" mowia: pros o co chcesz, jakos nigdy nie smialam prosic o rzeczy materialne.

Ostatnio miałem ciekawą rozmowę na temat Alistera Crowleya i jego nauk pt "Czyń swoją wolę", za które dostał niezły lincz i ogólnie stał się ikoną ego-satanizmu i negatywnego okultyzmu. Sam jednak z czasem dochodził do ciekawych wniosków i zachęcał swoich uczniów do otwarcia się na absolut i jedność całego stworzenia. Nie przestał mówić "czyń swoją wolę", ale być może inaczej zaczął pojmować te słowa.

Podobnie jest z sekretem - możesz prosić o co tylko chcesz, ale jeśli jesteś osobą godną tego sekretu, nie będziesz raczej prosić o pierdoły ;) choć nawet gdyby się o jakąś pierdołę poprosiło i ją otrzymało, a wciąż było ukierunkowanym na coś wyższego, intuicja sama wytłumaczyła by, że nie warto - w tym kryje się wielka mądrość, w samodzielnym doświadczeniu i słuchaniu swojego wewnętrznego nauczyciela, a nauka z takiego doświadczenia (jeśli się ją właściwie odczyta) jest o niebo większa i bardziej wartościowa, niż nauka na tzw cudzym błędzie.

Jak to mówią: Każdy złoczyńca, jest przyszłym świętym - każdy święty, jest byłym złoczyńcą :zęby:

Awatar użytkownika

W tym filmie w skrócie jest wszystko dobrze wytłumaczone:

phpBB [video]

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Modlitwa dobra rzecz. U mnie tak właśnie było, że zanim pojawiło się to prawo przyciągania, to najpierw w zaciszu swojego pokoju, często lężąc i zasypiając, modliłem się. Tak jakbym czuł, że jest coś więcej niż to co moimi fizycznymi zmysłami mogę objąć. I prosiłem o zrozumienie. Pewnie sam w ten sposób odpaliłem u siebie ten program :-) dzięki temu prawo przyciągania przyniosło lektury, doświadczenia i wnioski, które skierowały mnie bardziej w stronę tego sekretu.

Ciekawe jest to, że najpierw, gdy pojawiły się te sprawy z PP, to modlitwa poszła na bok. To coś takiego, jakbym próbował i co najważniejsze - twierdził wręcz, że mam jakiś mechanistyczny sposób na kreację marzeń.
I przez długi czas to zgłębiałem, stopniowo wracając do swojego boga. Czyli zrozumiałem, że dzięki zjednoczeniu się ze swoją boskością czynię cuda.
A co oznacza zjednoczenie ze swoją boskością?
Gdy jest mi dobrze, gdy mnie zalewa spokój, taka błogość, gdy jestem zauroczony, lub też gdy jestem podekscytowany (ale pozytywnie, nie w złośliwej gorączce jakiejś), gdy kogoś podziwiam, gdy okazuję szacunek, gdy wyrażam podziw, gdy chwalę - wtedy jestem zjednoczony z bogiem.
Oczywiście można kontemplować modlitwę w jakimś zakonie, można medytować godzinami ale bóg jest odlotową istotą która woli radość niż zamartwianie się.
Czyli każde "wyższe uczucie" które objawiam jakby z automatu odnawiało połączenie z boskością. Warto dodać - połączenie które jest non stop na swoim miejscu, tylko je zablokowałem.
I wtedy dzieją się największe wspaniałości w moim życiu. Życie po prostu układa się samo. Można powiedzieć że dzieją się cuda. Myślę o czymś i po krókim czasie jest.
Oczywiśćie mogę też odcinać się od boskości, mogę koncentrować się na obawach, troskach, żalach, złości, zazdrości, etc. i przez to tworzę w swoim doświadczeniu bolesne doznania. Co zresztą robię :-D ale gdy łapię się na tym, że mnie trafia piorun złości, to często przypominam sobie, że to do nikąd nie prowadzi i jestem w stanie przenieść uwagę na coś pozytywnego. Choćby pomyśleć o ukochanej dziewczynie, o wspólnych wakacjach, albo o gokartach z kumplami. I wtedy pojawia się uśmiech, a burza negatywnych emocji odchodzi.
Póki co lepszego sposobu nie znalazłem i to polecam :-)

Awatar użytkownika

siemka !

Wie ktoś może gdzie można ściągnąć pełną wersje sekretu z lektorem ?

Musze komuś pokazać film a mam na to 3 dni.. więc bardzo dla mnie ważne ;/

Awatar użytkownika

torrenty.org tam ostatnio go widzialem

aha jeszcze jest w kinieonline (kino-online.name) mozesz na biezaca obejrzec bez sciagania

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Niezłe to kino online, nawet ponoć można ściągnąć jak się film spodobał,
bardzo nowocześnie...
;-) :-D

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jedna z lepszych stron wedlug mnie z tym i innymi filmami o tej tematyce.Oprocz tego sporo ebookow:

http://mrfire.pl/sekret-polskie-napisy-pelna-wersja/

ENJOY :tak:

Obrazek

Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, 17:58 przez Lipton, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]