Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 sie 2019, 6:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

The Legend of Atlantis - It´s Time to Wake Up

To 5 częściowa seria opowiadająca o tematyce jaka jest poruszana na tym forum tzn. o istotach pozaziemskich, ukrytej agendzie, zatajonej historii, naszej duchowej naturze i o zmianach jakie obecnie będą miały miejsce.
Już dawno temu kusiło mnie aby ten materiał wstawić na te forum, film jest dość stary (rok. 1990) i składa się z 3 części, myślę że może on was zaciekawić. niestety dostępny jest w jakości zgranej z VHS bez polskiego tłumaczenia ale dobre i to.

The Legend of Atlantis - It´s Time to Wake Up - Part 1 of 25
phpBB [video]

lista filmów:
The Legend of Atlantis part.1 - The Dawn of the Gods
The Legend of Atlantis part.2 - Secret Brotherhood
The Legend of Atlantis part.3 - Secret Prophecies
The Legend of Atlantis part.4 - Return of the Lightmasters
The Legend of Atlantis part.5 - Battle of Armageddon (nie wiedziałem, że istnieje)

reszta w playliście:
:arrow: http://www.youtube.com/view_play_list?p ... f+atlantis

Jestem ciekaw co sądzicie o tej produkcji? Na razie powstrzymam się od własnego zdania :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 cze 2009, 0:55 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

az nie moge uwierzyc ze takie cus istnieje.. toz to kulminacja - esencja wiedzy, ktorej tak poszukujemy.. i to na dodatek z 1990r.
jest troche tego, prawie 5 godzin, ale warto byloby to przetlumaczyc dla potomnych ;)
niewiele nowego dla mnie, ale podoba mi sie ze zebrano to w jedna kupe, ktora zawiera duzo starozytnych madrosci, jesli uwaznie sluchac..
coraz bardziej jestem przkonany, ze Ian Lungold (ten od kalendarza majow) mial racje, mowiac ze,
ludzie (i nieludzie) zwiazani z NWO, tak naprawde oddaja nam przysluge (nieswiadomie, bo oni naprawde sa zli), ze gdyby nie ich dzialanie, to ludzie nadal byliby slepi i glusi na otaczajacy ich swiat i nigdy by nie ewoluowali..
zapedzilismy sie w slepy zaulek materializmu - co bylo im na reke, wiec po co zmieniaja caly system.. po co go burza.. po co wysylaja agentow/'truthseekerow' w swiat, po co robia tyle rzeczy, skoro jest wiele innych cichych sposobow na osiagniecie "celu"..
wydaje sie ze ich prawdziwy "Cel" to takze nasz "Cel"..
dlatego trzeba oddzielic owcoludzi, od ludzi pragnacych ewoluowac...
hmm... ciekawe ciekawe.. bo jak na razie to po dupie dostaja tzw materialisci..

PS zaloze sie ze ktos powie, ze ten film to propaganda, zebysmy tak mysleli.. :lol:
byc moze, byc moze....

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Bardzo ciekawe... może znajdą się chętni do przetłumaczenia tego?

Awatar użytkownika

o kurde... konkretnie odjechany kawał roboty :)

rzeczywiście coś w tym jest - jak wspomniał fanalityk, a jak pisał Goethe, którego tam cytowali:
"Jam jest tej siły czystką, co zawsze złego chce, a zawsze sprawia dobro"
o czym dalej: "system nie został stworzony dla zniszczenia ciała, które jest świątynią ducha, ale dla złamania iluzji ego" ... "dzięki ciemności, może być doświadczane światło, a właśnie o doświadczenie chodzi"

Można by się zabrać za tłumaczenie tego, ale to większa akcja - chyba po zakończeniu książki Icke'a (aczkolwiek wbrew przekonaniu co po niektórych, Biggest Secret nie wnosi wiele więcej rewelacji niż np "Bogowie Edenu" Williama Bramley'a ;) )

właśnie przeczytałam Bogów Edenu i holera holera holera jasna, to też tylko interpretacja autora. częściowo opiera się na Sithinie, a ten już dostał etykietkę dezinformatora.
Ciekawił mnie w książce wątek Saint Germaina, i to bardzo. Od kilku lat zachwycam się przekazami SG (shaumbra.pl w temacie przekazy Adamusa SG)i ostatnie są bardzo dobre, budujące i ech.... to holerne szkiełko i oko....
no to holerne promyczki
a na wsparcie dla ewentualnych tłumaczy tego co wyżej - radosne promyczki

Awatar użytkownika

Elżbieta pisze:
Ciekawił mnie w książce wątek Saint Germaina, i to bardzo. Od kilku lat zachwycam się przekazami SG (shaumbra.pl w temacie przekazy Adamusa SG)i ostatnie są bardzo dobre, budujące i ech.... to holerne szkiełko i oko....

Saint Germain i Saint Germain, to nie ta sama osoba ;) Jak to mówią w rodzinnych stronach: "nie jednemu psu Burek". Hrabia SG, krętacz i manipulator, o którym pisze Bramley, to nie ten sam, który pisze mądre rzeczy, o czym Bramley wspomina na początku rozdziału.

Co do Zacharii Sitchina, czy innych podobnych - odradzam (oczywiście każdy robi jak sam uważa i to najlepsze rozwiązanie) budowania sobie jednostronnego światopoglądu. Wszystkie informacje (czy to prawdziwe, czy nie), to tylko wiadomości, a nie mądrości - dopóki sami ich nie sprawdzimy (a czasem i to nie pomaga ;)), są conajwyżej prawdopodobne lub małoprawdopodobne. Ale wszystko jest możliwe, więc nie szufladkujmy zbyt sztywno ;) Dobrze jest widzieć temat z różnych stron - wg tego jest tak, wg tamtego inaczej, a co ja o tym myślę? myślę, że nie mam jak tego sprawdzić tak, żeby mieć 100% pewności ;) No chyba, że ci się kronika Akaszy otworzy, ale wtedy, nie będzie trzeba słuchać, co inni gadają ;)

Cytuj:
Saint Germain i Saint Germain, to nie ta sama osoba Jak to mówią w rodzinnych stronach: "nie jednemu psu Burek". Hrabia SG, krętacz i manipulator, o którym pisze Bramley, to nie ten sam, który pisze mądre rzeczy, o czym Bramley wspomina na początku rozdziału.

???
nie zauważyłam jakoś wątku pozytywnego na temat SG? zaraz wrócę do książki i sprawdzę, ale to byłoby doprawdy zabawne, gdybym przeoczyła tą pomyślną dla mnie wieść.... Ogólnie to mam swój radarek, którym się kieruję i trafaiam tam gdzie lubię, Adamus SG jest dla mnie gucio, żadnych zastrzeżeń wcześniejszych nie zarejestrowałam. Za to po przeczytaniu Bogów Edenu oczy zrobiłam kwadratowe, a już na drugi dzień przeczytałam jakby odpowiedź SG w "Rękach precz od tej książki", że SG zadawał się z niecnymi iluminati, bo oni w tamtych czasach pisaci byli i kumaci a reszta świata nie bardzo, no i pewnikiem wierzył w człeków skłonność do dobra........ chmmmmmmmm........ więc zabawa trwa.
Wiesz co? W wywiadzie dla projektu Camelot z Jamesem z Wingmakers, wyczytałam (bardzo emocjonalnie zresztą) o matriksie w matriksie, że wszystkie te anioły i te inne bogi to też jest niezła zadyma i od czasu tego wywiadu Jamesa trafiłam na Davida i inne spiski, i moje "duchowe" oczęta deczko mi z orbit wychodzą, cud urody nabierając.
od Zecharii jakoś sie uchowałam, chociaż pchały się do mnie te info, ale właśnie rzeczony radarek nie pokierował w tę stronę.
promykowo

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]