Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 wrz 2020, 9:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24 kwie 2011, 14:36 
Wątek ten jest poświęcony wyłącznie na tłumaczenie książki "Terra Papers"
PROSZĘ O NIE DOKONYWANIE WPISÓW

Komentarze proszę umieszczać w wątku już istniejącym. :!:TERRA PAPERS
Ukryta Historia Planety Ziemia.
Napisał Robert Morning Sky


---------------------------------------------------------

Nie jesteśmy sami.
Astronomowie i naukowcy mylą się.
Oni są tutaj, ale my nie możemy ich widzieć ponieważ oni są w ukryciu.
Oni ukrywają się…..w zwykłym widoku.
My jesteśmy ich służącymi,niewolnikami, jesteśmy ich własnością….oni nas posiadają.

Robert Morning Sky.
------------------------------

Po upływie pewnego czasu Gwiezdna Istota nabrała zaufania do szóstki.

Poprzez użycie małego kryształu do pokazywania obrazów, Gość zaczął komunikować się z młodymi mężczyznami.
Nazywając go Gwiezdnym Seniorem młodzieńcy usiedli przy kolanach Przyjaciela, egzaminując obrazy w krysztale z wielkim skupieniem składając w całość niezwykłą historię naszego układu słonecznego i człowieka.

Przesłanie Gwiezdnego Seniora było proste: „ m Gwiezdne Istoty,były tu od czasów kiedy ziemia była jeszcze jałowym kamieniem. Byli tutaj kiedy człowiek był tworzony i towarzyszyli przez całą ewolucję człowieka.
W wielu przypadkach ich ingerencja miała życzliwy charakter, a w innych nie.
Człowiek był prowadzony i był zwodzony.
Gwiezdne Istoty były naszymi Bogami…. I naszymi Diabłami.

Oni zawsze tu byli i w dalszym ciągu są.

Kiedy Gwiezdny Senior został przyciśnięty pytaniem o jego obecność na ziemi Gwiezdny Senior wprawił w zdumienie całą szóstkę. Powiedział, „ Była wojna w niebie i jego statek został zestrzelony przez siły wroga!
---------------------------------------------


Nazywają mnie Morning Sky (Poranne Niebo)….Robert MorningSky.

Mój dziadek był jednym z sześciu młodych Indiańskich ratowników. Kiedy Ja byłem młody, mój dziadek opowiedział mi historię Gwiezdnego Gościa. On i jego przyjaciele nazywali go Gwiezdnym Seniorem, imię dane z szacunkiem. Po upływie czasu jego imię zostało wyjawnione dla młodzieńców.
Był nazywany „Bek’Ti”.

To jest jego opowieść….. oraz moja.

Pod koniec lat 60tych.zostałem przyjęty na Uniwersytet o kierynku studiów religijnych.
Pod koniec studiów, przedłożyłem moją wersję Ukrytej Historii Planety Ziemia jaką otrzymałem od Bek’Ti, byłem pewien że moja praca była doskonale udokumentowana i zbadana.
Moja praca została natychmiast oznakowana jako „skandaliczna” ,bluźniercza , wypaczająca historię, oraz niegodna kalibru poważnego studenta religii.
Terra Papers i opowieść Bek’Ti omal wyrzuciły mnie ze szkoły.

Sfrustrowany znalazłem organizację UFO i naukowców tym zajmujących się mając rozsądną nadzieję że zainteresują się moją opowieścią.
Byłem zdumiony kiedy odrzucili mnie od ręki. Byłem pouczony przez naukowca że UFO jest fenomenem technologii a nie pracą mistycznych istot i prymitywnych ludzi.( Najciekawsze jest że ten naukowiec jest dzisiaj powszechnie znanym UFO autorytetem oraz autorem książki Pt; „ ET/ Native American Connection”)

Przez30 lat unikałem opowiadania tej historii. Począdkowa reakcja na moje wysiłki była tak zniechęcająca.
Ale ostatnio zostałem przekonany aby spróbować znowu.

Historia człowieka na ziemi zaprezentowana przez Bek’Ti jest ekscytująca i przerażająca.
Kreacja człowieka i jego miejsce w galaktyce jest jasna ale w procesie jego szlachetność i duma odniosą rany.
Zjawisko uprowadzeń i biorący w tym udział „szarzy” okazuje się że są integralną częścią historii człowieka, ale są przedstawieni jako przeciwni dla ram wyznaczających cele dla Gwiezdnych Istot w życiu człowieka.

Źródło religii człowieka i rodowód legendarnych postaci jak Zeus, Minotaur, Osiris.Isis, i innych mitologicznych istot jest wyjaśniona i także umieszczona w ramach Historii Planety Ziemia.

Również nadchodzące wydażenia można przewidzieć nie z psychicznych umiejętności lecz z powtarzających się wysiłków „dyrygujących” Ziemią.

Człowiek wkrótce będzie otoczony obrazami asteroidów i spadających ognistych komet.
Czarne świnie będą postrzegane wszędzie podobnie jak Anielskie Figury..
Dinosaury będą dziecięcymi bohaterami a przemoc będzie podstawą ich zabaw.
Pojawią się nowe choroby przenoszone drogą powietrzną, odporne na znane nam metody leczenia.
NASA będzie działała słabo i bezpłodnie, a może nawet zostać rozwiązana.

Galaktyczna wojna szaleje nad naszymi głowami.
Ziemia…i człowiek….są wygraną
To jest moja opowieść
To jest opowieść mojego dziadka ..oraz…opowieść Bek’Ti.GENESIS

Wybuch wstrząsnął nicością pustki.

Pierwotną „esencję” (materię) wyrzucił brutalnie na zewnątrz. Jak pierwotny ocean, fala za falą rozbija się w czarnych dołach nicości. Nicość ujrzała chaos, chaos wylał się w nicość.

Jako pierwotne wody wysyłane na zewnątrz, rzeki ciemnej „esencji”(materii) wirującej razem i tworzącej potężne wiry. Ponieważ wiry obracały się do środka „esencja”(materia) osadzała się w formie obłoków gazowych. Mocno rozgrzana od sił kompresji w wirowym rdzeniu, iskry zapaliły groźne obłoki. Eksplozja za eksplozją uformowały ogromne kule ognia, supernowych o niezwykłej czerwieni i karły płonące niebieskością.

Jak wyspy w wodzie „esencji” gwiazdy powstały z zawirowań galaktycznych. Raz za razem proces powtarzał się w pustce, raz za razem rodziły się nowe galaktyki.

Po upływie czasu jedna z tych galaktyk zaczęła być znana jako ERIDANUS. To jest historia jednej małej części Eridamusa i maciupkiego świata znanego nam jako ZIEMIA.


ERIDANUS

W wirujących pierwotnych „wodach” ERIDAMUSA wiele gwiazd dało życie samodzielnym światom.

Z gazów i kurzu wyrzucanego ze słońc, powstały planety stopniowo ochładzając się. Pierwiastkowe gazy
Łączyły się tworząc wilgoć, deszcz zaczął spadać tworząc oceany. Burze z piorunami szalały, oceany wyrzucały i odwracały się na brzegach i powierzchniach lądów. Wśród gniewnych błyskawic pojedyńcza iskra błysnęła kreując w ułamku sekundy pojedynczą żyjąca komórkę.

Pojedyncze komórki zaczęły łączyć się w wielokomórkowe stworzenia, wielokomórkowce zaczęły rozwijać się w złożone stworzenia jak małże, ryby, insekty, ptaki, gady, rośliny i ssaki. Narodziło się tak duzo różnych stworzeń jak dużo jest gwiazd na niebie.

Z czasem wyewoluowali HUMANOIDZI. Humanoidzi ryby, humanoidzi gady, humanoidzi ssaki, i inni humanoidzi różnego rodzaju i zaczęli stale rozwijać się w wyniku ewolucji.

Pierwotny CZŁOWIEK ERIDANUS rozwinął się, jego jaskinie zostały zastąpione chatami, te przeobraziły się w osady, a następnie w miasta. Polowania i połowy dały początek handlowi wymiennemu futer, a te następnie otworzyły rynki.
Gromadzenie się dało początek ogrodnictwu a to następnie rolnictwu.

Potrzeby Człowieka Eridanusa stały się stopniowo pragnieniami a te następnie zmieniły się w chciwość.
Współczujący człowiek stał się liderem, liderzy stali się zdobywcami, aż w końcu prymitywny świat stał się „cywilizowany”. Różnice w poglądach zrodziły kłótnie, z kłótni powstały wojny.
Ciekawość i potrzeby zrodziły technologie.

Wczesny ERIDANUS MEN podbił swój świat

Następnie ERIDANUS MEN spojrzał w niebo i widząc księżyc skonstruował statek który wyniósł go w przestworza kosmiczne, dając tym samym początek podboju księżyca..
Kiedy tak stanał na księżycu i spojrzał w gwiazdy ponad nim, zapragnął więcej i wyruszył dalej w przestworza. Tym razem sąsiednie swiaty zostały odkryte. Eridanus Men podbił środowisko w nowym swiecie i cykl zaczął się na nowo.

I tak się stało ze ERIDANUS MEN spotkał swoich krewnych w galaktyce.

ERIDANUS PTAK-CZŁOWIEK spotkał ERIDANUS SSAKA-CZŁOWIEKA, ERIDANUS GAD-CZŁOWIEK spotkał CZŁOWIEKA-INSEKTA, następnie ERIDANUS GAD-CZŁOWIEK przywitał ich
Wszystkich. Wiele wyewoluowanych istot z ERIDANUS zebrało się razem, zaczęli się wymieniać, tańczyć itp.. wymieniło się swoimi i doświadczeniami i naukami a następnie żyło razem.

I następnie…….udali się na WOJNĘ.

Prymitywny ERIDANUS MEN stał się cywilizowanym ERIDANUS MEN, prymitywna wojna ustąpiła Nauce Wojennej, Śmierć ze swoim horrorem stała się narzędziem progresu.
Galaktyczne królestwa w ERIDANUSIE zaczęły wzrastać i upadać
Umarła prosperita cywilizacji
Ciąg wojen ogarnął cała galaktykę

Żadne z imperiów nie przetrwało długo. Nikt nikogo nie ratuje.

ObrazekIMPERIUM „ SSS”

W galaktyce ERIDANUS nastała wojna przemoc i zawirowania.

Ponad inne rasy wybiła się szczególnie jedna tzw.Najwyższy Mistrz Wojny, istoty „SSS”( nazywane tak od syczącego brzmienia ich mowy)
Dojrzewające wojna i chaos aby przejąć i zachować spory kawałek 9 SEKTORA galaktyki. Chociaż początkowo rządzony przez Króli z dobra reputacją, był jednak pod władaniem KRÓLOWEJ której Imperium wspięło się na szczyt. Znane jako „SSS-T”królowe i ich techniki rządzenia stały się ucieleśnieniem Królewskiej Władzy.

Sama nazwa tronu „AST” jest mrożąco hołdująca śmiercionośności reptilianskiej Królowej.

W galaktyce wypełnionej chaosem i wojną istoty SSS nie miały konkurentów.
Bezwzględna w dowodzeniu i wystarczająco okrutna Królowa SSS-T była genialnym politykiem i wojennym strategiem, używając wydarzen dla zdobycia własnej przewagi, oraz manipulując wojna dla odnoszenia korzyści.

Zapewnienie Rodzinie Królewskiej mocy do podbojów i panowania nad ich wrogami przy pomocy potężnej siły wojskowej nie mającej równych sobie i nie zrównanej przez inne.
Armia SSS składała się z wysokich postawnych zimno-krwistych wojowników z przerazającymi twarzami przypominającymi smoki, podczas ewolucji pozbyli się łuskowatej skóry , płytki na zbrojach osłaniających ich ciała dawały wrażenie nieustraszonych dinozaurów.
Tylko długi kościany grzbiet wyrastający z czoła a kończący się z tyłu głowy przypominał o ich reptilianskim pochodzeniu. Znany jako „M-K” lub „M-G” ich wyglad wojowników SSS był wystarczający do wzniecenia strachu w sercu przeciwnika.

Niezliczone wojny na przestrzeni miliardów lat dały KRÓLOWEJ SSS istotną lekcje mówiącą że zabijanie podbitego wroga nie jest opłacalne gdyż martwy nie przynosi zysku, ale jeśli mózg podda się przeprogramowaniu, w celu pozbycia się oporu można w ten sposób pozyskać robotnika.
Mind controll (kontrola umysłu) stała się nauką preferowaną przez SSS-T.

Określony przez inne rasy jako „ARI” lub „Masters” z czasem zaczęli być znani jako „ARI” z „AH”(nieba)
Albo jako „ARI-AN” Dzisiaj znane jako ORION.

Mimo wszystko stali się symbolem męstwa i siły, oraz brutalnej władzy i nieubłaganej agresji , los zagra ciekawą sztuczkę z ARI-AN.

Demonstrując swoja siłę w galaktyce wojownicy SSS-T rabowali pałace i kosztowności w represjonowanym przez nich świecie.
Bogactwo kulturowe podbitych światów umieszczono w muzeach ARI-AN robiąc z Imperium centrum wiedzy i kultury w 9-tym Sektorze.

ARI-AN stało się światową wizytówką poezji, muzyki ,sztuki I tańca

Był to krok jednakże nieznany dla ewolucji temperamentu i psychiki SSS-T.

Obrazek

TŁUMACZENIE TABELI.

M-K/M-G

Poniższe staro Egipskie słowa o pochodzeniu z M-K/M-G

M’K -- Imię krokodyla
Mek -- Ochrona , Ochroniarz
M’O -- Zabić , Posiekać na kawałki
MAG lub M’G -- Krokodyl
Mikh -- Walka, do walki

W starożytnym Egipcie przyrostek -„U” znaczy „JEDEN Z TYCH –( M-K-U = z M-K oraz M-G-U = z M-G)

M’Ka -- Odważny, smiały.
M’Khaiu -- Wojownicy przeciwnika
M’Ki -- Obronca , ochraniać
Meki -- Ochroniarz.
M’GA -- Krokodyl
M’GA -- Dowodzić , instruować
Mekhi -- Walczyć , do bicia, uderzyć
M’Khai -- Do walki uderzyć
M’Khau -- Zwierzę
M’Kiu -- Ochroniarze
Mega -- Krokodyl
M’Ga -- Komendant Szef.
Mgi -- Odwaga

Poniższe zwroty są różnorodnością słów o pochodzeniu M-K/M-G

Magha -- Potężny, wielki ( Hindu)
Mak -- Wielki , lepszy ( Sumeria)
Mactus -- Uwielbiony (Łac.)
Mactabalis -- Śmiertelny
Macto -- Zarżnąc, ukarać, porazić ( Łac.)
Magister -- Mistrz, Szef (Łac.)
Magnus -- Wielki, duży, potężny, silny (Łac.)
Magus -- Magik (Łac.)

Poniższe zwroty są Angielskimi słowami o pochodzeniu M-K/M-G

Make -- zmusić,
Major -- Potężny, wielki
Majesty -- Królewski, majestatyczny
Magic -- Iluzja (przeprogramowanie mózgu)
Image -- Iluzja (przeprogramowanie mózgu)
Imagine -- Kreowanie Iluzji ( Przeprogramowanie mózgu)
MJ-12 -- (Majestic 12) – UFO grupa śledczych.( przeprogramowanie mózgu)

ARI-AN oraz SSS
Poniższe są różnorodnością słów o pochodzeniu ARI-AN oraz SSS

Aryan -- Super rasa Adolfa Hitlera (ARI-AN)
SS -- Elitarny oddział Hitlera (SSS)
Ari -- Mistrz,opiekun (Egipski)
Ariz -- Straszny ( Hebrajski)
Ares -- Bóg wojny (Łac.)IMPERIUM „ASA-RRR”

Władza i panowanie królowej SSS-T w „9 Sektorze” zaczęła być kwestionowana przez rozrastającą się inną rasę zwaną „RRR”

Rasa ta wyewoluowała się z okrutnych drapieżnych ssaków, RRR był ciągle we wczesnym etapie rozwoju,
jego apetyt na ekspansję, był wspomagany przez upływ czasu i ciągłe wojny.

Dla rasy RRR wojna była całością istnienia, wszystko inne nie miało sensu.
Życie samo w sobie znaczyło posłuszeństwo i totalne poddaństwo królowi RRR, cokolwiek innego oznaczało śmierć. Bardzo szybko stworzyli Imperium, posługujące się tak okrutnymi technikami że zaczęto ich nazywać „ASA”lub Władców panów.

W „9sektorze” świat należący do RRR zaczął być znany jako „ASA-RRR”

Dowodzona przez nieustraszonych „Wojowników IKU” barbarzyńska armia z eskadrą śmiercionośnych statków kosmicznych przytłaczających swoją siłą ognia, król ASA-RRR dokonał olbrzymich spustoszeń w światach otaczających przejście w 9sektorze.

Elitarne siły „IKU” spadły na niczego nie spodziewające się cele z bezlitosnym nieubłaganym atakiem,
Czyszcząc korytarze przestrzeni kosmicznej z potencjalnego oporu, i totalnie dziesiątkując lądowe bazy.
Siły Lądowych Wojowników „BEH”wkroczyły momentalnie likwidując pozostałe siły zbrojne.

Znani z praktyki zjadania ciał swoich wrogów wojownicy IKU oraz BEH zaczęli być nazywani „D-K” lub „T-K”, -- „Zębami RRR”

Obrazek


Nienasycony agresywny i nieubłagany we własnej ekspansji Król RRR Pogromca zaczął powolną metodyczną techniką przejmować „PASH-METEN” (9te przejście) kluczowe Gwiezde Połączenie.

Blokując To przejście dałoby królowi ASA-RRR kontrolę nad ruchem do wnętrza i na zewnątrz Imperium ARI-AN. Ta możliwość była nie do przyjęcia dla królowej SS-T.

Obrazek„DAK” albo „TAK”
Poniższe słowa są starożytnymi Egipskimi zwrotami o pochodzeniu D/T-K

Taka -- do zniszczenia Ta Aka -- do zniszczenia
Ta Ag -- do zniszczenia Tegteg -- do ataku, zniszczyć
Takhes -- do wyrżnięcia, do zabicia Teg -- do wycięcia, do wyrżnięcia
Tekas -- przebić, pociąć Teqes -- ciąć, dżgnąć
Teknu -- ludzka ofira Tekennu -- ludzka ofiara
Tekh -- pobić, obalić Tekhar -- Straszny, przerażający
Tegen -- rządzić, dowodzić Teger -- bycie silnym, wielkim
Tekh -- regulacja sprawiedliwości Tekhan -- ochraniać
Tekmu -- szuflady z mieczami Tekku -- najeźdźca, maruder
Tektek -- najeżdżać, atakować Tegga -- uciekać ( na nogach)
Teka Tegait -- patrzeć oczami
Teg, Tegteg, Tegtegi -- Chodzić, marsz, najechać ( używając nóg)
Tegaa -- obserwator.

Poniższe starożytne Sanskryckie słowa pochodzące od D/T-K

Antaka -- Bóg śmierci Kantaka -- Cierń, ząb.

Poniższe Hiszpańskie słowa pochodzące od D/T-K

Decaer -- rozkład Degollar -- podciąć gardło
Decano -- Diakon Dictator - dyktator
Decapittar -- obciąc głowę Ducado - książę
Degolladero - rzeżnia

Poniższe to słowa Łacińskie pochodzące od D/T-K

Decollo -- do ścięcia Decoquo - zniszczyć gorącym.
Decymo -- zdziesiątkować wojsko Decursus - atak
Decurtatus -- zniszczyć okaleczyć Decus -- honor, gloria
Deduco -- zabrać Megero -- porwać
Dacio -- Siła, organ władzy Dacio -- dedykowany bogom.
Duto -- przewodzić, oszukiwać Ductor -- przywódca
Dux -- Lider, Tego -- ochraniać
Tagax -- ukraść Techna -- sztuczka

Poniższe Angielskie słowa pochodzące od D/T-K

Dagger - długi nóż Dictator Dog – pies
Deacon - Diakon Dictum – powiedzenie Dogma
Decapilate -- ściąć głowę Dock ( ciąć) Dark – ciemno
Decay -- rozkład Doctrine Duke – książę
Attaca -- atak Take – wziąć Tectonic
Tactics Technician Tick – kleszcz
Tax -- podatekKrólowie ASA-RRR byli potężną siłą.

Wojenne Doświadczenia wniosły duży wkład w ich ewolucję.
Każdy Król wymagał maksymalnie od własnej armii. Piloci Gwiezdnych Statków IKU, posiadali broń która wiązką światła topiła cele ,cięła je na kawałki. Elitarne Siły Lądowe BEH używały brońbroń emitującą dzwięk stopujący wroga, burzyła stałe obiekty lub transportowała ciężkie obiekty z miejsca na miejsce.

W sumie siły DAK stały się armią o dewastacyjnej sile.
Nauka wojenna ASA-RRR-ów zwana „fAT”(Technologią Śmierci )
Z tej nowej nauki zrodził się najdoskonalszy Wojenny Statek wielkości planety z pełnym uzbrojeniem dla innych Gwiezdnych Statków i jeszcze więcej.. Statek wojenny przyjął symbol „RR” lub „AR”

Miniaturowy świat mogący niszczyć na skalę nigdy wcześniej nie spotykaną w 9tym sektorze.
Siły AR z DAK uczyniły Imperium siła z którą trzeba się naprawdę liczyć.
Promienie słońca lśniąco odbijały się od powierzchni „Statku-Śmierci” niczym od jaskrawo świecącej gwiazdy. Często pojawienie się jaskrawej gwiazdy wróżyło szczęście, lecz ta gwiazda przynosiła śmierć i zniszczenie.

Tak jak król ASA-RRR kontynuował własną ekspansję , królowa SSS-T uczyniła łaskawy gest w stronę Króla zdobywcy w nadziei rozwiązania dylematu przed ewentualnym wybuchem wojny.

Miliardy lat konfliktu nauczyły SSS-T waznej lekcji : wojny niosą śmierć dla przegranych ale i dla wygranych. Są inne drogi dla wygrania konfliktu. Zwycięstwo może być osiągnięte w niektórych wypadkach poprzez zaprzyjaźnienie się z przeciwnikiem.
DAK- owie mogą być zwyciężeni w bardziej wyrafinowany sposób.

Królowa ARI-AN zwołała Królewskie spotkanie . Jeśli Król ASA-RRR zobowiązałby się do bycia lojalnym wobec Wysokiego Tronu SSS-T i zobowiązał się do służby na rzecz Tronu SSS-T wtedy mogłaby mu zostać przydzielona kontrola nad częścią 9tego Sektora z możliwością dostępu do dalszych gwiazd.
Uswiadomiwszy sobie jakie możliwości ta propozycja otwiera Król ASA-RRR szybko zgodził się przyjąć sojusz.

Siły DAK oraz potężna AR (Planeta śmierci) została postawiona w służbie Królowej SSS-T.
Zewnętrzny 9 sektor został częścią królestwa ASA-RRR . Wyniesione do skali Sojuszniczej Superpotęgi gwiazdy ASA-RRR zaczęły być nazywane jako IMPERIUM „SSS-T.RRR.SSS-T.
Imperium zrodzone z SSS-T, umiera dla SSS-T, lub „SS-RR-SS” (Sirius).

Wspierany sojuszem z ARI-AN Król ASA-RRR włożył wiele wysiłku w podbój nowych światów dodając je do własnego imperium..

Łącząc swe siły pobierano duże opłaty i embarga od podróżujących przez 9 sektor.
Imperium „SS-RR-SS” było od tej pory bacznie obserwowane przez Królową ARI-AN, moment zdrady musi być zaplanowany ostrożnie.

Tymczasowo wątpliwy pokój zaczął panować pomiędzy dwoma Tronami.
Wszystko było w porządku do momentu powstania Monarchii znanej jako WIELKI AN-AN, Starszy Król ASA-RRR.


AR
Poniższe są Egipskimi starożytnymi słowami o pochodzeniu z AR.

Ar -- źrenica oka
Ar -- śmierć zniszczenie
Ar,Er,Err,Ur,Urr, -- doskonalszy
Ar -- Transport
Ar, Aar -- isc w górę
Arar -- wspinaczka
Araar -- bohater.
Arar -- wysoki
Her -- Antyczny bóg nieba
Her -- Przerazić
Her -- zorganizować
Her Ara -- Bóg gór ( polskie „ghara”(góra) harnaś itp…)
Rer -- czarna świnia
Rehren,Ruru - do spalenia
Rera -- Bransoleta ( Pas asteroidów wokół AR i TIAMAT)
Rera -- świnia hipopotam
Uahr -- Pies (DAK)
Uaa Herr - mityczna łódź
Hurh -- Ochraniać
UR - WIELKI BÓG

Poniżej Sumeryjskie słowa pochodzące z AR.

Ri -- wznieść, fruwać
Ru -- latający kamień

Poniżej Łacińskie słowa pochodzące z AR

Ara - osłona, zabezpieczenie
Aro -- orać przez morze.
Aerius -- wzniosły, do nieba
Argus -- opiekun
Arma -- żołnierz, broń
Arx -- cytadela
Ereado -- zniszczyć
Ereptio -- wziaść siłą
Terror -- oszustwo
Eruo -- zburzyć
Erus -- Właściciel, Lord
Iris -- Wysłannik Boga
Orbus -- Ten kto pozbawia rodziców lub dzieci.
Orbis -- Glob, dysk
Orcus -- Bóg śmierci
Oro -- doradca, doradzać

Poniżej znajduja się Angielskie słowa pocodzace z AR

Aero - typowy dla nieba
Aurora -- Podstęp
Horror
Arrest -- zatrzymać, stop
War -- wojna
Warrior -- wojownik

Poniżej Staro Egipskie słowa pochodzące z „AT”

AAT- przeciac, dźgnąć
At -- śmierć, zniszczenie

Poniżej Staroegipskie słowa pochodzące z „AI”

Ai -- oko. (Evil eye)


Za panowania Wielkiego Starego Króla AN AN życie na ASA-RRR było dobre.
ObrazekLuksusy i dobra z których korzystała Rasa Zdobywców były ich po to by się cieszyć i rozkoszować.

Sojusz z Imperium SSS-T uczynił Króla ASA-RRR silniejszym niż kiedykolwiek przedtem i pozwolił jego ludziom na bogatszy styl zycia.

Jednakże siła zajmowanego Tronu sprawiała ze życie Króla zaczynało być niepewne.
Przekupstwo, kłamstwa, i oszustwa zaczęły otaczać króla. Spiski zamachowe , przewroty wojskowe,oraz inwazje obcych, były na porządku dziennym Króla.
Spodziewano się ze Książę odziedziczy tron po śmierci ojca a odlegli bracia i nieślubne dzieci z racji pokrewieństwa na awans.

Król AN-AN obserwował niebo spodziewając się ataku wrogów, a także spoglądał ukradkiem ponad swoimi ramionami na rodzinę i członków Królewskiego pałacu. Takie było życie Króla ASA-RRR i takie było życie Starego Wielkiego Króla AN-AN.C.D.N :pisze:Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 kwie 2011, 14:36 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group