Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:37

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Dobry Wieczór

Postanowiłem sprawdzić stan świadomości tematem odwiedzających stronę

Nazwa jaką zaproponowałem jest identyczna z nazwą Rozdziału 23 książki Ingo Swann PENETRACJA

cytuję ze str.195
"Cokolwiek by nie powiedzieć o telepatii, można na jej temat sformułować dwa bardzo jasne i jednoznaczne wnioski.
Po pierwsze, MOŻNA założyć, że JEŚLI telepatia istnieje rzeczywiście, to jej wpływ na nasze codzienne życie mógłby być przeogromny; prawdopodobnie wszystkie ziemskie instytucje musiałyby zostać w jej obliczu "zreorganizowane".
Po drugie, jeśli wejdzie się w posiadanie wystarczającego kompendium wiedzy na temat telepatii i tego, jak podchodzą do niej Ziemianie, okaże się, że ta powszechna ludzka zdolność może zostać zniweczona, jeszcze zanim mrugnie swoim wszystko wiedzącym okiem.
Fakt ten ma proste wyjaśnienie. Otóż telepatia penetruje UMYSŁY i dlatego jej dalszy rozwój natrafia na szereg przeszkód. To "wyhamowywanie" dotyczy nie tylko telepatii, ale również wszystkich innych tajemnic umysłu"

Pozdrawiam
Zbyszek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 paź 2011, 20:48 
VIP Member
Awatar

Wydaje mi się ZBW, że nic tak nie szkodzi na umysł człowieka jak jego własne myśli.
Nareszcie zaczynam leczyć się z tej przykrej przypadłości - staram się myśleć tylko wtedy gdy jest to potrzebne, natomiast odrzucam wewnętrzny dialog.

Telepatia istnieje,a wszystko zależy od aktywności szyszynki. Podczas jednej z takich stymulacji szyszynki udało mi się przechwycić pewną myśl ,jestem tego subiektywnie pewny jednak nikt kto czyta to teraz wiary mi dać może.
Telepatia czyli porozumiewanie się po za słowem mówionym istnieje w wielu przekazach i wydaje mi się, że jest to naturalny stan porozumiewania się naszych świadomości na wyższych gęstościach.

Ciekawy jestem jak rozwinie się wątek, bo przeczuwam, że Reptylianie i ich żołnierze są w stanie wykorzystywać telepatię do psucia umysłu następnie wszystkich energii świadomych i tym samym trzymają uniwersalną świadomość w ryzach.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

czy znacie możliwość pobudzenia szyszynki ?

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Cytuj:
czy znacie możliwość pobudzenia szyszynki ?

Wydaje mi się, że do tego celu trzeba mieć harmonicznie rozwinięte czakry niższego stopnia, od najniższej po samą górę - szyszynka to chyba ostatni z nich. Aby to osiągnąć trzeba prowadzić pewną higienę zarówno fizyczną jak i psychiczną. Odpowiednio się odżywiać, spać i zadbać o wysiłek fizyczny. Co do psychiki to należy wyzbyć się wszelakich strachów związanych z prozą codziennego życia, odnaleźć w sobie to uczucie bezpieczeństwa, które pozwala na zachowanie spokoju umysłu, a przez to na pewność siebie i swobodę wyrażania myśli.

W ten sposób ograniczymy po 1 marnowanie energii. Gdy zauważymy wzrost wigoru i samopoczucia, możemy skupić się na magazynowaniu energii - np. poprzez pewną afirmacje - koncentrujemy się na miejscu lekko pod pępkiem, z którego wychodzą dwie spirale przeplatając się ku górze a następnie wracają do dołu. W fazie gdy spirale idą do dołu - wdech, na górę - wydech. To tak dla przykładu, nie ma co być więźniem jakiejś techniki.

Wzrost aktywności szyszynki widoczny będzie, jeżeli będziemy zapamiętywać więcej snów. Wszelkie więc techniki treningu kontroli snów, przyśpieszą ten proces. Gdy wyłączymy wewnętrzny dialog o którym mówił phillip, a będziemy dysponować odpowiednią ilością energii, zaczną dziać się ciekawe rzeczy. Czasem może to skutkować przeżyciami, które dla danej osoby mogą być zanadto intensywne i "psychodeliczne". Po czasie strach znika, bo nie ma się czego bać, ale początkowo, można poczuć się "trochę dziwnie".

Niech mnie ktoś poprawi jeżeli plotę głupoty, powyższą teorie znam, ale czasami ciężko zachować odpowiednią dyscyplinę. Mimo wszystko, nie ustaje w treningu swojego trzeciego oka.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]