Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 gru 2019, 21:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Pytania pochodzą z wywiadu radiowego z Davidem Wilcockiem i Georgem Noory, a dokładniej z książki Dr Scotta Malderkera ? From elsewhere?, która przedstawia ideę, że dusze niektórych ludzi, mogą być duszami obcych.
Przejdźmy więc do meritum:

Cytuj:
1) Jako dziecko gubiłeś się w marzeniach na jawie o ET, Ufo, innych światach, podróżach w czasie i utopijnych społeczeństwach. Rodzina uważała cię za trochę dziwnego, bez sprecyzowanych powodów.

2) Często miałeś wrażenie, że twoi rodzice nie są, twoimi prawdziwymi rodzicami, że twoja rodzina była gdzieś daleko ukryta.

3) Przeżyłeś choć jedno bardzo jaskrawe doświadczenie związane z Ufo, podczas snu lub na jawie, które dramatycznie zmieniło twoje życie i pomogło pokonać ci zwątpienie. Dając więcej pewności siebie, nadziei, sensu i celu.

4) Jesteś szczerze życzliwy, niegroźny, pokojowy i nieagresywny. Nie tylko czasami, ale prawie zawsze. Nie pokładasz wielkiego zainteresowania w pieniądzach i majątku, więc jeśli ktoś ma wykonać coś wykonać bez wynagrodzenia, to zwykle jesteś to Ty. Akty ludzkiego okrucieństwa, przemocy i bezustanne wojny światowe, są dla ciebie czymś dziwnym, żeby nie powiedzieć- obcym. Trudno ci pojąć cały ten gniew, wściekłość i współzawodnictwo .

5) Masz trudności w wyczuwaniu zła i podstępów. Niektórzy nazywają cię naiwnym i mają rację. Kiedy dostrzegasz oczywistą negatywność wewnątrz siebie, wzdrygasz się z przerażeniem . Możesz być w szoku, że niektórzy ludzie (cytując wewnętrzny głos) są w stanie działać w taki sposób. W subtelny sposób czujesz się zagubiony, być może niejasno przeczuwasz istnienie świata wolnego od tej dysharmonii .

6) Istotą twojego życia jest służenie innym, czy to przyjaciołom rodziny, czy tym związanych z twoją profesją. Zwykłeś hołdować wyższym ideałom, które w świetle szerszych realiów mogą być brane za niewinne lub naiwne. Za to głęboko i szczerze wierzysz w poprawę świata. Bywasz rozczarowany i sfrustrowany, kiedy te nadzieje i marzenia nie znajdują odbicia w realiach .

7) Jesteś typowym przykładem naukowego temperamentu z rozsądnych, chłodnym, badawczym podejściem do życia. Ludzkie namiętności, gorące pragnienia wydają ci się dziwne. Żyjesz w starciach z tymi emocjami. Romantyczny świat jest obcy twojemu naturalnemu sposobowi analizowania doświadczeń. Ludzie więc trafnie stwierdzają, że ciągle żyjesz w swoim świecie. Miej na uwadze, że rodzaj wędrowców z tą cechą, jest bardzo rzadki. Z pewnością nie sięgnąłbyś po tą książkę, ze względu na swój wysoki sceptycyzm.

8) Z łatwością zatapiasz się w science fiction, średniowiecznej fantastyce, czy w sztukach wizualnych. (?)

9) Jesteś wyjątkowo ciekawy tematów takich jak: Ufo, życie na innych planetach, czy w starożytnych cywilizacjach Atlantydy lub Lemurii .

10) Posiadasz duże zainteresowanie mistyką, duchowością wschodnią, jak i zachodnią w teorii i praktyce. Doznajesz wrażenia braku, czy utraty jakichś wyjątkowych mocy, które posiadałeś. Nie umiesz tego wytłumaczyć, tak się po prostu czujesz. Możesz odczuwać niechęć do samodyscypliny, w związku z tym, iż czujesz, że kiedyś już to przerabiałeś. Tylko w jakiś sposób zapomniałeś o tym. Ludzie są przekonani, że wmawiasz to sobie, ale ty czujesz, że to nie takie proste.

11) Świadomie stałeś się kanałem dla ET lub innych pozaziemskich źródeł, uświadamiając sobie, że twoim celem jest pomagać innym w rozwoju/ewolucji . Prawdopodobnie w tym momencie nie jesteś już śpiącym wędrowcem.

12) Czujesz, być może przez całe swoje życie, rodzaj wyalienowania. Jakbyś nie mógł się całkiem wpasować. Być może żywiłeś nadzieje stać się taki, jak inni ludzie. Starałeś się wygląda i czuć tak jak inni ludzie, czy wyobrażać sobie, że jesteś taki sam, ale ostateczna konkluzja jest taka, że po prostu czujesz się inaczej i zawsze tak było .

Oczywiście pytania nie są wyczerpujące i nawet pozytywna odpowiedź na wszystkie z nich, niekoniecznie oznacza, że pochodzisz z innego miejsca. Choć niektóre z nich są dobrymi wskaźnikami, że możesz być obcym, uśpionym wędrowcem.
? Prawdopodobieństwo jest wysokie dla każdego, kto osiągnął 4 lub 5 pozytywnych odpowiedzi.? (Wilcock)

Do dzieła więc ;)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 lip 2009, 18:45 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

A to ci dopiero... obcy ze mnie jak nic! :lol: Aż się teraz do lustra boję zaglądnąć, żebym tam zielonego odbicia nie ujrzał!

A tak na serio - takie symptomy to często domena zagubionych dusz, outsiderów, ludzi dotkniętych romantyczną "chorobą duszy". Nic rzeczowego, nic możliwego, nic sensownego. Każdy może odpowiedzieć sobie przynajmniej na te 5pkt pozytywnie - nawet nieświadomie siebie okłamując - ideał ideałem, a robi się coś zwyczajnie innego.

Ps
Fajnie, że jestem Plejadianem - tylko g...o mi z tego. Niczego to nie zmienia, niczego nie ułatwia.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Cóż, po szczerym zastanowieniu się nad sobą wyszło mi 8 odpowiedzi pozytywnych. Coś w tym jest, oj tak... ;)

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Tez mam 8 na tak :)

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ja też 8 :)

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Ja ledwo 5, z czego większość ostatnich punktów.

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

U mnie też 8 na tak.

U mnie wychodzi że jest 7 odpowiedzi na tak.Nie wiem co to może oznaczać,ale jeśli chodzi o niektóre punkty to trudno dokładnie ocenić,do jakiego stopnia wypełniamy wymagania w nich zawarte ;)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

a kto tu jest miejscowy - zapytam ponownie....

Awatar użytkownika

Wlasnie ;]

Zle jest to stwierdzenie napisane chyba , (moga byc duszami obcych) bardziej ktorzy z nas dostali na glowe wieksza misje, zostali bardziej ukierunkowani i doswiadczyli wiecej lekcji niz inne dusze .

Awatar użytkownika

Nie temat jest źle sformułowany, tylko opis Wilcocka lub MojoRosin'a. Ten ostatni napisał:
Cytuj:
Oczywiście pytania nie są wyczerpujące i nawet pozytywna odpowiedź na wszystkie z nich, niekoniecznie oznacza, że pochodzisz z innego miejsca. Choć niektóre z nich są dobrymi wskaźnikami, że możesz być obcym, uśpionym wędrowcem.

Ja się czuję "wędrowcem", choć nie mam szczególnego zamiłowania do podróży i nie czuję się obcy tutaj gdzie jestem, ani "obcym", bo jestem w swoim domu ;) Cały wszechświat jest domem wędrowca - wszędzie jest w domu ;)

Każdy sam wybiera swoje zadanie, a przygotowanie zdobywaliśmy w tej szkole przez milenia - od kogo mieliśmy dostać przeszkolenie/misję?

Awatar użytkownika

Co prawda, co do niektórych punktów miałem wątpliwości, jednak po głębszym zastanowieniu doszedłem do do wniosku że mimo wszystko jest to strzał w dziesiątkę, więc 8:0

Tu macie trochę inny test na wędrowca:

Test Wędrowca
Za każdym razem, kiedy odpowiesz zdecydowanie "TAK", dolicz sobie 5 punktów. Kiedy odpowiedź nie jest zdecydowana i chciałbyś odpowiedzieć "mniej więcej tak" - dodaj sobie 3 punkty. Odpowiedź na "NIE" pozostaje bez punktacji. Następnie zsumuj liczbę punktów, interpretacja wyników znajduje się na końcu (poniżej dzieje się to automatycznie - po zaznaczeniu odpowiedzi i wciśnięciu "OK").

I. Dzieciństwo

1. Czy często zdarzało Ci się myśleć, marzyć, fantazjować o UFO, przybyszach z innych planet, pozaziemskim życiu?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
2. Czy czułeś, że zwykłe rzeczy wokół Ciebie, jak przyroda, domy, ludzie, twoje ciało, są nieco dziwne?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
3. Czy wydawało Ci się, że Twoi rodzice nie są twoimi prawdziwymi rodzicami, lub że brakuje Ci siostry, czy brata, którego obecnie nie masz, a może tęskiniłes za domem, który pozostał gdzieś w niezdefiniowanym wszechświecie?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
4. Czy miewałeś magiczne sny, w których zdarzało Ci się latać, widzieć niewidzialne duchy, odczuwać specjalną opiekę, bądź czuć obecność duchowych opiekunów?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
5. Czy zdarzało Ci się spoglądać z tęsknota w gwiazdy, a Twój wewnętrzny głos zdawał się mówić: "chce do domu", "dlaczego ja tu jestem?", albo: "dlaczego czuję się tak samotnie?"?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.

II. Twoja osobowość

6. Czy jesteś osobą pokojowo nastawioną do otoczenia, nie agresywną z natury, czy prawie zawsze możesz tak o sobie powiedzieć?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
7. Czy jesteś zaniepokojony i sfrustrowany ludzką agresją i całym złem, które ma miejsce w otaczającym nas świecie?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
8. Czy uważasz, że pieniądze, władza i kariera nie są rzeczami, które powinny zdominować ludzkie życie?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
9. Czy czasami lepiej czujesz się w towarzystwie zwierząt i roślin, niż przebywając wśród ludzi?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
10. Czy generalnie jesteś wrażliwy, wielkoduszny i martwisz się problemami innych ludzi?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.

III. Twoje doświadczenie

11. Czy czujesz się nieswojo, wyobcowany w ludzkim środowisku?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
12. Czy miałeś sny, wizje, bądź widziałeś nadprzyrodzone zjawiska, które zainspirowały cię do rozwoju duchowego?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
13. Czy miałeś dramatyczne sny o zmianach na Ziemi, upadku społeczeństwa, końcu świata lub o losach cywilizacji w przyszłości?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
14. Czy możesz powiedzieć, że kierujesz się logiką i potrafisz bez zabarwień emocjonalnych podejść do wyjaśniania zjawiska?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
15. Czy zdarzyło Ci się mieć przyjazny kontakt (niekoniecznie fizyczny) z wysoko rozwiniętą istotą spoza Ziemi?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.

IV. Twoje zainteresowania

16. Czy interesuje Cię literatura science-fiction, fantasy, przepowiednie dla ludzkości, zakazane technologie itp.?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
17. Czy ciekawią Cię tematy: Atlantyda, Lemuria, Piramidy, channeling, New Age?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
18. Czy postrzegasz medycynę niekonwencjonalną, medytacje, wizualizacje jako zjawiska użyteczne?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
19. Czy uważasz, że rasa ludzka jest zanadto ignorancka w stosunku do zjawisk paranormalnych, które Ty uważasz za istniejące?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.
20. Czy czujesz, że Twoim celem jest niesienie pomocy Ziemi i ludziom?
Zdecydowanie tak.
Mniej więcej tak.
Nie.

Punktacja:
100-75 pkt. - naszym zdaniem twoja dusza pochodzi spoza Ziemi i prawdopodobnie nie zaskoczył Cię wynik tego testu.
75-25 pkt. - Możesz, ale nie musisz mieć pozaziemskich korzeni, potrzebujesz więcej czasu i wiedzy, aby dojść do prawdy.
25-0 pkt. Prawdopodobnie nie masz pozaziemskiej historii, tylko dlaczego interesują Cię te rzeczy?]

Źródło: Carla McCarty, "A Wanderer's Handbook". Tłumaczenie: Lightworkers PL

Awatar użytkownika

Mam rowniotko 77 pkt. a i tak zaskoczyl mnie wynik, myslalam ze jestem zwyczajna, pomimo wczesniej wspomnianych paranormalnych dziwactw w rodzinie :)

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Awatar użytkownika

71. bez zadnego naciagania. Uwazam ze to swietny wynik.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Sorry,
ale nie wydaje się Wam, że to trochę "zbyt logiczne" podejście do tematu?
poza tym, myślę się że te testy byłyby bardziej miarodajne dla dziesięciolatków; przez doświadczenia 20,30,40 lat życia większość przeżyć "spoza granic" jest zepchniętych do podświadomości, bo świadomy umysł nie jest w stanie ich umieścić w tzw. "realnym"obrazie świata

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]