Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 22:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
Grand Elect Mason * 14th Degree

rzadko się zdarza taki "przypadek"
polecam gorąco :ninja:

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/76583/Big_Awesome_Face_in_the_Clouds_New_Brunswick/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 sie 2011, 22:10 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

eee.... dosc dobrze zrobione , moze w corelu abo cus kolo tego ...

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Przypadek. Pojawiły się pewne kontury, które mózg jest w stanie dopasować do już zapamiętanych obrazów, ot cały duch . :język:

aaa, faktycznie
wszystko jest takim przypadkiem, bo cokolwiek odbieramy to
Cytuj:
pewne kontury, które mózg jest w stanie dopasować do już zapamiętanych obrazów
:king:

ale fajna iluzja z tego wyszła...

Tutaj są pewne kontury na powierzchni 1/3 stanu Pensylwania:
Obrazek

Obrazek

...terytorium należącego niegdyś do Indian Cherokee.

Te dzikusy twierdzą że ten ptaszek to wcielony anioł z rodziny AKU, mają też ciekawą przepowiednię dotyczącą czasów gdy reszta ptasiej rodzinki na czele z Quetzlcoatl'em powróci - kiedy owy przypadkowy ptaszek pożywi się wężem, do czego potrzebne jest odwrócenie biegu rzeki:

Obrazek

http://206.192.23.201/dan/connectivity/phibiz/eaglemorph/eagle.html

pozdrawiam

Duch? Nie wiem czy ty tak na serio, jesli tak, to ogarnij sie troche ^^

PabloM pisze:
Duch? Nie wiem czy ty tak na serio, jesli tak, to ogarnij sie troche ^^

Tak, tak, my się z kolegą zaraz szybko ogarniemy i juz nie będziemy pisać głupot, przecież nie ma żadnych duchów, to był jakiś niedorzeczny pomysł.
A już miesznie jakichśtam Indian jest zupełnie nie na miejscu.
Dziękujemy za naprowadzenie na właściwe tory, teraz widzimy jasno błąd w rozumowaniu.

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

radoslaw pisze:
Tak, tak, my się z kolegą zaraz szybko ogarniemy i juz nie będziemy pisać głupot, przecież nie ma żadnych duchów, to był jakiś niedorzeczny pomysł.
A już miesznie jakichśtam Indian jest zupełnie nie na miejscu.
Dziękujemy za naprowadzenie na właściwe tory, teraz widzimy jasno błąd w rozumowaniu.
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Ja nie mowie ze nie ma duchow, wrecz przeciwnie, jestem pewien ze sa, sam widzialem. Chodzi mi o to ze takie cos uznawanie za ducha, jest glupota, widzisz co chcesz widziec, ja moge patrzec w chmury i widziec tam wszystko, nawet penisa, mam uwiezyc ze tam sie manpifestowal duch-penis?

W tej kwestii nie roznisz sie niczym od fanatykow co widza jezusa czy matke boska na patelni algo na kanapce.

Pomysl logicznie, w swiecie wszystk ma tyle roznych form, ze musi sie kiedys trafic takie cos ze bedzie podobne do tego co juz znamy, na kazdym drzewie jakas "twarz" znajdziesz. Wiec mowiac ogarnij sie chodzi mi tylko o ten watek, bo przeciez cie nie znam.

Zgadzam się z Pablo.
Móżg działa na podstawie programu - zeskanuj, zbierz dane o obserwowanym obiekcie, porównaj z danymi w bazie damych i wystaw ocenę, czyli nazwij.
Ja tez widziałam matkę boską nadrzewną z dzieciątkiem jezus na drzewie jak nazwa wskazuje ściachanym do zbierania żywicy. Nawet moja cała rodzina też zobaczyła to w niemal tym samym momencie, bez sugestii.
Sama się też złapałam na tym, leżąc na plaży leniwie i nie majac dla umysłu żadnego zajęcia, że przyglądam się ludziom a myśli "same" układały mi się mniej więcej tak - o jaka podobna ta dziewczyna do Kasi, a tamta do babci Hani, a ten gość ma sylwetkę jak mój mąż, a ten gruby, a tamta chuda, a ten do nikogo nie podobny...
No cóż, taka funkcja mózgu (między innymi), ważne tylko, by te oceny nie były priorytetowe przy wyborach i decyzjach podejmowanych przez nas.

Anetka - to co piszesz to jakaś część prawdy jest (o dekodowaniu sygnałów przez mózg )
ale maniferstacje Ducha różną postać mieć mogą, różne istoty wyspecjalizowane w śnieniu tricki mogą "emitować"

radosław podlinkował w teacie o odkryciach rosyjskich naukowców dot. DNA fajne podusmowanie poczynione przez kolegę East na forum ŚG, gdzie pisze między innymi:
Cytuj:
Nauka sugeruje, że duchowe przeżycie otwiera nasz mózg, z którym jest związana nasza świadomość, na szerszy zakres informacji. Ta informacja jest prawdziwa, ale nie zawsze jest otrzymywana, przy czym nie chodzi tu o „informację" w formie przekazu, który tworzymy mówiąc, pisząc lub robiąc coś innego. Pod pojęciem informacji rozumie się tu to co zgodnie z odkryciami naukowców stanowi podstawę wszystkiego we wszechświecie.

Informacja jest czymś fundamentalnym we wszechświecie. Według najnowszych koncepcji wszechświat nie składa się z materii i przestrzeni, ale z energii i informacji. Energia istnieje w formie wzorów fal i ich propagacji w kwantowej próżni, która wypełnia kosmos. Przejawiająca się w różnych formach energia to „hardware" wszechświata, a informacja to „software". Wszechświat nie jest zbiorem bitów bezwładnej materii bezładnie poruszającej się w pustym kosmosie, ale dynamiczną i spójną całością. W tym miejscu odsyłam do kolejnego posta, w którym postaram się tę koncepcję spiąć z MWS Milo Wolfa i badaniami Sturata Hameroffa.

polecam lekturę całego topiku;
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,841.0.html
cały czas mam gdzieś mocno zapisaną wiarę, że zmierzamy do poznania zasad obsługi systemu Hardware/Software
i te naturalne rodzynki jak przedstwione w niniejszym temacie filmiki i zdjęcia są takim maciupeńkim testem na naszą elastyczność w percepcji oraz .... nasze poczucie humoru :D
otwórzmy się na szerszy zakres informacji :hejka:

Pozwolę tutaj sobie na zauważenie prostej, a zarazem złożonej natury bezkresu kreacji wiecznego dziecka, będącej niczym innym, jak kombinacją energii subtelnych, określanych tu duchowymi. Bez względu na częstotliwość, jest ona dostrzegalna, jako obraz statyczny, ruchomy oraz pojawiający i znikający, a także zmiennokształtny. Statyczność jest nieco myląca, ona już statycznością nie jest, gdy mamy do czynienia ze zmianą częstotliwości i percepcji w przypadku obserwowanego obiektu. Blok skalny, istota mglista, czy monolit kwiatowy oraz widoczne wyżej wzory, składają się wszystkie na bezkresną kreację, będącą w ciągłym ruchu. Tutaj narząd mózg i jego "fałszowanie" odbioru rzeczywistości z uwagi na zubożenia perceptualne w związku z ingerencją z zewnątrz, są przyczyną powstawania zbędnych różnic w interpretacji. Sednem jest spojrzeć na dane zjawisko bez udziału umysłu, za to przy udziale poszczególnych pęków czakr. Mogę potwierdzić zdolność określonych obszarów zbiorowej świadomości danej wspólnoty istot, czy jednej istoty, do pozostawiania rozmaitej natury aktywnych śladów, tworzonych przez nie w polu kontinuum czasoprzestrzennego kuli, które następnie zostają "wklejone" w materię "stałą" tej częstotliwości trzeciego wymiaru. Każda ze znanych tu i nieznanych istot żywiołowych i innych może przybrać "osobliwy" wygląd za sprawą oddziaływania danej świadomości zbiorowej lub pojedyńczej.

Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, 10:47 przez Uzuli, łącznie zmieniany 1 raz

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Uzuli pisze:
Sednem jest spojrzeć na dane zjawisko bez udziału umysłu, za to przy udziale poszczególnych pęków czakr. .

... bez udziału umysłu, to rozumiem, ale, jak spojrzec używajac pęków czakr..? :bezradny:

Morgano, każdy z pęków czakr posiada określone właściwości perceptualne i odczuciowe. Jeśli istota jest wypełniona czymś takim jak spokój, radość, entuzjazm, pragnienie eksploracji/poznawania, ta istota ma duże szanse na nagłe/spontaniczne zmiany percepcji, co jest wspierane przez dany stosunek tej istoty do postrzeganego obiektu. Przykładowo, jeśli dana istota odnajdzie wspólne powiązanie energetyczne o naturze subtelnej z danym obiektem obserwowanym, wówczas przy pomocy przypuśćmy ciała zielonego pęku czakry serca, dostrzeże ona coś więcej niż statyczność. Dostrzeże zmiennobarwność, zmiennokształtność, poczuje "w sercu" typ energii danej świadomości, zawierającej się w określonym obiekcie, będącej ów obiektem. Tutaj już umysł może "udać się na urlop wypoczynkowy". Perceptualizm poszczególnych ciał zostanie opisany w oddzielnej treści.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Widzę takie twarze na kafelkach w domu mojej mamy. Dom jest stary, ale to nie duchy.

...the colours in my head?"

http://shortsbay.com/film/skhizein

coś dla miłośników Castanedy - toltecki Orzeł :)

Obrazek
http://dailypicksandflicks.com/2011/10/07/eagle-cloud-by-ally-mcgurk-photo/
http://nowaatlantyda.com/2011/10/08/widzialem-orla-cien/

konserwa pisze:

:ninja:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Te chmury twarz i orzeł to nic takiego.Tylko wyglądają na twarz i orła .A czy wierze w duchy,byty .Pewnie że tak:tak:.Chyba każdy z Was przeżył .Np jak moja ciotka zmarł w wigilie .To spadła nam w domu choinka.O dziwo żadna,bombka się nie zbiła a choinka spadła tak że powinny się zbić.Potem nie pamiętam dokładnie ile czasu minęło .Dostaliśmy telefon że ciotka zmarła.

A drugie zdarzenie to jak mi babcia umarła .Byliśmy u niej w domu cała rodzina .I ktoś dzwonkiem dzwonił.Pierwsza myśl to się wystraszyłem.Ale potem coś poczułem że babcia się z nami pożegnała .

Każdy Orzeł lata w tym samym świecie, w naszym powietrzu, którym oddychasz.
On ponad chmurami, czasem w chmurach.Lot orła w chmurach właśnie podziwiasz.

JARMI84 pisze:
Te chmury twarz i orzeł to nic takiego. Tylko wyglądają na twarz i orła

jak codziennie rano się golę to sobie mówię:
"Ta twarz i ten człowiek to nic takiego. Tylko wyglądają na moją twarz i na mnie"

jak chmura - to iluzja
jak lustro - to "rzeczywistość"?

nasze ego lubi być "realne" :D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

Tylko proszę nie róbcie że mnie jakiegoś egoisty ok :tak: Krótko i na tema jeśli czegoś nie widać nie oznacza że tego nie ma :tak:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Top 20 Ghost Videos 2016 | Real Ghost Videos Caught On Tape | Scary Videos | CCTV Ghost Videos
phpBB [video]

Oczywiście zdarzają się i manipulacje obrazem,ale kamery,aparaty czasem potrafią wyłowić,wyłapać takie zjawiska.
W prezentowanym filmie oznaczone numerem 2.To od czegoś zależy,bo to sporadycznie zarejestrowane przypadki wyłapane z kamery.Dziwne,że ten duch nie odszedł do góry,"do nieba",do bozi, tylko skierował się wg przyzwyczajenia w kierunku wyjścia z pokoju :)

albo taki motyw,dość dziwny-krzyk z niewiadomego źródła

Ghost screaming in haunted hotel - FULL LENGTH
phpBB [video]

i można np wg listy,jak ktoś by chciał.jest tego masa,każda możliwa
https://www.youtube.com/results?search_ ... ht+on+tape

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nom, szczególnie prawdziwy jest ten drugi film. W którym ktoś podkolorował obraz na zielona i dodał szum, by wyglądało jak by kamera działa na podczerwień. Już nie mówiąc, że film na youtube znalazł się w HD. To Bardzo ciekawe, bo film miał być rzekomo z 2005 roku. I w ostatnią rzecz w którą uwierzę, to cyforwe przemysłowe kamery HD z tego roku. Już nie wspominając o śmiesznym efekcie przeplotu który widać na obrazie.

A tak w ogóle to koleś nazywa się Turner Clay i w tym hotelu nakręcił jeszcze inne filmy. Jimmynut22 to jest jego oficjalny kanał. Facet zajmuje się kręceniem amatoskich filmów. Na jego Profilu G+ który przypięty do jego kanału na youtube jest nawet usunięty filmik Film Festival Video Beta 2 Tego na profilu youtube nie znajdzecie, ale na G+ to został jako wpis. https://plus.google.com/116208011619061863821

Cytuj:
Oczywiście zdarzają się i manipulacje obrazem,ale kamery,aparaty czasem potrafią wyłowić,wyłapać takie zjawiska.

Na tym filmie wszystkie to fake. Skąd to wiem ? Wiem jak wygląda profesonalny obraz z kamer CCTV a jak efekty filmowe w stylu pluginów jak PROCCTV do FinalCuta.

phpBB [video]

No i oczywiście w połowie przypadków musi to wyglądać jak z filmu The Ring...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]