Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 sty 2022, 22:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam
Właśnie przeglądam teledysk do nowej piosenki Beyonce-1+1...To jakaś masakra jazda zaczyna się od 3:26 minuty...klatka po klatce...Miłego oglądania
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 sie 2011, 7:55 
VIP Member
Awatar

Co do Beyonce, to nie jest jej ownerski pomysł...W biznesie jest nazywana Copyonce, i to też niestety skopiowała (teledysk).
phpBB [video]

A odnosząc się do poprzednich postów, między innymi polskiej analizy piosenki Rihhany, czy Beyonce...To myślę że autor powinien pomyśleć o przetłumaczeniu filmiku z tymi ludźmi odnośnie MK-ULTRA, bo co jeśli w twoim teledysku napiszą "Princess of Illuminati" a ty nie wiesz co to znaczy, bo masz luki w pamięci, jesteś pod kontrolą. Nie spisywałabym tych ludzi na straty, bo często nie mają świadomości kim są. Często jest tak że ofiary programu MK-Ultra mogą psychicznie"zasnąć" w wieku np: 6 lat, kiedy to się zaczęło, a obudzić kilkanaście lat później. Za przykład można podać Britney Spears która ogoliła sobie, głowę bo miała wszystkiego dość (mniej więcej takiej odpowiedzi udzieliła, gdy spytali ją dlaczego to zrobiła).
To jest dopiero zjechany teledysk, smutna illuminacka prawda...
phpBB [video]

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

No ! Moje notowania na liście najlepszych truszejkeróf spadną na łeb na szyję
ale nie moge nie wrzucić..

Nie dość że daje wyraźny kontekst słowami iż Ameryka to jednak nie do końca ta Ameryka --> ;)
Nie dość że wspomina o rzadach tego kraju Bushu itd --> ;)
To jeszcze TO.... 3:05 i 3:27 --> ;)

phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Lady GaGa marionetka Rihanna,Eminem,Jay-Z,Beyonce itp. sie przewijają a nikt nie wspomina o(przynajmniej w moim mniemaniu) najnowszym "projektem" illuminatów a mianowicie Pitbull'u heh a jeko kawałek z Marc'iem Anthony'm - Rain Over Me to juz esensja
phpBB [video]

"Ten kto wie,że wie, musi być zdumiony"-Alan Watts
Magia sama w sobie nie istnieje, to wiedza jest magią dla nie wiedzących.
Modląc się do boga modlisz się do samego siebie

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Tutaj wrzucajcie teksty i teledyski piosenek, ktore jada dla was pieprzonym iluminactwem. Moja propozycja top na listach rmf i radia zet :
Pitbull - Rain Over Me feat. Marc Anthony

tekst:

Dziewczyno, moje ciało nie kłamie
Odchodzę od zmysłów
Niech spadnie na mnie deszcz
Coraz bardziej
Odchodzę od zmysłów
Więc niech spadnie na mnie deszcz

Aj, aj, aj(x2)
Aj, aj, aj(x2)

[Pitbull]

Miliard to nowy milion
Voli to nowa wódka
Czterdzieści to nowe 30
Kochanie, jesteś gwiazdą rocka
Weteran, kochanie, wiesz
Ale konta nie mam
Naucz mnie kochanie albo lepiej
Spraw ,że oszaleję ,taak , taak
Jestem szalony kochanie, ale muszę mieć pewność ,że Twoja brzoskwinka czuje się brzoskwinką ,kochanie
Nie owijam w bawełnę, lubię kobiety sexy , z klasą i niegrzeczne
I te silne, taak, które lubią znaleźć się w środku, sprośne ooł
To co zobaczysz to nie gra, możesz zrzucić winę na mnie
Tak kochana laleczko i niech spadnie na mnie deszcz

[Marc Anthony]

Odchodzę od zmysłów
Coraz bardziej
Odchodzę od zmysłów

Aj, aj, aj(x2)
Aj, aj, aj(x2)

[Pitbull]

Miliard to nowy milion
Voli to nowa wódka

Światło jest nową większością i wiesz
Następny krok to biały dom

Nie będzie tam żadnego samochodu, żadnej tratwy
Kochanie znasz zasady, nie będą wiedzieć co posiadam ,dopóki nie przeczytają testamentu
Nie próbuję ,nie próbuję brać tego na poważnie
Próbuję stać się prawdziwym bogaczem
Ale zobacz , jesteś w tym dobra, zobacz, jesteś twarda
Kochanie, wystarczy już słów, zaczynajmy!
To co zobaczysz to nie gra, możesz zrzucić winę na mnie
Tak kochana laleczko i niech spadnie na mnie deszcz

[Marc Anthony]

Odchodzę od zmysłów
Coraz bardziej
Odchodzę od zmysłów

Aj, aj, aj
Aj, aj, aj

[Bridge]

Światowy człowiek, Marc Anthony, znasz go

Zabawiałem się z nią, ona zabawiała się ze mną
Potem, no wiesz, zabawialiśmy się we troje
Oh oh oh oh oh oh
Zabawiałem się z nią, ona zabawiała się ze mną
Potem, no wiesz, zabawialiśmy się we troje
Oh oh oh oh oh oh

[Marc Anthony]

Odchodzę od zmysłów
Coraz bardziej
Odchodzę od zmysłów

Aj, aj, aj(x2)
Aj, aj, aj(x2)

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]
:zniesmaczony:

- John C.Lilly

Brama Oświecenia

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Master Elect of Nine * 9th Degree

phpBB [video]

2:12

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Symbolika? Teksty? Lady Gaga? Rihanna? Te panie są raczej grzeczne przy tym panu/tej ekipie Sprawdźcie sobie symbolikę na tym występie :hmmm: i z ciekawości umieszczam tłumaczenie znalezione w sieci :nauka:

phpBB [video]

Cytuj:
Spójrz! Dzieci Kaina
Wszelkie stworzenie nie-gadziego rodzaju
Jest pośród nich!
Nie szczędź nikogo! Na bok odrzuć litość!
Ci co nie lękają się mego błogosławionego ostrza
Będą zbawieni!

Nie żałuj niczego!
Tyś jest człowiek
Boga już nie ma
Teraz powstań ponad słabość ciała!
Przybądź! Dołącz do arsenałów bluźnierstwa!
Podążaj za Jedynym
Który rozgromił wojujące legiony rzymskie!

Powstań! O potęgo z morza spoza wszelkich mórz
SIRIUS! DRACONIS!
Przebudź się z wiecznego snu
Dusze unicestwienia
Bezcielesne stoicie teraz przede mną
Jam jest sprzed wszystkich rzeczy!

Chtoniczni bogowie! Ci spoza gwiazd
Dowodcy gromady pożerają ciało człowieka
Niech ich oręż stopnieje niby wosk
Niech języki ich zostaną rozdarte
Niech Apophis zmieli ich kości
Niech ich prochy rozwiane zostaną naokoło!

Usłysz mnie! O szkodniku!
Jak mogłeś upaść tak nisko?
Zbawienie przez wyrzeczenie
Zakaz staje się grzechem
Ludzkości! Taka czysta...
Wykastruj swego bezpłodnego boga
Zwymiotuj bluźnierstwem
I zawsze zwyciężać będziesz

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

Awatar użytkownika

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

:stop:

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Wczoraj natrafiłem na materiał, nie wiem czyj, ale przesiąknięty "chrześcijańskim" punktem widzenia, jakieś cytowanie biblii i tak dalej, no dobra, niech sobie będzie, przymykam oko, ale gość podaje link na koniec : zbawienie.com. No to nie bardzo mi leży ten bełkot tam.
Ale...
Jest jedna sprawa, wklejam ten materiał, bo jest interesujący.
Niektóre "ujęcia" są przesadne, to znaczy - dobrane pod argument NA SIŁĘ, nie mniej, jest to bardzo, bardzo ciekawy wątek - polski rap i nowy porządek świata.

Spójrzcie sami, szukajcie dalej, ciężko mi w to uwierzyć, tym bardziej że polskiej muzyki rapowej nie ma w mainstream'ie. W USA jest za to od wielu wielu lat. U nas taki raper, to zwykły "koleżka" jakich na blokowiskach pełno, tylko że z talentem i weną twórczą i radością z zabawy słowem - inaczej, artysta.
Tam, w USA, niby tak samo - ale wybić się łatwiej, wejść w biznes łatwiej, wsiąknąć w różne struktury ciemnych bractw - łatwiej, o mainstream - łatwiej, o sponsorów a i potem o rozgłos - łatwiej i tak dalej... można by wymieniać długo.

Oto materiał :

phpBB [video]

Najbardziej ryje kask... to porównanie nowego logo HG ze znakiem z Goetii, księgi wycia, której w życiu nie chcielibyście na pewno czytać.

Co Wy na to ?

Proponuje autorowi tego filmidła poszperanie w albumach z początków naszych rodzimych raperów.
Tutaj klip z roku 2000.
Wilku bezczelnie pokazuje w nim diaboliczny znak 666 w 56 sekundzie.
No i te szatańskie przesłanie, proszę nie dajcie się zwieść ładnym słówkom, jeśli odpowiednio ułożycie głowę i zatkacie jedno ucho usłyszycie słowa szatana "zabij się" :king:
phpBB [video]

Cytuj:
Niech to dotrze, że będzie dobrze, a chwila zwątpienia w słabszego cię zamienia
Więc jebać urojenia
Działaj z przekonaniem że nic złego się nie stanie, ave na przetrwanie
na otarcie łez człowieku będzie dobrze, raczej dobrze Jest

Tym razem śmiało użyję słowa, które jak ulał pasuje do aktualnego "kotleta" w tym temacie. Paranoja. Neuroza internetowa ( neurosis paranoivirtualis jutubensae ).

Mój dziadek jak palił skręty z tytoniu tak samo układał palce ! Więc forumowicze uważajcie - jestem wnukiem Illuminatów ! O cholera sąsiad za oknem widzę dopala peta i widzę 666 w jego dłoni. Nie będę mu mówił dzieńdobry.

Nie chcę się czepiać i robić jakichkolwiek aluzji czy kpiny, ale czy na poważnie to nie wygląda już na chorobę doszukiwać się w gestach "yo-yo", które chłopaki zżynają z MTV bo są "stajlowe" są "łiked" "cool" "czaderskie" "gangsta" ? Oczywiście, że nie - oni realizują przecież plan zniszczenia ludzkości. Wieczorami spotykają się w swoich wypasionych domach w podwarszawskich grodach z panami w czarnych garniturach, którzy im przekazują wytyczne:

1. Czarnobiała szachownica na podłodzie w trzeciej minucie i dwunastej sekundzie. Ma być widoczna tylko przez pół sekundy by "teoretycy spiskowi" nie latali potem po ulicach krzycząc : "NWO w twoim ketchupie ! Wylej to ! Wylej !".
2. Jest was sześciu w zespole, teledysk trwa 3:45 ( numerologia !!!! ), więc macie tak zrobić by łącznie "rogi Lucyfera" pokazały się w teledysku 666 razy. To ważne, bo inaczej zapomnijcie o kontrakcie i Ferrari.
3. Co 11 sekund macie pokazać kobiecy biust, dupsko, lub nabłyszczone usta na zbliżeniu obiektywu "rybie oko". To ważne - bez tego pamiętajcie panowie - nie ma kasiorki i lądujecie w piachu. Kapiszi ?

Wybaczcie ale stosując odrobinę wyobraźni i dedukcji tak właśnie sobie wyobrażam wizje jakie przyświecają autorom takich filmików jak ten dwa posty wyżej. Oczywiście to tylko moja rozbrykana i błazeńska fantazja, która sparaliżowała moją twarz wiecznym uśmiechem.

Ale by dokończyć i jakiś wniosek przedstawić. Pytanie: Czy jesteś w stanie upilnować jakiej muzyki i jakich zespołów, wykonawców słucha twoje dziecko ? Jeśli ukończyło 18 lat czy masz prawo, możliwość, chęci i metody by ustrzec już dorosłego potomka przed iluminacką muzyką ? Czy ty słuchasz takiej muzyki ? Czy kupujesz płyty lub ściągasz klipy z internetu i wtedy zauważasz ich diaboliczny charakter ?

Pytań można mnożyć i są czysto retoryczne. Najważniejsze pytanie ( niezobowiązujące i zwilżone retorycznością ) : Czy dziwi cię którekolwiek z owych "mrocznych" zjawisk skoro mówisz o muzyce MAINSTREAMOWEJ, KOMERCYJNEJ, POP ? Owszem - warto zadbać by dziecku podrzucać muzykę wartościową ale to niestety wymaga czasu by poszperać w "undergroundzie" w muzyce alternatywnej lub po prostu podążać za ARTYSTAMI a nie PRODUKTAMI. Jak widać sporo ludzi traci czas na grzebanie w gównie zamiast w tym czasie poszukać muzyki.

Sam słucham od czasu do czasu jakiegoś "śmiecia" z głównego nurtu ale zauważyłem przez lata mojeje melomanii, jedną zaskakującą prawdę. Oczywiście to tylko i wyłącznie moje osobiste odczucie, nie wiem co inni sądzą, czy sądzą podobnie. Podejrzewam, że sporo osób ma podobne spostrzeżenia.

A coż to za tajemnica ? Prosta sprawa. Dawno odkryłem, że im dalej od TV i mainstreamu, kasy i gwiazdorstwa tym więcej konkretnej, wartościowej, stworzonej z sercem, pasją i energią muzyki. Brzmienie ! Melodie ! Rytmy ! Eksperymenty ! Nie szkoda czasu na pływanie w szambie z Rihanną, Gagą ( ta nawet o tym zrobiła kapitalny kawałek ), Dodą i kimkolwiek kto okupuje teraz listy przebojów radiaDET ?

Nawet nie jestem w stanie podać więcej nazwisk i nazw zespołów, na topie by dać przykłady ! Tylko dlatego, że ten świat muzyki mnie nie interesuje i nie jestem kompletnie zorientowany co teraz leci na MTV TOP100, VIVA, VH1 itp. Dd lat moje brązowe oczy nie uświadczyły bezpośredniej wizji tych stacji na dłużej niż jakieś przypadkowe sekundy. Wszystko dlatego, że i tak brakuje czasu by ekplorować wspaniały świat muzyki lokalnej, artystycznej, zaangażowanej muzycznie a nie medialnie ( massmedialnie ). Mówię o zespołach co nie kręcą teledysków za dziesiątki tysięcy złotych, setki czasem, nie rozdają autografów nastolatkom piszczącym i sikającym na sam widok idola. Mówię o wybitnych muzykach, którzy mogą siedzieć stolik obok w pubie a ty nawet nie wiesz, że to wokalista zespołu który kochasz od lat. Ten ma spokój bo robi to co kocha, cieszy się prywatnością, nie dba o oglądalność co zawsze wiąże się z kompromisami. Iluż to ukrywa się pod pseudonimami, wydając każdy utwór pod innym nickiem, nazwą ? Ile lat świat tańczył do Daft Punk a nikt nie wiedział kto to jest prze długi czas.

Na jakie to kompromisy się idzie ? Nie każdy lubi jazzowe zagrywki, rhytm and bluesowe aranże, akordy inne niż te cztery na krzyż odkryte przez Beatelsów, nie każdy lubi twostepowy rytm, funkygroove czy frażolety na przesterach i flangerach. Dlatego właśnie muzyka mainstreamowa robi syntetyczną karykaturę wszystkich muzycznych sztuczek tworząc jakby statystycznie uśrednioną muzykę w której nie ma nic poza standardami z palety wyinżynierowanych zagrywek rodem z fabryki produkującej gadżety. Dodam, że gadżety tak zaprojektowane by pijany farmer z Minnesoty czy bezzębny "fenol" spod byłego GS'u umiał go obsłużyć. Stare dobre Tanananana, ajlovju bejbe, taczmi bejbe, shalalalala, jea cała sala śpiewa, kocham was ! uuuuuuuu ! łał ! W tym momencie pirotechniczne fontanny iskier wystrzeliwują z czarnobiałej w szachownicę sceny, reflektory tworzą trójkątką strukturę z apeksem na gwieździe, laser rysuje symbole nad jej głową a publiczność szaleje napędzana takimi samymi energiami jak na meczu, paradzie komunistów, masowej pielgrzymce do Jeleniej Góry czy manifie OWS.

Show, w którym nie trzeba brać udziału. Myśleć o dzieciach.

Zamknę te smutne myśli. Nie mam nic do tematu, uważam, że warto ustrzec swoje dzieci ( jedyny sens tego tematu dla mnie ) przed co tu dużo mówić - ścierwem. Zadbać o edukację muzyczną. Ja miałem szczęście mieć brata i ojca melomanów i podrzucali mi co raz płyty z muzyką, którą mało kto dziś kojarzy nawet z tamtych czasów. Kto słuchał w latach 90-tych Double Fantasy, Roberta Schroedera, It bites, N-Factor, Eat Static czy 6th sence approach ? Gabriel Le Mar, Saafi Brothers, Biosphere, Francis Dunnery, Pat Metheny, Stock Pigs czy Nine Inch Nails. Na pewno znacie sporo z tych nazw. Jak słuchasz elektroniki-trance i nie słyszałeś kilku z nich - ominąłeś perły. Takie rzeczy mi "stary" i "brejdak" podrzucali bym nie słuchał La Bouche, Bon Jovi i DJ Quicksilvera. Nie chwalę się i nie żalę. To wyraz mojej wdzięczności dla rodziców i rodziny gdyż może i podświadomie ale utrzymali małolata zdala od szajsu. MTV oglądałem ale na początku, w soboty w nocy ( Chillout Zone ) i to wszystko. Przed 2000 MTV umarło i stało się automatem sprzedającym mp3 na komórki. Stacja z ringtones'ami - nic więcej.

Zwyczajnie muzyka mainstreamowa jest ch**owa. No wybaczcie, ale te sam brzmienia na krzyż, jeden utwór w drugi przechodzi na dyskotece niezauważony, a kolejna wokalistka nazwana w teleexpressie "nową nadzieją polskiego soulu" śpiewa i jęczy tak samo jak jej trzydzieści siedem poprzednich "nadziei" ( i jak przy "nadziei" :lol: ). Dlatego temat niech pozostanie by przynajmniej wyłowić szajs pełen wulgarności, zabawy w symbolikę, ostentacyjne promowanie konsumpcyjnych zachowań i trywialności relacji międzyludzkich. Ale na tego nieznanego Boga nie doszukujmy się paranoicznie tego w puszkach sardynek. To już zaczyna momentami przypominać kawał o Zamachowskim. Znacie pewnie ?

Poniżej przykład co mam na myśli mówiąc muzyka banalna, nudna, mainstreamowa i ch***wa. Szkoda, że tak mało ludzi zdaje sobie sprawę, że poza tym światem istnieje cały kosmos muzyki, której nawet nie uszczknąłem sam w jednym procencie. To już mogłem ( lub ktoś inny ) zamieszczać wcześniej. Ale przypomnę, bo dobrze oddaje sens. I także podpowiada by czasem wyłączyć to TV gdyż tam ( co już zostało nie raz powiedziane ) tak mało uświadczysz tego co ja znajduję w temacie CO CI W DUSZY GRA. Za ten właśnie temat jestem bardzo wdzięczny forumowiczom. Muzyka jest moim życiem i nawet nie wiecie ile tutaj od was usłyszałem fanatstycznych kawałków, za którymi poszedłem i odkryłem mnóstwo cudownej muzyki. Dziewczyny na tym forum w tej kwestii spisują się na 6+ :zakochany:

I wybaczcie jak znowu komuś "pojechałem" - nie o to mi chodziło. Tylko podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami i monstrualnym ego, w które nie wciągam nikogo Mruga ! Temat akceptuję, rozumiem ale proszę nie wpadajmy w neurosis paranoivirtualis jutubensae Mruga

phpBB [video]

PS The Lantian. Wybacz, że może trochę mogłeś dostać rykoszetem, ale "czepiłem" się autora filmu nie faktu, że zamieściłeś film. Dałeś tylko okazję do rozwinięcia tej wypowiedzi gdyż i tak czytając wcześniej ten temat miałem te same refleksje i napisałbym wcześniej to samo.

Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do kolegi wyzej, widze, ze jestes tutaj na forum od niedawna, do nawet nie miesiac, bijesz posty, jak kiedys ja jak gralem w ''Snake'' na poczciwej ''3310'', dolaczajac do spolecznosci tego forum, nie zauwazyles, ze nawet taka osoba jak Alex Jones walczy z illuminatami (tutaj z politykami) przyklad ''Groove Islands'', ktorzy ukazuja sie w taki sposob, abysmy nie zrozumieli ich przekazu, ale nasladowali przykadem jest Lady Gaga, moja kolezanka nawet sie ubiera jak ona, na Fb ma okolo 100 zdjec uznajac sie za projektantke mody nasladujac wymieniana osobe, nasladuje gesty np. piorun przez twarz, nie bede umieszal jej fotek, bo prawdopodobnie mialbym lipe, ale mozesz jesli chce wierzyc mi na slowo. Po przeczytaniu twojego postu odnioslem wrazenie, ze to co maja illuminaci nam do przekazania, podchodzisz z dystansem do tego co jest napisane w tym temacie. Nie da sie ograniczyc tak NWO, aby nie miec z nim nic wspolnego, jestem obywatelem polski, a Polska nalezy do UE czyli jestem czescia NWO, ty ROWNIEZ, bierzemy w tym udzial, bo ktos ma jakis cel, poprzez muzyke, moga trafic do kazdego, dam reke uciac, a nawet lokiec, ze nie znasz osoby, ktora nie slucha muzyki, nie wazne jakiego gatunku. Przekaz w teledyskach ma ogromne znaczenie, nasz mozg jest jak twardy dysk komputera, nawet jezeli usuniesz plik, on gdzies zostaje, nie przez przypadek, jak masz jakis konflikt z prawem dotyczacy nie legalnego oprogramowania, policja cofnie dane z twoich dyskow twardych i dowiedzie, ze mieli racje, tak samo z mozgiem przykladem tego sa sny. Ostatnio bylem z mama w Biedronce i wykladalismy towar na tasme, przede mna stala pani, ktora rowniez wykonywala ta czynnosc. Wylozyla napoje ja tylko nieswiadomie spojzalem na ow napoj bylo napisane ''Ice Tea'', nie przywiazuja temu uwagi, dwa dni pozniej mi sie przysnilo ''zmielone'' z roznymi snami, ja rano sie budze jakbym mial deja vu, przypomnialem sobie gdzie to widzialem, mimo tego, ze operacja byla przeprowadzona calkowicie nieswiadomie. Sorry, ale gledzisz jak moi rodzice, nadal nie wierza jak im mowie, ze jestesmy kontrolowani, nasze mozgi sa prane przez telewizje, mowi sie, ze telewizja to czwarta nie zalezna wladza, jaka nie zalezna jak jest wszystko zaplanowane z gory co maja emitowac i jak co maja ukazac, moga zrobic, ze sie polaczesz, a moga zrobic, ze bedziesz sie smial. Muzyka ma przekaz wiekszy niz ogromny, jak wspomnialem mlodziez nie wyobraza sobie, zycia bez muzyki, moga stosowac rozne przydzwieki, ktore moga wplywac nie korzystnie na nasz mozg, ktorych nawet nie uslyszymy. Szkoda, bo ludzie sa konserwatywni, maja tak sprane mozgi, ze jak uslysza cos co wydaje sie im nie mozliwe robia tani wjazd na chate bezdomnemu, bo nie chca uwiezyc, miedzyinnymi dzieki temu forum DAVIDICKE.PL/FORUM, takiej osobie jak REDMULUC, moge sie rozpisac, i omowic temat na taki sposob, o jakim nie dowiesz sie z telewizji. Nie przez przypadek te forum jest atakowane przez hakerow, czy zaatakowaliby jakies bezsensowne forum o grach na pegasusa?, tutaj jest prawda, chociaz sie z wieloma kwestiami nie zgadzam, poniewaz jestem katolikiem, a bym sfiksowal jakbym w nic nie wierzyl, np. nie chce medytowac, bo jak otworze czakre i nie zamke to skoncze w kaftanie bezpieczenstwa w najblizszym psychiatryku. Tak wiec kolego, wiem, ze na tym forum nie latwo o klotnie, ale nie moge omijac czegos co mojej osoby dotyczy, walcze o swoje i twoje dobro, moze jest to ''walka z wiatrakami'', ale moze kiedys przyniesie to ogromny skutek, co bedzie przyczyna rewolucji serc i wypranych mozgow ludzi. Tak wiec konczac ta wypowiedz ''Czolem ROBOTY''

Ależ ja nie zaprzeczam jakoby muzyka dziś była nafaszerowana symboliką i przekazami ! Nie zaprzeczam. Zwyczajnie stwierdziłem, że po prostu nie warto takiej muzyki właśnie z tych powodów słuchać. Jak masz wpływ na to co słuchają twoje dzieci, jak możesz zadbać o ich "płytotekę" - zrób to po prostu kierując dzieci w stronę właściwej.

Nie uważam natomiast iż cokolwiek można zrobić w sensie zabronienia, zwalczania czy nawet niszczenia sklepów, stacji telewizyjnych czy wytwórni płyt. Wiadomo - absurd i nie tędy droga. Owszem informować kogo można, ale...

I właśnie to ale. Tylko jakimi metodami, w jakim kontekście i jakimi argumentami / przykładami. Koszulka z piramidą i wszystkowidzącym okiem na słitaśnej fotce nie znaczy nic - sam mam taką, dostałem w prezencie dla jaj. Mam kubek z wielką sfastyką w łapskach wrony, czy to czyni mnie hitlerowcem ? Owszem zgodzę się, że w szczególnie nastawionym na show, blichtr, chic i pozowanie środowisku hiphopowym znajdą się "madafaka" co chcą być bardziej czarni i amerykańscy niż chłopaki z Bronxu czy South Central ale czy ich działalność jest nastawiona na kasę i popularność czy na realizować agendę Illuminati ?

Kto każe słuchać takiej muzyki i oglądać takie teledyski ? Gdy jeszcze "ryją" psychę i miażdżą dusze ? Nie chcesz się poparzyć nie wsadzaj ręki w ogień. Proste. Ważne by każdy wiedział, przeciwdziałał w takim zakresie jak tylko jest mu to dane. Ciekaw jestem czy ktoś ma pomysły jak przeciwdziałać takim zjawiskom na skalę społeczną, masową ? Ja wiem, robić swoją muzykę, promować tą którą się uważa, rozmawiać, dyskutować, zainteresować. Ale przed zakupem Jay Z czy 50 centa nie powstrzymasz setek milionów ludzi tylko o tym mówiąc w bardzo wąskim gronie. Właściwie to samo się tyczy wszelkich działań, które nazywa się "walką z NWO".

Ja nie walczę z NWO, bo walka go napędza - to jego motor. Szukam alternatyw, sprawdzam, wdrażam, praktykuję. Nie lepiej budować swoje wolne życie niż tracić je na walkę z kimś kto tylko na to czeka ? Jak widzę szachownicę, symbole, gesty - już wiem - są uświadomione i tracą moc w stopniu znacznym. Na szczęście moi ulubieni wykonawcy nie pokazują złota, dup, bryk i gestów "szatana" jakiś dwuznacznych kółek, szóstek na tle piramid i płonących krzyży. A jeśli to robią to właśnie w kontekście naświetlania tego z innej strony.

Np. Ministry - NWO

phpBB [video]

Czy to ich czyni iluminatami ? Nie. Czy Lady Faga czy inna zgaga doi fanów nie tylko z kasy - nic nie mogę na to poradzić poza zapewnieniem by w moim otoczeniu jej atrakcyjne ciało się nie pokazywało.

Na forum jestem ponad rok ( wróciłem po wyrejestrowaniu się spod innego nicka ). Nabijam posty bo zależy mi na najwyższym masońskim stopniu, uwielbiam pięcioramienne gwiazdki i to łechcze moje męskie ego. A na poważnie jeszcze tylko miesiąc pracuję gdzie pracuję, a że pracę wykonuję w domu i praca polega na siedzeniu przy komputerze raz rano, raz po południu, raz w nocy i nie mogę za bardzo się od niego oddalać - dlatego nabiłem w niecały miesiąc więcej postów niż przez pół roku w poprzednim wcieleniu. Niebawem moja obecność na forum będzie mocno ograniczona ( zmieniam pracę ). Coraz częściej biorę na poważnie możliwość odłączenia się od neta gdyż widzę bywa toksyczny wielokierunkowo. Szczególnie gdy mowa o paranoi, która w sieci jest chyba częścią software'u. Niestety ale takie czasem można odnieść wrażenie.

Także luz. Temat jest spoko, ale już przy innej okazji mówiłem - bądźmy nieskazitelni i skuteczni. Jeśli mamy wychodzić do ludzi z materiałami, dowodami, rewelacjami to niech to będą "asy" a nie "walety" czy para dwójek. A jakieś widełki na zdjęciu kolesia, który pewnie leci na kasę i robi to co cała reszta w MTV - jego sprawa, i problem tych co słuchają takich kolesi. A jak faktycznie za nim stoi konkretna grupa promotorów z kasą i demonami - wracam do punktuy wyjścia - nie słucham, wyłączam telewizor...

Pozdrawiam. Ex Stalker.

Witam. Kolejny teledysk nawiązujący do kultu illuminatów. The Game - Martians vs. Gobblins
phpBB [video]

Kilka zdjęć...

Obrazek

Okładka najnowszego albumu:
Obrazek

I wersja deluxe tego albumu:
Obrazek

Szkoda, że kolejny dobry artysta musiał się sprzedać.

Widzę że temacik się rozwinął! Świetnie coś ode mnie:
phpBB [video]

Ten teledysk jest jeszcze łagodny (zobaczcie sobie Sweet dreams, cover). Nie wiem co o nim myśleć, widać że on jest w to upaprany na całej linii i się z tym nie kryje, ale czy on też może było ofiarą MK-Ultra?
Dołączam się do prośby przetłumaczenia filmików o mk-ultra (zwłaszcza tego z Michaelem Jacksonem).
Jeszcze jedno, jakiś czas temu moja siostra oglądała Disney Channel weszłam do pokoju, i patrze (nie znalazłam tego po polsku, ale zwiastun taki sam):
phpBB [video]

Widzieliście? Nie? To odtwórzcie jeszcze raz i zatrzymajcie w 41 sekundzie!
To jest chore! Pentagram!

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Cyatat z końca utworu:
"The crisis is a crisis in consciousness, a crisis that cannot anymore accept the old norms, the old patterns, the ancient traditions.

And considering what the world is now with all their misery conflict, destructive brutality, aggression, and so on, man is still as he was: is still brutal, violent, aggressive, acquisitive, competitive, and he has built a society along these lines"
- Jiddu Krishnamurti

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Bunt młodych - Polska 2012

phpBB [video]

phpBB [video]

może mi ktoś wytłumaczyć co to za symbol przy frazie NEVER SAY DIE? czy to zwyczajnie "zmodyfikowana" gwiazda dawida, bo na to mi wygląda

za monitorem polskim http://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/09/partia-zdrowia-koniecznoscia-w-polsce/#comment-81264

Cytuj:
Malwinaaa9 Marzec 2012 o 6:02 pm

Media.
Teledysk Rihanny.
http://www.youtube.com/watch?v=EvulQKVHoGc
W tym teledysku znajdziesz: parę razy pentagram, liczbę 13, piramidę, motyw jednego oka, odwrócone krzyże, napis hell i end, swastykę, czaszkę z rogami, gwiazdę Dawida, czaszki i kości, krew, czerwony krąg i UWAGA najmocniejsze: przez dosłownie sekundę (ciężko nawet było zrobić stop) pojawiło się parę szóstek (666) a potem też w sekundę wszystkie zamieniły się w odwrócone krzyże.Ja się pytam w jakim celu jest w tym teledysku tyle satanistycznych symboli???

Odpowiedz

Marlon Kozaky9 Marzec 2012 o 6:53 pm

Jeszcze nie dodałaś masońskiej szachownicy (1:39), Saturna (1:03), błyskawicy przypominającej logo SS i logo związanego z Lady Gagą (0:45), tego że czas na kamerze to same 6 (1:14), tego że Guetta ma na słuchawkach też 6 (logo?) (1:08)…

I jeszcze polecam zobaczyć co w 1:52-1:53 jest podpisane jako SEXY : )

2:08 – niezły hardkor…

No ale w końcu ludzie uświadomieni nie są targetem tej muzyki, a plebs łyknie wszystko bez masła i jeszcze będzie zadowolony że kupując jej (i reszty “gwiazd”) płytkę dziecku pod choinkę jest cool i trendy…

phpBB [video]

Awatar użytkownika

dodam jeszcze gości wywijających salto do tyłu, kształt jaki zarysowywują nogi (stopy) i świetlisty ślad jaki pozostawiają przypomina 6 a za każdym razem wywijają trzy razy :)
pzdr

No i dlatego cieszę się że słucham Metalu przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać po muzie, tekstach i po szczególności teledyskach. Metale szczególnie ci z gatunków black/death nie ukrywają symboliki satanistycznych, i pod tym względem są na wskroś uczciwi.
A te gwiazdeczki- pizdeczki Rhianna Beyonce czy Gaga produkty iluminackiej propagandy. Czyli ładnie opakowany cukierek słodki w smaku z cyjankiem w składzie. Większość lubi cukierki a nie każdy patrzy na skład. I tu jest udany przekręt kretynów iluminatów i ich mocodawców z innego świata. Bo większość ludzi na to się nabiera.
Nie wiem jak reszcie ludzi słuchających tej muzyczki, ale mi po przesłuchaniu choć by jednego teledysku tych gwiazdeczek to ich muzyka mi się telepie w głowie jak natrętna mucha, chociaż tego bardzo nie chce. Z utworami metalowymi tak mi się nie zdarza, ta muza musi naprawdę mi wpaść w ucho żeby coś się takiego działo. A tu z tym popem za każdym razem tak jest.

Tekst jest tak ewidentny, że mnie aż zszokowało :shock: . I to Sting - ten kreujący się na głęboko uduchowionego...
Toż to Projektem Monarch i Illuminatami na kilometr wali.

Cytuj:

The Police - "Wrapped Around Your Finger" /Owinięty wokół Twojego palca/

Uważasz mnie za uczniaka
Znalazłem się między młotem i kowadłem
Zahipnotyzowany przez ciebie gdybym się ociągał
Ze wzrokiem utkwionym w pierścień na twym palcu
Przyszedłem do ciebie szukając wiedzy
Tego czego nie nauczyliby mnie w szkołach
Lecz już rozumiem, że twoje przeznaczenie
Zamieniłaś na lśniący pasek złota

Owiniesz mnie sobie wokół palca

Mefistofeles to nie twoje imię
Lecz wiem, że potrafisz mu dorównać
Uważnie będę słuchał twych nauk
Zobaczysz, że wkrótce przyniosą owoce

Owiniesz mnie sobie wokół palca

Mam dwa wyjścia, jedno gorsze od drugiego
Chyba przepadnę bez wieści i już mnie nie odnajdziesz
Zamienię twą twarz w alabaster
I zrozumiesz, że twój sługa stał się twym panem

I ja owinę sobie ciebie wokół palca ...

Tłumaczenie ze strony http://www.tekstowo.pl

Tutaj oryginalny tekst:

Cytuj:
"Wrapped around you finger"

You consider me the young apprentice
Caught between the Scylla and Charybdis
Hypnotized by you if I should linger
Staring at the ring around your finger

I have only come here seeking knowledge
Things they would not teach me of in college
I can see that destiny you sold
Turned into a shining band of gold

I'll be wrapped around your finger

Mephistopheles is not your name
I know what you're up to just the same
I will listen hard to your 'tuition
You will see it come to it's fruition

Devil and the deep blue sea behind me
Vanish in the air you'll never find me
I will turn your flesh to alabaster
Then you'll find your servant is your master

Dodam że utwór jest chętnie coverowany, chociażby wersja Tori Amos

Ten tekst mówi o tym, że sługa przerósł pana.

Nie koniecznie musi to być w "tym złym" znaczeniu. Przecież zarówno jasna jak i ciemna strona podąża ku oświeceniu, jednak ta ciemna strona wykorzystuje wiedzę po to by być na szczycie, chcą ją mieć wyłącznie dla siebie, dla zysku, władzy, co dowodzi że w ogóle nie rozumieją na czym to tak naprawdę polega. Inni ją chcą powszechnie dla wszystkich dla szerzenia pokoju, równości, jedności. Każdy system oparty na niewolnictwie i wyzysku kiedyś upada, to najlepszy dowód czym naprawdę jest ta wiedza. Pytanie po której stronie staje dana osoba.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

ja lubie tą pisenkę - można wyjść na ulicę i Her Donaldowi zaśpiewać ją w twarz. Nawet na teledysku można go rozpoznać.
http://www.youtube.com/watch?v=j6B5znzkAPo&ob=av2e

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/

Sting - "Wrapped around your finger" cd.

Cytuj:
The Police - "Wrapped around your finger"

Cytuj:
(...)Zahipnotyzowany przez ciebie gdybym się ociągał
Ze wzrokiem utkwionym w pierścień na twym palcu(...)

(...)Hypnotized by you if I should linger
Staring at the ring around your finger(...)

ok 3:26 Arizona Wilder dokładnie wspomina pierścień, który był narzędziem pomocniczym w programowaniu umysłów, w tym wypadku programowaniu dzieci na bezwzględnych zabójców. Ale tak samo urabiano niewolników seksualnych, czy gwiazdy show biznesu.

phpBB [video]

W show biznesie nie ma przypadków, sławy i wsparcia mediów nie osiąga się na "ładne oczy".

Tak odbywa sie programowanie mlodego pokolenia lucyferianizmem po rosyjsku.
Rosjanie rowniez maja swoja Lady Gagę.
Anna Pletniewa z grupy Wintaż (Vintage) razem z Aleksiejem Romanowem.
Tylko Anna jest jakby mniej obrzydliwie lucyferianska, nawet slowiansko smaczniuchna.
http://en.wikipedia.org/wiki/Vintage_(band)

phpBB [video]

Tutaj mam nieodparte wrazenie (akordy muzyczne, kompozycja, produkcja video, choreografia), ze za produkcja ww. stoi ta sama osoba/grupa osob od Alejandro LG

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

2:04 2:44 2:55

Widać tatuaż, który jest specjalnie prezentowany.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]