Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 paź 2020, 16:09

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 13 mar 2011, 22:50 
Wykrakałem.Tuskowi dano jeno POcałować klamkę Brukseli! POzostaje jjuż tylko zaatakować Kadafiego!?

Niestety wykrakałem. Tydzień temu ironizowałem z czapeczki Tuska, dla którego kibicowanie na zeskoku A. Małyszowi i na trasie J. Kowalczyk była ważniejsze od obecności na silnie obsadzonym roboczym spotkaniu przywódców w Helsinkach.
Wczoraj drzwi przed zatrzasnęły się i jak niepyszny POcałował po raz kolejny klamkę!, bo "17" obeszła się bez geniusza Kaszub!
Możni UE, szczególnie kanclerz A. Merkel i prezydent N. Sarkozy
uznali, że wystarczające dla niego winne być poklepywanki!
Interes Grecji i Irlandii zdominował tematykę, a rząd Tuska dowiedział o rezultatach szczytu od ambasadora.
Dobre i to, bo mogłoby być jeszcze gorzej, np z niedzielnego wydania Le Soir!!
Oczywiście komunikat Tuska jak zwykle buńczuczny, w stylu" mamy gwarancje, mamy zapewnienia"!
Czyli srata! tata!
Takie same otrzymywał od... Putina w kwietniu 2010!
Na pociechę został doproszony na wieczorne spotkanie wszystkich UElandów w sprawie oceny wydarzeń w Libii!.
Nie zdziwię się, jeśli wspólnie z psychiatrą Klichem zadeklarują
uderzenie konwencjonalne na Kadafiego formacją rezerwistów NSR, nowej cudownej broni POsPOlitego ruszenia, czyli dziewczyn i chłopaków uzbrojonych w stare rozkalibrowane Kałachy po jednodniowym przeszkoleniu w ramach Narodowych Sił Rezerwowych!

Czym się zakończy dla interesów Polski to zapowiadane przez Merkel enigmatyczne " zwiększaniu konkurencyjności gospodarczej" nie wiemy, ale premier mimo, że został za drzwiami jak zwykle jest w klimatach Irlandii dwa, czyli...ZIELONY!
Niemcy cisną m.in. na ujednolicenie stawek podatkowych, aby niemiecki kapitał nie przenosił się na Cypr, Słowację, Irlandię czy Polskę!

Ale nie traćmy nadziei!
Przed premierem Tuskiem jeszcze biegi Justyny Kowalczyk, a Lahti i Oslo!
A Adam Małysz ma też skoki w Lahti i na mamucie w Planicy!
Pan premier ma więc kilka okazji przyodziać swe ulubione czapeczki, aby skompensować krzywdy jakich doznał wczoraj w Brukseli!
A co nam pozostaje?
Skoro nie stać już nawet na czapeczkę!
Liczyć, że na kolejnym szczycie UE, Polska, kraj duży nie zostanie zmarginalizowany !
Oraz na... rychłą wiosnę!
pzdr
http://mypis.pl/blogi/2625-antysalon/wpisy/2344-wykrakalem-tuskowi-dano-jeno-pocalowac-klamke-brukseli-pozostaje-jjuz-tylko-zaatakowac-kadafiegoNa górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 mar 2011, 22:50 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 21 maja 2011, 16:08 
Tusk zrealizowal program wyborczy .........Kononowicza .......nie ma juz nic

hahahaha

http://vod.gazetapolska.pl/104-kononowicz-proponuje-tuskowiNa górę
   
 
 
Post: 30 cze 2011, 20:44 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OLXXarOp-38[/Youtube]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 lip 2011, 13:33 
Nie wierzę w nic co mówi nasz rząd nic! zero, nie.Na górę
   
 
 
Post: 03 lip 2011, 10:50 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2009, 17:20
Posty: 428
Lokalizacja: Terra
Płeć: mężczyzna
TVP 1 telegazeta strona 888 - sondaż

_________________
...Between the velvet lies
There's a truth that's hard as steel
The vision never dies
Life's a never ending wheel ...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lip 2011, 11:23 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OLXXarOp-38[/Youtube]
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... LXXarOp-38

Widowni nie za bardzo było do śmiechu. Widocznie niektórym jeszcze się nie otworzyły oczy i dopiero w domu będą mieli o czym myśleć i dyskutować.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lip 2011, 14:44 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Tak Rosja postrzega prezydencję Polski w UE

Albo tak postrzega ją portal Pravda… – admin.

Poland prepares to go on crusade against Russia
http://english.pravda.ru/world/europe/0 ... _russia-0/
Vadim Trukhachev – 1.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Polska przygotowuje się do krucjaty przeciwko Rosji

1 lipca Polska przejęła prezydencję UE. Plany polskiego rządu nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do faktu, że kraj ten będzie przede wszystkim koncentrował się na kierunku wschodnim polityki zagranicznej. W szczególności Polska dołoży wszelkich starań, aby odciągnąć Ukrainę i Białoruś od Rosji.

Kilka dni temu, polski premier Donald Tusk przedstawił UE swoje pomysły na temat celów tej prezydencji. Podczas wystąpienia w parlamencie Tusk powiedział, że Polska ma stać się nowym motorem Unii. Mówiąc o priorytetach, Tusk szczególnie wspomniał o podpisaniu porozumienia stowarzyszeniowego między UE i Ukrainą.

Priorytetem Polski będzie ożywienie Programu Partnerstwa Wschodniego, którego antyrosyjski wydźwięk był oczywisty dawno temu. Program ten powstał jako propozycja ministrów spraw zagranicznych Polski i Szwecji. Obejmuje Azerbejdżan, Armenię, Gruzję, Mołdawię, Ukrainę i Białoruś. Wszystkim tym krajom obiecano: pomoc ekonomiczną, uproszczone przepisy wizowe, ustanowienie strefy wolnego handlu i specjalne relacje. Nikt nawet nie poprosił Rosji by dołączyła do tego programu. Dlatego jest on próbą stworzenia strefy wpływów UE w sąsiedztwie zachodnich i południowych granic Rosji.

Faktycznie Polska przywiązuje wielką wagę do tego Programu. Jest również zamieszczony na witrynie Ambasady Polskiej w Moskwie. Witryna ta ma specjalny poświęcony mu dział. Mówi, że Komisja Europejska przyznała mu 700 mln euro, ale Polacy zamierzają wystąpić o większą kwotę. Głównym wydarzeniem w czasie polskiej prezydencji ma być szczyt Partnerstwa Wschodniego, mający się odbyć w Warszawie 29-30 września.

„Partnerstwo Wschodnie jest historyczną szansą dla Azerbejdżanu, Armenii, Gruzji, Białorusi, Ukrainy i Mołdawii … Po raz pierwszy w historii, kraje Europy wschodniej będą miały możliwość ścisłej integracji gospodarczej i politycznej z Unią Europejską .. . współpraca opiera się na wspólnych wartościach, takich jak wolność, demokracja, rządy prawa i prawa człowieka”, mówi strona internetowa polskiej ambasady.

Ponadto w czasie swojej prezydencji Polska stworzy międzynarodowy fundusz solidarności. Fundusz będzie zajmował się promowaniem demokracji w innych regionach świata. Pierwszym „klientem” funduszu jest Białoruś. UE usztywniła sankcje wobec tego kraju, a Polska ma w tym nie mały udział. Polacy nie pominęli również Afryki północnej. Afrykańscy „bojownicy o wolność” będą mieli zaszczyt cieszyć się zainteresowaniem Polski.

Ale jest w tym wszystkim sprzeczna informacja. Aleksander Łukaszenko, „ostatni dyktator Europy”, „poskramiacz wolności”, i jego Białoruś, są wymieniane jako członkowie programu Partnerstwa Wschodniego. Łukaszenko ma zakaz podróży do krajów Unii Europejskiej. Ale polski minister spraw zagranicznych, Radosław Sikorski, powiedział 27 czerwca, że Białoruś zostanie zaproszona na szczyt Partnerstwa na najwyższym szczeblu.

Sytuacja jest taka. Demokracja demokracją, a geopolityka geopolityką. Łukaszenko jest złym facetem, ale jeśli chodzi o Partnerstwo, przymykają na niego oko. Interesujące jest również, że Polacy w kwestii Partnerstwa nie mówią słowa o Rosji.

Pravda.ru zapytała o opinię eksperta ds. Polski, Bogdana Bezpalko, historyka na wydziale historii z Moskiewskiego Uniwersytetu.

„Jak pan wytłumaczy fakt, że dla Partnerstwa Wschodniego, Polacy są gotowi pomijać to, że białoruscy politycy nie mają wstępu do państw UE?”

„Geopolityka zawsze wywołuje podwójne standardy. Jeśli istnieje potrzeba użycia siły militarnej, mówią o interesach narodowych. Jeśli muszą ingerować w sprawy innych krajów”, mówią o demokracji. Taka jest sytuacja z podejściem Polski wobec Białorusi. Współpraca w ramach Partnerstwa nie anuluje zamiaru Polski, aby pokazać wpływ na sprawy polityczne na Białorusi w celu promowania tam demokracji”.

„Czy Polska chce wykreować własną sferę wpływów na wschodzie Europy przy pomocy Partnetrstwa?”

„Dokładnie tak. Historycznie, Polska uważa Ukrainę za strefę swoich wpływów i marzy o tym, by ją odzyskać. Polacy mają inny cel – zrobić z Europy wschodniej główny region UE. Polska starała się o przywództwo w tym regionie, i będzie próbowała wykorzystać swoją prezydenturę w UE by je zdobyć”.

„Jak Białoruś i Ukraina widzą polskie plany napoleońskie względem nich?”

„Kiedy Rosja naciska na Białoruś, jest ryzyko, że Białoruś w końcu zwróci się w kierunku Polski i UE. Rząd białoruski chce współpracować z Rosją, ale interesuje go również współpraca z Zachodem. Ukraiński rząd zmienił się, ale kraj nadal jest zainteresowany specjalnymi relacjami z Polską. Ukraina chce również zostać członkiem UE. Ukraina aktywnie współpracowała z NATO. Nawet jeśli nigdy nie zostanie członkiem NATO, pozostanie blisko sojuszu.”

„Dlaczego według pana Polska nie wspomina o Rosji w żadnym ze swoich programów Partnerstwa?”

„Ten program w ogóle nie bierze pod uwagę interesów Rosji. Polska próbuje nie postrzegać Rosji jako poważny podmiot w Europie i Eurazji. Nadal uważa nas za geopolitycznego rywala. Tak było od wielu stuleci, i tak jest dzisiaj”.

„Polska chce założyć międzynarodowy fundusz solidarności. Czy naprawdę chce demokratyzować Afrykę północną?”

„Najprawdopodobniej mówią o Afryce północnej po to, żeby zwrócić na siebie większą uwagę. Polska jest najwierniejszym sojusznikiem Ameryki we wschodniej Europie, więc musi to potwierdzać. Ale najprawdopodobniej jest to tylko deklaracja. Afryka północna jest prerogatywą Ameryki i kilku krajów zachodniej Europy. Polska bardziej koncentruje się na Ukrainie, Białorusi, krajach bałtyckich, Europie środkowej i Kaukazie”.

„Czy według pana prezydencja Polski w UE pogorszy relacje między Rosją i UE?”

„Z powodu Polski stosunki między Rosją i UE najprawdopodobniej staną się intensywne. Polska będzie bardziej zwracać uwagę na te związki, ale ich nie zrujnuje”.

http://marucha.wordpress.com/2011/07/03 ... more-13679Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 lip 2011, 22:17 
Oddawanie wolnej woli do podtrzymywania systemu i koryt politycznych świń przez zaprogramowanych i posłusznych społeczniaków.Co jest bardziej szkodliwe?Na górę
   
 
 
Post: 24 sty 2014, 12:39 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Szpital w cenie kawalerki: za 135 tys. zł sprzedano radnym PO lecznicę w Mysłowicach. A mówiła Sawicka…

Czy można kupić szpital „w promocji”, za cenę skromnej kawalerki? Można, można, radni Platformy potrafią…

Jak donosi „Fakt”, szpital miejski w Mysłowicach został sprzedany za… 135 tys. zł! Szczęśliwymi nabywcami placówki – która w tym roku na świadczenia zdrowotne z NFZ ma zagwarantowane 7 mln zł i liczy na dotację z Norwegii – zostali Jolanta Charchuła z Platformy, szefowa komisji zdrowia w radzie miasta oraz Kajetan Gornig - gliwicki radny PO.

Interes był możliwy, dzięki swoistej "promocji".

Szpital w Mysłowicach jeszcze do niedawno był miejską spółką wartą 4,5 mln zł. Jeden udział kosztował 500 zł. Dużo, nikt nie wziąłby zadłużonego szpitala za taką cenę. Spokojnie od czego są miejscowi radni? Chcąc sprywatyzować lecznicę na siłę, ustalili, że udział w spółce będzie kosztował… 15 zł. Czyli promocja! Komisja Polityki Społecznej i z Zdrowia w Mysłwoicach, której akurat szefuje radna… Charchuła przyklepała sprawę

– opisuje „Fakt”

Gazeta podkreśla, że to to już druga placówka medyczna na Śląsku, która wpadła w ręce platformianego duetu z Mysłowickiego Konsorcjum Medycznego.

Charchuła i Gornig zasiadają już w zarządzie przychodni kolejowej w Katowicach. Mają łeb do interesów. A kompani z PO trochę pomagają

– pisze „Fakt”.

I zauważa:

Wypisz, wymaluj - realizacja testamentu Beaty Sawickiej, b. posłanki PO, która zapowiadała, że „biznes na służbie zdrowia będzie robiony".

Do sprawy mysłowickiego szpitala ostro odniosła się - podczas debaty nad wotum nieufności dla ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza – Anna Zalewska z PiS.

Dilerzy z Platformy grasują po Polsce. Mówię o macherach, którzy za 135 tys. zł kupili szpital wart 4,5 mln zł

– mówiła oburzona poseł.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/72499-szpital-w-cenie-kawalerki-za-135-tys-zl-sprzedano-radnym-po-lecznice-w-myslowicach-a-mowila-sawickaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 sty 2014, 16:25 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Łupki, atom i gazoport. Noworoczne „tango down” polskiej energetyki

Początek roku miał dla polskiej energetyki oznaczać przede wszystkim przełamanie impasu związanego z rozbudową Elektrowni Opole. Tymczasem został on zdominowany przez serię fatalnych informacji związanych z kluczowymi projektami sektora takimi jak gaz łupkowy, polska elektrownia atomowa, czy gazoport w Świnoujściu.

W pierwszym przypadku chodzi rzecz jasna o miażdżący raport NIK dotyczący kwestii wydobycia niekonwencjonalnego błękitnego paliwa nad Wisłą. Skala patologii ujawniona przez wspomniany organ poraża, począwszy od opieszałości legislacyjnej czy struktury procesu decyzyjnego (powierzonego w latach 2007- 12 trójce urzędników), po konstrukcję przydzielanych koncesji, które okazały się zbyt duże w odniesieniu do możliwości finansowych zagospodarowujących je firm (co oczywiście skutkowało spowolnieniem liczby wykonywanych w Polsce odwiertów). W powyższym kontekście warto zaznaczyć jeszcze jedną rzecz. Skoro zdecydowano się na upublicznienie dokumentu stanowiącego de facto gotowy akt oskarżenia w odniesieniu do osób i instytucji odpowiedzialnych za rozwój rodzimej rewolucji łupkowej można jedynie przypuszczać jak wielka skala nadużyć wiąże się z utajnionym przez ministra gospodarki raportem NIK dotyczącym polsko- rosyjskich negocjacji gazowych (o czym świadczą przecieki prasowe podkreślające negatywną rolę PGNiG w utrzymaniu wysokich cen surowca dostarczanego przez Gazprom).

Kolejna porcja złych informacji energetycznych z początku roku dotyczy projektu polskiej elektrowni atomowej. Rada Naczelna PSL rozpoczęła dyskusję nad uchwałą, która zakłada rezygnację Polski z tej inwestycji i przekierowanie przeznaczanych na nią środków na Odnawialne Źródła Energii (związek części Ludowców z sektorem OZE zostanie zapewne szczegółowo opisany w kolejnym raporcie NIK, który utajni ministerstwo gospodarki...). Sytuacja ta stawia pod znakiem zapytania spójność rządu i to w momencie, gdy Rada Ministrów będzie musiała przyjąć Program Polskiej Energetyki Jądrowej stanowiący de facto mapę drogową dla całego projektu. W dodatku zgodnie z doniesieniami prasowymi odpowiedzialny za atom Aleksander Grad zamierza opuścić PGE EJ1. Ruch ten przypomina przysłowiową ucieczkę z tonącego okrętu. Warto zresztą wspomnieć, że nawet jeżeli elektrownia powstanie, to może mieć problem z dystrybucją produkowanej przez siebie energii ponieważ nadal nie przegłosowano Ustawy o korytarzach przesyłowych (znów ten bałagan legislacyjny!).

Ostatnia porcja drastycznych informacji noworocznych z polskiego sektora energetycznego (bo przecież są i doniesienia mniej spektakularne jak np. próba reanimowania pogrążonego w agonii Polimexu- Mostostalu odpowiedzialnego za rozbudowę elektrowni w Kozienicach) dotyczy trzeciego z wielkich projektów dywersyfikujących dostawy energii do Polski tj. gazoportu. Jak informuje PAP, minister skarbu Włodzimierz Karpiński wraz ze swoim resortem "pracuje nad alternatywą na dostawy katarskiego LNG". Innymi słowy oznacza to dalszy ciąg wielkich kłopotów z terminowością inwestycji, która jest absolutnie kluczowa ze względu na zawarty kontrakt gazowy. Problemów z wspomnianą infrastrukturą można spodziewać się zresztą także w przyszłości- na początku stycznia Dziennik Gazeta Prawna informował, że powodem dymisji przez ministra skarbu, szefa transportowego dozoru technicznego były liczne zastrzeżenia jakie zgłaszał w związku z budową terminala LNG...

Noworoczne informacje dotyczące gazu łupkowego, siłowni jądrowej i gazoportu to de facto energetyczne „tango down”. Pokazują one w pełni skalę zaniedbań i niemocy rządu w kluczowym dla bezpieczeństwa państwa sektorze gospodarki. Takiej sytuacji sprzyja również brak kontroli społecznej. Być może sytuację tą zmieni realna groźba blackoutów w Polsce w najbliższych latach.

Piotr Maciążek
http://www.defence24.pl/analiza_lupki-a ... energetyki

[kolor dodałem]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 mar 2016, 13:29 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Żona Ziobry dyrektorem w spółce z Grupy PZU, radny PiS do zarządu Azotów. I pomyśleć, że minister Skarbu chciał zrobić porządek z "księstwami" w spółkach...

Żona Ziobry dyrektorem w spółce z Grupy PZU, radny PiS do zarządu Azotów. I pomyśleć, że minister Skarbu chciał zrobić porządek z "księstwami" w spółkach...
wpis z dnia 19/03/2016

Link4, spółka będąca własnością należącej do Skarbu Państwa Grupy PZU, zatrudniła żonę ministra Zbigniewa Ziobry na stanowisku dyrektora pionu marketingu. Kilka dni wcześniej radny PiS ze Szczecina został powołany do zarządu Grupy Azoty, czyli największej polskiej firmy chemicznej kontrolowanej przez Skarb Państwa. Powyższe informacje ciekawie zestawia się ze słowami obecnego ministra Skarbu Państwa Dawida Jackiewicza, który porównał spółki kontrolowane przez resort poprzedniej ekipy do "prywatnych księstw". Tak, że tego...

Jeśli spojrzeć na CV Patrycji Koteckiej, żony obecnego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, to można powiedzieć, że ma bogate doświadczenie w zakresie marketingu. Przez kilka ładnych lat pracowała w branży i z pewnością zna się na rzeczy. Nie mniej, zatrudnienie jej w Link4 - czyli spółce będącej własnością należącej do Skarbu Państwa Grupy PZU - na wysokim i dobrze płatnym stanowisku to wizerunkowy strzał w kolano. I nawet nie chodzi o to, czy doszło tutaj do jakiś nieprawidłowości, czy też została tam zatrudniona całkowicie legalnie, przechodząc wszystkie stopnie rekrutacji. Cała misternie kuta narracja, zgodnie z którą PiS zrobi "porządek w spółkach Skarbu Państwa" i zniszczy "prywatne księstwa" po prostu się rozbija o kant faktu, że oto dobrze płatną robotę dostaje teraz "żona ministra", "radny z PiS" czy inny bliski znajomy członka rządu...

Każdej partii będącej u steru władzy prędzej czy później zaszkodzi chamski nepotyzm i kumoterstwo. PiS-owi - z racji tej, że do wyborów szedł z hasłem "sanacji" i walki z patologiami poprzedniej władzy - zaszkodzi już samo podejrzenie o choćby tylko drobne nieprawidłowości. Nie pojmuję zatem dlaczego najważniejsze i decyzyjne osoby w tej partii nie uwzględniają tej prostej zasady przy obsadzaniu miejsc w spółkach kontrolowanych przez Skarb Państwa...

za :
http://niewygodne.info.pl/artykul6/0290 ... aciele.htm
inne źródła wpisu tam zlinkowane


link w pamięci mi się taki zachował.spośród wielu tutaj:
45-zasad-zniewolenia-polski-t7964.html

albo...już nie wiem :hmmm: ,przysłowie z tego posta mi w głowie się utrwaliło jakoś.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2016, 22:08 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Dr Zbigniew Kękuś: Polacy nie wychodźcie na ulice 7 maja. Może dojść do operacji fałszywej flagi.


phpBB [video]


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2016, 9:00 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy.

Cytuj:
4 lipca 2016 roku Duda pojechał do Kielc, aby dalej czapkować żydom i szkodzić Polsce, co chyba powoli staje się głównym zadaniem jego prezydentury.

Duda całkowicie przemilczał polskie ofiary - dziewięciu niewinnych ludzi; Polaków - zamordowanych przez żydowskie sądy wojskowe, które na posiedzeniach wyjazdowych w Kielcach skazały na śmierć tych nie tylko niewinnych, a często nieświadomych „uczestników pogromu”.Duda wyliczył za to wielokrotnie żydów jako „naród” (pięć razy), a Polaków ani razu. Za to bełkotał w koło – na wzór Beaty Szydło – słowo „obywatel” i jego odmiany gramatyczne (czternaście razy).

Duda jasno postawił wyższość „narodowości żydowskiej” i „obywatelstwa” nad Narodem Polskim i interesami Narodu Polskiego, którego ani razu nie określił narodem, a za to parokrotnie posłużył się słowem „POLIN”, co jest stygmatem wskazującym na żydowską antypolskość tego, który tym słowem - łajnem się posługuje.+

Duda zadeklarował agresję i restrykcje przeciwko wszystkim, którzy będą szkodzić - „choćby w najdrobniejszym przejawie” - i „żydom”, i „obywatelom”.

Z pewnością nie uszło to uwadze żydów, którzy słuchali tego strasznego antypolskiego bełkotu. Będą oni już potrafić odpowiednio wcielić w życie te zalecenia, które merytorycznie są w całkowitej jedności z wypowiedziami Józefa Stalina i Jakuba Bermana, którzy wzywali do zabijania antysemitów.

Żydzi już potrafią te słowa i zrozumieć, i wcielić w życie, a co przynieście intensyfikację żydowskiego ludobójstwa na Polakach.

Ale my też te słowa rozumiemy właściwie: ŚMIERĆ ZDRAJCY!

Red. Gazeta Warszawska

PS.

Poziom historycznej wiedzy, jaką Duda ujawnił w trakcie tego seansu nienawiści, jest na tak niskim poziomie, że tylko to niniejszym zaznaczamy, ale już nie podejmujmy jakiekolwiek wątku.

http://gazetawarszawska.com/pugnae/4054 ... ienie-dudy

Głośno było ostatnio w [łże]mediach o tym pogromie biednych żydów przez złych Polaków. Czy na pewno za tą serię napadów na ludność żydowską, jaka miała miejsce 4 lipca 1946 roku w Kielcach odpowiadają Polacy, odpowiadają mieszkańcy Kielc, żołnierze Ludowego Wojska Polskiego, i funkcjonariusze Milicji Obywatelskiej? Mówi się, że "bezpośrednią przyczyną pogromu była plotka o uwięzieniu przez Żydów w piwnicy budynku przy ul. Planty 7 ośmioletniego chłopca – Henryka Błaszczyka, w celu dokonania na nim mordu rytualnego". (Wikip.)

Ale co było faktyczną przyczyną pogromu? Kto za tym naprawdę stał?

Jak zwykle najlepiej jest przyjrzeć się dacie. Stało się to 4 lipca. Znamienna data. Jak wiadomo na tę datę przypada Dzień Niepodległości w Stanach Zjednoczonych.

Jakie znaczenie ma ta data dla okultystów?
Wklejam niestety po angielsku:
Cytuj:
Historians recognize that the beginning of the new independent Republic occurred on July 4, 1776, when the Declaration of Independence was publicly issued. We already know that the timing of this declaration was carefully calculated according to Satanic doctrine. July 4 is exactly the 66th day following the beginning of the Satanic High Holy period called Beltane, which begins on April 30. In this calculation, April 30 is counted as 'Day 1'.

The number '66' is the occult number for the Perfect Government of the Perfect Man, who is represented by the number '666'. Therefore, by waiting for the 66th day following Beltane to establish the United States of America, our Masonic forefathers were telling fellow Adepts throughout the world and through time, that America was going to be the New Atlantis, the forerunner of the perfect global government of Antichrist.

Further, July 4 is exactly 13 days after Summer Solstice on June 21. In this calculation, June 22 is counted as 'Day 1'. The number 13 is the number of Satan's rebellion, and figures prominently in Luciferian lore.

But, now, David Ovason tells us something new about the Declaration of Independence. "These [Astrological] computations clearly show that on the day the Declaration of Independence was agreed in Philadelphia, the Sun was on Sirius ." [Page 138]

Thus, our occult Masonic Founding Fathers calculated even the day when they should agree on the wording of the Declaration of Independence. This day was one in which the Sun was on Sirius . This careful attention to the timing of the events which succeeded in founding this nation were predetermined according to Astrological phenomenon!

Ovason then clearly states, "The Mason who first signed the Declaration of Independence would have been aware of the particular significance of July 4 as a cosmic event." [Page 139]

As William Schnoebelen so boldly stated, "Colonial America was full of occult groups, and both Witchcraft and Freemasonry came over on the boats quite early!" From the very beginning of this Republic, the battle in the supernatural sphere was raging for the soul of this nation, just as God revealed is occurring for every major nation in every era in Daniel 10:20.

http://www.cuttingedge.org/news/n1487.cfmNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2016, 16:35 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 103
Płeć: mężczyzna
Ostatnio dość duża nagonka na Rosję...A to jakiś agent niby rosyjski coś zrobił, a to coś tam itp.
Cytuj:
Witold Waszczykowski dla włoskich mediów: żyjemy w świecie naznaczonym gwałtownymi konfliktami

Szef MSZ Witold Waszczykowski w artykule zamieszczonym dzisiaj we włoskim dzienniku "Corriere della Sera" napisał, że rozpoczynający się wkrótce szczyt NATO w Warszawie powinien pokazać aktywność i wiarygodność Sojuszu oraz zdolność do zagwarantowania bezpieczeństwa. - Poprzez liczne prowokacje wojskowe oraz napięcia Rosja próbuje podkopać spójność i solidarność Sojuszu - zaznaczył.

Niezłe jaja się zaczynają robić. Coraz większy napór na Rosję, a nikt mi nie powie, że są tam tak nieudolni politycy czy agenci, że zaliczają tyle wpadek ostatnio - jeśli to rzeczywiście ich robota :D Coś jest na rzeczy i niedługo pierdolnie z impetem :DNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 sty 2017, 13:42 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2016, 13:23
Posty: 15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Irlandia
W drugiej polowie mojego vlogu omawiam watek z ksiazki dziennikarza sledczego Wojciecha Sumlinskiego. Mowa tutaj o zwiazkach polskich politykow lat 90tych z Irlandzkimi terrorystami.

Tak, nie czytacie zle. Zwiazki polskich politykow z IRA.

Wczesniej mowie o cenzurze. Niestety ostatnio musze mowic o masowej cenzurze w prawie kazdym vlogu jest juz tak ekstremalna.

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 sty 2017, 6:58 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 04 lis 2012, 8:21
Posty: 499
Płeć: mężczyzna
Kuba Wątły odc. 1- o kościele katolickim...
phpBB [video]

Zdrowe podejście.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 sty 2017, 22:54 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Nie zgadzam się na dalsze okradanie Polski przez obecne partie - Jan Potocki i Piotr Chróściel

phpBB [video]


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 lut 2017, 11:25 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Skok na pieniądze z budżetu. Tajemnicza fundacja dostanie pół miliarda, ale nikt nie wie na co.

Są pieniądze (na razie 100 mln, ale docelowo ma być pół miliarda złotych), jest zarząd i logo. Nie ma za to planu działania i nadzoru. Nikt nie wie na co mają iść te pieniądze i kto sprawuje nad nimi kontrolę.

– Polska Fundacja Narodowa będzie budowała markę, która nazywa się Polska. Będzie budowała tę markę poza granicami naszego kraju – mówiła w lipcu 2016 roku premier Szydło. Rząd zapowiadał, że Fundacja ma się zająć promowaniem polskiej gospodarki i obalaniem mitów jej dotyczących. Jej zadaniem było realizowanie "nieosiągalnych wcześniej projektów na skalę Polski, Europy i świata, gwarantując przy tym osiąganie silnych efektów synergii ".

Fundatorami organizacji zostało 17 dużych spółek państwowych: Enea SA, Energa SA, PGE Polska Grupa Energetyczna, Grupa Azoty, Grupa Lotos, Tauron, PKN Orlen, PGNiG, PZU, PKO BP, Giełda Papierów Wartościowych, KGHM, Totalizator Sportowy, Polska Grupa Zbrojeniowa, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Polskie Koleje Państwowe i Polski Holding Nieruchomości.

Problem w tym, że kontrolę nad Fundacją miało sprawować Ministerstwo Skarbu Państwa. Minister Jackiewicz stracił jednak zaufanie pani premier i odszedł ze stanowiska. Jego kompetencje przejął wicepremier Mateusz Morawiecki.

Na konto Fundacji wpłynęło już prawie 100 mln złotych od fundatorów. I podobną sumą ma być zasilana co roku – łącznie ma ona sięgnąć ponad 500 mln zł. Ciągle jednak nie ma żadnego planu działania, choćby ramowego. Organizacji nie ma również na liście instytucji kontrolowanych przez rząd.

W zarządzie Fundacji zasiadają trzy osoby, związane z Prawem i Sprawiedliwością. Prezesem jest Cezary Jurkiewicz, warszawski radny PiS z Warszawy, Paweł Kozyra, były dziennikarz i a potem rzecznik Wojciecha Jasińskiego, obecnego prezesa Orlenu. Trzecim członkiem zarządu jest Maciej Świrski, zaufany człowiek ministra Glińskiego, kierujący Redutą Dobrego Imienia Polski. W radzie funduszu znalazły się miejsca głównie dla 10 przedstawicieli fundatorów.

Fundację formalnie powołano w listopadzie 2016 roku. Do dziś nie wiadomo czym konkretnie ma się zajmować.

Źródło: http://innpoland.pl/132935,skok-na-pien ... -wie-na-co
za:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 44067.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 mar 2017, 13:13 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
jak to banksterka się ustawiła

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03678-Jak-MFW-doi-Polske-na-oplatach.htmNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 kwie 2017, 12:43 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Warto posłuchać tego wystąpienia o Białorusi widzianej oczami polskiego przedsiębiorcy. Bardzo mi się podobało to wystąpienie Pana Henryka Siodmoka, Prezesa Zarządu Atlas S.A. 17 marca br. na konferencji "Polska - Białoruś. Wspólne dziedzictwo, wspólna odpowiedzialność". Wyłania się zupełnie inny obraz tego kraju niż nam serwują media.
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2017, 10:46 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
nowe do podania dalej
http://niewygodne.info.pl/artykul8/03731-17-lat-procesu-447-rozpraw-Licytacja-majatku.htm

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2018, 23:34 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Poraża głupota polityków PIS. Uważają, że Polacy to stado baranów?

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group