Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 kwie 2021, 14:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Teraz MY! - 09.11.2009 - grypa - szczepionki - praktyki koncernów farmaceutycznych.

Załącznik:
teraz my - 09112009 - Kopacz i Balicki - szczepionki - grypa - koncerny farmaceutyczne.gif

Goście:

aktualna min. zdrowia Ewa Kopacz, były min. zdrowia Marek Balicki, ponadto relacja z Czech z firmy Bio test do której dostarczono skażony materiał biologiczny, wypowiedź Jane Burgermaister www.theflucase.com
a także fragment filmu dot. szczepień w usa w 1976 r. p /ko... świńskiej grypie i powikłań z tym związanych oraz wypowiedź byłego pracownika koncernu farmaceutycznego na temat praktyk tam stosowanych.

Program całkiem niezły jak na mainstream... prawie jak wejście smoka :D , jednak prawie robi różnicę ale to - mimo wszystko - pierwszy bardziej odważny reportaż w - nomen omen publicznej choć prywatnej - TV.

Wersja do pobrania:

Kod:
http://www.przeklej.pl/plik/teraz-my-ewa-kopacz-i-marek-balicki-09-11-2009-avi-00050o3m88nq

od: Wyspa

ok. 90 MB
AVI
jakość: dobra +
czas trwania: 40 min. (bez reklam)

info:
www.terazmy.onet.pl
http://wiadomosci.onet.pl/2074937,448,dzis_w_teraz_my_ewa_kopacz_i_marek_balicki,item.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 lis 2009, 16:30 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Szczepionki z abortowanych dzieci - skandal czy konieczność?

Problem szczepień dzieci szczepionkami wykonanymi z nich samych brzmi jak horror... a jednak to porażająca prawda...

Rozważana kwestia odnosi się do legalności produkcji, dystrybucji i stosowania niektórych szczepionek, których produkcja związana jest z aktami przerywania ciąży. Dotyczy to szczepionek zawierających żywe wirusy, które zostały przygotowane z linii komórek pochodzących z ludzkich płodów, przy użyciu tkanek z abortowanych płodów ludzkich jako źródła tych komórek. Najbardziej znana i chyba najbardziej istotna ze względu na jej ogromną dystrybucję i niemal powszechne użycie, jest szczepionka przeciwko różyczce.

polecam resztę artykułu:

http://www.fronda.pl/news/czytaj/papies ... zepionkach

Katolicki punkt widzenia może niektórym z Was przeszkadzać, ale mam nadzieje ze wzniesiecie się ponad podziały i głupotę ludzką ;) :bangheadwall:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

9.11.2009 “Teraz MY!” – część 1

9.11.2009 “Teraz MY!” – część 2

Grand Elect Mason * 14th Degree

ja to oglądałem na żywo i jak usłyszałem o Nowym Porządku Światowym w "Teraz My!" to padłem jak długi :lol: 8-)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

też oglądałem :D nawet Balicki przywołał stronę grypa666 :king:

Intimate Secretary * 6th Degree

Tutaj w nieco lepszej jakosci:
http://www.onet.tv/teraz-my-program-z-9 ... 678069,c=1

Awatar użytkownika

Na początku Pani minister zdrowia Ewa Kopacz była bardzo zestresowana mówiąc swoje zdanie nt. szczepień na świńską grypę, podczas gdy Balickiego bardzo to zdenerwowało. Podejrzewam, że przed programem Balicki musiał na nią naciskać żeby siedziała cicho. Myślę, że celem Balickiego w zacytowaniu tekstu ze strony "Grypa666" było przyrównanie jej do oszołomów głoszących teorie spiskowe ;) szczęśliwie Pani Ewa bardzo zręcznie obróciła to na swoją korzyść. A kiedy zauważyła, że prowadzący program są również po jej stronie, nabrała odwagi i już do końca programu Balicki musiał się męczyć z odpieraniem kolejnych argumentów. :)

Ostatnio zmieniony 11 lis 2009, 8:52 przez oxynox, łącznie zmieniany 1 raz

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

9.11.2009 “Teraz MY!” – świetny materiał wszystko razem i wkupie. Proponuje zrobienie angielskiego transkryptu myślę, że świat powinien to usłyszeć. Zbierzmy się razem i przetłumaczmy na angielski mogę zrobić synchro do transkryptu. Myślę, że materiał jest tego warty! Już wrzucam materiał na przeklej jako avi :)

[edit:]
Pliki na przeklej.pl :arrow: http://www.przeklej.pl/folder/teraz-my-09-11-2009-szczepienia-32417214

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Divinorum . Swietny pomysł. Tylko konsultujcie to tez z innymi by się nie dublować bo maczikszcz juz troche przetlumaczyl. A moze tlumaczy calosc? Nie wiem. A czemu nie współpraca oczywiście. Swiat czeka na te tłumaczenia. Tłumaczcie proszę. Ludzie z innych krajów na to czekają. I bardzo proszą . Ten chłopak jest z Wenezueli. Napisał na kanale maczikszcza : "Rasengax : could you subtitle these videos ( Profesor Majewska o szczepionkach cz 1/2) at least English and Spanish to spread it quickly? thanks in advance. The time is short." Jeśli ja coś takiego czytam, ze ktoś z Wenezueli o takie coś prosi to aż mi się serce kraje i myślę sobie ze naprawdę musi być w rozpaczy...i ze nie ma tam takich materiałów. Może ich tam zmuszają albo co...???

Fragment filmu z "Teraz my" przetłumaczonego przez :maczikszcz

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 12 lis 2009, 1:47 przez Ayerys, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

divinorum pisze:
9.11.2009 “Teraz MY!” – świetny materiał wszystko razem i wkupie. Proponuje zrobienie angielskiego transkryptu myślę, że świat powinien to usłyszeć. Zbierzmy się razem i przetłumaczmy na angielski mogę zrobić synchro do transkryptu. Myślę, że materiał jest tego warty! Już wrzucam materiał na przeklej jako avi :)

[edit:]
Pliki na przeklej.pl :arrow: http://www.przeklej.pl/folder/teraz-my-09-11-2009-szczepienia-32417214

Mam już polski skrypt wywiadu ze zrobionym synchro do w/w wersji co znacznie ułatwia sprawę w przypadku tłumaczenia.
Może jeszcze ktoś byłby chętny to zapraszam na prv w celu zdobycia skryptu do tłumaczenia na Eng :)

@Ayerys thx z maczikszczem się już skontaktowałem i wychodzi na to, że chyba pomorze :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.

Awatar użytkownika

Helo wszystkim :)

Divinorum: wysłałem Ci wczoraj pierwsze 5 min Teraz My, i transkrypcję tego 5-minutowego materiału.
PS. Ten materiał jest też na http://www.theflucase.com :)) z uploadu innego utubera.

Wygląda na to, że potrzeba tłumaczyć dobre wiadomości z Polski i Ukrainy. Ludzi za hranicą to podnosi na duchu :)

Moim zdaniem robota jest wykonana w 90%. Wszędzie słyszę, że ludzie się wypinają na szczepionkę. W PL, w Niemczech, we Włoszech.

Teraz wszystkie wątpliowści Kopaczki i Tuska należy tłumaczyć i pokazywać zagraniczniakom. Jednak Cialdini miał rację: zasada autorytetu i dowodu społecznego działa- minister i premier dla szaraków są dużo bardziej wiarygodni niż grupa typków wołających: "Wszyscy jesteśmy jedną energią" ;D

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie
- sposobów na wzbudzenie chęci w innych do odkrywania wyżej wymienionych :)

Awatar użytkownika

Hello, maczikszcz ! Witaj na forum. Właśnie o Tobie była tutaj mowa :)

Ostatnio zmieniony 12 lis 2009, 17:42 przez Ayerys, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

PS. Mam nadzieję, że nie jadę zbyt offtopicowo ale mam tu coś czego nie da się przegapić:
Obrazek

Mam pomysł, żeby na dole zrobić inną końcówkę: kulka z gwiazdek unii europejskiej(lub kulki poszczególnych panstwa) razem z kulką usa mówią coś jak: "nice vaccine we give to everybody, we kill them and take their money". nasza kulka mowi : "i don't think so" i kopie tyłki nwo i koncernom farmaceutycznym (z datą jesień 2009)

Ktoś potrafi to zrobić graficznie? :D

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

Awatar użytkownika

A co jest w zrobieniu tego graficznie trudnego?Dziecko by sobie poradziło z grafiką na tym poziomie. ;)
Z tym że jeśli już to osobny obrazek,chwila czasu i natchnienia bo fajne musi być by przykuć uwagę.

ps. też mam newsy z wykopu :P

Awatar użytkownika

maczikszcz pisze:
Helo wszystkim :)

Divinorum: wysłałem Ci wczoraj pierwsze 5 min Teraz My, i transkrypcję tego 5-minutowego materiału.
PS. Ten materiał jest też na http://www.theflucase.com :)) z uploadu innego utubera.

Wygląda na to, że potrzeba tłumaczyć dobre wiadomości z Polski i Ukrainy. Ludzi za hranicą to podnosi na duchu :)

Moim zdaniem robota jest wykonana w 90%. Wszędzie słyszę, że ludzie się wypinają na szczepionkę. W PL, w Niemczech, we Włoszech.

Teraz wszystkie wątpliowści Kopaczki i Tuska należy tłumaczyć i pokazywać zagraniczniakom. Jednak Cialdini miał rację: zasada autorytetu i dowodu społecznego działa- minister i premier dla szaraków są dużo bardziej wiarygodni niż grupa typków wołających: "Wszyscy jesteśmy jedną energią" ;D

Hi maczikszcz i witaj na naszym skromnym forum :)
No i dzięks za kawał dobrej roboty w tłumaczeniu takich informacji, mamy już prawie cały pierwszy kawałek i trochę 2giego, myślę że może nawet jutro będzie finito jak się wszyscy wyrobią :)
Takie akcje pokazują tylko jak wiele możemy zdziałać jak tylko zechcemy, dodać jeszcze do tego akcje z megafonami i ruszamy wszystko do przodu :D

Twój materiał pojawił się nawet na eng wersji DI: http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=90733 Popyt jest tym bardziej, że jesteśmy krajem który mniemy nadzieję, że nie chwilowo zablokował szczepienia wkońcu od nowego roku UE stanie się formalnie dyktatorem ;/

Piłki super pomysł na promocje materiałów z pl, huuysuy to jak to takie proste to może się tego podejmiesz :)

Awatar użytkownika

No to spoko, że rusza program w całości. Jak udało się skrzyknąć ekipę do tłumacznia reszty to super, będę się mógł zająć wykładem Russella :) http://www.youtube.com/watch?v=p5kQ8Mc8rTw.

Nie jestem pewien jak wykorzystać pomysł z historią Polski a la piłka ale może się uda jakoś.
Będę dalej szukał czegoś spektakularnego, tzn. wypowiedzi członków rządu lub z głównych mediów, do tłumaczenia.

Aha etznab mówi, że ludziska się domagają hiszpańskiego tłumaczenia. Ktoś chętny? :D

Pozdro!

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

Awatar użytkownika

Była kiedyś pani tu na forum, która zaoferowała tłumaczenia Esp/Pl, z tego co pamiętam...

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Awatar użytkownika

Wiecie jakie za granica filmy i programy lecą w telewizji? No właśnie - tak jak to wcześniej było w Polsce- filmy "grypowe straszaki". Dzisiaj mieliśmy np. o wybuchu grypy w Argentynie - nawiasem mówiąc reportaż o wybuchu grypy w szkole w Argentynie. Można się było oczywiście tego spodziewać, dzisiaj właśnie zaczęli szczepienia dzieci ze szkół. Oj, no to było wczoraj bo już jest po 12 w nocy :? Wiem ze rozumiecie wagę tych tłumaczeń. Bo tak to już jest ze jak tylko ktos się odważy powiedzieć NIE to za nim pójdzie reszta. Ale potrzeba tego pierwszego. Wiec rozumiecie czemu ci ludzie z innych krajów tak bardzo proszą o tłumaczenia.

Envoyé special

Awatar użytkownika

Serwus MAczikszcz!
W końcu dotarłeś do dróżyny pierścienia :lol:
Teraz jak ekipoa w komplecie - to trza działać dalej ;)
Niestety chwilowo nie odnalazłem jeszcze władającego łaciną pisemnie - lecz jak odnajde chętnego to go odpowiednio zmobilizuje.
Sam niczego nie przetłumaczę, ale z Maczikszczem jak siądziemy to coś tam podłubiemy.
P.S.
Apropos akcjji z megafonem - to można by się udac na 20 listopada na Wiejską - demonstracja FNBG.org przeciwko GMO - już widze zdziwienie demonstrantów na hasło:
"Żywność GMO jest dla was dobra! GDyby tak nie było - rząd i parlament wspólnie z kartelem z MONSANTO nie planowali by dbać o wasze zdrowie!"
NAjpierw szok i konsternacja + gwizdy - potem zrozumienie i akceptacja ironii :D

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Awatar użytkownika

http://davidicke.pl/forum/lista-filmow-do-t-umaczenia-t395-30.html#p8500
RUBITA pisze:
Jeżeli macie jakiś film do tłumaczenia z języka hiszpańskiego to ja się zgłaszam do pomocy.

Pewnie tej pani szukacie ;)
Ja niestety poległem na tłumaczeniu pl -> ang - moja znajomość języka jest jednak mocno kierunkowa i to niestety w drugą stronę ;)

Awatar użytkownika

Cytuj:
Ja niestety poległem na tłumaczeniu pl -> ang - moja znajomość języka jest jednak mocno kierunkowa i to niestety w drugą stronę ;)

Serio? Ja też tak myślałem o sobie ...i nie zmieniłem zdania :D

Wiem że stylistycznie jadę że pożalsieboze ale cel jest osiągnięty: angielskojęzyczny odbiorca rozumie treść. To wszystko. Taki był cel i cel został osiągnięty.

Także jeśli potrafisz przetłumaczyć tak żeby treść została zrozumiana to jedź dalej z koksem.

Cytuj:
Wiecie jakie za granica filmy i programy lecą w telewizji? No właśnie - tak jak to wcześniej było w Polsce- filmy "grypowe straszaki". Dzisiaj mieliśmy np. o wybuchu grypy w Argentynie - nawiasem mówiąc reportaż o wybuchu grypy w szkole w Argentynie. Można się było oczywiście tego spodziewać, dzisiaj właśnie zaczęli szczepienia dzieci ze szkół. Oj, no to było wczoraj bo już jest po 12 w nocy Wiem ze rozumiecie wagę tych tłumaczeń. Bo tak to już jest ze jak tylko ktos się odważy powiedzieć NIE to za nim pójdzie reszta. Ale potrzeba tego pierwszego. Wiec rozumiecie czemu ci ludzie z innych krajów tak bardzo proszą o tłumaczenia.

Ayerys: dobrze, że to piszesz, chce się robić dzięki temu. Masz pomysł gdzie wrzucać filmiki tłumaczone, w sensie promowania vidów, np jakieś odpowiedniki polskich: wrzuta, wykop itp?

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

Awatar użytkownika

Aha jeszcze 2 rzeczy:

1. Dziś Kochanowski (Rzecznik Praw Obywatelskich jego mać) oglosił że jeśli Kopacz nie kupi do poniedziałku szczepionek to ją pozwie do sądu. Zaraz się odezwał jakiś poseł lewicy, że Kochanowski powinien do psychiatry się udać i nie rozumie zupełnie o co chodzi w przetargach iże nie można ich zamknąć w 48 godzinach a wiceminister zdrowia opierniczył Kochanowskiego, że obniża nasze możliwości negocjacyjny swoimi wybrykami i że to nie jego sprawa, więc może co dobrego z tego będzie.
Tu link do artykułu o Kochanowskim http://www.rp.pl/artykul/391454_Kochanowski_donosi_na_Kopacz.html
Tu o tym pośle z lewicy co go chce do shrinka wysłać http://wiadomosci.onet.pl/2077377,11,zarty_ws_nowej_grypy_w_polsce_kochanowski_do_psychiatry,item.html
Warto się temu przyglądnąć i śledzić temat.

2. Na homepage'u Jane Burgermeister jest info o kobicie w Szwecji co wczoraj ukradła 3 szczepionki i wybiegła z przychodni, gdzie czekał na nią kierowca i uciekli z piskiem opon, prawdopodobnie ukradła w celu niezależnego przebadania. GlaxoSmithKline nie pozwala na takie badania i nie zdradza składu, więc sprawa nabrała piknaterii. Warto to też śledzić i czekać na video z jakiegoś serwisu informacyjnego, może ktoś siedzi w Szwecji i może śledzić ten temat i najlepiej przetłumaczyć na polski lub od razu na english? tu link: http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1767%3Awoman-stole-qswine-fluq-vaccine-in-sweden&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

maczikszcz: punkt "2" wydaje się być nardzo ciekawy! trzeba mieć tą informację na oku :ninja:

Awatar użytkownika

Szczepionki tej właśnie firmy - GlaxoSmithKline - mamy zamówionych we Francji 94 miliony sztuk. Każdy tutaj ma niby dostac bona na szczepionkę (za darmo). Ja jeszcze nic nie dostałam. Może o mnie zapomnieli ;)

Cytuj:
Masz pomysł gdzie wrzucać filmiki tłumaczone, w sensie promowania vidów, np jakieś odpowiedniki polskich: wrzuta, wykop itp?

No nie wiem, narazie nie wiem :? bo nigdy sie tym nie zajmowalam. Jak sie cos dowiem to dam znac :roll:

Awatar użytkownika

Witam, po raz pierwszy. Co do tlumaczenia to praktycznie wiekszosc juz jest przetlumaczona, brakuje tylko tlumaczen z czesci 1 od 4:45 do 10:02 i z czesci 2 od 6:09 do 9:34, kolega sonic3 juz mi napisal ze te 2 fragmenty sa obecnie tlumaczone, chcialbym wiedziecod osob ktore sie tym zajmuja na kied y skoncza, ewentualnie moge cos pomoc, to moze jeszcze dzis lub jutro rano by sie juz film wrzucilo do netu, ludzie czekaja.

Awatar użytkownika

NWOPL pisze:
Witam, po raz pierwszy. Co do tlumaczenia to praktycznie wiekszosc juz jest przetlumaczona, brakuje tylko tlumaczen z czesci 1 od 4:45 do 10:02 i z czesci 2 od 6:09 do 9:34, kolega sonic3 juz mi napisal ze te 2 fragmenty sa obecnie tlumaczone, chcialbym wiedziecod osob ktore sie tym zajmuja na kied y skoncza, ewentualnie moge cos pomoc, to moze jeszcze dzis lub jutro rano by sie juz film wrzucilo do netu, ludzie czekaja.

Halo, zdaje się że ja się zaoferowałem na pierwsze 10 minut, wysłałem sonicowi 4:45, i 5 minut tego materiału ze sprawą czeską i Jane Burgermeister więc nie dogadało się czy mam robić jeszcze od 4:45 do 10:02P :/.
Jeśli nikt nie robi od 4:45-10:02 to dajcie znać, zajmę się tym jeszcze dziś. Ze swojej strony zaraz napisze do sonica na YT bo innego kontaktu nie mam. OK to czekam na umówiony znak-sygnał jakby co.

EDIT: Aha dopiero pokumałem że sonic to divinorum :P

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

Awatar użytkownika

Wlasnie przydaloby sie jakos kontaktowac na bierzaco zeby to wszytsko koordynowac, jakis chat czy gg ?? zeby sie szybko informowac co i jak, wtedy powinno cale tlumaczenie teraz i w przyszlosci isc znacznie szybciej i sprawniej.
Maczikszcz to wez te 4:45-10:02 a ja wezme z czesci 2 od 6:09-9:34. no chyba ze ktos to juz tlumaczy to niech da znac, zebysmy sie nie dublowli, ewentualnie jak ktos nie ma czasu t mozemy przejac to co juz zrobil i dokonczyc szybciutko.
Czy robimy jakas korekte sprawdzanie itp ? czy juz sklejac i wrzucac ? sonic mowil o kolezance z tego forum ktora mogla by nam pomoc...

jeszcze jedno, jak z wrzucaniem tego na yt ? tvn sie nie przyczepi ? jaj juz jedno ostrzezenie mam odnich :( co proponujecie ???

over!

Awatar użytkownika

NWOPL pisze:
Wlasnie przydaloby sie jakos kontaktowac na bierzaco zeby to wszytsko koordynowac, jakis chat czy gg ?? zeby sie szybko informowac co i jak, wtedy powinno cale tlumaczenie teraz i w przyszlosci isc znacznie szybciej i sprawniej.

Zgadzam się, że warto zacząć to koordynować. Idąc dalej warto się skontaktować na stałę z kilkoma zagranicznymi youtuberami np ten gość co zamieszcza przypadki powikłań poszczepiennych lub ten co reuploadął to co ja tłumaczyłem z Kopaczką, ma mnóstwo subskrybentów i niezłą oglądalność, oczywiście theflucase.com jane Burgermeister, grypa666 (chociaż słyszałem parę gorzkich słów na temat Beina, PS. pod moim tłumaczeniem Kopaczki wklejonym na grypa666 napisał "tłum. P. Bein"...) itd. Więc jeśli ktoś coś tłumaczy na angielski na własną rękę to należy przesłaś im info z linkiem. Zrobimy potem taką listę, będzie się rozwijać z czasem.

Cytuj:
Maczikszcz to wez te 4:45-10:02 a ja wezme z czesci 2 od 6:09-9:34. no chyba ze ktos to juz tlumaczy to niech da znac, zebysmy sie nie dublowli, ewentualnie jak ktos nie ma czasu t mozemy przejac to co juz zrobil i dokonczyc szybciutko.Czy robimy jakas korekte sprawdzanie itp ? czy juz sklejac i wrzucac ? sonic mowil o kolezance z tego forum ktora mogla by nam pomoc...

Co prawda nie mam czasu na zabawę z wklejaniem i virtualdubem ale myślę że zdążę z tłumaczniem jeszcze 2nite :)

Cytuj:
jeszcze jedno, jak z wrzucaniem tego na yt ? tvn sie nie przyczepi ? jaj juz jedno ostrzezenie mam odnich :( co proponujecie ???

Miejmy nadzieję, że TVN będzie z tym OK, koniec końców to dla nich promocja worldwide za free. W rozumieniu obojętne jak, ale się mówi.

Dobra odmeldowuję się

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

Awatar użytkownika

4:45-10:02 zrobione i wysłane

Ktoś przetłumaczył wywiad z Majewską (ten nowy 2-częściowy z waldka1984):
http://www.youtube.com/watch?v=kkt6Q1JT444

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

Awatar użytkownika

Mam juz 1 czesc gotowa do uploadu, potrzebuje tylko info czy pisac ze to z tvn nazwe programu itp. czy nie, chodzi zeby tvn sie nie przyczepil o prawa autorskie i nie suneli filmu + mojego konta.
Czekam tez na info od kolegi watashi777, gdyz na jego kanale jest film z tvn z woloszanskim http://www.youtube.com/watch?v=Gm6_X9LHXN8 i do tej pory nie zostal on usuniety.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]