Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 21:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Z książki Nadieżdy Siemionowej "Szkoła zdrowia", rozdział :

JAK DEGENERUJĄ SIĘ NARODY I ZNIKAJĄ PAŃSTWA

W ciągu tysiącleci swojej historii człowiek nie wymyślił niczego lepszego, niż rodzina.
Nadieżda Siemionowa

Być może, drogi Czytelniku, takie postawienie kwestii wyda Ci się nieco dziwne, chcę jednak przytoczyć jeszcze jeden przykład zadziwiających właściwości organizmu ludzkiego jako radioukładu. Pragnę opowiedzieć o żeńskich genitaliach jako o urządzeniu zapamiętującym. Zaprogramować genitalia kobiety może zawsze tylko pierwszy mężczyzna. Wszyscy pozostali - nawet jeśli postrzegają dzieci urodzone przez kobietę jako swoje powinni w końcu poznać prawdę. Są to dzieci pierwszego mężczyzny ich matki. Kim on był? Wesołym kolegą z klasy, podpitym gawędziarzem, który uwiódł już niejedną dziewczynę nie chcąc brać na siebie odpowiedzialności? Lekkoduchem lub po prostu pasożytem? Dlatego dziewczyna, wykorzystana przez to zwierzę dla zaspokojenia i naturalnego instynktu i porzucona uważana była za zepsutą. Pierwszy mężczyzna zaszczepił jej dzieciom swój genotyp. Dlatego nasi przodkowie gardzili tymi, które nie zachowywały dziewictwa i nie pozwalali swym synom żenić się z nimi.

Zjawisko utrwalania pamięci o genotypie pierwszego mężczyzny w żeńskich genitaliach nazywa się telegonią. Pierwszy zaś mężczyzna, który nie zostaje jednak ojcem dziecka, umieszcza biologiczną podstawę potomstwa kobiety niezależnie od tego, kiedy i z kogo je urodzi. Mężczyzna, który pozbawia kobietę dziewictwa, zostaje genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci.

Odkrycie telegonii było ukrywane. W celu oszukania ludzi nawet w encyklopediach pisano, że telegonia nie jest potwierdzona przez naukę. Ale tylko w stosunku do ludzi. Nie zrezygnowali jednak naukowcy z wykorzystywania telegonii w hodowli zwierząt. W przeciwnym razie Rosja nie dysponowałaby najlepszymi rumakami, krowami mlecznymi ani wspaniałymi, dającymi najlepsze futro sobolami.

A teraz zwróćmy uwagę na dzisiejsze czasy. Minęło 150 lat od odkrycia telegonii. W czasach, gdy zachowujemy dziewictwo klaczy i samic sobola, by po raz pierwszy inseminować je najlepszymi przedstawicielami gatunku, pozwalamy swym dzieciom brać udział w bachanaliach rewolucji seksualnej. Uwielbiamy porównywać się z USA. Tam już dawno słowa „miłość i rodzina" znaczą coś innego. Tak! Zbyt dramatyczne okazały się dla USA następstwa niemoralności. W kraju mają 55 milionów narkomanów. Obraz upadku dopełniają inne liczby. Z różnych powodów nie pracuje tam około połowy ludzi w wieku produkcyjnym. Połowa dorosłej ludności USA nie jest w stanie napisać listu. „Czterdzieści cztery miliony dorosłych Amerykanów nie są w stanie obliczyć, ile pieniędzy wydają na zakupy w hipermarkecie, porównać cen produktów, uzyskać informację z tekstu umieszczonego na najprostszych drukach" (Godzina szczytu, nr 44, 1993 rok).

Globalny upadek narodu wywołał w USA popyt na dziewice. To naturalna reakcja obronna społeczeństwa na degenerację, kiedy oczywistą normą jest fakt, że dziewczyny, które hulały przed zamążpójściem, rodzą zboczeńców, narkomanów, inwalidów i chorych psychicznie. Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, według danych bardzo znanego na świecie doktora Kinsi, 37 milionów ludzi wymaga pomocy psychiatry. (R. Klimów, Książę tego świata).

Nowoczesny świat, zlekceważywszy normy moralne i telegonię, w zamian otrzymuje zwyrodnienie narodu na straszną skalę. Te jasno wyrażone formy zwyrodnień już dają o sobie znać w wielu upadłych moralnie państwach, nie wyłączając Rosji. Jeszcze trzy lata temu było u nas 30 tys. narkomanów. Teraz jest ich już 5 mln. Szybko i jawnie rośnie grono złodziei, zboczeńców i gwałcicieli. Ich negatywny wpływ wzmacnia tylko efekt wywołany przez kryzys gospodarczy. Jedna z głównych przyczyn obecnego światowego kryzysu to ignorancja ludzi, wyrażająca się w niemoralności społeczeństwa, które pozwoliło kobiecie ignorować prawa dziedziczenia.

Na eksponowane stanowiska pretendują, a nawet już je zajęli, błędnie zaprogramowani przez przyrodę ludzie. Zaczęli oni w negatywny sposób przeobrażać społeczeństwo. Dzisiaj w Rosji jest bardzo wysoki procent alkoholików. Dziewczęta godzące się na stosunek z mężczyzną, który wypił, powinny wiedzieć, że ich dzieci mogą być pijakami. Może to ominąć jej dzieci, ale odbije się na wnukach, czyniąc je niepełnosprawnymi. Zepsucie, jakim jest niemoralność, przekazywane jest dziedzicznie z tendencją wzrostową z pokolenia na pokolenie i wcześniej lub później przerywa istnienie rodu.

Przykładów potwierdzających związek różnych form niemoralności z urodzeniem upośledzonego potomstwa istnieje więcej niż wystarczająco. Droga do przywrócenia zdrowia każdego narodu, niezależnie od tego czy to Amerykanie, Francuzi czy Rosjanie, biegnie wyłącznie przez przywrócenie przestrzegania norm moralnych. Bez rozwiązania tego problemu ani jedno państwo
nie zgromadzi wystarczającej ilości odpowiednich kadr, które mogłyby wyprowadzić ludzkość z globalnego kryzysu.

A teraz przejrzyjcie programy telewizyjne, które kształtują nasze dzieci: opery mydlane, w których wszystkie pary splotły się w seksualnym kłębku, filmy akcji z gwałcicielami, talk-show z udziałem prostytutek i propaganda upadku norm.
Kiedy rozpadł się Związek Radziecki, kraj ten stał się dostawcą prostytutek do różnych państw świata. A przecież było inaczej...

„W szczytowym okresie II wojny światowej niemiecki lekarz, badający porwane z ZSRR do Niemiec dziewczyny, w wieku od 18 i do 20 lat, postanowił zwrócić się do Hitlera z apelem, by natychmiast rozpoczął rokowania z naszym krajem. Zadziwiło go, że 90% dziewcząt było dziewicami. Pisał, że niemożliwym jest zwyciężyć naród z tak wysokim poziomem moralności" (Słupów, Petersburskie nowostki, nr 31, 1995 rok). W ten sposób niespodzianie jeszcze raz przekonujemy się o negatywnym wpływie ignorowania znaczenia nieodzowności krzemu jako pierwiastka życia. I jeśli za pomoc,| układów opartych na krzemie można zapisać na taśmie magnetofonowej pieśń, to na żeńskich genitaliach raz i na zawsze zapisuje się pieśń życia. I bardzo ważne jest to, kto dokonuje tego zapisu.

Zrobiono w XIX wieku w Anglii doświadczenie ( Lord Marton ) . Do klaczy pełnej krwi arabskiej dopuszczono samca zebry. Wiadomo ze potomstwa z takiego układu nie było, ale stało sie coś innego.
Po jakimś czasie urodził się źrebak tej klaczy spłodzony przez innego ogiera rasy arabskiej, źrebię miało maść po ojcu lecz w delikatne paski Shocked jak zebra.

Energetyka istot żywych podczas kontaktu seksualnego "przechodzi" z samca na samicę.

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=14963

Mocny artykuł :cooo?: . No to islam w świetle tego artykułu na pewno nas wchłonie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 sty 2011, 13:42 
VIP Member
Awatar

Cytuj:
Globalny upadek narodu wywołał w USA popyt na dziewice. To naturalna reakcja obronna społeczeństwa na degenerację, kiedy oczywistą normą jest fakt, że dziewczyny, które hulały przed zamążpójściem, rodzą zboczeńców, narkomanów, inwalidów i chorych psychicznie

Też miałem być zboczeńcem ale zapomniano mnie poinformować :język:

Moim zdaniem podstawa tekstu jest bzdurą Wystarczy się powołać na prawo Mendla Poza tym potomek nie kopiuje cech psychicznych tylko fizyczne rodzica a to kim jest zależy od rzeczywistości w jakiej się znajduje i świadomości jaką się posługuje

Ba, KrK miałoby i może częściowo rację z przedmałżeńską powściągliwością.
Ale w sumie to nie KrK zaczęła tą zapomnianą już tradycję...

Ale, ale. Z kolei ten Rosjanin... Zapomniałem jak on się nazywa... W jednym z filmików o tym wspominał, i mówił też że możliwe jest nadpisanie tych informacji wielokrotnymi 8-godzinnymi stosunkami. :D

No ale ta cała telegonia wyjszlaby chyba na jaw z badań genetycznych, które pomimo wszystko ojcostwo określają jednoznacznie (FUUUUUUU... dla co niektórych :D ).

Jak ten koleś się nazywa... Ten w z długą brodą... :L

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Książki Siemionowej są O.K ale jedynie z punktu widzenia faktów raczej czytając pod względem zdrowia czyli pasożyty i jak się z nich oczyszczać ale niestety autorka przesadza przelewając do książki swoje własne zasady moralności zalewając czytelnika stekiem bzdur najczęściej - ta rzecz mi się właśnie w jej książkach nie podobała i można odnieść wrażenie że to jakiś dewotyzm już z jej strony.Dlatego wole książki oparte na solidnych podstawach - dobrze napisane i mające wiele wspólnego z faktami np ,,Rak to nie choroba" Moritza lub ew książki Nieumywakina o ile dobrze pamiętam ,,woda utleniona na straży zdrowia"

Dzień Dobry

Ten temat też jest opisany dosyć szczegółowo w książkach z serii Dzwoniące Cedry Rosji Władimira Megre

A jeśli ktoś lekceważy telegonie to jest pozbawiony WIEDZY, ROZSĄDKU I WYOBRAŹNI

Pozdrawiam
Zbyszek

ZBW pisze:
A jeśli ktoś lekceważy telegonie to jest pozbawiony WIEDZY, ROZSĄDKU I WYOBRAŹNI
A są na nią jakieś dowody?

W sumie zgadzam się tutaj tylko z tym, że tożsamości narodowe, etniczne
oraz genetyczne i kulturowe należy zachowywać w ramach społeczności
monokulturowych biorąc przykład z Japonii
[jestem wrogiem tworzenia multi-kulti tak jak i Niemcy].

Co do ludzi w USA to nie brak moralności powoduje problemy i degenarację
ale działania rządzących elit. Niszczenie systemu edukacji, tworzenie TV
o niskim poziomie mimo, że można stworzyć doskonałe programy działające
pozytywnie na rozwój osobisty oraz procesy myślenia wśród ludzi.

Jeśli organizacje które mają walczyć z narkotykami same tłoczą je do kraju
ograniczając walkę z nimi do utrzymania monopolu na rynku ich dystrybucji
to nieuniknione jest posiadanie milionów narkomanów.

Depresja ma ścisły związek z dietą, pamiętajcie, że w USA mamy największe
spożycie cukru rafinowanego, fruktozy, kawy i wysokoprzetworzonej
żywności typu fastfood spożywanej przez większość społeczeństwa.
Ta większość nie ma tu większego wyboru z powodu działań wielkiego biznesu
i czynników ekonomicznych które nie pozwalają im na nic innego i koło się zamyka.

Wyższy poziom moralności wpływa na wygranie wojny - ta jedna z największych
bzdur jakie tu czytałem nie licząc Keishy Crowther, to inna wersja średniowiecznego
przesądu zwanego "sądem bożym" gdzie Bóg miał stać zawsze po stronie zwycięzcy
potwierdzając w ten sposób, że to on nie kłamał, itd..

Najpierw poznajcie historię II-ej wojny ponieważ sowieckim zwycięzcom daleko bylo
do wszelkiej moralności. ZSRR wygrało tylko i wyłacznie dzięki pomocy i konwojom
alianckim oraz całkowitej pogardzie dla ludzkiego życia po prostu miażdżąc siły
niemieckie samą swoją przewagą liczebną, po prostu mogli sobie pozwolić na większe
straty. Jak to kiedyś Stalin powiedział Niemcom "My stracimy miasto, wy stracicie miasto,
wy stracicie milion żołnierzy i my stracimy milion a koniec końców i tak to my zwyciężymy
ponieważ możemy sobie pozwolić na straty a wy nie." Cytuje z pamięci, nie słowo w słowo.
Do tego dochodziła jeszcze cała masa innych czynników. Zima, obszar, błędy strategiczne.

Moralność jeszcze nigdy nikomu zwycięstwa nie zapewniła. Decyduje ilość posiadanych
zasobów ludzkich i materiałowych, zaplecze przemyslowe i poziom technologiczny oraz
twoje zdolności produkcyjne. Państwa OSI przegrały ale nie dlatego, że ich idee były złe.

Myślę, że Prawa Mendla i metody używane przez władze i przemysł
maja tu o wiele większe znaczenie niż telegonia. Problemy USA wynikają z tego,
że rządy elit tłamszą tam ludzi na każdym kroku a nie z ich braku moralności.

Kraje arabskie z kolei praktykują małżeństwa wśród bliskich krewnych
przez co mają największy procent wadliwego, upośledzonego potomstwa
co ma związek z Prawami Mendla. Największy procent uposledzonych dzieci
w Europie zawsze rodzi się wśród arabskich emigrantów którzy tych praw
telegonii przestrzegają [seks tylko po ślubie, rodzice wybierają najlepszego
ich zdaniem kandydata a i tak mają największy procent wad rozwojowych na
świecie].

Pamiętajcie też o tym co mówi Dr. Bruce Lipton w swoim wykładzie o nowej
biologii, o ile telegonia może mieć duży wplyw na gatunki nieświadome
o tyle z ludźmi sprawa wyglada zupełnie inaczej ponieważ w przypadku
ludzi to świadomość ma największy wpływ na naszą genetykę.
To warunki jakie tworzymy wplywają na jakość naszego potomstwa.
http://davidicke.pl/index.php/filmy/68-bruce-lipton.html
Jeśli tworzymy niesprzyjające warunki to i potomstwo będzie takie sobie
ponieważ urodzi się przystosowane do znoszenia tych warunków.

Ostatnio zmieniony 25 sty 2011, 18:58 przez Redimix, łącznie zmieniany 1 raz

Ostatni mój wpis dzisiaj bo mam dosyć (gdy uświadamiam sobie poziom wiedzy wielu - bo w końcu wpisy nie są zamieszczane przez robotników od łopaty)

JEST UJAWNIONY SPOSÓB jak zrobić: aby zneutralizować telegonie [muszę dodać aby oddać sprawiedliwość tym ostatnim - wielu z tych których osobiście zatrudniałem było mądrzejszych od tzw. inteligencji.]

ale jak ktoś chce dowodu to nich sam sobie go szuka - bo mi się już dzisiaj nie chce podpowiadać

Pozdrawiam
Zbyszek

Jeszcze dodam: żadna prezerwatywa nie chroni przed telegonią WARTO WIEDZIEĆ!!!

Awatar użytkownika

ZBW pisze:
Ostatni mój wpis dzisiaj bo mam dosyć (gdy uświadamiam sobie poziom wiedzy wielu - bo w końcu wpisy nie są zamieszczane przez robotników od łopaty)

JEST UJAWNIONY SPOSÓB jak zrobić: aby zneutralizować telegonie [muszę dodać aby oddać sprawiedliwość tym ostatnim - wielu z tych których osobiście zatrudniałem było mądrzejszych od tzw. inteligencji.]

ale jak ktoś chce dowodu to nich sam sobie go szuka - bo mi się już dzisiaj nie chce podpowiadać

Pozdrawiam
Zbyszek

Jeszcze dodam: żadna prezerwatywa nie chroni przed telegonią WARTO WIEDZIEĆ!!!

ZBW no nie bądź taki , zdradź tą tajemnicę please :D

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Al Mudrasim tak chce wiedzieć ze ... hihihi - postanowialam się zalogować :) ....

A z mojej strony bez komentarza.

phpBB [video]

Brodacz pisze:
Dziewczyna ma od urodzenia konkretną ilość komórek jajowych. Nowe się u niej nie pojawiają

[00:20]

Co prawda orłem z biologi nie byłem ale z maturą sobie poradziłem Coś tam w głowie siedzi i nie pasuje do cytatu...

Cytuj:
Owulacja, jajeczkowanie (łac. ovulatio) – proces polegający na wytwarzaniu gamet żeńskich (komórek jajowych). U ssaków w jego trakcie pęka pęcherzyk Graafa, do jajowodu lub jamy ciała uwalniana jest komórka jajowa oraz następuje wydzielenie hormonu hamującego następną owulację, która u większości kręgowców odbywa się w regularnych cyklach. U kobiet owulacja występuje co ok. 28 dni, mniej więcej między 13. a 15. dniem przed wystąpieniem krwawienia. Niepoprawnym jest stwierdzenie, że jajeczkowanie ma miejsce w połowie cyklu, ponieważ długości jego trwania są zróżnicowane. Najczęściej do owulacji dochodzi na 14 dni przed krwawieniem. Wystąpienie owulacji uwarunkowane jest również czynnikami zewnętrznymi.

Awatar użytkownika

Ayerys pisze:
Al Mudrasim tak chce wiedzieć ze ... hihihi - postanowialam się zalogować :) ....

Nie, no proszę ja was...... :lol: .

Nawet nie otwierałem zamieszczonego w tym wątku filmu - z tej przyczyny iż kiedyś jeden o tym brodaczu zobaczyłem i mi wystarczyło.

Jeśli ktoś wypowiada takie opinie (być może jest tam trochę prawdy?) w taki prymitywny sposób jak ów brodacz to z pewnością brak tu możliwości aby został moim guru.

Natomiast jego brednie na temat kobiet świadczą dobitnie że to jest idiota (z ładnymi zębami - bo należy kończyć pozytywnie bo w innym przypadku traci sie energię.
MOJA OCENA JEGO WYPOWIEDZI jest taka: jeśli brodacz kłamie na jeden temat (to mogę spodziewać się że będzie kłamał i na inne.)

Poniższa informacja jest moim skromnym zdaniem (bo ufam swojej intuicji) z bardziej wiarygodnego źródła.

A teraz to co chciałem zamieścić na stronie:
Z książki pt.
Rytuały miłości Nowa cywilizacja cz.2 Władimir Megre (9książka o Anastazji pustelnicy syberyjskiej)2006r w Polsce 2007(pierwsze wydanie)
cytuję:
(str.102)

Telegonię można pokonać

-Anastazjo, słyszałem, że mędrcy potrafili pokonać zjawisko telegonii, tj. Następstwa stosunku przedmałżeńskiego. Jeśli kobieta miała stosunek przedmałżeński, pierwszy mężczyzna, jak teraz wiadomo, nieustannie wywierał wpływ na wygląd zewnętrzny i charakter dziecka, które zostanie poczęte przez innego mężczyznę, na przykład przez męża tej kobiety.

Jeśli przed poczęciem dokonaja oni rytuału zaślubin, o którym opowiedziałaś, czy konsekwencje przedmałżeńskiego związku kobiety zostaną odcięte raz na zawsze?

-Władimirze, nie zawsze dziecko musi być podobne do pierwszego mężczyzny. Zdarza się, że intensywność nowych wydarzeń, uczucia, wrażenia zmysłów zmazują informację o poprzednich nieudanych związkach. Lecz mimo wszystko ludzie epoki wiedyzmu mieli taki rytuał, który był w stanie pomóc zmazać to, co stare i niepotrzebne.

Mężczyznę, kobietę on oczyszcza, a w nim trzy myśli winny uczestniczyć. A czyje – sam próbuj odgadnąć.

-Lepiej opowiedz o tym sama, Anastazjo. Mój mózh i tak od wszystkich tych informacji o mało się nie przegrzał.

-Dobrze, opowiem. Ale to bardzo ważne, ażeby ludzie sami dla siebie nauczyli się wyciągać wnioski.

-Kiedyś się nauczą. A teraz lepiej opowiedz, ponieważ kwestia jest bardzo ważna.

-Zatem zadaj pytanie, w pełnym zakresie interesującej ciebie treści.

-Jak to w pełnym zakresie?

-Włądimirze, przecież wiesz, że to zjawisko dotyka nie tylko kobiety, ale i mężczyzny w takim samym stopniu. Przedmałżeński związek mężczyzny działa identycznie na jego przyszłe dziecko. I nawet najporządniejszej, nieskalanej dziewczynie może urodzić się nie jej dziecko, jeśli mężczyzna nie jest dziewiczy. Wiesz o tym, Władimirze?

-Tak, Anastazjo, niestety wiem. Czytałem kiedyś jak pewien żołnierz, powróciwszy po odsłużeniu wojska do domu, napił się alkoholu na dworcu i przespał się z prostytutką Azjatką. Pojechał do domu, do swojej wioski, ożenił się z dziewczyną, która na niego czekała, a urodziło im się dziecko o smagłej skórze i skośnych oczach. Wszyscy zaczęli posądzać dziewczynę, jednak w okolicy nie było żadnego Azjaty. Ale myślałem, że o mężczyznach niekoniecznie trzeba mówić.

-Trzeba mówić i o mężczyznach, bo to oni w tym rytuale powinni odgrywać główną rolę.

A oto na czym polega ów rytuał. Mężczyzna powinien w tym miejscu, gdzie mieszkają małżonkowie, na łonie przyrody, przygotować sobie posłanie. Sam powinien je przygotować dla siebie i swojej kobiety. Przez trzy dni powinni oni pościć i spać pod gołym niebem. A przed każdym zaśnięciem mężczyzna winien obmyć kobietę w źródlanej wodzie i podobnie obmyć siebie. Mężczyzna powinien wycierać kobietę lnianą tkaniną, lecz sam nie powinien się wycierać, a tylko rękoma kropelki wody z siebie zgarnąć. Mężczyzna mokry powinien kłaść się do łóżka z kobietą. W ciągu tych trzech dni nie może dojść do intymnego zbliżenia.

Podczas, gdy będą zasypiać pod gwiaździstym niebem, pierwszej nocy od razu winni przeprosić siebie nawzajem za przeszłość i od razu, od pierwszej nocy, wyobrażać sobie przyszłe dziecko.

Mężczyzna ma myśleć, że dziecko powinno być podobne do kobiety, a kobieta powinna sobie wyobrażać, że będzie podobne do mężczyzny.

Po upłynięciu tych trzech dni można podjąć współżycie, a planety wymażą w nich informacje o przeszłości, o niepoczętych dzieciach.

Lecz zanim podejmą współżycie intymne, mężczyzna powinien kobietę poślubić (obdarować wieńcem). W rytuale wedruskim czyni to dziewczyna: ona nakłada na głowę wybranka wieniec, lecz w tym rytuale to mężczyzna powinien poślubić kobietę.

Tego rytuału nie muszą przeprowadzać pary, które wspólnie szukały miejsca na przyszła swoją siedzibę rodową, znalazły je i zaczęły w nim mieszkać.

-A dlaczego oni nie muszą?

-Samo poszukiwanie, pierwsze trzy schematy dnia oczyszcza ich, jeśli przez trzy dni będą marzyć o przyszłym dziecku, nie poczynając go...

-Anastazjo, a gdzie ta trzecia myśl? Mówiłaś: niezbędne są trzy myśli jednocześnie.

-Tak, mówiłam, i w tym przypadku były trzy myśli. Już trzeciej nocy, kiedy mężczyzna z kobietą spali pod gołym niebem, myślą swoją wspomagało ich przyszłe dziecko.

-A gdzie ono było?

-Tam, gdzie wszystkie dzieci przed poczęciem oczekują na ziemskie wcielenie.

Ot, i cały rytuał, który wielki mędrzec opracował i ludziom przekazał, i sam się radował, jak skuteczny jest ten obrzęd. Szczęśliwych rodzin przybyło od momentu jego objawienia.

Władimirze, czy wszystko zrozumiałeś i będziesz w stanie ludziom o nim opowiedzieć?

-Naturalnie, zrozumiałem i wszystko opowiem.

-I nie dodasz niczego do mojej opowieści?

-Nie, nie dodam.

-Zatem rytuał nie będzie działał.

-Jak to? Dlaczego?

-Myśl przodków nie została włączona.

-Tak, przypominam sobie. Dziadek mi o tym mówił, że musimy się pokajać przed nimi koniecznie. Przypomnę o tym czytelnikom. Choć nie za bardzo jest to dla mnie zrozumiałe, dlaczego winno pokajać się właśnie nasze pokolenie? Przecież nie myśmy ich kulturę ukrywali i niszczyli.

-Można myśleć i tak, naturalnie: „nie my”. Jednak lepiej będzie, jak inna myśl przyjdzie nam do głowy.

-Jaka?

-Naszemu pokoleniu przypadł w udziale wielki zaszczyt i łaska przywrócenia kultury prarodziców. Związania zerwanej z nimi nici. Dopiero wówczas wielkie odkrycia zaczną się w ludziach dokonywać. Dopiero wówczas ich myśli naszym myślom będą pomagać. Teraz ich myśli z powodu naszego niezrozumienia muszą się nam przeciwstawiać.”

Polecam wszystkim przeczytanie ze zrozumieniem wszystkie książki Władimira Megre z serii Dzwoniące Cedry Rosji o Anastazji – bo naprawdę jest w nich WIEDZA raczej nie do zdobycia gdzie indziej.

Tych wszystkich: których na to stać namawiam do zakupu wszystkich książek (wydano już 10 części) i uważnego ich studiowania, a kto dobrze zna język rosyjski niech zakupi je w wersji oryginalnej (moim zdaniem najlepsze nawet tłumaczenie to jednak tylko tłumaczenie).

Pozdrawiam
Zbyszek

Awatar użytkownika

A no właśnie zwala się na kobietę a faceci tak samo winni :twisted:
Ostatnio słyszałam jak małżeństwu gdzie on jest bezpłodny czarne dziecko się urodziło :twisted: oczywiście podejrzenie padło na żonę no bo jak - normalne że zdradzić musiała skoro mężulek bezpłodny , a nie kochani okazało się że mężulek miał kochankę ,która miała czarnoskórego kochanka i tak ta kochanka co bzykała się z czarnym przeniosła jego na sienie na tego nieszczęsnego bezpłodnego mężusia który następnie bzyknął swoją żonę - takim to cudem bezpłodny tatuś stał się tatusiem czarnego maluszka.Chciałabym widzieć jak potem zapewne dostał jobów od żonki :twisted: :D

Dzień Dobry

PRAGNĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ IŻ TELEGONIA A PRZENIESIENIE NASIENIA MA SIĘ TAK JAK KSIĘŻYC DO MRÓWKI

Przeczytajcie dokładnie pierwszy post w tym wątku i mój ostatni - JEST W NICH DOKŁADNIE WYJAŚNIONE O CO TU CHODZI - O ZAPIS ENERGETYCZNY a nie o te czy tamte plemniki

Pozdrawiam
Zbyszek

Tak, na pewno. Dr. Bruce Lipton i Dr. Dan Winter twierdzą coś zupełnie innego
o tym co jest naprawdę ważne w związkach międzyludzkich.
Zresztą jak do istnienia telegonii ma się fakt, że co pięć lat dochodzi w ciele
ludzkim do całkowitej wymiany wszystkich atomów?
Atomów które są skondensowaną energią.
Więc logicznie rzecz biorąc zapis telegoniczny również ulega resetowi
co każde pięć po całkowitej wymianie atomów w ciele ludzkim.

I dziwna rzecz, że przestrzegający tych praw starożytni słowianie przegrali
na wszystkich frontach z bardziej zaawansowanymi technicznie i bezwzględnymi
plemionami germańskimi a niektóre z tych plemion wymazano bez śladu.
Widocznie telegonia nie jest aż taka pomocna jak by się mogło wydawać.

Straciłem już cierpliwość czytając wpisy na tym forum (po każdej warościowej informacji jest natychmiast dziesięć ściemniających)

Co powiesz niedowiarku i gdybaczu na coś takiego:?

czyjaś babka o jasnej karnacji bzyknęła się z kolesiem z afryki o wiadomo jakiej karnacji skóry i okazuje się iż dwa pokolenia później rodzi się dziecko o ... NO WŁAŚNIE GDYBACZU O wyglądzie afrykanera (mimo, iż wszyscy w okolicy są biali jak gips i siedzą na przysłowiowej dupie).

twierdzenia i logika jest dobra ale tu nie ma zastosowania

Natomiast jeśli masz coś do starożytnych słowian to Ci przypomnę iż gdy inni w Europie byli już dawno na kolanach niewolnikami, to tu raptem ok 500 lat wstecz na ziemiach przykładowo Polski zostali podbici słowianie bo o pokonaniu obcy dalej marzą.

Przypomnij sobie co tu było 1000lat temu i wcześnie,j a co w tym samym czasie gdzie indziej

i aż kolejne 500 lat mordowano na ziemiach Polski słowianaby doprowadzic do tego powszechnego dobrobytu jaki jet dookoła ( zobacz napisy na najstarszych kościołach w Polsce - kiedy je wybudowano)

Zbyszek

ZBW pisze:
Straciłem już cierpliwość czytając wpisy na tym forum (po każdej warościowej informacji jest natychmiast dziesięć ściemniających)

Co powiesz niedowiarku i gdybaczu na coś takiego:?

czyjaś babka o jasnej karnacji bzyknęła się z kolesiem z afryki o wiadomo jakiej karnacji skóry i okazuje się iż dwa pokolenia później rodzi się dziecko o ... NO WŁAŚNIE GDYBACZU O wyglądzie afrykanera (mimo, iż wszyscy w okolicy są biali jak gips i siedzą na przysłowiowej dupie).

Zbyszek

Afrykaner z definicji jest białym mieszkańcem Afryki, mieszańca nazywamy prawidłowo mulatem.
Masz jakiś dowód na ten przypadek, kiedyś też wierzono, że jeśli matka wpatruje się w wizerunek
jakiegoś mężczyzny to dziecko urodzi się podobne. Dalej twierdzę, że przestrzeganie Praw Mendla
ma tutaj dużo większe znaczenie a o podbojach decyduje siła stali, technologia i zdolności produkcyjne.

Jeśli o mnie chodzi to mam blond włosy, niebieskie oczy, bardzo jasną cerę, wysportowaną sylwetkę
i przynajmniej po części niemieckich przodków w drzewie genealogcznym więc może rzeczywiście
pasuje pod wygląd burskiego afrykanera. Określenie mnie mianem afrykanera nie przeszkadza mi.

Jeśli zaś chodzi o Apartheid w RPA to nazywano go prawidłowo osobnymi drogami rozwoju
i czarnym mieszkancom RPA dużo lepiej się powodziło pod rządami białych niż pod własnymi.
Dopiero gdy zachodnie elity stwierdziły, że nie chcą mieć w Afryce żadego rozwiniętego
państwa zaczęła się nagonka na system Apartheidu w którym nikt nie był uciskany.
Credo Mutwa sam przyznaje, że w czasach Apartheidu powodziło im się znacznie lepiej
niż teraz a pod rządami marksistowskiego ANC wszystko łącznie z armią uległo degradacji.
Coraz częściej słychać tam głosy o potrzebie powotu do dawnego systemu rządów.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

nie róbcie z tematu telegonia rozpraw o apartheidzie....

na tym forum taki temat bardzo pasuje :tak:

co do męki Słowian - to jest dobre pytanie...
podobnie jak pytania o cierpienia Tybetańczyków, Indian i innych wiedzących ras/ludów

rzeczywiście nie można mylić podbicia z pokonaniem - choć to tylko symbolika słów,
to jednak widać zachowaną odrębnośc kulturową Indian, Tybetańczyków ale także i Słowian

ale to już chyba wykracza poza telegonię

Awatar użytkownika

Zyszka lepiej nie ruszać bo jak się pisze nie po jego myśli to strasznie wredny się robi i marnotrawi swoją energię :D Zbyszek daj se na luz w końcu po co masz marnować swoją manę.
Al Mudrasim jak zaczynasz jakiś ciekawy temat to uważaj czy czasem nie było o nim w ,,Anastazji" bo potem robi się z tego ''ciężki i kłótliwy" temat.
Sory za oftop ale faceci czy wy nie macie lepszych rzeczy do roboty? ew testosteronu wyzbyć się w jakiś miły sposób aby was tutaj na forum za bardzo nie nosiło.

Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

ZBW pisze:

Źródło, proszę, bo inaczej ta "informacja" jest żadna. Błędne użycie słowa "Afrykaner" też cię trochę dyskwalifikuje jako rzetelnego badacza tematu.. No i ten styl, ale to już kwestia drugorzędna.. Prawda jest taka, że potrzebna jest znajomość genetyki, a i trochę wiedzy z zakresu pochodzenia i migracji ras by się przydało do rzetelnej analizy fenomenu "cudownych" narodzin potomków o innym kolorze skóry niż rodzice. Mam znajomego o płomiennym kolorze włosów, mimo, że w rodzinie nikt takowego nie ma. Z wyglądu wykapani rodzice, tylko te włosy nie pasują do całości. Po zbadaniu nieodległej historii rodziny chłopak ten dowiedział się, że któryś z jego przodków do 5 pokolenia wstecz <nie pamiętam szczegółów> cechował się takim właśnie kolorem włosów.
Cytuj:
The MC1R recessive variant gene that gives people red hair and fair skin (...)
Red hair can originate from several different changes on the MC1R-gene. If one of these changes is present on both chromosomes then the respective individual is likely to have red hair. This type of inheritance is described as an autosomal recessive mode of inheritance. Even if both parents do not have red hair themselves, both can be carriers for the gene and have a redheaded child.
Z Wikipedii

Mutacje, geny, które ujawniają się dopiero w którymś pokoleniu <przecież to spotykane, że np talent plastyczny ma się po dziadku a nie po rodzicach itp>, to wszystko tematy, które wypadałoby liznąć, zanim kategorycznie osądzi się, że jest to sprawka telegonii.

Tu link do historii
http://www.environmentalgraffiti.com/biology/news-white-baby-born-black-parents

Cytuj:
Skin pigmentation in humans is determined by at least a dozen genes. Scientists say the most probable explanation for the physical appearance of people like Nmachi and Chhabra is that both parents carry genes of European ancestors which combine generations, if not thousands of years, later to produce such babies. “These babies bear the signature of European genomes,” says Lalji Singh, former director, Centre for Cellular and Molecular Biology, Hyderabad. “Dormant genes can come back from deep ancestors.”

But genetic mutation cannot be ruled out. In December 2005, a team of scientists from the Pennsylvania State University announced the discovery of a mutation explaining the first appearance of white skin in humans 20,000-50,000 years ago.

The mutation probably occurred in just one individual born to a group of brown-skinned humans, which had migrated out of Africa into Europe. Since light skin allows greater penetration of sunlight (crucial for the synthesis of vitamin D, deficiency of which leads to brittle bone disease, or rickets), this person’s offspring was at a distinct advantage in the colder climate of Europe. Evolutionary selection increased the prevalence of the trait. It could be that such a mutation occurred in the cases of Nmachi and Chhabra.

Nmachi would have a tough time growing up, listening to taunts about her parentage, but by virtue of her European looks, will be at a social advantage nevertheless. There was no such ‘luck’ in store for Sandra Laing, however.

Laing’s story is heartrending, brought to the world last year by the film Skin. Laing was born in 1955 in apartheid South Africa to white parents of Dutch and German heritage. She was pure Boer, as white South Africans of such heritage are called, except that she didn’t look like one. She had frizzy hair, thick nose and brown skin. Ironically, both her parents were members of the ruling National Party and apartheid supporters. Watch the movie to know the rest. Also look up the report ‘Sandra Laing: A Spiritual Journey’ on YouTube.

Scientists say that in Laing’s case, like in Nmachi’s, recessive (or less dominant) characteristics of genes from both parents combined to become the dominant characteristic of her physical appearance. It simply means, each of her parents had at least one African ancestor, possibly generations ago.
Z: http://www.dnaindia.com/lifestyle/report_white-baby-born-to-black-parents-it-s-all-in-the-genes_1414157

Innymi słowy, dla nieznających angielskiego - kluczem do tajemnicy może być zjawisko uśpionego, nieaktywnego genu, przenoszonego na kolejne pokolenia, uaktywniającego się w nieoczekiwanym momencie historii rodu. :tak:

Szukam jeszcze arcyciekawych linków do zdjęć obrazujących fenomen jasnoskórych i jasnookich Persów i Hindusów, na które natknęłam się jakiś czas temu w sieci, zapodam jak znajdę.

Awatar użytkownika

Pinkish pisze:
Szukam jeszcze arcyciekawych linków do zdjęć obrazujących fenomen jasnoskórych i jasnookich Persów i Hindusów, na które natknęłam się jakiś czas temu w sieci, zapodam jak znajdę.
- toż to żadna rewelacja!
To nie żaden ewenement, to pochodzenie genetyczne. Ostatnio dużo jest szumu wśród naukowców na ten temat. okazuje się, że Słowianie są bardzo blisko spokrewnieni z indyjskimi i irańskimi Ariami. Łączy nas genetyka. A konkretnie haplogrupa R1A1.
W Indiach w kaście bramińskiej ok. 70-80% ludzi ma tą haplogrupę, w Iranie ok. 40-50%, a u nas w Polsce ok. 60%. Ładnie to wszystko opisuje na swojej stronie o Słowianach pan Czesław Białczyński, jest tam mnóstwo arcyciekawych materiałów i badań.
Są tam też i zdjęcia białych słowiańskich Hindusów i innych "Aryjskich " narodów. Sam chyba kilka fotek zamieściłem tu na forum w temacie o Hunzach.
Link do p. Białczyńskiego:
http://bialczynski.wordpress.com/

Obrazek --Dorosła dziewczyna Hunza – ewidentnie R1a1 (skóra biała, oczy zielone, ostry podbródek)

Obrazek
-To są dziewczynki Hunza, podczas pokazu mody w Londynie (pokazuję by zwrócić uwagę, że mogą mieć blond włosy)

Awatar użytkownika

:)
Dla laika <mnie> to nie jest sprawa oczywista!

Znalazłam:
http://pastmists.wordpress.com/2010/06/ ... -pakistan/

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

ZBW, Mam kilka pytan Mruga
1 Dlaczego ta teoria nie uwzglednia :? sladu energetycznego po partnerkach mezczyzny?
2 Dlaczego tez zaklada iz pierwszy partner musi byc zdegenerowana jednostka ?
3 Jak sie to ma do Huny{MAKIA}czyli energia podaza za uwaga?
4 Troche to seksistowaskie jest :mrgreen: Hawajczycy nie demonizuja pojecia seksu{nie wpojono im tego jako grzechu Mruga }
5 Troche to pod Hellingera podchodzi.. z tym ze on uwzglednia dwie strony.

Dzień Dobry

Starałem się aby mój wpis nie spowodował wzrostu ciśnienia u niektórych użytkowników strony, ale właściwie chwilę po jego umieszczeniu na stronie oceniłem iż jest to raczej niemożliwe.
Dlaczego? - bo powinienem podać inny bardziej wiarygodny przykład bo ten jaki przyszedł mi wtedy do głowy faktycznie jest z pogranicza fantastyki.

Powinno być tak: czyjś pradziadek podczas podboju Afryki bzyknął miejscową śliczną dziewczynę i okazało się iż w jego rodzinie dwa pokolenia później rodzi się dziecko podobne do tej dziewczyny z Afryki (mimo iż wykluczone były jakiekolwiek możliwości które powszechnie mogły by być brane pod uwagę).

Co do słowian po prostu ustosunkowałem się do poprzedniego wpisu.

Natomiast jeśli chodzi o książki z serii o Anastazji to przytaczam z nich cytaty i polecam je wszystkim – bo jest tam mnóstwo WIEDZY (której w tak prosty sposób i w takim zakresie nigdzie indziej nie znalazłem) dodatkowo jest to WYKŁAD: wiedzy tajemnej = nauki obrazowości = huny ale opracowany (według mojej oceny w przeciwieństwie od Biblii – której naukom brak jest całkowicie skuteczności skoro świat wygląda tak jak wygląda) i skierowany do ludzi prostych (tzw. pospólstwa).

A skoro na temat Telegonii jest tam trochę – a ja o tym wiem, to dlaczego mam to ukrywać.

Jeszcze dodam; w moim odczuciu mowa jest o najzwyklejszych mieszkańcach naszej planety (chodzi tu o zapis energetyczny)

Oczywiście jak widać natychmiast pojawiają się pytania.
Ale jeśli ktoś pyta to też już taka osoba zna odpowiedź - musi tylko wydobyć ją na powierzchnię (tak po prostu jest)

Pozdrawiam
Zbyszek

ZBW pisze:
Dzień Dobry

Starałem się aby mój wpis nie spowodował wzrostu ciśnienia u niektórych użytkowników strony, ale właściwie chwilę po jego umieszczeniu na stronie oceniłem iż jest to raczej niemożliwe.
Dlaczego? - bo powinienem podać inny bardziej wiarygodny przykład bo ten jaki przyszedł mi wtedy do głowy faktycznie jest z pogranicza fantastyki.

Powinno być tak: czyjś pradziadek podczas podboju Afryki bzyknął miejscową śliczną dziewczynę i okazało się iż w jego rodzinie dwa pokolenia później rodzi się dziecko podobne do tej dziewczyny z Afryki (mimo iż wykluczone były jakiekolwiek możliwości które powszechnie mogły by być brane pod uwagę).

Najpierw zapisu energetycznego miał dokonywać wyłącznie samiec a teraz
z powyższego przykładu wynika, że trwałego wielopokoleniowego zapisu
swojego śladu energetycznego dokonała samica na osobniku płci męskiej.

No comment... :dope:

Dla mnie telegonia jest wyłącznie wymówką dla czyichś osobistych błędów
i porażek w wychowaniu dziecka lub niepoświęcaniu jego rozwojowi,
otoczeniu i edukacji należytej uwagi. To forma eugenicznego faszyzmu
który skreśla na starcie dziecko wyłącznie z powodu jego pochodzenia
społeczno-ekonomicznego. Thomas Malthus myślał o czymś podobnym
i stworzył nawet rozwiązanie zwane "katastrofą maltuzjańską"
polegające na zagłodzeniu na śmierć dziedziczących biedę ludzi.
Zgodnie z tymi założeniami elity nawet nie powinny próbować zmienić
ich losu ponieważ biedak zawsze będzie paskudny, zły i naprodukuje
jedynie więcej jemu podobnych. No i najważniejsze, nie musieli myśleć
o dzieleniu się z plebsem czymkolwiek.

Po raz ostatni mówię byście obejrzeli wykład Dra. Liptona o nowej biologii.
Największy wpływ na jakość potomstwa ma jego najbliższe środowisko
oraz stan świadomości u jego przyszłych rodziców.

Jeśli ktoś uważa, że matka się puszczała [ja np. nie puszczam się, ale tylko
wtedy gdy ćwiczę sobie na drążku z obciążeniem w plecaku] i jej nieślubne dziecko
już na starcie jest bezwartościowe i stoczy się a nawet nie próbuje pomóc ani jej
ani dziecku to nie należy się spodziewać, że z dziecka slumsów wyrośnie porządny obywatel.
To przykład ale można go odnieść do całych warstw społecznych, grup i narodów.

Zresztą zauważyliście może, że we wzrastających obecnie mocarstwach
takich jak Brazylia, Chiny i Indie ludzie mnożą się na potęgę zupełnie
nie zwracając uwagi na prawa telegonii?

Awatar użytkownika

Redimix,
przecież ty piszesz zupełnie o czymś innym. W skrócie ujmując temat, czym innym jest ślad/zapis energetyczny w przypadku kobiety, jeśli chodzi o jej pierwszych partnerów seksualnych, a czymś zupełnie innym jest wychowanie dziecka w tej czy innej kulturze/rodzinie po którymkolwiek z jej partnerów. Zbyszek a zupełną rację , co do pamięci energetcznej, ty zaś co do środowiska w jakim jakikolwiek potomek będzie wychowywany. W żaden sposób nie przekreśla tego czarnego dzieciaka, po białych rodzicach samo pochodzenie, jest jedynie balastem w postaci energetyki, ale dalej pozostaje sprawa wychowania w danej społeczności, gdzie, jak powołujesz się i słusznie na badania dr. Liptona, to nasza świadomość kształtuje nasze DNA. Pozdrawiam, prawda, jak zawsze jest pośrodku...

Certyfikat sexualny
…uzupelniam i poglebiam to, co juz bylo tu napisane.
Prawda z tego filmu jest bardzo gorzka.
W tym filmie tlumaczone sa slowiansko arijskie vedy.
Telegonia i prawo-rita sa prawami niebios o czystosci duzej rodziny i krwi.
Wedlug tych praw zyl nasz pierwotny slowiansko arijski narod.wiedza ta byla i jest
przed nami ukrywana do tego stopnia, ze dzis z 100% ludnosci swiata
pozostalo 6-7% bialej ludnosci. prowadzi sie swiadoma GENOZIDIE przeciwko
bialej ludnosci.telegonia jest jedyna forma przekazu zdiec dziedzictwa z generacji
na generacje.jest nie tylko planem budowy ale i organem KOMUNIKACJI.
udowodnil to dr. gurjejew a i fritz- albert popp.ale nam wmawia sie, ze T. jest
pseudonauka. ale dlaczego sie ta nauke zakazuje i przed nami ukrywa?
nawet chodowcy zwierzat np golebi wiedza o T i przestrzegaja jej praw.
experymenty pokazaly, ze nie chodzi tu tylko o cechy zewnetrzne ale i
przede wszystkim o choroby rodzinne, tradycje jak i swiatopoglad.nasi przodkowie
wiedzacy o tych prawach, kastrowali gwalcicieli dziewic,aby ich geny sie nie rozmnazaly.
kontakty przedmalzenskie staly sie traktowane jako wolnoscia indiwidualna.
przez propagande sexu zaczelo nasze srodowisko fizycznie i psychicznie chorowac,
bo zadna prezerwatywa nie uchrania przed T. pierwszy mezczyzna w zyciu dziewicy
zostawia stepel swojego ducha i krwi.
ogromna liczba rodzin wychowuje dzieci, ktore nie sa naprawde ich dziecmi, dziwiac sie,
ze ich dzieci nie sa podobne w istocie do nich. im szybciej to pojmiemy, tym szybciej
bedziemy mogli to zkorygowac.
poniewaz, nie mozna wzrost wachan psychicznych, bezplodnosci czy homosexualnosci
tylko na impfungen, odzywienie i medie spychac. samoodpowiedzialnosc sie liczy.
czy jest to normalne, ze dziwczynki 11-letnie zastanawiaja sie gdzie jest cool to
robic, w szkole na wc czy w samochodzie na tylnam siedzeniu?
pokaz mi bialego mezczyzne na zachodzie, ktory ozenil sie z nietknieta kobieta
ale i sam byl tez nietkniety, mozemy dlugo szukac.
co przykleilo sie wiec do naszych pol energetycznych, i kto te zmiany wywoluje?...
kto jest WROGIEM LUDZKOSCI?...kto chce, zeby nasze 4 rasy: biala, zolta, czerwona
i czarna WYMARLA?
kto chce nas w jedna szara mase przemienic, z krzywa genetyka?
wszystkie narody ziemskie maja swoja ENERGONEUE (genetyczne jednostki) struktury krwi
i przekazuja swoj GEN-POOL przez ojca, tylko nie SZARAKI.

ludnosc czarnoskorna, ich energoneue struktura krwi posiada 6 kanalow, 3 meskie i
3 damskie, dlatego moga jednoczesnie 6 pol czy strzalek przerobic.
sa oni najmlodszym narodem na naszej ziemi, pochodza z czesci universum
gdzie bylo bardzo ciemno tz daleko od centrum galaktyki.

ludnosc czerwonoskorne ma 9 kanalow, 5 meskich i 4 damskie
ludzie ci sa starszym narodem, zostali podczas wojen gwiezdnych z konstelacji ogniowego
smoka przywiezieni na ziemie aby wspolnie z nami walczyc z kosmicznym parazytem.

szaraki, 10 kanalow, 5 meskich i 5 damskich, gen-pool przechodzi od matki
pochodza ewentualnie z innej galaktyki, ich planeta lezy daleko od ich galaktycznego centrum.
oni sa technicznie daleko zaawansowani, niektorzy z nich sa ewentualnie biorobotami.
sa socialnymi pasozytami kosmicznej wielkosci, a ich cala technologia jest skradziona
od wyzszej cywilizacji bialych narodow. w channeling opowiadaja oni o niebespiecznej
" polnocnej bialej rasie"...

ludnosc zoltoskorna, 12 kanalow, 6 meskich, 6 damskich
sprowadzone sa z konstelacji duzego smoka podczas wojen gwiezdnych.

ludnosc bialoskorna, 16 kanalow, 8 meskich i 8 damskich
w vedach slowiansko arijskich opisywani sa jako " narod wielkiej rasy"i jako "NASTEPNICY
RODZINY NIEBIANSKIEJ"

narod indji jest mieszanka miedzy czarna i zolta rasa
9 kanalow, 6 meskich i 3 damskie

zydzi, mieszanka szarakow z bialym narodem ( zostalo to w biblii w starym testamencie
zapisane)
13 kanalow, 8 meskich i 5 damskich
gen-pool, matka

ludnosc biala posiada sfastyczna psychologiczna matrix: sumienie, duch dusze i cialo.
inne narody maja dualna psychologiczna matrix: dusze i cialo.

nasza galaktyka ma obracajaca sie sfastyczna forme a nasz uklad sloneczny znajduje sie
w jednym z czterech tych rekawow naszej galaktyki
wlasnie ten rekaw zblizyl sie za bardzo do innej galaktyki w ktory sposob mogly te
kosmiczne parazyty do nas przejsc.( ostatnie zdanie nie da sie udowodnic ale sa dobrzy
astrologowie i astrofizycy, ktorzy to potrafia)

genetyczny aparat czlowieka jest odpowiedzialny za pamiec wielkiej rodziny i psychologie a
energetyczna struktura krwi za dusze i ducha.

slyszelismy juz o tym, ze nasze geny sa albo czesciowo wymazyne albo nie wszystkie
sa aktywne? zgadza sie, szaraki to zrobily a ich ziemscy potomkowie to kontynuuja.
w czarnej materji, ktora nas otacza zainstalowali cos, co trzymalo nas w CZESCIOWO
SWIADOMYM STANIE, w vedach pisze, ze po zakonczeniu wojny gwiezdnej nas
" ZYRANEM (cyranem) opromieniowano (czy naswietlono)!" co ciekawe jest, ze nie tylko
swiadomosc ale i wole stracilismy.

jesli my RITA-PRAWA nie utrzymamy, zpowodujemy zmniejszenie sie sil ochronnych na
nowe organizmy...rodziny nasze beda wymieraly. faktem jest, ze piekne mulatki sa sterilne,
o czym sie w ogole nie mowi. wiec komu zalezy na tym, zeby sie o tym nie dowiedziec i
zebysmy wymarli?

niech to te szare hermaphrodity, obojniaki z kosmosu i ich ziemskie hybridy... nie sa to
przypadkowo 13 PLEMIEN ISRAELA! z 13 kanalami energoneue struktur krwi. z tad pochodzi
liczba 13!...13 stopni piramidy na dolarze, 13 strzalek, 13 gwiazdek I CHOLERA WIE CO JESZCZE!
flaga zydow jest taka sama(teczowa) jak flaga homosexualistow.

a co znaczy miec przodkow obojniakow? to znaczy ze, wszystko jedno jakiej plci sie jest,
czuje sie inaczej, w zaleznosci od FAZY KSIEZYCA!... dzis kobieta jutro mezczyzna.
dlatego zlegalizowano homosexualnosc. dla szarakow jest to zecza normalna, ale inne
narody prowadzi to do do WYMIERANIA!.

prostytucja zostala takze zlegalizowana, wedlug moralnosci szarakow! wyglada to na to,
ze oni uwielbiaja swoich szarych bogow i zycza sobie po smierci do nich pojsc, do PIEKLA!

chcemy to tez? nieswiadomosc nie chroni nas przed prawami natury! zepsuta energia jest
tak ciezka, ze nie dojdzie dalej jak do piekla!...subtelne ciala energetyczne nie rosna na latexie
przy szatanskiej muzyce przy klamstwach, chytrosci, przebieglosci i innych cechach charakteryzujacych
bezwzglednych egoistow!

taka jest prawda...takie sa prawa natury...wszystko jest energia. normalnie, jak by nam sie
w glowach rozjasnilo, moglibysmy tak dlugo zyc, jak nasi przodkowie pare x wiecej niz 144 lat,
a dlatego, bo u nas nie ma takiego genu wbudowanego, ktory nas postarza, a my jednak
starzejemy...ale tylko dlatego, bo my ZWARIOWANIE ZYJEMY!

na koniec, madrosc vedyjska dla panow, bialy mezczyzna musi wiedziec, ze przy stosunku
plciowym oddaje kobiecie energie ze swojego ostatniego roku zycia. 3 miesiace z tego
potrzebuja " zdiecia" jego krwi i ducha, a zeby sie umocnic w polu energetycznym kobiety.
a energia 9 miesieczna potrzebna jest na noszenie dziecka, latwy rachunek.
3+9=12

jesli mezczyzna sie nie moralnie prowadzi, to wyzuca na prozno swoja energie zycia, co
doprowadza go do szybkiego starzenia sie albo do tracenia wlosow. ^^ <3

phpBB [video]

jestem dumna z mojej ortografji zyjac 30 lat poza krajem. ;p

Cytuj:
ludnosc czarnoskorna, ich energoneue struktura krwi posiada 6 kanalow, 3 meskie i
3 damskie, dlatego moga jednoczesnie 6 pol czy strzalek przerobic.
sa oni najmlodszym narodem na naszej ziemi, pochodza z czesci universum
gdzie bylo bardzo ciemno tz daleko od centrum galaktyki.

Ślady historyczne wskazują na to, że na Ziemi jest to najstarsza rasa
ale pewnie zostały podłożone. Jeśli gdzieś jest ciemno to istoty tam
żyjące posiadają jasną lub bardzo jasną skórę, im większe nasłonecznienie
tym skóra jest ciemniejsza - takie są zasady natury. Czarni z ciemnej planety...

Chyba już czas zamknąć ten idiotyczny i pozbawiony wszelkich podstaw
naukowych temat w którym debilne zasady religijno moralne próbuje się
uzasadnić bzdurą określaną jako telegonia.
Pytałem się o to znajomej lekarki weterynarii i nigdy o czymś podobnym
nie słyszała podobnie jak znani jej hodowcy koni. Nigdy o tym nie słyszeli
a ich stadniny jakoś się nie degenerują mimo, że nie przestrzegają tych zasad.
Gurdżijew był zwykłym krętaczem co sam zresztą przyznawał,
zasłynął ze swoich szemranych interesów na całym świecie.

Cytuj:
jesli mezczyzna sie nie moralnie prowadzi, to wyzuca na prozno swoja energie zycia, co
doprowadza go do szybkiego starzenia sie albo do tracenia wlosow. ^^ <3

A to zabawne bo pewien gwiazdor sceny porno znany jako Rocco Siffredi
prowadzi się tak niemoralnie jak tylko umie a czuprynę ma gęstą
mimo, że odbywał stosunki z ponad 5000 kobiet a jest już niemłody.
No, ostatnio trochę ich traci od czoła w związanym z wiekiem typem
łysienia androgenowego. Dla Nadieżdy Bezmyślnej to na pewno niezbity dowód.
I ma teraz rodzinę i normalne dzieciaki ale to pewnie hybrydy żydo-Szaraków. 8-)

Uuuu, i był jeszcze pewien łysiejący degenerat który zmarł przedwcześnie
który żył w Niemczech, nazywał się Bruno Groning. Drań jeden i zboczeniec.
:lol:

Zawsze myślałem, że starzenie się ma związek z replikacją telomerów
a łysienie z poziomem testosteronu który wpływa na owłosienie,
że o cechach dziedzicznych nie wspomnę. Ale widocznie źle zrobiłem,
że się uczyłem zamiast czytać takie nawiedzone brednie.

Chora próba usprawiedliwiania dalszej racji bytu skrzywionej religijnej moralności.
Taki sam debilizm z ta telegonią jak z eugeniką która jak już stwierdzono to empirycznie
wcale się nie sprawdza ale za to stanowi świetny pretekst do ludobójstwa albo do
twierdzenia przez pewną grupę pasożytów, że ma prawo nami rządzić jako "elyta."

Co do demografii to też trzeba się co nieco o wpływie ekonomii i kultury pouczyć najpierw.

Ktoś kto zamieszcza takie pierdoły ma coś z deklem i powinien dostać
bana za sianie zabobonów i głupoty. I tak wiem, pewnie ta lekarka
weterynarii i ci hodowcy koni zaprzeczają istnieniu telegonii ponieważ
należą do spisku żydowskich homoseksualistów czczących Szaraki.
:beff:

Z cyklu najgorsze książki dla nieuków polecamy Nadieżda Siemionowa - "Szkoła zdrowia."

Powyższy post stanowi przykład całkowitej degeneracji - umysłowej.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Czystość w tych relacjach przed założeniem rodziny jest bardzo dobra aczkolwiek z innych powodów aniżeli tu opisujecie. Jest to jedno z kryteriów długowieczności ale nie podstawowe.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]