Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 paź 2017, 19:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

http://www.telegraph.co.uk/science/space/8025832/UN-to-appoint-space-ambassador-to-greet-alien-visitors.html

cytuje z treści w linku wyżej:
Cytuj:
A space ambassador could be appointed by the United Nations to act as the first point of contact for aliens trying to communicate with Earth.

Mazlan Othman, a Malaysian astrophysicist, is set to be tasked with co-ordinating humanity’s response if and when extraterrestrials make contact.

Aliens who landed on earth and asked: “Take me to your leader” would be directed to Mrs Othman.
She will set out the details of her proposed new role at a Royal Society conference in Buckinghamshire next week.

The 58-year-old is expected to tell delegates that the proposal has been prompted by the recent discovery of hundreds of planets orbiting other starts, which is thought to make the discovery of extraterrestrial life more probable than ever before.

Mrs Othman is currently head of the UN’s little known Office for Outer Space Affairs (Unoosa).

In a recent talk to fellow scientists, she said: “The continued search for extraterrestrial communication, by several entities, sustains the hope that some day human kind will received signals from extraterrestrials.

“When we do, we should have in place a coordinated response that takes into account all the sensitivities related to the subject. The UN is a ready-made mechanism for such coordination.”

Professor Richard Crowther, an expert in space law at the UK space agency who leads delegations to the UN, said: “Othman is absolutely the nearest thing we have to a ‘take me to your leader’ person”.

The plan to make Unoosa the co-ordinating body for dealing with alien encounters will be debated by UN scientific advisory committees and should eventually reach the body’s general assembly.

Opinion is divided about how future extraterrestrial visitors should be greeted. Under the Outer Space Treaty on 1967, which Unoosa oversees, UN members agreed to protect Earth against contamination by alien species by “sterilising” them.

Mrs Othman is understood to support a more tolerant approach.

But Professor Stephen Hawking has warned that alien interlopers should be treated with caution.

He said: “I imagine they might exist in massive ships, having used up all the resources from their home planet. The outcome for us would be much as when Christopher Columbus first landed in America, which didn’t turn out very well for the Native Americans.”

Obrazek
cytuje z wikipedii:
Cytuj:
In September 2010, she was appointed by the United Nations to be the space ambassador for extraterrestrial contact affairs.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mazlan_Othman

dodatkowe źródło: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1315336/United-Nations-appoint-space-ambassador-act-contact-aliens-visiting-Earth.html?ito=feeds-newsxml

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 wrz 2010, 5:44 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Nieźle nieźle! Powoli czas na ostatnią kartę?

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Grand Elect Mason * 14th Degree

mam głębokie przekonanie, że w tej materii obejdziemy się bez pośrednictwa polityków
szczególnie tych bez jakiejkolwiek (nawet iluzorycznej) tzw.legitymacji społecznej
czekam tylko na powołanie komisarza UE ds. kontaktów z ET :uśmiech:

Może to jest ta planowana ściema? Chodzi mi o to, że jedynymi kosmitami, jacy mają lądować oficjalnie przed zmianą gęstości (która ma nastąpić w okolicach stycznia 2015) to Reptilianie, więc rząd USA może chcieć dalej kontynuować swoją głupią politykę przekazywania im władzy (jak na filmie "wojna światów następne stulecie").

humanista pisze:
Może to jest ta planowana ściema? Chodzi mi o to, że jedynymi kosmitami, jacy mają lądować oficjalnie przed zmianą gęstości (która ma nastąpić w okolicach stycznia 2015) to Reptilianie, więc rząd USA może chcieć dalej kontynuować swoją głupią politykę przekazywania im władzy (jak na filmie "wojna światów następne stulecie").

Skoro ma nastapić przeskok i uwolnimy się od pasożytów, to po co mieliby dalej kontynuować swoją politykę jak skok miałby być nieunikniony? Gdybym dostał cynk że z mojego poletka mają spier***** marchewki zebrał bym wszystkie od razu, super żniwa.

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Uważam że nie potrzebny nam jest żaden przedstawiciel.
Kolejny oto raz będzie znowu, że kilka głów (w tym przypadku jedna oficjalnie) będzie decydowała jaki stosunek Ziemianie mają do innych.
Beznadzieja. Po co mi jakiś łeb do tego ?
Jak oni przylecą - będą wiedzieć co myślimy. Za długo nas obserwują.
Myślę że wszelkie inne bawienie się w ambasadorstwo do spraw kosmitów jest dziwnym pomysłem, powtórzonym pomysłem, systemowym pomysłem. I pieprzyć to. I ONZ. Mimo że może są tam ludzie po naszej stronie, nie ujawniają się - więc niech dalej się bawią.

Ale skoro jest pomysł na rzeczy - to generalnie już mają kontakt z przybyszami. Oni nic nie robią pochopnie i bez planowania.

Pozdrawiam.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Przepraszam że sie właczę do dyskusji :oops: ale dziś zamieściłem w innym watku wpis który by pasował do tego tematu. Pozwolę sobie zlinkować http://davidicke.pl/forum/pot-ny-wybuch-na-s-o-cu-nie-b-d-dzia-a-komorki-i-gps-t1765-120.html

i zacytować

germanwatcher pisze:
Z dobrego źródła wiemy już parę szczegółów na temat zbliżających się statków.

Największy statek naszych przyjaciół z Federacji (nazwalibyśmy go macierzystym) ma około
144 km długości,
72 km szerokości,
36 km głębokości (prawdopodobnie chodzi tu o wysokość)

Maksymalna możliwa ilość zaokrętowanych pasażerów + załoga ok. 14 milionów.

Zbudowany jest z materiału o charakterze krystalicznym nieznanym u nas który umożliwia oprócz maskowania w określonym przedziale światła również zmianę kształtu.

Miejscem docelowym jest orbita naszej planety, od tego momentu będą w pełnej gotowości.

Statek jest też wyposażony w mniejsze statki różnej wielkości i funkcji (są one jakby częścią tego większego).

Głupcem jest ten który sądzi że jesteśmy pozostawieni samym sobie w tak ważnym momencie dla planety i ludzkości. Mamy towarzystwo i mieć będziemy. Czy tego chcą kabaliści czy nie, nie jesteśmy sami w naszych wysiłkach.

To co widać było na tle pierścieni Saturna, na tle Słońca i na naszym niebie, to tak jakby takie "dzień dobry".
Do kogo miał trafić ten przekaz, do tego trafił. Najlepiej poinformowani są niestety Illuminaci i podległe im agendy typu NASA i oni wiedzą co się dzieje.

Illuminaci zostali teraz sami, ponieważ ich do niedawna mentorzy Annunaki zwrócili się jednak w strone Światła. Ale oni nie popuszczą. To pewne że nie po dobroci, mimo tego że dostali juz propozycję nie do odrzucenia.

Jedno jest jednak jasne główny ciężar konieczności przemian należy do nas. Nikt za nas tego nie załatwi. Wtedy skończy się kwarantanna w której tkwimy od wieków ze względu na poziom naszej świadomości. Albo rybka albo pipka.

//////////////////////////////////////////////////////////

humanista pisze:

Uspokajam Cię i powtarzam iż Annunaki przeszli na strone Światła.
A Draco przestaną się liczyć po przejściu w nastepną gęstość. Sztuczki z posiadaniem/wypożyczaniem ciał Illuminatów też koniec. Z tego co wiem tzn z info do których mozna dotrzeć.
Kabaliści wiedzą że przegrali. To są ich ostatnie podrygi. Po prostu miejmy ich na oku. W pewien sposób to fascynujące. Ten koniec fałszu.

Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, 11:54 przez germanwatcher, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Robi sie coraz ciekawiej. :haha:
Tylko zeby jakis pajac przy wladzy nie zaczal wystrzeliwac rakiet w ich strone.

Awatar użytkownika

Nikoseq pisze:
Robi sie coraz ciekawiej. :haha:
Tylko zeby jakis pajac przy wladzy nie zaczal wystrzeliwac rakiet w ich strone.

Demonstracje dotyczące rozbrajania arsenału na ziemi i w locie juz sie odbyły.
To była zresztą pokazówka właściwie skierowana dla Illu. Propozycja nie do odrzucenia została już im dostarczona, dlatego gorączkową próbują ugrać swoje ostatnie karty...

Awatar użytkownika

Cytuj:
Największy statek naszych przyjaciół z Federacji (nazwalibyśmy go macierzystym) ma około
144 km długości,
72 km szerokości,
36 km głębokości (prawdopodobnie chodzi tu o wysokość)

Ale by było jakby sie okazało że w środku sami cyganie :lol:

http://www.prisonplanet.pl/

przycisnelo ich :D

Tak swoja droga przejscie na inna gestosc ma sie wydarzyc Gdzies w Oknie Czasu - czyli miedzy 2010 a 2015.

sundancer pisze:
przycisnelo ich :D

Tak swoja droga przejscie na inna gestosc ma sie wydarzyc Gdzies w Oknie Czasu - czyli miedzy 2010 a 2015.

Jednak Kasjopejanie obliczają, że najbardziej prawdopodobny moment przejścia przypada na koniec tego okresu.

Cytuj:
Owcz4r napisał(a):
Skoro ma nastapić przeskok i uwolnimy się od pasożytów, to po co mieliby dalej kontynuować swoją politykę jak skok miałby być nieunikniony? Gdybym dostał cynk że z mojego poletka mają spier***** marchewki zebrał bym wszystkie od razu, super żniwa.

Chodzi o to, że Ludzie u Władzy mają do końca dziwną nadzieję, że przewidywane rzeczy się jednak nie wydarzą, i że będą mogli dalej rządzić po opanowaniu Ziemi przez Reptilian. Niektórzy z nich już nie mają takiej nadziei ale po prostu boją się odpowiedzialności za ukrywanie prawdy przez kilkadziesiąt lat.

Ciekawe że przed konsulatem USA w Krakowie cały czas stoi wóz policyjny. Żaden inny konsulat nie jest tak pilnowany. Czyżby obawiają się tego że świat zobaczy te świństwa, które robili i zaczną się wybuchy agresji w wielu krajach pod ich ośrodkami dyplomatycznymi?

Edit: Scalono posty napisane jeden pod drugim

humanista pisze:
Owcz4r pisze:
Chodzi o to, że Ludzie u Władzy mają do końca dziwną nadzieję, że przewidywane rzeczy się jednak nie wydarzą, i że będą mogli dalej rządzić po opanowaniu Ziemi przez Reptilian. Niektórzy z nich już nie mają takiej nadziei ale po prostu boją się odpowiedzialności za ukrywanie prawdy przez kilkadziesiąt lat.

Oczywiście chodziło mi o ten wyższy stopień wtajemniczenia, ten który znają sami sprawcy calego zamieszania. Chyba przyznasz mi rację tak naprawdę nei mamy pojęcia jak daleko posunięta jest kontrola nad nami przez "Bogów".No bo jeśli ludzie na szczytach władz mają wiedzę i (razem?) napędzają całą machinę mieliby wszytko pod kontrolą, no chyba że i same gady nie wiedzą...oby tak było :winko: n

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Ciśnie się na usta: kpią czy o drogę pytają?
"Take me to your lider"??? :lol:
Jest chociaż jeden przekaz mówiący że jacyś kosmici pytali się o coś tak błahego bo wcześniej tego nie wiedzieli albo kazali gdzieś prowadzić?
Jeśli kiedykolwiek zapukają do drzwi Mrs Othman to chyba tylko dla żartu.
Z nas będą żartować. :twisted:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

nareszcie ktos ze mną będzie rozmawiał oficjalnie

Life's a never ending wheel ...

Słusznie. Ziemianie potrzebują takiego ambasadora na progu wejścia do Konfederacji Pokoju. Przydałby się też rząd światowy. Myślę, iż ludzkość powoli do tego dorasta.

Awatar użytkownika

INSPEK pisze:
Słusznie. Ziemianie potrzebują takiego ambasadora na progu wejścia do Konfederacji Pokoju. Przydałby się też rząd światowy. Myślę, iż ludzkość powoli do tego dorasta.

stary, nie odwaliło ci, w ogóle jesteś świadom realiów w jakich żyjesz, naprawdę wciąż jeszcze wierzysz że w takim systemie jakim żyjemy powstanie utopijny rząd będący transparentnym sługą ludu

INSPEK: myślisz że ludzkość już dorosła do pełnej kontroli i niewoli? :zęby: :zęby: :zęby:

z calym szacunkiem - ale przeciez mieliscie dokladnie powiedziane co sie dzieje : ) i mieliscie opcje ' dorosnac do tego ' , przestac sie miedzy soba nienawistnie przepychac , przestac byc materialistami , nie jesc tego i tamtego a jesc to co trzeba ... to jest Wybor
jak ktos sie gapil na taniec z gwiazdami , na pelnym upale ogladal inne Weedsy czy naginal w Starcrafta II majac starcrafta nad glowa to teraz faktycznie bedzie super zaskoczony.

te "czasy" sa o samodzielnym mysleniu

squam pisze:
INSPEK pisze:

stary, nie odwaliło ci, w ogóle jesteś świadom realiów w jakich żyjesz, naprawdę wciąż jeszcze wierzysz że w takim systemie jakim żyjemy powstanie utopijny rząd będący transparentnym sługą ludu

Nie wiem jaki będzie ten rząd światowy. Nic nie pisałem o utopii. Pewnie będzie niedoskonały jak ludzie, ale ważne, że żyjemy w erze, w której to możliwe. Już niedługo wejście Ludzkości do Konfederacji Pokoju, czego zwiastunem jest ambasador ONZ.

INSPEK - proponuję pisać mniej składnie i z błędami, bo jeszcze oskarżymy się o agenturę.

Pisząc to świadomie - wiesz, ze jesteś adwokatem diabła?

http://www.oosa.unvienna.org/

:dope:

Dobry filmik o ONZ i NWO (jak na razie jest tylko 1 część... ale nie zapowiada się aby były kolejne...)

INSPEK... oglądaj...

phpBB [video]

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Sama idea rządu światowego oraz społeczeństwa bez podziałów, w którym każdy byłby przede wszystkim obywatelem Ziemi jest bardzo piękna lecz niestety ma się nijak do tego do czego dążą illuminaci.

Wyspa pisze:
Dobry filmik o ONZ i NWO (jak na razie jest tylko 1 część... ale nie zapowiada się aby były kolejne...)

INSPEK... oglądaj...

phpBB [video]

Dzięki, obejrzę. Oglądałem już dzięki temu forum "Bogowie New Age" i chętnie zapoznam się z nowymi prezentacjami poglądów.

A tak na marginesie czy ludzie związani z ruchem przeciw NWO to głównie anarchiści?

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Podziwiam Wasz optymizm,bo mi kontroloka jednak troche sie zapala .Oby to nie byla kolejna false flag,a ambasador bedzie tlumaczł ludzkosci jakies blue beam'y :cooo?:

bar-tek: ja myślę że "oni" wiedzą że niedługo będzie spore zamieszanie z UFO na niebie... i kto wie jakie jeszcze cyrki się odbędą? Może jakieś spektakularne powitanie obcej rasy zaplanowane 50 lat wcześniej? :ninja:

marko895: nom...

Awatar użytkownika

Mnie to ciekawi co sobie wmówią religijni fanatycy, kiedy wyladuja istoty pozaziemskie.
Mozliwe ze zaczna wysadzac sie w powietrze przed ambasada ONZ. Albo postawia krzyz...

Awatar użytkownika

Nikoseq pisze:
Mnie to ciekawi co sobie wmówią religijni fanatycy, kiedy wyladuja istoty pozaziemskie.
Mozliwe ze zaczna wysadzac sie w powietrze przed ambasada ONZ. Albo postawia krzyz...

:D :D :D Tak to naprawdę dobre pytanie moim zdaniem. :tak:

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

huuysuy pisze:
"Take me to your lider"??? :lol:
Jest chociaż jeden przekaz mówiący że jacyś kosmici pytali się o coś tak błahego bo wcześniej tego nie wiedzieli albo kazali gdzieś prowadzić? Jeśli kiedykolwiek zapukają do drzwi Mrs Othman to chyba tylko dla żartu.
Z nas będą żartować.

Podstawowe informacje dla tych którzy piszą wciąż o Reptilianach, Szarych, Annunaki.

Reptilianie również podlegają Prawom Wszechświata. Oni nie mają wyjścia innego jak podporządkować sie Światłu. Mimo tego że są Zmiennokształtnymi i pomimo iż ich materią jest nie nasza, trzecia gęstość, lecz czwarta, to dla nich zamknięta jest droga do 5 wymiaru. Dlaczego? Ponieważ obecną swoją gęstość osiągnęli nie poprzez "wzniesienie duchowe" ale poprzez swoje FANTASTYCZNE wprost umiejętności techniczne, poprzez poznanie fizyki kwantowej. Oni poszli w innym kierunku, kierunku np mieszania w DNA, przez to stracili swoją boskość. Dlatego skazali się sami na głód i muszą odżywiać się nami czyli energią nas, istot Świetlistych. Są agresywni i tak drapieżni ponieważ MUSZĄ to robić. Od tego zależy ich życie.

Niektórzy wysnuwają fałszywy wniosek że Greys tzn Szaraki to bioroboty czy dzieło inżynierii genetycznej. Rzeczywistość jednak jest prawdopodobnie taka że oni powstali jako cywilizacja niezależnie. To co sie z nimi stało to degradacja tej Rasy, niezdolność do rozmnażania się. Oni poszli na deal z Reptilianami. W zamian za pomoc w utrzymaniu gatunku, są ich tzw forpocztą. Eksplorują dla nich rózne zakątki wszechświata a w zamian za to otrzymali techologię potrzebną do tego pseudorozrodu.

Annunaki o ile dobrze kojarzę pochodzą z tego samego systemu gwiezdnego co Reptoki. Niech mnie ktoś poprawi jeśli coś przeinaczyłem. Tak jak wspomniałem wcześniej Anunaki całkiem niedawno odwrócili się jednak w stronę Światła. Odsunęli się na bok zostawiając Illuminatów samych.

Jedna uwaga tutaj odnośnie Illuminatów. Nie można ich również wrzucić do jednego worka. Wśród nich są selekcjonowane przez wieki rody, są krzyżówki z Annunaki oraz krzyżówki z Reptokami. Ci ostatni mogą się wydawać najgroźniejsi, ale decydujący jest niestety czynnik LUDZKI. Poziom ludzkiej świadomości trzeciej gęstości w której króluje materia. Chorej świadomości która podpowiada im że mogą manipulować, mogą Świat i jego zasoby posiąść tylko dla siebie. Prosili oczywiście o pomoc spoza Federacji Galaktycznej nazwijmy ich Renegatami ale nawet oni wysłali ich do diabła. Światło dociera nawet tam jak widać. Tak więc Illu są sami o ile nie liczyć Reptoków ciągnących soki z naszego lęku itd.

No ale wracając do tematu.
Ci o których piszemy w tym wątku to ok 50ciu ras. Ludzkich ras. Wybrani z nich lub ci którzy nie mają kłopotów na swoim "poletku" ;-) lub Ci np ktorzy nie są w tym własnie momencie zaangażowani w pomoc innym cywilizacjom. Nie tylko my znajdujemy się na rozdrożu. To oni znajdują na tym i na innych statkach. Zostaną z nami tak długo jak długo będzie to potrzebne. Okno Czasu otworzyło się w połowie września 2010 (poszukajcie na forum wzmianek z tzw. Wielkim Krzyżem, Chakana 17 lipca) dlatego też na ten moment właśnie pojawiaja się u nas.

To że nasi bracia są tutaj, to nie jest tylko wyraz solidarności i chęci niesienia pomocy.
Chciałbym zwrócić uwagę na coś co przeważnie się pomija.

JESTEŚMY POWIĄZANI. OD NASZEGO WZNIESIENIA UZALEŻNIONE JEST WZNIESIENIE INNYCH RAS. Czy tego chcemy czy nie odgrywamy jedną z głównych ról w tym kosmicznym spektaklu. Najwyższą, tworzącą właśnie się gęstością jest gęstość 12ta (!). My przeskakujemy, inni też.

Drugi pomijany fakt to to że nasi bracia także ci na statkach, blisko to są istoty GĘSTOŚCI CZWARTEJ I WYŻSZYCH. Stąd ich łatwość do łamania NASZYCH praw fizycznych. Fiki miki ze znikaniem orbsów, zaginanie materii, skoki nadprzestrzenne i tym podobne. O nowych kolorach, smakach, zapachach nie wspomnę, jak również o zabawach grawitacją i samoleczeniu.

Wszystko co napiszę poniżej dotyczy czasu LINIOWEGO jakiego doświadczamy tu i teraz na Ziemi.

W latach 60-tych pierwsza, krótka fala Światła z Centrum Galaktyki dotarła do naszego Słońca i do Ziemi. To miało niesamowity wpływ na młode pokolenie i na ich Świadomość. Stąd powstały tzw Dzieci Kwiaty, cała kultura hippisowska na tle wciąż skostniałych przeważajacych, struktur. Ludzkość ZECHCIAŁA się po raz pierwszy obudzić ze snu. Pod wpływem muzyki, eksperymentów z dragami i innymi stanami świadomości położyli opokę pod to co robimy teraz. Lawina ruszyla.
Co parę lat ludzie zrywali się i wyskakiwali z pudełka od butów. Ale to bylo jeszcze nic. Prawdziwi buntownicy zaczęli sie INKARNOWAĆ właśnie dzięki pokoleniu hippisowców. Taki był wpływ podnoszenia wibracji i stanu ich świadomości.

A imie tych buntowników to DZIECI INDIGO. Dzieci spłodzone za przeproszeniem przez pokolenie hippisowcow. Moi Drodzy nie oszukujmy się. Większość z Was kolegów i koleżanek forumowiczów jesteście właśnie DZIEĆMI INDIGO! :D

Jeśli buntujesz się, jeśli czujesz czasami intuicyjnie co jest dla ciebie dobre a co złe, jeśli chwytasz sens istnienia zarówno dobra jak i zła, rozpoznajesz zło w sobie i pracujesz nad sobą, jeśli czujesz potrzebę przekazania innym "owcom" tego co sam poznałeś i jesteś nie-pokorny a do tego urodziłeś się w przedziale mniej więcej lata 70-te -> koniec lat 90-tych to należysz do tej grupy.

Od roku 2000 większość dzieci to Dzieci Kryształu. To są y kolei nasze dzieci i dla nich tu walczymy Mruga i pozwalamy im dlatego też na więcej niz nasi rodzice w stosunku do nas...
Ale to już inna historia do innego wątku. Wracajmy do tematu.

Otoż Federacja jest w kontakcie z wybranymi dziećmi Indigo. Z pokolenia 20/30/40 latków. Nie wiem w jaki sposób skonstruowane zostały krytaeria ale podejrzewam że chodzi o poziom świadomości. Coś w stylu: "...dochodzę do prawdy sam, ale przynoszę tym dobro dla ogółu..." Coś w stylu nie myślenia kolektywnego ale bardziej plemiennego. Nie czuja lęku. Myślą sercem a nie rozumem. Hmmmm...

To sa ludzie którzy nierzadko już działają, udzielają się społecznie i politycznie.

Jeżeli więc piszesz:
huuysuy pisze:
Jest chociaż jeden przekaz mówiący że jacyś kosmici pytali się o coś tak błahego bo wcześniej tego nie wiedzieli albo kazali gdzieś prowadzić?

to napiszę ci że NIE. Są już przygotowywani ludzie którzy przejmą władzę na okres przejściowy o ile to określenie jak WŁADZA będzie jeszcze adekwatne do ich roli. Nastąpi przejęcie, tak po prostu.
Dalej sami wybierzemy intuicyjnie następców aby zająć godne miejsce w Federacji Galaktycznej.

Wysiłki Federacji idą ku temu aby stało sie to bez rozlewu krwi i bez przemocy. Oni tez mają rodziny i chcą do nich podejrzewam wrócić. Chodzi również o to aby przeszło nas jak najwięcej. Niestety, albo stety są wśród nas tacy którzy podjęli decyzję że zostają. To jest ich część umowy którą podpisali przed inkarnacją tutaj.

Gaia, nasza Ziemia juz podjęła decyzję o przejściu do następnej gęstości. Mogłaby zrobić to już w tej chwili zrzucając nas jak za przeproszeniem pchły z grzbietu. Ale nie tędy droga. Gaia zgodziła się na ten powiedzmy "eksperyment" abyśmy mogli jako jej dzieci nadążyć.

To jest ostatnia rzecz o której się zapomina. Gaia ma swoją świadomość.
Pamietajmy więc o niej i o związku z nią. I po prostu cieszmy się że nie jesteśmy sami.
Cieszmy się że jest nas tak wielu.

To tyle na dzisiaj :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]