Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 maja 2020, 12:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

00:36
Facet z czapką, a na niej znak i godło Wolno mularstwa (masonerii)

A piosenka ostatnio wśród młodzieży lubiana i nucona. Uhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu.
~~V

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 sty 2011, 20:33 
VIP Member
Awatar

Malice Mizer z nurtu elektro gotyku, klip Beast Of Blood z odniesieniami do
kontroli umysłu raz na końcu z symboliką masońskich bliźniąt w 2 minucie.
phpBB [video]

Entered Apprentice * 1st Degree

phpBB [video]

0:39 , 2:51, 3:20 Princess of Illuminati ?

Wogóle sporo tej symboliki. Myślicie, że to coś w stylu "małe sekrety trzyma się w tajemnicy a duże wystawia na światło dzienne i wyśmiewa bo ludzie i tak nie uwierza" ?

phpBB [video]

Perfect Master * 5th Degree

Może dla odmiany coś z innej beczki? Kapela wielu wam dobrze znana , muzyka swego czasu uważana za szatańską. poczytajcie teksty http://www.tekstowo.pl/piosenka,metalli ... arium.html http://www.tekstowo.pl/piosenka,metalli ... ppets.html http://www.tekstowo.pl/piosenka,metalli ... stroy.html

Sorry ale cos się zrypało z tymi adresami.Namiar na strone jest ok.Tytuły do wpisania to sanitarium,master of puppets,seek and destroy.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Kenye West przechodzi do na strone zła xD ?

phpBB [video]

Szkoda, że tylko dwóch zrozumiało, że pora pójść dalej.
Reszta będzie "kochać", gdy Ty będziesz umierać.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Kanye sprzeciwil sie illuminatom mowiac prawde podczas jakiegos tam programu na zywo jakies wiadomosci czy cos jak byla powodz w nowym orleanie. Po tym jak sie wychylil zabili jego matke od tego momentu chyba sie boi. I jest kukielka w pelni.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Awatar użytkownika

Powiedział wtedy, że Bush w ogóle nie dba o prawa czarnych i coś tam jeszcze. Poza tym to kiedyś wszyscy byli 'oburzeni' jak wbiegł na scene podczas VMA i wyrwał Taylor Swift mikrofon i wyraził swoją opinie, wszyscy natomiast nazwali go mega dupkiem, łącznie z chcącym dać przykład Obamą.

Donda West zmarła z powodu komplikacji po operacji plastycznej brzucha i piersi, przed którą zapewniali ją, że jej stan zdrowia jest niestabilny = zabili jego matke i siedzi cicho?

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

co powiecie o zespole NEW ORDER

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Mocne, choć w oryginale bardziej mi się podoba :D

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Witam wszystkich :D . Jak na pierwszy post dam bardzo ciekawy teledysk "Davida Guetta feat Rihanna - Who's That Chick". Teraz coraz częściej ta nutka jest puszczana w radiu. Symboli bardzo bardzo dużo !!!!
A bym zapomniał ... Z oczyma Rihanny trochę pojechali.
phpBB [video]

Mam wrażenie że w tych utworach może być zaszyfrowana jakaś wiadomość :lol:
phpBB [video]

phpBB [video]

ae0N pisze:
Witam wszystkich :D . Jak na pierwszy post dam bardzo ciekawy teledysk "Davida Guetta feat Rihanna - Who's That Chick". Teraz coraz częściej ta nutka jest puszczana w radiu. Symboli bardzo bardzo dużo !!!!]

Zgadza się teledysk super i nawet z gadzimi oczami Rihanna wygląda rewelacyjnie :język: .
Choć wolę osobiście chyba najlepszą wersję mix Afrojack vs. DJ Muka - lepsze niż orginał.
Polecam obejrzeć w wersji Day oraz Night, symboliki sporo ale remix super, jak ktoś ma dobre basy to można powkurzać nieźle sąsiadów. :twisted:

phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Oddziaływanie na widza /słuchacza, to tylko w jakimś procencie kwestia osobowości a dużo więcej kreacja "speców od wizerunku" i "stylistów" na usługach. Te niby gwiazdy nie mają ŻADNEGO wpływu na swój wizerunek, stroje itp, mają wypełniać polecenia ludzi z wytwórni. Narzuca im się to, jak mają się zachowywać, wręcz tresuje się ich do odpowiednich zachowań. Jeśli ludzie pozostają obojętni lub w pewnym momencie zaczynają byc obojętni na taka gwiazdę (a zdarzyło się to ostatnio m.in. z J. Lopez, B. Spears, C. Aguillerą), szybko spadają z piedestału. Koniec ze wsparciem peromocyjnym, koniec z nagrywaniem plyt itp. To oczywiście biznes, nikt nie będzie inwestował w tego, który nie przyniesie pieniędzy, ale chodzi tu tez o sugerowanie ludziom pewnych zachowań i naśladownictwo, pójście za idolem, manipulacja emocjami i zachowaniami fanów. Bardzo łatwo można takie rzeczy wykorzystać. Dlatego te zmanipulowane biedactwa typu Gaga, Beyonce i inne, są kreowane na boginie. One może i w to wierzą (że są takie wyjątkowe), gorzej, że wierzą w to i masy. ..

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

niesamowite, ktos uzyl wypowiedz Davida Icke'a do stworzenia takiego drum n bassowego kawalka

to jest teledysk, kawalek skrocony na jego potrzeby

phpBB [video]

a tu pelna wersja kawalka

phpBB [video]

btw. nawet niezly kawalek imo :)

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Naprawdę fajny kawałek paranoid

Kiedyś patrząc na blokowiska napisałem tekst "To hodowla ludzi.", taki prosty, rytmiczny, zrymowany, nie wiedząc jeszcze nic o DI i niewiele o tzw. spiskach. To po prostu bije po oczach.

Ten kawałek oddaje to w pełni i dodaje więcej. Mój gdzieś zaginął.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Hanker - Conspiracy Of Mass Extinction 2009 [Konspiracja masowego wyginięcia]
Obrazek

phpBB [video]

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Witam

Ja dla odmiany pokaże tę" dobrą" stronę medalu ;)

phpBB [video]

Fokus, jeden z największych raperów naszych czasów( i nie mówię tu jedynie o Polsce). Ludzie uważają ten kawałek za" dziwny", oderwany od nowej płyty( nomen omen w innym klimacie niż poprzednie, czy produkcje w ramach Paktofoniki), lecz zawsze odpowiadam, że niesie za sobą największe przesłanie.

Druga zwrotka, od 1:45, na bicie aż włos się jeży na głowie jeżeli chodzi o ten tekst( polecam podążać za tekstem słuchając kawałka- robi niesamowite wrażenie)

Myślę sobie też brat, to nie wina bloków
Wina skurwysyna- myśli wojna, krzyczy pokój
Notuj, nie poznasz po słowach a po czynach
Poczuj, jak podskoczy Ci adrenalina
Otwórz oczy, uszy, po czym poczytaj Internet
Tylko sieć nam pozostała, nikt jej nie chwycił za gębę
Teledysk nie lata w TV bo nie jesteśmy koncernem
Czy nie dziwi Cię dlaczego Murzyn został prezydentem?
Czemu ludzie byli tak szczęśliwi, gdy składał przysięgę?
Czemu kłamał tak jak wszyscy wszędzie? To jest pierdolnięte
Wpisz sobie" wielkie oszustwo" i naciśnij Enter
Zresztą nasi też są łasi- Polska płaci kontyngentem...

W momencie gdy wypuścił ten singiel( jako pierwszy z nowej płyty, kilka miesięcy przed premierą), byłem niesamowicie miło zaskoczony, że ktoś taki jak On porusza taki temat. Tak więc jest ktoś po naszej stronie ;)

Pozdrawiam

phpBB [video]

W tym teledysku symbolizm i ukryty sens aż praży po oczach :shock:

W 3D :geek: nie ma cyrku bez namiotu

wrażliwym nie polecam : 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=tVL1u1eLX3I

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Chciałbym odnieść się do postaci Tupaca AMARU Shakura.

Większość z Was pewnie ma świadomość tego, kim był TUPAC AMARU, legendarny wódz Inków.
Shakur poszedł jednak dalej.
Powiedział kiedyś: "Nie twierdzę, że zmienię świat, ale oświecę umysł, który to zrobi."

Kiedy wyszła jego pierwsza solowa płyta - 2Pacalypse now - został zabity jakiś gliniarz. W całą sprawę wmieszano Paca, bo młodziak, który dopuścił się morderstwa miał wtedy przy sobie walkman/discman z tym albumem.
Ówczesny prezydent zorganizował nagonkę na Tupaca, jako bandziora, wroga publicznego, tego który demoralizuje ludzi.
Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź rapera. Na kolejnej płycie - Strictly 4 my N.I.G.G.A.Z. - umieszcza kawałek pt. VIOLENT. Pozwolę sobie tutaj na parę cytatów z tego kawałka:

"Twierdzą, że jestem agresywny
Tylko dlatego, że nie chcę siedzieć cicho
Ci hipokryci dostają szału, bo nie kupuję tego co mówią, a nawet walczę z tym
Zżera ich zazdrość bo będę walczył przeciw
(...)
Ale kiedy robi się gorąco, to ja jestem poszukiwany
Nie bądź zdezorientowany bo prawda jest tak oczywista
Jestem czarnuchem, którym wy - sprzedawczyki - wstydzicie się być"

"Podziemny ruch się rozprzestrzenia
Tym razem prawda ujrzy światło dzienne
Bo słyszałem już wystarczająco dużo kłamstw
Nawołuję do kontrataku w imię naszego społeczeństwa
I jeśli to jest przemoc, to właśnie ją będę reprezentował
Jeśli zaczniesz szukać, to dowiesz się skąd ona się wzięła
Spójrz na naszą historię, to Ameryka jest tu przestępcą
Odblokowałem swój umysł, zrzuciłem łańcuchy tej beznadziei
Odpłacę wam za całe zło które przez was doświadczyłem
Nazywają mnie bojownikiem i rasistą, bo mam zamiar się im przeciwstawić
Chcesz coś ocenzurować? To ocenzuruj ten utwór sukinsynu (do prezydenta USA)
Moją bronią są słowa wypowiadane w imieniu milczących
Budzę całe masy ludzi
Ale ty dalej uważasz, że jestem agresywny"

Tu mamy w zasadzie jak na dłoni. Tupac był oczytany. Był mega inteligentny. Był też prawdziwie świadomy. Chciał obudzić ludzi, powiedzieć co jest co i dlaczego. Prezydent i rząd USA chcieli mu włożyć knebel, ale im się postawił.
Nie zmienia to faktu - niestety - że wkrótce po wydaniu tej płyty trafił do więzienia za - rzekomo - gwałt.
Nie przeszkadzało mu to nagrać w pierdlu płytę - Me against the world - która została świetnie przyjęta.

Generalnie cytatów mógłbym tu wkleić tysiąc. Conajmniej, bo Tupac nagrał ponad 700 utworów.
Chciałem jedynie zwrócić uwagę na fakt, że on jawnie z nimi walczył. Jednak to było do przewidzenia, jego natura... Przecież jego mama - Afeni Shakur była członkinią Czarnych Panter.

2Pac po wyjściu z więzienia zaczął po mału mówić na siebie Makaveli The Don. Był liderem grupy Outlawz Immortalz (Outlaw - wyrzutek, albo Out Law - poza prawem), której członkowie nazwali się: Kadafi, Kastro, Hussein Fatal, IDI Amin, Napoleon...

W 1996 po sukcesie dwupłytowca - ALL EYEZ ON ME - 2Pac postanowił skończyć współpracę z Death Row (miał z nimi kontrakt na 3 płyty, który podpisał w więzeniu z Suge Knightem), która wynikała z wypełnienia umowy.
Zaczął nagrywać album już jako MAKAVELI.
Efekt? Płytę nagrano w 7 dni, zaś jej tytuł to "Makaveli: Killuminati: The 7 day theory".

Czek dis ałt.
Okładka płyty:
Obrazek

KILLuminati. Ten który zabija Illuminati. Zaczął jeszcze otwarciej zwalczać te jaszczury.
Niestety. Nie dożył wydania płyty.

7.09.1996 po walce Mika Tysona w Las Vegas, 2Pac miał dać koncert w klubie 662. Samochód, którym jechał został ostrzelany na światłach przez nieznanych oprawców z BIAŁEGO (SIC!) Cadillaca. Przypomnę, że była NOC. LAS VEGAS. Koniec XXw.
Sprawców nigdy nie złapano. Samochód uciekł i nikt go nie znalazł.
Pytam więc - jak możliwe, że nie złapano sprawców w takim dużym mieście?? Zwłaszcza, że był to biały samochód.

Zwróćcie uwagę też, jak duże znaczenie ma liczba 7 u Tupaca.
Zmarł po 7 dniach walki w śpiączce w szpitalu.
Jechał na koncert do klubu 662 (6+6+2 =14/2 = 7)
Urodził się 16 czerwca (1+6 = 7)
ITP ITD ETC
Jest o tym pełno w internecie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Ze wszystkich ktorzy walcza z systemem robia tych zlych. Wystarczy wysmiac, dorobic jakas historyjke i Ci ktorzy ogladali to w TV wydaje im sie ze wiedza z tych zlepek wszystko na temat tej osoby. Niestety najwiekszymi wrogami przeciwnikow systemu nie jest sam system ale ludzie ktorym sie dobrze zyje w systemie i nie zadaja pytan. Zadasz mu pytanie albo podwazysz ogolnie przyjety swiatopoglad i dostaniesz odpowiedz co ty pierdolisz jakis shizol jestes. I rozmawiaj tu z chamem. Nie pokonasz idioty jego wlasna bronia niemozliwe ;p bo to zamkniete kolo napedzane oporem i emocjami.

2pac podoba mi sie tekst "killuminati" jak wbijam na jakis teledysk przesiakniety symbolika Jay'a-z, Beyonce, Gagi, Birdmana i innych sprzedawczykow duszy to zawsze to pisze :twisted: i czasem ktos odpowie this is conspirancy, fuck this bla bla. :bangheadwall:

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Chlopaki najwyraźniej mają internet:

phpBB [video]

pozdrawiam

Jakis czas temu to umieszczalem , ale watek trafil do kosza.
spora dawka symboliki:
phpBB [video]

Awatar użytkownika

@radoslaw

Nie tylko internet, ale i mózg i świadomość.

Sam się tak często czuję, jak na teledysku. BTW mało kto zrozumie o czym on jest,

Nigdy nie wierzyłem w durne powiedzenie, że "czasem lepiej jest nie wiedzieć". Boli, ale lepiej. Mruga

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

phpBB [video]

nowe gowno z reptilianskiej stajni 2:38 i wogole caly teledysk napakowany klatkami ze zwierzecym sexem jakimis wybuchajacymi bombami gdzie sa ludzie ogolnie kodowanie mozgu, tekstami typu chce byc twoja ofiara a glowna sceneria jest po zagladzie ziemi. Jak podnosi okulary to ten szkielet ptaka a na pudelku napisane ze wyginely w 2030.

Awatar użytkownika

Manifest Illuminatów (“Manifesto of Mother Monster”)
phpBB [video]

Cytuj:
“This is the manifesto of Mother Monster: On G.O.A.T., a Government -Owned Alien Territory in space, a birth of magnificent and magical proportions took place.

But the birth was not finite. It was infinite. As the wombs numbered and the mitosis of the future began, it was perceived that this infamous moment in life is not temporal, it is eternal. And thus began the beginning of the new race, a race within the race of humanity, a race which bears no prejudice, no judgment, but boundless freedom.

But on that same day, as the eternal mother hovered in the mulitverse, another more terrifying birth took place: the birth of evil. And as she herself split into two, rotating in agony between two ultimate forces, the pendulum of choice began its dance. It seems easy, you imagine, to gravitate instantly and unwaveringly towards good. But she wondered, how can I protect something so perfect without evil?''

,,It doesn’t matter if you love him(God), or capital H-I-M (His Infernal Majesty - Satan)

A different lover is not a sin
Believe capital H-I-M (hey, hey, hey)''

http://theindustryexposed.com/index.php?option=com_content&view=article&id=36:gaga-bornthiswayn&catid=2:newsarticles

Ostatnio zmieniony 01 kwie 2011, 15:26 przez squam, łącznie zmieniany 4 razy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]