Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 sie 2019, 6:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Terapia za pomocą pochyłego łóżka
phpBB [video]

ktos cos jakies doswiadczenie z wyzej wymienionym tem.?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 gru 2017, 20:57 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Łóżko na rysunku wskazuję że to u nóg zostaje podniesione i to znacznie?
Natomiast w treści filmiku jest żeby podwyższyć u głowy?

Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Błąd w sztuce myślenia.Ta deska podpora,służy oparciu na nogi.Dlatego że jak łóżko jest pochyłe to mamy tendencję do zsuwania się z niego.Aby to zatrzymać na końcu jest deska,poprzeczka aby nogi miały zaparcie.Po prostu aby nie zjechać na podłogę.A tak naprawdę pomysł jest niezmiernie ciekawy.Warto by było spróbować samemu.Koszt niewielki,dwa klocki 6 cali co równa się 15 cm.Zamierzam wypróbować. Eksperyment wygląda nie groźnie.Zaszkodzić przecież nie może.Wracając do tematu ,to Egipska kultura jest bardzo stara,i tak naprawdę to nie wiadomo co może potrafić ( pokazać ). Znane ostrzenie żyletek w piramidzie wykonanej z tektury. Przymusowe ustawienie piramidy na kierunek północ południe. Czesi swego czasu produkowali takie piramidy i były w sprzedaży ,odpowiednik naszego kiosku -RUCH- .Taką żyletką można było się golić praktycznie wiecznie.Żyletka przebywając w piramidzie naprawiała swoją strukturę atomową ,( stwierdzono pod mikroskopem ). Wracając do łoża królewskiego -,takich łóżek używali -królowie -,a więc nie byle kto. Ten film tłumaczy zasadę działania takiego łóżka,jest to bardzo prawdopodobne.Nie znalazłem żadnych nieścisłości,ani niedomówień. Intuicja mnie podpowiada to może funkcjonować. I to całkiem dobrze. A co mi tam ,po prostu wezmę i wypróbuję. Za miesiąc napiszę recenzję na ten temat,jakie są tego skutki. Ile razy spadłem na ziemię,a może pasami trzeba się przypinać.( taki żart ). Sam jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie. Pozdrawiam. :pisze:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

tomasz.wojcik4 napisał m.in
"Znane ostrzenie żyletek w piramidzie wykonanej z tektury. Przymusowe ustawienie piramidy na kierunek północ południe. Czesi swego czasu produkowali takie piramidy i były w sprzedaży ,odpowiednik naszego kiosku -RUCH- .Taką żyletką można było się golić praktycznie wiecznie. Żyletka przebywając w piramidzie naprawiała swoją strukturę atomową ,( stwierdzono pod mikroskopem )".
Sam sprawdziłeś? Ja nie mogłem się nadziwić tym rewelacjom i popytałem ludzi, którzy przeżyli konieczność ostrzenia żyletek,gdyż chcieli być ogoleni. Zamiast ich opinii, co nieco niecenzuralnej :), przytaczam link. https://gadzetomania.pl/2633,powrot-piramidalnej-bzdury-czyli-moc-piramid-dla-naiwnych
tomasz.wojcik4 pisze także :"A co mi tam ,po prostu wezmę i wypróbuję. Za miesiąc napiszę recenzję na ten temat,jakie są tego skutki".
Jakie kryteria weźmiesz pod uwagę, by porównać (ocenić) wypoczynek na poziomym,czy pochyłym łóżku? To ważne! Do eksperymentu należy podejść z właściwym namaszczeniem:), gdyż,np. sen z pełnym i pustym żołądkiem ( pęcherzem,odbytnicą),pod wpływem i bez wpływu, może diametralnie (nomen omen) wpłynąć:) na poprawną ocenę i wyciągnięcie wniosków z doświadczenia.Pozdrawiam:)

Witam; odp: do podczaszy,
Jakie kryteria weźmiesz? Głównym kryterium będą baczne obserwacje. ( moje).
Co się właściwie dzieje ,z moim organizmem? Jestem dobrym obserwatorem i znam swój organizm od bardzo dawna. Pierwsze obserwacje są następujące.
Pierwsza noc – zdrętwiałe nogi od kolan w dół. Wyspany - rześki – przytomny.
Druga noc - Jedna noga zdrętwiała stopa i palce. Druga noga łydka i stopa +palce.
Wyspany – rześki – przytomny.
Trzecia noc – jedna noga zdrętwiałe palce. Druga noga stopa i palce. Wyspany i rześki - ( przytomny oznacza że czuję się tak jak bym się położył i wcale nie zasypiał ). Normalnie po przebudzeniu potrzebuję chwilę na rozbudzenie się .Dopiero mogę wstać. W ciągu tych trzech dni ,nie spotkała mnie taka sytuacja.
Pytanie co z tymi nogami ? Prawdopodobnie coś miałem nie tak, Dokładnie to jeszcze nie wiem. Prawdopodobnie układ – żyły – ukrwienie . Następuje objaw zanikania. Czyli wraca wszystko do normy. Sen mam spokojny i czujny. Jestem kompletnie wyspany. Wypoczęty. To tyle co udało się zauważyć w ciągu trzech nocy.
Miałem napisać dopiero za miesiąc . Ale jest pytanie to jest odpowiedź. Dalsze obserwacje za czas jakiś .Co do jedzenia ,to od dawna jestem na diecie. Pierwsze noce pokazują pozytywną reakcję mojego organizmu. Więc test biegnie dalej.
Pozdrawiam. :pisze:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam. Chciałem spytać jak przebieg eksperymentu?. Czy są jakieś widoczne rezultaty?.Sam zacząłem tak sypiać i zauważyłem że nogi u mnie zrobiły sie jakby dużo lżejsze,nawet przy dłuższych spacerach z psem. Pozdrawiam.

Witam; Test przebiegł ( przebiega ) ,pozytywnie. Ale wyłoniła się nowa ciekawostka. '' Ważna '' ,Mogę powiedzieć odkrycie ( naukowe ). Całe te łoże jest metalizowane ( poryte metalem ) prawdopodobnie jest to złoto. A złoto to dobry przewodnik elektryczności. Loże znaleziono w grobowcu. Wiadomo że w grobowcu się nie śpi . Ale w sypialni to już tak, jestem przekonany że te łóżko było uziemione w jakiś sposób. Następna sprawa; normalnie łóżko ma węzgłowie ( tam gdzie jest głowa )+ ewentualnie tył. ( nogi ). Te łóżko ma tylko tył; ale ten tył jest pokryty złotem ,i łączy się zresztą łóżka + nogi które też są pokryte złotem. Pacjent który leży na tym łóżku ( śpi ) ,bosymi nogami dotyka tego metalizowanego tyłu ; i dalej jest uziemiony do ziemi. W efekcie wygląda to tak jakby stał na bosaka na ziemi. Zapewne ma to ogromne znaczenie; przecież chodzi o uziemienie całego organizmu. To może spowodować dodatkowe pozytywne , energetyczne zachowania. Może i sny będą ciekawsze ? To tyle w sprawie odkrycia; teraz muszę to wprowadzić w czyn ,czyli zbudować takie oparcie i uziemić je . Troszkę to jest problematyczne ,chodzi o uziemienie. Musi ono być pewne ,sprawdzone i bezpieczne. Można wykorzystać uziemienie gniazdka elektrycznego; No ale żeby nie zrobiło się z tego krzesło elektryczne. Jestem w trakcie opracowywania tego problemu. Chwilowo mam inne obowiązki ,które muszę najpierw wykonać. Robię projekt w głowie ,a potem przeniosę na konstrukcję. Jak zbuduję i przetestuję to dam znać. '' NA PEWNO ''
Sam jestem bardzo ciekaw co z tego może wyjść? Jakie będą efekty? Mogą być powalające ,oby. Pozdrawiam. :pisze:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam. Faktycznie bardzo ciekawe wnioski . Myślę że może mieć to większy sens niż mogło by się wydawać. Od tej strony chyba nikt na to nie patrzył. Sam mam gniazdko blisko łóżka i nie zawacham się go użyć . Także dzięki za odpowiedź i czekam na rozwiązanie tematu. Pozdrawiam

Witam; Z gniazdkiem to ty się za bardzo nie śpiesz; Daj na wstrzymanie. Chyba że jesteś elektrykiem i znasz si ę na instalacjach elektrycznych. Wyjaśniam że instalacje mamy ; dwie żyły -czyli faza -L1 . Do tego masz N – neutralny.
Trzy żyły = faza – L1- . Drugi -N – neutralny- kolor niebieski . Trzeci = PE – ochronny -kolor żółto zielony. To masz w gniazdku . Ale cały dom może być na ;czterech przewodach , albo na pięciu przewodach. Problemem jest że kiedyś mostkowano przewody = niebieski razem z żółto zielonym. . To wszystko ma swoje oznaczenia,czyli typy. Elektrycy wiedzą o co chodzi. Rzecz polega na tym że jak byś się podłączył do zmostkowanego to może ciebie porazić prąd. Tak że tutaj nie ma żartów. Ja napisałem nieopacznie o takiej możliwości. Dotyczy to elektryka ,który zna instalację danego mieszkania. Oraz wie z czym ma do czynienia. Co mogę zalecić ,to uziemienie do kranu od wody, oraz uziemienie do grzejników centralnego ogrzewania , Jest jeden warunek, nie ma tam plastykowych rur . A najlepiej to zbudować osobne uziemienie,jeśli jest taka możliwość , ( domek jednorodzinny ).
Jeżeli jest blok mieszkalny i do tego na trzecim piętrze ; no to mamy problem.
Ale na wszystko jest sposób jak się chce. Wracając do tematu to, archeolog nie musi znać się na innych sprawach ; jak na przykład ,ezoteryka, uzdrawianie ,leczenie niekonwencjonalne, dobrze by był rozgarnięty w temacie. Czasami proste sprawy, całkiem na widoku , a nikt tego nie widzi, taki jest świat. Mam tylko nadzieję że moje spostrzeżenie jest jak najbardziej trafne,i przyniesie rezultaty.
PRĄDU NIE RUSZAJ ; Pozdrawiam. :pisze:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam. Masz rację,może trochę się zagalopowałem z tym prądem. Będę szukać bardziej bezpiecznych rozwiązań. Poczekam może Ty coś ciekawego wymyślisz. Póki co samo spanie pod kątem wydaje się dawać dobre efekty. Żona (mimo wolny uczestnik eksperymentu) twierdzi że szybciej się regeneruje po nocnych zmianach.Tylko muszę sprawdzać rano czy pod łóżkiem nie schował się kot. Żeby nie był ofiarą eksperymentu :o . Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]