Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 wrz 2018, 2:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Witam wszystkich serdecznie,

Porządna dawka fizyki kwantowej w przystępnej formie z analizą rzeczywistości i zdarzeń nas otaczających na bazie naukowych modeli, które poznajemy w trakcie materiału. Całość w oryginale ma ponad 2 miliony wyświetleń.

Chciałem polecić wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć „The Holographic Universe Workshops”.

Jest ku temu okazja, gdyż materiał w całości (wszystkie pięć części, czyli ponad 6 godzin materiału) jest już dostępny z polskimi napisami na stronie projektu, pod adresem:

http://www.holographic-universe.pl

Tłumaczenie zostało wykonane za wiedzą i zgodą autora.
Pozdrawiam.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lut 2018, 21:01 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Ciekawy materiał. ( dosłownie ). Oczywiście musi być użyty w połączeniu z innymi materiałami,jak i szerszym spojrzeniem na te sprawy, ( wszechświat ).
Po pierwszej części filmu jest zalecane,obejrzenie ''trzynaste piętro''. Obejrzałem,i stwierdzam że wszystko pomału układa się w całość. Obecnie jestem po drugiej części. Wszystkie pięć nagrałem tak na wszelki wypadek, gdyby czasem komuś przyszło do głowy coś pozmieniać. Zresztą ostatnio mam jakby problemy z internetem i Pc-tm, ( nomen-omen ). Może tylko przypadek,a może znowu jakieś zmiany w sieci? Przy okazji ''trzynaste piętro'', jest filmem typu, przepowiednia. Była już mowa ,tu na forum ,na temat '' filmy – przepowiednie ''. Ten film bardzo ładnie wpisuje się w treść ,wykładu - prelekcji . „The Holographic Universe Workshops”.
Jak pozbieramy razem do kupy całą wiedzę ,to widzimy że się układa w całość.
Że z nami ,i naszym światem coś jest nie tak; dowolność i mnogość odpowiedzi sprawia że można się pogubić. Ale to tylko z początku, potem zaczyna się dopasowywać i układać jak klocki ''Lego''...Co do profesorów, naukowców; to darzę ich mieszanymi uczuciami. Ale chyba całkiem nie słusznie. Oni swoją wiedzę rozgraniczają , ( dzielą ) na ; dla wtajemniczonych i nie-wtajemniczonych. Stąd biorą
się tak różne odpowiedzi ,( wypowiedzi ), które mogą człowieka zmylić. Wniosek – trzeba też być wtajemniczonym. Ale żeby zostać wtajemniczonym – to trzeba posiąść ''wiedzę''.
Kółko się zamknęło. Zobaczymy co przyniosą następne części ? Ciekawe ?
Ostatnio czytałem tłumaczenie '' testamentu'' ( najnowsze ). Też niezmiernie ciekawe.
I pasuje do ''holograficznego świata''. I wiele innych artykułów , też pasuje . W sumie jest to , bardzo duża układanka i do tego piętrowo zbudowana . Mocno rozgałęziona i pogmatwana . Tak się cały czas zastanawiam; Co jest faktycznie nam wiadomo ? Na jak duży pozwolono wyciek wiedzy ? Gdzie jest granica naszego świata ? Kim my faktycznie jesteśmy ? Czym my faktycznie jesteśmy ? Na pewno nie tym , co się nam sugeruje, ( uczy się nas w szkole ).
CZY-KIEDYKOLWIEK-POZNAMY-PRAWDĘ.
Dzięki za materiały, dają dużo do myślenia. Pozdrawiam. :pisze:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

dla ciekawości (w 6 h materiału H.U.W.)słowo serce zostało użyte tylko 2 razy w wyjątkowym kontekście może zauważycie a poniżej w analogicznym materiale ani razu
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]