Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 15:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

Tajne testy nad Polską? Czym są te obiekty?
Coś bardzo ciekawego i zmuszającego do myślenia. Od kilku lat z różnych rejonów kraju napływają doniesienia o obserwacjach przedziwnych latających maszyn. Ogromne trójkąty, „bumerangi” i bezszelestnie poruszające się „spodki” skłaniają ufologów do zadania sobie pytania, czy czasami nad naszymi głowami nie są prowadzone testy tajnych pojazdów? Jedno jest pewne - cokolwiek się dzieje, nie jest to nic „normalnego”.

Cały artykuł w Strefa Tajemnic...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 maja 2013, 21:07 
VIP Member
Awatar

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Według wszelkiego prawdopodobieństwa zdecydowana większość tego typu obiektów
nie jest, przynajmniej w opinii Jamesa Bartleya ludzkiego pochodzenia, a przynajmniej
nie te największe. James Bartley poleca tutaj książkę Ellen Crystal "Silent Invasion"
dotyczącą obserwacji takich pojazdów i ich załóg w Pine Bush w Nowym Jorku.
Innym bardzo aktywnym źrodłem takich obiektów jest przełęcz Konga La
na górskim pograniczu Indii i Chin.

http://www.abduct.com/books/b28.php

I kto jeszcze wspominał o tym, że bardzo duże jednostki mają kształt bumerangów?
Ano Credo Mutwa, wspominał też o wielkich cylindrach, z ich obserwacji znany jest
u nas rejon Bałtyku.

No i kiedy wojsko testuje swoje nowe zabawki to raczej stara się by nikt ich nie widział.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Raczej powiedziałbym, że zbliżająca się Fala Międzywymiarowa, o której od wielu lat mówi Laura Jadczyk, powoduje że statki pozaziemskie coraz częściej tracą na chwilę niewidzialność.

Ale po co odwoływać się do jakichś ludzi? Trzeba na to patrzeć z dużą otwartością i własnym, trzeźwym oglądem sytuacji. Ja tam nie wierzę, że u nas ktoś coś testuje. Ewentualnie mogą to być pojazdy szpiegowskie, pojazdy amerykańskie/ruskie o ogólnoplanetarnym zasięgu, albo po prostu obca technologia. Chyba innego wyjścia nie ma.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Skłaniałbym się do wersji Kołokowa. Nie jesteśmy krajem na tyle ciekawym by można było u nas cokolwiek ciekawego testować. Również skłaniałbym się o latających obiektach wojskowych mających na celu działalność wywiadowczą.

I tu się mylisz bo w ciemnym społeczeństwie gdzie nikt o nic nie pyta jest miejscem doskonałym na eksperymenty.

Mam podawać przykłady? proszę bardzo.

Testy szczepionek na bezdomnych zabiły ich a o ilu testach medycznych nie wiemy!?

Dzisiaj przypadkiem zobaczyłem, ze ten tekst pojawił się na stronie głównej onetu. Po 2 minutach już go tam nie było. Czyżby był zbyt niewygodny? Luknijcie na komentarze i zobaczcie, że nie tylko ja to zauważyłem...

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

timewave pisze:
I tu się mylisz bo w ciemnym społeczeństwie gdzie nikt o nic nie pyta jest miejscem doskonałym na eksperymenty.

Podobnie uważam. Jak już gdzieś pisałem, mam nieodparte wrażenie, że jesteśmy jednym wielkim eksperymentem w Europie. Zalew gównianego żarcia i leków - także szczepionek dla zwierząt oraz najgorszej chemii i kosmetyków. Gigantyczna ilość oprysków i ciągłe podwyżki z coraz krótszą smyczą dla wolności jednostki. Inwigilacja telekomunikacyjna na skalę niespotykaną w krajach UE (Ilość podsłuchów chociażby). Coraz bardziej restrykcyjne prawo i odbieranie własności. Łatwość zamordyzmu, ze względu na wyjątkowo łatwe przyswajanie przez polaka polityki kija i marchewki, ale przede wszystkim opcji "dziel i rządź" . ( łac. "Davide et Impera" )

Obrazek

Taki eksperyment na stopień upodlenia. I wygląda, że sprawujemy się świetnie jako stado ludzkich baranów. Myślę, że sami eksperymentatorzy są zaskoczeni stopniem naszego zaangażowania w samo-destrukcję.

Obrazek

A Kołokow powinien przyznać, że zawsze byliśmy niezwykle atrakcyjnym i nie tak małym krajem skoro non stop walczymy o niepodległość o rozbiorach nie wspomnę z litości.

P.S.
Dobrze jest zauważyć, że ilość "dziwnych obiektów " wzrosła lawinowo wraz z uruchomieniem dwu instalacji z czego jedna była opisana na naszym forum (echelon). To jest zaciekawiająca prawidłowość w wielu krajach, podobnie jak ciekawie zachodzi na siebie wylew narkotyków na rynek wraz z przybyciem - otwarciem amerykańskich baz wojskowych. Można to właściwie uznać za aksjomat, lub co najmniej zjawisko symptomatyczne.

Ciekawi mnie tylko, czy ten art został rozmyślnie zatuszowany i zasypany pierdołami na polecenie Wojska Polskiego? To jasne jak słońce, że oni nie chcą, aby w ludziach zrodziła się chociaż iskierka wątpliwości, że Polskie lotnictwo nie jest w stanie panować nad przestrzenią powietrzną a nad krajem pojawiają się jakieś obiekty, niezależnie od tego, czym są.

Cryptologicon pisze:
timewave pisze:

Podobnie uważam. Jak już gdzieś pisałem, mam nieodparte wrażenie, że jesteśmy jednym wielkim eksperymentem w Europie. Zalew gównianego żarcia i leków - także szczepionek dla zwierząt oraz najgorszej chemii i kosmetyków. Gigantyczna ilość oprysków i ciągłe podwyżki z coraz krótszą smyczą dla wolności jednostki. Inwigilacja telekomunikacyjna na skalę niespotykaną w krajach UE (Ilość podsłuchów chociażby). Coraz bardziej restrykcyjne prawo i odbieranie własności. Łatwość zamordyzmu, ze względu na wyjątkowo łatwe przyswajanie przez polaka polityki kija i marchewki, ale przede wszystkim opcji "dziel i rządź" . ( łac. "Davide et Impera" )

Do wyliczanki o ciemnym społeczeństwie dodałbym jeszcze "krótką pamięć" jako cechę numer 1, czego skutkiem jest przeżywanie wielokrotnego biczowania i szukania winnych na samym
końcu świata ale nie między sobą za przeżywane boleści.Amen.

Niktu

Cryptologicon ma rację, ale zobaczcie też, że długotrwala manipulacja umysłami ludzi daje swoje owoce. Dlaczego Onet zrzucił tekst o tajnych testach po minucie, a lansuje teksty o Patrycji Pająk itp? Dlatego, że taki tekst jak ten o tajnych testach otwiera ludziom oczy na pewne sprawy. Lepiej jednak wychować sobie pokolenie idiotów, którzy będą mieli idoli-debili, i interesowali się życiem ich zamiast swoim. Co gorsza, wydaje mi się, że my też jesteśmy w tym eksperymencie. Tylko nie dajemy się omamić.

-- 26 cze 2013, 09:47 --

Ten tekst wrócił do onetu, a wraz z nim pojawiła się masa ciekawych komentarzy. Zwróććie uwagę. Ciekawe,czy są wśród nich jakieś wojskowe prowokacje?

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Od siebie napisze ze widziałem taki lecący trójkąt 8 marca chyba 2011 na dodatek interesują mnie pewne dźwięki słyszane kiedyś kilkakrotnie za oknem.
Dodam że po sprawdzeniu co to było nic nie znalazłem ani nigdy dźwięków silników nie usłyszałem a chodzi o typowe zawirowania powietrza po lecącym nisko samolocie dodam że mieszkam o 100 km od lotnisk a te dźwięki znam z UK gdzie nad domem właśnie lądowały mi samoloty.

Kolejny przykład tajnych testów nad Polską? Wielki obiekt widziany na Podlasiu: http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-pol ... zynem-2002

Wstawiaj całe artykuły by nie trzeba było przechodzić na inne portale.

Pojawiło się dużo nowych doniesień, ale nie będę wstawiał linków. Widzę, że bawicie się tu w jakieś głupie gierki ze wstawianiem artykułów w całości i nawet linków nie podajecie, czym łamiecie prawo autorskie. Myślałem, że jesteście profesjonalnym forum.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

płeć to sobie dobrałaś wg tego co wstawiłeś ?
Złamałeś netykietę swojego DNA 8-)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]