Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 20:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Wiadomo ze sa rave'y a rave'y ;)

Anglia 91 Acid House
phpBB [video]

Scooter na zywo 97 Happy hardcore
phpBB [video]

Grecja Samothraki 2001 Wówczas był to jeden z największych festiwali psytrance
phpBB [video]

Peace Love Unity Respect

- John C.Lilly

Brama Oświecenia

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 gru 2010, 11:12 
VIP Member
Awatar

Winter mówi, że zabawy rave są dobre dla dzieci, bo podczas takiej zabawy wchodzą w stan błogości, który ich "ufraktalnia"(w skrócie). :? :drugged:
Z wypowiedzi niektórych użytkowników forum, którzy twierdzą iż mózg należy wyłączyć, może wynikać ta sama teza, iż dobrze na takie dyskoteki wysyłać swoje dzieci. :oops: :o :shock:

Suchy pisze:
Akurat niedawno czytałem artykuł o Ricku Clay, który zamieściłem z resztą ma forum. http://davidicke.pl/forum/zion-olimpiada-2012-rick-clay-r-i-p-t5122.html#p66212 Fragment wypowiedzi Ricka dotyczy właśnie rave party;
Cytuj:
(...) Więc miejsce olimpiady bach! Dokładnie na krzyżówce tych linii czyli coś co ma połączenie z siecią energii ziemi, inaczej krwią życia ziemi, nazywaj to jak chcesz. Interesujące jest rozpoczęcie pracy nad budową miejsca olimpiady. Dostałem tę wiadomość od kogoś na forum. Zorganizowano tam wielkie rave party.
Bez wątpienia było tam sporo narkotyków sponsorowanych przez rząd i sporo energii zostało uwolnione. Patrząc na te linie energii i ludzi tam się bawiących, pomyśl gdzie idzie ta energia? Najprawdopodobniej karmi w ten sposób system. Np. UFO, dużą część lokalizacji można przypisać Lay Lines. Oczywiście UFO nie musi być czymś co pasuje do naszej rzeczywistości 3D, może to być coś z innego wymiaru (...)
Dla tych, którzy nie wiedzą co to rave ;)

http://www.youtube.com/watch?v=zwwH-K59S1A&feature=player_embedded

Pokój.

Całe wschodnie wybrzeże Włoch leży na jednej z lini ley. Całe wybrzeże bawi się w sezonie co noc. Z lotu ptaka tak wygląda Rimini. Całe wybrzeże tak wygląda. Klub na klubie dyskoteka na dyskotece :)
Nie widzę w tym nic złego. W końcu to energia ,a nie jej brak.

Obrazek
Energia jest wyczuwalna w powietrzu. Na dowód mam zdjęcia. Nie jest to piasek na obiektywie:
Obrazek
Obrazek
Zdjęcie jak wchodziłem do samolotu. Już na płycie lotniska wyczułem energię i postanowiłem zrobić zdjęcie ,żeby przekonać się czy wyjdą na nim jej cząsteczki.
Obrazek

Nawiasem mówiąc ,w tym roku ,może skusze się na nasz polski Sunrise:
http://www.youtube.com/watch?v=gUhXiQUZL7g

Edit:

KE4100000 pisze:
Ja chciałem napisać odnośnie wspomnianych tutaj 'ciemniejszych' aspektów takowych imprez. Myślę, że każdy z nas ma w sobie mroczniejszą stronę osobowości. Im bardziej jesteśmy w stanie integrować ze świadomością treści naszej nieświadomości, tym pełniejszymi i bardziej zharmonizowanymi stajemy się ludźmi. Bywam czasem również i na takich imprezach - pozwoliło mi to na znaczne posunięcie do przodu integracji jungowskiego cienia. W tym największym zamęcie - przy schranzowych uderzeniach czy wibracjach dark-psy - łatwiej odczuć, że nie ma żadnego 'my i oni', że ciemność jest tylko brakiem światła. Mroczna muzyka też ma swój flow. :tak:

Jasne ,że tak.
Takie psycho mi się podoba:
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]