Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 sie 2020, 23:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ] 
Autor Wiadomość
Grand Elect Mason * 14th Degree

ktoś kiedyś na forum podniósł kwestię tzw. kultury duchowej
za dużo jej tutaj nie widzę, szczególnie wśród krytyków tematu

sama telegonia, przekazy Trehlebova, także związane z tematem elementy tradycji tolteckiej (dzięki Zbyszku za świetny cytat T.Abelar) zasługują na wnikliwą uwagę

oczywistością jest, że kastyczne wypaczenia oparte na zwyczajach związanych z telegonią nie budzą jakiegoś zachwytu, a współcześni guru w większości wypadków są politowania godnym produktem ezopop kultury;

ale sam temat sprowadzający się do określenia sensu bardzo głębokich relacji pomiedzy kobietą, a mężczyzną jest fundamentalnie istotny; treść tych relacji, mechanizmy które budują te relacje to wiedza utracona...
rzeczwyście bezrefleksyjne kultywowanie zwyczajów archetypicznie wynikających z tej Wiedzy bez świadomości tej Wiedzy jest karykaturą, formą całkowicie treści pozbawioną;

jak widzę, wszyscy tutaj jesteśmy "repeatersami", zatem proponuję więcej wzajemnej wyrozumiałości

uświadomienie sobie procesów energetycznych wpisanych w to zjawisko zupełnie w innym świetle
ukazuje sens troski rodziców o wybór partnera życiowego dla córki/syna; świadomy rodzic robi to z powodów "absolutnych", pozbawionych merkantylnych kalkulacji;
wstrzemięźliwość seksualna nabiera znacznie szerszego znaczenia nie związanego li tylko z oszczędzaniem ograniczonych zasobów energii, itd., itd

z osobistego doświadczenia, z obserwacji moich różnych rodzinnych historii mam głębokie poczucie że ten temat ociera się o Prawdę - warto go kontynuować bez zbędnych złośliwości ale z pożytecznym (jak zawsze) sceptycyzmem;

mieszanie w tym temacie osobistych historii różnych mistyków i pseudomistyków jest zbędną manierą debunkerstwa, która przenosi ciężar dyskusji na poboczne zagadnienia umysłowe :hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 kwie 2011, 7:06 
VIP Member
Awatar

@konserwa przywołuje do porządku więc ja wyjaśnię głębiej swoją reakcję .
Każdy mężczyzna wie ,że stosunek seksualny zakończony wytryskiem jest wyczerpujący . Jest to oddanie energii swojej partnerce i nie rozumiem jak można twierdzić coś skrajnie przeciwnego ? Dlatego użyłem ostrego słowa " brednie " i je podtrzymuję . Prawa RITA mówią bardzo konkretnie : mąż podczas pierwszego kontaktu zer swoją żoną oddaje jej rok ze swego życia - dla dobra rodu, dla siły przyszłych dzieci ...... oczywiście jest tak jeśli ją szanuje i traktuje jak matkę a nie jak narzędzie do własnego zaspokojenia . W tym drugim wypadku karmi larwy astralne . ZBW jest prawdopodobnie kobietą i jak wiele kobiet uważa ,że są "okradane " (tak się kobietom dziś wmawia , jest zasada :" w każdym konflikcie między dwojgiem istnieje niezauważony trzeci uczestniki , 8- sma minuta tego filmu http://www.youtube.com/watch?v=mfEESo6nXj0 . Jeśli go obnażyć , wskazać jego istnienie -konflikt zanika ) . Taki pogląd ( że kobiety sa okradane ) ma też pewne podstawy ale trzeba by sie gruntownie przyłożyć do analizy zjawisk jakie zachodzą podczas intymnych zbliżeń Kobiety i mężczyzny i rozważyć sytuacje co najmniej dwie - tę właściwą , harmonijną ( a takich dziś jest bardzo mało ) i tę dziś powszechną i zupełnie patologiczną rodzącą tylko frustracje , nienawiść i niezadowolenie . Z przyjemnością mogę uczynić wykład na ten temat ( są podstawy zarówno teorii jak i praktyki ) ale chcę się upewnić , że znajduję się we właściwym miejscu i ,że warto angażować się energetycznie w przemowę . Jeśli mam "mówić " do cyników , którzy zareagują drwiną to nie warto - będzie to sytuacja wypisz - wymaluj współczesnej relacji intymnej gdy zamiast dwoje kontaktować się z mocą wszechświata i rozkwitać wzajemnie zarówno cieleśnie jak i duchowo karmią tylko swoją energią przyciągnięte w tym czasie demony .

Osobną sprawą jest ( i podstawową ) ,że nie czuję się tu bezpiecznie na tym forum , nie mam pewności ,że porywczy administrator nie wywali mojej pracy do kosza . Jeśli mam się angażować w tę PODSTAWOWĄ Z PODSTAWOWYCH dla ludzkości kwestii to chcę mieć komfort wypowiedzi i poparcie słuchaczy ( "zwrotkę energetyczną ", którą dziś pochłania demon grasujący na tym forum - każde forum ma swój egregor , jedne są przyjazne inne mniej - to również temat na osobną rozmowę . Jeśli ta energia nie ma być zmarnowana to ewentualni zainteresowani tematem niech się zjednoczą , niech zjednoczą swoje energie i świadomie tą wspólna energią zarządzą . W tej chwili jest to chaos- komu wygodny ? - pisałem) .

Prześledziłem wpisy w całym tym temacie. I chciałbym dodać własne przemyślenia, które ostatnio mi się narodziły na swojej osobistej drodze. Nie będę się opierał na cytatach, i przemyśleniach innych.
Chciałbym żeby to co napiszę było odebrane jako interpretacja , tylko i wyłącznie.
Kiedyś na forum ktoś opisał w ciekawy sposób znaczenie męskiego narządu "członek" w kulturach świata i jego znaczenie. Wtedy poczułem że coś jest na rzeczy.
Teraz po zapoznaniu się z telegonią i tym co pisze ZBW, nie ujmując innym którzy zwracają bardziej na siebie uwagę niż na dobro ogólne obecnych tu na forum, chciałbym przypomnieć "Przypowieść o Ozyrysie i Izydzie. W sprostowaniu- mój nick forumowy nie ma żadnego znaczenia, używam go, bo podoba mi się nazwa tej postaci. Używałem go wcześniej na poprzednim forum na którym już nie jestem. Jednak z biegiem czasu czułem że to nie przypadek bo informacje jakie otrzymuje na co dzień mówią mi wyraźnie że coś jest na rzeczy.
Mianowicie z przypowieści wynika że Set który poćwiartował ciało brata-Ozyrysa i jego części porozrzucał po całym Egipcie. Siostra Izyda pozbierała jego części , nie odnaleziono nigdy "członka Ozyrysa" .
Co to może oznaczać , zaciekawiło mnie to , a z reguły nikt nie chce zinterpretować tego faktu.
Myślałem o tym długo i doszedłem do wniosku dość odważnego.
Skoro w przekazach mówi się że istota ludzka została stworzona z 20 genotypów istot dobrych, to z której istoty zapożyczyliśmy narządy płciowe?!(większość istot dobrych pochodzi z wymiarów w których element prokreacji nie istnieje, chociażby Andromedanie). Może organów płciowych wcześniej wcale nie było, może prokreacja nie była założeniem istot które nas stworzyły. Może jest to działanie gadziej matrycy i istot nam nie przychylnych po to by zniewolić nas żądzą i kontrolować proces ewolucji i indoktrynować gatunek ludzki.
No dobra teraz czuje jak bystrzaki forumowe myślą tak: Przecież zwierzęta też mają organy płciowe i są częścią naszej planety, to one też są zniewolone? odp: całe życie i nasza rzeczywistość wisi na gadziej matrycy. Ewolucja zwierząt jest częścią ewolucji życia naszego i planety. My też jesteśmy ssakami ponoć. W świecie zwierząt też obserwujemy zniewolenie i podział , wręcz o jeszcze większym natężeniu.
Mówiłem że nie będę się opierał wiedzą i cytatami, ale zrobię mały wyjątek: OSHO seks a miłość. Zachęcam poszukiwaczy z zapoznaniem się tej wiedzy (uważam że jest tam konkretnie ujęty ten problem , jednak ciągle pozostaje OSHO w sidłach żądzy i nie widzi w tym problemu o jakim tutaj piszę) Uważam i jestem pewny że jednym z bożków które zniewoliły człowieka jest żądza, prokreacja. To dzięki niej gatunek ludzki się zniewala i traci swoją pradawną siłę. To przez nią powstał podział , gdzie kobieta stała się narzędziem reprodukcji a mężczyzna niewolnikiem w tym procesie. W takim razie gdzie jest Wolna Wola człowieka , skoro jesteśmy zniewoleni takim wyrafinowanym mechanizmem.
Dzięki temu w obecnych czasach istnieje prostytucja, gwałty, zniewolenie , pedofilia, fanatyzm seksualny i inne elementy na drodze ewolucji które na globalnej drodze do wyzwolenia powodują napięcia i wampiryzm energetyczny. To nasza globalna bolączka, fakt że nie możemy się od tego uwolnić, gdyż sam fakt że coś dynda nam miedzy nogami, a u kobiet krwawi co miesiąc, przypomina nam mylnie co rusz o tym ze seks jest nam potrzebny.
W procesie oczyszczenia i oświecenia istnieje celibat, i nie jest to rzecz bez precedensu, gdyż w nowej rzeczywistości mamy posiadać możliwości do panowania nad materia siłą naszej świadomości. Więc prokreacja będzie zbędna.5 wymiar to grawitacja. Myśl jest grawitacją , myślą potrafimy poruszyć 5 wymiar do działania. Na drodze do umiejętnego posługiwania się tym wymiarem potrzebna jest czystość duszy i powrót do korzeni i zrozumienia BYTU. Dzieci maja tą zdolność że nie myślą o prokreacji w takim stopniu jak dorośli , mówię tu o dzieciach ok 10 lat , później wirus żądzy się objawia i zniewala.
Nie potrzebujemy seksu , i tutaj będzie burza mózgów w tym momencie i EGO da znać o sobie.
Narządy płciowe zostały nam dodane przez gadzie istoty po to by nas kontrolować. To projekt "genesis " jak dla mnie. Przez tysiące lat wyrafinowane działanie na rzecz zniszczenia gatunku ludzkiego, robiąc z ziemi przysłowiowy burdel.
Wiemy że za rok dojdzie do wejścia w Erę Wodnika, kiedy ma znów zapanować ład i harmonia, żeński pierwiastek będzie na równi z męskim , kiedy wszystko wróci do normy.
słońce pokryje się z wielka szczelina i otworzy się "portal" Hunab Ku, a świadomość ludzka uwolni się od pęt kontroli i zniewolenia.
Nie na darmo ostatnio David Icke pisał byśmy podnieśli dupska z kanapy i zaczęli działać. Nie na darmo globalna świadomość zaczęła manifestować swoja siłę. Wypływają informacje i zaczynamy powoli działać, proces przyspiesza.
"Najukochańsze Siostry Nasze"
Kiedyś sięgneliśmy po rzecz nam nieprzynależną i chcąc uczynić świat naszą domeną zerwaliśmy JEDNOŚĆ.
W swoim zadufaniu nie zauważyliśmy nawet, jak szybko staliśmy się ślepi...
Poniżyliśmy WAS i SIEBIE a życie na ziemi uczyniliśmy piekłem. Dzisiaj brzemienni bagażem okrótnych doświadczeń
wiemy, że zerwaną JEDNOŚĆ należy przywrócić. Ponieważ ZROZUMIELIŚMY nasz czyn, to nadszedł moment,
kiedy możemy WAS poprosić o wybaczenie.
WYBACZCIE
Nie zawsze możemy WAS pojąć, nie zawsze możemy WAS zrozumieć
ALE ZAWSZE MOŻEMY WAS KOCHAĆ!!!

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ozyrys pisze:
........................... To nasza globalna bolączka, fakt że nie możemy się od tego uwolnić, gdyż sam fakt że coś dynda nam miedzy nogami, a u kobiet krwawi co miesiąc, przypomina nam mylnie co rusz o tym ze seks jest nam potrzebny.
:D według takiej logiki usuń całe ciało , bo niewoli Cię własny żołądek , człowiek mający niepohamowaną żądzę zabijania innych jest zniewolony przez własne ręce-to one są winne , on po prostu musi .
Człowiek, który obmawia innych zniewolony jest przez własny język - usuń go bo to wada, itd. itp.....

To jest tylko silne narzędzie tworzenia tak jak palnik do spawania czy choćby nóż . Każdy instrument możesz użyć w rozmaity sposób- on tylko stwarza możliwości . Szkoda ,że administracja zdecydowała usunąć Jasia bo zapowiadał się ciekawy temat a nie tylko popychanie sensacji o radiacji.

Cytuj:
według takiej logiki usuń całe ciało , bo niewoli Cię własny żołądek , człowiek mający niepohamowaną żądzę zabijania innych jest zniewolony przez własne ręce-to one są winne , on po prostu musi .

zabilas kiedys ze znasz mechanizm dzialania mordercow?
zabij siebie, poznasz mechanizm samobojcy.
moje cialo zostanie usuniete niedlugo z tej planety, jestem tu i doswiadczam, ucze sie i widze co nalezy poprawic by osiagnac czystosc w sercu i wysoka czestotliwosc do polaczenia sie z hiperaktywnoscia 5 slonca . (5 slonce(majowie) -5 wymiar nie widzicie analogi?
Cytuj:
Człowiek, który obmawia innych zniewolony jest przez własny język - usuń go bo to wada, itd. itp.....

widzisz Basiu. Mam język, ale najwiekszym jego darem jest to ,że można "trzymać go za zębami"

Cytuj:
To jest tylko silne narzędzie tworzenia tak jak palnik do spawania czy choćby nóż . Każdy instrument możesz użyć w rozmaity sposób- on tylko stwarza możliwości .
jak chcesz uzyc narzedzie o nazwie "czlonek" w inny sposob?
Cytuj:
sensacji o radiacji.

"trzymam język za zębami" :)
Z tym już nie do mnie.
Tylko do Atlantów , to przez nich mamy tą KARME. To dzieki nim ta sensacyjna radiacja.

Barbara Mała pisze:
Szkoda ,że administracja zdecydowała usunąć Jasia bo zapowiadał się ciekawy temat a nie tylko popychanie sensacji o radiacji.

czuję, że był tu już wcześniej pod innym nickiem
zapewne wróci tu pod kolejnym, bo to forum uzależnia,
a na innych forach posucha i odbiór słaby Mruga

Awatar użytkownika

Ozyrys pisze:

widzisz Basiu. Mam język, ale najwiekszym jego darem jest to ,że można "trzymać go za zębami"

jak chcesz uzyc narzedzie o nazwie "czlonek" w inny sposob?
.

no a nie przeszkadza ci ten język ,że się tak majta między zębami ? same z nim kłopoty . uciąć tę wadę natury i po sprawie . :tak:

no,,,, z tego co ja wiem to członek służy też do siusiania , Niektórzy podobno na członku noszą wiadra wody ale nie widziałam :D a językiem raczej gwoździ nie wbijesz więc też mało uniwersalny to sprzęt .

a tak poważnie :

człowiek w swojej pysze ucinałby wszystko , wyrostek robaczkowy niepotrzebny , mózg już w zasadzie też coraz mniej bo mało kto go używa. A tu co raz nowe odkrycia ( tłumione nieustannie ) , że ten mózg to ma jakieś niezbadane funkcje o których się medykom nie śni, że są sploty nerwowe zwane drugim mózgiem w klatce piersiowej ....a na biologii uczą nas budowy pantofelka czy jakiejś ameby :język: no bo po co komu wiedzieć jak działa człowiek ? http://fun.noshit.pl/lubie/49825 . No a tu czytam rewelacje ,że dziurki pozaklejać a członki usunąć bo błąd natury - no rewelka !! Natura nieustannie udowadnia swój geniusz i subtelne powiązania tysiąca funkcji ze sobą więc sądzę,że i ta dziedzina życia ma subtelne i wielorakie tajemnice . Mówi zresztą o tym cała nauka tantryczna . kto chce ten poszuka . Dobrego dnia ! :serduszka:

Dzień Dobry

W moim odczuciu; sporo z wpisów w tym wątku celowo jest umieszczana tylko po to aby innym było trudniej dotrzeć do wartościowych informacji - czyli dezinformacja na całego.

Uśmiałem się serdecznie gdy w kilku już miejscach tutaj posądzono mnie o to iż jestem kobietą.

Dodam iż odbieram taką 'opinię' jako bardzo pozytywną (dlaczego? - na to odpowiem przy innej okazji cytując wypowiedzi bardziej będących w temacie niż ja)
- a w skrócie; kobiety mają o wiele większe możliwości od mężczyzn czy to się komu podoba czy nie, i tak na prawdę tylko jedną 'wadę': kobietom po prostu nie zależy

Ale w końcu i tak w każdym mężczyźnie jest coś z kobiety i odwrotnie.

Pozdrawiam
Zbyszek

basiu co do amputacji , pomysl. skoro zwracasz cennie uwage ze serce ma komorki odpowiedzialne zamyslenie , to uzyj ich:

Cytuj:
Re: SYSTEM TECHNIK ŚWIADOMEGO PRZEMIESZCZANIA ENERGII W CIELE

Postprzez Owcz4r » 22 gru 2010, 00:54

yaphoto napisał(a):Wysokie ale nierozladowane napiecie seksualne bardzo pomaga w LD/OOBE czego sam doswiadczylem. Potwierdza to chyba nawet sam Darek Sugier w swojej ksiazce "MILOSC I WOLNOSC Poza Cialem".

W "Rio Anaconda" Cejrowskiego jest dużo o tym. Na pytanie skierowane do szamana dlaczego żyje w celibacie pada odpowiedź że wraz z aktem seksualnym odchodzi Moc. Jest tez tam motyw z kastracją uczniów na przyszłych szamanów, po to aby szukali spełnienia w świecie snu.

Dzień Dobry (ponownie)

Z Wiedzą to jest tak że każdy by chciał mieć na nią monopol jak zresztą na wszystko,
i jeśli ktoś myśli inaczej to od razu zostaje o coś posądzony (choćby o to że jest kobietą - ale fajnie - nic na to nie poradzę ale musiałem to dopisać.

Ale w końcu chodzi o użycie tej WIEDZY bo dopiero w tym momencie gdy zrobimy użytek z WIEDZY (oczywiście jak to zrobimy to już inna sporawa - i też należy sobie zdawać z tego sprawę

Bo jeśli ktoś chce siebie lub kogoś kastrować z tego czy innego powodu to oznacza iż nic z tego nie zrozumiał i może lepiej by pozostał jednak w niewiedzy.

Lecz ja zamiast tego proponuję na spokojnie zastanowić się jaką korzyść każdemu mogą dać te i inne WAŻNE informacje.

Każdy z nas codziennie potyka się dosłownie o SUPER WAŻNE informacje i WIEDZĘ lecz jesteśmy wszyscy bardzo nieuważni - ktoś powiedział: "potykamy się a następnie idziemy jakby nic się nie wydarzyło" - a szkoda

Pozdrawiam
Zbyszek

ZBW pisze:

Każdy z nas codziennie potyka się dosłownie o SUPER WAŻNE informacje i WIEDZĘ lecz jesteśmy wszyscy bardzo nieuważni - ktoś powiedział: "potykamy się a następnie idziemy jakby nic się nie wydarzyło" - a szkoda

Otoz to. Nigdy nie ma sie ostatecznej wiedzy a kazde jej napotkane zrodlo moze nas jedynie rozszerzyc. Warto byc otwartym i nie trzymac monopolu na ostatnie slowo. Zawsze, z kazdego spotkania z drugim czlowiekiem, z kazdej sytuacji, z kazdej przyczytanej powiesci, ze wszystkiego co napotykamy na naszej drodze mozemy wyniesc cos, co sie nam przyda i co w niesie w nasze zyciu cos pozytywnego.

Kiedys rozmawialam z jedna osoba. Powiedzialam jej, ze mialam szczescie, ze w swoim zyciu spotkalam cala mase osob, ktore wniosly w moje zycie duzo pozytywnego, moglam sie od nich uczyc. Ta osoba powiedziala mi, ze ona nigdy nikogo takiego nie spotkala. Mysle, ze to nie tak. Wszyscy mamy taka sama szanse zewszad czerpac nasza wiedze, pytanie tylko czy sie po nia schylimy lub czy w naszej dumie jej nie podepczemy, np. lekcewazac chocby jakas osobe czy sytuacje.

Awatar użytkownika

Ozyrys pisze:
basiu co do amputacji , pomysl. skoro zwracasz cennie uwage ze serce ma komorki odpowiedzialne zamyslenie , to uzyj ich:

Cytuj:
Re: SYSTEM TECHNIK ŚWIADOMEGO PRZEMIESZCZANIA ENERGII W CIELE

Postprzez Owcz4r » 22 gru 2010, 00:54

yaphoto napisał(a):Wysokie ale nierozladowane napiecie seksualne bardzo pomaga w LD/OOBE czego sam doswiadczylem. Potwierdza to chyba 1. nawet sam Darek Sugier w swojej ksiazce "MILOSC I WOLNOSC Poza Cialem".

W "Rio Anaconda" Cejrowskiego jest dużo o tym. Na pytanie skierowane do szamana dlaczego żyje w celibacie pada odpowiedź że 2. wraz z aktem seksualnym odchodzi Moc. Jest tez tam motyw z kastracją uczniów na przyszłych szamanów, po to aby szukali spełnienia w świecie snu.

1. to dowiedz sie co się teraz dzieje z Darkiem S . bo ja wiem. Spotkałam kilka kobiet , które miały z nim kontakt. Bardzo ciekawa jestem co dziś by napisał gdyby wydawał książkę .

2. to powtórz to ZBW , który niedawno twierdził,że mężczyzna coś tam z kobiety wyciąga .
Tak, tak sie dzieje w dzisiejszych czasach gdy seksu używa się jak igraszki i samozadowolenia . Nie różni się to niczym od picia alkoholu czy innych nałogów dlatego macie z tym problem ( tak samo jak z nałogiem do forum bo też stąd podkradacie energię podkradzioną tu i tam- nie wszyscy są nałogowcami @konserwa -taki głupi seks podobnie jak wódka przyciąga demony i one się żywią ). Ten szaman też gadał głupstwa ale czarni nie znają tantry - są egoistyczni , kobiety lubią się kochać ze Słowianami bo ci o nie dbają -polecam komentarze na końcu tego artykułu http://newworldorder.com.pl/artykul,282 ... -Zbikowski .
zasady tantry są z grubsza takie jak w opowieści Chrystusa : " gdzie dwoje jest w imię moje tam i ja jestem"
W skrócie jest tak,że gdy na wszystkich subtelnych poziomach spotykają się nieegoistyczni - czyli obdarowujący się wzajem i umiejący władać swoją mocą twórczą kochankowie tam pojawia się coś /ktoś trzecie/i ..... tworzy się zjawisko jak rozszczepienie atomu , reakcja "nuklearna" i płynie ku obojgu energia z kosmosu . Oboje mogą trwać w zespoleniu i 6 godzin a po kontakcie będą silni OBOJE i zdrowi . Kama Sutra ładnie to opisuje nawet w ujęciu wzrostu duchowego - cytat z pamięci : po jednym razie poprawia się słuch , po drugim razie wyostrza sie wzrok... i tak dalej . Ważne jest by kumulować w sobie ten dar a nie trwonić bez sensu pryskając po ścianach ( kobiet to tez dotyczy , one również muszą szanować swoje esencje . ) . Panowanie nad sobą i znajomość swego organizmu to podstawa.

Awatar użytkownika

..a kontynuując ten temat; jeśli takich dwoje zdecyduje się przyciągnąć duszę -dać jej ciało , to przyciągną bardzo silnego ducha a dziecko będzie zdrowe i bardzo często włada ponadprzeciętnymi zdolnościami ( dziś nad-przeciętnymi bo kiedyś to była norma i niedługo znowu będzie, na przykład to,że niedługo po urodzeniu czyli max. kilka tygodni dzieci normalnie mówiły - dlatego dawne ludy Słowiańskie były nazywane "Jazycze"- ci, którzy rodzą się z darem języka / mowy . Księża katoliccy już w późniejszych czasach mawiali ,że diabeł wstąpił w dziecko :D , kazali rodzicom poić mlekiem pomieszanym z psią krwią i wtedy diabeł dziecko opuści . ) .

Skumulowana jak w magazynie energia rodziców jest przekazywana dziecku -rodzi się dziecię o wyjątkowej sile pod każdym względem. Gdy uda się przyciągnąć takiego silnego i wyjątkowego ducha to rodzina ma słuszny powód do dumy , bo oznacza to bardzo wysoki poziom duchowy rodziców i doskonałość . Słowo "Aristokrata " wzięło się z dawnych czasów gdyż każdy pracował nad sobą by doskonalić swoją linię rodową. Oznacza to słowo :" 100 krotny Arii, mocny w 100 kroć " .

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Barbara Malazupelnie i calkowicie sie zgodze z Toba odnosnie
Cytuj:
zasady tantry są z grubsza takie jak w opowieści Chrystusa : " gdzie dwoje jest w imię moje tam i ja jestem"
W skrócie jest tak,że gdy na wszystkich subtelnych poziomach spotykają się nieegoistyczni - czyli obdarowujący się wzajem i umiejący władać swoją mocą twórczą kochankowie tam pojawia się coś /ktoś trzecie/i ..... tworzy się zjawisko jak rozszczepienie atomu , reakcja "nuklearna" i płynie ku obojgu energia z kosmosu . Oboje mogą trwać w zespoleniu i 6 godzin a po kontakcie będą silni OBOJE i zdrowi . Kama Sutra ładnie to opisuje nawet w ujęciu wzrostu duchowego - cytat z pamięci : po jednym razie poprawia się słuch , po drugim razie wyostrza sie wzrok... i tak dalej . Ważne jest by kumulować w sobie ten dar a nie trwonić bez sensu pryskając po ścianach ( kobiet to tez dotyczy , one również muszą szanować swoje esencje . ) . Panowanie nad sobą i znajomość swego organizmu to podstawa.

ale z drugiej strony

Cytuj:
W "Rio Anaconda" Cejrowskiego jest dużo o tym. Na pytanie skierowane do szamana dlaczego żyje w celibacie pada odpowiedź że 2. wraz z aktem seksualnym odchodzi Moc. Jest tez tam motyw z kastracją uczniów na przyszłych szamanów, po to aby szukali spełnienia w świecie snu.

1. to dowiedz sie co się teraz dzieje z Darkiem S . bo ja wiem. Spotkałam kilka kobiet , które miały z nim kontakt. Bardzo ciekawa jestem co dziś by napisał gdyby wydawał książkę .

tez wylewasz dziecko z kapiela (chyba ze odnosze mylne wrazenie i nie do konca zrozumialem Twoja wypowiedz)

nie znam pana darka s. ani jego prac aczkolwiek gdzies kiedys czytalem streszcenie jego ksiazki

faktem natomiast jest ze wiekszosc szamanow przez wyprawa w inne wymiary posci zarowno odnosnie jedzenia jak aktow sexualnych
regula w plemiennych tradycjach bylo (i gdzieniegdzie jeszcze jest) utrzymanie seksualnej wstrzemieźliwosci przed waznymi wydarzeniami typu inicjacja maloletniego w wojownika (zwijanie penisow lub dokonywanie innych manipulacji przeciwdzialajacych niekontrolowanemu uronieniu nasienia), wyprawy wojenne, podejmowanie waznych dla plemienia decyzji, wyprawy do innego wymiaru

po to byly budowane w niektorych kulturach domy mezczyzn i domy kobiet ktore zarowno jedne jak i drugie objete byly tabu po aby wlasnie umozliwic mezczyznom zachowanie czystosci seksualnej

oczywiscie kobiety mialy tez swoje rytualy i tez potrzebowaly niekiedy odosobnienia

zauwaz ze zagadnienia tantryczne i taoistyczne klada duzy nacisk na zbalansowanie energii pomiedzy partnerami

mezczyzna z uwagi na ejakulacje (u tych ktorzy jeszce nie opanowali technik osiagania spelnienia bez ejakulacji) zawsze traci czesc siebie

w koncepcji medycyny ayurwejdyjskiej oraz taoistycznej chinskiej kazdy rodzi sioe z pewnym zapasem energi qi/prany jest to tzw energia prezedurodzeniowa ktora w raz z wiekiem i aktywnoscia fizyczna (w tym zwlaszca seksualna) sie zmniejsza
w przypadku mezczyzn kazdy stosunek zakonczony ejakulacja jest rownoznaczny z utrata esencji przedurodzeniowej

oczywiscie do tego dochodzi tez koncepcja bardziej subtelnych energii o ktorych mowa w poprzednich postach

co do celibatu - wiekszosc plemiennych szamanow pozostawala w celibacie
wiekszosc mistykow zachodnich jak i przede wszystkim wschodnich tez pozostawala w celibacie (dot. to kobiet jak i mezczyzn)
pozostawala z prostej przyczyny - byli juz na drodze do swiadomego urzeczywistnienia w sobie i pelni wyksztaltowania i zbilansowania obu pierwiastkow

co kazdego z nas predzej czy pozniej czeka

do czasu kiedy jeszcze nie bedziemy na tyle zaawasnowani w samorozwoju rzeczywiscie warto poczytac i popraktykowac zwiazki partnerskie na przedstawionych zasadach w pozwyzszych postach

i zeby mi sie jeden z drugim malo rozgarniety uzytkownik nie czepial znowuż autorow:

James redfield - Trylogia
dr Yang Jwing-Ming : " zmiana misni sciegien, przemywanie szpiku mozgu"
Ar luczis Pustota - Pięc smokow"

upierac sie przy przekazie Sai baby nie bede zeby nie draznic forumowych cerberow :mrgreen:

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Awatar użytkownika

no i znów szkoda ,że Jasio nie może dopisać czegoś z praktyki męskiej .

Moje ogólne zdanie jest takie,że każda kultura ma swoje subtelności i wypracowane przez pokolenia zasady głęboko zakorzenione w genach . Sądzę,że nieszczęściem naszych czasów jest to ,że próbujemy "ulepszyć " stare dobre rzeczy . Drzewa , które przez setki lat rosły na jednym typie gruntu i klimatu przewleka się w inne i każe im się tam rosnąć wspomagając często techniką . Ludzi białych Cejrowski naucza technik szamańskich , inni znów jeszcze inne głupstwa robią - obrazowo przedstawiając robi się eksperymenty z sadzeniem drzew zielonym do dołu . Można i tak tylko po co ? Biali mają swoje sprawdzone techniki i dlaczego z nich nie korzystać ? Wszelkie media nauczają "nowinek ". To tak jakby psa uczyć jeść trawę a krowę czy zająca karmić samym mięsem .

Oczywiście ,że i Słowianie mieli / mają swoje drogi rozwoju . Dzieci sa przygotowywane do wejścia w okres mocy seksualnych niemal od kołyski . Kiedy chłopiec otrzymuje od Niebios " drugi miecz " umie się już doskonale nim posługiwać i nie jest niczym zaskakiwany , tak samo dziewczyna -też wie co sie z nią dzieje i nie jest to tylko wiedza o podpaskach lecz głęboka wiedza ezoteryczno- duchowa. Oczywiście zdarzają się wyjątki jak wszędzie - "Wiesta " to dziewczyna przygotowana do roli matki , przyszła kapłanka domowa a "Niewiesta" to taka , która się czegoś nie nauczyła albo ma inną misję jakąś, ale to wyjątki. Kobiety często przed 20- stką rodziły już drugie dziecko i to jest też dobre i naturalne . Poza tym jest szacunek dla natury i podział ról a nie głupia -lansowana dziś "równość"-pisała już ładnie o tym Midgard.

,......a "Wiedźma " to nie żadna czarownica ale Kobieta - Mędrzec. kobieta , która urodziła i wychowała 7 dzieci i zna tajniki życia . Ma praktykę i moc. To nie jest jakieś straszydło jak kłamią chrześcijanie http://www.youtube.com/watch?v=e3NmTK8XA_c

Ozyrys pisze:
To przez nią powstał podział , gdzie kobieta stała się narzędziem reprodukcji a mężczyzna niewolnikiem w tym procesie. W takim razie gdzie jest Wolna Wola człowieka , skoro jesteśmy zniewoleni takim wyrafinowanym mechanizmem.

Dobrze kombinujesz...

Moje myśli też do tej opinii doszły Seks sam w sobie nie jest zły Penis tak samo Ale sam popęd seksualny jest zniewalający I to jest główny problem tego-[obusiecznego miecza] wydarzeń Tak patrząc pod pewnym kątem to jest prawdziwy majstersztyk- ale to i tak, moim zdaniem, nie wielka doza możliwości

Pozdro!

Barbara Mała pisze:
To jest tylko silne narzędzie tworzenia tak jak palnik do spawania czy choćby nóż . Każdy instrument możesz użyć w rozmaity sposób- on tylko stwarza możliwości

Palnik jest do palenia/wypalania/wycinania materiału Do spawania jest spawarka :język:

Spawarki używa się kiedy jest potrzeba-np. rura wydechowa się urwała a więc trzeba złączyć :tak:
Noża używa się kiedy jest potrzeba-np. por GMO jest tak długi, że nie mieści się do lodówki i trza go chlasnąć

To są narządy i urządzenia które używa się z potrzeby
Seks też się wywodzi z pewnych potrzeb

Ale czy poprzez spawarkę wyrządziło się tyle zła co poprzez popęd seksualny?
Kiedy potrzeba przemienia się w przymus, wtedy staje się zniewoleniem

Pozdro!

La_Mandragora pisze:
Kiedys rozmawialam z jedna osoba. Powiedzialam jej, ze mialam szczescie, ze w swoim zyciu spotkalam cala mase osob, ktore wniosly w moje zycie duzo pozytywnego, moglam sie od nich uczyc. Ta osoba powiedziala mi, ze ona nigdy nikogo takiego nie spotkala. Mysle, ze to nie tak. Wszyscy mamy taka sama szanse zewszad czerpac nasza wiedze, pytanie tylko czy sie po nia schylimy lub czy w naszej dumie jej nie podepczemy, np. lekcewazac chocby jakas osobe czy sytuacje.

Z ludźmi trzeba rozmawiać i podczas rozmowy słuchać Bo ludzie mają doświadczenie Dzięki niemu można wyciągnąć pewne wnioski, które pomogą ominąć ich problemy Tak postępują mądrzy ludzie :tak:

Nawet największy pijak ma coś mądrego do powiedzenia Nigdy Ci nie powie szczerze-pij bo to fajna rzecz Trzeźwy czy pijany będzie mówił- nie pij Patrz jak ja wyglądam Jestem nikim...

A to jeden z wielu przykładów...

Pozdro! Mruga

Awatar użytkownika

Małowiedzący pisze:

Barbara Mała pisze:
To jest tylko silne narzędzie tworzenia tak jak palnik do spawania czy choćby nóż . Każdy instrument możesz użyć w rozmaity sposób- on tylko stwarza możliwości

Palnik jest do palenia/wypalania/wycinania materiału Do spawania jest spawarka :język:

Spawarki używa się kiedy jest potrzeba-np. rura wydechowa się urwała a więc trzeba złączyć :tak:
Noża używa się kiedy jest potrzeba-np. por GMO jest tak długi, że nie mieści się do lodówki i trza go chlasnąć

To są narządy i urządzenia które używa się z potrzeby
Seks też się wywodzi z pewnych potrzeb

Ale czy poprzez spawarkę wyrządziło się tyle zła co poprzez popęd seksualny?
Kiedy potrzeba przemienia się w przymus, wtedy staje się zniewoleniem

cześć Małowiedzący - znów wychodzi na to,że muszę Cię doszkolić ale nie łam się -ta rozmowa to nie licytacja ani nie zawody . Mój wujek jeszcze spawał samochody palnikiem - dziś ta technika jest już mniej popularna , ale podobno rury stalowe do C.O. nadal spawa się w ten sposób bo spaw jest najszczelniejszy.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1946661.html
http://www.marketeo.pl/Oferta/spawanie- ... 54144.html
http://automobilista.boo.pl/viewtopic.php?p=15219
http://lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=1162 rury wydechowe wujek też spawał palnikiem ... linków jest więcej ale to chyba starczy.
Tak jak sam widzisz - wyszło nam ,że palnik W REKACH SPECJALISTY ustawiony właściwie z proporcjami acetylenu i tlenu służy do precyzyjnych prac twórczych natomiast ten sam palnik ustawiony na maksymalną moc może używać byle małpa po krótkim szkoleniu do cięcia . To samo jest z nożem - możesz sobie chlasnąć tego pora GMO skoro jest nienaturalny ( włĸasciwie to żądaj nowego standardu na lodówki :D - niech się fabryki dostosują , po co robić krzywdę dziwolągowi GMO ? :język:

he, he - " zło przez popęd seksualny " :lol: - a ile zła wyrządził ogień ( pomińmy jego istnienie w tym dziwnym nienaturalnym palniku ) , ilu ludzi zabił w pożarach czy na stosach a ilu wyżywił i ogrzał paląc się kuchniach i piecach ? Czy ogień jest winien,że ktoś go użył do rozpalenia stosu inkwizycyjnego ? Czy może jest winna ręka , która ten ogień tam skierowała ? Ilu ludzi zawdzięcza mu życie bo zjadło ciepłą zupę lub wypiło herbatę w mroźny dzień ?
Życzę miłego dnia :D

Cytuj:
Opis oferty
Zestaw do lutowania twardego przystosowany jest do spalania mieszaniny propanu- butanu (mieszanina B, wg PN-70/C-96000) z tlenem...

Zestaw znajduje ogólne zastosowanie przy pracach instalacyjnych (lutowanie rur miedzianych w instalacjach wodnych, gazowych i chłodniczych), blacharskich, jubilerskich – w warunkach stacjonarnych i wyjazdowych. W szczególności można go używać do następujących prac:

http://www.marketeo.pl/Oferta/spawanie-gazowe-autogen-354144.html

To nie moja wina, że ktoś sobie nazwał to spawaniem gazowym, lutowanie tak. Prawdziwy spawacz powiedziałby o tej pracy dłubanie-nic poza tym...

Konkretna spoina zaczyna się powyżej 10 mm, przy blachach 20-50-100mm i więcej (wszystko zależy i tak od umiejscowienia spawu i przeznaczenia konstrukcji)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Palnik
http://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%82%C4%85czenia_spawane(metody spawania)

Spawanie w warsztacie mechanicznym można nazwać spawaniem ale nim do końca nie jest...(dla spawacza)Nawet taki laik jak ja daje sobie z tym śmiało rady Prąd i posuw jest zazwyczaj ustawiony, więc nie pchać łapsk a masę to dziecko podłączy :)

Barbara Mała pisze:
Tak jak sam widzisz - wyszło nam ,że palnik W REKACH SPECJALISTY ustawiony właściwie z proporcjami acetylenu i tlenu służy do precyzyjnych prac twórczych natomiast ten sam palnik ustawiony na maksymalną moc może używać byle małpa po krótkim szkoleniu do cięcia

I tu się mylisz...Przy paleniu/wypalaniu trzeba proporcjonalnie ustawić tlen do acetylenu Właściwie można samym tlenem wypalać ale szkoda, zawsze warto zrobić mieszankę

Przy grzaniu jest większa filozofia z ustawieniem/ bo trzeba blachę nagrzać ale by dziury nie zrobić i dać tyle tlenu by palnik nie gasł...

Cytuj:
Małpa po krótkim szkoleniu do cięcia...
Owa małpa musi mieć pewną rękę by wypalać wzdłuż trasy bo inaczej ślusarz/monter my go zaje*** Niestety nie każdy może trudnić się paleniem ręcznym...

Barbara Mała pisze:
he, he - " zło przez popęd seksualny " - a ile zła wyrządził ogień ( pomińmy jego istnienie w tym dziwnym nienaturalnym palniku ) , ilu ludzi zabił w pożarach czy na stosach a ilu wyżywił i ogrzał paląc się kuchniach i piecach ? Czy ogień jest winien,że ktoś go użył do rozpalenia stosu inkwizycyjnego ?

Czy ogień oddziałuje na człowieka, wpływa na jego zachowanie?Co? :evil:
Czy to ogień namawia człowieka by spalić innego?

Miłego dziona! :D

Awatar użytkownika

Małowiedzący - czas poprawić wikipedię , poczytaj lepiej dobrze wątki na forum jakie podałam .
Moja ciotka załatwiała często wujkowi Boraks w aptece potrzebny do tego twardego lutowania mosiądzem więc dobrze wiem o co w tym chodzi . Dziś są precyzyjne urządzenia elektryczne (piszesz o regulacji posuwu i coś tam jeszcze ) ale dawniej masę spawów sie robiło palnikami - szczególnie te gdzie wymagana była szczelność ( pamiętam jak u babci pękł bojler , woziliśmy do sąsiada w sąsiedniej wiosce, który odpalał palnik, brał kłębek zwykłego drutu i spawał , a że zawsze byłam wścibska więc o wszystko pytałam :D -to nie było lutowanie ) .

Cytuj:
Czy ogień oddziałuje na człowieka, wpływa na jego zachowanie?Co? :evil:
Czy to ogień namawia człowieka by spalić innego?
a co za różnica ? Ja ci się staram uzmysłowić,że zarówno bez ognia seksualnego jak również bez ognia ...no- tego drugiego życie byłoby niemożliwe .

Doceniam to, że interesujesz(wałaś) się typowo męskimi zajęciami...

Jednak dawniej używano spawarek z elektrodą w otulinie :tak:

Do łączenia instalacji wodnych w domu są stosowane różnego rodzaju topniki

Drut to nie był bo drut wykonany jest ze stali a ta topi się w 1600 stopniach Celsjusza...To była cyna której temp. topnienia wynosi 232 C Cyna służy do LUTOWANIA

Jak wiki nie pasuje to tu kolejna stronka odnośnie metod spawania...

http://www.selco.it/?q=pl/node/445

Barbara Mała pisze:
a co za różnica ? Ja ci się staram uzmysłowić,że zarówno bez ognia seksualnego jak również bez ognia ...no- tego drugiego życie byłoby niemożliwe

Jesteś tego pewna...?
W metodzie in vitro np. popęd seksualny nie jest potrzebny Tak to jest kontrowersyjna metoda, ale to, że dziewczyna która została brutalnie zgwałcona i żyje z tym ciągle w myśli to jest ok...??

Ile jest dzieci chowanych, porzucanych przez rodzicow Ile żyje w patologii Co, patologia z nieba spada??To jest przyczyna stylu życia, który nie wynika z nauki a raczej braku rozsądku w życiu/braku trzeźwej oceny i pełnej świadomości

Co się stało z świadomością/gdzie ona się podziała Kto zaburzył jej funkcjonowanie, kto to stłumił??

Dlaczego TV promują bycie sexy itp...?Bo zachęcają do rozmnażania? Ale te same osoby które trzymają TV myślą o depopulacji Coś tu nie gra

Awatar użytkownika

http://www.youtube.com/watch?v=H5mzTWEUcIE :D dobra , żeby ci tak na męską ambicję nie wjeżdżać zdradzę,że podpowiada mi mój mężczyzna - mechanik :tak: . A on się na tym zna na pewno. Ja mogłam coś pomylic ale się zawsze radzę swojego domowego guru - a juz na pewno w sprawach mechaniki.
Tobie się Skarbie pomyliły palniki - na pierwszym zdjęciu ( linku ) pokazujesz palnik na propan butan i ten służy do lutowania , mój mistrz mi podpowiada,że dziś się rury miedziane do c.o. na przykład lutuje .
A typ palnika acetylenowego to całkiem inna bajka . Lut cynowy nigdy by nie wytrzymał na bojlerze orzekł mój najmilszy i parsknął śmiechem . Palniki acetylenowe spawały stal i tonikiem był stalowy drut . Przeczytaj sobie dobrze to forum na elektroda.

Co do sedna naszej rozmowy - daj spokój z in vitro . Z tego nie rodzą się ludzie lecz roboty . Nie o tym tu mówimy- dział jest o telegonii a ta jest możliwa wyłącznie u ludzi zrodzonych naturalnie .
Znalazłam około rok temu masę linków do badań świadczących o tym,że dzieci z probówki są wielokrotnie bardziej chorowite , współczynnik róznicy w stosunku do naturalnych poczęć był zastraszający , jeśli dobrze pamiętam było to 2% dla natury w stosunku do ponad 39% dla probówek . Nie mam tych linków bo padł mi laptop.

Awatar użytkownika

coś się dzieje u mnie z forumowymi możliwościami . Nie mogę edytować postów - mój "chop" każe poprawić tonik na "topnik " :język:

Cytuj:
Dlaczego TV promują bycie sexy itp...?Bo zachęcają do rozmnażania? Ale te same osoby które trzymają TV myślą o depopulacji Coś tu nie gra
wszystko gra , przecież muszą utrzymywać pozory - tak samo jak niby walczy się z narkomanią a rzadowe placówki zajmują się dystrybucją prochów .
jeszcze co do " sexy"- promuje sie płytki głupi seks do marnowania energii właśnie . Pisałam juz o demonach - jak myślisz , chciałyby głodować ? Seksualność wypaczona służy do dojenia z energii, tak samo jak zastraszanie . Do tego seksualność obarczana jest też strachem. Przeanalizujmy słówko wiązane dziś z płciowością : zabezpieczyć się . :) .czyli co ?? czyli to jest niebezpieczne tak ? To co dawniej było odczytywane jako błogosławieństwo , dziś kojarzone jest z utrapieniem . Kobietom się wydaje ,że nie można rodzić inaczej niż w bólu -... wszystko to jest chore - celowo schorowane.

Dobrze, po głębszej analizie jest takie coś jak spawanie gazowe...Nie wiem, gdzie to jeszcze takie coś istnieje (spawalnictwo gazowe) ale byłem dosyć dobrze zapoznany z tematyką montersko-spawalniczą i nigdy z tym się nie spotkałem Co prawda pracowałem na konstrukcjach stalowych ale wyrażanych w tonach Nawet kumple z zakładów mechanicznych używają "migomatów"

Gdybym pouczył się historii spawalnictwa to bym wiedział-dzięki, że nadrobiłaś to za mnie Człowiek uczy się całe życie :uśmiech:

Z bojlerem-tak, z tą cyną się wygłupiłem Ciśnienie byłoby zbyt wysokie na cynę :)

Wiem jak wygląda palnik acetylenowo-tlenowy Używałem wiele razy :tak: Ale nigdy do spawania :język:

No nie, kobieta mnie nie bije tylko niewiedza Mruga

Barbara Mała pisze:
Co do sedna naszej rozmowy - daj spokój z in vitro . Z tego nie rodzą się ludzie lecz roboty.

A zmanipulowany człowiek nie jest robotem? Poza tym in vitro dopiero się rozwija Kiedyś większość zwykłych operacji kończyło się śmiercią...

Cytuj:
jeszcze co do " sexy"- promuje sie płytki głupi seks do marnowania energii właśnie

To nie jest marnowanie energii tylko jej wyciąganie...Człowiek zwraca na co innego uwagę Istotne sprawy się walą
Nawet jest takie powiedzenie wśród facetów- myśl głową a nie główką :tak: Mruga

A myślisz czym jest popęd seksualny? Nie odwraca uwagi, nie zabiera energii?-sama myśl o seksie zabiera energię Dopiero gdy człowiek nad nim zapanuje to wtedy można mówić, że ma pozytywne następstwa Natomiast nie wielu to potrafi :uoeee:

Dlatego ogólnie mówiąc jest zniewoleniem-dla mało świadomych ( a to ogrom populacji)

Moja opinia zawiera się w przemyśleniach a nie w moich możliwościach :shock: :D Jedno z drugim nie wiele ma nic wspólnego 8-) :hi hi:

(to tak trochu dziwne, młody chłopak gadający o popędzie seksualnym jako zniewoleniu) :lol:

Pozdro! :spox:

Dzień Dobry ponownie

Powyższe wpisy są doskonałym przykładem jak można SUPER WAŻNĄ INFORMACJE sprowadzić do rozmowy o palnikach i lutowaniu czyli o niczym.

I jak jeśli ktoś nawet będzie wiedział czego szukać i gdzie to raczej będzie miał to bardzo utrudnione (i o to tu chodzi) z uwagi na spora ilość dezinformacji (bez znaczenia czy celowej).

W myśl zasady wiem lub się dowiedziałem, a reszta ma siedzieć w ciemnocie umysłowej.

Zbyszek

Awatar użytkownika

ZBW pisze:
Dzień Dobry ponownie

Powyższe wpisy są doskonałym przykładem jak można SUPER WAŻNĄ INFORMACJE sprowadzić do rozmowy o palnikach i lutowaniu czyli o niczym.
.....

Zbyszek
bardzo mi przykro Zbyszku,że tylko tyle dostrzegasz - był mały off top przeplatany jednak konkretami .
sam w tej chwili nie wniosłeś do tematu nic poza narzekaniem , a telegonia nie jest "informacją" lecz całą złożoną wiedzą . Równie dobrze można powiedzieć :" matematyka to bardzo ważna informacja" - przyznaj sam,że to bez sensu. Rozmowa o palnikach miała duży sens- siła seksualna jest rodzajem ognia mogącego mieć i oblicze niszczące . Ja na przykład sądzę,że jesteś zbyt dogmatyczny ( same teoretyczne cytaty z jednej lub dwóch książek) a brak ci praktyki ( tak wynika z twoich wpisów) . Do tego zgorzknienie i narzekanie. Pozdrawiam i bardzo bym się cieszyła gdybyśmy starali sie bardziej zrozumieć a nie tylko potępiać .

Basiu, czytam twoje wpisy w tym wątku i widzę jak dużo wspólnych przemyśleń mamy na temat wymiany energetycznej pomiędzy kobietą i mężczyzną podczas uprawiania seksu.
Właściwie z terminem telegonia spotkałem się po raz pierwszy tutaj na forum DI, ale wnioski płynące z tej teorii dość dobrze wyjaśniały moje własne obserwacje. Nie ulega wątpliwości że seks wiąże się z intensywną wymianą energii pomiędzy kochankami, że ta energia nie jest przywiązana do spermy czy też ejakulatu kobiety. Tak więc prezerwatywa chroni tylko przed drobnoustrojami a w żadnym przypadku przed energetycznym brudem. Że efekt wymiany energii seksualnych jest odczuwany przez kilka miesięcy (pisze o sobie - facecie).

Osobiście uważam że te taoistyczne techniki powstrzymywania wytrysku wcale nie idą w dobrym kierunku. Pamiętam, kiedyś czytałem książkę o taoistycznych technikach pozwalających dożyć do 160 lat. Problem polegał tylko na tym że aby dożyć tak sędziwego wieku trzeba by poświęcić lekko licząc z 80 lat na ćwiczenia - spora część z nich związana jest z uprawianiem miłości bez wytrysku. Zauważyłem że znaczne większe pobudzenie krążenia energii w ciele wywołuje nie zaciskanie mięśnia (blokada wytrysku) Koegla ale odwrotnie - rozluźnienie. Za tym stoi cała odmienna filozofia - nie gromadzenie energii, ale swobodna wymiana a więc dawanie i przyjmowanie - zwłaszcza z kobietą bo to odwrotna polaryzacja więc wymiana jest zawsze fascynująca.
W sprawach seksualnych zawsze warto wsłuchiwać się w ciało - ono doskonale orientuje się w zawiłościach subtelnych energii w których umysł jest jak tabaka w rogu i kiedy pchamy się w ślepą uliczkę, ciało sprawia że seks nie daje satysfakcji - znak wyraźny że nie tędy droga.

Awatar użytkownika

Taoizm to nie jest kompletna wiedza Słowiańska , zresztą wystarczy kliknąć w internet słowo tantra by znaleźć masę bzdur , sekt i cwaniaków -nie dajcie sie nabierać i ćwiczcie sami . Żadne tam 80 lat nie jest potrzebne a na pewno nie zadawanie sobie cierpień poprzez zaciskanie mięśnia Koegla -to bzdura . Potem zachodni autorzy piszą tony publikacji o szkodliwości , bo nasienie się dostaje do pęcherza , że ból - i słusznie , bo jest to zadawanie sobie gwałtu . Na poziomie fizycznym nie ma żadnego tam zaciskania - panujesz nad tym wszystkim psychiką . Nasienie się w ogóle nie rusza. Energia owszem tak . Symboliczna leżąca ósemka -znak nieskończoności jest właśnie tym co się wtedy pojawia ,środek ósemki jest na styku dwojga a pętle energetyczne w ciałach . Każdy z nas ma więź z kosmosem ( jesli ma ) poprzez czubek głowy . Jesteśmy zasilani a dwoje tworzy jakiś rezonans , rodzaj kondensatora .
Energia owszem - jest przywiązana do spermy a u kobiety do jajeczek . Mężczyzna energetykę kobiety z którą się łączył przenosi w swoim nasieniu jeszcze około 40 dni ( jeśli na przykład w tym czasie złączy się z inną -chyba już pisałam) natomiast kobieta w zasadzie ( o ile nie wykona dużej pracy ze sobą ) nosi w sobie matrycę ( a własciwie jej dzieci) pierwszego mężczyzny w swoim życiu.
Cytuj:
W sprawach seksualnych zawsze warto wsłuchiwać się w ciało - ono doskonale orientuje się w zawiłościach subtelnych energii w których umysł jest jak tabaka w rogu i kiedy pchamy się w ślepą uliczkę, ciało sprawia że seks nie daje satysfakcji - znak wyraźny że nie tędy droga.
to ważna uwaga : być może przyczyną niepowodzeń jest fakt,że kobiety jakoś poprzez umysł albo z egoizmu stają się stroną aktywną. Być może egoizm dotyczy obojga i stąd błędy. Ważne jest by obdarowywać siebie wzajem , to są te subtelności, które zna doskonale dobry muzyk. Nigdzie się nie śpieszymy !!! Nadto (przynajmniej na początku poznawania sie wzajemnego ) odrzucamy wszelką propagowaną przez rozmaite filmy "mechanikę "- to głupota i nie ma tu nic takiego !! Czasem jeden pocałunek w odpowiednim momencie jest jak zapałka przyłożona do kanistra z benzyną , to dlatego tyle było gadania na wstępie o ogniu i palniku. Mamy do czynienia z materiałami łatwopalnymi :tak: . Kobieta jest tu instrumentem w rekach swego ukochanego ( być może dlatego mądrzy producenci gitar dawali im taki a nie inny kształt, wszelkie wiolonczele to samo - podpowiedzi są wszędzie wokół ) , kobieta jest medium a on jest tym , który ją "podłącza" do Niebios. Ona się całkowicie poddaje w zaufaniu , tylko wtedy sa możliwe takie czary . Oczywiście nie dość powtarzania,że wstępnymi warunkami są wzajemny szacunek i otwarcie- nic się nie uda gdy któreś czyni jakieś handelki i traktuje drugie jako przedmiot do własnego zaspokojenia , ona jako wibrator mężczyznę a on jak przedmiot i jest skupiony na sobie . Tak się nie da. Gdy on stara się by wydobyć z niej melodię wszechświata to błogosławieństwo spływa i na niego . On robi tak,by samemu utrzymać kontrolę nad swoim ciałem .... no cóż , dalej już chyba tylko praktyka . Odrzućcie wszystkie wzorce jakie propagują mass media bo są to celowe kłamstwa aby ludzie błądzili i tracili lata na poszukiwaniach tego co jest tuż tuż , po to by sfrustrowani zasilali przemysł pornograficzny i wszelki inny produkujący jakieś protezy i substytuty , które nigdy nie dadzą szczęścia . Tam zawsze będzie frustracja i niezadowolenie . Jutro zamieszczę pewną starą rycinę Słowiańską ( właściwie to już dziś :D ) gdzie jest cały ezoteryczny opis zjawisk " małżeńskich ".

edytuję : aby Zbyszek nie narzekał,że odbiegam w rozmowach od ścisłej sprawy telegonii ( choć sztuka właściwego obchodzenia się ze sferą seksualnej mocy jest ściśle związana z tematem )- obiecane ryciny zamieściłam tutaj :
trehlebov-nieludzie-pl-t2826-270.html

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Telegonia cz. I - Monika Burzyńska - 20.06.2013

phpBB [video]

Telegonia cz. II - Monika Burzyńska - 4.07.2013

phpBB [video]

Wykład w języku rosyjskim ( Napisy PL)

Telegonia 1
phpBB [video]

Telegonia 2