Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 kwie 2020, 5:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 maja 2012, 14:22 
Wszyscy obserwujemy wzbudzające tak wiele kontrowersji zjawisko smug chemicznych. Media głównego nurtu jak zwykle w swej służalczej postawie co najwyżej napomykają o tym w prześmiewczej formie w telewizji śniadaniowej. Na temat białych pasów na niebie które swym zachowaniem przeczą naturze zwykłych smug kondensacyjnych powstało wiele filmów oraz teorii, niektóre z nich są rzeczowe inne groteskowe i śmieszne. Jednak prawda na ich temat może być dużo bardziej niesamowita niż to się komukolwiek wydaje ponieważ efekty ich działania są o wiele głębsze i trudniejsze do odwrócenia niż dotąd przypuszczano.

Aluminium, bar, stront, tytan, złoto i wiele innych trucizn w ilościach przekraczających tysiące razy dopuszczalne normy stężenia zostały wykryte w próbkach zbadanych przez Clifforda Carnicoma (carnicom.com), niezależnego badacza smug chemicznych. Smugi zawierają również nanowłókna, które stanowią środek transportu dla odwodnionych czerwonych ciałek krwi człowieka (tak, w rozpylanych aerozolach jest też ludzka krew) będących inkubatorem dla rozmaitych patogenów. Wszyscy tym oddychamy i zamykanie okien niewiele tu pomoże, ponieważ obecnie cała atmosfera ma już zmieniony skład i właściwości, nabrała między innymi pewnych zdolności przewodzących.

Obecność smug powoduje wiele problemów zdrowotnych z których najbardziej znanym i jednocześnie lekceważonym jest choroba Morgellons wyśmiewana jako niegroźne urojenie. Choroba ta charakteryzuje się powstawaniem na skórze dziwacznych wyprysków oraz wyrastaniem włókienek, których całkowite usunięcie nie jest możliwe, ponieważ stały się one częścią ciała.
Po przebadaniu próbek tkanek okazało się, że Morgellons może być jedynie niezamierzonym efektem ubocznym, reakcją alergiczną organizmu odrzucającego rozmaite dziwne rzeczy wyrastające w organizmach osób z terenów opylanych smugami chemicznymi. Wniosek taki wyciągnięto na podstawie obserwacji próbek hodowli tkanek zdrowych ludzi których organizm adaptuje te rzeczy bez przeszkód i objawów.

Jan Smith, twórca strony Morgellons Exposed.com z której pochodzą te informacje odkrył po przebadaniu wielu próbek, że przyczyną choroby jest przyrastanie w organizmie syntetycznych włókien i drucików, różnego rodzaju kryształków, metalowych plakietek a nawet czegoś w rodzaju złożonych z syntetycznych składników niby żyjątek przypominających rozmaite pajęczaki, zmodyfikowane pleśnie, grzyby i pasożyty.

Poddane testom próbki okazały się być niezwykle odporne zarówno na kwasy jak i wysoką temperaturę. Z włókien złożonych z wysokiej gęstości polietylenu po poddaniu ich działaniu płomieni wydzielają się mikroskopijne kropelki złota – są więc w zasadzie samoczynnie rosnącymi przewodami. Do tego dochodzą metalowe płytki, mikronadajniki i nibyowady i pajęczaki złożone z tzw. GNA – syntetycznego DNA zbudowanego z min. glukanu celulozy. Przypuszcza się, że są one dostrajalne do ultraniskich częstotliwości radiowych i używają do wzrostu energii elektrycznej wytwarzanej przez organizm.

Odkryto również, że wymienione obiekty zbudowane są z materiałów których dostarczają właśnie smugi chemiczne.

Istnieje wiele przypuszczeń co do przeznaczenia tych samoreplikujących się pseudożywych urządzeń i tworów. Jedna z nich mówi, że zostały one stworzone przez popierany przez światowe elity ruch posthumanistyczny reprezentowany przez futurologa Raya Kurzweila. Ich celem miałoby być w ich mniemaniu stopniowe udoskonalenie i przemiana ludzkości w swego rodzaju na wpółsyntetyczną rasę istot idealnych.
Druga teoria przypuszcza, że ponieważ ludzkie DNA samo w sobie również jest anteną elektromagnetyczną, wprowadzanie do ludzkiego organizmu sztucznych tworów opartych na jego syntetycznym odpowiedniku - GNA ma za zadanie odcinać ludzkie DNA od pewnych częstotliwości niezbędnych dla jego prawidłowego funkcjonowania.

Jakie jest prawdziwe przeznaczenie obserwowanych tworów możemy tylko przypuszczać jako, że badania muszą być z konieczności prowadzone w warunkach mniej lub bardziej amatorskich i przy ograniczonym budżecie niezależnych badaczy.

Tłumaczył dla ezoteria.pl: RedimixNa górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 maja 2012, 14:22 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 15 maja 2012, 5:16 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Próbki omawianych rzeczy można obejrzeć tutaj, tego tematu w kontekście
smug chemicznych nie poruszył jeszcze nikt w Polsce, my jesteśmy pierwsi.
Przydałby się ktoś w kraju kto ma dostęp do laboratorium medycznego i mógłby przebadać
pod tym kątem próbki tkanek ludzi z rejonów szczególnie nasilonego rozpylania smug.
W przygotowaniu będzie film dotyczący tych nanourządzeń w smugach chemicznych.
Półprzewodniki w postaci tzw. kwantowych kropek, rosnące przewody, mikronadajniki
i kryształki z antenami raczej nie są naturalnymi pasożytami ludzkiego organizmu.
Wszystkie rzeczy widoczne na zdjęciach zostały przeniesione na ludzi w formie
zmodyfikowanych naturalnie występujących patogenów typu pleśni i grzybów
które następnie spowodowały ich wzrost w organizmach ludzi. U większości ludzi
przyjmują się one bezobjawowo, Morgellons jest formą reakcji alergicznej na nie.
Osobiście jestem ciekaw tego co o ich przeznaczeniu sądzi Dan Winter.


http://www.morgellonsexposed.com/plaques.htm

http://www.morgellonsexposed.com/

http://morgellonsexposed.com/DarkShuriken.htm

http://www.rense.com/Datapages/morgphotos.htm

http://www.rense.com/general91/hexa.htm

ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 maja 2012, 11:54 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 21 sie 2010, 16:37
Posty: 377
Lokalizacja: podlasie
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Białystok
straszne rzeczy, mi nasuwa się taki wiosek, jeśli chodzi o smart dust - zbierają one informacje biometryczne/biomedyczne ludzi, może do celów depopulacji, mając pewne dokładne dane będą w stanie zlikwidować konkretne grupy ludzi przez tworzenie odpowiedniej broni biologicznej, podczas gdy reszta ludzi niczego nie odczuje na tym samym terenie, przypuśćmy. ale wtedy raczej nie byłyby prowadzone wieloletnie opryski, a tak właśnie się dzieje. z jakiegoś powodu muszą być prowadzone systematycznie.

inna myśl jaka mi przyszła, to możliwość przejęcia kontroli nad ludźmi, może to trochę śmiesznie brzmi, ale słysząc, że niektórzy ludzie mocno przeszkadzający "elytom" po pewnym czasie cierpią od poważnych chorób, wydaję się możliwym, że to zasługa tegoż smart dustu, pewni ludzie powiedzieliby - ataki energetycznie negatywnych istot, lub coś w tym rodzaju, w sumie nie powinno się od razu tego wykluczać.

i takie pytanie na koniec, jak swoim działaniem chembuster niweluje te opryski, w jaki sposób...znikają, są niszczone czy cokolwiek się z nimi dzieje, przeróżne włókna, metale i inne wymienione w poście Redmuluca?
i czy działa tak naprawdę, bo w sumie na pewnych materiałach wideo faktycznie smugi wydają się znikać, ale gdzie to się podziewa?

btw. jestem ciekaw jak smart dust obecny w ciele zareagowałby na porażenie prądem, EMP (impuls elektromagnetyczny), czy spięcie wywołane w jakiś sposób. wszystko da się zniszczyć, co potrzebuje elektryczności do działania. prawdopodobnie po zniszczeniu nadal byłyby obecne w ciele, ale będą już bezużyteczne. gorzej z włóknami i resztą tego syfu.

jak Wam się wydaje, czy mamy możliwość obrony przed tym w sposób fizyczny lub techniczny (tj. wymienione akapit wyżej) czy pozostaje nam ezoteryczne rozwiązanie - afirmacja, wizualizacja ochrony i odporności?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 maja 2012, 13:26 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:20
Posty: 235
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: mężczyzna
Bakterie i pasożyty można regularnie usuwać przy pomocy zappera. Metale ciężkie i inną chemię przy pomocy spiruliny i chlorelli. Na sztuczne organizmy raczej nie mamy wpływu. Chembuster co prawda oczyszcza niebo z chmur, ale powoduje to tylko większą ilość oprysków w obszarach, gdzie są CB. Przy takiej intensywności spryskiwania jaka trwa od kilku lat będziemy pewnie wkrótce mutować :shock:

_________________
Przetłumaczę z j. angielskiego, zrobię napisy do filmu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 maja 2012, 13:38 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 21 sie 2010, 16:37
Posty: 377
Lokalizacja: podlasie
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Białystok
można prosić o konkretny sklep lub link do sprawdzonego zappera? podobno zapper zapperowi nie równy. a nie ma kasy na experymenty, potrzeba sprawdzonego, który daje efekty

//
widzę, że te oryginalne Clarka mają jakąś poronioną cenę na allegro, 2 tysie z hakiem, a tańsze (50 - 350 zł) mają gotowe zaprogramowane ramy częstotliwości, więc samemu nie można dokładnie ustawić.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 maja 2012, 15:03 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
@redmuluc

Dorzucę w ramach uzupełnienia w ekspresowym skrócie:

"Choroba" Morgellonów to na 100% kolejny logiczny krok w badaniach USA nad mykoplazmatycznymi broniami biologicznymi, które prowadzą od zakończenia IIWŚ.

Program został stworzony przez jednego z najgorszych zbrodniarzy wojennych IIWŚ - Shiro Ishii i jego współpracowników z Jednostki 731, "przejętej" przez USA po wojnie i trwa do dziś, czemu zresztą władze USA jeszcze do niedawna bardzo mocno zaprzeczały.
Najprawdopodobniej już na wczesnym etapie badań zorientowali się, że naukowy dogmat o trwałości postaci bakterii i wirusów jest bzdurą.
Być może znalazł się też ktoś, kto studiował prace Enderleina, Bechampa, Reicha (tak, ten od orgonu :-), Naessensa i innych, i w pewnym momencie zorientował się, że to o czym piszą, jest prawdą.
Skutkiem tego odkryli jak stworzyć broń biologiczną w postaci krystalicznej mykoplazmy zmodyfikowanej brucelozy (lata 60/70 XXw.), której wytworzyli ogromne ilości - jest to forma bardzo łatwa do przechowywania i użycia, ponieważ w przeciwieństwie do innych broni b. nie wymaga szczególnego przechowywania i można ją wytworzyć na zapas.

I teraz do meritum - IMHO psychopaci z wojennego USA po zakończeniu Zimnej Wojny zdali sobie sprawę, że zamiast zrobić kilogram proszku który można wytruć wszystko poza roślinami na Ziemi, lepiej przyłożyć się jeszcze trochę i manipulując bionami i orgonem, postarać się wytworzyć coś dzięki czemu będzie można ludzi bezpośrednio kontrolować, a jeśli się ich przy okazji trochę wytruje (np. borelioza) to też nic nie szkodzi.

IMHO wiedzą też doskonale o konstrukcjach orgonowych, ich działaniu oraz potrafią mierzyć energię przez nie emitowaną ale nie mogą (na razie) nic z nimi zrobić, a wygląda na to, że ich działanie orgonitów jest mocno destrukcyjne dla programu rozpylania smug chemicznych i innych eksperymentów.

@R I P

To nie tak działa - dobrze działające konstrukcje orgonowe "ładują" energią życiową również całe otoczenie, natomiast próby "zapryskania" oczyszczonego nieba traktuję jako wyraz bezsilności trucicieli i powiem szczerze - mam z tego do dzisiaj uciechę, że za śmieszne pieniądze jestem jednym z tych, którzy rozwalają program warty miliardy $ :D

:hejka:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 maja 2012, 15:45 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:20
Posty: 235
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: mężczyzna
paranoid pisze:
można prosić o konkretny sklep lub link do sprawdzonego zappera? podobno zapper zapperowi nie równy. a nie ma kasy na experymenty, potrzeba sprawdzonego, który daje efekty

//
widzę, że te oryginalne Clarka mają jakąś poronioną cenę na allegro, 2 tysie z hakiem, a tańsze (50 - 350 zł) mają gotowe zaprogramowane ramy częstotliwości, więc samemu nie można dokładnie ustawić.Nie mam linka do zappera. Dostałem zappera od kogoś i na jego podstawie zbudowałem podobny.

Zapomniałem jeszcze dodać, że równie dobry do zabijania bakterii i pasożytów jest MMS. Oficjalny-jedyny dystrybutor w Polsce

http://www.galeriaezo.abc24.pl/

Działa bardzo skutecznie, ale trzeba uważać z dawkowaniem, bo można się rozchorować.

_________________
Przetłumaczę z j. angielskiego, zrobię napisy do filmu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 maja 2012, 15:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
No to wam powiem jako ciekawostkę, że dwie osoby z tego forum, działające mocno w temacie orgonu właśnie zostały prawdopodobnie poddane eliminacji (nanotechnologia? broń biologiczna?).
Właściwie - trzeba tu dodać, że walczą o życie.

Orgon jest piekącą solą w oku dla określonych sił.

_________________
// \\
\\ //Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 maja 2012, 17:18 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Indi możesz tę "ciekawostkę" rozwinąć?

I przy okazji MaksK dzięki za konkrety.
O dogmacie niezmienności bakterii i wirusów wspominała min. Desiree Rover
w swym filmie o szczepionkach na przykładzie Antoine'a Bechampa i oszustwa
Ludwika Pasteura. http://customers.hbci.com/~wenonah/new/naessen.htm

http://davidicke.pl/forum/desiree-rover-szczepionki-bro-masowej-zag-ady-pl-t2069.html

Liczę na to, że Leszek ze ŚG zasięgnie na ten temat opinii u Dana Wintera
lub wyrazi swoją hipotezę i na to, że ktoś w kraju przeprowadzi badania
porównawcze tkanek osób z objawami Morgellons i bez tych objawów
z terenów o szczególnym nasileniu oprysków.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 maja 2012, 7:37 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
@Indi

Możesz sobie myśleć (i wszyscy którzy to czytają) co chcesz ale sam doświadczyłem ataku jakąś formą broni psychotronicznej (technicznej).
Postarałem się (trochę się trzeba było przyłożyć), żeby to źle się skończyło dla jej obsługi i samego urządzenia, i od tego momentu jest spokój - po prostu czasami inaczej się nie da postąpić.

P.S. Przetopiłem z parafiny na wosk pszczeli orgonit na którym mi zależało - jego "moc" wzrosła i emitowana energia jest jakaś taka leniwa i przyjemniejsza.Dodatkowo w ramach uzupełnienia - artykuł z Nexsusa, dość szczegółowo opisujący program broni mykoplazmowych realizowany przez USA:

http://wolnemedia.net/zdrowie/mikoplazma-1/

Komentarze użytkownika Prometeusz pod artykułem są świetnym jego uzupełnieniem.


:hejka:


Ostatnio zmieniony 16 maja 2012, 8:23 przez MaksK, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 maja 2012, 7:55 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2011, 9:00
Posty: 116
Lokalizacja: Z Kosmosu
Płeć: mężczyzna
Witam

@MaksK mam pytanie
Cytuj:
Możesz sobie myśleć (i wszyscy którzy to czytają) co chcesz ale sam doświadczyłem ataku jakąś formą broni psychotronicznej (technicznej).
Jak się zorientowałeś, że to akurat broń tego rodzaju, jakie miałeś konkretne objawy etc. ??
Mnie od ostatniego czasu ciągle przydarzają się jakieś "dziwne przypadki" podczas albo bezpośrednio po giftowaniu deathtowers.

_________________
"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola TeslaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 maja 2012, 8:41 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1448
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
MaksK pisze:


Dodatkowo w ramach uzupełnienia - artykuł z Nexsusa, dość szczegółowo opisujący program broni mykoplazmowych realizowany przez USA:

http://wolnemedia.net/zdrowie/mikoplazma-1/

Komentarze użytkownika Prometeusz pod artykułem są świetnym jego uzupełnieniem.


czy ktoś zna tego @Prometeusza ? spora konkretna wiedza w temacie specjalistycznym
próbka jednego z jego komentarzy dot. HIV:
Cytuj:
Podsumowując – dla każdego, nie tylko biologa molekularnego, nie jest chyba zbędne wyciąganie dalszych arumentów, by zauważyć, że coś tu jest bardzo nie-tak i że najprawdopodobniej to jedna wielka lipa. Badania są niewiarygodne, a nic, co wymierzone jest w samego wirusa nie przynosi żadnych resultatów, bo sam wirus niczego nie wywołuje. Zresztą nawet żaden proponowany mechanizm jego faktycznego działania… nie działa. Nie sprawdza się w praktyce. No cóż, nie trudno zgadnąć – albo w ogóle go nie ma (1), albo jest naturalnym wirusem, występującym w komórkach i ich otoczeniu, który pojawia się pod wływem infekcji Mycoplasmą (2)* albo jego białka, względnie cały genom sa częścią genetycznie zmodyfikowanej Mycoplasmy, tj. broni biologicznej (3);
* Moim zdaniem ta wersja jest ze wszystkich 3 najbardziej prawdopodobna, zaraz przed 2 i na długo przed 1 – natura zna wiele takich przypadków, gdy wirusy uaktywniają się tylko w obecności innych patogenów, które np. dostarczają niezbędnych do powielania enzymów, czy też zwyczajnie aktywują transkrypcję; co ciekawe, wówczas de facto może się okazać, że ‘nasza’ Mycoplasma nawet nie jest w zasadzie… zmodyfikowana zbytnio. Po prostu wielka zasłona dymna, a ludzie ją ‘kupują’ i skupiają się na wirusie, który nie jest żadną przyczyną, lecz skutkiem ubocznym; w Afryce to nie żadna epidemia AIDS jest, ale zwyczajne ludobójstwo: osłabionym, niedożywionym biedakom na podstawie losowego, niewiarygodnego testu, podaje się codziennie dawki substancji, która działa niemal dokładnie tak, jak arszenik. Jak myślicie – czy brzmi to aby odrobinkę… naukowo i wiarygodnie?

Wnioski – proszę wyciągnąć samemu, pod dokonaniu obszernych poszukiwań na własną rękę, nie tylko uwierzeniu mi na słowo.

Chronienie się? Zwyczajna ostrożność, zdrowy tryb życia i tyle. Unikanie seksu analnego (który w większości kultur, pod nazwą sodomii, był zakazany – ciekawe, wszystkie inne przeróżne pozycje i perwersje są dopuszczone, sodomia – nie. Otóż, nie przez przypadek – wiele patogenów, żyjących naturalnie w jelicie, może przedostać się, poprzez mikrouszkodzenia do krwi, będącej właściwie naturalną pożywką i… wiadomo, co dalej), szczepionek, bezwartościowych metod ‘diagnostycznych’ bez powodu i wszelkiego innego parszywstwa powinno zasadniczo nas zabezpieczyć. Dża dawka zdrowego jedzenia i dobrego humoru – też wiele pomoże.


@Indi - możesz rozwinąć temat tzw."elimininacji" istot z tego forum, takie newsy raczej średnio nadają się do roli "dygresji" w innym temacieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 maja 2012, 13:56 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
Mając chwilę wolnego czasu zapodaję artykuł bardzo zgrabnie klamrujący tematykę choroby Morgellonów, organizmów polimorficznych i orgonu. Właściwie artykuł jest na tyle zwarty, że powinien stanowić lekturę obowiązkową każdego kto chciałby zajmować się tematyką orgonu.

Bardzo ciekawe są też materiały video ze strony producenta mikroskopów ciemnego pola i fluoroskopowych - często zobaczenie czegoś na własne oczy przekonuje lepiej niż tysiące słów - http://grayfieldoptical.com/online_videos.html - oczywiście wszystko jest też w artykule.

W artykule zaktualizowałem URL-e, ponieważ część uległa zmianie.

Artykuł oryginalny "„The Hidden Cause of Cancer and Autoimmune Diseases" http://www.health-science-spirit.com/pleomorphics.htm

Poniżej tłumaczenie z polskiego Nexsusa.

"Ukryta przyczyna raka i chorób autoimmunologicznych

Walter Last

Rzeczywistym zabójcą w przypadkach raka, AIDS i innych chorób autoimmunologicznych
jest skażenie krwi przez wielopostaciowe (polimorficzne) mikroby, stąd rozwiązaniem wielu problemów związanych ze zdrowiem jest oczyszczenie krwi i przywrócenie witalności systemowi immunologicznemu za pomocą naturalnych remediów.

Historyczne dane o polimorficznych mikrobach

Od blisko stu lat przybywa coraz ważniejszych dowodów świadczących o tym, że przyczyną raka i chorób autoimmunologicznych są pospolite mikroby, a teraz dodatkowo posiadamy na to dowód wizualny. Niedawno zbudowany mikroskop badawczy jest w stanie pokazać nam w najdrobniejszych szczegółach, co dzieje się we krwi jednostek, u których rozwijają się te choroby. Pokazuje on, że kluczowy dla zrozumienia ich przyczyny i leczenia jest rozwój lub raczej powstanie endogenicznego mikroba we krwi.
Naukowa społeczność przyjęła koncepcję monomorfizmu w oparciu o prace Ludwika Pasteura prowadzone pod koniec XIX wieku. Oznacza ona, że mikroby, takie jak wirusy, bakterie lub grzyby, zawsze przybierają swój podstawowy kształt. Stojąca w opozycji do niej koncepcja polimorfizmu zaproponowana przez francuskiego chemika i biologa Antoine'a Bechampa opisuje zdolność mikrobów do zmiany jednej formy w drugą, podobnie jak dzieje się to w przypadku gąsienicy, która zamienia się w motyla.
Mimo iż przyczynowa korelacja pomiędzy rakiem i mikrobami została wykazana jedynie na przykładzie kilku rzadkich ludzkich lub zwierzęcych nowotworów, wielu niezależnych badaczy donosi o proliferacji niektórych mikrobów u wszystkich pacjentów cierpiących na raka.
Jednym z pierwszych z nich był niemiecki profesor zoologii i mikrobiologii Giinther Enderlein, który w roku 1925 opisał różne etapy przemiany mikroba, który normalnie istnieje we krwi w postaci koloidalnych jednostek proteinowych.
Te proteinowe jednostki zdają się pochodzić z naturalnego rozpadu składników komórkowych i mogą mieć zasadnicze znaczenie dla zdrowotności krwi. W chorobach degeneratywnych, szczególnie w raku i chorobach autoimmunologicznych, a także w zespole chronicznego zmęczenia i fibromialgii, te proteinowe jednostki rozwijają się w znacznie wyższe formy bakteryjne i ostatecznie w grzyby. Te formy konwencjonalnie nazywają się strukturami Enderleina i są podstawą mikroskopowej analizy żywej krwi stosowanej obecnie w procesie naturalnej terapii.
Nie znając swoich prac, kilku innych badaczy, w tym Royal Raymond Rife, Wilhelm Reich, Virginia Livingston-Wheeler, Alan Cantwell i Gaston Naessens, niezależnie opisało to samo zjawisko.
Medycyna oficjalna jest jednak wierna doktrynie, która głosi, że mikroby zawsze występują w tej samej postaci i nie mogą zmieniać się z wirusów w bakterie i grzyby. Jest tak dlatego, że ortodoksyjni mikrobiolodzy zwykle obserwują nieżywe barwione mikroby w martwej tkance lub żywe, ale przez krótki czas, zamiast żywych mikrobów w żywej tkance przy bardzo dużym powiększeniu i przez długie okresy czasu.
Na szczególną uwagę zasługują eksperymenty dr Livingston-Wheeler, która wstrzykiwała myszom kultury polimorficznych organizmów. Przy wstrzykiwaniu niewielkich ilości wywiązywała się autoimmunologiczna choroba, a przy większych dochodziło do wytworzenia guzów lub nowotworów złośliwych. Stąd te powodujące raka mikroby są często określane mianem wirusów raka lub mikrobów raka.

Infekcje mikoplazmy

Cykl wzrostu polimorficznych organizmów obejmuje etap pozbawionych błon komórkowych (cell-wall-deficient; w skrócie CWD) mikrobów. Mogą one powstawać endogenicznie wewnątrz naszego ciała lub wnikać z zewnątrz w postaci gatunków mikoplazmicznych. Mikrobiologia ortodoksyjna nie akceptuje możliwości endogenicznego powstawania mikrobów CWD, niemniej mikoplazmy są znane jako najmniejsza grupa bakterii od roku 1898. Przedrostek „miko" wskazuje, że chodzi o własności charakterystyczne dla grzybów, zaś „plazma" sugeruje miękką otoczkę bez błony komórkowej. Mikoplazmy to żywe cząsteczki bakteryjnego kwasu nukleinowego, które traktuje się jako pasożyty naszego organizmu.

Mikoplazmy lub ich spory są tak małe, że podobnie jak wirusy przechodzą przez bakteryjne filtry i mogą skażać krew używaną do transfuzji. Często infekcje mikoplazmą pozostają bezobjawowe, dopóki nie dojdzie do jakiegoś traumatycznego wydarzenia lub pogorszenia stanu zdrowia jednostki z innego powodu. Ze względu na brak błony komórkowej mikoplazmy nie reagują na większość antybiotyków. Najczęściej infekcje mikoplazmą wiążą się z obecnością innych chorobotwórczych mikrobów i pasożytów.
Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się mikroby związane z boreliozą. Wykazano, że mająca spiralny kształt Borrelia egzystuje, zarówno pod postacią bakteryjną, jak i mikoplazmiczną, oraz jako spory. Mogą one również skrywać się przed układem immunologicznym stosując markery normalnych komórek organizmu.
Współczesna choroba z Lyme (boreliozą) zaczęła się w roku 1975 od epidemii w mieście Lyme w stanie Connecticut niedaleko laboratorium badawczego broni biologicznych. Rządowi naukowcy Stanów Zjednoczonych posiadają patent na krystaliczną postać Mycoplasma feimentans wydany na rzecz Armii Stanów Zjednoczonych. Te półsyntetyczne gatunki wydają się znacznie niebezpieczniejsze od swoich naturalnych odmian (patrz artykuł Public Health Alert zamieszczony pod adresem http://www.publichealthalert.org/Articles/scottforsgren/mycoplasma.htm). Mycoplasma fermentans jest ważnym czynnikiem szeregu współczesnych chorób, które pojawiły się nagle w formie epidemicznej, takich jak AIDS, boreliozą, syndrom wojny w Zatoce Perskiej i choroba Morgellonów (1). Różne mikoplazmiczne gatunki są związane z zapaleniem płuc, infekcjami pęcherza, dysfunkcją układu dokrewnego, bólami żołądkowo-jelitowymi i innymi schorzeniami. Podstawowy problem z mikoplazmami polega na ich szkodliwym wpływie na cholesterol i inne sterole, a jeszcze gorszy jest toksyczny wpływ krętka Borrelia na lipoproteiny, ponieważ sabotuje on w ten sposób metabolizm tłuszczu.
Mikroby powodujące chorobę z Lyme mogą inicjować setki najróżniejszych symptomów. Obecnie wykazano, że potrafią one imitować większość chronicznych chorób, zwłaszcza objawy zespołu chronicznego zmęczenia, fibro-mialgii i chorób autoimmunologicznych w ogólności, a tak¬że zaburzeń umysłowych, takich jak schizofrenia, depresja i choroba Alzheimera. Niektóre z nich, w tym chorobę Parkinsona, można leczyć poprzez eliminowanie infekcji mikoplazmą (patrz http://www.samento.com.ec/sciencelib/4lyme/Townsendhowens.html).

Rewolucja w mikroskopii

Niemiecki naukowiec Kurt Olbrich wynalazł rewolucyjną technikę optycznej mikroskopii rozwiniętą następnie przez firmę Grayfield Optical Inc. (patrz http://grayfieldoptical.com). Pozwala ona obserwować szczegółowe struktury, które są niezauważalne przy zastosowaniu konwencjonalnej mikroskopii kontrastu fazowego. Obecnie możliwe jest obserwowanie rozkładu żywej krwi lub polimorficznych zmian od sporów lub postaci wirusowych do bakterii i grzybów w zakażonej krwi.
Poprzednio badacze polimorficznych procesów byli ograniczeni do powiększenia rzędu 2000 i rozdzielczości 200 nm. Układ soczewek Olbricha pozwala na powiększenia dochodzące do 30000 razy i rozdzielczość poniżej 100 nm z dużą głębią ostrości i w naturalnych kolorach, co umożliwia widzenie wszystkiego ze znacznie większą liczbą szczegółów, a nawet filmowanie.
Ortodoksyjni mikrobiolodzy używali konwencjonalnych teorii i metod analitycznych do dowodzenia, że obserwowane struktury Enderleina to zlepki martwych protein. Gdyby jednak zastosowali system Olbricha i filmowali rozwój i ruchy tych tworów, zorientowaliby się, że obrona ich dogmatów jest już niemożliwa.
Zainteresowanym czytelnikom polecam obejrzenie filmów wideo zamieszczonych na stronie Grayfield Optical. Pierwszy film wideo zamieszczony pod adresem http://grayfieldoptical.com/humoral_pathology.html ukazuje zachowanie i rozwój polimorficznych mikrobów we krwi. Nakręcony wcześniej dłuższy film wideo, ale o gorszej jakości, który ukazuje dodatkowe interesujące fakty, znajduje się pod adresem http://grayfieldoptical.com/symbiosis_or_parasitism.html. Proszę nie zwracać uwagi na naukowe szczegóły i wyjaśnienia, zwłaszcza na trudne do przyswojenia nazwy różnych mikrobów i procesów, ale skoncentrować się na tym, co widać.
Szczegółowe rysunki i opisy cyklu rozwojowego tych polimorficznych mikrobów można obejrzeć pod adresem http://grayfieldoptical.com/files/sanguinogramm.pdf. U góry pokazanych tam maczugowatych mikrobów można dostrzec rozwijające się nowe spory lub wirusy i kiedy cała struktura osiąga pewne rozmiary, góra eksploduje i uwalnia do krwi nową partię cząstek wielkości wirusa. Komórki układu immunologicznego lub fagocyty pożerają je, ale jeśli jest ich zbyt dużo, wówczas zaczynają one rozwijać się wewnątrz fagocytów i przekształcać w formy o maczugowatym kształcie, które w końcu znowu pękają i wyzwalają ze swoich wielkich głów mnóstwo wirusów, które przedostają się do krwi.

Natura polimorficznych mikrobów

Wyżej wymienione filmy wideo dowodzą, że zdrowa krew jest czysta i wypełniona dobrze uformowanymi czerwonymi ciałkami krwi, czyli erytrocytami. Dodatkowo jest w niej słabo wyczuwalna struktura tła w postaci malutkich kuleczek, z których każda posiada mały ogon. W stanie ostrej infekcji niektóre z tych kulek rosną do znacznie większych rozmiarów i uzyskują drugi ogon, jednak po zaniku infekcji znikają w tle, z powrotem zamieniając się w małe kulki z pojedynczym ogonem. Jeśli ogólny stan zdrowia jest nie najlepszy lub organizm znalazł się w tak zwanym stadium przedrakowym, wówczas struktury te pozostają stale widoczne jako okrągłe lub wydłużone maczugowate formy.
Interesujące jest tu przenikanie tych kuleczek do i z erytrocytów. Polimorficzne mikroby żywią się głównie cukrem zawartym w naszej krwi. Kiedy cukru jest dużo, znajdują się one głównie na zewnątrz, w plazmie krwi, a kiedy jest go niewiele, wracają do erytrocytów, gdzie znajdują więcej pożywienia. Kiedy poziom cukru wzrasta, ponownie wydostają się na zewnątrz.
Wraz z podupadaniem układu immunologicznego rozwijają się i znacznie powiększają grzybicze formy z długimi nićmi. Sztywne i elastyczne włókna widoczne na filmach ukazujących polimorficzne mikroby przypominają mi dziwnie wyglądające twory występujące w chorobie (syndromie) Morgellonów, które oglądałem. W chorobie tej ze skóry wychodzą dziwne włókna wyglądające na syntetyczne. Według mnie sugeruje to, że choroba Morgellonów może być spowodowana przez krystaliczne gatunki mikoplazmy wyhodowane przez armię Stanów Zjednoczonych. Z zestawienia czasu wynika, że pierwszy wniosek armii o udzielenie patentu wpłynął w roku 1986. Potem było jeszcze wiele modyfikacji i pierwszy patent wydano w roku 1993. Termin „choroba Morgellonów" pojawił się dopiero około roku 2002. Skuteczne metody samopomocy w radzeniu sobie z tą chorobą przekazywane w Internecie wydają się być skuteczne przeciwko mikoplazmom w ogólności. Wydaje się, że armia USA zaczęła eksperymentować z mikoplazmami wkrótce po zakończeniu II wojny światowej, co sugerują różne dziwne epidemie, takie jak epidemia Royal Free2 z roku 1955 połączona z zespołem chronicznego zmęczenia (3) lub fibromialgią.
Duże grzybicze twory pojawiają się w końcowych fazach raka i AIDS. Uważa się, że często przyczyną zgonu jest grzybicze zakażenia układowe, czyli grzybica (mikoza). Konwencjonalna teoria zakłada, że są to przyczyny wtórne w stosunku do nowotworów lub HIV, podczas gdy obserwowany cykl polimorficznego życia dowodzi, że to one i ich grzybicze stadia są główną przyczyną zgonów w raku i prawdopodobnie w AIDS. Powodem zabójczego skutku ostrej grzybicy jest przypuszczalnie kombinacja zatruwania przez grzybicze toksyny produkujących energię mitochondriów znajdujących się wewnątrz komórek oraz destrukcja erytrocytów przez polimorficzne mikroby.
Te „polimorfy" nie tylko wnikają do wnętrza czerwonych ciałek krwi i pozbawiają je środków odżywczych, ale również wytwarzają wypukłości i długie występy w błonie komórkowej, kiedy przenikają do plazmy. Ktoś z chorobą autoimmunologiczną o nazwie miastenia (myasthenia gravis) (4) wspomniał kiedyś, iż doznał szoku, kiedy zobaczył, że większość jego czerwonych krwinek wygląda jak czarne morskie jeżowce. Takie erytrocyty nie są w stanie dostarczać organizmowi substancji odżywczych i bardzo szybko ulegają zniszczeniu w śledzionie. Taka jest prawdziwa przyczyna anemii, która bardzo często występuje w przypadkach zaawansowanego raka i innych chorób.
W końcowych fazach raka prawie 100 procent erytrocytów jest silnie zaatakowanych i dysfunkcyjnych, co z kolei prowadzi do wyniszczenia rakowego (wyniszczenia mięśni poprzez ekstremalne znużenie), a następnie zgonu jednostek cierpiących na raka i AIDS. Tym niemniej, co widać na tym dłuższym filmie wideo, o którym była wcześniej mowa, przy pomocy specjalnych szczepionek Enderleina stosowanych nawet w zaawansowanych stadiach raka można przywrócić erytrocytom zdrowie w ciągu miesiąca z jednoczesnym skurczeniem istniejących przerzutów.
Ktoś mógłby zastanawiać się, jak to możliwe, że pojedyncza przyczyna, taka jak przerost polimorficznych mikrobów we krwi, prowadzi do tak wielu chorób. Odpowiedź jest w zasadzie taka sama, jak w przypadku wyjaśnienia, dlaczego cyklon niszczy jeden dom i zostawia inny nietknięty lub zdziera z jednego dach i powoduje zacieki w innym. Kiedy układ immunologiczny jest poważnie osłabiony, patogeny mają swobodę działania i najsłabszy organ będzie pierwszym, który ulegnie rozpadowi.

Eksperymenty z orgonem

Nowe obserwacje dokonywane przy wykorzystaniu tego niezwykłego mikroskopu uwiarygodniają także eksperymenty Wilhelma Reicha z orgonem, który w latach 1940. opisał podobne mikrobowe procesy. Przyjmował on tylko nieuleczalnie chorych na raka pacjentów i leczył ich za darmo. Ból zwykle znikał, obraz krwi i waga poprawiały się,-zaś nowotwory kurczyły się lub znikały. Pomimo tego pacjenci umierali i Reich doszedł do wniosku, że guzy nie są ważną częścią tej choroby.
Prace Reicha były tak groźne dla medycznego establishmentu, że wszystkie jego książki spalono, a sprzęt zniszczono pod nadzorem FDA (Food and Drug Administration - Urząd ds. Żywności i Leków). On sam twierdził, że sąd nie jest właściwym miejscem do omawiania naukowych teorii. Zmarł w roku 1957 w amerykańskim więzieniu. (Więcej danych na temat Reicha można znaleźć pod adresem http://www.wilhelmreichtrust.org/biography.html).
Jego największym osiągnięciem, które traktuję jako największe naukowe dokonanie ubiegłego wieku, było odkrycie bionu - podstawowej jednostki biologicznego życia. Reich odkrył, że każdy rodzaj materii pokarmowej i roślinnej podgrzany do stanu żarzenia, a następnie umieszczony w sterylnym roztworze odżywki, ewoluuje do okrągłych, poruszających się łub pulsujących bionów, które w mikroskopii ciemnego pola oglądane w mikroskopie fluorescencyjnym wydają się niebieskie. Kosztem drobnych szczegółów prowadził obserwacje pod powiększeniem od 3000 do 5000 razy, aby móc lepiej obserwować ruch i kolor. Im intensywniejszy był kolor niebieski, tym większą witalnością charakteryzował się obserwowany obiekt. W takim otoczeniu zdrowe erytrocyty są niebieskie, a martwe - czarne. Według Reicha błękitna poświata jest charakterystyczna dla bioenergii lub siły życiowej, którą nazwał orgonem. Jest on obecny nie tylko w materii ożywionej, ale również w wodzie i powietrzu. Orgon pochodzi ze Słońca i jest przekazywany przez światło słoneczne. Biony - biologiczne jednostki orgonu - mogą gromadzić się i ewoluować w coś przypominającego amebę lub pierwotniaka.
Reich opisał jeszcze jedną formację pochodzącą z degenerujących się protein i nazwał ją T-bacilli, gdzie „T" oznacza Tod, czyli po niemiecku „śmierć". T-bacilli (pałeczki-T) można łatwo wyhodować z rakowatej tkanki, krwi pacjentów chorych na raka lub będących w stadium przedrakowym, a także z degenerującej się krwi. Wstrzyknięte w dużych ilościach myszom mogą zabić je w ciągu 24 godzin, zaś w mniejszych ilościach wytwarzają rakowate tkanki. Są czarne, mają kształt lancetu i rozmiary podobne do opisanych przez Olbricha.
Interesująca jest również obserwacja, z której wynika, że niebieskie biony paraliżują i zabijają czarne T-bacilli, a nawet większe Proieus-bacilli. W ten sam sposób intensywnie niebieskie erytrocyty niszczyły komórki T i patogeniczne (chorobo-twórcze) bakterie. W rezultacie ich niebieski kolor tracił nieco na intensywności, co oznaczało, że tracą trochę w tym procesie na witalności. Kiedy silnie naładowane czerwone ciałka krwi wnikały do guza, rakowata tkanka zaczynała rozkładać się na nieruchliwe ciała-T. Ponadto czerwone ciałka krwi znikały i w polu widzenia pozostawały tylko ciała-T. W guzie pojawiały się duże zagłębienia wypełnione ciałami-T. Te zagłębienia w rozkładającym się guzie oraz krwinki, które były z początku krwistoczerwone, przybierały kolor rdzawo-brązowy.
Reich zauważył, że słabe erytrocyty można doładować przy pomocy światła słonecznego, a zwłaszcza jego orgonowego akumulatora, który koncentruje orgon z atmosfery, tak by odzyskały intensywny niebieski kolor i siłę witalną. Są uzdrowiciele, którzy posiedli zdolność przesyłania silnej bioenergii przez swoje ręce, a czasami nawet do pewnego stopnia zdalnie za pomocą swojego umysłu.

Degenerująca się krew i proteiny

Wszystkie rodzaje raka, chorób autoimmunologicznych i chronicznych infekcji zdają się wiązać się z degeneracją krwi. Wynika to w oczywisty sposób ze słabego ładunku orgonu w czerwonych ciałkach krwi i obecności polimorficznych mikrobów, zarówno w plazmie, jak i w erytrocytach. Im słabszy jest niebieski kolor i im bardziej rozprzestrzenione i rozwinięte polimorfy, tym bardziej zdegenerowana jest krew i bardziej zaawansowana chroniczna choroba.
Istnieje również obawa, że krew używana do transfuzji może być skażona mikoplazmą. To skażenie i formowanie się pałeczek-T w degenerującej się krwi mogą stanowić występujące w obserwacjach czynniki wskazujące na to, że transfuzje często prowadzą do gorszych wyników, niż kiedy się ich nie stosuje
(patrz http://tinyurl.com/6jslft9).
To oznacza, że ważne jest, abyśmy zdawali sobie sprawę z warunków, w których dochodzi do degeneracji krwi. Główną przyczyną jest bardzo rozpowszechniony obecnie „zespół nieszczelnego jelita". Po¬lega on na tym, że ściana jelita jest przenikalna dla produktów mikrobów obecnych w jelitach oraz dla częściowo strawionych pro¬tein, które mogą teraz dostać się do krwioobiegu, co w znacznym stopniu osłabia nie tylko układ immunologiczny, który próbuje utrzymać czystość krwi, ale również witalność czerwonych ciałek krwi, które stają się bardziej podatne na inwazję polimorficznych mikrobów. Zespół nieszczelnego jelita zdaje się być częstym następstwem przyjmowania leków pod postacią antybiotyków i podawanych w ramach chemioterapii, oraz innych, które wpływają na jelitową florę. Ten wpływ pozwala Candidzie (drożdżakom) i innym chorobotwórczym mikrobom przejąć kontrolę i zaatakować ścianki jelita, wywołując w nich stan zapalny i powodując ich przesączalność.
Dodatkowym czynnikiem potęgującym ten stan są chroniczne infekcje i stany zapalne w innych częściach organizmu. Ten stan jeszcze bardziej komplikuje wszystko, co zmniejsza naszą witalność, na przykład stres i niepokój, farmaceutyki i narkotyki, przetworzona żywność i niedobory pokarmowe, wystawienie na działanie promieniowania mikrofalowego i elektromagnetycznego, kanałowe leczenie zębów, fluor i rtęć (z amalgamatu służącego do wypełniania ubytków w zębach) oraz inne skażenia.
Według Reicha pałeczki-T są rezultatem degeneracji wszelkiego rodzaju protein. Ta degeneracja zaczyna się, kiedy proteiny tracą swoją witalność. Spotykamy się z dwiema formami degeneracji protein: pierwsza wynika z niewłaściwego wykorzystywania gotowanej żywności a druga z postępującej akumulacji proteinowych odpadów w naszych tkankach.
Żywność może utracić swoją witalność w rezultacie gotowania, magazynowania lub poddawania jej różnym procesom mechanicznego przetwarzania. Zaczyna tracić witalność natychmiast po ugotowaniu i kilka godzin później zanika ona całkowicie. Z tego wynika, że jeśli jemy natychmiast po ugotowaniu, wciąż zyskujemy znaczną część oryginalnej witalności pokarmu, jednak następnego dnia ta ugotowana żywność może stać się źródłem pałeczek-T. Podobnie swoją witalność traci świeża żywność podczas długiego lub niewłaściwego magazynowania albo mechanicznego przetwarzania, przez co może być również niezdrowa. Nie powinno to stwarzać problemu, jeśli żywność jest właściwie suszona i pieczona.
Kolejna obserwacja Reicha może dostarczyć rozwiązania problemu. Jeśli biony zmiesza się z pałeczkami-T, wówczas pałeczki-T zostają wyeliminowane, stąd jeśli zmieszamy świeżą żywność o wysokiej witalności z odwitaminizowaną, uzyskamy pozytywną reakcję organizmu. Zgadza się to z obserwacją, która mówi, że gotowana żywność ma inklinacje do wywoływania leukocytozy, czyli wzrostu licz¬by białych krwinek po zjedzeniu gotowanego pokarmu, co dowodzi istnienia w nim czegoś toksycznego. Taka reakcja nie występuje po spożyciu surowego pokarmu. Wygląda na to, że leukocytozie można zapobiec dodając trochę surowej żywności do gotowanej.
Tradycyjnie witalność żywności jest sprawdzana metodami psychologicznymi, na przykład za pomocą wahadełka. Obecnie dostępny jest jednak niedrogi przyrząd. Nazywa się on Eksperymentalny Licznik Energii Pola Życiowego (Experi-mental Life Energy Field Meter) (patrz http://www.orgonelab.org/cart/ylemeter.htm). Kupić go można za 360 dolarów. Grupa osób może zrzucić się na jego zakup i użytkować na zmianę.
Drugą formą degeneracji protein jest akumulacja proteinowych odpadów wewnątrz komórek i tkanek. Ich ilość rośnie zwykle z wiekiem i jest szczególnie widoczna w przypadku wszelkiego rodzaju chorób degeneracyjnych. Niektóre komórki mogą być do 70 procent objętości wypełnione gnijącą materią. Problem ten narasta zwykle w następstwie spożywania protein pozbawionych naturalnych enzymów, których większość ulega zniszczeniu przy podgrzaniu do temperatury powyżej 45 stopni Celsjusza. Aby tego uniknąć, należy jeść głównie surowy pokarm lub nie dojadać albo stosować okresowe oczyszczenie przewodu pokarmowego surową żywnością.

Zrozumienie chorób autoimmunologicznych

Mechanizm infekcji mikoplazmą pozwala zrozumieć prawdziwą naturę chorób autoimmunologicznych. W czasie ostrej fazy wstępnej infekcji bakteryjnej układ immunologiczny likwiduje większość atakujących mikrobów, ale niektórym z nich udaje się przetrwać poprzez ukrycie się wewnątrz komórek jakiegoś bezbronnego organu lub gruczołu. Mogą tam pozostawać, przypuszczalnie w formie mikoplazmy lub jako spory, dopóki witalność żywiciela, a zwłaszcza jego układu immunologicznego, nie spadnie w sposób istotny. Wówczas ponownie wydostają się na zewnątrz, do krwi, tyle że tym razem kamuflują się przywdziewając biologiczne markery komórek, w których wcześniej się ukrywały. Może to być przez pewien czas skuteczne, ale w końcu układ immunologiczny rozpoznaje to oszustwo i atakuje tych mistyfikatorów. W rezultacie zaatakowane zostają także oryginalne komórki organizmu posiadające takie same markery, co prowadzi do choroby autoimmunologicznej, która dotyczy głównie organu lub gruczołu, w którym ukrywali się najeźdźcy.
Są jednak, co wynika z moich własnych doświadczeń i wyników badań opublikowanych przez innych, odpowiednie naturalne terapie umożliwiające powstrzymanie takich ataków. Aby taka terapia odniosła sukces, krew musi być oczyszczona z polimorficznych mikrobów, które osłabiają układ immunologiczny i czerwone ciałka krwi. Potem komórki układu immunologicznego mogą przystąpić do usuwania z krwi mikrobów „przebranych" we wprowadzające w błąd markery. W ten sposób zostaje w końcu powstrzymany atak na normalne komórki z takimi samymi markerami. Ocaleli najeźdźcy mogą ponownie ukryć się pod postacią sporów w odpowiednich komórkach-żywicielach. Takie spory mogą być przekazywane nawet potomstwu.

Zrozumienie raka

Rak możne zacząć się od zakażenia, podobnego do opisanego przy omawianiu chorób autoimmunologicznych,
lub rozwoju polimorficznych mikrobów w tkankach osłabionych przez akumulowanie odpadowych protein. Dopóki krew pozostaje czysta, nowotwór jest po prostu nowotworem, nie jest złośliwy, nie jest rakiem. Jednak kiedy krew zostaje zaatakowana przez polimorfy, często w następstwie emocjonalnej traumy, zawarte w niej mikroby zaczynają się mnożyć i przekształcać w bardziej rozwinięte formy, które wytwarzają hormony pobudzające wzrost nowotworu. Teraz nowotwór jest już złośliwy, ale wciąż ograniczony. Taka sytuacja może utrzymywać się latami, kiedy nowotwór rośnie lub pozostaje w stanie uśpionym przez długi czas, co zależy od witalności organizmu i siły układu immunologicznego.
Ostatecznie, po wielu latach przy pogarszającej sytuację obecności polimorfów we krwi niektóre nowotwory mogą wytworzyć odległe przerzuty. Niestety, w obecnej medycy¬nie panuje dążenie do usuwania nawet najmniejszych guzków. To z kolei umożliwia niebezpieczniejszym mikrobom wniknięcie do krwi i rozbudzenie już istniejących, uśpionych mikroprzerzutów, i to znacznie wcześniej, niż stałoby się to w innym przypadku (patrz mój artykuł „Proof that cancer surgery increases mortality" (6) zamieszczony pod adresem http://www.health-science-spirit.com/cancersurgery.htm).
Jednak nawet te przerzuty zazwyczaj nie zabijają pacjenta. Stają się bezpośrednią przyczyną zgonu tylko wtedy, gdy nękają istotne struktury organizmu. Większość cierpiących na raka pacjentów umiera z powodu wyniszczenia - dużego spadku wagi ciała i utraty mięśni. Przyczyną tego wyniszczenia jest postępująca anemia wynikająca ze zniszczenia większości erytrocytów przez polimorficzne mikroby. Taka jest główna przyczyna zgonu w przypadku raka.

Regenerowanie krwi

W tym momencie powinno już być oczywiste, że najważniejszym czynnikiem umożliwiającym pokonanie chronicznej choroby lub stanie się naprawdę zdrowym i odpornym na choroby jest regenerowanie krwi. Musimy usunąć wszystkie wyższe formy polimorfów i doładować nasze czerwone ciałka krwi witalną energią. Taki jest cel. Kiedy krew zostaje zregenerowana, układ immunologiczny staje się zdolny do wyeliminowania polimorficznych najeźdźców, także w nowotworach i uszkodzonych organach. To z kolei powoduje kurczenie się nowotworów i powstrzymuje auto-immunologiczne ataki.
Nasze działania można rozpocząć od zdezynfekowania układu żołądkowo-jelitowego przy pomocy kombinacji przeciwbakteryjnych leków i odpowiednich probiotyków lub fermentowanych pokarmów. Należy kontynuować to przez kilka miesięcy lub do momentu, w którym objawy chorobowe zostaną opanowane. Jeśli chodzi o zalecany program, proszę zapoznać się z moim artykułem „Ultimate Cleanse" („Podstawowe oczyszczenie") zamieszczonym pod adresem http://www.health-science-spirit.com/ultimatecleanse.html. Dobrze jest to połączyć z wysokiej jakości dietą bogatą w świeże, surowe pokarmy (patrz artykuł „Food groups and diets" zamieszczony na stronie http://www.health-science-spirit.com/HF2-1.html) oraz programem
umiarkowanych ćwiczeń i odpowiednią aktywnością na świeżym powietrzu. Postarajmy się zminimalizować ujemne czynniki, o których wyżej mowa.
Ponadto należy zwrócić uwagę na krew w mięsnych artykułach. Krew o niskiej witalności rozpada się gwałtownie na patogeniczne polimorfy, głównie pałeczki-T. To dowodzi mądrości rytualnego uboju, w czasie którego ze zwierzęcia spuszczana jest krew. Zalecają to święte księgi i religijne tradycje mięsożernych społeczeństw, zarówno judaistyczne, jak i muzułmańskie i wczesnochrześcijańskie. Z kolei świeża i zdrowa krew jest potężnym czynnikiem uzdrawiającym i jest stosowana w transfuzjach związanych z leczeniem raka. Masajowie rzadko jedzą mięso, ale piją świeżą krew zmieszaną z surowym mlekiem, które pochodzą z hodowanego przez nich bydła. Plemiona Zulusów również piją świeżą zwierzęcą krew, zaś Mongołowi krew swoich koni.
Dobrym sposobem sprawdzenia postępów leczenia jest analiza żywej krwi. Jeśli z takiej analizy wynika, że jest jeszcze jakiś problem, należy powtarzać analizę co trzy miesiące, aż do momentu kiedy obraz krwi będzie normalny. Osobiście zalecam stosowanie indywidualnego, specjalnie określonego programu zdrowotnego, jeśli ktoś zdecyduje się wykonywać te analizy. Kolejna możliwość to wykorzystanie wspomnianego Licznika Energii Pola Życiowego do monitorowania witalności krwi i moczu.

Racjonalne leczenie nowotworów

W walce z rakiem, szczególnie przy obecności dużego guza lub przerzutów, wymagana jest szczególna uwaga. Jest kilka możliwości. Można skupić się na przykład na przywróceniu witalności. Wilhelm Reich używał do tego swojego akumulatora orgonu. Jednak nawet kiedy guzy znikały, wielu pacjentów umierało, przypuszczalne z powodu toksycznego efektu będącego następstwem rozpadu dużych guzów, co skutkowało przeciążeniem narządów wydalniczych.

Dieta Gersona opiera się na świeżych sokach jarzynowych, które zwiększają witalność, oraz skupia się na eliminacji toksyn. W ten sposób daje ona znacznie większy odsetek sukcesów, jednak często prowadzi do potężnych procesów zapalnych lub kryzysu w procesie zdrowienia, kie¬dy układ immunologiczny zaczyna atakować polimorficzne mikroby i nowotwory. Należy również bardzo uważać, by nie podwyższyć poziomu cukru we krwi z racji picia przesadnie dużej ilości soku ze słodkich warzyw, takich jak marchew - przynajmniej połowa objętości powinna pochodzić z zielonolistnych jarzyn, poza tym soki należy pić stopniowo.

Kryzysu w postaci stanu zapalnego można uniknąć znacząco ograniczając spożycie pokarmów, jak w przypadku diety winogronowej, która wymaga stopniowego spożywania około jednego kilograma winogron dziennie, lub w przypadku diety Breussa złożonej z pół litra świeżego soku jarzynowego sączonego przez cały dzień. Obie diety są zaplanowane na sześć tygodni. Przy takim podejściu organizm ma skłonność do samodzielnego strawienia wszelkich guzów, zaś polimorficzne mikroby zostają zagłodzone na śmierć. Podczas tego procesu należy jednak zachować stosunkowo dobrą wagę i zapas energii. Alternatywnie można zaordynować sobie kilka trwających trochę krócej periodycznych oczyszczeń przy pomocy surowego pożywienia.
Jeszcze inne podejście polega na alkalizowaniu organizmu. Profesor Enderlein odkrył, że polimorficzne struktury rozpuszczają się w środowisku alkalicznym. Nie możemy uczynić krwi bardziej alkaliczną, niż nią naturalnie jest (pH około 7,4), ale możemy zalkalizować układ limfatyczny, a z nim wszelkie guzy. Można tego dokonać przy pomocy różnych terapii wodorowęglanem sodu, a w jeszcze większym stopniu przy pomocy chlorku cezu. Takie terapie mogą eliminować guzy bez wywoływania zbyt intensywnego stanu zapalnego oraz pomóc w oczyszczaniu krwi.
Stosuje się też wiele leków i urządzeń do zwalczania mikrobów, na których skuteczność istnieją, zarówno nie potwierdzone, jaki potwierdzone badaniami, dane. Większość z nich posiada silne własności przeciwgrzybiczne i charakteryzuje się działaniami nie powodującymi silnych stanów zapalnych. Wygląda na to, że głównie oczyszczają one krew i przy braku obecności polimorficznych mikrobów nowotwory zdają się znikać.
Wśród dobrze znanych środków przeciwbakteryjnych jest też ekstrakt z liści oliwek, ekstrakt z kory drzewa la-pacho (pau d'arco), niezakwaszony chloryn sodu, nafta, jodowy roztwór Lugola, ozon i stosowany dożylnie nadtlenek wodoru (woda utleniona), zapper i inne urządzenia elektroniczne, takie jak generator częstotliwości Rife'a (Rife Fre-ąuency Generator), który emituje określone częstotliwości niszczące polimorficzne mikroby. Jim Humble utrzymuje, że odniósł sukces przy zastosowaniu MMS-a (7) (patrz http://humblemiraclemineral.com), jednak trudno to ocenić ze względu na ostre restrykcje ze strony FDA. Minocyklina i doksycyklina to konwencjonalne antybiotyki, które działają na bakterie wywołujące chorobę z Lyme (boreliozę) i okazały się zbawienne w przypadkach różnych chorób autoimmunologicznych przy stosowaniu ich przez długi czas w niewielkich dawkach. Trzeba jednak uważać z przyjmowaniem leków przeciwgrzybiczych i probiotyków.
Osobiście preferuję połączenie wysokiej jakości diety z okresowym oczyszczaniem przy pomocy surowej żywności, alkalizowanie organizmu oraz używanie przez długi czas i periodycznie zmienianych, umiarkowanych ilości antymikrobowych środków i urządzeń. Popieram również witalizowanie krwi przez wystawianie na działanie słońca żył pod ramionami i na wewnętrznej stronie nóg. Doradzam kontynuowanie tych zabiegów, dopóki krew nie oczyści się i guzy nie znikną lub przejdą w stan uśpienia (patrz moja książka Overcoming Cancer (Pokonywanie raka) dostępna w formie drukowanej lub e-booka poprzez moją stronę internetową). Takie same podejście jest zalecane przy chorobach autoimmunologicznych i innych schorzeniach o degeneratywnym charakterze.
Medycyna konwencjonalna nie potrafi adekwatnie wyjaśnić mechanizmu zabijania pacjentów przez nowotwory. Istniejące dane prowadzą mnie do wniosku, że same guzy są w zasadzie nieszkodliwe i że to głównie skażenie krwi przez polimorficzne mikroby jest tym, co zabija w raku, AIDS i innych schorzeniach.

O autorze:

Walter Last jest emerytowanym biochemikiem i chemikiem, który pracował na medycznych wydziałach wielu niemieckich uniwersytetów oraz w Laboratoriach Bio-Science w Los Angeles w USA, a później jako żywieniowiec i terapeuta wykorzystujący naturalne metody leczenia w Nowej Zelandii i Australii, gdzie obecnie miesz¬ka. Jest autorem licznych artykułów dotyczących zdrowia publikowanych w różnych czasopismach, jak również kilku książek, w tym Healing Foods (Uzdrawiające potrawy), The Natural Way to Heal (Naturalny sposób uzdrawiania) i Overcoming Cancer (Pokonywanie raka), a także serii małych książeczek wydanych pod ogólnym tytułem Heal Yourself (Uzdrów się sam) instruujących, jak uwolnić się od takich chorób, jak artretyzm, astma, rak, drożdżaki, cukrzyca oraz problemy z nadwagą (patrz strona internetowa http://www.the-heal-yourself-series.com). Dotychczas w Nexusie ukazało się dziewięć jego artykułów: „Nowa medycyna doktora Hamera" (nr 32), „Na ile naukowe są konwencjonalne terapie antyrakowe? " (nr 37), „Energia seksualna a zdrowie i duchowość" (nr 55 i 56), „Czy większość chorób powoduje system medyczny? " (nr 59), „Holistyczny sposób na raka" (nr 64), „Terapia Cudownym Suplementem Mineralnym" (nr 67), „Operacyjne leczenie nowotworów zwiększa śmiertelność" (nr 74), „Czy paracetamol wywołuje chorobę Alzheimera?" (nr 78) i „Bardzo szybkie leczenie zwykłego przeziębienia" (nr 80). Zainteresowanych dalszymi informacjami na temat zdrowia odsyłamy na jego stronę internetową poświęconą zdrowiu, nauce i duchowości zamieszczoną pod adresem http://www.health-science-spirit.com.

Przełożył Jerzy Florczykowski

Przypisy:
1. Choroba (syndrom) Morgellonów, w polskich mediach określana mianem „morgellonka", to tajemnicze schorzenie skórne charakteryzujące się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien nieznanego pochodzenia oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod skórą. - Wikipedia.
2. Epidemia, której uległ personel szpitala Royal Free Hospital w Londynie. - Przyp. tłum.
3. Zespół chronicznego zmęczenia (inaczej zespół przewlekłego zmęczenia) to choroba, która objawia się poprzez problemy z pamięcią i koncentracją, częste bóle głowy i mięśni (wycieńczenie mimo braku jakiejkolwiek aktywności fizycznej). Często po przebudzeniu pojawia się większe zmęczenie niż przed pójściem spać.
- Wikipedia.
4. Miastenia rzekomoporaźna, choroba Erba-Goldflama (łac. myasthenia gravis) - nabyta, przewlekła choroba charakteryzująca się nużliwością (szybkim zmęczeniem i osłabieniem) mięśni szkieletowych. Przyczyną miastenii jest proces autoimmunologiczny skierowany przeciwko receptorom acetylocholinowym. - Wikipedia.
5. Wilhelm Reich, The Cancer Biopathy (Biopatia raka), Farrar, Straus & Giroux, Nowy Jork, 1973.
6. W języku polskim artykuł ten ukazał się w 74 (6/2010) numerze Nexusa pod tytułem „Operacyjne leczenie nowotworów zwiększa śmiertelność". - Przyp. red.
7. Obszerne informacje na temat terapii MMS-em znaleźć można w dwóch artykułach zamieszczonych w Nexsusie: Jim V. Humble, „Cudowna kuracja na malarię i inne choroby", nr 60 (4/2008); Walter Last, „Terapia Cudownym Suplementem Mineralnym", nr 67 (5/2009). - Przyp. red."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 paź 2012, 21:08 
Cytuj:
Kiedy naturalny świat wokół nas umiera, co zajmie jego miejsce? Inżynieria planetarna ma środki zaradcze, które dadzą nam genetycznie zmodyfikowane drzewa i uprawy. A co z ludźmi? Jak my jesteśmy przekształcani od środka?
Na całym świecie obserwowane są smugi chemiczne (zwane również chemtrails) i stworzone przez człowieka dziwne chmury. Białe niebo filtruje światło słoneczne, a drzewa chorują i umierają. Badania próbek wody i gleby wykazują wysokie stężenie metali ciężkich i obecność sztucznych włókien spadających na nas z nieba.
Czy aerozolowe opryski to tylko eksperymentowanie z pogodą? Co znaczą samo replikujące się włókna znalezione u ludzi z syndromem Morgellonów? Dlaczego zmodyfikowane genetycznie materiały zostały znalezione w próbkach powietrza?
Wszystko wskazuje na to, że program inżynierii planetarnej wziął na cel i wpływa na wszystko, co żyje. Syntetyczna biologia - łącząc genetykę, robotykę i nanotechnologię ze sztuczną inteligencją, hybrydyzacją naturalnych form i modyfikacją tkanek - wyznacza nowe granice nauki przerastające nasze wyobrażenia.
Gwałtowny skok technologiczny wkrótce pozwoli sztucznej inteligencji przewyższyć nasze własne możliwości. Jak wtedy będzie zorganizowany nasz świat? Czy zmienimy się w maszyny, czy może staniemy się technologicznymi hybrydami?
Ten wykład Sofii Smallstorm zaprezentowany na Conspiracy Con 2011, wprowadza nas w podstawy naukowych odkryć, które nie są upowszechniane w mainstreamowych mediach.


Od chemtrails do pseudożycia Mroczne plany biologii syntety
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 08 paź 2012, 15:13 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 09 maja 2009, 20:41
Posty: 218
Lokalizacja: Warszawa
Obejrzałem ten wykład: załamałem się... Jak tu żyć? Kobieta pewnie ma rację - o to tu może chodzić.
Na tablicy w pracy gdzie anonimowo powiesiłem parę artykułów o GMO, Chemtrailsach i szczepionkach ktoś dowiesił dziś wydruki z SE i Faktu w stylu:
http://www.milanos.pl/vid-42510-37-spos ... Super.html

Jak widać warto kupować SE i Fakt oraz stołować się w McDonaldsie :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 paź 2012, 7:54 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
miszelos pisze:
Obejrzałem ten wykład: załamałem się... Jak tu żyć? Kobieta pewnie ma rację - o to tu może chodzić.


Żyj, jak umiesz najlepiej, nie załamuj się, obserwuj co się wokoło ciebie dzieje - to już może być niezła zabawa. :D
To czy ten program się powiedzie i do czego doprowadzi nie jest do końca pewne.

Jeżeli czujesz, że chciałbyś to robić, to walcz z programem smug chemicznych na własną skalę - i to w zupełności wystarczy.

Na pewno pomożesz sobie i swojemu najbliższemu otoczeniu, a jak złapiesz dobrego bakcyla, to wspomożesz energetycznie najbliższą okolicę.

Wskazówki oczywiście w wątku Chembuster i orgonit ale innych źródeł jest aktualnie masa.

miszelos pisze:
Na tablicy w pracy gdzie anonimowo powiesiłem parę artykułów o GMO, Chemtrailsach i szczepionkach ktoś dowiesił dziś wydruki z SE i Faktu w stylu:
http://www.milanos.pl/vid-42510-37-spos ... Super.html
Jak widać warto kupować SE i Fakt oraz stołować się w McDonaldsie :)


Tak nikogo nie przekonasz ale możesz oczywiście próbować. :)

Najlepiej robić swoje i nie przejmować się, czy ktoś w coś wierzy, czy nie wierzy.
Informację od wiedzy dzieli przepaść.

:hejka:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 paź 2012, 16:22 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 09 maja 2009, 20:41
Posty: 218
Lokalizacja: Warszawa
Myślałem, że taki rodzaj informacji będzie najlepszą formą. Jeżeli masz jakieś inne pomysły to podziel się - chętnie skorzystam.
Nie chcę uprawiać krucjaty informacyjnej ale wychodzę z założenia, że dziesięciu przeczyta i się pośmieją a jedenastego oświeci...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 paź 2012, 13:50 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
miszelos pisze:
Myślałem, że taki rodzaj informacji będzie najlepszą formą. Jeżeli masz jakieś inne pomysły to podziel się - chętnie skorzystam.
Nie chcę uprawiać krucjaty informacyjnej ale wychodzę z założenia, że dziesięciu przeczyta i się pośmieją a jedenastego oświeci...


Nie, nie znam i nie krytykuję.

Działaj, jak uważasz za słuszne - jeżeli przekonasz choć jedną osobę, że z opryskami jest coś nie tak, to i tak dobrze.

Ja np. wolę akcję bezpośrednią przeciwko programowi oprysków, a to że sobie coś gdzieś popiszę, to tylko dodatek.

:hejka:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 kwie 2013, 12:47 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Tajemnica epidemii "Nano Worm". Czy śmierć naukowców to przypadek?

Dotychczas odnotowano śmierć dziesięciu badaczy zajmujących się środowiskiem. Co ich łączyło? Otóż w ujawnionych przez siebie badaniach laboratoryjnych połączyli zjawisko chemtrails ze śmiercią ryb, roślin oraz zwierząt, która ma coraz częściej miejsce w różnych zakątkach globu. Informacje o nano-robakach zostały po raz pierwszy opublikowane w 2008 roku, jednak nigdy nie przedostały się do publicznej świadomości i mediów na szeroką skalę... Co kryje się pod tajemniczym terminem "Nono Worm"?

W ramach wspólnego projektu badawczego naukowcy z University of California, San Diego, Santa Barbara i Massachusetts zaprojektowali oraz stworzyli mikroskopijne "nano-worms". Te miniaturowe urządzenia można przemieszczać przez naczynia krwionośne nie powodując znaczącej odpowiedzi immunologicznej ze strony organizmu.

Nano-robaki dzięki swoim właściwościom mogą być stosowane jako środki np. do nieinwazyjnego leczenia raka. Choć pomysł wykorzystania nanotechnologii do walki z nowotworami nie jest nowy, to jednak propozycja zastosowania w tym zakresie nano-robaków jest pionierska. Warto nadmienić, że każdy nano-worm liczy 30 nano-metrów, co czyni go o 3 000 000 razy mniejszym niż dżdżownica (!).

Obrazek
fot. mexico.cnn.com

"Nano-robaki działają tak dobrze ze względu na połączenie ich unikalnego kształtu z powłoką polimerową, która pozwala im obejść naturalne procesy eliminacyjne ze strony organizmu" powiedział Michael Sailor, profesor chemii i biochemii na Uniwersytecie w San Diego. "W rezultacie, nano-worms mogą krążyć w organizmie przez wiele godzin", dodaje.

Podczas swoich podróży w krwiobiegu nano-worms są w stanie dotrzeć do prawie każdego narządu i tkanki w organizmie. Okazało się jednak, że nano-robaki pomimo rzeczywistego "agregowania się" w guzach nowotworowych, negatywnie oddziałują także i na inne organy (np. w sposób całkowicie niezauważalny na wątrobę) mogąc doprowadzić nawet do śmierci organizmu.

Mimo początkowych dobrych wyników badań, naukowcy zdają sobie sprawę, że obecny projekt trzeba poprawić. Oficjalnie podkreślają, iż pracują aktualnie nad innymi nanocząsteczkami i specyfiką leków, które mogą być dołączone do nano-worms (co powinno zwiększyć ich funkcjonalność).

[Czy naukowcy mogli mieć rację? Czy połączenie nano-robaków z chemtrails
nie jest przypadkiem a celowym działaniem? Zachęcam do zobaczenia
interesującego filmu w trzech częściach.]

Pionierski projekt "nano-worms" ma jednak swoją mroczną i tajemniczą stronę. Grupa badaczy specjalizujących się w ochronie środowiska odkryła, iż nano-robaki rozprowadzane są za pośrednictwem tzw. chemtrails. Przypomnę, że chemtrails to teoria zakładająca, że smuga kondensacyjna powstająca za lecącym samolotem ma na celu częstokroć dystrybucję na wielkich obszarach określonych substancji, które mogą być szkodliwe dla organizmów.

Dziesięciu naukowców, którzy znaleźli dowody na połączenie nano-worms z chemtrails podkreślali, że mająca w ostatnim czasie masowa śmierć ryb, ptaków czy roślin w różnych częściach świata implikowana jest poprzez celowe działania. Shehla Masood, Ruben Santana Alonso, Thongnak Sawekchinda, Sandra Viviana Cuellar Gallego, Eugene Franklin Mallove, Prajob Nao-opas, Sombath Somphone, José Cláudio Ribeiro da Silva, Joao Chupel Primo and Maria do Espirito Santo - dziś wszyscy nie żyją. Czy to przypadek?

źródło:
http://www.orwellsky.blogspot.de/2013/0 ... mierc.html

za:
http://chemtrailsinourskies.wordpress.c ... hemtrails/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 kwie 2013, 14:53 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 15 kwie 2013, 14:47
Posty: 1
Płeć: kobieta
redmuluc możesz mi napisać z jakiej literatury korzystałeś pisząc o smugach powodujących Morgellons?? Bardzo mi na tym zależy ..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 kwie 2013, 10:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
W USA są już tysiące ludzi zarażonych nano - robakami "Morgellons" :boisie:

phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 maja 2013, 22:04 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
MaksK pisze:
Mając chwilę wolnego czasu zapodaję artykuł bardzo zgrabnie klamrujący tematykę choroby Morgellonów, organizmów polimorficznych i orgonu. Właściwie artykuł jest na tyle zwarty, że powinien stanowić lekturę obowiązkową każdego kto chciałby zajmować się tematyką orgonu.

http://davidicke.pl/forum/sztuczne-zycie-w-smugach-chemicznych-t10199.html#p140026
MaksK - ten artykuł to jakaś REWELACJA!
Bardzo dziękuję, że go wrzuciłeś i szkoda, że dopiero teraz go przeczytałam...
GENIALNE.

_________________
// \\
\\ //Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 sie 2013, 9:25 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
CODE "X" CRACKED (gmo/nano/chemtrails) synthetic biology
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 sie 2013, 11:58 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2013, 13:56
Posty: 26
Płeć: mężczyzna
Od chemtrails do pseudożycia: Mroczne plany biologii syntetycznej [PL]
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 sie 2013, 12:34 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sty 2012, 16:17
Posty: 434
Płeć: kobieta
Gdzieś tu już był ten film, pewnie w multimediach, ale przyda się :)
Jak go obejrzałam, to byłam w niezłym szoku...

_________________
Kto chce, zawsze znajdzie sposób, kto nie chce, zawsze znajdzie wymówkę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 paź 2013, 13:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Chemtrail chmury z inteligentnych cząsteczek pyłu nano komputerowych ”

phpBB [video]


Naukowiec J. Storrs Hall of Rutgers University złożył następujące oświadczenie :

” Chmury mikroskopijnych cząstek komputerowych ( Inteligentny Pył ) , które są połączone ze sobą , prowadzą wilgoć atmosferyczna służą do prowadzenia nawigacji ,muszą poruszać się w trzech wymiarach , komunikować się ze sobą i z ( rodzic ) systemem kontroli i może zapewnić ogromne możliwości .
To jest potencjalnie stosunkowo tanie do uruchomienia – w tej samej cenie za kilogram ziemniaków – . ”

Niczym najnowsza wersja Frankensteina .

-Chcąc stworzyć nowego człowieka transhumanicznego !

teoria jaka prezentują transhumaniści :

http://www.transhumanism.org/index.php/WTA/more/659/

Można byłoby przez moment pomyśleć ze to absurdalne brednie jednak w poszukiwaniu dokładniejszej definicji określenia transhumanizmu natrafiłam na potwierdzenie „czarnego scenariusza” w połączeniu z chemtrails !!!

„ONZ przewiduje transhumanistyczną przyszłości, w której człowiek będzie zbędny.”

„Kilka miesięcy temu w Moskwie odbył się Międzynarodowy Kongres Przyszłości Globalnej 2045, kierowany przez słynnego futurystę Raya Kurzweila , malujący wstrząsającą wizję przyszłości neo-ludzkości, gdzie sztuczna inteligencja, cybernetyka, nanotechnologia i inne nowe technologie zastąpią ludzkość, co jest otwarcie transhumanistyczną wizją obecnie kierowaną przez elity, które wyłoniły się z darwinowskich kręgów kierowanych przez m.in. TH Huxleya i jego wnuka Juliana, który ukuł termin transhumanizm, oraz Aldousa Huxleya, autora Nowego Wspaniałego Świata. Konferencja 2045 twierdzi, że przeciwstawienie się tej raptownej zmianie społeczeństwa,jest niczym innym jak powrotem do czasów średniowiecza.”

http://polskiepanstwopodziemne.wordpres ... ie-zbedny/

oraz w innym art.

„Transhumaniści twierdzą, że nie możemy już powstrzymać rozwoju sztucznej inteligencji; zamiast się więc jej obawiać musimy ją uznać i otworzyć się na korzyści płynące ze stopniowej synergii z maszynami. Musimy wykorzystać rozwój sztucznej inteligencji, aby podnieść własne możliwości intelektualne i poznawcze. Kiedy maszyny staną się częścią naszych ciał i umysłów (dzięki inżynierii genetycznej, nanotechnologii etc.), ich ewentualna destrukcyjna emancypacja nie może wchodzić w grę. Pozostaje nam jedynie czerpać zyski ze wzrastającej mocy obliczeniowej naszych supermózgów.”

http://bioarts.wordpress.com/

http://www.monitor-polski.pl/jak-zminimalizowac-problemy-zwiazane-ze-stosowaniem-mms/comment-page-2/#comments

-=-
tytuł filmu w cytacie:
Chemtrail Wolken mit Nano Computer Partikeln (Smart Dust)

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 paź 2013, 5:42 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2013, 11:50
Posty: 89
Płeć: mężczyzna
Dr Bill H. Weld i zabójczy nano-program. vol. 2. Ujawnienie dokumentów
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 paź 2013, 10:59 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 maja 2009, 21:34
Posty: 575
Lokalizacja: Pleiades
Płeć: mężczyzna
to ja tak dodam od siebie, wlasne zdjecie zrobione kilka miesiecy temu..
DNA (zycie) w chemtrailach :cooo?:

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 gru 2013, 14:26 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2011, 12:14
Posty: 367
Lokalizacja: Płd. - wsch. Łodzi
Płeć: mężczyzna
Inwazja nanoczipów - rozmowa z Janem Taratajcio część 6.
phpBB [video]


Część dotycząca organizmów syntetycznych w smugach zaczyna się. ok. 5m 10s.

Dotąd byłem sceptyczny wobec doniesień o wykryciu gotowych do działania nanorobotów ale to co mówi Taratajcio jest niestety bardzo prawdopodobne.

Nie wiadomo tylko, czy znajdują się w nich dla wywoływania strachu czy rzeczywiście jest szansa, że zostaną kiedyś aktywowane.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 lut 2014, 19:25 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Mikropył, chemtrails a choroba Morgellonów
19 lut 2014

Org. title: "HUMANS into ROBOTS with Chem Trails, Smart Meters, HAARP, Reproducing in CANDIDA see Description"

Mikropył, chemtrails a choroba Morgellonów
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group