Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lis 2018, 3:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 548 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Sorry, @angelrage nie doceniłam twojego poczucia humoru...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 paź 2018, 8:16 
VIP Member
Awatar

@why?

>Żeby się wypowiadać na jakiś temat to trzeba się zapoznać z materiałem, bo dyskusja typu straszenie fotografiami i wypowiedziami wziętymi żywcem z telewizorni, są żałosne i nie świadczą o zbyt wysokim poziomie wypowiadających się.

Moje wypowiedzi nie są wzięte z telewizji, bo nie oglądam programów, gdzie dyskutują o szczepionkach. Wyrażam się czysto rozsądkowo. Rozsądek nie zależy od temperamentu, wzrostu, pochodzenia czy miejsca zamieszkania człowieka. Jeśli go masz, to mówisz coś, co obiektywnie ktoś inny posiadający rozsądek będzie argumentował w taki sam sposób.

@Bloom

>nannox po pierwsze szczep się, jestem wolnościowcem więc Ci nie bronie.
Druga sprawa jak masz zamiar wprowadzić szczepienia w innych krajach,gdy w samej Europie aż 20 państw nie ma przymusu szczepień miedzy innymi te wasze kochane Niemcy, albo zaszczep ludzi mieszkających w Izraelu, czyli Żydów.
Trzecia sprawa czy na granicy Polsko-ukraińskiej będziesz stał i szczepił uchodźców ukraińskich, są nosicielami gruźlicy, na Ukrainie się nie szczepi.

Kto ma zamiar wprowadzać szczepienia w innych krajach? Ja się tym nie zajmuję...
Kim są "nasze kochane Niemcy" z twojej wypowiedzi, do kogo tutaj piszesz...?

>Czwarta sprawa przedstaw rzetelny raport z tego roku z obiektywnych źródeł(...)

Odbijasz piłeczkę. Napisałem, żeby ktoś z antyszczepionkowców napisał jaka jest wartość procentowa powikłań po szczepionkach w samej Polsce powołując się na wiarygodne źródła. Nie ma odzewu...

>Piąta sporawa umieść na tej stronie ulotkę(...)

Poszukaj sobie w internecie. Co ja mam do tego?

>Szósta sprawa ostatnia jak możesz się szczepić na coś co nie daje Ci 100% gwarancji.

No akurat daje 100% gwarancji, bo nie znam nikogo, kto by zachorował na coś, na co był szczepiony. Proste.

Intimate Secretary * 6th Degree

nannox czemu wypowiadasz się w temacie który jest wrogi wobec szczepień? Poczałkowo myślałam ze chcesz nas przekonać, miałam cichą nadzieje ze przedstawisz mi jakieś super ekstra dowody na to że szczepienia są najsuper. Jednak jesteś typowym zwykłym leniwym człekiem któremu nawet nie chce sie poszukać poczytać zgłębić tematu, wręcz stwierdzam ze do Ciebie przemawiają tylko ładne opakowania i cudowni ludzie którzy je sprzedają, jakie to smutne.

Napisałam że te wasze kochane Niemcy ponieważ za polityką szczepień generalnie stoją wielkie korporacje Niemieckie, a ta informacja już mi wiele mówi.

Jak chodziłam do szkoły to wśród moich znajomych po zaszczepieniu występowała Odra po szczepieniu na Odrę po zaszczepieniu na różyczkę wystąpiła w szkole różyczka. Mój bratanek był szczepiony na rota wirusa wylądował w szpitalu chory na Rota. Sąsiad zaszczepiony w liceum na gruźlicę po szczepieniu jego lekarz stwierdził u niego gruźlicę.
Nie wspomnę o bliskich oraz z dzieci z którymi pracuje gdzie wystąpiły bardzo poważne powikłania po szczepienie, bo zajęło by mi to co najmniej dwa dni.

Ja może znam inną matematykę niż ty ale z autopsji wiem iż 100% gwarancji szczepienia nie dają, chyba ze twoim źródłem informacji jest neestwek czy jakoś tam, więc zamilcz w temacie i wstydu sobie oszczędź.

Nie ma się co wstydzić ciekawości. Wszedłem sobie na ten temat i patrzę, że wypowiadają się tylko przeciwnicy. No to się pytam, jakie są realne statystyki tych po szczepionkowych zachorowań? Ale zamiast uzyskać odpowiedź, to tylko buta i agresja. Może warto się zaszczepić na wściekliznę, a później po prostu podać dane statystyczne, żebyśmy wiedzieli, na czym ten cały temat stoi?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

nannox pisze:
Nie ma się co wstydzić ciekawości. Wszedłem sobie na ten temat i patrzę, że wypowiadają się tylko przeciwnicy. No to się pytam, jakie są realne statystyki tych po szczepionkowych zachorowań? Ale zamiast uzyskać odpowiedź, to tylko buta i agresja. Może warto się zaszczepić na wściekliznę, a później po prostu podać dane statystyczne, żebyśmy wiedzieli, na czym ten cały temat stoi?

Chcesz statystyk to udaj się do firmy która takimi danymi powinna się zajmować czyli sanepidem. A jako że od tej firmy takich danych nie pozyskasz, bo jej zadanie jest przecież sponsoring szczepionkowy, to polecam jednak zaufać informacjom tutaj zawartym.

Kurczę, że tez nie wymyślą szczepionek przeciwko głupocie. To jest zdanie które powtarzam od czasów liceum.
Swoją drogą dawno trola tu nie widziałam..... jakiś rozkaz był od wuja sorosa czy co?

O co chodzi z tymi szczepieniami teraz? Straszą odrą itp. Praktycznie nie oglądam tv ale jak już włączę to tylko o szczepieniach mówią.

Epidemii nie ma i nie będzie. Jest tylko propaganda strachu mająca na celu wykończyć polskie dzieci.
Generalnie ta cała Odra 2018 to jeden wielki przekręt, otóż okazało się, że po remanencie w magazynach zalega tuzin szczepionek na odrę z datą bodaj do grudnia. Druga sprawa jutro ma zostać odrzucony obywatelski projekt dotyczący dobrowolności szczepień, ale żeby można było go łatwo odrzucić bez krzyku narodu to trzeba owieczki wilkiem nastraszyć. To tak najprościej można wyjaśnić.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 548 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Strefa czasowa UTC [letni]