Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lut 2019, 6:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
Secret Master * 4th Degree

klesk88 pisze:
Ja znowu powrócę do Quebonafide.
...
Jak ktoś na lepsze umiejętności w czytaniu symboliki łączenia faktów w kwestii illuminatów w przemyśle muzycznym tak jak robi to Mark Dice, to niech pociągnie ten wątek co ja poruszyłem.

wiesz, z całym szacunkiem ten Quebo, Kaen...oni zwyczajnie są za durni żeby być jakimiś iluminati, czy działać świadomie w ich barwach. Nie słucham ani jednego ani drugiego, ale oglądałem kiedyś jakiś wywiad z Kaenem (moja narzeczona kiedyś go słuchała) i to jest za przeproszeniem taki kretyn, że jego "illuminactwo" to co najwyżej może być nieświadomie skopiowane od jego guru Eminema i innych amerykańskich raperów.

Co do Quebo, to z tego co wiem to jest aktualny rapowy bożek nastolatków (obok Tedego) i tutaj już cel może być zamierzony. Jednak to dalej jest raczej celowy zabieg czysto marketingowy. Tym "swaggerom" marzy się hajs, i niekończący się seks z młodymi dziewczynami i posuną się do wszystkiego by być na topie, i osiągnąć swój cel.

Apropos - aż dziwię się że nikt nie wkleił tutaj tego jakże zacnego teledysku, który aktualnie leci co pół godziny w muzycznych TV:
Imagine Dragons - Thunder
phpBB [video]

Kiedy pierwszy raz oglądałem przypadkowo to dzieło, dosłownie nogi się pode mną ugięły. Szare molochy, bardzo duszna melodia, i tancerze ucharakteryzowani na reptilian. Pamiętam że oglądałem go jeszcze z kimś, kto zdecydowanie nie siedzi w tych tematach, i stwierdził że bardzo przykrą aure wytwarza ten utwór oraz jego ekranizacja

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 paź 2017, 11:37 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

C.G.B.Spender co do Twojego zdania na temat tego że są na to za głupi to z jednej strony tak a z drugiej nie. To że ci raperzy są tam gdzie są to też nie do końca może być ich zasługa. Znajomości, pochodzenie, chęc posłuszeństwa, sprawia że być może trafiają do takich środowisk że mają z góry coś narzucane, w zamian za sukces, min to co ma być w teledysku, to jaki mają kreować wizerunek itp. Mają dzięki temu pozycje w polskim rapie i pieniądze. Ja w każdym bądź razie w przeciwieństwie do niezależnych wykonawców siedzących w podziemiu u większości tych mainstreamowych (zwłaszcza tych co poszli pod lupę w tym temacie) nie widzę tej naturalnej niezależności. Być może Quebo, nie jest w 100% posiadaczem tej wiedzy jaką mają zakulisowi kontrolerzy. Ale co do tych teledysków mimo tego że są polskie i uważa się za przesadę by mówić tu o działających illuminatach, to okultystyczna symbolika i niekiedy przekaz jednak robią swoje, ponieważ jest to używane do tego aby sięgać głębiej niż świadomie możemy to pojąć, chodzi o naszą podświadomość. Wtedy następuje zasianie takich a nie innych myśli, wierzeń i i percepcji w podświadomym umyśle, a potem to przechodzi do świadomego umysłu. Zabiegi marketingowe grają tu dużą role, bo chodzi o to aby taki przekaz trafił do jak największej grupy ludzi, mainstreamowy wykonawca ma najczęściej coś z góry narzucane, a ci wyżej postawieni najwyraźniej wiedzą co robią. I niech mi jeszcze ktoś tu napisze, że taki teledysk Quebo i Wac Toji jak Asceta nie ma nic wspólnego z negatywnym przekazem, to chyba zacznę wątpić że to forum jest całkowicie wolne od lemingów.

Dobra a tak odbijając od illuminackiego Quebo, to fajnie że wspomniałeś o teledysku grupy Imagine Dragon, bo rzeczywiście jest mocno okultystyczny. Fajnie by było gdyb ktoś jeszcze rozbił go na czynniki pierwsze opisując jego symbolikę i cel.
A na koniec od siebie dodam jeszcze coś takiego.... aż wali w sercu szok.
phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

P!nk - What About Us (Official Video)
phpBB [video]

Cytuj:
Jesteśmy reflektorami, możemy widzieć w ciemności
Jesteśmy rakietami, skierowanymi w stronę gwiazd
Jesteśmy miliardami pięknych serc
A ty nas zdradziłeś tak bardzo*

Co z nami?
Co z tymi wszystkimi momentami w których powiedziałeś, że masz odpowiedzi?
Co z nami?
A co z nieudanymi szczęśliwymi zakończeniami?
Co z nami?
A co z planami, które zakończyły się katastrofami?
Co z miłością? Co z zaufaniem?
Co z nami?

Jesteśmy problemami, które chcą być rozwiązane
Jesteśmy dziećmi, które potrzebują być kochane
Byliśmy skłonni, przyszliśmy, kiedy nas wezwałeś
Ale potem nas oszukałeś, tyle wystarczy

Co z nami?
Co z nami?
A co z tymi nieudanymi szczęśliwymi zakończeniami?
Co z nami?
Co z nami?

Co z nami?
Co z nami?

Kije i kamienie mogą złamać te kości
Ale wtedy będę gotowa, czy jesteś gotowy?
To początek nas, budzimy się
Jesteś gotowy? Będę gotowa
Nie chcę kontroli, chcę odpuścić
Jesteś gotowy? Będę gotowa
I teraz nadszedł czas, by im powiedzieć
Jesteśmy gotowi, co z nami?

Co z nami?
Co z nami?
A co z tymi nieudanymi szczęśliwymi zakończeniami?
Co z nami?
Co z nami?

Co z nami?
Co z nami?
Co z nami?

Co z nami?
Co z nami?
Co z nami?
,
http://www.tekstowo.pl/piosenka,pnk,what_about_us.html

więc kim jest zdrajca?Ciebie

klesk88 pisze:
C.G.B.Spender co do Twojego zdania na temat tego że są na to za głupi to z jednej strony tak a z drugiej nie. To że ci raperzy są tam gdzie są to też nie do końca może być ich zasługa. Znajomości, pochodzenie, chęc posłuszeństwa, sprawia że być może trafiają do takich środowisk że mają z góry coś narzucane, w zamian za sukces, min to co ma być w teledysku, to jaki mają kreować wizerunek itp. Mają dzięki temu pozycje w polskim rapie i pieniądze. Ja w każdym bądź razie w przeciwieństwie do niezależnych wykonawców siedzących w podziemiu u większości tych mainstreamowych (zwłaszcza tych co poszli pod lupę w tym temacie) nie widzę tej naturalnej niezależności. Być może Quebo, nie jest w 100% posiadaczem tej wiedzy jaką mają zakulisowi kontrolerzy. Ale co do tych teledysków mimo tego że są polskie i uważa się za przesadę by mówić tu o działających illuminatach, to okultystyczna symbolika i niekiedy przekaz jednak robią swoje, ponieważ jest to używane do tego aby sięgać głębiej niż świadomie możemy to pojąć, chodzi o naszą podświadomość. Wtedy następuje zasianie takich a nie innych myśli, wierzeń i i percepcji w podświadomym umyśle, a potem to przechodzi do świadomego umysłu. Zabiegi marketingowe grają tu dużą role, bo chodzi o to aby taki przekaz trafił do jak największej grupy ludzi, mainstreamowy wykonawca ma najczęściej coś z góry narzucane, a ci wyżej postawieni najwyraźniej wiedzą co robią. I niech mi jeszcze ktoś tu napisze, że taki teledysk Quebo i Wac Toji jak Asceta nie ma nic wspólnego z negatywnym przekazem, to chyba zacznę wątpić że to forum jest całkowicie wolne od lemingów.

Dobra a tak odbijając od illuminackiego Quebo, to fajnie że wspomniałeś o teledysku grupy Imagine Dragon, bo rzeczywiście jest mocno okultystyczny. Fajnie by było gdyb ktoś jeszcze rozbił go na czynniki pierwsze opisując jego symbolikę i cel.
A na koniec od siebie dodam jeszcze coś takiego.... aż wali w sercu szok.
phpBB [video]

ok, pochylam głowę nad Quebo - faktycznie może być w rękach illuminati, poczytałem troszkę na jego temat, i szczerze nie wiedziałem że "AŻ" taką "gwiazdą" jest jak na realia polskiego rapu. W dodatku odbył masę podróży w po całym świecie nagrywając materiał - kto wie co go tam spotkało lub kto. Dotąd myślałem, że to taka sława w stylu (nie)sławnego Popka, który przecież bardzo bogaci się na muzyce, która jest głupia i prymitywna, a ciężko byłoby go posądzać o konszachty z illuminati.

Nie wiem co o tym sądzić. Pamiętam że raper Tede (zresztą również tworzący prymitywną, głupią i płytką muzykę) też miał dużo symboliki illuminati w klipach, a potem okazało się że zrobił to celowo by rozreklamować płytę (nawet założył fake konto na YouTube gdzie zamieścił dokument, w którym autor próbuje nas przekonać, że u rapera można znaleźć satanistyczną i okultystyczną symbolikę, a sam raper jest w rękach illuminati). Między innymi po takiej akcji, byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego, by polski hip hop był umoczony w podprogowe pranie mózgu. Sądziłem, że tym (w dużej mierze) rymującym prostakom, chodzi tylko o pieniądze i rozgłos. KaeN jak pisałem wcześniej, sprawia wrażenie bardzo mało inteligentnego człowieka, w dodatku mocno wyniszczonego przez narkotyki - a więc także to bagatelizowałem, pomimo gestów w klipach i różnych innych przesłankach. Ale...

Przyznam się że kiedyś słuchałem rodzimego rapu bardzo dużo, więc byłem mniej więcej na bieżąco, jednak od wielu lat się to zmieniło, rzuciłem zainteresowanie tą muzyką, gdyż lirycznie przestała mi odpowiadać, bo tematycznie zaczęła się kręcić wokół 3 rzeczy: pieniędzy,seksu i narkotyków. Czyli jak pop. :śpię: Bezrefleksyjny żywot - opium dla dzisiejszej młodzieży.

Popełniłem mały błąd. Bo od tamtej pory, polski rap jest największym transferem amerykańskich trendów na polski rynek - jeśli chodzi o brzmienie, tematykę,inspiracje jak i klipy. Każdy polski raper dziś kalka w kalke odtwarza to, co słyszy za oceanem. A więc sytuacja troszkę się zmienia. Polscy raperzy teraz chcą być jak ich idole, chcą sławy za wszelką cenę, a wartością dla nich jest brak jakichkolwiek wartości - za moich czasów jako słuchacza było zupełnie odwrotnie. A więc trzeba śledzić temat. A więc @klesk88 dzieki za otwarcie oczu - szczerze nie miałem pojęcia

Awatar użytkownika

Nie sądziłem, że po Azelii Banks, ktoś może zrobić jeszcze bardziej illuminacki klip, aż tak przesycony złą symboliką. A jednak.... w końcu to sam Jay Z i Beyonce.
phpBB [video]

Mile widziana jakaś polska analiza.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa UTC [letni]