Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 gru 2019, 16:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 sie 2009, 8:05 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
Panie i panowie... Przedstawiam Wam OPUS, zwany także Sekretem 2. Napisy PL. [Około 1.5 GB RARów, Czas około 1.15 minut]
Ciekawią mnie Wasze opinie na temat obrazu... Zapraszam.

Kod:
http://rapidshare.com/files/268300049/OPUS__The_Secret_2_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/268340793/OPUS__The_Secret_2_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/268400721/OPUS__The_Secret_2_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/268467440/OPUS__The_Secret_2_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/268472572/OPUS__The_Secret_2_.part5.rar
http://rapidshare.com/files/268950618/OPUS__The_Secret_2_.part6.rar
http://rapidshare.com/files/268572815/OPUS__The_Secret_2_.part7.rar
http://rapidshare.com/files/268997006/OPUS__The_Secret_2_.part8.rar

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 sie 2009, 8:05 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 19 sie 2009, 8:48 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
a o czym to? ;-) nie lubie rapidów ;sNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 sie 2009, 10:15 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 18 cze 2009, 13:50
Posty: 11
Znalazłem w sieci ciekawa recenzję filmu:

"Wieczorny wiatr wiał od morza. Mały chłopiec wychylał się przez barierkę na statku, aby obserwować uciekające fale. Jego wzrok wędrował po zamglonym horyzoncie. Gdzieś tam zostawił wszystko, co znał, a teraz płynie w nieznane.

Wilgotny wiatr pachniał intensywnie. Chłopak wziął głęboki wdech, gdy nagle z oddali dobiegła go niezwykła melodia? Wstrzymał oddech, aby uchwycić jeszcze klika taktów. Odwrócił się gwałtownie i pobiegł w stronę dźwięków.

Płynąca melodia prowadziła go coraz bliżej i bliżej. Raz mocna i gwałtowna, raz uwodząco łagodna i delikatna. Jeszcze tylko kilka stopni. Chłopiec biegł ku muzyce najszybciej jak potrafił. Gdy wypadł zza rogu, gwałtownie zahamował. Wtedy pierwszy raz zobaczył skrzypce.

violin 4 inspirujące filmy, które wyprowadzą Cię z kryzysu cz.4 Mężczyna odłożył instrument i widząc fascynację w oczach chłopca, zapytał: ?Myślisz, że możesz być w tym najlepszy na świecie??. Chłopak skinął głową. Skrzypek wyciągnął mały zeszyt i polecił mu napisać: ?Jestem najlepszym skrzypkiem w całej historii muzyki.? Kazał czytać to zdanie codziennie i wyobrażać sobie, że tak jest. Powiedział mu także coś jeszcze.

Chłopiec odwrócił się i odszedł uradowany. Dla niego świat się zmienił. Gdy wysiadał ze statku w Nowym Jorku, wiedział jaki jest jego cel. Miał wtedy 7 lat.

Tak rozpoczęło się DZIEŁO jego życia.

?The Opus? to bliźniacza wersja słynnego już na całym świecie ?The Secret?. Niektórzy nazywają go kontynuacją ?Sekretu?, gdyż osoby występujące w filmie oraz sposób realizacji częściowo pokrywają się z filmem Rhondy Byrne.

?The Opus? to nie tylko fascynująca historia słynnego wirtuoza Vincenzo Vivaldiego, lecz przede wszystkim recepta na to, jak odnieść sukces i przejść od wizji do realizacji marzeń.

?Każdy z nas jest instrumentem i tworzy swoją własną symfonię, dzięki temu, co robi ze swoim życiem? ? mówi Douglas Vermeeren ? 34 letni reżyser, który na potrzeby filmu przeprowadził wywiady z 400 najwybitniejszymi ludźmi sukcesu z całego świata.

Film niezwykle inspiruje i ma mocne przesłanie. Każda z przedstawianych osób, mówi do Ciebie wprost i niewprost: ?Uczyń ze swojego życia prawdziwe dzieło! Możesz to zrobić, bo masz w sobie ukryty, niezwykły potencjał. Odkryj go i znajdź wizję, za którą podążysz. Zaplanuj drogę do celu krok po kroku i zacznij realizować swoje marzenia teraz!?

Przedstawieni w filmie przedsiębiorcy, autorzy, mentorzy, sławni mówcy, milionerzy ? każdy z nich opowiada własną historię sukcesu i poświadcza swoim życiem każde słowo.

Ktoś kiedyś powiedział, że mentor to osoba, która wierzy w Ciebie bardziej niż Ty sam. Jack Canfield (autor słynnej serii książek ?Balsam dla Duszy?), Joe Vitale (twórca hipnotycznego marketingu i pisania), Frank MaGuire (współzałożyciel Fedex) i wielu innych mentorów napełni Cię energią i motywacją, aż po same brzegi. Po raz kolejny wielcy tego świata przypominają, że aby odnieść sukces w życiu, musisz najpierw wiedzieć, czego pragniesz.

Wszystko zaczyna się od WIZJI.

Gdy Vincenzo jako mały chłopak zszedł na ląd po długiej podróży, wiedział, że zostanie najwybitniejszym skrzypkiem w historii. Po prostu czuł to całym sobą. Codziennie rano stawał na stołku i udając, że gra na skrzypcach, wygrywał w wyobraźni najwspanialsze koncerty. Później kłaniał się elegancko mając w uszach burzę oklasków. Mimo, że nie miał jeszcze skrzypiec, czuł się jak mistrz. Miał wizję?

Określanie wizji to szukanie tego, co kochasz robić, co napełnia Cię energią i spełnieniem. Aby to znaleźć szukaj wewnątrz siebie. Dokładnie przyjrzyj się wartościom, które są dla Ciebie najważniejsze. Wizję odczuwa się sercem, nie rozumem. Tylko to, co kochasz i porusza Cię do kości ma szansę na realizację. Odrzuć wszelkie ?powinienem? i ?muszę?, które mogłyby Cię ograniczać. Uwierz w siebie i zadawaj sobie pytanie: ?Co jest dla mnie sukcesem??

Gdy podejmiesz decyzję, PLANUJ i DZIAŁAJ!

Pewnego dnia przechodząc ulicą nasz mały mistrz zobaczył na wystawie sklepowej skrzypce. Jego ciało przeszył dreszcz podniecenia i wiedział, że jego największe marzenie zaczyna się spełniać. Matka kupiła mu wymarzony instrument i jeszcze tego samego dnia spod palców Vincenzo popłynęły dźwięki. Nie były to jednak przyjemne tony?

Jak mówią, najtrudniej jest zacząć. Pamietaj, że ludzie sukcesu nie są perfekcjonistami. Nie czekają na idealny moment, na zgromadzenie wszystkich zasobów i kompletnej wiedzy. Najwięksi tego świata improwizują wiedząc, że wiedza, ludzie, zasoby pojawią się na ich drodze, gdy będą konsekwentnie działać. Skoncentruj się na tym, co już teraz możesz zrobić i po prostu zrób to!

Otaczaj się ludźmi, którzy wierzą w to, co robisz. Często nie będzie to Twoja rodzina, przyjaciele czy współpracownicy. Szukaj wsparcia wśród ludzi, którzy osiagnęli to, co Ty chcesz osiagnąć. Ucz się od innych i bierz od nich to, co jest dla Ciebie dobre.

Cokolwiek się dzieje, IDŹ NAPRZÓD!

Lata mijały, a Vincenzo z małego chłopca zmienił się w młodzieńca. Jedyne co się nie zmieniło to pasja i wiara w to, że będzie grał jak mistrz. Chłopak pracował fizycznie, aby zapłacić za lekcje skrzypiec. Z czasem jęczenie strun zamieniło się w ulotne dźwięki. Był coraz lepszy, choć wiele brakowało mu do doskonałości. Jego serce przepełniała radość oraz wdzięczność. Nagle pewnego dnia obudził się i otaczała go ciemność? Vincenzo stracił wzrok na zawsze.

Kiedy uczysz się czegoś nowego, na Twojej drodze mogą pojawić się przeszkody. To całkiem naturalne. Tego wymaga nauka i rozwój. Mógłbyś nazwać je porażką i przez to odebrać sobie energię. Możesz jednakże zrozumieć i przyjąć, że to wydarzenie, które wydaje się trudne, w konsekwencji Ci służy. Dzięki niemu uczysz się i rozwijasz, nieustannie stając się lepszym z dnia na dzień. Ważne, abyś zachował spokój i zastanowił się, co jest w tym dobrego. Wtedy wszystko zmieni oblicze.

Vincenzo, gdy odkrył, że nigdy już nie będzie widział, postanowił sprzedać skrzypce. W jego mniemaniu nie mógł się już uczyć. Nie widział przecież nut, nie mógł ich odczytać. Sklepikarz, któremu Vincenzo zamierzał odsprzedać skrzypce poprosił go o ostatni utwór. Kiedy Vincenzo grał, muzyka popłynęła z głębi jego serca i duszy. Czegoś takiego nigdy wcześniej nie odczuł. Zabrał skrzypce i postanowił, że zawsze już będzie wierny swojej pasji.

Twoje DZIEŁO to nie tylko to, co robisz, lecz co pozostawiasz po sobie dla innych!

Różnica między ?Sekretem? a ?The Opus? leży właśnie w tym powyższym zdaniu. Sekret pokazuje jak dzięki prawu przyciągania możesz osiągnąć to, czego pragniesz. ?The Opus? mocno akcentuje, że nie jest ważne co masz, lecz ile dajesz z siebie innym.

Dzielenie się wiedzą, narzędziami, miłością, pozytywnymi emocjami i nastawieniem jest najważniejszym zadaniem każdego z nas. Tylko tak dzieło Twojego życia może stać się wielkie."
źródło: http://blog.synergia.org.pl/inspirujace ... yzys-cz-4/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 sie 2009, 10:41 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
Szkoda,ze nie na polski serwer bez limitow np: odsiebie.comNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 sie 2009, 21:27 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2009, 11:51
Posty: 980
Płeć: mężczyzna
Dla tych co nie lubią RS patrzeć tutaj: http://www.mininova.org/tor/1830949 :)

_________________
W jedności siła nie w budowanych murach
Wszystko ma swoją głębię
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 sie 2009, 21:31 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
quanta pisze:
Szkoda,ze nie na polski serwer bez limitow np: odsiebie.com

Nie kumam... Czy 15 minut oczekiwania po zaciągnięciu jednego parta to aż taka straszna kara? Nie jestem fanem tego czy innego FTPa, ale ze znanych mi jedynie rapid nie zrywał mi połączeń. Reszta zawsze wykazywała jakąś chęć psucia mi humoru...

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sie 2009, 7:45 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
a czy mozecie podac aktualne napisy do tej wersji, bo na napisach.pl jest kilka i nie są zsynchronizowane.
Ułatwi to podawanie puytki z filmem dalej.

_________________
Dziękuję za świadomość wszystkich ludzi oraz miłość i radość wynikającą z wolności umysłu pozwalającej być TERAZ i TU !!!

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TVNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sie 2009, 9:34 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
co do rapida jeszcze to np z przeklej.pl można sobie getrightem sciagac i wznawiac połączenie nawet jak zostanie zerwane a z rapida się nie da no chyba że ma sie premium ale 99% ludzi nie ma premium ; p -> dla mnie jak dla 99% ludzi sciaganie z rapida wiecej niz kilku częsci to kara :P bo nie chodzi o te 15min ktore sa upierdliwe ale o to że max idzie 128kb/s a jak ktos ma szybsze łącze to co? sciska go ;-)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 wrz 2009, 0:41 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 maja 2009, 18:47
Posty: 705
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: mężczyzna
@ szukający prawdy
Napisy są spakowane razem z obrazem wideo, po rozpakowaniu masz je od razu w jednym folderze, nie musisz nigdzie szukać na zewnątrz.

Drogi Wyspo, coś się tak uparł na tego rapida biednego? U mnie śmiga z pełną prędkością łącza (różnie: 150 - 230 kb/s), zależy czy coś innego zaciągam jeszcze. Połączenia jeszcze nigdy mi nie zerwało, chyba że wtyczkę wyjąłem. Zasysam J Downloaderem, po polsku, prosty jak przewodniczący sam00brony, wszystko robi sam... Tyle.

_________________
To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 wrz 2009, 20:31 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lip 2009, 14:42
Posty: 315
Płeć: mężczyzna
pobieramy :)

_________________
Nic nie jest oczywiste, wszystko jest dozwolone !Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group