Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 22:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Niestety wyglada na to, ze pieniadze i tu namacily. Pieniadze i konflikt ego - tak mysle...

Dziennikarka Sonia Poulton odeszla/wyrzucili ja z TPV. Poszlo o pieniadze. Sonia zarzucila D.I. brak transparentnosci w wydawaniu uzbieranych pieniedzy. Od wolontariuszy (tak pisze w swoim statemencie) slyszala, ze pieniadze sa wydawane lekka reka na imprezy, zamawiane jedzenie z pubow, nawet pieniadze dostala osoba,ktora mieszka w wynajmowanym z Icke mieszkaniu, a nie pracuje w TV. Podobno zniknela gdzies kamera a wolontariusze sa wykorzystywani i pracuja po wiele godzin. Zarzadala wyjasnienia i przedstawienia na co ida/poszly pieniadze uzbierane na telewizje.
Sonia odeszla poniewaz stwierdzila iz pozostanie tam (w tv) dluzej, bedzie zle dla tego o co walczy i za czym stoi.

Tutaj oswiadczenie dziennikarki:
http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?67179-Allegations-against-david-Icke-The-Peoples-Voice-from-Sonia-Poulton
Sonia ma juz w planach zrobienie czegos podobnego do TPV.

Po oswiadczeniu Sonii na stronie TPV pojawilo sie ogolne rozliczenie z ktorego wynika, ze na wyplaty dla pracownikow poszlo ponad 75 tys. funtow. Kamera nie zniknela tylko zostala zgubiona (pozostawiona w pociagu - tu w Londynie ludzie sa bardzo roztargnieni i rzeczywiscie zostawiaja rozne rzeczy) przez jedna wolontariuszke. Kamera kosztowala 400 funtow.
Tu rozliczenie:
http://www.thepeoplesvoice.tv/financial-statement-june-2013-to-january-2014/
Przypominam, ze zebrano ponad 300 tys. funtow.

Rowniez oswiadczenie wydala TPV. Stwierdzili, ze Sonia juz 3 razy straszyla ich, ze odejdzie w srodku programu na zywo jezeli nie zrobia tak jak ona chce. Stwierdzili, ze wszystkie te zarzuty sa powodowane zlosliwoscia.

Teraz ogladam co ma Icke do powiedzenia na ten temat wiec jak ogladne calosc to dopisze jak to z jego strony wyglada.
Oswiadczenie Davida Icke dot. Sonii Poulton od 13 minuty i 15 sekund:

phpBB [video]

Film jest nakrecony z recznej kamery poniewaz bylo to w czasie gdy caly ich sprzet po prostu "padl" - nie dzialal z jakiegos powodu.

Icke powiedzial,ze Sonia nie dala im zadnych konkretow i danych, jezeli chodzi o te pomowienia. Nigdy wczesniej nie pytala sie o pieniadze tylko dzien po tym jak w 6-godzinnym programie na zywo uparla sie aby puscic jej material (miala przygotowac cos innego). Znowu zagrozila, ze odejdzie wiec puszczono to co chciala ale dnia nastepnego Icke dostal emaila z zapytaniem gdzie sa pieniadze i na co wydane. Wiadomosci o rzekomym zlym rozprowadzaniu finansow miala od dwojki wolontariuszy, ktorzy jakis czas temu z telewizji odeszli i rozgadywali rozne rzeczy o finansach stacji.
Obecnie jest w przygotowaniu dokladne, dzien po dniu, pens po pensie, rozliczenie.
D.I. pracuje w telewizji jako wolontariusz i nie bierze za to zadnych pieniedzy, oczywiscie czesc pracownikow pracuje na pelen etat platny.
Pod koniec Icke powiedzial, ze Poulton jest jak motyl na grzbiecie slonia.

Moje zdanie na ten temat?
Widze tutaj pokloconych dwoje ludzi i obrazone ego. Nic wiecej.
Kupowali jedzeni na wynos - coz w tym zlego jak pracuja za darmo i dlugo. Wyposazenie takiego studia na pewno pochlonelo mnostwo pieniedzy. Studio mozecie zobaczyc tutaj przed:
phpBB [video]

I po:
phpBB [video]

I mysle, ze ta cala "afera" wyjdzie na dobre obu stronom: Sonia nabrala nowego doswiadczenia w telewizji, poznala produkcje od kuchni i moze ruszyc ze swoim pomyslem a TPV dzieki temu, ze beda tranparentni z finansami pozyskaja nowych sponsorow, wiecej ludzi chetniej da na projekt.

Tak jakos mi sie nasunelo powiedzenie: Psy szczekaja a karawana idzie dalej.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 sty 2014, 23:38 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Nie wiem co się dzieje w TPV, ale uważam i uważałem p.Poulton za balast. Bardzo powierzchowne dziennikarstwo, kopia mainstreamu, ciężko się ją oglądało i słuchało. Przyjdą lepsi, młodzi nie spaczeni systemem...

Ps. Sonia Poulton wywodzi się z mainstreamu, pracowała tam wiele lat...

Ps2. A mój nos poszukiwacza spisków mówił mi, że ona była wtyczką NWO, aby rozwalić TPV od środka...

Ja ogladalam tylko raz jej program na TPV o chemtrails i jakos tak wyczuwalam, ze ona powinna troche wiecej wiedziec na ten temat i zadawac troche inne pytania gosciom. A tak, to troche wygladalo jakby nie byla przygotowana i ten program byl taki wlasnie jak pomiedzy mainstreamem a alternatywa.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

My nazywalismy ja Sonia Pollution od samego poczatku :D
Juz od 13 stycznia Mark Windows bedzie mial swoj program od poniedzialku do piatku i z tego sie bardzo ciesze, bardzo lubie jego program Windows on the wolrd, ma duza wiedze i zaprasza ciekawych gosci.
Ja osobiscie chcial bym zobaczyc wiecej programow z udzialem samego Ickea i Kennetha O'keefa.
Mam jeszcze mieszane uczucia co do Melisy Hawke, tej od Wakey Wakey, wyczuwam od niej dziwne wibracje i pamietam podczas wywiadu z O'keefem on dziwnie na nia patrzyl podejrzliwie, pewnie tez cos wyczul.

Awatar użytkownika

neo13 pisze:
Mam jeszcze mieszane uczucia co do Melisy Hawke, tej od Wakey Wakey, wyczuwam od niej dziwne wibracje i pamietam podczas wywiadu z O'keefem on dziwnie na nia patrzyl podejrzliwie, pewnie tez cos wyczul.

Być może, jest to dziwna babka. Na razie nie ma na to dowodów. Według mnie może być osoba shillem, ważne co ona będzie robiła - może przejdzie na 2 stronę i globalistom nabruździ. Kto wie? Po owocach ich poznamy...

Każdy kto żąda od Icke i spółki absurdalnego rozliczanie każdego pena, dlaczego najpierw nie zajmie się defraudacją w serwujących gówno TVP, czy BBC na które płaci? Ja na TPV płacę i jestem zadowolony jak nigdy!

Zrobić całodobową TV na wysokim poziomie za 300.000 funtów to naprawdę nie lada sztuka - sam roczny wynajem pomieszczeń to pewnie z 75.000Ł pochłonął.

Ps. Po aferze z kretem/kretami, od razu przelałem kasę dla TPV - i trzymam za nich kciuki...

A propos tego programu Wakey Wakey.
Ogladaliscie wczoraj/dzisiaj ten program. Gosciem byla Sherry Peel Jackson (tax whistleblower), byla pracownica IRS czyli amerykanskiego urzedu podatkowego.
Bardzo ciekawy program, cudownie pozytywna energia od obu pan bila :)
No i informacje przekazane przez p.Jackson baaaardzo ciekawe.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

http://tagen.tv/vod/2014/02/glos-ludzi/

W okolicy czasu 6:56 jest przetlumaczone nieodpowiednio. D.I. mowi, ze pieniadze wracaja do stacji, a nie do sponsorow - jak przetlumaczono. Zreszta to byloby nielogiczne.
To sponsorzy daja pieniadze na reklamy w TPV i dzieki temu stacja moze istniec i sie rozwijac.

Okolo 8:54 tlumacz mowi: "nic nie jest rzeczywiste to iluzja" A naprawde Icke mowi: "In fact non of this is solid is holographic", czyli "nic z tego nie jest stale jest holograficzne"

Sorry, ale dla mnie to jest jednak roznica, szczegolnie w swietle tego co mowi D.I.

A tutaj jeden z lepszych wykladow Davida jaki slyszalam. O Archontach, opetaniu i o tym w jaki sposob jaszczury rzadza elitami. Niestety nie przetlumaczony ale mam nadzieje, ze ktos to w przyszlosci zrobi, bo naprawde warte:

phpBB [video]

Edit: A dzisiaj tak z ciekawosci chcialam zobaczyc gdzie sie miesci telewizja i co zobaczylam? Ano miesci sie w wysokim biurowcu w ksztalcie....trojkata. Taj wyglada z gory.
https://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl trzeba wpisac post code (adres): Wembley HA9 6DE
Chociaz na zdjeciach tutaj: http://wembleypoint.com/#!/page_home
widac bardziej, ze jest zbudowany w formie heksagonalnej.
Dziwne...

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Co teraz dzieje się z TPV, że nie nadają?

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Odpowiedź na to jest min. tutaj, film będzie przetłumaczony,
póki co dla znających angielski wyjaśnienie jest tutaj.
Ot ego współproducenta TPV oraz Sonia Poulton załatwiły sprawę z TPV.

phpBB [video]

I jeszcze więcej od kolejnej osoby która miała tę nieprzyjemność,
by z nią współpracować, przy takim postępowaniu już niedługo
wszyscy się na niej poznają. Gdy ktoś nie chce pracować dla niej
i za nią za darmo natychmiast zostanie przez nią zaatakowany
oraz obsmarowany. Facet który sam w dzieciństwie był ofiarą
molestowania zaoferował się by założyć jej stronę ale gdy przyszło
do zapłaty za podstawowe oprogramowanie (stronę robił za darmo)
natychmiast go obsmarowała i podała jego dane osobowe w sieci
nazywając go pedofilem ukrywającym innych pedofili oraz
oszustem ktory próbował wyciągnąć od niej pieniądze.
Obecnie ma wytoczyć jej postępowanie odszkodowawcze
o cyberstalking i pomówienia oraz oszustwa finansowe.

http://www.davidicke.com/headlines/one-mans-experience-of-sonia-poulton-posted-on-youtube/

Obrazek
Obrazek

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

jeszcze miesiac temu nadawali, byc moze teraz jest wakacyjna przerwa.. jak na razie maja ponad milion obejrzen i 17k zapisanych.. nie jest zle.. pisalem do nich zeby przyciagali grube ryby ze swiata spisku i ze te grube ryby powinny robic to za darmo.. i teraz dopiero sie czlowiek poznaje kto jest prawdziwy a kto robi to dla pieniedzy.. wszyscy ci wielcy przemawiacze i poszukiwacze sie pochowali.. czemu nie wspieraja TPV.. szczegolnie ci ludzie ze swiata UFO
to sa oszusci i naciagacze, odgrzewaja stare kotlety co pol generacji, te same ksiazki i te same historie..
osobiscie uwazam ze DI powinien zalozyc partie :)

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Wrócą przerwa techniczna na przeorganizowanie się ku lepszemu :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]