Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 sie 2019, 3:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

The Entity / Byt (1982)

Trailer
phpBB [video]

Cytuj:
Carla Moran zostaje zaatakowana i zgwałcona przez niewidzialna istotę. przerażona kobieta nie wie co zaszło. Ataki zaczynają się powtarzać. Kiedy świadkami jednego z nich są jej dzieci postanawia iść do psychiatry. Lekarz który się nią opiekuje stwierdza że są to jedynie wytwory jej wyobraźni. Nie potrafi jednak zrozumieć zniszczeń w jej domu ani sińców na jej ciele. Niezadowolona z diagnozy kobieta zwraca się o pomoc do parapsychologów. W trakcie przeprowadzania badań w jej mieszkaniu odkrywają obecność jakiejś nieznanej i niewidocznej mocy.
Horror oparty na autentycznych wydarzeniach mających miejsce w Kalifornii w 1976 roku. Samotna kobieta, matka trojga dzieci jest prześladowana seksualnie przez... pozaziemską ISTOTĘ. Czy są to tylko jej urojenia, czy jest to prawda?

http://www.filmweb.pl/film/Byt-1982-34988

Jak pierwszy raz oglądałem ten film to normalnie byłem w szoku, zwłaszcza jak dowiedziałem się ze jest to historia oparta na faktach, wtedy jeszcze nie interesowałem się tak bardzo tematami jakie są tu na forum więc była to dla mnie wtedy taka paranormalna abstrakcja bez głębszego wytłumaczenia. Dziś podobne rzeczy jakie miały miejsce w tym filmie wyczytywałem w tematach MILAB, nie pamiętam w którym dokładnie. Wie ktoś może coś więcej na temat tych wydarzeń przedstawionych w filmie i tym prawdziwym przypadku, co to mogło być ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 lis 2016, 13:41 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]