Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Lektura wielu wpisów na kilku forach spowodowała u mnie refleksję - a ta pociągnęła za sobą niniejsze tłumaczenie.
Temat zapewne dla wielu tutejszych bywalców nie nowy ( dla mnie też ) , ale wiedzieć to jedno a stosować na co dzień to całkiem co innego . Do tej grupy zjawisk należą wszelkie "waleczne " prowokacje o treściach "stop- czemuś tam". Każde nazbyt emocjonalne i oceniające opisywanie jakiegokolwiek zjawiska rodzi nieuchronną naszą energetyczną stratę i rozdymanie egregora problemu, który niby chcemy usunąć- ot , taka sztuczka ciemnych mocy. Dobrze mieć tego świadomość i nie karmić larw astralnych.
Wczoraj na pewnym portalu przeczytałem taką przypowieść:

starzec opowiadał młodzieńcowi,że w każdym człowieku trwa nieustanna walka dwóch wilków - jednego białego a drugiego wilka ciemności . Po zastanowieniu młodzik zapytał :" a który z nich wygrywa ?"
Mądry starzec odpowiedział :" wygrywa ten, którego ty karmisz "

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 sie 2010, 12:20 
VIP Member
Awatar

@easy russian :king: W prostocie siła, ale jeśli człowiek nie dostanie obuchem po głowie, to nie pamięta podstaw, a to są podstawy;)
Cytuj:
W prostocie siła

Pokój;)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

:spoko:
7 praw Huny
Ike- swiat jest taki jaki myslisz, ze jest
Kala-nie ma granic i wszyscy jestesmy ze soba powiazani
Makia-energia podaza za uwaga
Manawa-teraz jest moment mocy i sily
Aloha-kochac czyli byc szczesliwym
Mana..cala nasza moc pochodzi z wnetrza
Pono -skutecznosc jest miara prawdy

.........się fajnie uzupełniają te Wasze wpisy- nie zacytuję ,żadnego bo nie wiem który :
w prostocie siła - ano

a na dzis z praw Huny przypasowało mi bardzo to o skuteczności : "Pono -skutecznosc jest miara prawdy" -dobrze koresponduje z pewnymi ważnymi doswiadczeniami z przed 2 dni.

zmałpuję Suchego - a co tam :tak: : POKÓJ

Trechlebov powyżej - kapitalne, exactly.

Jak żywe i długotrwałe są nasze WYOBRAŻENIA (lęki, fobie, złe wspomnienia) o czymś, ślad pamięciowy, coś co już często dawno nie istnieje materialnie ale tkwi jak zadra w umyśle i przeszkadza iść dalej, pojawia się stagnacja, zniechęcenie. Miałem okazję na własnej skórze przekonać się jak takie złogi energetyczne (mentalne) potrafią szkodzić a jednocześnie jaka jest ulga jak się je rozpuszcza. To jak zdejmowanie plecaka wojskowego czy skafandra płetwonurka wypchanego kamieniami.

Nasza cywilizacja jest mistrzem, mistrzem ograniczeń i związanych z tym wypaczeń. Ten burdel tworzymy my i nie ma wytłumaczenia, że tak jesteśmy warunkowani bo nie musimy się na to godzić ale zgoda = wygoda (punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, byt kształtuje świadomość, czas to pieniądz etc.) stąd pretensje właściwie tylko do siebie samego.

Skoro nie interesuje większości nas czyjeś zdanie o nas samych to w czym jeszcze problem. :zęby:

easy russian pisze:
taka sztuczka ciemnych mocy. Dobrze mieć tego świadomość i nie karmić larw astralnych.

Dzięki za tłumaczenie, trafiony komentarz i jak najbardziej sluszną nazwę tematu!!!

I w istocie przekaz krótki, treściwy a sztuka stosowania w rzeczywistości niełatwa i nauka czasem długa, nieraz to i życia nie starcza Mruga

pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]