Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 15:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
yaphoto pisze:
Pyszalkowaty gburze, masz wyzej podany telefon do Stanislawa Karolewskiego. Jak tak dobrze ten klamliwy geszefcik Ci dziala, to zadzwon do niedoszlej ofiary konwencjonalnej medycyny i rozpraw sie "naukowo" z jego "dmuchana" historia. Czekamy na Twoje kolejne "rewelacje", moze byc nawet na blogu.

Roznica miedzy wieloma z nas i Toba jest taka, ze jestes zwyklym, acz szkodliwym, pismaczyna, ktory nigdy w zyciu nie zaznal Praktyki w tematach, w ktorych uwaza, ze pozjadal wszystkie rozumy.

Przecież na bloga nie zaglądasz :lol: Sam se zadzwon, ofiaro systemu edukacyjnego :mrgreen:
Nie wycieraj sobie też mordki innymi userami z forum, walcz jak mężczyzna, na argumenty w dyskusji, ale to będzie trudne, bo nie masz zadnych argumentów poza głupkowatym "mam toksyny", ja sądze ze masz je w głowie, co poskutkowało regresją szarej istoty mózgu, tej od myslenia :mrgreen: Sam jestes szkodnikiem, na usługach kłamców i szarlatanów bazujących na ludzkiej nadziei. Oczywiscie nic CI nie płacą, bo twoje tempe argumenty są nic nie warte :D Kup se wanne za 1200 zł, plasterki na stópki, przejdz na diete Dukana - gwarantuje ze w mig pozbędziesz sie toksyn, jak Ci portfel schudnie :mrgreen:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 sie 2011, 19:28 
VIP Member
Awatar

Mysle, ze trafilem w samo sedno. Chyba nie bez przyczyny spadl ci pagon moderatora. Twoje "rewelacje" kreca sie wkolo geszeftu na Twoim blogu i bedziesz tego bronil nawet opluwajac forumowiczow, podstawiajac puste frazesy i omijajac twarde argumenty, z ktorymi sam nie mozesz sie zmierzyc, bo jestes pozbawiony Jakiejkolwiek Praktyki. Klamliwe rewelacje naukowe propaguj w ognisku popluczyn na swoim blogu - Tam To Przejdzie, w koncu geszeft to geszeft!

Na pewno bez przyczyny, w końcu woda jest inteligentna, witamina c leczy raka i zawały serca, a homeopatia działa, trzeba dodać do tego energie piramid i moc orgonu który strzela dobrotliwą kosmiczną energią w niebo żeby rozgonic niedobre chmury :mrgreen: Mówiłem Ci juz, kup se wanienke za 1k zł, kup se plastry i sie zaklej.

Podważ choc jedno stwierdzenie z notki na blogu o toksynach, ale nie podważysz bo jestes słaby. Nic nie wiesz.
Koniec, kropka.

No widze, ze szczekaczka Ci sie troche utemperowala. Klaps zadzialal - w koncu geszefciany PR zaczal troszke smierdziec, prawda?
Zapewniam Cie, ze moje prawie 40 lat z 20 letnia praktyka w glodowkach i oczyszczaniu nauczyly mnie, ze ja juz nic nie musze podwazac, tym bardziej takich blogowych popluczyn jak Twoje, ktore mozna o kant dupy potluc.
Dziwie sie tylko, ze jeszcze Cie z tego forum nie wykopano jako jawnego dezinformatora i do tego totalnie bezczelnego chama i gbura.

A slaby pismaku to sam jestes - telefon do p. Karolewskiego ciagle na poprzedniej stronie. Zamiast kopiuj/wklej geszefciane gotowce akademickiej medycyny, zmierz sie w koncu z czyjas Praktyka.

Bez odbioru.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

nosił wilk razy kilka...

"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa." - Gandhi

yaphoto pisze:
Dziwie sie tylko, ze jeszcze Cie z tego forum nie wykopano jako jawnego dezinformatora i do tego totalnie bezczelnego chama i gbura.

Twoje oczyszczanie to najwyżej wyjaławianie organizmu z suhbstancji odzywczych.
Moze Was byc 100, przeciwko jednemu, moge byc nawwet niezarejestrowany.
Ale to nadal nie oznacza ze macie racje.
Oczyszczanie z toksyn.
Złap mi te metale ciężkie :lol:
Oj, nie mozesz :mrgreen:

Aya Sophia pisze:
Moze Was byc 100, przeciwko jednemu, moge byc nawwet niezarejestrowany.
Ale to nadal nie oznacza ze macie racje.

Ty masz racje a My mamy Praktyke. Jestes pyskatym prawiczkiem, ktory zabral sie za pisanie ksiegi o ars amandi. Pierwsze kroki na Twojej Drodze Doswiadczenia moga byc dla Ciebie nielada szokiem - zobaczysz wtedy jakim jestes cymbalem. Ale ja watpie zebys podjal sie takiego wyzwania, w koncu geszeft to geszeft!

Intelektualny Kastracie jaką praktykę?

Gdzie Ty masz te toksyny? Złapałeś je, czy będziesz bredził że się lepiej czujesz, bo to praktyka? :lol:
Te toksyny są w Twojej wyobraźni, bo jesteś niedouczony, kompletnie w dupie w fizjologii człowieka.
Opowiadasz brednie, o głodówkach znanych 4 tyś lat temu, człowieku jest XXI w. Wstan z kolan :lol:

A z tym tępym jezykiem o geszefcie to na targ :mrgreen:

Awatar użytkownika

Z tym prawiczkiem to trafiłes chyba w sedno ..... :lol: a jak widac na załaczonym obrazku zadne tłumaczenie nie pomoże- proponuje zignorowac tego osobnika i nie podniecac sie zbytnio jego pyskówkami bo to jego karma i woda na młyn, niech sobie bedzie chłopina ,niech sobie popisze i da upust swojej egoistycznej naturze, to juz nawet mnie przestało draznic -teraz mnie to bawi :lol:

"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa." - Gandhi

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

to AYA nawet moderatorem był... heheh z takimi tekstami? :cooo?:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]