Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 22:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Terapia fal milimetrowych (MMW) jest nową i rewolucyjną metodą w opiece medycznej. Została opracowana przez słynnych rosyjskich naukowców pod kierownictwem członka Akademii Nauk Rosji Nikołaja Dmitrijewicza Dewiatkowa (1907 – 2001) i prof. S.P. Sitko.

Terapia falami milimetrowymi,tzw.KWCz (1/13 )
phpBB [video]

„Wszystkie procesy życiowe należy pojmować jako elektromagnetyczne. Można mówić o obecności elektromagnetyzmu w przyrodzie. Dlatego należy stwierdzić, że pola magnetyczne i pola elektryczne dotykają wszystkich aspektów organizmu i przebiegu jego czynności.
Podsumowując: magnetyzm wspiera zdrowie i witalność, utrzymuje tkankę zdrową i elastyczną, wspiera leczenie skaleczeń i działa kojąco na ból...”
Biolog i naukowiec prof. dr G. Glombek z Uniwersytetu w Düsseldorfie oświadczył w 1983 r. w swojej publikacji:
„Ponieważ nie można sobie wyobrażać jakichkolwiek stanów fizjologicznych, jak i psychologicznych bez odpowiedniego współudziału zmian elektromagnetycznych w każdym systemie biologicznym, to energia elektromagnetyczna jako pole działania przyrody nie może być bez wpływu na zdrowie i chorobę!”

wiecej na: http://vistafit.manifo.com/terapia-falami-milimetrowymi

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 kwie 2012, 13:33 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

w tym filmie oprócz wstępu dotyczącego złego wpływu smogu el-magnet,który jest w innych tematach na Forum omawiany, uwzględniono w większości zastosowanie owych fal w przypadkach leczenia różnych przypadłości,więc pod ten temat wpisuje się najlepiej.

Dr Magda Havas - Częstotliwości elektromagnetyczne mogą szkodzić ale mogą również leczyć [PL]
phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Tutaj jest wytlumaczone dzialanie aparatu Cem Tech i jedno z jego bardzo waznego dzialania: jako elektroniczna homeopatia.

Technologia fal milimetrowych Enigma
phpBB [video]

Pokaż Uwagi moderatora

Intendant of the Building * 8th Degree

- czy ta terapia ma coś wspólnego z biorezonatorem Taratajcio ?

euroscan pisze:
- czy ta terapia ma coś wspólnego z biorezonatorem Taratajcio ?

Nie, nie ma nic wspolnego. Fale milimetrowe to fale, na jakich komorki sie komunikuja.

Zaleta aparatow fal mikrofalowych jest funkcja nagrywania czestotliwosci pasozytow, wirosow, bakterii, metali ciezkich i calej reszty co tam moze byc niekorzystnego dla ciala i przekazanie tej informacji do wody. W ten sposob robi sie wlasne lekarstwo homeopatyczne dostosowane akurat do takich drobnoustrojow jakie ma sie w ciele. Mozna ta czestotliwosc wysylac do ciala. Tak na dwa fronty.

Uzywamn takich aparatow od wielu lat. Mam Cem Tech, Triomed Compact i Denas.
I chyba tylko fantazja moze ograniczyc mozliwosci tych aparatow.

Intimate Secretary * 6th Degree

a jakie sa efekty działania tych aparatów, czy one wyświetlają częstotliwości patoogenów, czy wszystko na wiarę że to działa lub ma działać.
czy można programować inne nosniki informacji, np hologramy.
jak ten aparat ma się do jego nowszej wersji RGAmed ?

RGA to tez aparat z rodziny urzadzen fal milimetrowych, ale ja nie mam z nim zadnego doswiadczenia. Sprawdzilam na szybko i widze, ze on ma tylko 3 programy. To malo w porownaniu z innymi aparatami.

Cem Tech ma 11 programow. 9 programow jest na rozne dolegliwosci + 1 programa na strukturyzowanie wody + 1 program do nagrywania informacji z dowolnego przedmiotu np. sliny, moczu, kalu, lekarsw i robieniu wlasnego lekarstwa homeopatycznego.

Te aparaty nie wyswietlaja czestotliwosci patogenow, bo i po co...? Nagrywaja wszystko co wypaczone i wysylaja te impulsy spowrotem i inieszkodliwiaja patogeny. Gdy patogen zmutuje, to robi sie nastepne nagranie z tym zmutowanym patogenem.

Dla mnie najlepszym miernikiem czy cos dziala czy nie jest to jak sie po tym zabiegu czuje. I nie tylko po jednym zabiegu a serii i czy mi sie cos uleczylo. To jest tak jakby brac to na wiare, ale nie wiem czy to wiara, bo samopoczucie sie poprawia, objawy znikaja, wiecej witalnosci.
A najlepszym przykladem, zeby nie musiec slepo wierzyc byla jedna moja dolegliwosc: grzybica paznokcia. Kazdy chyba wie jak trudno to wyleczyc. Nagrywalam informacje z paznokcia, przymocowywalam nosnik i potem wyrastal zdrowy paznokiec. Zajelo to troche czasu ale w koncu sie udalo.

spairo, nie wiem co masz na mysli piszac o nagrywaniu hologramow...?

- tak jak w homeopatti i w nozodach można nagrywać "informacje" dla wody (pozycjonowanie).
- istnieje także możliwość nagrywania informacji o prawidłowym działaniu tkanek na hologram, dlatego było pytanie czy ten aparat to wykonuje.

euroscan pisze:
- tak jak w homeopatti i w nozodach można nagrywać "informacje" dla wody (pozycjonowanie).
- istnieje także możliwość nagrywania informacji o prawidłowym działaniu tkanek na hologram, dlatego było pytanie czy ten aparat to wykonuje.

Nie wiem. Mozna nagrywac rozne informacje i dostarczac cialu. Na kosci piersiowej sa komorki macierzyste, wiec mozna sobie ta informacje nagrac i potem przypiac do tego schorowanego miejsca. Tak pisza w instrukcji. Ale to dopiero po oczyszczeniu.

Mam jeszcze inny aparat fal milimetrowych: Triomed Compact. W nim jest program regeneracja uszkodzonych tkanek. Innym programem jest odmladzanie, czyli w jakis sposob odmladzanie komorek. I to odmladzanie mozna zauwazyc dokladnie jak sie robi zabiegi na twarz. Taki dowod, ze to naprawde dziala...

A z tym hologramem to ciekawa sprawa. Pomysle troche nad tym.
Kiedys tak sie bawilam i pisalam rozne slowa na kartce, nagrywalam je i przypinalam do ciala. Niektore odczuwalam, innych nie.
Nabralam ochoty znowu sie tym pobawic.

Tak wyglada Triomed Compact

http://triomed-eu.com/sites/default/fil ... ompact.jpg

Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 15:08 przez vindpust, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
Nabralam ochoty znowu sie tym pobawic.

- ja tez na kartce pisałem imiona osób mnie denerwujacych, potem kartkę na talerzyk rezonansowy aparatu biorezonansowego Volla i już wiedziałem kto mi "szkodzi".

[/quote]
- ja tez na kartce pisałem imiona osób mnie denerwujacych, potem kartkę na talerzyk rezonansowy aparatu biorezonansowego Volla i już wiedziałem kto mi "szkodzi".[/quote]

Ciekawy ten aparat Volla...
No i co zrobiles z ta informacja ze "ktos Ci szkodzi"?

Cytuj:
No i co zrobiles z ta informacja ze "ktoś Ci szkodzi"?

- nie można zdradzać wszystkich sekretów "kuchni".
- ale czy wiesz co to jest fala skalarna, DNA, Remote ?, reszta jest milczeniem.

o cholera ,domyślam się co można zrobić,dlatego tymi zabawkami powinni zajmować się ludzie zrównoważeni emocjonalnie,amen

dlatego autor stronki vibronika.eu był taki wkurzony jak spooky2 opublikował nadajniki fali skalarnej.

- ciekawe w tej technologii jest produkcja kryształków, promienników.
- chociaz sama teoria tej terapii jest dośc zagmatwana, prawie że S-F.(wiadomo rosjanie).

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

euroscan, to stwierdzenie: wiadomo rosjanie to tak z podziwem, czy z przekasem...?
Bo ja podziwiam ich za ta technologie.
Podczas gdy nam na wszelkie bolaczki serwowane sa tabletki, tak w Rosji jest to uznany aparat medyczny.
No i oni chyba nie projektuja tych urzadzen na scisle okreslona ilosc lat, tak jak u nas. To chodzi i chodzi jak traktor ruski. Moj ma juz chyba z 17 lat.
A te promienniki sa super, bardzo dyskretne. Przykleja sie sobie i idzie do pracy a terapia sama sie robi.

Entered Apprentice * 1st Degree

vindpust pisze:
Uzywamn takich aparatow od wielu lat. Mam Cem Tech, Triomed Compact i Denas.
I chyba tylko fantazja moze ograniczyc mozliwosci tych aparatow.

Który z tych aparatów jest najlepszy, najwszechstronniejszy, najbardziej skuteczny?
Zastanawiam się nad zakupem, ale jest tyle na rynku aparatów, że nie wiadomo na co się zdecydować: zappery różnej maści począwszy od nunczako Taratajcio, jakieś zwykłe czy też aparat, który produkuje Lilian Elmborg, nie wiem czym się różnią?
Podobno niektóre nie mają działania terapeutycznego, wprost przeciwnie robią jakieś szkody w organiźmie.
Oświećcie mnie trochę.

Ja uwazam, ze Cem Tech jest najlepszy, najbardziej wszechstronny i ma najbardziej odczuwalne efekty.
Zapper tez mam, ale go rzadko uzywam.

Roznica miedzy zapperem a aparatami z falami milimetrowymi jest taka, ze zapper zabija tylko to na jaka czestotliwosc sie go nastawi. A ze te rozne mikroby mutuja wiec trudno wiedziec jaka bedzie ta nastepna czestotliwosc. I nawet jak sie zniszczy jednego mikroba to jest tysiace innych w dalszym ciagu.

Cem Tech posiada 11 programow na rozne organy w ciele oraz mozliwosc nagrywania informacji z ciala, lekow, ziol i wprowadzania tych informacji do ciala, czyli taka elektroniczna homeopatia. I to dziala wspaniale. Mozna sobie dokupic wiecej tych promiennikow, zeby moc umieszczac je w roznych miejscach ciala. Sa rowniez promienniki na oczyszczanie krwi (czerwony), na system hormonalny (niebieski) i na system limfatyczny (zielony).

Cem Tech nuie musi wiedziec jakie sa czestotliwosci mikrobow. On nagrywa wszystko. Po jakims czasie mozna zrobic nowe nagranie, z tymi ewentualnie zmutowanymi czestotliwosciami.

- no jeśli zapper to tylko generator spooky2, mam używam jest super ale wszystkiego nie potrafi w ograniczonym czasie, są urządzenia które zrobią to szybciej.
- dlatego tez mam dodatkowo Vitafon (do fonowania) oraz zamierzam zakupić Radamira (od tych fal milimetrowych) z kompletem promienników (czerwony, zółty, niebieski, zielony, troche forsy po 350 zł od sztuki.)
- muszę tylko poczekac bo właśnie kończa proces przygotowania produkcji nowej wersji Radamira.
- Radamir ma trochę słabszy promiennik niż Cem Tech ale Radamir też wymiata.
- jeśli to taka elektroniczna homeopatia to ciekawe, czy jest możliwośc regulacji potencji, tak jak w lekach homeopatycznych np. COR ARUM D4, D10, LIEN PLUMBUM D4, D30.
- ale to chyba sprawdzę po zakupie Radamira na szalce rezonansowej testu Volla.

Porownalam sobie tez Cem Tech z Triomed Compact. Triomed mial byc niby lepszy, bo ten program skanowania odbywa sie co minute. Czyli co minute nagrywa i wysyla nowe informacje. Ale moje odczucia tego nie potwierdzaja. Jak przykleje promiennik Cem Tech to czuje bardziej zmiane w tym miejscu niz z Triomedem.

euroscan, zmiana potencji w Cem Tech jest chyba niemozliwa, przynajmniej ja nie widze takiej mozliwosci. A zreszta i po co. To moze byc przydatne w lekach homeopatycznych a elektronicznej homeopatii chyba nie ma zastosowania. Ale byc moze sie myle...

- chyba masz rację, też nie doczytałem o możliwości zmiany potencji, negacji w Radamirze.
- to wszystko chyba tylko się stosuje w elektronicznej homeopatii, gdzie korzysta się z oddziaływania energetycznego i informacyjnego , ale to osobna dziedzina oddziaływania i regulacji dynamicznej.

vindpust pisze:
Ja uwazam, ze Cem Tech jest najlepszy, najbardziej wszechstronny i ma najbardziej odczuwalne efekty.

Cem Tech posiada 11 programow na rozne organy w ciele oraz mozliwosc nagrywania informacji z ciala, lekow, ziol i wprowadzania tych informacji do ciala, czyli taka elektroniczna homeopatia. I to dziala wspaniale. Mozna sobie dokupic wiecej tych promiennikow, zeby moc umieszczac je w roznych miejscach ciala. Sa rowniez promienniki na oczyszczanie krwi (czerwony), na system hormonalny (niebieski) i na system limfatyczny (zielony).

Elektroniczna homeopatia mówisz ... to tak jak Quantec???
Zainteresowałam się Quantec'iem ostatnio, mamy zrobioną diagnozę (syn) i ma być leczenie "zdalne", będą sygnały wysyłane z informacjami, lekami itp. Na razie pierwsze raporty przyszły do czytania.

Ale szukam też czegoś dla siebie i męża na podreperowanie zdrowia i wyregulowanie różnych spraw, przede wszystkim też na tłuczenie pasożytów, mikrobów, grzybów.
Chciałabym mieć w domu jakieś dobre urządzenie, bo pasuje nam we trójkę się kurować, a to już robi się kwota i ciągły kontakt z gabinetami.
Lepiej samemu w domu coś mieć i robić, jak są takie możliwości.

Dziękuję za odpowiedź, od doświadczonych ludzi warto sie uczyć.
Ja do tej pory od wielu lat korzystałam z Mora, ale to tez kosztowne w dłuższym okresie czasu. A przecież na zabiegu się nie kończy, suplementy dochodzą itp.

-- 04 cze 2015, 21:09 --

Szukam i szukam. Tego aparatu Cem Tech juz nie mozna kupić, bo nie produkują, a RGAmed nie jest podobno taki dobry jak tamten.
Ponadto znalazłam informacje o leczeniu mięśniaków falami milimetrowymi w Rosji - niewskazane jest używanie tych aparatów przy nowotworach.
Ktoś coś wie na ten temat, bo mnie akurat to interesuje najbardziej?

-z instrukcji Radamira, tego "starego"
Cytuj:
Przeciwwskazania do stosowania terapii polem elektromagnetycznym FRI i SWCZ:
- w przypadku zespołu hemorragicznego (przy krwotokach i skłonnościach do nich),
- dla dzieci do 1 roku,
- przy nieustalonej diagnozie,
- przy indywidualnej nietolerancji tego rodzaju terapii,
- ciąża tylko pod nadzorem lekarza,
- chorych na padaczkę,
- u osób z wszczepionymi urządzeniami implantowymi np. sztucznego rozrusznika serca – nie stosować w obrębie klatki piersiowej
- u osób z aparatami słuchowymi – nie stosować w obrębie głowy

- oraz WSKAZANIA do stosowania aparatu Radamir (wyrywek tylko):
...
- onkologia i ginekologia
( nowotwór złośliwy piersi, macicy, odbytnicy, organów laryngologicznych, czerniak, nadżerki, mięśniaki, cysty, polipy…)
...
- i ogólna uwaga:
- przy nowotworach złośliwych – nie stosować programu 4 w obrębie patologii - schorzenia!

Enya pisze:
vindpust pisze:

-- 04 cze 2015, 21:09 --

Szukam i szukam. Tego aparatu Cem Tech juz nie mozna kupić, bo nie produkują, a RGAmed nie jest podobno taki dobry jak tamten.
Ponadto znalazłam informacje o leczeniu mięśniaków falami milimetrowymi w Rosji - niewskazane jest używanie tych aparatów przy nowotworach.
Ktoś coś wie na ten temat, bo mnie akurat to interesuje najbardziej?

Mozna kupic.
http://sklep.igya.pl/zappery/182-cem-te ... owymi.html

A tu jest cala instrukcja i informacja jak to dziala.
http://multimedia.getresponse.com/960/1 ... /60701.pdf

Nie wiem dlaczego nie mozna by uzywac Cem Tech przy nowotworach. Mozesz podac zrodlo tej informacji.

vindpust pisze:
Nie wiem dlaczego nie mozna by uzywac Cem Tech przy nowotworach. Mozesz podac zrodlo tej informacji.

W "Przeciwwskazaniach" ...
trzeba by wszystko przeczytać, aby mieć obraz

http://www.skuteczne-leczenie.pl/pdf/ba ... czne_1.pdf

Ale może ja coś poplątałam, nie wiem, raz można, raz nie można?
W opisie na górze jest, że leczenie falą milimetrową. Niech się ktoś mądrzejszy wypowie.
Mnie te nowotwory (złośliwe zresztą) najbardziej interesują, inne sprawy też oczywiście.

-- 06 cze 2015, 23:11 --

vindpust pisze:

No przecież pisze na pomarańczowo:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

No ta, nie zauwazylam.
Na upartego to mozna zamowic z Rosji od producenta. Sprzedaja tez za granice. Wychodzi duzo taniej.

A masz jakis link do producenta?

Enya pisze:
A masz jakis link do producenta?

http://cem-altermed.ru/ceny-na-produkciu-cem-tech
Mozesz sobie przetlumaczyc na polski.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jestem zupełnie nowa w temacie fal milimetrowych, a potrzebuję porady - jaki aparat kupić - czy Cem Tech czy może Spooky2. Czy oba mają podobne działanie? Czy depresję nastoletniej córki i atopowe zapalenie skóry mogę wyleczyć urządzeniem Cem Tech?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]