Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 wrz 2020, 8:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Disclosure Project.
(PL Projekt Ujawnienie)

Nie ma u Nas tutaj, na forum tematu poświęconego temu dosyć kontrowersyjnemu projektowi.
UFO to temat rzeka, jak wiadomo kto szuka i jest cierpliwy - ten znajdzie.
Projekt został założony w 2000 roku. Zrzesza naprawdę sporą ilość ludzi. Tematyka UFO, inżynierie, technologie.
Dr. Steven Greer moim zdaniem jest dosyć odważnym człowiekiem skoro porwał się na taki projekt. Przedsięwzięcie to ma już kilka lat. Nie wiem, nie twierdzę, że to prawdziwy projekt, nie twierdzę, że to dezinformacja. Jak zwykle - do osądu dla każdego. Po necie krążą opinie, że Lawrence Rockefeller sponsorował/uje ten projekt. Zdanie to i ja mogę napisać, że mnie sponsoruje MCDonald's i CocaCola - chcę dowodu, artykułu, filmiku, cokolwiek.
Dlaczego zakładam temat i podsycam zainteresowanie ? Myślę, że nie da się tego ominąć, trzeba i z tymi informacjami się zmierzyć.
Steven Greer wystąpił także w Project Camelot, nie jest więc nieznany Wam zapewne.
Zastanawia mnie tylko jedno. Ile oni tak naprawdę ujawniają, a ile nie i jakiej tak naprawdę kategorii i jakiego stopnia priorytetu są te informacje które posiadają.
Oczywiście widziałbym tu były na poziomie a nie na poziomie forum np (celowo zmienione litery w razie czego) p4r4normalne.pl (choć lubię to forum i jest bardzo bardzo dobre) . Proponuję moderatorowi (o ile jakoś to będzie miało ręce i nogi ;))także przykleić niektóre posty które są na forum dotyczące Dr.Greera, projektu, itp.

Zachęcam do śledzenia, dyskusji, wrzucajcie co znajdziecie na temat projektu, Stevena Greera, projektów pośrednich, czy innych współpracujących.

Link do strony projektu (tłumacz google niezbędny raczej)

http://www.disclosureproject.org/

Poniżej link z google video, z polskimi napisami (9.05.2001)

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... roject+PL#

Oraz youtube, nie bezpośrednio o projekcie, ale o tej tematyce głównie. Autorstwa Jose Escamilli.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 sty 2010, 1:13 
VIP Member
Awatar

Video z konferencji Disclosure Project z maja 2001 jest już od dawna na forum w "Multimedia"

Disclosure Project - ujawnienie UFO -konferencja 9.5.2001 pl

http://davidicke.pl/forum/disclosure-project-ujawnienie-ufo-konferencja-9-5-2001-pl-t130.html

Również film Jose Escamilla > ufo - the greatest story ever denied.

[RS] UFO The Greatest Story Ever Denied *PL*

http://davidicke.pl/forum/ufo-the-greatest-story-ever-denied-pl-t14.html

również w Multimedia

Forumowa "szukajka" się kłania ;)

Natomiast co do Rockefellera uczestniczącego w projekcie to... prawda, sam Greer publikuje go na liście:

http://www.disclosureproject.org/ES-Acknowledgments-2.htm

Tematu jednak nie zamykam ponieważ dot. samego projektu Disclosure Project a do chwili obecnej takiego jeszcze nie było.

Awatar użytkownika

Timewave
Ale ja przecież poprosiłem o przyklejenie ewentualnych postów związanych z projektem. Przed założeniem tematu to jest sprawa oczywista że użyłem szukajki ;) nie zwykłem robić śmietnika z najlepszego forum w jakim dotychczas się wypowiadam. Założyłem temat, bo go poprostu nie ma, a z drugiej strony tu Greer, tam Greer, tam Camelot, wszystko oddzielnie. Dlatego proponuję powiązać materiał i skleić ;)

A co do Rockefellera, no to dziwne, ciekawe w co dokładnie maczano tu palce ze strony gabinetów cieni.

Hej!

Do całego Projektu miałem zawsze duży dystans, Greer jakiś taki gadzi i w ogóle - setki świadków, blablabla i nic się nie dzieje. Taka kontrolowana opozycja...

W tym wywiadzie:
phpBB [video]

z jesieni zeszłego roku pada kilka ciekawych stwierdzeń które zmieniły nieco moje podejście do całego Projektu.
Greer pokazał się w nim z naprawdę dobrej strony.

Po pierwsze - świadomością ogarnia chyba dużo więcej niż Project Camelot - bardzo cierpliwie tłumaczył parze poszukującej prawdy że dzielenie kosmitów na dobrych / złych, STO / STS to trochę tak jak byśmy dzielili Ziemian na Arabów i Żydów, etc.
Project Camelot dał trochę ciała pokazując że tak naprawdę po setkach wywiadów i tysiącach godzin pracy (jestem przekonany że w dobrej intencji) stoi mentalnie w miejscu i nie potrafi nakreślić jakiejś spójnej strategii działania, albo chociaż spójnego obrazu sytuacji wokół planety Ziemia.
Dla nich Enki i Enlil to gady i tyle, jak najdalej z dala...

W tym momencie nie mogę nie zacytować Wintera z Eggx Files:

"
Draco mają 2,7 do 3,6 metra wzrostu, mają po dwa serca,są trudni do zabicia, bardzo telepatyczni i zdają się być w pewnym sensie "bez serca". Mogą jeść ludzi...W szczególności lubią ludzkie gruczoły wypełnione strachem, ponieważ to daje im napęd.
To jest upadła lub niska strona.

Chodzi mi o to, abyśmy nie szli za tymi historiami mówiącymi: "Teraz rozpoznaliśmy dobrych i złych kolesi."
To niewłaściwe, to zbytnie uproszczenie. Tym co musimy zrobić jest "sztuczka" Pogo mówiąca:
"Spotkaliśmy i rozpoznaliśmy wroga i on jest też nami."

Mówimy tu, że są to nasi przodkowie. Na dobre czy na złe. Niemcy, Aryjczycy, ORI-AN, Orionidzi, Annunaki...
Aryjczycy czuli winę z powodu swojej wojny przeciwko Niburu, Hiburu mordując ich "en masse", ale głębszym rozumieniem tej winy jest to, że mordowali przez to własną "matkę". To był kompleks Edypa ponieważ przybyli na Niburu, kapłani Hiburu i umieścili swoje geny które są matką naszego aryjskiego rodu.

A dlaczego byli wkurzeni na swoją mamę?

Ponieważ smoki są strasznymi matkami. Nie wychodzi im dobrze współczucie. Kolejnym zabawnym kawałkiem tej historii jest to dlaczego elżbietański ród eLIZaBETH - zrodzony z jaszczurki, który jest udokumentowany jako MAGowy, Magdalena, MAGs - królowe Oriona, krew Magdaleny. Dlaczego ród Królowej Elżbiety był tak kiepski w macierzyństwie, że wszyscy lub większość członków rodziny królewskiej mają tą historię drżącej i sztywnej górnej wargi,
co jest tak brytyjskie, co oznacza brak macierzyństwa.
Ta wydatność kompleksu górnej wargi i nosa, która tworzy "oko-ząb" smoka który - kiedy dojrzewa wewnątrz jaja - jest w stanie wydziobać sobie drogę poprzez smocze jajo.

I w ten sposób wydostaniemy się z Matrixa.
Tak więc tym, co musimy zrozumieć jest to, jak to ewoluuje w naszym materiale genetycznym, w naszej gęstości błogości, by mieć siłę, by wydziobać sobie drogę poprzez tą membranę jajka,
która najwyraźniej trzyma nas w Matrixie,

.....

I pamiętajcie teraz, że próbujemy tu obejść ten mały dziecinny dylemat David Icke kontra Laurence Gardner, którzy muszą mówić:
"To są dobrzy kolesie, a to są źli kolesie To białe kapelusze, a to czarne kapelusze i nie mieszajcie ich."

To jest o wiele bogatsze.

Nie jest tak, że David Icke lub Laurence Gardner się mylą.
Chodzi tylko o to, że nikt nie chce zrobić dialektyki która mówi:
DLACZEGO potrzebujemy soków tej potężnej gadziej rodziny, smoczego jaja, zasianego tutaj w celu zyskania "dźwigni", której potrzebujemy dla soków idących w górę kręgosłupa, by stworzyć "oko-ząb", który przebije się przez smocze jajo, który wyciągnie nas z Matrixa.
"

Greer jest bardziej dojrzały - mówi mniej więcej tak: "ok, wiemy że kosmitów jest sporo, załatwiają tutaj jakieś swoje sprawy i nie skontaktują się z nami jako pierwsi - dlatego najwyższy czas ujawnić free-energy, posprzątać planetę i nawiązać dialog".
Dodaje że stawia Obamie ultimatum - rok czasu na załatwienie powyższych kwestii, w przeciwnym razie to Mr.Greer da ludzkości free energy...

pozdrawiam

I co tam Panowie odkryli? Czyzmy latające spodki nad bazami / miejscami ich pracy przed przejsciem na emeryture?

Może tak prosto z mostu przedstawia ludziom szarakow, reptilian i całe zlo plynace z NWO i ich planami? :S

Co raz wiecej osob dowiaduje sie o prawdziwym NWO i 'UFOlami' za tym stojącymi - a Oni chca nam przekazac ich przezycia podczas widoku super-pojazdow-ufo zarejestrowanymi na radarach :S

Awatar użytkownika

radoslaw pisze:
Hej!
Do całego Projektu miałem zawsze duży dystans, Greer jakiś taki gadzi i w ogóle -
setki świadków, blablabla i nic się nie dzieje. Taka kontrolowana opozycja...
z jesieni zeszłego roku pada kilka ciekawych stwierdzeń które zmieniły nieco moje
podejście do całego Projektu.
Greer pokazał się w nim z naprawdę dobrej strony.

Ja mam nadal dystans, mnie niepokoi nie to, że nic się nie dzieje ogólnie głośnego w
tym temacie. Intencja Greera jest dobra według mnie, mówi dużo, konkretnie i
treściwie. Ale niepokoi mnie co innego. Czy to jest na 100% szczere i co wybiorą Ci
ludzie kiedy ujawni się wszystko. STO czy STS, to jest fundament do następnych
tysiącleci.
radoslaw pisze:
Po pierwsze - świadomością ogarnia chyba dużo więcej niż Project
Camelot - bardzo cierpliwie tłumaczył parze poszukującej prawdy że dzielenie kosmitów
na dobrych / złych, STO / STS to trochę tak jak byśmy dzielili Ziemian na Arabów i
Żydów, etc.
Project Camelot dał trochę ciała pokazując że tak naprawdę po setkach wywiadów i
tysiącach godzin pracy (jestem przekonany że w dobrej intencji) stoi mentalnie
w miejscu i nie potrafi nakreślić jakiejś spójnej strategii działania, albo chociaż
spójnego obrazu sytuacji wokół planety Ziemia.Dla nich Enki i Enlil to gady i tyle, jak najdalej z dala...

Żeby ewoluować potrzebna jest ciemna strona, by napędzać światło. Dla mnie to
oczywista oczywistość, jedno bez drugiego nie istnieje. Tylko dlaczego mam gada,
który zjada moją rasę ludzką uważać za coś co jest bo poprostu jest ? Tak, trzeba
kochać i doceniać wrogów, ale dość już pokarmu stanowili ludzie dla tych pasożytów.
Ich ewolucja będzie baaaaaardzo długa przez te ich gadzie ego i nie rozumienie
aspektu życia i rozwoju duchowego. Przykład prosty (czysto teoretycznie) - nie godzę
się na to, że przyjdzie gad i mi zje rodzine, bo musi ewoluować i nakarmić się.
Project Camelot rzeczywiście dał ciała w wywiadzie z Greerem, tym bardziej, że jak
napisałeś Radosławie - mają potężny materiał. Myślę że oni potrzebują ogarnięcia już
nie samych informacji a zacząć działać jak Greer.
radoslaw pisze:
W tym momencie nie mogę nie zacytować Wintera z Eggx Files:

"
Draco mają 2,7 do 3,6 metra wzrostu, mają po dwa serca,są trudni do zabicia, bardzo
telepatyczni i zdają się być w pewnym sensie "bez serca". Mogą jeść ludzi...W
szczególności lubią ludzkie gruczoły wypełnione strachem, ponieważ to daje im napęd.
To jest upadła lub niska strona.

Więc niech dorosną duchowo, bo technologia którą mają i to że podobno są wspaniałymi
wojownikami to nie wszystko by przetrwać.
radoslaw pisze:
Chodzi mi o to, abyśmy nie szli za tymi historiami mówiącymi:
"Teraz rozpoznaliśmy dobrych i złych kolesi."
To niewłaściwe, to zbytnie uproszczenie. Tym co musimy zrobić jest "sztuczka" Pogo
mówiąca:
"Spotkaliśmy i rozpoznaliśmy wroga i on jest też nami."

Oczywiście że tak powinniśmy myśleć, zgadzam się z tym. Jedno mam ale... nie da się
zło nazwać dobrem, a dobro nazwać złem, więc mimo wszystko że jedno bez drugiego nie
ma sensu. Ale jedno z drugim to nigdy nie będą współpracujący "bracia". A to wiele
zmienia. Swoją drogą, Stwórcy/Stwórca wszechświata zaplanował jeden wielki ciekawy
eksperyment.
radoslaw pisze:
Tak więc tym, co musimy zrozumieć jest to, jak to ewoluuje w naszym
materiale genetycznym, w naszej gęstości błogości, by mieć siłę, by wydziobać sobie
drogę poprzez tą membranę jajka,
która najwyraźniej trzyma nas w Matrixie,

Bingo ! a kto trzymał nas w matrixie ? kto chce kontrolować matrix ? gady i ich
koledzy. Z drugiej strony my sami dopiero dorastamy jako ludzkość i myślę że dopiero
teraz jest szansa na starcie z matrixem.
radoslaw pisze:
I pamiętajcie teraz, że próbujemy tu obejść ten mały dziecinny
dylemat David Icke kontra Laurence Gardner, którzy muszą mówić:
"To są dobrzy kolesie, a to są źli kolesie To białe kapelusze, a to czarne kapelusze
i nie mieszajcie ich."
To jest o wiele bogatsze.
Nie jest tak, że David Icke lub Laurence Gardner się mylą.
Chodzi tylko o to, że nikt nie chce zrobić dialektyki która mówi:
DLACZEGO potrzebujemy soków tej potężnej gadziej rodziny, smoczego jaja,
zasianego tutaj w celu zyskania "dźwigni", której potrzebujemy dla soków idących w
górę kręgosłupa, by stworzyć "oko-ząb", który przebije się przez smocze jajo, który
wyciągnie nas z Matrixa.

Myślę że Icke czy Gardner tego nie mówią, bo albo nie w pełni sobie zdają z tego
sprawę, albo Icke twierdzi, że dość długo byliśmy manipulowani, dla niego to jest
złe, zamyka perspektywę, więc jest przeciwko temu, chcąc nadać odpowiedni kierunek do
zrozumienia kosmosu, rzeczywistości itd.
radoslaw pisze:
Greer jest bardziej dojrzały - mówi mniej więcej tak: "ok, wiemy że
kosmitów jest sporo, załatwiają tutaj jakieś swoje sprawy i nie skontaktują się z
nami jako pierwsi - dlatego najwyższy czas ujawnić free-energy, posprzątać planetę i
nawiązać dialog".
Dodaje że stawia Obamie ultimatum - rok czasu na załatwienie powyższych kwestii, w
przeciwnym razie to Mr.Greer da ludzkości free energy...

a) ciekawe czy będzie na tyle odważny by to zrobić
b) a może Greer jest narzędziem mimo wszystko shadow govermentu na przykładzie
problem-reakcja-rozwiązanie ? może shadow goverment już chce to wszystko oznajmić,
używając Greera jako ich marionetki ? Who knows what is true ?
Jedno jest pewne, jeżeli będzie oficjalne stanowisko w sprawie cywilizacji
pozaziemskich, to będzie to wreszcie MASA sceptyków otworzy się na horyzont.

Jan van Helsing w rozmowie z iluminatem - Ręce precz od tej książki pisze:
... Oczywiście nie pozostawiamy też państwom arabskim ostatnich pól naftowych aż do roku 2012...

A jak przedstawia się sprawa wolnej energii?

Ach tak, ta energia się pojawi. Sami wykorzystujemy ją od kilkudziesięciu lat - zwłaszcza w naszych instalacjach podziemnych.
Jeden z jej rodzajów napędza nasze transformatory kosmiczne. Zresztą i w tym uzyskaliśmy pomoc ze strony Niemców, którzy jako pierwsi odnieśli sukces, gdy zajęli się anty grawitacją.

Wolna energia pojawi się, ale pozostanie pod naszą kontrolą. I tak dalej...

Zabrzmiało to dość brutalnie, prawda? Ale taki jest stan rzeczy. Po rozmowie z tym panem doszedłem do wniosku, że jest on przekonany, iż stanął po właściwej stronie! Uważa on, że ludzie nie potrafią samodzielnie podejmować decyzji, że zawsze musi nimi ktoś kierować - elita intelektualna, do której zalicza on siebie i takich jak on sam.

Jak Wy to widzicie? Czy każdy cel uświęca środki? I jak daleko wolno iść taką drogą?

Free Energy już jest, jednak nie dla psa kiełbasa...

p.s.
> Andromedan
Temat niech zostanie w formie w jakiej jest obecnie, nie ma co przerzucać postów z innych bo całkowicie się rozjedzie, co najwyżej można - jak to zrobiłem - zrobić odniesienia do innych tematów powiązanych
z Disclosure Project.

Grand Elect Mason * 14th Degree

Z tym ultimatum dla Obamy, to zabawa w politykę i tutaj wiarygodność Greera rażąca spada...
a co niby Obama ma zrobić? wolne żarty, jak zna technologię niech ją ujawni
kolejny kapłan z wiedzą tajemną

Może chce jeszcze trochę pożyć na tym łez padole z tradycyjnymi technologiami :D

albo to jeszcze nie ten moment na upowszechnienie informacji a następnie kontrolowane udostępnienie światu ukrywanych techNOLogii.

że też wszyscy wokół nas uważają ludzi za kompletnych idiotów. :uoeee:
Sami chcą to obsługiwać czy też powierzą to swoim szarym zwierzchnikom. :dobani:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

GREER może być przełomową postacią w kilku światach
do końca nie wiadomo co robi
dla kogo pracuje
jaki to ma kierunek...

Informacje - że obcy - są tacy fajni - są mało prawdopodobne
nie wszyscy... jak i my - każdy z nas ma inną halucynację matrixa

Może jest pewnego rodzaju ambasadorem
pogrążonym w elitarnym świecie kontaktów
który może jeszcze chce te 95% uratować.

Zdecydowanie - jestem - za uwolnieniem energii.
Wolna energia - sporo zmieniła by na planecie...

Awatar użytkownika

Hakun pisze:
GREER może być przełomową postacią w kilku światach
do końca nie wiadomo co robi
dla kogo pracuje
jaki to ma kierunek...

Informacje - że obcy - są tacy fajni - są mało prawdopodobne
nie wszyscy... jak i my - każdy z nas ma inną halucynację matrixa

Może jest pewnego rodzaju ambasadorem
pogrążonym w elitarnym świecie kontaktów
który może jeszcze chce te 95% uratować.

Zdecydowanie - jestem - za uwolnieniem energii.
Wolna energia - sporo zmieniła by na planecie...

Greer spadł nam dosłownie z nieba. Ogarnia to wszystko i niech tu zrobi jakąś rewolucję. Fakt, nie wiadomo do końca jakie ma intencje tak naprawdę i dla kogo pracuje tak naprawdę. To jedyne co mnie martwi. Reszta absolutnie nie.
I to, taki haczyk tu widzę w tym, że mówi on, że obcy są fajni. Tak to mało prawdopodobne. Zgadzam się z tym. Wiadomo, że są ciemni i są świetlani. Pytanie jest następujące - z jakimi siłami chce współpracować Greer ? Miejmy nadzieję że to będą Służby Służenia Innym, bo wtedy ewolucja nie będzie blokowana nam.
Tak jak to bywa, że nie ma dobra i zła we wszechświecie to tak jak tego nie ma tak naprawdę to tak naprawdę to się dzieje. Cała ocena poczynań odbywa się w umyśle i sercu indywidualnej jednostki. Każdy ma wolną wolę i może wybrać jedną drogą, lub drugą. Ja chciałbym wierzyć że to będzie na takiej zasadzie, a nie na takiej, że znowu pomachają nam technologią jak marchewką przed oczami królika i będzie mówione " oj jacy ci obcy są wspaniali " a tak naprawdę będą mieli inne intencje. Ziemia już to przerabiała, przerabia. Dość tego !! :evil:
My jesteśmy bezcenni. Mamy w sobie geny Paa-Taal, kreatorów ludzkiej rasy. Zazdroszczą nam tego trochę. Nie powinna to być oczywiście duma która przeistoczy się w arogancję. To dla nas informacja tylko i wyłącznie, po to, by docenić życie, ewolucję i możliwości które możemy mieć. Andromedanie postrzegają nas jako naprawdę wyjątkowych i jako dosłownie wielkich kreatorów rzeczywistości jak i wielkich burzycieli.
Gdyby 50% planety to rozumiało, to bylibyśmy tak potężną rasą, jak nigdy w dziejach.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Andromedan pisze:
Andromedanie postrzegają nas jako naprawdę wyjątkowych i jako dosłownie wielkich kreatorów rzeczywistości jak i wielkich burzycieli.
Gdyby 50% planety to rozumiało, to bylibyśmy tak potężną rasą, jak nigdy w dziejach.

Dlaczego aż 50% - skąd te liczby?

Awatar użytkownika

Hakun pisze:
Andromedan pisze:
Andromedanie postrzegają nas jako naprawdę wyjątkowych i jako dosłownie wielkich kreatorów rzeczywistości jak i wielkich burzycieli.

Dlaczego aż 50% - skąd te liczby?

To akurat moje osobiste przypuszczenie. Hakun, nie da się ogarnąć całej planety w 25 czy 30 lat bo tyle lat temu zapowiedziano falę energii i przemian. Osobiście twierdzę że 25% planety nawet nie jest świadoma w siłę duchową, mentalną i psychiczną jaką może mieć człowiek. I z czym do cywilizacji zatem ?

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Genpo ROshi - ma plan dotrzeć do 10% populacji z BIG MIND
aby dać im pewien smak - doświadczenie - całości.
Konsekwętnie działa w tym kierunku.

Jest to powiązane z Polem Morfotenetycznym
i tzw efektem setnej małpy.
Doświadczenie powinno przejść na resztę populacji.

Dlatego pytałem o te 50%.

Greg Braden wspomina o pierwiastku kwadratowym z 1% populacji
jako zmienna strategiczna.

Każdy z nas jak zrobi swoje
to kolejni się obudzą - sami w koło.
Dołączą - zrobią swoje - to jest jak zaraza...

i w zasadzie się już dokonała - teraz juz tylko formalizujemy sprawę

Awatar użytkownika

Hakun pisze:
Greg Braden wspomina o pierwiastku kwadratowym z 1% populacji
jako zmienna strategiczna.

Wiem wiem, oglądałem ;) koleś jest świetny. Oczywiście to on jest specem nie ja, to wiadomo. Ale obawiam się że to za mało by wykurzyć illuminati i zacząć tu prawdziwe sprzątanie planety i duchowy wzrost zwykłego przeciętnego mieszkańca Ziemi. Dopóki oni będą nękać ludzkość dopóty nie będzie tak wesoło. Podcinając im skrzydła co raz, trzeba je podcinać stale i w końcu wykurzyć, tak myślę ;) Na pewno drogą dyplomatyczną jaką właśnie Greer idzie, ale wielu ludzi nie jest gotowych na prawdę :( Przykład mi bliski - koledzy, nawet nie podejmuję z nimi dyskusji na te tematy, ktoś(brat) mnie nie ładnie podkablował o czym mówię w domu i teraz się ze mnie śmieją. Wydaje im się że zwariowałem na maxa przez internet. Spróbuj przekonać ludzi opornych na wiedzę, by się ogarnęli. Ciężko, ale taka cena za tą drogę którą obieram. Tylko przeraża mnie oporność wiedzy ciemnogrodu który mnie otacza. Sęk w tym, że jeżeli jest się kompletnie odciętym od otwartego umysłu, to ciężko taką osobę 'naprowadzać' na jakiś inny tor. Nie walczę dlatego z takimi. Będą musieli reinkarnować jeżeli będzie za późno. To przykład z codzienności ;)
Syndom małpy jest świetnym przykładem, ale ilu wytrwa tak naprawdę w ciężkich czasach z takimi ideami jak nasze ?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cześć

Wpadłem tu żeby was poinformować że niedawno powstała polska strona internetowa nawiązująca właśnie do konferencji z 9 maja 2001 roku przeprowadzonej przez Dr. Stephena Greera i jego świte w National Press Club w Waszyngtonie.Strona jest polską wersją strony disclosureproject.pl i zwie się

Exopolitics Poland
http://www.exopolitics.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=26&Itemid=20

Założyciel strony ma nicka na youtubie questdental i ma rozległa wiedze na temat UFO.Powiedział mi m.in żę Alex Collier to na 100% oszust i podał mi liste prawdziwych kontaktowców oto ona:Daniel Fry, Professor Joao de Freitas Guimaraes, Viktor Schauberger, Gustav Meyrink, Ray Stanford, Mario Bertossi, Albert Einstein, Albert Schweitzer, Charles Hickson, Calvin Parker, Betty Hill, Barney Hill, Josefina Burkman, Yuri Gagarin, Dr. James E. McDonald, Rudolf Steiner, Alois Rikenbach, Horst Raps, Professor Charles A. Maney, Wilbert B. Smith [Wilbert Brockhouse Smith, Thomas Mantell, Lieutenant George Gorman.

Oto link do jednego z jego filmików:

UFO, Cliff Stone amp; Robert Dean [PL]
http://www.youtube.com/watch?v=iHXmhYDyXNg

edit mod tw 14.02.2010 17:35:
OK! ale nie dubluj postów i wstawiaj linki w tagu [URL]

Pozdro!

http://www.prisonplanet.pl/

Awatar użytkownika

Hm... Mógłbyś tego gościa zwerbować tu na forum ? Jeżeli jest taki obeznany, to na pewno się przyda by rozjaśnić umysł.
Chciałbym porozmawiać z nim na temat Alexa Colliera.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Przyłączam się do prośby. Co dwie strony prawdy to nie jedna :język: Chciałbym poznać wszystkie.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Zaskoczyłeś Mnie / Nas EN.KI... postaraj się jak najszybciej zwerbować go w nasze kręgi.

Awatar użytkownika

Poprosiłem go o oświecenie mnie i ludzi tutaj na forum 5 minut potym jak umieściłem swoją wiadomość na tym forum.Nie odpowiedział mi na prośbe.
Natomiast podziękował mi za to że zwróciłem mu uwage żę na jego forum było napisane Cile zamiast Chile.
Ma link do tej strony i do tego tematu.Jak się będzie chciał odezwać to sie odezwie.Nie będe go nachodził bo sie jeszcze poirytuje i sie w ogóle przestanie odzywać.
Na wszystkie moje maile odpisywał obszernie a na mail odnośnie tego forum w ogóle się nie odezwał.Zresztą to nie jest jakaś znajomość wymieniłem z nim 10-15 maili nie znam tego gościa.On siedzi od 22 lat w USA.Jego login to questdental spróbujcie sami z nim porozmawiać.

Nie udało mi się go zwerbować za to mogę zacytować kilka jego wypowiedzi:

"Trudno mi cos konkretnego powiedziec, jest duzo dezinformacji. Amerykanie prowadza sekretne genetyczne projekty, tworza mieszanki ludzi ze zwierzetami itp. A czy rzad ma kontakt z ET, watpie, przynajmniej z tymi pozytywnymi. Jak bys znal angielski to jest na mojej stronie www.exopolitics.pl sekcja "Billy Meier" sa tam umieszczone "kontakty" (po prawej stronie> "Billy Meier contact reports" sa to bardzo ciekawe informacje. Mozesz uzyc tlumaczenia google (ale , google nie tlumaczy calych stron masz tu link do tlumaczenia google) poczytaj troche , przynajmniej (czesc 3) po lewej stronie http://translate.googleusercontent.com/ ... _esy81lrXw"

"Nie wiem co mam ci powiedziec, musisz uwazac kogo sluchasz, jak wspomnialem jest bardzo duzo dezinformacji. Sam sie gubie w tym wszystkim. Jedno co wiem napewno to , ze Meier mowi prawde, trzymam sie jego. oczywiscie Meier nie moze wszystkiego mowic. Z tego co wiem to "szarzy" sa przyjazna rasa, ci z "Zeta" . Tez wiem napewno ze ten "sekretny rzad" amerykanski sklonowal "andreoids" biologiczne roboty , i stad wiele niepozytywnych rzeczy sie dzieje z nimi, wygladaja podobnie do "szarych". Uzywaja ich do obdukcji,( ludzie z ziemi robia obdukcje)( te roboty, udajac ze to sa ET) To jest bardzo zlozony temat, ciezki, zagmatwany.
to co mowisz ..."life force won`t attach life to it" to nie robia szaraki, tylko ludzi z ziemi, te andreoids nie maja "spiryt/ducha" bo sa robotami.A potwory to produkt genetycznych experymentow, robionych przez ludzi.
Tez sie patrz przez palce co mowi Clifford mowi, on pewnie nie wie wszystkiego (nikt nie wie)
Jesli o boriske chodzi, to nie wiem , napewno byla kiedys cywilixacja na marsie, ale z tego co mowi meier to ze "spiryt" nie moze zreinkarnowac na innej planecie, chyba ze dana istota poleciala na inna planete i zginela na niej.
Na temat nibiru tez duzo bzdur, najwiecej miesza watykan w tym.
Oczywiscie to wszystko moje opinie, nie wiem wszystkiego"

Z tym "life force won`t attach life to it" chodzi o te że w jednym z wywiadów sierżant Clifford Stone powiedział że w podziemnych bazach naukowcy tworzą różne potworki do których bóg czy właśnie siła życiowa/life force nie chce przyczepić duszy.

Odnośnie 11 Września i Alexa Jonesa:

"Tak oczywiscie !!! ze CIA bylo w to wmieszane, i nietylko ( to byla demonstracja sily , nowej broni, dirrect energ wepons, i pretekst do wojny jednoczesnie) masz link do super strony http://translate.google.com/translate?u ... ISO-8859-1
A blue beam to prawda, mysle ze sa takie plany, ale moje zdanie ze to nim wyjdzie, ludze nie dadza sie zlapac na to. Po drugie podobno 70% z tych co to wszystko trzymaja w sekrecie chca zeby juz to wyszlo na jaw tzn. obecnosc ET , free energy, antygrawitacja. Ciekawe czasy
Nie chcialbym zebys mnie zle zrozumial, , hahaha, ale Alex Jones to tez kawal "kutasa" wg mnie, oczywiscie mowi wiele rzeczy poprawnych, tak jak jest, kazdy z nich musi zlapac na cos ludzi. Mowie to dlatego miedzyinnymi ze uwaza sie za wielkiego patryjote, a miesza. Ameryka jest w zalozeniach wolnym krajem ze wspaniala konstytucja, gdzie np. kazda religia jest rowna ,broni kazdej i broni tez od religii tych co nie wierza. A aleks podjudza chrzescijan przeciwko inny religiom, i propaguje "chora religie i wiare" Jestem strasznie ciety na religie i wiare. Nie wierze w boga , jestem przekonany ze Jezus byl 1/2 ET (ogladnij wszystkie widea z "billy meier" i przecytaj Talmud Jmmanuel. Wierze ze czlowiek ma niesmiertelnego ducha, iw reinkarnacje. Mowi to meier i wiele kontaktowcow. dopuki sie ludzkosc nie pozbedzie religii to nie pojdziemy do przodu z ewolucja.
Tak mieszkam w usa."

Edit: Jacolo: edytuj ostatni swój post, nie dokładaj jeden pod drugim.

http://www.prisonplanet.pl/

EN.KI pisze:

"Nie wiem co mam ci powiedziec, musisz uwazac kogo sluchasz, jak wspomnialem jest bardzo duzo dezinformacji. Sam sie gubie w tym wszystkim. Jedno co wiem napewno to , ze Meier mowi prawde, trzymam sie jego. oczywiscie Meier nie moze wszystkiego mowic. "

Czyli mam świadomość, że temat jest śliski, wielu dezinformatorów i zwykłych naciągaczy ale Meierowi, który jest jednym z bardziej podejrzanych, można wierzyć na 100%. :o

Cytuj:
"Nie wierze w boga , jestem przekonany ze Jezus byl 1/2 ET (ogladnij wszystkie widea z "billy meier" i przecytaj Talmud Jmmanuel. Wierze ze czlowiek ma niesmiertelnego ducha, iw reinkarnacje. Mowi to meier i wiele kontaktowcow. dopuki sie ludzkosc nie pozbedzie religii to nie pojdziemy do przodu z ewolucja."

Talmud Jmmanuel to oszustwo Meiera - nikt go nawet na oczy nie widział bo mu podprowadził zwoje przerażony doniosłym odkryciem Watykan z Mossadem do spółki. Meier zwyczajnie pozmienial Ewangelię Mateusza dodając swoje kosmiczne bzdury. Cel był prosty: zniszczyć Chrześcijaństwo podważając jego podstawowe prawdy.

I tu właściwie możnaby skończyć - Meier jest zwykłym sługusem Illuminati, których głównym celem jest zniesienie religii na świecie. Tylko pamiętajmy, że Meier nie istnieje bez Plejadian. Co jeśli za tym wszystkim właśnie owi Plejadanie stoją? Jaki mają interes?
Dla mnie sprawa jest oczywista Plejadianie i inne "kosmiczne dziadostwo" to nie są żyjące na innych planetach istoty- jak chcą byśmy myśleli - to są demoniczne byty z innych wymiarów.
Nie wierzę w obcych z innych konstalacji, którzy przelecieli miliony lat świetlnych by sobie popatrzeć na nasz skok świadomości w okolicy 2012. Tu jakaś grubsza afera się kroi...Wszystkie te chanellingi to nic innego jak opętania...Wszyscy gadają to samo i nie ważne czy podają się za obcych z innych planet, duchowych mistrzów, czy zmarłe osoby - jedna śpiewka. Jacy to jesteśmy wyjątkowi, jak nas czeka świetlana przyszłość, itd...To oczywiste, że źródło jest JEDNO.
Myślę, że mają niecne plany. :zły:

o ile pamiętam, to plejadanie, kasjopeanie nie ukrywają pochodzenia z innych wymiarów?

niecne plany? mason33, rozwiń ten wątek proszę

samo podobieństwo przekazów jeszcze nie przesądza niczego negatywnego, pozytywnego zresztą też...

Cytuj:
niecne plany? mason33, rozwiń ten wątek proszę

...jeszcze nie doszedłem do żadnych rozstrzygających konkluzji. Temat jest trudny do ogarnięcia i na dzień dzisiejszy zwyczajnie nie posiadamy informacji, które pozwoliłyby jednoznacznie odpowiedzieć na te wątpliwości.
Nie chcę na siłę spekulować bo zwyczjnie nie czuję się jeszcze na siłach. Coś tu jednak zalatuje kosmicznym oszustwem.
Według mnie świat jaki znamy dziś a świat, w którym będziemy żyć w roku 2012 będą absolutnie nieporównywalne. Dziś zwyczajnie nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. Mozna zakładać, że wszystko co może pójść źle, pójdzie źle. Wszystko co da się zaprogramować w niepożądanym dla ludzkości kierunku, zostanie w tym właśnie kierunku popchnięte. Mam tu na myśli problemy gospodarcze, sztucznie wywoływane katastrofy "naturalne", epidemie, wojny, itd...Generalnie realizacja programu z Apokalipsy, w którym to programie ingerencja obcych może być gwoździem programu...
To tylko moje odczucia i spekulacje a jak będzie to się przekonamy z czasem...

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Mozna zakładać, że wszystko co może pójść źle, pójdzie źle. Wszystko co da się zaprogramować w niepożądanym dla ludzkości kierunku, zostanie w tym właśnie kierunku popchnięte.

A to co ma pójśc dobrze, zostanie wzmocnione :)

To co napisałeś Mason, skojarzyło mi się z uwalnianiem węża kundalini, który przesuwając się przez centra energetyczne ciała wzmacnia wszystko: to co korzystne i to co niekorzystne. Dlatego ludzie nieprzygotowani do do tego procesu, skuszeni do tego na różnych "rozwojowych" kursach, często w następstwie takich nieprzemyślanych działań, chorują, a nawet narażają się na śmierć.
Wszechświat ma strukturę fraktalną: jako na dole , tak i na górze - tak więc, tak sobie myśle :), że to samo dzieje się Ziemią: kosmiczny wąż kundalini wzmacnia w Niej, i tym samym we wszystkich ziemskich istotach, wszystko: to co dobre i to co złe. Stąd stoimy już na progu tych niezwykłych zmian: wielkiego skoku w rozwoju, ale także katastrof i upadku.

Awatar użytkownika

Na takie coś na Wirtualnej Polsce natrafiłem.

---

Wykazano istnienie 57 gatunków Obcych

Zdrowy rozsądek podpowiada nam, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Głośno nie boją się o tym mówić autorytety ze świata nauki i kultury. Podczas spotkania studentów Politechniki Gdańskiej ze Stephenem K. Robinsonem, które niedawno relacjonowaliśmy, naukowiec, który brał udział w czterech misjach kosmicznych powiedział, że "kosmos jest zbyt wielki na to, żeby wypełniała go tylko pustka". Ten sam zdrowy rozsądek każe wielu nam negować kolejne sygnały, które mogłyby świadczyć o tym, że jesteśmy regularnie nawiedzami przez przedstawicieli obcych cywilizacji. Właśnie - gdyby wierzyć w prawdziwość kolejnych doniesień, to okazałoby się, że dotąd odwiedzili nas reprezentanci 57 różnych pozaziemskich gatunków. Ba. Niektórzy z nich wciąż są wśród nas.
W ramach projektu "The Disclosure" - organizacji, której szefostwo twierdzi, że amerykański rząd ukrywa informacje na temat Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, udało się "udokumentować" istnienie 57 gatunków obcych. 22 z nich to podgatunki tzw. "szarych" - kosmitów, którzy zgodnie z relacjami świadków najczęściej odpowiadają za uprowadzenia ludzi. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale większość z nich ma nawet swoje nazwy. Wśród przedstawicieli obcych cywilizacji, którzy rzekomo prowadzą cały czas swoje operacje na Ziemi znajdują się m.in.: Agartianie, Atlantowie, Marsjanie, Serpentowie, Solarianie czy Syntetyczni (występują różne tłumaczenia tych nazw).

Oczywiście w rewelacje organizacji "The Disclosure", na czele której stoi Steven M. Greer - amerykański lekarz, najtrudniej będzie uwierzyć osobom, które w ogóle sceptycznie zapatrują się na kwestie istnienia pozaziemskich cywilizacji. Zwłaszcza, że do każdej z ras, których istnienie postuluje organizacja "The Disclosure" można przyporządkować szereg dokumentów, w których znajduje się ich charakterystyka. Wiele z tych opisów może

Np. Agartianie to ludzie rasy nordyckiej, którzy odkryli jamę ukrytą pod powierzchnią pustyni Gobi na kilka tysięcy lat przed Chrystusem; a Solarianie to mieszkańcy Układu Słonecznego, którzy odpowiadają za budowę podziemnych baz na niektórych planetach wokół Słońca.

Serwis unexplaiable.net przypomina, że wiele z tych informacji i dokumentów opartych jest na relacjach ustnych. Trudno jest zatem wyrokować na temat ich wiarygodności.

źródło : http://www.wp.pl/
pełny link : http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wykazano-istnienie-57-gatunkow-Obcych,wid,12260310,wiadomosc.html

---

Mój komentarz.

Czyżby jednak agendy kontrolują stopniowe ujawnianie informacji ?
Czy Disclosure Project działa niezależnie, czy jest idealnym dla agendy narzędziem do ujawnienia ?
Jaki mają interes w tym media, by reklamować Disclosure Project ? Wiemy czym są media i wiemy, że podawane są im scenariusze według których mają "dukać" co do joty.
Jedno jest pewne. Dzieje się. A jestem przekonany, że takie info będzie wychodzić w mainstreamowych mediach co raz częściej.

Gdyby nie miało być przecieku w temacie obcych to by nie było. Dla przypomnienia ma to pomóc w preparowaniu zagrożenia z kosmosu - Verner von Braun "ostania karta".

DOWNLOAD:
http://www.przeklej.pl/folder/the-disclosure-project-pl-32388453

Andormedan... Ty jesteś bardzo zakręcony w sprawach kosmosu... obyś się nie przeliczył. :mrgreen:

Cały ten The Disclosure Project jest kontrolowany przez Elity, to widać jak byk :lol:
Gdyby mówili coś co jest nie zgodne z teoriami 2012 i ogólnego bałaganu - to Panowie pożegnaliby się z życiem... a tak jesteśmy przygotowywani na "Sztuczną Inwazję Obcych" :dope:

(póki co - mówią to co jest "bezpieczne" dla Rządzących) :king:

Rozumiem, jeden UFOlog , który jest dość kontrowersyjny... ale nie cała banda UFOLOGmenów.. i jeszcze sponsoring Rockefellera :bużki: :bużki: :bużki:

Awatar użytkownika

saJms
Tyle czasu zero wypowiadania się w tym temacie i przez innych i przeze mnie, stąd też trochę naniosę poprawkę w celu aktualnego opowiedzenia się "na ile wierzę w D.P" .
Otóż, tak się składa, że nic się nie dzieje tam zbytnio z nimi, więc naprawdę przymykam oko na tą chwilę zupełnie z nimi.
Nie chodzi o to żeby polegać na nich i czekać aż któryś przyprowadzi zbawcę "za ucho" i wszystko odtajni.
Chodzi o to by samemu filtrować, oraz SZUKAĆ, SZUKAĆ, SZUKAĆ infa i składać puzzle.
Disclosure Project to tylko jeden puzzel, określę jako "wątpliwy" w całej układance.

Myślę że jasno się wyraziłem :hi hi:
Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]