Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 cze 2017, 10:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Witam zauważyłem że dużo osób na tym forum bardzo sugeruje się testem sody.
Sam na początku uważałem że jest on wiarygodny jednak zacząłem szukać w internecie a niedawno pojawił się ciekawy film który podważa wiarygodność tego testu.

link:
Soda oczyszczona. Czy test na zakwaszenie żołądka jest wiarygodny!? Cz. 1
phpBB [video]

Pozdrawiam

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 paź 2016, 14:02 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ten Pan jest powiązany ze służbą zdrowia. Było coś już na ten temat na forum.
Zatem dziwne byłoby jakby nagle propagował np. sodę, picie płynu Lugola, odrobaczanie i tak dalej.
Wiedza o biochemii człowieka (sam oglądałem kiedyś jego filmiki) godna podziwu, szkoda tylko że nie stosuje jej patrząc na człowieka holistycznie. To jest największy błąd współczesnej medycyny.

Pozdrawiam

Odniosłeś się do wszystkiego tylko nie do filmu który wstawiłem.
Ten Pan wysuwa argumenty które są logiczne zrozumiałe i wydają się prawidłowe.

Grand Elect Mason * 14th Degree

bonifacy pisze:
Ten Pan jest powiązany ze służbą zdrowia. Było coś już na ten temat na forum.
Zatem dziwne byłoby jakby nagle propagował np. sodę, picie płynu Lugola, odrobaczanie i tak dalej.
Wiedza o biochemii człowieka (sam oglądałem kiedyś jego filmiki) godna podziwu, szkoda tylko że nie stosuje jej patrząc na człowieka holistycznie. To jest największy błąd współczesnej medycyny.

Pozdrawiam

Zaleca ten osobnik 'ciekawy' szczepienia dzieci i na grypę dla dorosłych jako 'profilaktykę',
twierdzi, że formaldehyd nie jest szkodliwy absolutnie, bo jest anatomopatologiem i wie co mówi.
Są opinie lekarskie twierdzące zgoła coś odwrotnego .
Stwierdził też, że żołądek nie ma znaczenia przy trawieniu.
Podaje hipotezy farmacji o szkodliwości wody utlenionej jako dowód (tzw. odwrócony
efekt Warburga), reszta po nim powtarza zachwycona, długo by wymieniać.
I ma zwolenników, co widać ...
Cytuj:
Soda oczyszczona likwiduje objawy niezbyt nasilonej zgagi, jednak nie ma wpływu na produkcję kwasu solnego, dlatego pH soku żołądkowego zostaje szybko, bo już po 2-3 godzinach przywrócone do wartości prawidłowych pH=2.

To ten prelegent z filmu mówi...
Próbowałem to wyjaśnić w tamtym temacie, ale bezskutecznie.
Nieumywakin twierdzi, że wystarczy na powrót do właściwego pH żołądka 30 minut, a nie 2 godziny.
i twierdzi tak po badaniach własnych klinicznych.
Logiczne i zrozumiałe?

-- 29 paź 2016, 7:08 --

Cytuj:
Kolejna grupa leków to inhibitory pompy protonowej. Pierwszym przedstawicielem tej grupy leków był wprowadzony na rynek w 1989 r. omeprazol. Do grupy IPP należą także pantoprazol, lanzoprazol, esomeprazol. Charakteryzuje je wspólny mechanizm działania, choć nieco inne właściwości farmakodynamiczne (siła działania, czas działania, sposób metabolizowania leku). Hamują one obecną w komórkach okładzinowych ATP-azę wodorowo-fosforanową, przez co zmniejszają produkcję HCl i podwyższają pH. Działają ponad 16 godzin, ponieważ blokują powyższy enzym nieodwracalnie.
Wznowienie wytwarzania kwasu solnego następuje dopiero po zsyntetyzowaniu nowych białek pompy protonowej. Przez wiele lat ich stosowanie pozostawało wyłącznie w gestii lekarzy, były bowiem lekami wydawanymi z przepisu lekarza.
Ich zastosowanie zrewolucjonizowało leczenie choroby refluksowej oraz choroby wrzodowej, w terapii której weszły w skład procesu eradykacji Helicobacter pylori (wespół z antybiotykami).
Poczynając od roku 2000 (Szwecja), zaczęto wprowadzać najniższe dawki IPP do sprzedaży bez recepty. Jednym ze wskazań, w jakich można je stosować w samoleczeniu, jest zgaga. Należy jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do inhibitorów receptora H2 nie są to leki przeznaczone do jednorazowego zastosowania, w przypadku sporadycznie pojawiającego się objawu. Znajduje to potwierdzenie w sposobie dawkowania leku zawartym w ulotkach dołączonych do opakowania. Pacjent kupując IPP bez recepty powinien mieć świadomość, że lek powinien być przez niego stosowany przez 14 dni. Ma to na celu wygojenie podrażnienia przełyku, do jakiego doszło w przypadku często nawracających incydentów zgagi. Co ważne, gdy dolegliwości nie ustąpią po tym czasie, konieczna jest niezwłoczna wizyta u lekarza, w celu upewnienia się, czy ten sposób terapii bądź dawka leku mogą być kontynuowane.

http://www.farmacjapraktyczna.pl/2009/10/zgaga/

Z linku farmaceutycznego.
Jak ''zrewolucjonizowało'' ''leczenie'', to widać w opisach ludzi je stosujących,
nie mogących kompletnie dać sobie z tym rady ze względu na powyższe.
Do kupienia w każdym sklepiku i kiosku, już nawet recept nie trzeba.
Soda przy tym to niewinny krótkotrwały naturalny inhibitor.
Każdy ma wybór.

Dla pobieraczy IPP test sody jest niewiarygodny, bo nigdy przy tym nie wyjdzie.
To prosta chemiczna reakcja, która zajść musi, gdy ma możliwość! :tak:

Wstawiłem ten filmik z nadzieją że będziemy dyskutować o temacie w nim zawartym i ktoś się ustosunkuje do argumentów zawartych w filmie a nie do osoby autora.

greg2015 pisze:
Nieumywakin twierdzi, że wystarczy na powrót do właściwego pH żołądka 30 minut, a nie 2 godziny.
i twierdzi tak po badaniach własnych klinicznych.
Logiczne i zrozumiałe?

Logiczne zrozumiałe tylko piszesz coś nie dając na to żadnego potwierdzenia. Nigdzie nie widziałem jego klinicznych badań na ten temat.

Brak reakcji to też wynik w teorii oznacza brak kwasu solnego.
W filmiku jest jasno powiedziane że przyczyną odbijania się jest nie tylko ta reakcja chemiczna ale również wiele innych czynników na to wpływa. I właśnie do tych argumentów liczyłem że ktoś się ustosunkuje.

Osoba autora nie ma tu nic do rzeczy.
Nie jest żadnym znanym autorytetem w tej materii.
Jak większość lekarzy ''leczących'' refluks IPP.

Lekarze medycyny naturalnej nie piszą w tzw. 'prasie medycznej', bo jest ona w 100%
kontrolowana przez bigfarmę i nie dopuszcza na łamy opinii przeciwnych, to jest nawet zrozumiałe.
Cytuj:
Cała prasa medyczna w Polsce, ale nie tylko, została wykupiona przez firmy handlujące szczepionkami. Na przykład głównym sponsorem Medycyny Praktycznej jest GSK, czołowy producent szczepionek, skazany na kilkumiliardowe odszkodowania za „niewłaściwą reklamę” i nie tylko.
(...)
http://www.polishclub.org/2014/12/21/dr ... a-czesc-1/

Są strony internetowe, książki i kliniki, oraz działalność lecznicza którą prowadzą.
Nieumywakin ze względu na wiek nie prowadzi już kliniki.

Cytuj:
W filmiku jest jasno powiedziane że przyczyną odbijania się jest nie tylko ta reakcja chemiczna ale również wiele innych czynników na to wpływa. I właśnie do tych argumentów liczyłem że ktoś się ustosunkuje.

Gdzie tu są argumenty?

Argumenty zawarte są w filmie, nie widzę sensu streszczania go tutaj. Jeśli ich nie wyłapałeś zachęcam do uważniejszego obejrzenia filmu ;)

Cytuj:
nie widzę sensu streszczania go tutaj.

Zgoda, też nie widzę, powielanie farmaceutycznego bełkotu nie ma sensu.
Streszczenie jest pod filmem, kto chce poczyta.

Intimate Secretary * 6th Degree

Szkoda czasu na oglądanie tego bełkotu, tendencyjne podejście, wiadomo na czyje zlecenie.

Dla Ciebie może i szkoda czasu ale widzę że sporo osób z tego forum jednak wchodzi i ogląda ten film ;)

duchs pisze:
Dla Ciebie może i szkoda czasu ale widzę że sporo osób z tego forum jednak wchodzi i ogląda ten film ;)

Mnóstwo ludzi ogląda bzdury, sztuka polega na oddzieleniu plew od ziarna.
Jesteś na początku tego procesu.
Oddalam posądzenie o trolling.
Jest znacznie gorzej. Ty w to wierzysz.

Ostatni raz spróbuje logicznie wytłumaczyć dlaczego według mnie test sody jest niewiarygodny.
Otóż gdy wstaję rano i wypiję szybko szklankę wody bez sody odbija mi się po paru sekundach.
Gdy wypijam szybko szklankę wody z sodą również odbija mi się po paru sekundach.
Zaznaczę jeszcze że jestem po kuracji ipp przez 3 miesiące i dopiero od paru dni ją odstawiłem.
To oznacza że w moim przypadku ten test jest totalnie nie miarodajny ponieważ odbija mi się bez różnicy czy jest tam soda czy nie.
Kiedyś powoli wypiłem sodę z wodą i mi się nie odbiło. Raz wypiłem odbiło mi się po 4 minutach a raz po 8 minutach.
Każdy sobie niech sam to przemyśli popróbuje i stwierdzi co jest prawdą a co pół prawdą.

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika

@duchs
W teście z sodą chodzi o picie w naturalnym tempie. Nie za szybko, nie za wolno.
Jeśli wypijesz coś za szybko jak jakiś dzikus, który szklanki z wodą nie widział od 3 dni, odbija się nadmiarem połkniętego powietrza i to normalne.
Czy to powód do kompletnego odrzucenia tego testu?
Nie jest on idealny, nie zadziała na każdego. Może być jednak cenną wskazówką, jeśli wynik stale się powtarza i przekracza wymagany czas na odbicie się.

Tak naprawdę można próbować podważyć wszystko co się głosi tu na forum:
- nie dla dawek 20-50 tys. IU D3 dziennie - "szok, dlaczego tak dużo! zabójstwo!"
- nie dla podjęzykowej witaminy B12 w ilości 5000mcg - "unijne zalecenie dzienne to 2mcg! A tu jeszcze mówią, żeby brać 3x dziennie!"
- nie dla płynu Lugola - czy jakikolwiek lekarz słyszał o jego wielu zastosowaniach zdrowotnych?
- nie dla stosowania betainy hcl czy kwasu solnego - "każdy cierpi na zbyt duże wydzielanie kwasu solnego, dlaczego go jeszcze zwiększać!"
- nie dla stosowania soli po posiłkach (Bołotow), nawet 10g dziennie - "przecież to na pewno skończy się miażdżycą!"
I tak dalej, i tak dalej.

Dokładnie tu się z Tobą zgodzę Bonifacy nie jest on idealny i nie zadziała na każdego.

Secret Master * 4th Degree

Ha!.. i nareszcie wiem, dlaczego mi się po tym pseudo teście w ogóle nie odbiło. Teraz oficjalnie stwierdzam, że dla mnie test sody na kwaśność żołądka to totalna bzdura i bełkot szarlatanów.

Piłem codziennie sodę gaszoną przez tydzień, rano na czczo. Ilość, najpierw płaska łyżeczka, później kopiasta, nigdy mi się nie odbiło, więc... mam tragicznie małą ilość kwasu.

Tak się składa, że zmieniłem dietę o 180 stopni na LCHF i jem teraz głownie posiłki białkowo-tłuszczowe. Po ok 4-5 godz. od zjedzenia odpowiednio ilościowej, by się najeść do syta, porcji tłustego mięsa, dodatkowo wzbogaconego o smalec, czuję, że już większość jest przetrawiona. Wskazuje to na odpowiednią ilość kwasu i to chyba najlepszy test. Żeby tego było mało to przed dietą białkowo-tłuszczową jadłem głównie kasze, więc rzeczywiście obawiałem się o trawienie mięs.

Pewnie też ten test buraczkowy to następny debilizm. Ręka w górę kto po burakach ma żółty mocz. Ja teraz mam wręcz czerwony lub różowy, bo jadam 2-3 składnikowe posiłki i akurat w menu mam buraki w każdym posiłku. Mam durszlak z jelit? Nie sądzę, raczej myslę że ten kto to wymyślił miał durszlak z mózgu albo wręcz przeciwnie miał "łeb do interesów".

duchs pisze:
Ostatni raz spróbuje logicznie wytłumaczyć dlaczego według mnie test sody jest niewiarygodny.
Otóż gdy wstaję rano i wypiję szybko szklankę wody bez sody odbija mi się po paru sekundach.
Gdy wypijam szybko szklankę wody z sodą również odbija mi się po paru sekundach.
Zaznaczę jeszcze że jestem po kuracji ipp przez 3 miesiące i dopiero od paru dni ją odstawiłem.
To oznacza że w moim przypadku ten test jest totalnie nie miarodajny ponieważ odbija mi się bez różnicy czy jest tam soda czy nie.

Masz rozregulowane trawienie IPP i szukasz wyjaśnień obok kolego.
ZAłatwiłeś sobie żoładek przez porady ''lekarzy'' i szukasz teraz szcześcia.
W twoim przypadku ŻADEN test nie będzie miarodajny bo do tego doprowadziłeś wiedziony
podpowiedziami neti anetów i tyle.
WSZYSTKIM zdrowym ludzikom test sody wychodzi idealnie.
IPP to nie jest kuracja !! czytasz k...a że wyłącza na 16-24 godziny enzymy trawienne??!!
Czy tylko przyjmujesz co jest wygodne dla nienaturalnych teorii? :język:
Próbowałeś kiedykolwiek ziół, czy wg opinnii ''anetów'' głupota? Mruga

-- 30 paź 2016, 19:15 --

Piorun pisze:
Ilość, najpierw płaska łyżeczka, później kopiasta, nigdy mi się nie odbiło, więc... mam tragicznie małą ilość kwasu.
Pewnie też ten test buraczkowy to następny debilizm. Ręka w górę kto po burakach ma żółty mocz.

Bo nie masz kwasu w żoładku, nic nie dziwi.
Pewno chory jesteś na coś.
Tak , debilizm.
Ja mam jasny zawsze.
Zdrowy człowiek ma jasny mocz, cokolwiek by nie zjadł.
Masz dziurawe jelita i tyle można tu powiedzieć.
Szukacie usprawiedliwienia dla własnej dysbakteriozy ?? :język:

-- 30 paź 2016, 19:27 --

bonifacy pisze:
@duchs
W teście z sodą chodzi o picie w naturalnym tempie. Nie za szybko, nie za wolno.
Jeśli wypijesz coś za szybko jak jakiś dzikus, który szklanki z wodą nie widział od 3 dni, odbija się nadmiarem połkniętego powietrza i to normalne.
Czy to powód do kompletnego odrzucenia tego testu?

Szkoda czasu, i tak tego nie zrozumie.
Neti aneti u nich rzadzi, będą 30 lat ''leczyć'' refluks, taka ich natura.
Zamiłowanie do biało-zielonych kitli i labowych metod.
A robaki toczą trzewia. Mruga

greg2015 pisze:
Masz rozregulowane trawienie IPP i szukasz wyjaśnień obok kolego.
ZAłatwiłeś sobie żoładek przez porady ''lekarzy'' i szukasz teraz szcześcia.
W twoim przypadku ŻADEN test nie będzie miarodajny bo do tego doprowadziłeś wiedziony
podpowiedziami neti anetów i tyle.
WSZYSTKIM zdrowym ludzikom test sody wychodzi idealnie.
IPP to nie jest kuracja !! czytasz k...a że wyłącza na 16-24 godziny enzymy trawienne??!!
Czy tylko przyjmujesz co jest wygodne dla nienaturalnych teorii? :język:
Próbowałeś kiedykolwiek ziół, czy wg opinnii ''anetów'' głupota? Mruga

greg2015 J
Jestem mile zaskoczony w końcu doszliśmy do konsensusu.
Jak sam napisałeś u mnie test sody nie będzie miarodajny gdyż biorę ipp, ale chwileczkę przecież większość ludzi gdy ma zgagę sięga właśnie po te leki czyli śmiało można napisać że test ten u większości ludzi borykających się z problemem refluksu będzie nie miarodajny.
Jedynie jak raczyłeś wspomnieć u zdrowych ludzi wychodzi idealnie. Tylko że jak ktoś jest zdrowy to na co mu ten test?
Jest zdrowy nic mu nie dolega więc nie ma potrzeby robić testu sody.
Tak więc sam przyznałeś swoim wpisem że test sody jest niewiarygodny dla ludzi biorących ipp ale również bezużyteczny bo działa najlepiej na zdrowy organizm który ów testu nie potrzebuje.

Pozdrawiam :)

greg2015 pisze:
Bo nie masz kwasu w żoładku, nic nie dziwi.

To jak trawie to mięso? Stało by jak kamień gdyby tak było.
greg2015 pisze:
Ja mam jasny zawsze.
Zdrowy człowiek ma jasny mocz, cokolwiek by nie zjadł.
Masz dziurawe jelita i tyle można tu powiedzieć.

Chcesz mi naprawdę powiedzieć że jak zjesz kilka buraków to masz mocz żółty? Próbowałeś tak zrobić? Zjedz kilka buraków w sałatce a najlepiej same i napisz czy mocz się nie zabarwił. Ja mam dosłownie czerwony.
greg2015 pisze:
Szukacie usprawiedliwienia dla własnej dysbakteriozy ?? :język:

Ja szukam poprawy zdrowia ale nie będę na siłę usprawiedliwiał jakiejś teorii.

greg2015 pisze:
Neti aneti u nich rzadzi, będą 30 lat ''leczyć'' refluks, taka ich natura.
Zamiłowanie do biało-zielonych kitli i labowych metod.
A robaki toczą trzewia. Mruga

Po pierwsze nigdy nie miałem refluksu (i jak się to ma do teorii braku kwasu w żołądku?), a po drugie nawet nie wiesz jak się mylisz, nie mów jaka kogo natura jak nie znasz sprawy. Mi cała banda konowałów nie pomogła, a mieli się przy tym za nie wiadomo kogo. Dlatego interesuje się medycyną naturalną, bo można liczyć tylko na swój organizm.

Nic nas siłę, sam się leczysz gdyś chory.
Tak, mam czyste białe siki nawet jak wypiję litr soku z buraków.
Normalnie cud. ;)
Na co chorujesz ?

-- 30 paź 2016, 23:09 --

duchs pisze:
Jestem mile zaskoczony w końcu doszliśmy do konsensusu.

Nie doszliśmy do żadnego konsensusu, wywody uzurpatora neti aneti traktujesz jak religię
i to jest problem tobie podobnych.
Dopóki nie zmienisz opcji medycyny ''konwencjonalnej'' na logiczną intuicyjną ''medycynę'' własną
osobistą nic się w życiu twem nie zmieni.
Tkwisz w środkach aptecznych jak zaczadzeni miłośnicy boga jahwe.
Musisz się otrząsnąć. Zdrowi ludzie nie korzystają z aptek, wystarczą zioła, kwasy tłuszczowe i dobra dieta.

Doszliśmy doszliśmy to co napisałeś idealnie sprecyzowało to co podejrzewałem :)
Dzięki Greg

duchs pisze:
Tak więc sam przyznałeś swoim wpisem że test sody jest niewiarygodny dla ludzi biorących ipp ale również bezużyteczny bo działa najlepiej na zdrowy organizm który ów testu nie potrzebuje.

Pozdrawiam :)

To chyba oczywiste!
Ale to ty masz problem nie ja Mruga
Daj sobie spokój z filmikami agentów farmacji i sam zadbaj o swoje problemy.
Taka dobra rada. Ty wybierasz, ty decydujesz.
Tak nawiasem co 'zaproponiował' anatomopatolog uwielbiany niczym bożociałowa figura na twoje problemy? IPP? :D
Możesz go tam spytać pod ''filmem''.

Cytuj:
To jak trawie to mięso?

Nie chodzi tylko o to, żeby kawałek mięsa nie stał w twoim żołądku jak kamień, ale żeby jeszcze coś z niego się wchłonęło.
Jak nie trawisz poprawnie białek, to prędzej czy póżniej doprowadzi to do katastrofy zdrowotnej.

Randy pisze:
Cytuj:
To jak trawie to mięso?

Nie chodzi tylko o to, żeby kawałek mięsa nie stał w twoim żołądku jak kamień, ale żeby jeszcze coś z niego się wchłonęło.
Jak nie trawisz poprawnie białek, to prędzej czy póżniej doprowadzi to do katastrofy zdrowotnej.

Słuszna uwaga, dla wielu poza zasięgiem.
''Medycyna'' uważa i peroruje że trawienie zaczyna się w dwunastnicy.
Bubel biochemiczny.

-- 30 paź 2016, 23:49 --

Piorun pisze:
To jak trawie to mięso? Stało by jak kamień gdyby tak było.
greg2015 pisze:

Trawisz bo masz cokolwiek.
Zięba opowiadał, że pewna kobieta musi brać 12 tabsów betainy do każdego posiłku żeby żyć.
Tak ja IPP załatwiły. na maksa.
Masz wybór, Twoje zdrowie, Twoje życie.

-- 30 paź 2016, 23:53 --

Piorun pisze:
Dlatego interesuje się medycyną naturalną, bo można liczyć tylko na swój organizm.

Yes tak..

Zięba opowiadał również że Wifi powoduje bezpłodność...

Jeśli chodzi o trawienie białek to zaczyna się ono w żołądku następnie w dwunastnicy i jelicie cienkim.
Więc żołądek nie jest w tym przypadku ani jedynym ani najważniejszym ogniwem trawienia białek.

duchs pisze:
Zięba opowiadał również że Wifi powoduje bezpłodność...

Jeśli chodzi o trawienie białek to zaczyna się ono w żołądku następnie w dwunastnicy i jelicie cienkim.
Więc żołądek nie jest w tym przypadku ani jedynym ani najważniejszym ogniwem trawienia białek.

Słuchaj dalej swojegom guru z koziej wólki a IPP bedziesz spożywał do końca dni swoich.
Żołądek jest najważniejszym pierwszym etapem w trawieniu białek - pepsyny (!!!!) , powinieneś to wiedzieć po lekturze pana profesora Bołotowa, po lekturze Bow1 i innych.
Twój guru z prosektorium uważa inaczej. Twój wybór.

Bo wifi i fale elektromagnetyczne powodują bezpłodność, nic w tym dziwnego.
To nie wymysł pana Zięby, to są fakty.

Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 0:05 przez greg2015, łącznie zmieniany 1 raz

Bierze w tym udział ale nie jest najważniejszy. A to dlatego że są ludzi którzy żyją po wycięciu żołądka. Gdyby nie potrafili trawić białka to by szybko umarli a tak się nie dzieje.
Ipp odstawiłem już od paru dni więc już skończ męczyć ten temat bo to robi się nudne.
Słucham i weryfikuje co jest prawdą a co nie zamiast wierzyć we wszystkich guru medycyny naturalnej ślepo jak ty.

To ty gościu założyłeś ten temat i non stop się pogrążasz, ja mam ubaw :tak:
Człowiek bez żołądka może żyć kilka lat, nie opowiadaj bzdur!
Nudny to ty jesteś, z tą miłością do agentów bigfarmy.
Zgasłeś jak stary rododendron, życzę powodzenia w pobieraniu IPP.
Cytuj:
Słucham i weryfikuje co jest prawdą a co nie zamiast wierzyć we wszystkich guru medycyny naturalnej ślepo jak ty.

Nie jesteś w stanie tego zweryfikować, trzeba do tego otwartych oczu, poza twoim zasięgiem.
Po ludzku jest mi cię żal. Ale nie jesteś na straconej pozycji.
Kążdy ma szansę.

ja mam jeszcze większy ubaw jak próbujesz prowadzić dyskusje a masz problem w czytaniu ze zrozumieniem :)
jeśli się wypowiadasz na jakiś temat to warto mieć minimalną wiedzę o nim.

tym co tu wypisujesz totalnie podważyłeś swoją wiarygodność i pokazałeś totalny brak umiejętności logicznego myślenia.
No cóż warto żeby ludzie którzy korzystają z Twoich rad zajrzeli do tego tematu.

duchs pisze:
ja mam jeszcze większy ubaw jak próbujesz prowadzić dyskusje a masz problem w czytaniu ze zrozumieniem :)

Jeszcze się zaszczep na grypę, będzie complet ''rozumny'' człowieku :język:
Cytuj:
No cóż warto żeby ludzie którzy korzystają z Twoich rad zajrzeli do tego tematu.

Nie wiem czy warto, ciebie kolego nie dotyczy, to się nazywa katarakta Mruga
Bo durniem cię nie nazwę , jestem dobrze wychowany.

-- 31 paź 2016, 0:30 --

Randy pisze:

Krótko i celnie !

-- 31 paź 2016, 0:36 --

duchs pisze:
j

Czego sobie nawzajem życzymy nieustająco, chory propagator fachowca z prosektorium i zdrowy
człowiek zażywający ziół i sody.

Awatar użytkownika

Piorun pisze:
Chcesz mi naprawdę powiedzieć że jak zjesz kilka buraków to masz mocz żółty? Próbowałeś tak zrobić? Zjedz kilka buraków w sałatce a najlepiej same i napisz czy mocz się nie zabarwił. Ja mam dosłownie czerwony.

To nie jest normalne. Ja mam dysbiozę i refluks, a mimo to po 3 dniach picia samego barszczu i jedzenia buraków nie miałam kolorowego moczu..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]