Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 lut 2021, 2:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21 sie 2011, 20:42 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Opublikowano: 21.08.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

http://tv.globalresearch.ca/2011/08/death-squads-syria-part-intelligence-operation

ONZ ogłosiła, że zamierza ewakuować swoich pracowników z biur w Syrii, pośród rosnącego niepokoju z powodu gwałtownego tłumienia demonstrantów przez siły rządowe. Syryjski rząd zareagował wydając zaproszenie personelowi ONZ, by pełnił role obserwatora sytuacji.

phpBB [video]


Dyrektor kanadyjskiego Ośrodka Badań Globalizacji, Michael Chossudovsky, mówi, że nagłaśnianie sprawy kryzysu syryjskiego pochodzi z zagranicy.

Uważam, że częścią kampanii PR jest demonizacja syryjskiego rządu, bez zajmowania się prawdziwymi powodami kryzysu”, powiedział. To nie jest pokojowy ruch sprzeciwu. Jest to zbrojne powstanie rewolwerowców, dobrze zorganizowanych najemników, i to potwierdzają nie tylko źródła rządowe. Zbadajmy: źródła izraelskie i libańskie mówią, że demonstranci mają ciężkie karabiny maszynowe. (…) Od kiedy pokojowi demonstranci są uzbrojeni w ciężką broń? (…) Według mnie ONZ zdecydowała się na ewakuację swojego personelu jako wstęp do jutrzejszej (18.08.2011 r.) sesji Rady Bezpieczeństwa ONZ”.

Chossudovsky mówi, że wcześniej w tym roku spędził kilka miesięcy w Syrii i opuścił ją na krótko przed rozpoczęciem przemocy w połowie marca. Jest pewien, że powstanie syryjskie jest częścią operacji wywiadowczej.

„Musimy postawić sobie pytania: skąd wzięło się to zabijanie, co jest jego przyczyną?” – powiedział. „Jeśli chodzi o media, to mamy tu do czynienia z wielkim kłamstwem. Media nawet nie mają dostępu do Syrii. One wymyślają całe serie interpretacji, które są, według mnie, całkowicie stronnicze”.

Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: grtv
Źródło polskie: Stop Syjonizmowi


http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/szwadrony-smierci-w-syrii-czescia-operacji-wywiadu/

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 sie 2011, 20:42 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 28 sie 2011, 20:29 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Iran ostrzega NATO przed interweniowaniem w Syrii

Iran ostrzegł NATO przed jakimikolwiek próbami podejmowania interwencji w Syrii oświadczając, że zamiast obalenia tamtejszego reżimu skończyłoby się to "wpadnięciem w bagno" podobnie jak w Iraku lub Afganistanie.

"Syria jest na pierwszej linii bliskowschodniego oporu (wobec Izraela) i NATO i nie można jej zastraszać takim atakiem" - powiedział oficjalnej agencji IRNA irański minister spraw zagranicznych Ali Akbar Salehi.

Iran uważany jest za głównego sojusznika Syrii w regionie.

"Gdyby, nie daj Boże, do czegoś takiego doszło, NATO utonie w bagnie, z którego nigdy nie będzie w stanie się wydobyć. Jeśli Zachód chciałby podążyć tym samym kursem jak w Iraku i Afganistanie, nie osiągnie żądanego rezultatu" - dodał minister.

Trwające od 18 marca w Syrii protesty społeczne skierowane są przeciwko represyjnemu reżimowi prezydenta Baszara el-Asada, który w 2000 roku przejął urząd głowy państwa po swym zmarłym ojcu Hafezie el-Asadzie, sprawującym dyktatorskie rządy przez 30 lat.

Krwawe tłumienie demonstracji pociągnęło za sobą dotychczas co najmniej 2200 ofiar śmiertelnych.

Podczas gdy większość sąsiadujących z Syrią państw potępiła tamtejsze represje, Teheran udziela Asadowi zdecydowanego poparcia. Jednak jak zaznaczył minister Salehi, "rządy muszą odpowiedzieć na uzasadnione żądania (swych) narodów czy to w Syrii, czy też w Jemenie lub innych krajach".


http://fakty.interia.pl/raport/rewolucja-w-krajach-islamskich/news/iran-ostrzega-nato-przed-interweniowaniem-w-syrii,1686941

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2011, 11:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Syryjskie powstanie Al-Kaidy rekrutuje dżihadystów do walki w NATO-wskich "humanitarnych wojnach" #1
Profesor Michel Chossudovsky, Prison Planet.com
USA
2011-09-05

Co spowodowało kryzys w Syrii?

Nie był to wynik wewnętrznych politycznych podziałów, ale raczej konsekwencja przemyślanego planu sojuszu USA-NATO mającego wywołać chaos społeczny, by zdyskredytować syryjski rząd Baszara Al Assada i ostatecznie zdestabilizować Syrię jako państwo narodowe.


Od połowy marca 2011 r., islamskie grupy zbrojne potajemnie wspierane przez zachodni i izraelski wywiad przeprowadziły ataki terrorystyczne na budynki rządowe i dokonały aktów podpaleń.
Szeroko udokumentowano akty, w których wyszkolone uzbrojone jednostki i snajperzy atakowali policję, siły zbrojne, jak i nieuzbrojonych cywilów.

Celem tego zbrojnego powstania jest zapoczątkowanie reakcji sił policyjnych i wojskowych, w tym rozmieszczenie czołgów i pojazdów opancerzonych, aby NATO mogło ostatecznie uzasadnić "humanitarną" interwencję wojskową realizując swój mandat "odpowiedzialności za ochronę".

phpBB [video]


Obraz syryjskiego systemu politycznego.
Obecnie z pewnością istnieją powody do niepokojów społecznych i masowych protestów w Syrii: bezrobocie wzrosło w ostatnich latach, warunki socjalne pogorszyły się, zwłaszcza od czasu przyjęcia w 2006 reform gospodarczych pod przewodnictwem IMFu (Międzynarodowy Fundusz Walutowy). Zawierały one oszczędności, zamrożenie płac, deregulację systemu finansowego, reformę handlu i prywatyzacje. (Patrz raport IMF dla Syryjskiej Republiki Arabskiej - Konsultacje IV, Oświadczenie końcowe, 2006).

Ponadto, istnieją poważne podziały wewnątrz rządu i wojska. Populistyczne ramy polityki partii Baas w dużej mierze zostały poddane erozji. Odłam rządzącej klasy politycznej zdecydował się na neoliberalny program. Z kolei przyjęcie IMF-owskich "medykamentów gospodarczych" przysłużyło się do wzbogacania rządzącej elity gospodarczej. Powstały również pro-amerykańskie frakcje na wyższych szczeblach w syryjskiej armii i wywiadzie.

Jednak ruch "na rzecz demokracji" zintegrowany przez islamistów, wspierany przez NATO i "społeczność międzynarodową" nie pochodzi z ostoi syryjskiego społeczeństwa obywatelskiego. Protesty w dużej mierze zdominowane są przez islamistów stanowiących bardzo niewielką część Syryjskiej opinii publicznej. Mają one charakter wyznaniowy. Nie odnoszą się do szerszego zagadnienia nierówności społecznych, praw obywatelskich i bezrobocia. Większość mieszkańców Syrii (w tym przeciwnicy rządu Al Assada) nie popierają "protestów", które mają charakter zbrojonej rebelii. Wręcz przeciwnie. Jak na ironię, mimo autorytarnej natury rządu, istnieje znaczne społeczne poparcie dla rządu prezydenta Baszara Al Assada, co jest potwierdzone przez duże prorządowe wiece.

Syria jest jedynym niezależnym świeckim państwem w świecie arabskim. Jego populistyczne, anty-imperialistyczne i świeckie podstawy są odziedziczone z dominującej partii Baas, która integruje muzułmanów, chrześcijan i druzów. Syria wspiera walkę o niepodległe państwo dla narodu palestyńskiego.

Ostatecznym celem sojuszu USA-NATO jest podzielenie i zniszczenie Syryjskiego świeckiego państwa oraz podzielenie lub dokooptowanie krajowych elit ekonomicznych i ostatecznie zastąpienie syryjskiego rządu Baszara Al Assada, arabską monarchią szejków, proamerykańską republiką islamską lub proamerykańską "demokracją". Rola sojuszu wojskowego USA-NATO i Izraela w wywołaniu powstania zbrojnego nie jest podejmowana przez zachodnie media. Co więcej, kilka "postępowych głosów" przyjęło "NATOwski konsensus" bez słowa krytyki: tj "pokojowych protestów", które są "brutalnie tłumione przez policję i syryjskie siły zbrojne".

Generał Wesley Kanne Clark, Sr., wypowiedź z konferencji 2 marca 2007:
phpBB [video]


Powstanie jest integrowane przez terrorystów.
Al Jazeera, izraelska i libańska prasa potwierdzają, że w połowie marca "protestujący" spalili siedzibę partii Baas i budynek sądu w Daraa, w tym samym czasie, twierdząc, że demonstracje miały charakter "pokojowy". Terroryści zinfiltrowali cywilny ruch protestu. Podobne akty podpalania zostały przeprowadzone pod koniec lipca w Hama. Budynków użyteczności publicznej w tym sąd i Bank Rolny zostały podpalone.

Ta rebelia skierowana jest przeciwko świeckiemu państwu. Jej ostatecznym celem jest destabilizacja polityczna i zmiana rządów. Oddziały uzbrojonych bandytów biorą udział w aktach terrorystycznych skierowanych przeciwko wojskom syryjskim jak i cywilom. Cywile, którzy wyrażają poparcie dla rządu są obiektem gróźb i zastraszeń. Są także przedmiotem zabójstw przez uzbrojonych bandytów:
W Karak, wiosce niedaleko Dara'a, Salafowie zmuszali mieszkańców do przyłączenia się do antyrządowych protestów i do usunięcia zdjęć prezydenta Assada z ich domów. Świadkowie poinformowali, że młodego muzułmanina, który odmówił usunięcia zdjęcia znaleziono powieszonego na jego własnej werandzie następnego dnia rano.

"Ludzie chcą wyjść i spokojnie poprosić o pewne zmiany, ale muzułmanie Salafi wplatają własne cele, które nie są za wprowadzaniem zmian korzystnych dla Syrii, tylko są za zakończeniem funkcjonowania kraju," (International Christian Concern (ICC), 04 maja 2011)

Pod koniec lipca, terroryści zaatakowali pociąg podróżujący pomiędzy Aleppo i Damaszkiem:
"Pociąg wiózł 480 pasażerów ... terroryści zdemontowali szyny, co spowodowało wypadek ... lokomotywa została spalona ... Inne wagony zostały wykolejone i przewrócone na bok."
phpBB [video]


W większość pasażerami pociągu "Były dzieci, kobiety i pacjenci, którzy podróżowali w celu poddania się operacji"

Rekrutacja Mudżahedinów: NATO i Turcja.
Obecne powstanie w Syrii ma podobne cechy do Libijskiego: integruje w sobie paramilitarne brygady powiązane z Al-Kaidą. Ostatnie wydarzenia wskazują na pełną zbrojną rebelię, zintegrowaną przez islamskich "bojowników o wolność" wspieranych, wyszkolonych i wyposażonych przez NATO i wojskowe dowództwo Turcji.

Według źródeł izraelskiego wywiadu:
Kwatera Główna NATO w Brukseli i tureckie dowództwo sporządzają plany dotyczące pierwszego kroku militarnego w Syrii. Planują uzbrojenie rebeliantów w broń do zwalczania czołgów i helikopterów uderzając w możliwości reżimu Assada do tłumienia buntów. Zamiast powtarzać libijski model nalotów, stratedzy NATO myślą w kategoriach wysłania dużych ilości przeciwpancernych i przeciwlotniczych rakiet, moździerzy i ciężkich karabinów maszynowych do centrów gdzie odbywają się protesty w celu zwalczenia rządowych sił pancernych.

Zmiany w strukturach wojskowych Turcji.
Pod koniec lipca, Komendant Główny Armii Krajowej oraz szef połączonych sztabów Turcji, gen. Isik Kosaner, podał się do dymisji wraz z dowództwem Marynarki Wojennej i Sił Powietrznych. Kosaner reprezentował świeckie stanowisko w Siłach Zbrojnych. Necdet Ozel został mianowany na jego następcę jako dowódca armii i szef Połączonych Sztabów.

Zmiany te mają kluczowe znaczenie. Wskazują na zmiany w wojskowym dowództwie Turcji na rzecz Bractwa Muzułmańskiego w tym zaawansowane wsparcie dla zbrojnego powstania w północnej Syrii.
Wojskowe źródła potwierdzają również, że syryjscy buntownicy "byli szkoleni w zakresie korzystania z nowych broni przez tureckich oficerów w prowizorycznych instalacjach na terenie baz tureckich w pobliżu granicy z Syrią."

Dostawy broni dla rebeliantów mają być realizowane "drogą lądową, a mianowicie przez granicę z Turcją i pod ochroną tureckiej armii .... Alternatywnie, broń będzie przewieziona do Syrii pod strażą armii tureckiej i przeniesiona do przywódców rebeliantów podczas umówionych rendez-vous."

Te różne wydarzenia wskazują na możliwość bezpośredniego zaangażowania wojsk tureckich w konflikt, który potencjalnie może doprowadzić do szerszego procesu konfrontacji militarnej między Syrią i Turcją, jak również do bezpośredniego zaangażowania wojsk tureckich wewnątrz Syrii. Wojna naziemna z udziałem wojsk tureckich oznaczałaby wysłanie żołnierzy do północnej Syrii z zamiarem "wycięcia przestrzeni poprzez którą Syryjscy rebelianci będą mogli mieć dostarczoną pomoc wojskową, logistyczną i medyczną." (Assad może zdecydować się na wojnę aby uciec przed rosyjskim, arabskim i europejskim ultimatum, 31 sierpnia 2011 r.).

Podobnie jak w przypadku Libii, wsparcie finansowe kierowane jest do syryjskich sił rebeliantów przez Arabię Saudyjską. "Ankara i Riyadh zapewniają anty-Assadowskie ruchy przemycając do Syrii duże ilości broni i funduszy".

Rozmieszczenie wojsk Arabii i GCC w południowej Syrii, jest koordynowane z Turcją.

Rekrutacja tysięcy dżihadystów.
NATO i tureckie dowództwo, również rozpatrują wykorzystanie dżihadu, w celu rekrutacji tysięcy "bojowników o wolność", nawiązując do werbunku Mudżahedinów przez CIA podczas dżihadu (świętej wojny) w szczytowym okresie wojny radziecko-afgańskiej:

Nasze źródła donoszą, że w Brukseli i Ankarze omawiano również kampanię mającą na celu pozyskanie tysięcy muzułmańskich ochotników w krajach Bliskiego Wschodu i w świecie muzułmańskim, by walczyli wraz z syryjskimi rebeliantami. Turecka armia ma zorganizować pobyt tych wolontariuszy, przeszkolić ich i bezpieczne przerzucić do Syrii. Ta rekrutacja Mudżahedinów mających walczyć w humanitarnych wojnach NATO (w tym w Libii i Syrii) jest dalece zaawansowana. Około 1500 wojowników świętej wojny z Afganistanu wyszkolonych przez CIA zostało wysłanych do walki wraz z "pro-demokratycznymi" buntownikami pod dowództwem "byłej" Libijskiej Islamskiej Grupy Bojowej (LIFG) Komendantem Abdel Hakimem Belhadj:

Większość mężczyzn została zwerbowana w Afganistanie. Są to Uzbekowie, Persowie i Hazarzy. Według materiałów fotograficznych/wideo znaleziono ludzi ubranych w stylu-uzbeckim noszących shalwar i Hazara-uzbeckich Kurtach walczących w miastach Libii.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

Czytaj dalej: Początek wojny z Syrią: Unia Europejska nakłada sankcje.
Czytaj dalej: Rosyjski wysłannik: "NATO planuje ataki na Syrię i Iran."
Czytaj dalej: Libia, Egipt, Sudan... Co dalej?
Czytaj dalej: Destabilizacja. Szeroka perspektywa. #1
Czytaj dalej: Polityka Z. Brzezinskiego dla Bliskiego Wschodu i Euroazji.


http://www.prisonplanet.pl/polityka/syryjskie_powstanie,p827032735

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 wrz 2011, 13:34 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Syryjskie powstanie Al-Kaidy rekrutuje dżihadystów do walki w NATO-wskich "humanitarnych wojnach" #2
Profesor Michel Chossudovsky, Prison Planet.com
USA
2011-09-06

Kontynuacja artykułu: Syryjskie powstanie Al-Kaidy rekrutuje dżihadystów do walki w NATO-wskich "humanitarnych wojnach" #1

Wyzwalanie frakcyjnych podziałów wewnątrz syryjskiego społeczeństwa.
Syria jest państwem świeckim, gdzie muzułmanów i chrześcijan łączy wspólne dziedzictwo z czasów wczesnego chrześcijaństwa i historia życia razem przez wieki.

Obecnie tajne wsparcie kierowane jest do bojowników dżihadu, którzy z kolei są odpowiedzialni za akty przemocy na tle religijnym skierowane przeciwko alawitom, chrześcijanom i druzom. Na początku maja, w ramach antyrządowych "protestów", uzbrojeni napastnicy zaatakowali domy chrześcijan w Daraa w południowej Syrii: W chrześcijańskiej wiosce poza Dara'a, w południowej Syrii, naoczni świadkowie donieśli, że dwudziestu zamaskowanych mężczyzn na motocyklach otworzyło ogień w kierunku domów chrześcijan wykrzykując przekleństwa wobec chrześcijan na ulicy. Według innego źródła ICC w Syrii, kościoły otrzymały listy z pogróżkami podczas Świąt Wielkanocnych mówiące aby dołączyć do protestujących Salafi lub opuścić miasto.

Według źródła ICC i Tayyar.org oraz libańskiej agencji informacyjnej w ubiegłym tygodniu w Dumie, na przedmieściach Damaszku, Salafis skandowali "Alawici do grobu a chrześcijanie do Bejrutu!". Chrześcijanie w Syrii obawiają się, że celem wielu skrajnych islamistów w Syrii, w tym Salafis, jest przejęcie rządów i wyrzucenie chrześcijan z kraju. "Jeśli muzułmanie Salafis zdobędą władzę polityczną, to upewnią się, żeby w Syrii nie pozostały żadne ślady chrześcijaństwa," powiedział syryjski przywódca chrześcijański ICC. "Chcemy polepszyć warunki życia i praw człowieka w Syrii pod obecnym prezydentem, ale nie chcemy terroryzmu. Chrześcijanie będą pierwszymi, którzy zapłacą cenę za terroryzm. ... To, o co chrześcijanie proszą to uświadomienie sobie, że jeśli mają nastąpić zmiany to nie powinny się wyzdażyć realizując programy dla wybranych grup ale dla wszystkich obywateli Syrii, i że powinny być one realizowane w sposób pokojowy przez obecny rząd."

Aidan Clay, menadżer regionalny ICC na na Bliskim Wschodzie, powiedział: "W przeciwieństwie do Egiptu, gdzie chrześcijanie poparli rewolucję, która usunęła prezydenta Hosni Mubaraka od władzy, syryjscy chrześcijanie chcieliby pokoju, jednocześnie domagając się większej wolności w ramach działania obecnego rządu. Chrześcijanie spodziewają się, że tylko chaos i rozlew krwi będą wynikiem spełnienia wymagań Salafi. Apelujemy do rządu Stanów Zjednoczonych aby działał mądrze i ostrożnie przy opracowywaniu polityki, która ma głębokie konsekwencje polityczne dla mniejszości Syryjskich i niewspieranie pośrednio dążeń Salafis do wdrożenia ich radykalnych planów".

Obecne ataki na chrześcijan w Syrii przypominają zabójstwa szwadronów śmierci skierowanych przeciwko chaldejskim chrześcijanom w Iraku.

W kierunku Syryjskiego rządu na obczyźnie. Utworzenie Rady Ocalenia Narodowego (NSC) wzorowanej na Radzie przejściowej Libii (TC).
Pierwszym krokiem w kierunku utworzenia tymczasowego rządu emigracyjnego była tzw Konferencja Ocalenia Narodowego w Stambule (16 lipca 2011 r.) zintegrowana przez około 300 Syryjskich emigrantów. Konferencja doprowadziła do utworzenia Rady Ocalenia Narodowego (NSC), składającej się z 25 członków, wzorowanej na libijskiej radzie przejściowej.

"Obecni [na konferencji] w końcu zgodzili się na inicjatywę wybrania 25 z 300 obecnych w Stambule i kolejnych 50 z wewnątrz Syrii, w wyniku czego powstanie 75 osobowa rada reprezentująca aktualne powstanie. Ta 75 osobowa rada będzie także działać w kierunku utworzenia rządu jedności narodowej, który pomoże Syrii w okresie przejściowym, po upadku reżimu. Podczas tego okresu przejściowego powstanie mapa drogowa, restrukturyzacji/przebudowy dyktatury syryjskiego państwa, demontażu państwa policyjnego w kierunku demokracji przedstawicielskiej. Obecni odrzucili w tej chwili pomysł utworzenia rządu cieni... ".

NSC przewiduje powstanie 11 osobowego "gabinetu", który mogłyby działać jako de facto rząd tymczasowy w przypadku "upadku reżimu". NSC jest zdominowane przez zdelegalizowane Syryjskie Bractwo Muzułmańskie i liberałów z Syryjskiej społeczności emigracyjnej.


Główna rola generała Davida Petraeusa: Nowego szefa CIA pod prezydentem Obamą.
Nowo mianowany szef CIA, David Petraeus, który we współpracy z ambasadorem Johnem Negroponte prowadził MNSTC "przeciwpartyzancki" program w Bagdadzie w 2004 roku, będzie miał do odegrania kluczową rolę wywiadowczą w odniesieniu do Syrii, w tym tajnego wsparcia opozycji i "bojowników o wolność" infiltracji syryjskiego wywiadu i sił zbrojnych, itd. Zadania te będą prowadzone w porozumieniu z ambasadorem Robertem S. Fordem. Obaj pracowali razem w Iraku; byli częścią rozszerzonego zespołu Negroponte w Bagdadzie w latach 2004-2005.

Według raportów gen. Petraeus, udał się do Turcji w połowie lipca aby spotkać się z członkami Rady Ocalenia Narodowego. Spotkanie to zorganizowane przez Ministra Spraw Zagranicznych Turcji Ahmeta Davutoglu nastąpiło niezwłocznie po Konferencja Ocalenia Narodowego (Lipiec 16-18, 2011). "Źródła zauważają, że podczas spotkania Petraeous podkreślił swoje poparcie dla pomysłu utworzenia rządu na uchodźstwie, który byłby prowadzony przez Bractwo Muzułmańskie i ich sojuszników i wspierany przez amerykańskich wojskowych ... "

phpBB [video]


Podczas oficjalnej wizyty sekretarza stanu Hillary Clinton w Turcji, która zbiegła się z Konferencją Ocalenia Narodowego, nie zostało potwierdzenie czy doszło do spotkania się z członkami NSC. Oficjalnie Hillary Clinton "po raz pierwszy" spotkała się z członkami Syryjskiej opozycji 2 sierpnia.

Rola zachodnich mediów.
Zachodnie media odgrywają kluczową rolę w zatajaniu charakteru ingerencji w Syrii, pomijając intencjonalnie wsparcie dla uzbrojonych powstańców. Przykładem tego jest pokazanie ostatnich wydarzeń w Syrii jako "ruchu pokojowych protestów" przeciw rządowi Baszara Al Assada, kiedy istnieją dowody na to, że islamskie ugrupowania paramilitarne będące inicjatorami protestów biorą udział w aktach terrorystycznych. Te islamskie grupy przeniknęły wiece protestów.

Przeinaczeń w zachodnich mediach jest mnóstwo. Duże "prorządowe" demonstracje (w tym zdjęcia) są niedbale przedstawiane jako "dowód" masowych antyrządowych protestów. Raporty dotyczące ofiar oparte są na niepotwierdzonych "raportach naocznych świadków" lub syryjskich źródłach opozycji na wygnaniu.
Shaam News i londyńskie Syryjskie Obserwatorium ds. Praw Człowieka są obficie cytowane przez zachodnie media jako "wiarygodne źródła" z typowymi zastrzeżeniami.

Izraelskie wiadomości Debka Intelligence, unikając problemu zbrojnej rebelii, milcząco uznaje, że syryjskie siły mają do czynienia ze zorganizowanymi paramilitarnymi grupami:
"[Wojska syryjskie] napotykają obecnie na silny opór: oczekują na nich pułapki przeciwczołgowe i wzmocnione bariery obsługiwane przez demonstrantów uzbrojonych w ciężkie karabiny maszynowe".

Od kiedy to pokojowi cywilni demonstranci są uzbrojeni w "ciężkie karabiny maszynowe" i "pułapki przeciwczołgowe"? To z czym mamy do czynienia to paramilitarne, wyszkolone jednostki.

Podczas gdy Shaam News jest cytowane jako źródło zrzeszonych doniesień prasowych oraz zdjęć, Sham News (SNN) nie jest uznaną agencją informacyjną. SNN określa siebie jako "grupa patriotycznych młodych Syryjskich działaczy domagających się wolności i godności dla obywateli Syrii..." i posiada strony na Facebooku i Twitterze.

phpBB [video]


Zdjęcia przedstawione przez Associated Press masowego wiecu w Hama zawierały następujące zastrzeżenia: "Associated Press nie jest w stanie samodzielnie zweryfikować autentyczności, zawartości, lokalizacji lub daty tego zdjęcia i materiałów informacyjnych. Zdjęcie: HO / Shaam News Network."

Jednakże te same niepotwierdzone zdjęcia wykorzystywane są obficie w mediach głównego nurtu.
Brak wiarygodnych danych, nie przeszkodził zachodnim mediom w podawaniu "wiarygodnych liczb” na temat ofiar: "Ponad 1600 martwych, 2000 rannych (Al Jazeera, 27 lipca) i prawie 3000 zaginięć (CNN, 28 lipca )."

Jakie są źródła tych danych? Kto jest odpowiedzialny za ofiary?

Ambasador Stanów Zjednoczonych Robert S. Ford,wyznał na przesłuchaniu komisji senackiej, że: "najbardziej niebezpieczną bronią jaką zobaczyłem, była proca".

Ta właśnie “proca”, która jest bezczelnym kłamstwem, jest cytowana obficie jako dowód przestrzegania pokojowego charakteru protestów, jak również ukazania "humanitarnej twarzy" ambasadora Robert S. Forda, który był odpowiedzialny za plan Negroponte utworzenia szwadronów śmierci w Iraku na wzór tych z Salwadoru i Hondurasu.

Tak właśnie kłamstwo staje się prawdą.

Odpowiedzialność rządu syryjskiego.
Syryjski rząd, wojsko i policja, ponoszą ciężar odpowiedzialności za sposób, w jaki zareagowali na powstanie, które spowodowało śmierć cywilów i policji. Ale ten problem, który jest przedmiotem otwartej dyskusji w Syrii, nie może być sensownie zrozumiany bez analizy, w jaki sposób Stany Zjednoczone i ich sojusznicy wspierają i finansują powstanie zintegrowane przez islamskie grupy paramilitarne i szwadrony śmierci.

Główna odpowiedzialność za śmierć cywilów spoczywa na Waszyngtonie, Brukseli oraz Ankarze, które poparły utworzenie i działanie islamskich "bojowników o wolność". Mają także ułatwić finansowanie i dostawy broni dla powstańców.

Ponieważ istnienie zbrojnego powstania (wspieranego przez obce mocarstwa) nie jest uznawane przez rządy NATO i media, tym samym wszystkie zgony przypisuje się bez wyjaśnienia wyłącznie rządowym siłom Syrii "strzelającym do bezbronnych cywilów" lub siłom rządowym strzelającym do dezerterującej policji...

Niebezpieczna droga w kierunku szerokiej wojny na Bliskim Wschodzie i Azji Środkowej.
Eskalacja jest integralną częścią wojskowego programu. Destabilizacje suwerennych państw przez "zmiany reżimu" są ściśle koordynowane z wojskowym planowaniem. Obecnie widzimy wojskowy plan charakteryzujący się sekwencją teatrów wojny ofensywy USA-NATO.

Przygotowania do wojny z Syrią i Iranem były w "stanie zaawansowanej gotowości" od kilku lat.
USA, NATO i izraelscy stratedzy przedstawili zarysy "humanitarnej" kampanii wojskowej, w której Turcja (drugie co do wielkości siły zbrojne w ramach NATO) będą odgrywać centralną rolę. Z ostatnich wydarzeń, Turcja dała do zrozumienia, że Ankara rozważa działania wojskowe przeciwko Syrii, jeśli rząd Al Assada nie zaprzestanie "natychmiastowo i bezwarunkowo" działań przeciwko "demonstrantom". Ironią sytuacji jest to, że islamscy bojownicy działający wewnątrz Syrii, którzy terroryzują ludność cywilną, są przeszkoleni i finansowani przez rząd turecki.

Te zawoalowane groźby, wskazują na możliwy udział wojsk tureckich na terenie Syrii, co może ewoluować w kierunku pełnoprawnej "humanitarnej" interwencji wojskowej NATO.

Jesteśmy na niebezpiecznych rozdrożach. Gdzie operacja wojskowa sił USA-NATO zostanie uruchomiona przeciwko Syrii. Szeroki region Bliskiego Wschodu Azji Środkowej rozciągający się od Afryki Północnej i wschodniej części Morza Śródziemnego do Afganistanu i Pakistanu przy granicy z Chinami będzie pogrążony w zgiełku długiej wojny regionalnej.

Istnieją obecnie cztery odrębne teatry wojny: w Afganistanie, Pakistanie, Iraku, Palestynie i Libii.
Atak na Syrię doprowadził by do integracji tych odrębnych teatrów wojny, prowadząc ostatecznie do szerszej Blisko Wschodniej- Centralno Azjatyckiej wojny.

Droga do Teheranu wiedzie przez Damaszek. Sponsorowana przez USA-NATO wojna z Iranem zakłada w pierwszym etapie kampanię destabilizacji ("zmian reżimu"), w tym tajnych operacji wywiadowczych w celu wsparcia sił rebelianckich skierowanych przeciwko rządowi syryjskiemu. Wojna z Syrią może ewoluować w stronę kampanii wojskowej USA-NATO skierowanej przeciwko Iranowi, w której Turcja i Izrael będą bezpośrednio zaangażowane. Przyczyniło by się to takrze do dalszej destabilizacji Libanu.

Ważne jest, aby rozpowszechniać prawdziwy obraz sytuacji i przełamać monopol dezinformujących mediów. Krytyczne i obiektywne zrozumienie tego, co dzieje się w Syrii ma kluczowe znaczenie w zahamowaniu fali eskalacji militarnej dążącej do szerszej wojny regionalnej.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

Czytaj dalej: Początek wojny z Syrią: Unia Europejska nakłada sankcje.
Czytaj dalej: Soros grozi Iranowi "najkrwawszą z rewolucji".
Czytaj dalej: Rosyjski wysłannik: "NATO planuje ataki na Syrię i Iran."
Czytaj dalej: Libia, Egipt, Sudan... Co dalej?
Czytaj dalej: Destabilizacja. Szeroka perspektywa. #1
Czytaj dalej: Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.
Czytaj dalej: Polityka Z. Brzezinskiego dla Bliskiego Wschodu i Euroazji.


http://www.prisonplanet.pl/polityka/syryjskie_powstanie,p1328137899

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 paź 2011, 8:00 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
W oczekiwaniu na atak NATO, Rosja może sprzedać Syrii zaawansowaną broń.
Kurt Nimmo, Infowars.com
USA
2011-10-11

W czwartek Associated Press podało, że Rosja i Chiny zawetowały rezolucję Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczącą Syrii, gdyż bali się, że NATO wykorzysta ten ruch jako pretekst do rozpoczęcia bombardowań.

Rosja planuje sprzedać Syrii swoje zaawansowane rakiety balistyczne Iskander by pomóc Syrii odeprzeć planowany atak NATO.

Moskwa powiedziała, że sprzeciwia się wszelkim rezolucjom przeciwko Syrii z powodu sposobu, w jaki Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Francja zinterpretowały rezolucję przeciwko Libii i wykorzystały ją jako pretekst do inwazji na kraj i odsunięcia jej lidera Kadafiego pod przykrywką ochrony cywilów.

NATO wykorzystało język rezolucji, który upoważniał członków ONZ do podjęcia "wszelkich niezbędnych środków ... do ochrony ludności cywilnej i obszarów zamieszkałych będących pod groźbą ataku", bez żadnych "obcych sił okupacyjnych" na terytorium Libii.

Rosja, Chiny, Indie, RPA i Brazylia twierdzą, że rezolucja w sprawie Libii nie uzasadniała kilkumiesięcznych ataków lotniczych na reżim Kadafiego, podczas których zginęło co najmniej 6000 cywilów. Kraje te obawiają się, że nowa rezolucja może być wykorzystana w taki sam sposób by rozpocząć atak na Syrię i doprowadzając do obalenia al-Assada.

Pomimo sporów w ONZ, WorldNetDaily przekazał we wtorek, że starszy rangą syryjski dyplomata powiedział, że wojska NATO trenują obecnie na terenie Turcji, przygotowując się przed inwazją na Syrię.

Według Aarona Kleina w tym samym czasie, przedstawiciele służb bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie powiedzieli, że Rosja przeprowadziła inspekcje wojsk syryjskich, doradzając Syrii co do możliwych odpowiedzi militarnych na atak NATO.

Biorąc pod uwagę zagrożenie inwazji NATOowskiej, Rosja sprzedała dużą liczbę rakiet balistycznych Iskander rozważając również sprzedaż zaawansowanego systemu antyrakietowego S-300.
Assad, jednak obawia się, że Unia Europejska i Stany Zjednoczone mogą pomachać marchewką i odwieść Rosjan od wspierania Syrii. Assad powiedział, że jeśli jego kraj zostanie zaatakowany to cały Bliski Wschód stanie w ogniu.

"Jeśli szalone działania zostaną podjęte przeciw Damaszkowi, nie będę potrzebować więcej niż sześć godzin aby przenieść setki rakiet i pocisków do Wzgórz Golan i wystrzelić je na Tel Awiw" powiedział Assad, zgodnie z Irańską państwową agencji prasową Fars. Assad wyraził również swój komentarz na spotkaniu z tureckim ministrem spraw zagranicznych Ahmadem Davutoglu we wtorek, zgodnie z Ria Novosti.

Poinformowano, że Davutoglu przekazał wiadomość od NATO i USA, że Syria może stanąć w obliczu międzynarodowej kampanii wojskowej, jeśli al-Assad nie zakończy rzekomego brutalnego tłumienia rebelii przeciwko jego reżimowi.

Assad ostrzegł jednocześnie, że wezwie Hezbollah w Libanie aby rozpoczął totalną kampanię rakietową na Izrael. Powiedział, że Iran zaatakuje amerykańskie okręty w Zatoce Perskiej jak też europejskie siły.

WorldNetDaily również przekazało, że Assad polecił syryjskim wojskowym aby przygotowały się do odparcia kampanii z ziemi lub powietrza.


Link do oryginalnego artykułu: LINK

Czytaj dalej: Rosyjski wysłannik: "NATO planuje ataki na Syrię i Iran."
Czytaj dalej: Syryjskie powstanie Al-Kaidy rekrutuje dżihadystów do walki w NATO-wskich "humanitarnych wojnach"
Czytaj dalej: Początek wojny z Syrią: Unia Europejska nakłada sankcje.
Czytaj dalej: Libia, Egipt, Sudan... Co dalej?
Czytaj dalej: Libia - Waszyngton - NATO i kolejna wielka wojna.
Czytaj dalej: Destabilizacja. Szeroka perspektywa. #1
Czytaj dalej: Polityka Z. Brzezinskiego dla Bliskiego Wschodu i Euroazji.
Czytaj dalej: Soros grozi Iranowi "najkrwawszą z rewolucji".
Oglądaj dalej: Film: Geostrategia USA. Wywiad z Websterem G. Tarpleyem.


http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_oczekiwaniu_na_atak,p1345966876

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 mar 2012, 13:23 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Inwazja NATO na Syrię w tym miesiącu?
Paul Joseph Watson, 
PrisonPlanet.com
USA
2012-03-07
Polityka

Turcja, państwo członkowskie NATO uzbraja Al-Kaidę i inne grupy terrorystyczne w ramach działań wspólnoty międzynarodowej zmierzającej do wsparcia syryjskich rebeliantów, mających obalić prezydenta Baszara al-Assada. Na marzec zakłada się możliwość realizacji inwazji wojskowej, niemal dokładnie rok po identycznym ataku na Libię, który zrealizowano również przy pomocy terrorystów Al-Kaidy.

Egipscy urzędnicy służb bezpieczeństwa powiedzieli World Net Daily WND, że "Turcja uzbraja al-Kaide i grupy Jihadiya Salafia, jako część wysiłków na rzecz wspierania tzw rebeliantów w Syrii".

Urzędnicy wskazują również, że broń i szkolenie dla rebeliantów są zabezpieczane przez USA, Arabię Saudyjską i Jordanię, co jest spójne z raportami byłego tłumacza FBI Sibela Edmondsa podającego, że w grudniu setki żołnierzy amerykańskich i NATO przybyło do Jordanii przy granicy z Syrią dla celów szkolenia bojowników mających obalić prezydenta Baszara al-Assada.

Obrazek

"Kilku dobrze poinformowanych urzędników egipskich i arabskich służb bezpieczeństwa stwierdziło, że USA, Turcja i Jordania prowadzą bazę szkoleniową dla syryjskich rebeliantów w jordańskim mieście Safawi w północnym, pustynnym regionie kraju", stwierdza raport WND.

W internecie pojawił się zdumiewający materiał z osobą "Dannyego z Syrii" - wątpliwego "działacza", który co tydzień pojawiał się na wiadomościach głównego nurtu prosząc o amerykańską lub izraelską inwazję wojskową - w którym najwyraźniej koordynuje strzały i wybuchy, które mają być odgrywane podczas wywiadu z CNN. Co więcej ten człowiek na wielu filmach mówi z różnymi akcentami:

phpBB [video]


Marcowe bombardowania Syrii przez siły NATO, eufemistycznie nazywane przez media "strefą zakazu lotów" odzwierciedlałyby prawie dokładnie czas i okoliczności ataku na Libię rok temu, która po raz pierwszy została zaatakowana 19 marca 2011 roku, po wielotygodniowym dowodzeniu i uzbrajaniu przez NATO rebeliantów powiązanych z Al-Kaidą.

"Zgodnie z blisko wschodnimi dyplomatami i ludźmi służb bezpieczeństwa, którzy rozmawiali z WND, społeczność międzynarodowa rozważa w tym miesiącu rozpoczęcie ataków lotniczych NATO na siły Assada, jeśli opozycja nie zrobi dużych postępów w kierunku zakończenia funkcjonowania reżimu" stwierdza raport.

Alex Jones rozmawia z “syryjską dziewczyną” na temat tego co naprawdę się dzieje w Syrii:

phpBB [video]


Udział Turcji w zbrojeniu grup terrorystycznych by pomóc rebeliantom jest potwierdzeniem raportów, które podały, że Francja i Stany Zjednoczone zaopatrzyły Wolną Syryjską Armię w broń i pociski przeciwlotnicze. Jak pisaliśmy w zeszłym tygodniu, podczas wywiadu BBC sekretarz stanu USA, Hillary Clinton przyznała, że Stany Zjednoczone i Al-Kaida są po tej samej stronie, jeśli chodzi o zmianę reżimu w Syrii. Podobnie było w Libii, gdzie obalenie Kadafiego zostało osiągnięte dzięki wykorzystaniu grup Al-Kaidy. Obecnie NATO i Stany Zjednoczone po raz kolejny zwróciły się do terrorystów dla osiągnięcia swoich celów geopolitycznych w regionie.

Jak pisaliśmy już w listopadzie, niektórzy z terrorystów Al-Kaidy, którzy walczyli u boku wojsk amerykańskich w Iraku zostali przetransportowani do Syrii by wspomóc rebeliantów. Lider Al-Kaidy Ajman al-Zawahri pojawił się również publicznie by wyrazić poparcie dla syryjskich rebeliantów.

Raport ONZ stwierdził, że inwazja w Libii doprowadziła do sytuacji w której ogromne ilości broni dotarły w ręce Al-Kaidy działającej w Afryce Północnej. Ta broń jest obecnie wykorzystywana do przeprowadzania ataków bombowych przeciwko syryjskim celom rządowym, czego media głównego nurtu nadal nie chcą uznać, i jak to raport Ligi Arabskiej określił, po obu stronach dochodzi do aktów przemocy.

Korporacyjna prasa posłusznie powtarza oficjalne punkty narracji, w których jedynie siły Assada są odpowiedzialne za przemoc wobec "niewinnych demonstrantów", nawet gdy ci tak zwani "demonstranci" strzelają z granatników, jednocześnie pokazując podejrzanych "aktywistów" takich jak "Syryjski Danny", który otrzymują mnóstwo czasu antenowego w stacjach takich jak CNN by błagać o inwazję wojskową.


http://www.prisonplanet.pl/polityka/inwazja_nato_na_syrie_w,p56359852

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 mar 2012, 23:36 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2012, 17:20
Posty: 18
jak to co jest przyczyną zabijania w Syrii?

Syria musi być militarnie zneutralizowana do czasu napaści Izraela na Iran.
to jest tzw. czyszczenie zaplecza.
Polska też jak szła do zaorania podczas WWII była wcześniej odcięta prawie całkowicie przez "sojuszników".
Jedynie mała furtka do Rumunii się ostała.

_________________
jeśli chodzi o przyszłość... jakoś to będzie!
jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 mar 2012, 10:42 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 3:48
Posty: 596
Lokalizacja: Sercem Wrocław, ciałem OGL
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Syria musi być militarnie zneutralizowana do czasu napaści Izraela na Iran.
to jest tzw. czyszczenie zaplecza.
Polska też jak szła do zaorania podczas WWII była wcześniej odcięta prawie całkowicie przez "sojuszników".
Jedynie mała furtka do Rumunii się ostała.


I Węgrzy też pomogli :)

Cytuj:
Turcja czeka na syryjskich uciekinierów, Syria minuje granicę
wczoraj, 18:51 POg / PAP

Syria rozmieszcza miny na granicy z Turcją, by przeszkodzić uciekającym Syryjczykom w jej przekraczaniu - powiadomił wicepremier Turcji Besir Atalay. Turecki Czerwony Półksiężyc ogłosił, że nie wyklucza napływu nawet pół miliona uchodźców z Syrii.

- Władze syryjskie rozmieszczają miny na granicy, by uchodźcy nie mogli przedostać się do Turcji" - powiedział wicepremier w telewizji NTV. Oznajmił, że liczba uciekinierów syryjskich w Turcji zbliżyła się do 15 tysięcy. W ciągu ostatniej doby przeszło do Turcji około tysiąca uchodźców - powiadomiły wcześniej źródła w tym kraju.

Szef tureckiego Czerwonego Półksiężyca Ahmer Lufti Akar powiedział, że nie wyklucza, iż przybędzie nawet pół miliona Syryjczyków. - Istnieją różne scenariusze, które przewidują, że liczba (uchodźców) może sięgnąć nawet 500 tysięcy - powiedział.

Ku granicy wyruszył w czwartek z miasta Gaziantep na południu Turcji tzw. konwój wolności, złożony z Syryjczyków mieszkających w Turcji. Jego celem jest dostarczenie Syryjczykom pomocy humanitarnej, jednak - jak pisze agencja AFP - zapewne służby tureckie przeszkodzą mu w zbliżeniu się do granicy. Taki los spotkał poprzedni konwój 12 stycznia.

Jednak organizatorzy zapowiedzieli, że w razie przeszkód przekażą pomoc uchodźcom w obozach po tureckiej stronie. Opiekuje się nimi turecki Czerwony Półksiężyc oraz rządowe centrum kryzysowe.

Wzrost liczby uchodźców syryjskich w Turcji w ostatnich dniach wiąże się z rozpoczęciem przez reżim syryjski wielkiej ofensywy wojskowej w prowincji Idlib. Państwowe media syryjskie ogłosiły, że siły rządowe oczyściły miasto Idlib z "uzbrojonych terrorystów".

Z kolei opozycyjne Obserwatorium Praw Człowieka, działające w Londynie, ogłosiło, że w mieście znaleziono w czwartek, dzień po jego zdobyciu przez siły rządowe, ciała 23 osób ze śladami tortur. Ludzie ci zginęli od kul, mieli zawiązane oczy i skrępowane ręce.

W czwartek mija dokładnie rok od wybuchu powstania przeciwko reżimowi Baszara el-Asada. Agencja Reutera zwraca uwagę, że powstanie robi się coraz bardziej krwawe i wyraża pogląd, że najnowsze sukcesy sił reżimowych nie powstrzymają rewolty. Według agencji nie widać szans na dyplomatyczne rozwiązanie konfliktu.


http://wiadomosci.onet.pl/raporty/arabskie-rewolucje-syria/turcja-czeka-na-syryjskich-uciekinierow-syria-minu,1,5059691,wiadomosc.html

_________________
Fantazjom i innym pseudonaukowym dyrdymałom mówię stanowcze NIE! - tylko twarde fakty...
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=140416
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. IckeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 mar 2012, 10:52 
Manipulacja w Syrii
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 18 mar 2012, 15:49 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 3:48
Posty: 596
Lokalizacja: Sercem Wrocław, ciałem OGL
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
W Syrii codziennie giną ludzie. Co w tym czasie robi Baszar Al-Assad? Świetnie się bawi - przynajmniej taki wniosek można wysnuć po przeczytaniu e-maili, które wysyłał i odbierał dyktator. Znalazły się wśród nich miłosne wyznania Assada, luksusowe zamówienia jego żony, "zabawne" filmy z YouTube, szokujące informacje o zagrywkach PR mediów reżimu i półnagie zdjęcia bliżej nieokreślonej kobiety.

Zobacz jakie maile wysyłali i odbierali dyktator Syrii i jego żona:
Prywatne maile dyktatora Syrii i jego żony
4:10 min


http://wiadomosci.onet.pl/cnn/syria-przez-rok-przechwytywali-maile-al-assada,1,5061615,wiadomosc.html

_________________
Fantazjom i innym pseudonaukowym dyrdymałom mówię stanowcze NIE! - tylko twarde fakty...
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=140416
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. IckeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 mar 2012, 0:05 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 16:09
Posty: 48
Płeć: mężczyzna
Tylko, że arteuza wszystko przekręcił - źli byli dobrymi, itp.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group